FTP server

FTP (File Transfer Protocol, protokol prenosu súborov) je TCP/IP protokol určený na prenos súborov medzi počítačmi, či už na internete alebo lokálnej sieti.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • OKNÁ FTP-V U3 Electro, FTU-V U3 Electro

  FTP-V U3 Electro - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a elektrickým ovládaním. FTU-V U3 Electro - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P, elektrické ovládanie, natierané polyuretánom.

 • Drevené okná FTP-V P2 Secure

  Kyvné okno so zvýšenou odolnosťou voči vlámaniu so sklom odolným voči vlámaniu triedy P2A. Okno má systém vystuženia konštrukcie okna topSafe, nový systém zabezpečujúci pred vymontovaním skla odolného voči vlámaniu triedy P2A a kľučku s poistkou. Takéto okno už nevyžaduje ďalšie zabezpečenie, ako napr. dodatočné zámky, ktoré sťažujú používanie okna. Jednoduchá a pohodlná obsluha okna ako pri každom štandardnom pomocou kľučky umiestnenej v dolnej časti krídla. Kľučka má dva stupne mikrovetrania. vybavené automatickou ventilačnou mriežkou V40P zaisťujúcou optimálne množstvo vzduchu v miestnosti. Mriežka V40P zaisťuje zdravú mik...

 • Pneumohydraulické válce Kraftpaket

  TOX® Kraftpaket – energeticky úsporné pneumatické válce s integrovaným hydraulickým systémem. Tyto válce spojují přednosti pneumatiky (rychlost) a hydrauliky (síla). Jsou opatřeny automatickým přepnutím na silový zdvih, který nastupuje až v momentě dosednutí pracovního pístu na tvářený předmět. Díky tomu jsou válce Kraftpaket velmi energeticky úsporné.

 • Drevené kyvné okno FTP-V U3 je výhodnou kúpou pre vynikajúci pomer cena/kvalita a pre komfort preved

  Drevené kyvné okno FTP-V U3 je výhodnou kúpou pre vynikajúci pomer cena/kvalita a pre komfort preved

  - FTP-V U3 - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P. - FTP-V L3 - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a skladbou skiel skladajúcej sa z vonkajšieho tvrdeného skla s ľahkoumývateľným - povrchom Activ spolu s vnútorným laminovaným sklom. - FTP-V U5 - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a superenergoúsporným sklom.

 • Strešné okná - Duet FNP/D, FTP/D

  Strešné okná - Duet FNP/D, FTP/D

  Charakteristika: - okno je vybavené termoizolačným jednokomorovým sklom s koeficientom prestupu tepla Uskla=1,1 W/m2K - vyrobené z borovicového dreva, tlakovo impregnované a 2x lakované akrylátovým lakom - osadená ventilačná mriežka V 10 - kľučka umiestnená v dolnej časti krídla s dvojstupňovou mikroventiláciou, umožňuje ľahkú obsluhu okna - montáž okna do striech so sklonom od 15°- 90°spolu s tesniacím lemovaním - možnosť dodania širokého sortimentu dodatočného príslušenstva

 • Strešné okná - Okná FTS, FTP-V, FTP-W

  Strešné okná - Okná FTS, FTP-V, FTP-W

  Charakteristika: - vyrobené z borovicového dreva, tlakovo impregnované a lakované akrylátovým lakom - kľučka umiestnená v dolnej časti krídla s dvojstupňovou mikroventiláciou, umožňuje ľahkú obsluhu okna - okno môže byť montované do striech so sklonom od 15° do 90° - možnosť dodania širokého sortimentu dodatočného príslušenstva

 • Strešné okno Fakro FTP

  - V U3 Electro 66x118 cm

 • Strešné okno Fakro FTP

  - V U3 Electro 55x98 cm

 • Strešné okno Fakro FTP V U3

  - Electro 55x78 cm

 • FTP/D L3 - okno pre zoskupenie duet

  Okno pre zoskupenie duet je montované v rovine strechy pod štandardným strešným oknom ľubovoľnej konštrukcie. Toto riešenie slúži na predĺženie okna a lepšie presvetlenie miestnosti.

 • Drevené strešné okno FTP-V U5

  Drevené strešné okno FTP-V U5 je novým výrobkom špeciálnej konštrukcie, ktorá výrazne prispieva k vysokej úspore tepelnej energie a predurčuje ho k použitiu v moderných nízkoenergetických domácnostiach a pasívnych domoch.

 • FTP-V U3 Electro

  Drevené strešné okno FTP-V U3 Electro je výrobne vybavené zariadeniami, ktoré umožňujú jeho diaľkové otváranie a zatváranie i ovládanie doplnkov pomocou ovládača. - FTP-V U3 Electro - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P a elektrickým ovládaním - FTU-V U3 Electro - drevené okno s ventilačnou mriežkou V40P, elektrické ovládanie, natierané polyuretánom bielej farby

 • LUFTPOLSTERFOLIE

  Diese Folie schützt Ihre Ware gegen Unfälle, ist leicht und spart Transportkosten. Sie ist sehr bearbeitungsfähig, flexibel, Ästhetisch, fühlt sich angenehm an und nimmt kein Wasser auf. Zuverlässig sichert sie Ihre Handelsware wie z.B.: Glass, Keramisches Gut, Möbel, Maschinenteile, Elektroteile, Musikzubehör, … Folienabmessung: Breite und Höhe der Noppen: 9x5 cm. Breite und Länge der Rolle: 1x100 cm.

 • Zásuvka Cat.5e W45/5, UTP/FTP

  Zásuvka W45/5 kategórie 5E tvorí dôležitú súčasť produktovej rady Signamax - kategórie 5E. Zásuvky majú vynikajúce EMC parametre, prevyšujúce požiadavky kategórie 5E. Zásuvka W45/5 ponúka vysokú spoľahlivosť, maximálnu funkčnosť a veľmi jednoduchú inštaláciu. Sú osadené dvoma portami RJ45 so sklonom 45°.Zásuvka je dostupná ako UTP tak i FTP verzii.

 • Patch panel Cat. 6 UPT/FTP

  Netienené a tienené patch panely Cat.6 sú vysoko kvalitné patch panely, ktoré sú testované pre šírku pásma až do 350 MHz, čím prevyšujú požiadavky na komponenty tejto kategórie definované v štandardoch TIA/EIA 568, EN 50173 a ISO 11801. Tienený patch panel je dodávaný vo verzii : 24 x RJ45 a je osadený LSA+/Krone IDC termination blokmi. Netienený patch panel je dodávaný vo verzii: 12, 24, 48 x RJ45 a je osadený svorkovnicami typu 110.

 • Inštalačné káble Cat.6/6a UTP/FTP

  Inštalačné káble kategórie 6 UTP-FTP sú vysokokvalitné káble určené pre horizontálne rozvody kabeláže, ktoré spĺňajú požiadavky kategórie 6/6a. Káble sú dodávané v tienenom i netienenom prevedení s rôznym typom plášťa tj. PVC alebo LSOH. Vodiče sú vyrobené z veľmi kvalitného medeného drôtu vo veľkosti AWG 23.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: FTP server 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.