Poštové schránky

Spoločnosť sa zameriava na výrobu poštových schránok.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • IBAN poštové poukážky

  IBAN poštové poukážky

  Cerifikované poštové poukážky IBAN, vhodné aj na medzinárodnú platbu. Všetky typy: ručné a strojové, dvoj aj trojdielné. Modré poukážky (platba na účet)je tiež v ponuke. Minimálne od 300 ks, dodáme na celé Slovensko, poštovou balíkovou službou.

 • Poštové schránky

  Všetky naše poštovo-novinové schránky majú certifikát pre exteriér a spĺňajú všetky podmienky vyžadujúce dané požiadavky, vyrábame viacero modifikácií schránok (nájdete v sekcii ostatné produkty), najčastejšie používané sú schránky pre montáž do profilu hliníkových alebo plastových rámov dverí namiesto sklenenej výplne, výhodou týchto schránok je najvyšší konfort používania schránok, schránky majú vhod zvnoku zabezpečený záklopkou a výber schránky od vnútra vchodu, dalšou výhodou je, že do schránky možete vhodiť zásielku o formáte A4 bez skladania.

 • Poštové schránky

  Poštové schránky

  Info: Poštová schránka, zamurovateľná, plech antikor brúsený, vhoz z ulice, výber pošty z interiéru.

 • Poštové obálky – 80g./m2

  - Obálka C7 samolepiaca biela 80×122 mm - Obálka C6 samolepiaca biela 114×162 m - Obálka C6 samolepiaca s vnútornou potlačou 114×162 mm - Obálka C5 samolepiaca biela 162×229 m - Obálka C5 samolepiaca s vnútornou potlačou 162×229 mm - Obálka C5 samolepiaca biela s okienkom 162×229 mm

 • Poštové a vysekávané krabice na každú príležitosť

  Poštové a vysekávané krabice sú dodávané v rozloženom stave, pričom je zaručená ľahká manipulácia a zloženie bez nutnosti šitia, či lepenia. V prípade, že poštové, či vysekávané krabice používate na balenie alebo zasielanie krehkých predmetov, tovar doporučujeme zabaliť naviac i do bublinkovej fólie. Bublinková fólia, rovnako ako aj vrecia, váš tovar naviac ochráni nielen proti mechanickému poškriabaniu, ale tiež proti vlhkosti a prachu.

 • Poštové schránky

  Využívajú sa na prijímanie bežnej pošty. Zákazníci si môžu vybrať z rôznych hĺbok schránok podľa množstva prijímaných listov. Môžu sa umiestniť do exteriéru aj interiéru. Typ PS1 je vhodný do bytových domov. Môžu sa prichytiť skrutkami o stenu. Vyrábajú sa vo farebných prevedeniach: biela, svetlošedá, hnedá, čierna v kombinácii so striebornou a zelená.

 • Plastové poštové obálky (vrecká)

  Plastové poštové obálky (vrecká)

  Ponúkame samolepiace plastové obálky z pevného dvojvrstvového plastu ( igelitu - LDPE), vhodné na zasielanie oblečenia a ďalších neostrých predmetov. Poskytujú ideálne riešenie pre internetové obchody, rozosielanie reklamných produktov firmami a iné varianty hromadného rozosielania balíčkov. V ponuke máme i ďalšie baliace potreby pre každého, kto si chce uľahčiť balenie zásielok a skrátiť jeho čas a náklady.

 • JOMA - poštové schránky

  JOMA - poštové schránky

  Joma je výsledkom rozsiahlej skúsenosti a trvalého ducha inovácií. Skúsenosti nahromadené za 60 rokov, nám umožnili stať sa výrobcom poštových schránok, pokladní a kovových skríň na svetovom trhu. Roky a roky vývoja nových produktov. Dobrým príkladom tohto trvalého duchu inovácií je tento katalóg, ktorý ukazuje našu širokú ponuku. Tu, spolu s našimi tradične obľúbenými produktami sme rozšírili ponuku o najnovšie produkty ktoré sme uviedli na trh nedávno.

 • Plastové poštové obálky A4

  Plastové poštové obálky A4

  Ponúkame na predaj poštové plastové samolepiace obálky: Veľkosť M = formát A4 (230 x 310 mm + klopa 40 mm) Farba šedá, hmotnosť cca 11 g. Veľmi pevné 2vrstvé LDPE obálky, SILNÉ 60 mikrónov! Obálky sú vhodné na zasielanie Vášho tovaru poštou. Sú veľmi vhodné pre posielanie textilu a objemnejších predmetov. Sú úplne nepriehľadné.

 • Poštové, balíkové, listové váhy

  Poštové, balíkové, listové váhy

  * Elektronická digitálna mostíková váha pre váženie balíkov, sudov atď. s možnosťou zadávania ručnej tary, funkcia BODY MASS. - BODY MASS - Voliteľné jednotky - Ručná tara - Zamknutie displeja - Batériové napájanie * Elektronická digitálna mostíková váha pre váženie balíkov, sudov atď. s váživosťou do 70 a 180 kg. - Duálne napájanie: sieťové aj batériové * Elektronická digitálna mostíková váha pre váženie balíkov s väčším rozmerom vážiaceho mostíka a s väčšou kapacitou a funkciou BODY MASS. - funkcia BODY MASS - LCD displej - Duálne napájanie: sieťové aj batériové * Elektronická digitálna mostíková...

 • Poštové ceniny, známky

  Poštové ceniny, známky

  Širokej verejnosti sú z poštových cenín známe predovšetkým štátne kolky, ktoré sa od vzniku samostatnej SR vyrábajú v menovitých hodnotách od 1 až do 5000 Sk, ďalej sú to poštové lístky s rôznymi príležitostnými prítlačami pre filatelistov. Jedným z ďalších presne evidovaných artiklov sú rôzne príspevkové známky, členské známky a kupóny pre rôzne organizácie.

 • Poštové schránky

  Poštové schránky

  Poštové schránočky (klasické panelákové poštové schránky, poštová schránka formátu A4, veľké a malé listové schránky, ležaté obojstranné a jednostranné poštove schránky,paneláková poštová schránka samostatná alebo v boxoch, schránky na letáky, atypická schránka, poštové vhody a príslušenstvo schránok)v ponuke MERCATOR sa snažíme držať štandardné schránky skladom v našej predajni v Bratislave. Schránkové varianty poštovních boxov vyrába MERCATOR od roku 1991 a je jeden z najväčších výrobcov poštových schránok na Slovensku. Poštové schránky vieme vyrobiť aj v atypickom rozmere avšak vopred upozorňujeme že sú výrazne drahšie...

 • Poštové schránky

  Poštové schránky

  Obrovský sortiment od špičkového španielskeho výrobcu BTV s certifikátom kvality ISO 9001 je zárukou spokojnosti. Od roku 1962 sa venuje výrobe a predaju boxov, bezpečnostných schránok, trezorov, poštových schránok - od jednoduchých po najnáročnejšie, držiakov na kľúče a iných masívnych kovových produktov.

 • Plastové poštové obálky L

  Plastové poštové obálky L

  Veľkosť L = formát A4+ (250 x 350 mm + klopa 40 mm) Farba šedá, hmotnosť cca 12 g. Veľmi pevné 2vrstvé LDPE obálky, SILNÉ 60 mikrónov! Obálky sú vhodné na zasielanie Vášho tovaru poštou. Sú veľmi vhodné pre posielanie textilu a objemnejších predmetov. Sú úplne nepriehľadné.

 • Poštové schránky

  Poštové schránky

  - Poštová schránka s- 20 je určená pre zabudovanie do plota ,rodinných domov. - Svojim moderným dizajnom, dopĺňa estetiku súčastných moderných architektúr domov. - Je vyhotovená z hrubších materiálov ako schránky na trhu bežne dostupné. (1mm) - Vyznačuje sa pevnou konštrukciou ľahkou montážou - Dvierka ako aj klapka sú vyhotovené so zadným falcom ktorý zabraňuje vtekaniu vody pri daždi. - Dvierka sú dostatočne veľké čo - Umožňuje bezproblémový vhod veľkých obálok A4 - Rozmerom je prispôsobená na šírku jednej tvárnice

 • Lacné kancelárské a poštové váhy do 5kg.

  Lacné kancelárské a poštové váhy do 5kg.

  Váhy určené predovšetkým na kontrolné váženie listových zásielok. Uplatnenie je všade tam, kde sa musí vážiť s veľkou presnosťou.

 • Vedenie poštovej schránky

  - prenájom obchodnej adresy pre zriadenie registračného sídla spoločnosti - prijímanie korešpondencie (a jej ďalšie rozosielanie či archivovanie podľa pokynov klienta)

 • Poštové schránky

  Postove schranky su urcene k zabudovanie do plotov z betonovych tvarnic hrubky 20cm. Ulicny vhoz ako aj dvierka na vyber posty su z nerezu. Postova schranka moze byt aj v prevedeni aj so zvoncekom a hovorovim zariadenim.

 • Poštové schránky

  Nábytok vyrábaný zo 100% masívneho dreva, ktorý technológiou výroby zabezpečuje tvarovú stálosť. Nábytok je na každej styčnej ploche lepený a kolíkovaní, čo zaručuje ďalšiu tvarovú stálosť spojov. Ako konečnú povrchovú úpravu používame nátery lakmi odolávajucimi vlhkosti. Obslužne má nábytok všetky atribúty moderného nábytku, avšak sú pri ňom používané komponenty, ako napríklad dvierkové pánty, kde sú použité pôvodné klavírové kovania. Nábytok tak dostáva pôvodný starobylý charakter z prelomu 19. a 20. storočia. Sortiment nábytku je kompletný pre zabývanie akéhokoľvek objektu. Výroba je variabilná vďaka vysokému podi...

 • Prístupové systémy, audiovrátniky, kontaktné bezkontaktnné elektromagnetické kľúče, poštové schránky

  Digitálny dvojvodičový systém DDS Dvojvodičový dorozumievací systém tvoria domáci telefón, sieťový napájač a elektrický vrátnik, resp. tlačidlové tablo. Hlavnou súčasťou je hlavný elektrický vrátnik, ktorý plní funkciu ústredne pre celý systém, zabezpečuje komunikáciu a napájanie. Vedľajšie elektrické vrátniky (max. 7) majú z hľadiska užívateľa rovnaké vlastnosti ako hlavný, montujú sa napr. na zadnú bránu, na vchod z terasy, na vedľajší vchod a pod. Výnimočnosť dvojvodičového systému spočíva v tom, že všetky domáce telefóny a elektrické vrátniky sú navzájom prepojené dvoma vodičmi. Na zvonenie - identifikáciu, komunikáci...

 • Skrinky pre poštové priečinky a kľúče

  Optimálne skladovanie môže byť náročné, ak máme obmedzený priestor. So svojími mini boxami a skrinkami na poštové schránky Blika vytvorila inteligentné skladovacie riešenia, ktoré optimalizujú použitie priestoru a zaručujú masívne, bezpečné skladovanie a ďalšie distribuovanie, hlavne poštových zásielok.

 • Poštové a doručovacie služby

  Adresné doručovanie, lettershop, balenie a rozposielanie tlačovín,directmail.

 • Plastové poštové obálky XL

  Plastové poštové obálky XL

  Veľkosť XL = formát A3 (320 x 450 mm + klopa 40 mm) Farba biela, hmotnosť cca 21 g. Veľmi pevné 2vrstvé LDPE obálky, SILNÉ 60 mikrónov! Obálky sú vhodné na zasielanie Vášho tovaru poštou. Sú veľmi vhodné pre posielanie textilu a objemnejších predmetov. Sú úplne nepriehľadné.

 • Plastové poštové obálky L

  Plastové poštové obálky L

  Veľkosť L = formát A4+ (250 x 350 mm + klopa 40 mm) Farba biela, hmotnosť cca 12 g. Veľmi pevné 2vrstvé LDPE obálky, SILNÉ 60 mikrónov! Obálky sú vhodné na zasielanie Vášho tovaru poštou. Sú veľmi vhodné pre posielanie textilu a objemnejších predmetov. Sú úplne nepriehľadné.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Poštové schránky 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.