Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Zimné záhrady

Zimné záhrady Zimné záhrady 2

Zimné záhrady dávajú budovám úplne nečakanú hodnotu. Presklený priestor vytvára oddychovú oázu, alebo pokojné miesto, kde nič nebude rušiť vaše momenty zamyslenia sa nad pracovnými výzvami, či chvíle vášho voľna.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Letné kuchyne, zimné záhrady, tieniaca technika

  Letné kuchyne, zimné záhrady, tieniaca technika

  Či už sa rozhodnete pre realizáciu letnej kuchyne alebo zimnej záhrady, vedzte, že sme tu pri výstavbe pre Vás. Navštívte náš Showroom HOME & GARDEN CENTRUM v Šamoríne a príďte sa inšpirovať, a zároveň poradiť pri samotnom výbere a realizácií. Pri oboch variantách nezabudnite zohľadniť aj počasie, napríklad horúce letné lúče, ktoré Vám môžu posedenie znepríjemniť, ba dokonca znemožniť. Skvelým riešením je tieniaca technika, ktorú Vám spoľahlivo nainštalujeme v akejkoľvek veľkosti či dizajnovom prevedení.

 • Prístrešky, zimné záhrady, pergoly

  Prístrešky, zimné záhrady, pergoly

  Výroba a montáž drevených prístreškov podľa vašich predstáv. Tak isto robíme rôzne drevené konštrukcie ako strechy, chaty, domy, a rôzne. Pracujeme len s kvalitnými materiálmi. Našu kvalitnú prácu ocenili už desiatky zákazníkov.

 • Zimné kabáty

  Položka obsahuje ako pánske tak aj dámske zimné kabáty rôzneho strihu a farieb. Kabáty sú moderné, málo nosené a kvalitné.

 • Zimné doplnky

  Jedná sa o položku ktorá obsahuje zimné doplnky ako sú rukavice, čiapky, šále - detské, dámske, pánske. Minimálne znaky nosenia, moderné, kvalitné.

 • Zimné vesty

  Položka obsahuje mix pán. a dám. zimné vesty čiže sú hrubšie, rôzne farby a strihy.

 • Zimné bundy a obuv

  Ponúkame zimné bundy dámske, pánske, detské a obuv. Tovar je balený vo vreciach po 15-30 kg Cena je 0,20€/ kilogram s DPH Po dohodne je možné Vám priviesť tovar až na požadovanú adresu.

 • Akcia na Zimné Záhrady

  Akcia na Zimné Záhrady

  Pristavenie zimnej záhrady k Vášmu domu predstavuje znacnú investíciu, ale pri kvalitnom poradenstve a dobrom profesionálnom vyhotovení môže úplne zmeniť štýl Vášho života. Či je Vašim zámerom vytvoriť malú oázu na spríjemnenie chvíľ voľna, alebo sa usilujete zväcšiť životný priestor pre rozrastajúcu rodinu, k dispozícii je široký výber štýlov a dekoratívnych prvkov na vytvorenie vzhľadu a prostredia ktoré skvalitnia Váš dom a zvýšia jeho hodnotu.

 • Vypracujeme ponuku zimnej záhrady na mieru, a bezplatne...

  Vypracujeme ponuku zimnej záhrady na mieru, a bezplatne...

  Po úspešnej konzultácii vypracujeme pre zákazníka cenovú ponuku, a taktiež 3D zobrazenie vybranej varianty zimnej záhrady. cenová ponuka sa vypracuje na základe zameriavania, alebo menej konkretna ponuka na základe fotografií, alebo na základe poskytnutých informácií.

 • Zimné záhrady - materiál na konštrukciu

  Zimné záhrady - materiál na konštrukciu

  Výber vhodného konštrukčného materiálu na zimnú záhradu závisí od spôsobu využitia, veľkosti a tvaru, estetických požiadaviek aj od finančných možností. Drevo ako tradičný materiál je príjemné na pohľad a dotyk, avšak citlivé na zmeny vlhkosti a náročné na údržbu. Z tohto dôvodu je najvhodnejšie do obytných zimných záhradách, v ktorých je celoročne konštantná vnútorná klíma. Plastové konštrukcie majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, sú nenáročné na údržbu a cenovo prístupné. Majú však menšiu rozmerovú stálosť a obmedzené statické možnosti. Hodia sa na menšie zimné záhrady využívané celoročne ako obytný priesto...

 • Zabezpečovanie zimnej údržby

  - ručné a strojové odpratávanie, odhŕňanie a frézovanie snehu - posýpanie ciest a chodníkov

 • Zimné odevy

  Zimné odevy

  BUNDA 1167 100% Polyester – 210 g/m2 2 bočné vrecká so zipsom 2 náprsné vrecká so zipsom prikryté patentom vrecko na mobil integrované v pravom bočnom vrecku jednoradové zapínanie na zips s vnútorným lemom proti vetru vnútorné vrecko vľavo so suchým zipsom odnímateľná polyesterová vnútorná vložka fixovaná zipsom a patentovými gombíkmi odnímateľný golier komfortné vypracovanie vnútornej strany goliera dnímateľné rukávy otvorené vonkajšie manžety rukávov + vnútorné úpletové manžety dvojité náplecné vrecko pás s 2/3 elastickou úpletovou časťou dostupné v rôznych farbách Čapica IVAN 100% akryl, podšívka 100% polyester ...

 • Zimné pracovné rukavice

  Zimné pracovné rukavice

  Zimné kombinované rukavice DINO WINTER Zimné rukavice z hovädzej kože, vonkajšia časť rukavice a manžeta z bavlnenej tkaniny, dvojitý pruh v dlani, podšívka z plyšu, jednofarebné EN 420 Zimné kožené rukavice URBI WINTER Zimné rukavice z bravčovej kože na dlani, vonkajšia časť rukavice z bravčovej štiepanej kože, plyšová podšívka EN 420 Zimné rukavice FOSTEX Zimná flisová rukavica Materiál: 100% polyester Zimné rukavice ICE PRO Zimná rukavica Materiál: vonkajšia strana 100% nylon, vnútorná strana 100% polyester a iné

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady sú presklené priestory so zvýšeným prístupom denného svetla. Zimné záhrady sú väčšinou súčasťou zadných častí domov, kde jednu alebo viac stien tvorí časť domu. Zimné záhrady sa stavajú ako priechodzie alebo uzavreté. Zimná záhrada pôsobí ako relaxačná a oddychová zóna domu.

 • Zasklievanie terás a zimné záhrady

  Zasklievanie terás a zimné záhrady

  Na získanie dodatočného odkladacieho priestoru, zníženie hluku, prašnosti a prievanu, šetreniu tepla v bytoch a domoch pomocou zasklenia Vám ponúkame rámový systém na zasklenie terás. Zasklenie tvoria posuvné krídla, ktoré sa skladajú z rámu a výplne. Rámy sú vyrobené z hliníka a medzi sebou sú tesnené mohérovým tesnením. Mohérové tesnenie, ktoré je po celom obvode rámu, tesní zasklenú časť a chráni vnútorní priestor pred vonkajšími vplyvmi a zabraňuje nežiadúcemu búchaniu rámov pri nárazovom vetre. Výplň tvorí sklo prípadne polykarbonát (4mm až 10mm). Celé zasklenie je možné uzavrieť jednoduchou úchytkou alebo bezpečnostným madl...

 • TOM TAILOR mix detského zimného oblečenia

  TOM TAILOR mix detského zimného oblečenia

  Prekrásny, farebný zimný mix pre dievčatká a chlapcov v rôznych veľkostiach. Balenie obsahuje farebné, trendové tričká, pulovre, mikiny, svetre, nohavice, približne 2-3 bundy, módne doplnky z vysokokvalitných materiálov. Tovar je označený pôvodnými visačkami. Vo veľkosklade ho ponúkame v cca.20kg baleniach. Najlepšia je osobná návšteva skladu.

 • Zimné záhrady

  Staviame zimné záhrady na zákazku so systémom fasádneho zasklenia tepelnoizolačným sklom. Konštrukciu zimnej záhrady navrhujeme z kovu a priamo na kovovú konštrukciu lepíme UV odolným silikónom izolačné sklá. Nakoľko celú konštrukciu oblepíme izolačným sklom, nedochádza k studeným mostom na konštrukcii.

 • Špecialista na zimné záhrady:::

  Špecialista na zimné záhrady:::

  Neustále hľadáme nové riešenia pomocou ktorých sme schopní dobyť nové trhy, respektíve rozšíriť tie staré. Sledujeme aktuálne trendy vďaka čomu vytvárame jedinečné riešenia. Sme kreatívny mladí tím s nekonečnou fantáziou. Našou prvoradou úlohou je splniť všetky Vaše požiadavky a Váš dobrý pocit z toho, že Vaše peniaze neboli len stratou. Sme presvedčení, že kvalitne vykonaná práca dokáže splniť všetky očakávania zákazníkov dlhodobo. Zimné záhrady od spoločnosti Garwin sú navrhnuté a vyrobené na mieru každému zákazníkovi. Súčasťou našich služieb je samozrejme aj odborné poradenstvo, záručný a pozáručný servis. O kvalite n...

 • Zimné záhrady s celoročným použitím

  Zimné záhrady s celoročným použitím, teda aj v zimných mesiacoch, by mali mať vysoké termo-izolačné vlastnosti. Nevyhnutnosťou je prerušený tepelný most, čím nedochádza k roseniu skiel a úniku tepla. Vykurovanie zimnej záhrady vďaka dvoj izolačnému sklu stien a strechy nie je príliš nákladné. Môže sa však voliť aj menej nákladná strecha s komôrkovým polykarbonátom (lexan).

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Zimné záhrady s celoročným použitím, teda aj v zimných mesiacoch, by mali mať vysoké termo-izolačné vlastnosti. Nevyhnutnosťou je prerušený tepelný most, čím nedochádza k roseniu skiel a úniku tepla. Vykurovanie zimnej záhrady vďaka dvoj izolačnému sklu stien a strechy nie je príliš nákladné. Môže sa však voliť aj menej nákladná strecha s komôrkovým polykarbonátom (lexan). Hliníkové konštrukcie zhotovíme vo farbách rôznych odtieňov (RAL), alebo v imitácií dreva, prípadne eloxovaním (upravený povrch, čím sa predlžuje životnosť farby) Výhody hliníkovej konštrukcie - žiadna následná údržba - nízka roztiažnosť materiálu - ...

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Zaoberáme sa projektovaním, predajom a montážou zimných záhrad. Naše konštrukcie tvoríme z vysokej kvality materiálov, projekty tvoríme individuálne pre potreby a vkus zákazníka. Rozmanitosť riešenia aj konštrukcií dovoľuje zaprojektovať a montovať zimnú záhradu o veľmi rôznych konštrukciách. Zimné záhrady a oranžérie získavajú čoraz väčšiu popularitu v našej krajine. Vhodné zariadenie zimnej záhrady zväčší bytovú plochu a bude tvoriť dodatočné miestnosti v dome a v ňom nachádzajúca sa mikroklíma bude vyhovovať relaxu. Ak má pripojenie centrálneho vykurovania môže slúžiť na zimovanie záhradkárskych rastlín čo dovoľuje byť nez...

 • Celoročne obyvateľné zimné záhrady

  Celoročne obyvateľné zimné záhrady

  O zimnej záhrade sníva každý. Zimná záhrada, ktorá je dokonale technicky zvládnutá, môže rozšíriť obytný priestor, no zároveň poskytuje možnosť celoročného relaxu a oddychu. Je výrazným architektonickým prvkom, ktorý obohatí vonkajší vzhľad budovy samotnou stavebnou konštrukciou, materiálovým a farebným vyhotovením. Zimná záhrada, ktorá dokáže splniť tie najkrajšie sny pre každého. Na základe tejto myšlienky bola založená v roku 2010 spoločnosť Garwin. Spoločnosť Garwin poskytuje full servis služieb v oblasti zimných záhrad, ktorý je Vám plne k dispozícii a tým je schopný uspokojiť Vaše predstavy od návrhu až po realizáciu. Neus...

 • Zimné záhrady,letné terasy

  Zimné záhrady,letné terasy

  Pre náročných alebo menej náročných tu máme moderné a nadčasové riešenia zimných záhrad a letných terás. Konštrukcie sú zhotovené z hliníkových profilov upravované práškovými farbami vo všetkých odtieňoch RAL vzorkovníka. Jednoduché a plnohodnotné posuvné systémi umožňujú dokonalé uzavretie vašek terasy a vytvorenie tak prostredie, v ktorom si môžete posedieť s priateľmi aj v chladných mesiacoch. Na presklenie používame sklené výplne, Polykarbonátové Exell tzv. plexisklo alebo polykarbonátové dosky tzv. Lexan.Všetko samozre v rôznych hrúbkach. Ponúkame kompletné poradenstvo, takisto aj grafické riešenie a vizualizáciu a po samotn...

 • Zimné záhrady

  Okrasné záhrady sú súčasťou ľudských obydlí už dlho. Zimné záhrady Vám umožnia žiť s prírodou na dosah – bez ohľadu na ročné obdobie a poveternostné podmienky. Zimná záhrada utvorí príjemný a originálny priestor celého domu, ktorý je vďaka tomu oživený o výrazný estetický prvok. Systémy pre zimné záhrady spoločnosti ultraframe, Synseal sú navrhnuté tak, aby umožnili čo najväčší výber štýlov za využitia profilov okenných a dverných systémov. Najkvalitnejšie zimné záhrady so strechou priamo z Anglicka.Synseal a ultraframe sú najväčší výrobcovia so 50 ročnou skúsenosťou. Bočné steny vieme dodať aj z hliníka ako aj posuvn...

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Systém tepelne izolovaných hliníkových profilov MB-WG60 je určený k stavbe zimných záhrad a iných konštrukcií, ako sú verandy, záhradné skleníky, a pod. Cieľom Aluprof bolo navrhnutie takého systému, ktorý by bol využívaný ako obytná miestnosť v priebehu celého kalendárneho roka. - celoročný bezprostredný kontakt s prírodou - zvýšenie bytového komfortu, hodnoty a využitia nehnuteľnosti - kaskádovito spojené profily krokiev a závesové profily k zaisteniu odvodnenia a ventilácie - celková tesnosť proti vode, vzduchu - tepelná a zvuková izolácia - optimálne vnútorné klíma - široká škála farieb profilov - rôznorodosť výpln...

 • Zimné záhrady a terasy

  - zimná záhrada je ideálnym prepojením moderného obytného priestoru s prírodou - poskytne vám príjemné prostredie na relaxáciu a oddych ako aj na produkovanie tvorivých myšlienok a nápadov pri vašej práci v uvoľnenom a ničím nerušenom tichom prostredí - príjemná vôňa rastlín a kvetov, presklený priestor plný pohody prispieva k dokonalému uvoľneniu

 • Zimné záhrady a presklenené plochy

  Ponúkame Vám návrh zimnej záhrady z architektonického aj konštrukčného hľadiska. Konštrukcie zimných záhrad môžu byť drevené, alebo v kombinácii s hliníkom z exteriérovej časti.

 • Hliníkové zimné záhrady

  Hliníkové zimné záhrady

  Pre príjemné chvíle v lone prírody a relax. Zimná záhrada môže byť Vaším najobľúbenejším miestom v dome. Jej návrh nie je však jednoduchý,s ohľadom na estetiku, tepelnoizolačné vlastnosti, vetrateľnosť, priestor a funkčnosť. Máme viacero overených technických riešení a okolo stovky realizácii atypických zimných záhrad po celom Slovensku. Pred realizáciou vyrobíme elektronický 3D model kde je možné vidieť budúcu zimnú záhradu .

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Naša firma vám ponúka výrobu a montáž zimných záhrad.

 • Zimné bundy Nike, Puma Adidas

  Zimné bundy Nike, Puma Adidas

  Zimné bundy známych značiek ako Adidas, Nike, Puma. Nike bunda šedej farby, veľkosť S a M, cena 51 EUR. Nike bunda čiernej farby, veľkosť XS a S, cena 58 EUR. Adidas bunda fialovo zelená farba veľkosť L, cena 52 EUR. Puma bunda bielej farby, veľkosť M, cena 55 EUR. Puma bunda čiernej farby, veľkosť M, 48 EUR. Všetky ceny sú bez poštovného.

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady: Ponúkame komplexné inžinierske konštrukcie, ktoré sú špeciálne vytvorené pre celoročné pestovanie rastlín bez pocitu chladu, vetra, či dažďa.

 • Zimné záhrady, prístrešky, státia na auto, balkóny, konštrukcie,haly

  Zimné záhrady, prístrešky, státia na auto, balkóny, konštrukcie,haly

  Naša spoločnosť sa zaoberá výrobou a montážou zimných záhrad, prístreškov, altánkov, státí na auto,konštrukcií a hál Materiálu sú rôzne od železa cez hliník až po drevo.

 • Zemiaky na zimné uskladnenie,Cibula.Kapusta +Krájaná kapusta +Doprava.

  Ponúkame Zemiaky na zimné uskladnenie, Odrody Agria, Elfe, Marabel balené po 15 a 25kg, Cibulu, balenú po 15kg, Kapustu zimnú na krájanie volne loženú + Krájanú kapustu podla želaného množstva.Ceny po dohode podľa odberu.Ponúkame aj možnosť dovozu dodávkov.

 • Zimné záhrady a fasádne zasklievanie

  Zimné záhrady a fasádne zasklievanie

  Staviame zimné záhrady na zákazku so systémom fasádneho zasklenia tepelnoizolačným sklom .Konštrukciu zimnéj záhrady navrhujeme z kovu a priamo na kovovú konštrukciu lepíme UV odolným silikonom izolačné sklá.Nakoľko celú konštrukciu oblepíme izolačným sklom, nedochádza k studeným mostom na konštrukcii.

 • Zimné aktivity

  Zimné aktivity

  SKI centrum je lyžiarske stredisko ponúkajúce kvalitné športové vyžitie na troch zjazdovkách a v priľahlom teréne. U nás sa môžete naučiť lyžovať v nenáročnom teréne, ale v prípade, že ste zdatný lyžiar, tak si prídete na svoje na náročnej zjazdovke! - zjazdové a bežecké lyžovanie s možnosťou usporiadania súťaží s úplným zabezpečením: - uzatvorenie zjazdovky pre kolektív - postavenie slalomových bránok - vytýčenie bežeckých tratí - technické zabezpečenie elektrickými časomierami - snowboarding - sánkovanie - zimná turistika - Vianočné a Silvestrovské pobyty - školy v prírode

 • Prekrytia bazénu na zimné obdobie

  Prekrytia bazénu na zimné obdobie

  So zimnou zakrývacou plachtou je Váš bazén optimálne chránený. Počas zimných mesiacov, by mal byť každý bazén chránený zimným prekrytím. Lebo len to o čo sa staráme ostane dlho pekné. Pomocou zimného prekrytia je Váš bazén chránený pre UV-žiarením a znečistením. Vy šetríte nielen náklady na jarné čistenie, ale predlžujete aj životnosť Vášho bazénového zariadenia. Zimná plachta Zimná plachta je vyrobená z obzvlášť pevnej polypropylénovej tkaniny, ktorá je vyvinutá pre použitie predovšetkým počas zimných mesiacov. Tak, ako aj pri iných prekrytiach je každé prekrytie vyrobené na tvar a veľkosť bazénu. Na vyrovnanie poklesnutia v...

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  ZIMNÁ ZÁHRADA JE PRIEHĽADNÁ ČASŤ STAVBY, KTORÁ JEDINEČNE A ENERGETICKY ÚSPORNE VYTVÁRA ZELENÚ KULISU VÁŠHO PRÍBYTKU. V BLÍZKOZTI S PRÍRODOU MÔŽETE INTENZÍVNEJŠIE PREŽÍVAŤ VŠETKY ROČNÉ OBDOBIA, ČO NEZAMENITĽNE ZVÝŠI KVALITU VÁŠHO BÝVANIA. KONŠTRUKCIA ZIMNEJ ZÁHRADY S INDIVIDUÁLNYM DÔRAZOM NA MNOŽSTVO FARIEB A ROZMANITOSŤ TVAROV ZIMNÝCH ZÁHRAD PONÚKA IDEÁLNY DOPLNOK KU KAŽDEJ STAVBE. STABILITA, TEPELNÁ IZOLÁCIA A DLHOVEKOSŤ - TO SÚ NAJDÔLEŽITEJŠIE POŽIADAVKY KU KONŠTRIKCII KAŽDEJ ZIMNEJ ZÁHRADY. MOŽNOSŤ VÝBERU CELODREVENEJ ZIMNEJ ZÁHRADY ALEBO KOMBINÁCIE HLNÍKA - Z EXTERIÉRU A DREVA - Z INTERIÉRU.

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  - nosné konštrukcie z hliníkových profilov s prerušeným tepelným mostom - veľmi elegantné a vzdušne vďaka štíhlemu prevedeniu - okná, dvere aj pevné zasklenia tvorené hliníkovými profilmi - v mnohých farebných prevedeniach - systémy vonkajšieho zatienenia a vetrania - možnosť použitia reflexného skla - 5 ročná záruka a pozáručný servis Dodajú vám pocit blízkosti prírody. Spájajú a zároveň oddeľujú. Sú jemné a pevné, nielen estetické, ale aj užitočné. Sú mostom medzi interiérom a exteriérom. Umožnia vám pocítiť vôňu rozkvitnutej záhrady k rannej káve, relaxovať pri bazéne alebo zaspávať vo vytúženom chlade aj počas h...

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  - systém zimných záhrad je navrhnutý tak, aby umožnil čo najväčší výber štýlov za využitia profilov okenných a dverních systémov - jednoduchá inštalácia - možnosť zasklenia: bezpečnostné sklo, polykarbonát jednoduché sklo, dvojité sklo, bezpečnostné sklo do ma. hrúbky 26 mm - možnosť umiestnenia strešných vetracích okien alebo ventilátorov

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Naša firma dodáva zimné záhrady „na kľúč“. Robíme tak na základe dodaného projektu alebo na základe nami vyhotoveného architektonického návrhu. Po schválení návrhu, dohodnutí a odsúhlasení konštrukčných a obchodných detailov vypracujeme výrobnú dokumentáciu. Pri uzavretí zmluvy kontraktu dohodneme stavebnú pripravenosť, ktorá je nevyhnutným predpokladom pre osadenie zimnej záhrady na mieste určenia. Potom nasleduje výrobná a prípravná fáza dodávky, ktorá končí montážou a protokolárnym odovzdaním diela zákazníkovi. Kostra (skelet) je hlavnou konštrukčnou časťou zimnej záhrady. Jej jednotlivé prvky – nosníky určujú tvar zimnej ...

 • Dámske zimné oblečenie VILA - outlet veľkosklad

  Dámske zimné oblečenie VILA - outlet veľkosklad

  Mix dámskeho zimného oblečenia obsahuje pulovre, svetre, riflové nohavice, blúzky, tuniky, peleríny a pod... Balené sú po cca.20 kg a obsahujú približne 65 kusov oblečenia. V prípade záujmu rada poskytnem bližšie informácie o zložení... Najlepšia je ossobná návšte skladu. Zásielky posielame kuriérom spoločnosti GLS s dodaním na druhý pracovný deň.

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Zimná záhrada je ideálnou formou moderného bývania, kde sa kladie veľký dôraz na citlivé prepojenie obytného priestoru s prírodou. Zimné záhrady tak poskytujú skvelé prostredie na vašu relaxáciu. Najčastejším konštrukčným riešením nami dodávaných zimných záhrad je drevená nosná konštrukcia z lepených hranolov a hliníkových stien s prerušeným tepelným mostom, ktoré môžu byť posuvné, otváravé, skladacie – harmonikové alebo pevné. Harmonikové dvere umožňujú otvorenie najväčšej plochy, ale pri tomto spôsobe otvárania je potrebné počítať s určitým priestorom pre naskladané časti v interiéry. U posuvných dverí tento problém odpa...

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Zimná záhrada je ideálnou formou moderného bývania, kde sa kladie veľký dôraz na citlivé prepojenie obytného priestoru s prírodou. Poskytuje skvelé prostredie na Vašu relaxáciu. Hlavnou funkciou zimnej záhrady je rozšírenie obytného priestoru domu do záhrady, získanie priestoru pre celoročné pestovanie rastlín, prípadne pre prezimovanie chúlostivých druhov. Najčastejším konštrukčným riešením nami dodávaných zimných záhrad je drevená nosná konštrukcia z lepených hranolov a hliníkových stien s prerušeným tepelným mostom, ktoré môžu byť posuvné, otváracie, skladacie - harmonikové alebo pevné. - množstvo pôdorysných tvarov: od rovnej p...

 • Zimné záhrady a zasklenia bazénov

  Zimné záhrady a zasklenia bazénov

  - konštrukcie sa vyrábajú podla architektonických predlôh, alebo podľa návrhu technika našej firmy a statického výpočtu rámovej konštrukcie - fixné, otváravé, alebo posuvné zasklenia sú vyrábané z lepených trojvrstvých eurohranolov ako klasické eurookná a balkónové dvere - jednotlivé prvky sú osadené do zostavy, alebo rámovej konštrukcie - k zaskleniu striech sa používa bezpečnostné sklo CONEX V=1,1W/m2/K - strešné sklá sú osadené do drevených lepených krovov pomocou hliníkových profilov GUTTMAN SYSTÉM LARA - hliníkové profily sú dodávané v štandartnom hliníkovom prevedení - zákazník má možnost objednat si profily v prevedení el...

 • Ubytovanie - Zimné lyžiarské stredisko Čertov

  Ubytovanie - Zimné lyžiarské stredisko Čertov

  Zimné lyžiarské stredisko Čertov ponúka výborne lyžiarske podmienky pre všetkých lyžiarov od začiatočníkov až po vyznávačov náročných terénov. Dve tatrapomy o celkovej dĺžke 1600 m(viz.mapa) sa nachádzajú nad sebou a vrchná stanica je vo výške 820 n.m.

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Už v minulosti mali naši predkovia pri vchode do domu zasklený priestor, ktorý v zime nevykurovali a napriek tomu tam prezimovali niektoré druhy rastlín. Iní obyvatelia to využívali na posedenie keď vonku nebolo príjemne. V súčasnosti nemusí byť zimná záhrada nedostupným snom pre zákazníka. Máme ju v rôznych prevedeniach a práve vďaka vynikajúcim vlastnostiam eurookien v spojení s vykurovacím systémom môže byť zimná záhrada využívaná po celý rok.

 • Zimné záhrady - presklené steny

  Zimné záhrady - presklené steny

  Spájajú a zároveň oddeľujú. Sú jemné a pevné, nielen estetické, ale aj užitočné. Sú mostom medzi interiérom a exteriérom. Dodajú vám pocit blízkosti prírody. Umožnia vám pocítiť čerstvý vánok v obývačke, vôňu rozkvitnutej záhrady k rannej káve, relaxovať v oáze s bazénom či zaspávať vo vytúženom chlade aj počas tých najhorúcejších letných nocí. Zimné záhrady nosné konštrukcie z hliníkových profilov s prerušeným tepelným mostom veľmi elegantné a vzdušne vďaka štíhlemu prevedeniu okná, dvere aj pevné zasklenia tvorené hliníkovými profilmi v mnohých farebných prevedeniach systémy vonkajšieho zatienenia a vetrania mo...

 • Zimné záhrady

  Tento stavebný prvok, ktorý spája vonkajšie prostredie s vnútorným priestorom prispieva k zlepšeniu kvality bývania, zväčšuje obytnú plochu domu a v ideálnej orientácií na svetovú stranu môže zároveň slúžiť i ako zásobník tepelnej energie. Bočné opláštenie zimnej záhrady je zhotovené z klasických europrofilov a izolačných skiel s príslušnými vlastnosťami. Konštrukciu strechy zimnej záhrady tvoria špeciálne lepené profily hranolov, z vonkajšej strany strešnej konštrukcie je Al opláštenie Gutmann. Bezpečnostné zasklenie strechy musí zodpovedať prísnym kritériám ochrany užívateľa (kalené + bezpečnostné sklá).

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Firma EKOLMONT s.r.o. vyrába zimné záhrady z hliníkovej a drevenej konštrukcie /lepené hranoly/. Vzorky zimných záhrad oboch typov sú umiestnené v areáli firmy, takže zákazník si môže priamo na mieste obhliadnuť prevedenie a použité materiály pri výrobe záhrad. Hliníkové konštrukcie: ako nosný rám sa používajú profily od belgickej firmy AG PLASTICS. Strešná konštrukcia: ako výplň sa používajú polykarbonátové platne alebo izolašné dvojsklo. Bočné steny : posuvný zasklievací systém EXPODUL Solo v výplňou jednoduché sklo 4 mm, alebo systémEXPODUL TWIN s prerušeným tepelným mostom a izolačným dvojsklom. Drevené konštrukcie: ak...

 • TOM TAILOR pánsky mix zimného oblečenia

  TOM TAILOR pánsky mix zimného oblečenia

  Pestrý, kvalitný pánsky mix jesenného a zimného oblečenia značiek Tom Tailor a Herren. Mix obsahuje oblečenie s pôvodnými visačkami. Pánske tričká, pulovre, mikiny, košele, nohavice, bundy. Odber formou kusového výberu alebo v 25kg baleniach. Najlepšia osobná návšteva skladu a predajne. Tovar zasielame kuriréom spoločnosti GLS, za výhodný poplatok s doručením na druhý pracovný deň.

 • Zimné záhrady

  Zimné záhrady

  Zimná záhrada je stavebný prvok ohraničený presklenými plochami, ktorý vytvára prepojenie s vonkajšou prírodou, čím zabezpečí príjemnú atmosféru Vášho domova. Vďaka veľkým priesvitným plochám prepúšťa veľké množstvo svetla, čo okrem pozitívneho fyziologického vplyvu na ľudský organizmus pôsobí ako pascsa na teplo . V jarnom a jesennom a zimnom období pôsobením slnečných lúčov sa rýchle zahreje, čím prispieva k vykurovaniu budovy a k úspore nákladov na vykurovanie. Zimná záhrada prispieva vo významnej miere k zlepšeniu našej pohody a zdravia, a je pravdepodobne najkrajší spôsob zväčšovania obytnej plochy domu. Jej vnútorná klíma...

Chcete reagovať na aktuálne zákazky?

Chcete reagovať na aktuálne zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Zimné záhrady 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.