Rotačná akupresúrno-magnetická obuv

Naše telo je naprogramované tak, že takmer všetky choroby a zdravotné problémy dokáže zvládnuť aj samo - bez liekov. Samoliečiaci proces tela však treba správne naštartovať !

Akupresúra a reflexná terapia boli používané východo-ázijskými lekármi ako účinné liečebné techniky už pred niekoľkými storočiami. Tradičná orientálna medicína totiž už stáročia pracuje so systémom meridiánov, teda kanálov schopných spájať jednotlivé časti tela i jednotlivé orgány. To sa využíva ako v akupresúre, tak i v akupunktúre.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • 3.-bubnová rotačná kosa SP9-080

  3.-bubnová rotačná kosa SP9-080

  Predám 3 bubnovu rotačnú kosačku SP9 080 so záberom 210 cm pripravená na sezonu. Hydraulické rozkladanie.

 • Rotačná kosačka ZTR - 165, po GO.

  Rotačná kosačka ZTR - 165, po GO.

  Ponúkam na predaj bubnovú kosačku ZTR - 165 po GO. Je vo vynikajúcom stave okrem náteru. Bola odskúšaná v teréne a 2 roky sa nepoužíva. Cena 850,00 EUR, alebo dohodou. Kosu je možné pozrieť vo Vlkanovej. V prípade záujmu je možné dodať aj ND.

 • K 4 Premium Home + rotačná kefa

  Či ide o menšie autá, záhradné ploty alebo bicykle - K4 Premium Home je praktický vysokotlakový čistič na príležitostné použitie a stredne silné znečistenie okolo domu. Je vybavený vodou chladeným motorom a ponúka hadicový bubon pre maximálne pohodlné používanie a odkladanie. Okrem toho: pištoľ so spojkou Quick Connect, 6 m dlhá vysokotlaková hadica a vodný filter na ochranu čerpadla.

 • Hárková a rotačná tlač

  Hárková a rotačná tlač

  Hárková tlač: - Planeta Variant - 4 tlačové jednotky, - Dominant 515 - 1 tlačová jednotka - Romayor 315 - 1 tlačová jednotka - Grafopress GPC - 1 tlačová jednotka Rotačná tlač: - Zirkon - do farebnosti 2+2, maximálna šírka kotúča 660 mm

 • Plynová rotačná taviaca pec PR 2700 Al

  Plynová rotačná taviaca pec PR 2700 Al

  Pozostáva z rotačnej taviacej komory, odklopný uzáver pece s kyslíkovo-plynovým horákom, zavážací vibračný dopravník, odprašovacie zariadenie, ovládacie panely. Hliníkový odpad, alebo Al stery sa dávkujú pomocou VZV do násypky zavážacieho vibračného dopravníka. Po natavení sa tekutý kov vypúšťa naklápaním pece cez vylievací otvor do prepravnej panvy na tekutý kov. Všetky vzniknuté spaliny z procesu horenia sú odťahované cez odťahové potrubie mimo priestor haly, kde je umiestnená filtračná Stanica pre odlúčenie mechanických častíc.

 • City-Master 1250 Rotačná kosačka so zberom

  City-Master 1250 Rotačná kosačka so zberom je profesionálny stroj na kosenie veľkých trávnatých plôch.

 • Rotačná sietotlač

  Predmety odporúčané pre tlač rotačnou sieťotlačou: - perá - hrnčeky - poháre - fľaše - popolníky - termosky Rotačná sieťotlač je technológia, pri ktorej sa farba na predmet nanáša pomocou sita - technológia spočíva v tom, že sa odvaľuje kruhová plocha po rovinnej. Rotačnou sieťotlačou je možné tlačiť rastre a taktiež klasickú CMYK (plnofarebná tlač), štandardne 1-4 farby.Tlač je možné realizovať na valcové predmety kruhového prierezu.

 • Rotačná sieťotlač

  - hrnčeky - poháre

 • Rotačná pec Revent 726

  Rotačná pec Revent 726

  - jednovozíková rotačná pec - oddelenie: rotačné - značka: Revent - pečná plocha m2: 7 - počet vozíkov: 1 - počet priečok vozíka: 18 - rozmer plechov šxd: 750 x 500mm - typ: jednovozíková

 • Bubnová rotačná sušiareň

  Kontinuálne sušenie sypkých, zrnitých, nelepivých materiálov (piesok, rudy, vápenec, piliny,sypké chemické materiály).

 • Rotačná sieťotlač

  Táto technológia sa používa pre potlač valcovitých predmetov ako sú perá, popolníky, hrnčeky, termosky a iné. Jej hlavná schopnosť a najväčšia výhoda je potlačiť predmet po celom jeho obvode a to aj s použitím viacerých farieb.

 • Rotačná kefa

  Čistota dojníc je nevyhnutná k tomu, aby dávali výbornú úžitkovosť. Čistá dojnica je šťastná dojnica. Vo veľkých stádach je manuálne kefovanie dojníc veľmi problematické. Tento problém môže byť vyriešený pomocou rotačnej kefy. Kefovanie dojnice je samoobslužné. Kefy rotujú pomaly, krava sa oprie o ne a týmto spôsobom je kefovaná. Skúsenosti z praxe dokázali, že kravy sa veľmi rýchlo naučia používať rotačnú kefu.

 • Rotačná kosačka

  Rotačná kosačka

  Ponúkame výrobu rotačných kosačiek za malotraktor.

 • Rotačná sieťotlač

  Používa sa na potlač valcových predmetov ako perá, poháre, hrnčeky, popolníky, a iné. Jej výhoda je v možnosti potlačiť predmet po celom obvode a to aj viacfarebne.

 • Rotačná tlač

  - reklamné noviny, letáky - brožúry - časopisy

 • Veľkonákladová - rotačná tlač letákov

  - Veľkoformátová rotačná tlač letákov, prospektov, katalógov aj samolepiek - Cenové kalkulácie zadarmo - Výhodná od nákladu 20 000 ks

 • Rotačná tlač

  Rotačná tlač je tlač založená na rotácii papiera v tlačiarenskom stroji, pričom sa potláča celý rotujúci kotúč papiera. Rotačná tlač je vhodná na tlač stredných a vyšších nákladov tlačovín. Rotačná tlač umožňuje tlačiť vysoké náklady vo veľmi rýchlom čase. Tento spôsob tlače nie je taký kvalitný ako hárková tlač, ale je lacnejší a rýchlejší. Rotačná tlač sa využíva na tlač nasledovných tlačovín: - tlač letákov - tlač katalógov a prospektov - tlač príbalových letákov> - tlač návodov na použitie - tlač novín - tlač časopisov - tlač kníh - tlač brožúr

 • Rotačná tlač

  Naše rotačné ofsetové stroje vyrábajú tabelačný papier s viacfarebnou potlačou. Dokončovacími zariadeniami k rotačným ofsetovým strojom vyrábame: - zložky potlačeného tabelačného papiera v zložkovitosti do 1 + 5 (jeden originál + päť kópií) - samoprepisovacie zložky zlepené, perforované, prípadne číslované „SNAP OUT“- určené hlavne pre spracovanie výpočtovou technikou.

 • Rotačná tlač

  Dodacia lehota: Štandardná dodacia lehota je cca 10 dní od obdržania objednávky, kompletných podkladov. Záväzný termín potlače s Vami dohodneme na základe dohody a konkrétnej objednávky. Rotačná sieťotlač: Jedná sa o tlačovú technológiu na valcové predmety. Motív je prenášaný na potláčaný predmet pomocou sieťotlačovej šablóny a tlačovej stierky. Rotačná sieťotlač sa používa na potlač gulôčkových pier, hrnčekov, popolníkov, pohárov atď. Výhodou tejto technológie je možnosť aj viacfarebnej potlače po celom obvode.

 • Rotačná tlač

  Naše rotačné ofsetové stroje vyrábajú tabelačný papier s viacfarebnou potlačou. Dokončovacími zariadeniami k rotačným ofsetovým strojom vyrábame: - zložky potlačeného tabelačného papiera v zložkovitosti do 1 + 5 (jeden originál + päť kópií) - samoprepisovacie zložky zlepené, perforované, prípadne číslované „SNAP OUT“- určené hlavne pre spracovanie výpočtovou technikou.

 • Rotačná sieťotlač

  Rotačná sieťotlač

  Rotačná sieťotlač je vhodná na potlač válcovitých a kužeľovitých predmetov ako sú: šálky, sklenené poháre, fľaše, popolníky a podobne . . .


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rotačná akupresúrno-magnetická obuv 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.