Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Sklenené dvere, steny, sprchové kúty, terasy a fasády z exotickeho dreva

vše na míru s montážou


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Sklenené zábradlie na mieru

  Sklenené zábradlie na mieru

  Realizujeme sklenené zábradlie na mieru podľa Vašich predstáv. Stačí nás kontaktovať a my vám na základe približných rozmerov vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku. Ponúkame celkovú realizáciu aj s odborným poradenstvom. Pozrite si naše portfólio na instagrame, kde nás nájdete ako reka_sklenarstvo. Naša práce je postavená na precíznosti a kvalite o tom svedčia aj naše recenzie.

 • Exkluzívne sklenené vypínače a zásuvky Glasense prinášajú inteligentné ovládanie vašej domácnosti.

  Exkluzívne sklenené vypínače a zásuvky Glasense prinášajú inteligentné ovládanie vašej domácnosti.

  Inteligentné dotykové zariadenia Glasense® prinášajú do vašej domácnosti jednoduché riešenie, moderný dizajn a dokonalú bezpečnosť. Vďaka exkluzívnym skleneným vypínačom a zásuvkám získajú vaše priestory punc jedinečnosti a luxusu. MODERNOSŤ A BEZPEČNOSŤ V JEDNOM Inteligentné vypínače a zásuvky Glasense® ovládate jemným dotykom alebo pomocou aplikácie Hevolta. Stačí vám pripojenie na wifi a systém reaguje okamžite. Naše dotykové zariadenia prinášajú komfortné ovládanie osvetlenia nielen do novostavieb, ale aj do rekonštruovaných starších domov, a to bez potreby zásahov do pôvodnej kabeláže. Hlavné zaradenie tvorí tvrdené kal...

 • Sklenené zábradlie na mieru

  Sklenené zábradlie na mieru

  Realizujeme sklenené zábradlie na mieru podľa Vašich predstáv. Stačí nás kontaktovať a my vám na základe približných rozmerov vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku. Ponúkame celkovú realizáciu aj s odborným poradenstvom. Pozrite si naše portfólio na instagrame, kde nás nájdete ako reka_sklenarstvo. Naša práce je postavená na precíznosti a kvalite o tom svedčia aj naše recenzie.

 • Sklenené negatívy

  Ponúkam zberateľovi unikátne sklenené negatívy zo začiatku minulého storočia Rozmer 10x10 cm, 30 ks, je možné vyrobiť foto. Na sklách je rodina a bývalý majiteľ Salgotarjanských sklární.

 • Sklenené zavaraninové poháre objem 3,2 L

  Sklenené zavaraninové poháre objem 3,2 L

  Ponuka zavaraninových pohárov, otvor je falc bez závitu,objem pohára je 3,2 L a bez vrchnáčikov. Poháre nemajú závitove zatváranie, ale hladký lem,falc. Na sklade cca 170 ks pohárov. Poháre vhodné na sterilizáciu kapusty,uhoriek, červenej repy, uloženie ovocia,aktuálne aj na založene násady čajovej Hubky KOMBUCHY, prípadne na uskladnenie sypkých produktov, krmiva, alebo na sušené rastlinky. Poháre možete použiť aj na výrobu skleníka . Je to praktické a rýchle. Ak sa rozbije pohár, dá sa nahradiť vložením, nový pohár, alebo tablička skla . cena 1,00 € / ks . Pošlite na e mailovú adresu objednávku ak máte záujem. Alebo osobný odber po...

 • Presklenené steny

  Typickým príkladom modernej architektúry je sprístupnenie svetla do objektu a jeho presvetlenie. Toto zabezpečujú hliníkové presklené steny, ktoré majú subtílne šírky a stavebné hĺbky profilov pri ktorých je možné realizovať veľké presklené plochy pri zabezpečenej pevnosti a tuhosti napojenia na zvyšok stavby.

 • Sklenené pilníky

  Sklenené pilníky

  Pilníky výrábame v troch základných veľkostiach. Štandardne vyrábane s obojstrannou brúsnou plochou, na objednávku aj s jednou brúsnou plochou. 1. Pilník malý: dĺžka 90 mm, hrúbka 2 mm 2. Pilník stredný: dĺžka 135 mm, hrúbka 2 mm. 3. Pilník veľký: dĺžka 195 mm, hrúbka 3 mm, hrúbka 4 mm, na objednávku. Sklenené pilníky zušľachťujeme ručným maľovaním,pieskovaním, lepením Swarovského kamienkami,striekaním rôznymi farbami. Sklenený pilník sa dá veľmi dobre využiť ako pekný a vkusný darček. Vypieskovaním mena na pilník alebo loga firmy vznikne osobný darček vhodný ako drobná pozornosť,ktorá každého poteší.

 • Skleněné fasády

  Skleněné fasády

  Vyrábíme a montujeme skleněné fasády. Se zvyšujícím se přílivem zahraničních investic, se stále častěji objevují v projektech architektů odvážná a technicky velmi náročná řešení prosklených plášťů budov.

 • Skleněné vitríny

  Skleněné vitríny

  Nabízíme zakázkovou výrobu prosklených a celoskleněných vitrín pro obchody, galerie, školy, výstavní prostory a další užití. Sklo umožňuje Vašemu zboží představit se zákazníkovi co nejlépe a prostorově. VITRÍNY NABÍZÍME V PROVEDENÍ: - vitríny celoskleněné, lepené UV lepidly - vitríny v kombinaci hliníkových profilů a skla - vitríny v kombinaci laminovaných desek a skla - vitríny speciální Vitríny lze vybavit jednokřídlými i dvoukřídlými otvíravými dveřmi, výklopnými dveřmi, případně poklopem pro zvedání. Vitríny doplňujeme zámky, západkami i magnetickým systémem, úchytkami i madlem. Pro uložení presen...

 • Skleněné zábradlí

  Skleněné zábradlí

  Skleněné zábradlí je ideálním bezpečnostním prvkem, dotváří design interiéru a exteriéru a doplňuje charakter staveb. Celoskleněné zábradlí vytváří moderní a bezpečnostní prvek pro balkóny, francouzská okna, terasy a schodiště. SKLENĚNÉ ZÁBRADLÍ LZE ROZDĚLIT NA: - celoskleněné zábradlí - skleněné zábradlí instalované do nosných sloupků nebo rámové konstrukce - skleněné zábradlí francouzských oken Zábradlí uložené do konstrukce podlahy - skla jsou instalována do „U“ profilů zasazených do konstrukce podlahy. Systém profilů je vybaven možností seřízení segmentů skla do linie fasády. Zábradlí kotvené na podla...

 • Skleněné stěny a příčky

  Skleněné stěny a příčky

  Skleněné stěny fixní a skládací - dělící interiérové příčky vyrábíme v provedení: - posuvné příčky - mobilní skládací stěny - fixní dělící stěny - skleněná stěna s posuvnými dveřmi Skleněná stěna s atypickými zárubněmi z masivní oceli 15x120mm. Skleněné dělící stěny pro Vás vyrábíme z kvalitního plaveného skla Float, tepelně tvrzeného síly 8,10, 12, 15mm nebo lepeného v konstrukci VSG, 2xESG 66.4, 88.4, 1010.4, 1212.4 osazeného do značkového kování. Skla je možné dodat rovná, ohýbaná i oblouková až do rozměru 2250 na 6000mm. Dělící skleněné stěny vyrábíme v rozměrech, tvarech a sklu dle poža...

 • Skleněné dveře

  Skleněné dveře

  Skleněná dveřní křídla vyrábíme ve variantě určené pro instalaci: - do stavebního otvoru - k líci zdi - do stavebního pouzdra - do zárubně v provedení jako: - skleněné dveře otvíravé, - skleněné dveře otočné, - skleněné dveře kyvné, - skleněné dveře pivotové, - skleněné dveře posuvné a skládací. Skleněné dveře vyrábíme v rozměrech, tvarech a provedení dle požadavku investora. Od jednoduchých křídel přes dveře s nadsvětlíky, dveře s fixními bočními díly, dvojkřídlé provedení a vzájemných kombinacích těchto variant. Pro dveřní křídla používáme plavené sklo Float: - čiré - skla barvená ve...

 • Kování pro skleněné konstrukce

  Zabýváme se velkoobchodním prodejem kování pro skleněné konstrukce. Více naleznete na našem eshopu.

 • Nerezové, kované a sklenené zábradlia

  Zábradlie pre rodinny dom, historickú budovu ale aj administratívne alebo nákupne centrum. Rôzne prevedenia výplní (horizontálne, vertikálne, tabuľové), rôzne materiálové zloženie ( nerez, drevo, sklo, polykarbonát, plast) a všetko potrebné príslušenstvo. Jednoducho nakúpite všetko pre kované alebo nerezové zábradlie.

 • Sklenené systémy, prístrešky

  Prístrešky, striešky, presklenia dverí, okien, balkónov, posuvné sklenené dvere.

 • Sklenené zábradlia

  Sklenené zábradlia jednoducho a za priaznivú cenu s našimi polotovarmi. Nerezové polotovary z našej ponuky sú komponenty určené pre montáž finálnych produktov ako sú nerezové alebo sklenené zábradlia. Široká ponuka polotovarov a ich vzájomná kompatibilita umožnuje kombináciu nerezu aj s drevom a sklom, bez nutnosti zvárania. V našej ponuke nájdete nerezové držiaky skla, výplne, madlá, kotvenia, stĺpiky, záslepky, kolená a mnoho ďalších.

 • Sklenené vypínače - sklenené panely LIVOLO

  V ponuke nájdete sklenené vypínače a sklenené panely LIVILO na dotykové vypínače ponúkame v štyroch farbách: bielej, čiernej, striebornej a zlatej farbe.

 • Sklenené zábradlie

  Celosklenené zábradie viď  obrázok  montujeme na bodové uchytky kde používame kalené lepené sklá hrúbky 12.2mm alebo16,8mm. Pri montáži medzi nerezové stĺpi sa používajú sklá lepené 4+4 alebo kalené 8mm. Napíšte nám Vašu požiadavku na sklené zábradlie a mi Vám do 24 hod. vyhotovíme nezáväznú cenovú ponuku aj s použitím kovaním.

 • Celosklenené dvere

  Sklenené dvere sú vyhotovené z kaleného skla. Hrúbka 8mm alebo 10 mm. Vyrábame každý kus individuálne podľa požiadavky zákazníka. Možnosť dať na sklo vlastnú vzorku, motív tzv. pieskovaním.

 • Sklenená stena, sklenené interiérové priečky

  Ponúkame Vám radu produktov, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na použitie skla v exteriéri či v interiéri vďaka svojej kvalite, funkčnosti, spoľahlivosti a jedinečnému dizajnu. Medzi tieto produkty patria sklenené steny a kovania na sklo. Celosklenené steny sú systém otváracích, posuvných a pevných prvkov, ktoré sú usadené do kvalitného nerezového kovania. Vďaka deliacim stenám zmeníte svoj interiér a z veľkej miestnosti vytvoríte niekoľko menších, v ktorých bude mať každý svoje súkromie.

 • Sklenené dvere

  Sklenené dvere s grafikou nájdete v našej ponuke v priehľadnom i nepriehľadnom prevedení, zároveň máte možnosť vybrať si typ dverí, kde bude sklo s grafikou použité: •Otočné dvere •Jednokrídlové dvere •Dvojkrídlové dvere •Posuvné dvere

 • Sklenené obklady do kuchyne

  Nahraďte tradičný keramický obklad so špárami súvislou sklenenou plochou, ktorá se veľmi ľahko udržiava a zároveň dodá vašej kuchyni príjemný a moderný vzhľad. Sklenené obklady Grafosklo umožňujú výber z mnohých grafických motívov, ktoré môžete vo svojom byte zopakovať na ďalších miestach a tým si vytvoriť dizajnovo zladený interiér. Každá kuchyňa sa stane vďaka sklu s grafikou jedinečným prvkom v interiéri. Výroba a inštalácia je riešená podľa dispozícií domu alebo bytu vrátane umiestenia na kuchynskú linku na mieste. Zákazník tak neriskuje, že by vyrobené sklo s grafikou malo iné rozmery, než aké sú požadované pre osade...

 • Sklenené priečky

  Sklenené priečky

  Elegantné a luxusné riešenia predelov kancelárií, obchodných priestorov v nákupných centrách. Rôzne dizajnové prvky poskytujú širkoké možnosti použitia sklenených priečok aj v rodinných domoch či bytoch. Vysokú bezpečnosť zabezpečí použité bezpečnostné sklo ako aj rôzne spôsoby zamykania dvier.

 • Celosklenené

  sprchy dvere steny

 • Sklenené technické guľôčky, korálky, dekoračné guľe, cvrnkačky, drťe, farebné guľôčky

  Máme všetko

 • Skleněné elektrické radiátory - sálavé panely

  GR panel se skládá z tvrzené skleněné desky (barevné tl. 12 mm / zrcadlo tl. 8mm), topného elementu, omezovacího termostatu a přívodního kabelu. Jsou určeny k pevné instalaci na stěnu s připojením přívodního vodiče do instalační krabice. Sálavé skleněné panely mají atraktivní design, jejich schopnost akumulace tepla je z důvodů menší tloušťky o něco nižší, než u mramorových panelů. Panely se vyrábějí v několika výkonových řadách a barevných provedeních, včetně zrcadlového.

 • Kominárske zrkadlo sklenené 5x8cm teleskopické

  Kominárske zrkadlo sklenené 5x8cm s teleskopickým držadlom -pre kontroly dymovodov -pre kontroly komínových prieduchov -pre prehliadky neprístupných miest -výkyvné a otočné -dodávané v koženom puzdre

 • Sklenené hrnčeky

  Hrnčeky z nevarného skla, výška 9 cm, priemer 8 cm, objem 300ml. Dodávané v číre a matné variante.

 • XS4 Elektronický zámek na skleněné dveře

  XS4 Elektronický zámek na skleněné dveře

  Tato čtecí jednotka DIN XS4 byla speciálně navržena pro použití na skleněné dveře podle normy DIN 18101. Ocelové provedení je stylové a moderní. Unikátní “sendvičové tělo” umožňuje snadnou instalaci bez nutnosti výměny dveří. Bezdrátová on-line verze je k dispozici pro správu přístupů v reálném čase. Hlavní vlastnosti: · Mechanismus elektronického kování zajišťuje při odblokování volný pohyb kliky. · Dostupné ID technologie: i-Button, DESFire, DESFire EV1, Mifare, Mifare plus, Mifare Ultralight C, Inside Picopass, LEGIC Prime, LEGIC Advant, HID IClass, SKIDATA. · K dispozici v bezdrátovém on-line provedení pro správu v re...

 • Sklenené výplne LACOBEL

  Sklenené výplne LACOBEL

  Lacobel je nepriesvitné sklo s lakovaným povrchom, ktoré ponúka širokú škálu odtieňov. Je jedným z najmodernejších riešení v nábytkárskom priemysle. V interiéroch sa výborne kombinuje s drevom, kameňom a oceľou. Povrch takéhoto skla je pokrytý nepriesvitným lakom, ktorý neobsahuje žiadne škodlivé látky. Čistenie lacobelových povrchov je veľmi jednoduché. Výhody: vysoká odolnosť, ľahká údržba, dokonale hladký povrch Použitie: dekoračné panely, zásteny, dvierka nábytku (v hliníkovom ráme), výplň posuvných dverí, police, povrchy stolov.

 • Polfill Glass fibre 1,8kg sklenené vláklo

  Doporučené pre výplnenie a posilnenie miesta korózie. Výrobok má veľmi dobrú priľnavosť k povrchu a vysokú mechanickú pevnosť.

 • Zimné záhrady a presklenené plochy

  Ponúkame Vám návrh zimnej záhrady z architektonického aj konštrukčného hľadiska. Konštrukcie zimných záhrad môžu byť drevené, alebo v kombinácii s hliníkom z exteriérovej časti.

 • Celosklenené dvere

  Výroba dverí podľa požiadaviek zákazníkov.

 • Skleněné vitríny

  Skleněné vitríny

  Vitríny pro prodejny s non-food sortimentem a pro prodejny šperků a hodinek. Skleněné vitríny jsou vhodné pro elegantní a přehlednou prezentaci zboží. Sklo v kombinaci s volitelným dezénem lamina a osvětlením zvýrazní vystavené zboží. Vitríny jsou vyráběny v různém provedení – lepené, šroubené, s osvětlením i bez osvětlení, uzamykatelné, s posuvnými nebo otevíratelnými dvířky a s nastavitelnou roztečí polic. Dle umístění mohou být samostatně stojící v prostoru, přístěnné nebo zavěšené v regálovém systému. Vitríny zhotovíme dle přání a potřeb zákazníka (typ, rozměry, dezén lamina).

 • Sklenené dvere

  Dverné konštrukcie zo skla ako sklenené posuvné dvere a sklenené dvere otváravé pre Vás na mieru podľa vášho výberu, ponúkame viac druhov dverných systémov, madiel, pántov, ostatného príslušenstva, zvolenia povrchovej úpravy kovania až po najrozličnejšie povrchové úpravy skla. Výhodou sklenených dverí oproti dreveným je, že ich netreba natierať, čím je podporená aj ich bezchybná uzamykacia funkcia.

 • Sklenené zábradlia

  Celosklenené samonosné zábradlia a sklené výplne stĺpikových zábradlí sú veľmi efektným spojením modernej konštrukcie a kvality a bezpečnosti špeciálneho skla. Sklenené výplne z kaleného lepeného bezpečnostného skla CONNEX s brúsenou leštenou hranou. Použitie pre exteriér a interiér -schodiská, zábradlie terás, balkónov a lodžií bytových a rodinných domov.

 • Sklenené prístrešky

  Sklenené prístrešky: Vďaka použitiu skla možno vytvoriť chránený priestor po obvode fasádneho plášťa, alebo pri vstupe do objektu bez toho aby sme zabránili prestupu denného svetla.

 • Filtry ze skleněného vlákna DP-70, průměr 110 mm, 50 ks

  Filtry ze skleněného vlákna DP-70, průměr 110 mm, 50 ks

  - vysoká odolnost za mokra - velká kapacita - vysoce rezistentní vůči chemikáliím a biologicky inertní - jednoduše sterilovatelné: možnost ohřevu nebo autoklávování - dlouhodobě skladovatelné: nemění své vlastnosti vlivem vlhkosti okolí

 • Kovania na sklenené dvere

  Kovania na sklenené dvere

  Pánty na sklenené dvere: - Pánty na sklenené dvere horizontálne - Pánty na sklenené dvere vertikálne - Pánty na sklenené dvere špeciálne Madla na sklenene dvere - Madlá na sklenené dvere - Gombíky na sklenené dvere

 • Sklenené schody a podesty

  Sklenené schody a podesty

  Vyrábame a montujeme na mieru sklenené schodové stupne a platne

 • Sklenené dvere

  Sklenené dvere

  Sklenené interierové dvere z bezpečnostného skla ESG .Sklenené dvere sú vyrobené podľa normy STN 74 6481:2000 a STN 74 6550:1985 a sú kompatibilné so zárubňami: kovovými a drevenými .Kovanie dodávame od rôznych výrobcov DORMA,MAB,PM, a iné podľa požiadaviek zákazníka a taktiež v rôznych farebných a povrchových úpravách .Sklenené dvere sú plnohodnotnou náhradou za drevené dverové krídla a vyznačujú sa vysokou pevnosťou a estetickým vzhľadom, veľmi ľahkou údržbou a dlhou životnosťou.

 • Sklenené kahance

  - rôzne farby, tvary a veľkosti

 • Sklenené systemy

  Sklenené systemy

  presklené systémy, posuvné systémy, sklenené dvere, sklenené zábradlie, sprchovacie kúty na mieru, výroba presklených kancelárii,

 • Sklenené orientačné tabuľky a tabule

  Sklenené orientačné tabuľky a tabule

  Exkluzívna kolekcia informačných tabuliek a tabúľ GLASS bola vytvorená s myšlienkou o zosúladení tradície so súčasnými modernými trendmi a požiadavkami na funkčnosť a vysokú eleganciu. Línia GLASS je postavená na hliníkových úchytoch pre upevnenie precízne opracovaného tvrdeného skla. Určite uspokojí tých ktorí hľadajú unikátne produkty na elegantné označenie spoločenských a priemyselných stavieb, firiem, kancelárii verejných budov: tabuľky ku dverám, smerové tabule, etážové tabule a súhrnné tabule v jednotnej vzorovej línii. Systém nachádza svoje miesto ako v moderných tak aj klasických priestoroch. Použitie: Elegantné sklenené ozn...

 • Potlač skla - sklenené zásteny do kuchyne

  Potlač skla - sklenené zásteny do kuchyne

  Sklenený program Grafosklo (sklo s grafikou) pre kuchyne a kuchynské štúdiá vychádza z moderných trendov. Originálny vzhľad Vašej kuchyne môžu zabezpečiť naše sklá s grafikou, použité na hladkých sklenených plochách. Tie sa vyrábajú z kaleného skla o hrúbke 5-6mm. Do skla je možné pomocou vodného lúča vyrezať požadované otvory na elektrické zásuvky. Sklo je možné upevniť na stenu priamo lepidlom na to určeným alebo pomocou hlinikových líšt, kde je možné upevňovať aj LED svietidlá. Ná zaklade Vašich požiadaviek na grafiku Vám bude spracovaný návrh riešenia na umiestnenie skla do priestorov Vašej kuchyne tak, aby dispozícia dizajnu zod...

 • Potlač skla - sklenené zásteny do kuchyne

  Potlač skla - sklenené zásteny do kuchyne

  Sklenený program Grafosklo (sklo s grafikou) pre kuchyne a kuchynské štúdiá vychádza z moderných trendov. Originálny vzhľad Vašej kuchyne môžu zabezpečiť naše sklá s grafikou, použité na hladkých sklenených plochách. Tie sa vyrábajú z kaleného skla o hrúbke 5-6mm. Do skla je možné pomocou vodného lúča vyrezať požadované otvory na elektrické zásuvky. Sklo je možné upevniť na stenu priamo lepidlom na to určeným alebo pomocou hlinikových líšt, kde je možné upevňovať aj LED svietidlá. Ná zaklade Vašich požiadaviek na grafiku Vám bude spracovaný návrh riešenia na umiestnenie skla do priestorov Vašej kuchyne tak, aby dispozícia dizajnu...

 • Balustra systém celoskleněného zábradlí od společnosti AGC

  Balustra systém celoskleněného zábradlí od společnosti AGC

  - Skleněná zábradlí ukotvená k podstavci, to znamená zapuštěná do země nebo upevněná přímo k podlahovým deskám nebo schodům bez sloupků a bez nosných podpěr - Kompletní systém, který je «připraven k použití», zahrnující skleněné komponenty tepelně tvrzené, vrstvené bezpečnostní a upevňovací příslušenství, bez potřeby provedení validačních zkoušek

 • Sklenené textílie

  Sklenené textílie

  - sklené plátno - aluminizované sklené pl??tno - skelené plátno s ptfe povrchom - firetex – sklené plátno s vermiculite - skleneé plátno so silikónom - karamelizované sklené plátno - sklená vlna - ecotex needlemats - texcalor viečka - texcalor covers - silitex

 • Spoje sklenené

  Spoje sklenené

  Spoje elettroglass -Texpack sleeves sú vyrábané výhradne zo 6-9 mikrónových sklených Texpack priadzí Tieto sa rozpúšťajú iba pri veľmi vysokých teplotách. Môžu byť tiež obalené silikónom alebo impregnované neoprénom. Na základe požiadavky môžu byť spojené gumené a oceľové potrubia. POUŽITIE Plášte potrubí, plášte ohybných rúr a elektrických káblov. Spoj pyrotex Pletené sklené vlákno spoja Pyrotex sleeve je potiahnuté vysokou vrstvou červeného silikónu. Odolné voči teplote do 550°. POUŽITIE Vonkajšie potiahnutie červeným silikónom je extrémne odolné voči odieraniu a je používané najmä na ochranu hydraulických chla...

 • Sklenené točené laná

  Sklenené točené laná

  Točené laná Texpack sú vyrábané výhradne zo 6-9 mikrónových sklených Texpack priadzí. Tieto sa rozpúšťajú iba pri veľmi vysokých teplotách. Na základe požiadavky môžu byť vyrobené posilnené mosadznou priadzou. Sú tiež dostupné s externým spojom aby bola dosiahnutá lepšia kompaktnosť pri rezaní. POUŽITIE Spoje pecí, tesnenia pre pece a rúry, izolácia potrubí, spoje pre dvere pecí na koks, tepelná izolácia elektrických káblov.

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Sklenené dvere, steny, sprchové kúty, terasy a fasády z exotickeho drev 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.