Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Nový trend v maľovaní interierov

Nový trend v maľovaní interierov

3D štruktúry

Interiérový dizajn, rovnako ako umenie, podlieha rôznym trendom, ktoré sa v histórii stále opakujú. Aj napriek tomu, že sa estetika slovenských bytových interiérov zlepšuje, stále je len vo svojom počiatočnom štádiu. Náročný zákazník už neváha investovať do kvalitných podlahových krytín, sanity, nábytku i doplnkov. Stále však podceňujeme finálnu úpravu stien – najväčších plôch, ktoré nás v obydliach obklopujú.
Nielen farby dotvárajú interiér. Na celkovom vzhľade sa vo veľkej miere podieľajú aj materiály a ich textúra. Preto by ste aj ich výberu mali venovať maximálnu pozornosť. V prírode nenájdete nič ideálne, rovné alebo hladké, stačí si všímať tvary a štruktúry listov, skál, zeme, sú rôzne zrnité preliačené či rozryté ani ich sfarbenie nie je nikdy homogénne, jednotné či dokonalé. Táto pestrosť a nepravidelnosť má svoje neopakovateľné čaro, ktoré stojí za to odkopírovať. Čím viac druhov štruktúr , či materiálov pri zariaďovaní použijete, tým prirodzenejší a zaujímavejší bude priestor, v ktorom žijete.

Komplexnosť umiestnenia štruktúr je rôznorodá. Štruktúry sa môžu umiestniť nielen do interiérov ale aj exteriérov, sú vhodné do domov, či bytov kde môže ožiariť každú časť priestoru, v ktorom žijete, ako sú kuchyne, obývacie izby, jedálne, predsiene, spálne, kúpeľne či krby alebo schodiská.
Dopomáhajú aj na exkluzivite verejných priestorov, vestibul, čakární, kancelárií, konferenčných miestností, firiem, alebo môžu polahodiť oku v príjemnom prostredí ako sú reštaurácie, bary, obchodné centrá.

Keď ste našli vhodný priestor na umiestnenie štruktúry a odhodláte si zmeniť svoje steny na nepoznanie, prvou úlohou bude vhodný výber použitých materiálov na jej tvorbu. Od hladkých sadier a stierok, ktoré po nanesení nechajú jemný a hladký základ na stene, môžeme prejsť k zrnitejším materiálom, ako sú lepidlá na dlažbu alebo rôzne omietky na rovnejších plochách nechávajú zrnité kamienky, čiary, alebo jamky, ktoré zvýraznia štruktúry materiálu. A napokon najzrnitejšie použité materiály sú piesok, štrky zmiešané s betónom kde už zrnitosť je veľmi veľká. Zrnitosť sa odzrkadlí v detailoch steny. Ale dôležitým faktorom sú rôzne vlastnosti materiálov. Podľa nich je ovplyvnená tvarovateľnosť štruktúr pri nanášaní.

Po dôkladnom výbere materiálu je vhodné dbať nad výberom štýlu nanášania, ktorým vznikne na vašej stene umelecké dielo. Tvar štruktúr môže byť rôznorodý, závisí od použitého náradia, techniky nahadzovania a umeleckého cítenia, originalita je na prvom mieste, výsledný efekt sa nedá nikdy zopakovať na 100%. Preto majiteľ 3D štruktúry môže s čistým svedomím povedať, že tento originálny ,,obraz“ na stene mám len JA a nikto na svete.

Ďalšiu veľkú rolu na štruktúre zohráva vybratie vhodných farebných odtieňov. Farby dokážu zázraky, treba si len vybrať tie správne. V jednej miestnosti je ideálne na hladkých stenách použiť maximálne dva až tri druhy farieb, pričom na štruktúre ich môže byť použitých omnoho viac. Čím väčšie množstvo farebných odtieňov nanesieme, tým sa štruktúrovaný efekt zvýrazní a zmenší sa viditeľný rozdiel medzi odtieňmi, ako prvé je vhodné naniesť najtmavší odtieň a postupovať až do svetlých odtieňov.

Ak si chcete priestor ozvláštniť, tak na samotné končeky štruktúry sa môžu naniesť štetcom farebné zlaté čiastočky, v ktorých je pravé zlato, ďalej zlatá, strieborná alebo medená farba, rôzne odtiene perletí či kreatívnych malieb, podľa vášho výberu. Odolnosť farieb je rovnaká ako na namaľovaných stenách od oteru vzdorných až po umývateľné. Vrchnou ochranou môže byť priesvitná lazúra či lak, tým sa odolnosť odtieňov farieb zvýši. Do extrémnych podmienok ako je exteriér alebo kúpeľne sa samozrejme používajú fasádne farby, ktoré sú voči vode, vodným výparom a poveternostným podmienkam veľmi účinné. Po čase keď vás zunuje pohľad na vaše steny, odstránenie štruktúry je jednoduché stačí ju len zoškrabať, alebo vhodne a vkusne ožiariť novými farbami. U niektorých ľudí je bežné zmeniť farebné odtiene každý rok. Ak túžite po modernom interiéry vďaka vašim stenám. Nebojte sa premeniť vašu fantáziu na kreativitu.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Zmesi kvetinových semien Clause Tézier

  Zmesi kvetinových semien Clause Tézier

  6 směsí květinových semen pro - podporu biodiverzity - ekologie - oživení vzhledu krajiny a sídel - estetika - zvýraznění vjezdů do sídel, kruhových objezdů, křižovatek - signalizace - minimální údržbu vzniklého ekosystému - úspora - s informačními popisky - zábava a poučení DOUCE FRANCE - úhorová letničková směs EQUILIBRE - nízká letničková směs SEC - suchomilná letničková směs CHRONO - raná a velmi kontrastní letničková směs MIEL - medodárná letničková směs TENOR - víceletá květinová směs Více info na www.floravil.cz

 • Bazénový zdvihák Delfín

  Bazénový zdvihák Delfín

  Bazénový zdvihák Delfín slúži na prepravu ťažko chodiacich, alebo imobilných osôb do bazénov. Prednosťou je jeho jednoduchá montáž i obsluha. Môže sa používať ako stacionárny i prenosný typ. Na svoj pohon využíva vodu z bežného vodovodného rádu.

 • Řezání litinových profilů

  Řezání litinových profilů

  Řezání litinových profilů dle požadavků odběratele je způsob jak rozšířit sortiment tvarů a rozměrů dodávaných položek. Je to i cesta, jak snížit náklady na přípravu výroby ve výrobních podnicích. Technické zajištění: Řezání se provádí na poloautomatických a automatických pásových pilách do průměru 630 mm, nebo u pravoúhlých profilů do šířky 600 mm. Dělení větších rozměrů je možné zajistit přes externí spolupracující firmy, ale s delší dobou dodání objednaných položek. Účtování služby: Je prováděno ve 2 položkách. První položka, cena za materiál v Kč/kg. Druhá položka, služba řezání je stanoven...

 • Hydraulický stojanový lis HL 30.02

  Hydraulický stojanový lis HL 30.02

  Vybavení stroje a funkční možnosti : - Dvouruční bezpečnostní ovládání pro hlavní pohon agregátu. - Upínací deska beranu je přišroubována k pístnici válce, proti otáčení je horní deska vedena dvěma tyčemi - Lisovací síla je plynule nastavitelná v rozsahu 20 – 100 % jmenovité lisovací síly přepouštěcím ventilem ručně ovládaným. Měření tlaku je číslicové, měřící prvek dovoluje nastavení tlaku, při kterém má dojít k návratu beranu. Vzdálenost beranu pro přepnutí pro lisovaní sníženou rychlostí (nikoliv pomalou) se nastaví na tyči nastavitelným kroužkem. - Lisování pomalou rychlostí za použití spouštění nožní...

 • Rekonštrukcie bytov ,bytové jadrá, voda, elektrina, maľovanie, sádrokarton, hodinový manžel

  Rekonštrukcie bytov ,bytové jadrá, voda, elektrina, maľovanie, sádrokarton, hodinový manžel

  Ponúkame vám naše skúsenosti a profesionálnu prácu za priaznivé ceny. máme krátke čakacie doby na realizáciu prác. V prípade malých opráv je to do 24 hodín. Naše ceny vás milo prekvapia. Obhliadka je zdarma. Tešíme sa, že si vyberiete naše služby.

 • Striekanie betónových plotov rôznych odtieňov

  Striekanie betónových plotov rôznych odtieňov

  Striekanie betónových plotov rôznych odtieňov, možná aj montáž a doprava

 • Inštalácia, predaj, servis plynových spotrebičov, rozvodov vody, kúrenia a plynu

  Inštalácia, predaj, servis plynových spotrebičov, rozvodov vody, kúrenia a plynu

  Našim klientom ponúkame kompletné služby od zabezpečenia projektovej dokumentácie, dodávky materiálov, montáže, až po servis výrobkov. Kompletne dodávame a realizujeme montáže podlahových vykurovacích systémov, systémov stropného chladenia, realizáciu kotlov a ich výmenu. Ďalej realizujeme plynové inštalácie a ich opravy.

 • Montáž plynových kotlov

  Montáž plynových kotlov

  Aj takto to môže vyzerať vo Vašom dome alebo byte.Kontaktujte nás a my Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

 • Dodávka a montáž sadrokartónových systémov

  Dodávka a montáž sadrokartónových systémov

  Firma sa špecializuje na dodávku a montáž sadrokartónových systémov, kazetových podhľadov, sadrových stierok, omietok a kompletných rekonštrukcii domov a bytov.

 • Elegantné vysokoúčinné 8 vrstvové bavlnené rúška s karbónovým mikrofiltrom PM 2.5 mikróna (FFP2,5).

  Elegantné vysokoúčinné 8 vrstvové bavlnené rúška s karbónovým mikrofiltrom PM 2.5 mikróna (FFP2,5).

  Elegantné, veľmi kvalitne spracované textilné rúška na tvár. Rúška sú z 3 vrstiev 100% prírodnej bavlny, pričom finálna vnútorná vrstva je extra jemná a nedráždi pleť ani pri dlhšom nosení. K rúškam sú dodávané 2 umývateľné (1-rezervný) 5-vrstvové karbónové (uhlíkové) mikrofiltre PM 2.5, ktoré je možné jednoducho do rúška založiť, resp. vybrať von. Rúška sú opakovane prateľné a žehliteľné. Igelitové vrecúško k maske je uzatvárateľné. V oblasti nosa je tvarovateľná spona na čo najlepšie individuálne prispôsobenie. Gumičky sú jemné a ľahko nastaviteľné, čo zabezpečuje pohodlné nosenie bez ťahania za uši.

 • Bremenový magnet BM 1000

  Bremenový magnet BM 1000

  výrobca Holandsko, BAKKER Magnetics BM 50.502 hmotnosť 114 Kg, testovaný na nosnosť 3700 Kg, stav zachovalý - plne funkčný

 • Dodávka železobetónových konštrukcií

  Dodávka železobetónových konštrukcií

  Základová doska, armovanie, armatúry.

 • Pěnový polyethylen

  Pěnový polyethylen

  Pěnový polyetylen je vyroben z recyklovatelné polyetylenové fólie. Jeho využití je především v oblasti ochrany výrobků před nárazem a poškozením, ať už v podobě přířezu, nebo sáčku. Dále také jako tepelná a zvuková izolace pod plovoucí podlahy. Detailní informace a doporučení získáte od našich obchodníků.

 • Sáčkovací automaty pro výrobu květinových sáčků

  Sáčkovací automaty pro výrobu květinových sáčků

  peciální příslušenství za příplatek PLS - vysekávačka kruhových otvorů - kontrolní jednotka úhlu natočení (EPC) - servo motor kontroler - forma pro svařování sáčků tvaru vinné láhve ALS - vysekávačka kruhových otvorů - kontrolní jednotka úhlu natočení (EPC) - dva fotoelektrické senzory a dvě servozařízení pro aplikaci potištěného materiálu (dolní & horní) - forma pro svařování sáčků tvaru vinné láhve Součástí dodávky je: - instalace a zaškolení - úprava elektroinstalace v souladu s národními předpisy včetně revize - mechanická opatření pro zamezení rizik včetně prohlášení o shodě CE - servis a záru...

 • Nový motor YANMAR-4TNV88C-DYEM2 pre LOCUST

  Nový motor YANMAR-4TNV88C-DYEM2 pre LOCUST

  Nový motor YANMAR-4TNV88C-DYEM2. Cena 4800,00 € + DPH Komplet nový motor Tento motor bol montovaný výrobnou spoločnosťou WAY INDUSTRIES, a. s. do nakladačov LOCUST L603; L752; L753; L903 ECO; GEHL 4240 Používa sa aj v mini bagroch a rôznych výrobcov pre Mini Rýpadlá ( napr. TAKEUCHI TB240; Hitachi ZX 48...) Motor je možné vymeniť aj za váš použitý motor pred GO - cena dohodou, podľa opotrebenia vášho motora. Motor YANMAR 4TNV88C je štvordobý, vodou chladený naftový motor s priamym vstrekovaním paliva. Chladenie je kvapalinové s núteným obehom, riadené termoregulátorom. Ventilový rozvod OHV. Mastenie je tlakové, obežné s mokrou skriňou, motor je ...

 • Karusel dvojstojanový SC 2500

  Karusel dvojstojanový SC 2500

  Výrobce ..... Titan Rok výroby/GO v roce ..... 1977 Max. průměr obrobku ..... 2600 mm Upínací průměr otočného stolu ..... 2500 mm Max. zatížení stolu ..... 12000 kg Max. výška obrobku ..... 1700 mm Výsuv smykadla (Z) ..... 720 mm Průřez smykadla ..... mm Výkon hlavního elektromotoru ..... 55 kW Stroj ve velmi dobrém stavu.

 • Celofanový kornút

  Celofanový kornút

  Do ponuky sme zaradili PP vrecko - kornut číry. Dodávame ho na objednávku podľa požadovaného rozmeru. Minimálne množstvo pre objednávku je od 1000 ks.

 • Designový elektrický radiátor RAISING Elettrico - 900W (15440.)

  Designový elektrický radiátor RAISING Elettrico - 900W (15440.)

  Designový elektrický radiátor Katalogové číslo: 15440 Typ, parametry: RAISING Elettrico - 900W Výrobce: CORDIVARY DESIGN Popis: barva: F20-Milky rozměry: 500x500x1467 mm Cena: 5000 Kč

 • Krýžový čap kardanový krýž křížový čep Cross pin úplnný kľb príruba unášací kôš háčko unášač poloos

  Krýžový čap kardanový krýž křížový čep Cross pin úplnný kľb príruba unášací kôš háčko unášač poloos

  Krýžový čap kardanový krýž křížový čep Cross pin úplnný kľb CISLO NAZOV 046-221 Carraro Krížový čap D30/L83 93-0248 N Carraro Krížový čap D23,8/L61,3 náhrada 93-0248 Carraro Krížový čap D23,84/L62,5 93-0857 Cararo Krížový čap D27, L71 046-252 93-0247 Carraro Krížový čap 41 127,046-209 D23,84 L62,5 914/45301 JCB Kríž kardan zadný 35,126 914/80207 JCB Krížový čap d30,L82 914/10803 JCB Krížový čap D28/L81,5 914/35401 JCB Krížový čap na kardan d35,L106,5 ...

 • Hriadeľ spojovací-kardan URI ZETOR Forterra Kardanový kríž Tyč riadenia Unášač presuvný URII Unášač

  Hriadeľ spojovací-kardan URI ZETOR Forterra Kardanový kríž Tyč riadenia Unášač presuvný URII Unášač

  6745-3097 Hriadeľ spojovací-kardan URI ZETOR 16-177-909 Hriadeľ spojovací 4V Forterra 59-12-021 Hriadeľ kardana s krížom 5545-3203 Hriadeľ hnací úplný URI 20-036-7205 Kardanový kríž UN 053 31/114 (442-072-050-3) 93-0818 Tyč riadenia URIII 351-035 CARRARO 88-293-014 Unášač presuvný URII 88-293-013 Unášač s prírubou 53-185-060 Hriadeľ spojovací CARRARO náprava 20-010-7208 Náboj s prírubou UN 053 43-12-015 Náboj s prírubou 59-12-025 43-12-025 59-12-021

 • Výroba bránových dielov

  Brány, bránové diely na mieru.

 • ARI CONA-M - membránový odvádzač kondenzátu

  ARI CONA-M - membránový odvádzač kondenzátu

  Membránový typ ARI CONA M DN 15 - DN 50 / PN 6 až PN 40 Materiály: sivá a očkovaná liatina, kovaná oceľ, nerezová oceľ

 • Motor YANMAR 4TNV98 - NSA - nový.

  Motor YANMAR 4TNV98 - NSA - nový.

  Ponúkame nový Motor YANMAR 4TNV98 - NSA. Komplet so ŠTARTÉROM, ALTERNÁTOROM, VENTILÁTOR, ELEKTRICKÉ ZASTAVENIE MOTORA . Motor NIE je vybavený elektronickým akcelerátorom. Motor 4TNV98 je možné vymeniť za použitý motor pred GO. Pri výmene za iný motor pravdepodobne budete musieť znova použiť niektoré časti starého motora, ako je zotrvačník, ventilátor, štartér a nastaviť otáčky motora. Parametre motora: Typ: Diesel Počet valcov: 4 Vŕtanie: ?98 mm x 110 mm Zdvihový objem: 3.319 cm3 Výkon (rpm): 50,7 kW (2.500 r/min) Rozmery: 791×529×756 mm Na www nájdete video, bližšie info aj cenu. Je generálka lacnejšia ako naša ponuka?

 • Teflónový rukávik 4mm

  PTFE teflónový rukávik šírky 4 milimetre a hrúbky 0,13 milimetra.

 • Nový motor YANMAR 4TNV98 pre LOCUST - výmena za 4TNE94; 4TNV94L.

  Nový motor YANMAR 4TNV98 pre LOCUST - výmena za 4TNE94; 4TNV94L.

  YANMAR 4TNV98 - NSA - nový motor so zárukou. Akciová cena 6700€ + DPH (váš opotrebený / poškodený motor môžeme odkúpiť. Nový motor YANMAR 4TNV98 je kompletný so ŠTARTÉROM, ALTERNÁTOROM, VENTILÁTOR, ELEKTRICKÉ ZASTAVENIE MOTORA ... (podľa obrázkov). Predispozícia PTO na rozvode. Motor NIE je vybavený elektronickým akcelerátorom. Motor 4TNV98 je možné vymeniť za použitý motor pred GO (4TNE94; 4TNV94L). Po menších úpravách je vhodný do nakladača LOCUST 752; 753; 853; 903; 1203. Pri výmene za iný motor pravdepodobne budete musieť znova použiť niektoré časti starého motora, ako je zotrvačník, kryt zotrvačníka, ventilátor, štartér a ...

 • Umývacia linka pre osobné a úžitkové vozidlá -Nový dvojitý portál TK 2

  Umývacia linka pre osobné a úžitkové vozidlá -Nový dvojitý portál TK 2

  Extrémna funkčnosť pre nekompromisný výkon Nový dvojitý portál TK 2 vychádza zo skúseností uznávanej série TK. Model TK 2 bol vyvinutý preto, aby sa maximálne využili možnosti dvojitej umyvárky. Kľúčovým riešením je nezávislé riadenie oboch portálov, ktoré umožňuje špecifické kombinované pracovné procesy, čo znamená popri vynikajúcom výsledku aj skrátené trvanie celého umývacieho cyklu. Zatiaľ čo napríklad prvý portál dávkuje aktívnu penu a mapuje rozmery vozidla, začína druhý portál s umytím diskov. Rozmery vozidla v pamäti zariadenie využije vo vysokotlakovom cykle a pri sušení, bez použitia fotobuniek.Rôzne pracovné procesy s...

 • Kontejner vanový 10m3 4000x1800x1400mm (6176.)

  Kontejner vanový 10m3 4000x1800x1400mm (6176.)

  Kontejner vanový Katalogové číslo: 6176 Typ, parametry: 10m3 4000x1800x1400mm Popis: objem 10 m3 rozměr kontejneru 4000x1800x1400 mm

 • Dvoustojanový svislý soustruh SSP 2600 CNC (13660.)

  Dvoustojanový svislý soustruh SSP 2600 CNC (13660.)

  Název stroje: Dvoustojanový svislý soustruh Katalogové číslo: 13660 Typ, parametry: SSP 2600 CNC Popis: Maximální průměr obrobku [mm] 3 000 Maximální výška obrobku [mm] 2 000 Maximální hmotnost obrobku [kg] 16 000 Průměr upínací desky [mm] 2 600 Maximální otáčky upínací desky [min-1] 120 Výkon motoru pohonu upínací desky [kW] 93/120 Maximální krouticí moment [kNm] 35/55 Svislé přestavení smykadla – osa Z [mm] 1 200 Rychloposuv os X a Z [mm.min-1] 8 000 Průřez smykadla [mm] 280x280 Maximální řezná síla [N] 50 000 Hmotnost stroje [kg] 50 000 Technický popis Rám stroje je tvořen odlitky. Pohon upína...

 • Soustruh poloautom. jednovřetenový SSP 40 CNC (13658.)

  Soustruh poloautom. jednovřetenový SSP 40 CNC (13658.)

  Název stroje: Soustruh poloautomatický jednovřetenový Katalogové číslo: 13658 Typ, parametry: SSP 40 CNC Výrobce: DUPLOMATIC Rok výroby: 1994

 • Lis elektromechanický hřebenový LRH 3 (9404.)

  Lis elektromechanický hřebenový LRH 3 (9404.)

  Název stroje: Lis elektromechanický hřebenový Katalogové číslo: 9404 Typ, parametry: LRH 3 Cena: 35 000 Kč

 • Dvoustojanový svislý soustruh SKD 32 A (9333.)

  Dvoustojanový svislý soustruh SKD 32 A (9333.)

  Název stroje: Dvoustojanový svislý soustruh Katalogové číslo: 9333 Typ, parametry: SKD 32 A Výrobce: ČKD Blansko Popis: stroje po částečné GO bez elektroinstalace PARAMETRY OBROBKU Maximální průměr obrobku [mm] 3 500 Maximální výška obrobku [mm] 2 500 Maximální hmotnost obrobku [kg] 40 000 STŮL Průměr stolu [mm] 3 200 Maximální zatížení stolu [kg] 40 000 Maximální rychlost stolu [ot / min] 80 Maximální točivý moment [Nm] 120 000 Výkon pohonu stolu [kW] 85 RÁM Zdvih příčného nosníku [mm] 2 100 Rychlost pojezdu [mm.min-1] 500 BERAN Horizontální pojezd - osa „X“ [mm] 1 900 Pojezd beranu - osa „Z“ [mm] 1 600 Posu...

 • Ľanový motúz TRIKOLORA 40 g

  Ľanový motúz TRIKOLORA 40 g

  Trikolora motúz 40 g, vhodný pre Notárske úrady na pečatenie plomby a podobne. cena 1,15 € s DPH za 1 ks, cena 9,30 € s DPH za 10 ks Využite nákup cez náš e shop na novej web stránke. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Sekací stroj pěnových profilů SSP 220

  Sekací stroj pěnových profilů SSP 220

  Zařízení slouží k dělení vytlačovaných pěnových profilů a trubek z PE, PP na stanovené délky přímo za chodu vytlačovací linky. Funkce Skládá se z rotačního nože poháněného přes převodovku servomotorem. Řídicí systém servomotoru umožňuje vlastní odměřování předvolené délky seku. Tuto lze nastavit na ovládacím displeji stroje. Je dána i možnost externího ovládání z předcházející části vytlačovací linky. Ochrana nože, vstupní a výstupní části stroje kryty s bezpečnostními spínači, zajišťuje vysokou bezpečnost obsluhy. Geometrický tvar sekacího nože, spolu s jeho vysokou rychlostí jsou zárukou vysoké kvality seku. ...

 • Gastro plynový sporák + podstavec JUS-TR-4 (15929.)

  Gastro plynový sporák + podstavec JUS-TR-4 (15929.)

  Gastro plynový sporák + podstavec Katalogové číslo: 15929 Typ, parametry: JUS-TR-4 Popis: Druh plynu: NG Výkon: 3,5 kW x 2 + 4,5 kW x 2 Jmenovitý tlak: 2,0 kPa Rozměr: 600x652x477 mm Hmotnost: 29,8 kg Cena: 9000 Kč

 • Plynový sporák 6 hořáků s elektrickou troubou C6FZFEP, 700x1200x950mm (15324.)

  Plynový sporák 6 hořáků s elektrickou troubou C6FZFEP, 700x1200x950mm (15324.)

  Plynový sporák 6 hořáků s elektrickou troubou Katalogové číslo: 15324 Typ, parametry: C6FZFEP, 700x1200x950mm Výrobce: GIGA Popis: 6 plynových hořáků elektrická trouba rozměry 700x1200x950 mm Cena: 24 000 Kč

 • Hřebenový zvedák patkový BRANO - nosnost 2,5t - 2500kg - hever

  Hřebenový zvedák patkový BRANO - nosnost 2,5t - 2500kg - hever

  Hřebenový hever Katalogové číslo: 8457 Typ, parametry: nosnost 2,5 T Popis: EAN: 12598 Prodejní jednotka: ks Hmotnost: 14,4 kg Cena: 2750 Kč

 • Realizácia sádrokartónových obkladov

  - deliacich stien - podhľadov -podláh - obklad podkroví - atypických konštrukcií

 • Orovnávač stranový na brusku BU 16 (16104.)

  Orovnávač stranový na brusku BU 16 (16104.)

  Název stroje: Orovnávač stranový na brusku BU 16 Katalogové číslo: 16104 Popis: EAN: 31428 Prodejní jednotka: ks Hmotnost: 4,8 kg

 • Kontaktor pružinových vah 0-30 (15886.)

  Kontaktor pružinových vah 0-30 (15886.)

  Název stroje: Kontaktor pružinových vah Katalogové číslo: 15886 Typ, parametry: 0-30 Výrobce: CORREX Popis: EAN: 30089 Prodejní jednotka: ks Hmotnost: 0,2 kg

 • Stavitelný třmenový kalibr 25-60 (15887.)

  Stavitelný třmenový kalibr 25-60 (15887.)

  Název stroje: Stavitelný třmenový kalibr Katalogové číslo: 15887 Typ, parametry: 25-60 Výrobce: Zbrojovka Brno Popis: EAN: 30087 Prodejní jednotka: ks Hmotnost: 0,7 kg ČSN: 253184

 • Gaiónový oporný múr

  Gaiónový oporný múr

  Potrebujete spevniť, či zarovnať terén ? Navrhneme a realizujeme vám Gabiónový oporný múr, odvodnenie aj vsakovacie jamy. Existuje aj riešenie s DT, betónové šalovacie tvárnice vystužené armatúrou alebo LEGO betónové bloky, ktoré sa kladú žeriavom na betónový základ. Takáto stavba už nie je Drobná stavba ale Jednoduchá stavba (Podľa ustanovenia § 139b Stavebného zákona) môže a nemusí prebehnúť riadne stavebné konanie: Cenová ponuka (vypracujeme podľa konkrétnych podmienok s dohody) + Projekt + Statický posudok = Stavebné povolenie. Záruka dlhodobej pevnosti a funkčnosti. Môžeme prísť na obhliadku ? Poradíme vám ?

 • Poistenie zodpovednosti za škodu pre účtovníkov a daňových poradcov

  Na požiadavky, ktoré neuverejnia korektné telefónne číslo nebudem reagovať! Spolupracujem so všetkými poisťovňami. Poistenie sa vzťahuje na zodpovednosť za škodu spôsobenú poskytovaním účtovníckej činnosti podľa právnych predpisov SR. Poistením sú kryté nároky oprávneného štátneho orgánu klientov poisteného, s ktorými uzatvoril zmluvu o vedení účtovníctva. Poistenie je určené pre živnostníkov, s.r.o., a.s., ktorí podnikajú v účtovníctve, daňovom poradenstve. Môže ísť: - o živnostníkov (samostatných účtovníkov, daňových poradcov) - o firmy s.r.o., a.s. (ktoré zamestnávajú účtovnikov alebo daňových poradcov a ich ...

 • Designový elektrický radiátor RAISING Elettrico - 900W

  Designový elektrický radiátor RAISING Elettrico - 900W

  Designový elektrický radiátor Katalogové číslo: 15440 Typ, parametry: RAISING Elettrico - 900W Výrobce: CORDIVARY DESIGN Popis: barva: F20-Milky rozměry: 500x500x1467 mm Cena: 5000 Kč

 • Výroba a osadenie urnových hrobov

  Výroba a osadenie urnových hrobov

  Vyrábame urnové hroby rôzneho tvaru. Gravirujeme fotografie, panorámy, obrázky a všetko podľa grafického návrhu podľa požiadaviek zákazníka. Typy urnových hrobov si viete pozrieť aj na našom e-shope www.ledlumar.sk pod sekciou urnové hroby.

 • Kleštinový upínač na soustruh SM16 A,B (NE SM 16!!) (13237.)

  Kleštinový upínač na soustruh SM16 A,B (NE SM 16!!) (13237.)

  Název stroje: Kleštinový upínač na soustruh Katalogové číslo: 13237 Typ, parametry: SM16 A,B (NE SM 16!!) Popis: EAN: 22342 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 2 Hmotnost: 2 kg

 • Dutinový mikrometr 3-10 (13109.)

  Dutinový mikrometr 3-10 (13109.)

  Název stroje: Dutinový mikrometr Katalogové číslo: 13109 Typ, parametry: 3-10 Výrobce: SOMET Popis: EAN: 21797 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 1 Hmotnost: 0,3 kg ČSN: 251430 Cena: 1.500,- Kč

 • Pružinový závěs BAL 2 (8450.)

  Pružinový závěs BAL 2 (8450.)

  Název stroje: Pružinový závěs Katalogové číslo: 8450 Typ, parametry: BAL 2 Výrobce: Weidmüler Popis: EAN: 12556 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 3 Hmotnost: 0,6 kg Cena: 900 Kč

 • Kleštinový upínač 60.2525L5480L (14323.)

  Kleštinový upínač 60.2525L5480L (14323.)

  Název stroje: Kleštinový upínač Katalogové číslo: 14323 Typ, parametry: 60.2525L5480L Výrobce: EWS Popis: EAN: 25369 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 3 Hmotnost: 3,2 kg

 • Kleštinový upínač 60.2525L5480R (14322.)

  Kleštinový upínač 60.2525L5480R (14322.)

  Název stroje: Kleštinový upínač Katalogové číslo: 14322 Typ, parametry: 60.2525L5480R Výrobce: EWS Popis: EAN: 25368 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 2 Hmotnost: 3,2 kg

 • Stranový a úhlový orovnávač na brusku BU 28 (14534.)

  Stranový a úhlový orovnávač na brusku BU 28 (14534.)

  Název stroje: Stranový a úhlový orovnávač na brusku BU 28 Katalogové číslo: 14534 Popis: EAN: 25819 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 1 Hmotnost: 15,4 kg

Ako pritiahnuť viac zákazníkov?

Ako pritiahnuť viac zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Nový trend v maľovaní interierov 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.