Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Servis, údržba, opravy, prehliadky teplovzdušných balónov

Servis, údržbu, opravy, prehliadky balónov vykonávame na základe povolenia Leteckého úradu SR číslo SK.MF.003, v súlade s oddielom A, podčasťou F, prílohy I (časti M) k nariadeniu ES 2042/2003 pre tieto typy balónov: Balóny Kubíček, Aerotechnik, Cameron, Ultramagic, Lindstrand, Schroeder Fire Balloons.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Tepelné čerpadlá- predaj, montáž, servis,

  Tepelné čerpadlá- predaj, montáž, servis,

  V rámci projektu Zelená domácnostiam II, je možné získať podporu na inštaláciu tepelných čerpadiel, ktoré budú slúžiť predovšetkým na vykurovanie. Tepelné čerpadlo je zariadenie, ktoré využíva teplo z vonkajšieho prostredia. Je určené najmä pre nízkoteplotné vykurovacie systémy, ako je napr. podlahové, stenové alebo stropné vykurovanie, v domoch s dobrou tepelnou izoláciou. Vďaka efektívnemu využívaniu obnoviteľnej energie znižujú tepelné čerpadlá prevádzkové náklady domácnosti na vykurovanie a prípravu teplej vody.

 • Katalóg, návod, príručka, oprava, servis, náhradné diely, UNC 060 a 061, UNC080, LOCUST L750, L752,

  Katalóg, návod, príručka, oprava, servis, náhradné diely, UNC 060 a 061, UNC080, LOCUST L750, L752,

  Ponuka katalógov náhradných dielov pre stavebné stroje a traktory. Príručka pre opravárov, návod na obsluhu, servisná príručka LOCUST L750, L752, L853, L903, L1203 číslo názov mj €/ks €/ks s DPH L-752 Katalóg ks 13,40 16,08 UNC-060 Katalóg ks 12,00 14,40 UNC-061 Katalóg ks 12,50 15,00 L-750 Katalóg ks 11,00 13,20 L-1203 Katalóg L1203 4TNV98 ks 16,50 19,80 L-752 2007 Katalóg L752 4TNV94 YANMAR ks 16,60 19,92 L-853 Katalóg L853 ks 16,60 19,92 L-903 Katalóg L903 ks 16,60 19,92 UNC-080 Katalóg UNC080 ks 15,00 18,00 NNO-UNC060 Návod na obsl.a údržbu ks 11,67 14,00 NNO-UNC061 Návod na obs...

 • Texo kliešte pre upevňenie cenoviek, Etiketovacie kliešte 1, 2 a 3 radové BLITZ, predaj, servis,

  Texo kliešte pre upevňenie cenoviek, Etiketovacie kliešte 1, 2 a 3 radové BLITZ, predaj, servis,

  Texo kliešte pre upevnenie cenovky na textilné výrobky,pomocou TEXO- vlasu tenkého alebo hrubého na cenovky do kobercov aj ihly tenké a hrubé, Cena Texo kliešti s hrubou ihlou 39,- € s DPH Cena Texo kliešti s tenkou ihlou 42,- € s DPH. Texo vlasy nerozoberatelný spoj,na cenovky. dlžka vlasu 12,5 cm /1000 ks cena 9,50 € s DPH pri kartonovom balení cena za 5000 ks 40,50 € s DPH a dlžka vlasu 21,5 cm /1000 ks cena 11,50 € s DPH pri kartonovom balení cena za 5000 ks 50,50 € s DPH. Texo vlas hrubý 4,= cm dl. 5000 ks / balenie á 12,00 € s DPH. Texo vlas ...

 • Servis, správa a údržba dodávaných technológií s garantovanými SLA parametrami

  V rámci servisu si môžete vybrať z ponuky servisných programov pre UPS, MG, klimatizácie a to: • GOLD • SILVER • BRONZE • BASIC Medzi základné služby ďalej patria služby Call centra, služby Dohľadového centra, telefonická asistencia, komplexná revízia po 5 rokoch, záťažová skúška, ekologická likvidácia, upgrade, crossgrade a iné.

 • Cestné mostové váhy - predaj, výroba, servis, montáž

  Cestné mostové váhy - predaj, výroba, servis, montáž

  Cestné mostové váhy od 15t do 60t predávame v prevedení nájazdové a zapustené oceľové, alebo železobetónové, prednosťou našich váh rýchla dodávka do 14 dní s montážou. Váhy sú určené pre obchodné váženie s metrologickým certifikátom. Na všetky naše výrobky zabezpečujem servis a overenie (ciachovanie). Presné výsledky váženia zaisťujú tenzometrické snímače síl s vyhodnotením na vážiaci displej s výstupom na PC podľa požiadaviek. Cestné mostové váhy si nájdu uplatnenie v poľnohospodárstve, výkupniach, zberných surovinách, kameňolomoch, recyklačných dvoroch. Viac informácií nájdete u jednotlivých modelov váh.

 • Stavba, výroba sauny na mieru, prerábka sauny, servis pozáručný servis, obnovenie sauny

  Stavba, výroba sauny na mieru, prerábka sauny, servis pozáručný servis, obnovenie sauny

  Stavba sauny, infrasauny, fullspektrovej sauny na mieru, podľa vašich požiadaviek, servis+pozáručný servis všetkých druhov sauny, výrivky, stavba bazénov MAGILINE 20r záruka na bazén.

 • Náhradné súčiastky, servis, opravy excentrických lisov LE 160, 250 400 . LEK 160, 250

  Ponúkame náhradné diely na lisy : piesty, duté hriadele, prítlačné kotúče ,disky výstredníkové hriadele, predlohové hriadele , zvieracie krúžky , výstredníkové puzdrá , baran LE 160, LEK 160, gulové skrutky . tlakové misky, vodiace lišty, bronzové puzdrá , bezazbestové obloženie spojky- brzdy , Ponúkame aj servis , opravu , týchto lisov . Bližšie informácie o cenách termínoch a spôsobu dodania radi poskytneme,

 • Servis, oprava rekonštrukcia

  Servis, opravu a rekonštrukciu prevádzame komplexne: - oprava strojnej a zámočnickej časti - oprava elektročastí - oprava povrchovej úpravy - výroba rozvádzačov aj s CE prevedením - rekonštrukciu elektroinštalácie - rekonštrukciu ovládania lisov, čo zabezpečuje zvýšenie kvality a bezpečnosti obsluhy Na tieto účely používame kvalitné prvky renomovaných firiem, ako sú Siemens, Telemecanique Rital, Sarel, Schneinder, Omron.

 • Predaj, servis, prenájom manipulačnej techniky

  Predaj, servis, prenájom manipulačnej techniky

  Ponúkame naše služby v oblasti manipulačnej techniky ako sú: Predaj, Servis, Prenájom manipulačnej techniky. 24 hod. starostlivosť o zákazníka.

 • Pneuservis, predaj pneumatík a diskov

  Pneuservis, predaj pneumatík a diskov

  Predaj pneumatík a diskov - oceľové aj ALU. U nás je prezúvanie na počkanie. Sme atraktívni aj pre zákazníkov z miest ako Bratislava, Nitra, Trnava. AKCIA !!! KOMPLETNE PREZUTIE 4ks PNEU AJ S VYVAZENIM od 13€.

 • Párty Servis, Event Marketing

  Či už malé, alebo veľké promo akcie, akákoľvek prezentácia pre obchodných partnerov a spotrebiteľov, si vyžadujú kreatívny prístup, profesionálne produkčné zrealizovanie a kvalitné technické zabezpečenie. Toto všetko ponúkame našim klientom na kľúč presne podľa ich predstáv a zamerania prezentácie.

 • Hydraulické zdvižné čelá, montáž, servis, prehliadky

  Sme firma, ktorá sa špecializuje na hydraulické zdvižné čelá a ich: •montáž •servis •odborné prehliadky •skúšky •opravy

 • Zdviháky pre autoservis,pneuservis

  Hydraulické dvojstĺpové, štvorstĺpové a nožnicové zdviháky. Montáž, doprava, revízie a servis zdvihákov.

 • Servis, údržba a opravy CNC strojov

  - Opravy, servis a údržba riadiacich systémov Siemens Simatic S7 - Opravy, servis a údržba CNC riadiacich systémov SINUMERIK - Opravy, servis a údržba LOGO! - Opravy, servis a údržba napájacích zdrojov SITOP - Technické modifikácie a prestavby strojov

 • Klimatizace - servis, čištění, plnění

  Provádíme kompletní servis autoklimatizace, včetně testu klimatizace (prevence závad). Plnění klimatizace či doplnění klimatizace provádíme na plně automatickém přístroji s databází vozidel obsluhovaném speciálně vyškoleným personálem. Poskytujeme kompletní program pro plnění a doplnění autoklimatizace médiem R134. Kompletní servis autoklimatizace zahrnuje diagnostiku závady a její následné odstranění včetně výměny náhradních dílů a profesního poradenství.

 • Webstránky - tvroba, servis, redesign

  Webstránky - tvroba, servis, redesign

  Ponúkame Vám služby tvorby webstránok na mieru pre osobnú alebo firemnú prezentáciu. Vieme Vám vyhotoviť mini prezentáciu ako je vizitka na internete pre jednoduché odprezentovanie. Firemnú prezentaciu pre odprezentovanie sluzieb Vašej spoločnosti je v dnešnej dobe takmer nevyhnutné a pomocou internetu sa to dá veľmi ľahko. Potrebujete spravovať Vašu stránku rýchlo a efektívne ? Sme tu pre Vás, postaráme sa o všasnú aktualizáciu a odprezentovanie Vaších dôležitých ponúk na internete.

 • Servis, poradenstvo, projekcia

  Služby v oblasti servisu a realizácie stavebníctva.

 • Chémia pre servis, spreje a mazivá

  Chémia pre servis, spreje a mazivá

  Plasti THIS sprej 450ml je viac účelový syntetický gumový náter s vysokou flexibilitou, ktorý sa dá jednoducho nanášať na očistený a odmastený povrch pomocou tohoto aerosólového rozprašovača. Výdatnosť jedného spreja je pri cca štyroch vrstvách približne 0,5 - 0,6 m^2. Plasti sprej odoláva vlhkosti, kyselinám, treniu a poveternostným vplyvom. Možnosti využitia Plasti sprej -u sú široké ako v interiéri, tak aj exteriéri. Plasti sprej je priľnavý na kov, drevo, sklo, textil, plasty, gumu a betón. Vrstva Plasti spreju navyše poskytuje ochranu voči korózii a ponúka protišmykové a elektroizolačné vlastnosti. Plasti Dip zostane pružný a nezačne sa t...

 • Servis, údržba a dodávka kompresorov

  Servis a údržba kompresorov spolu s dodávkou nových zariadení predstavuje hlavnú časť našich aktivít. Dodávame kompresory značiek Airpol od malých prenosných zariadení pre potreby súkromných osôb či živnostníkov, až po veľké technologické celky pre plničky a výrobnú sféru. Servisujeme zariadenia od výrobcov Airpol, MARK, SCHNEIDER, FINI, ATLAS COPCO a ďalších. Jednotlivé typy kompresorov najdete v samostatnom odkaze v menu TYPY KOMPRESOROV. Na základe skúseností vieme zákazníkovi ponúknuť požadované riešenie šité na mieru a tým optimalizovať jeho náklady na riešenie. Držíme sa pritom filozofie, že spokojný zákazník sa na nás obráti s ...

 • Zabezpečovacie systémy, servis, montáž

  Firma bola založená v roku 2009 ako montážna organizácia so zameraním na montáž bezpečnostnej techniky a ochranu osoby. V priebehu krátkeho času bolo pôvodné poslanie montážnej organizácie rozšírené na komplexné poskytovanie služieb v tejto oblasti. Vytvorením projekčného oddelenia a nadviazaním partnerských vzťahov s poprednými výrobcami a dodávateľmi technológií sa naša spoločnosť stala pripravenou vytvoriť pre zákazníkov technicky vyspelé a cenovo konkurencieschopné riešenia. V súčasnosti poskytujeme zákazníkom ucelené riešenia pre veľké i malé technologické súbory. Vo vzťahu k zákazníkovi sa spoločnosť riadi nasledovnými zásadam...

 • Servis, opravy PC

  Počitač nefunguje tak ako má, je strašne pomalý a už si sním neviete rady ? Máte v počítači dôležité údaje a bojíte sa, že o nich prídete ? Ponúkame Vám služby spojené so servisom a inštaláciou výpočtovej techniky pre domácich aj firemných klientov Medzi naše hlavné služby patria: - oprava výpočtovej techniky (hardware softvare) - zálohovanie údajov na (CD, DVD, externý disk, USB klúč) - inštalácia (reinštalácia) operačných systémov MS Windows XP, MS Windows Vista - inštalácia aplikačných softwarov a ďalších programov napr. MS Office, ESET NOD32, Učtovnícký software - rozdelenie disku na viac partícií (C,D,E) disk pre lahšie ...

 • Servis, oprava notebookov a počítačov

  Najrýchlejšia oprava. Najnižšie ceny služieb a dielov. Najvyššia kvalita servisu. Úspešne sme opravili už viac ako 6.500 notebookov a počítačov. Spoľahnite sa na nás!

 • Montáže, servis, doprava síl, nádrží a jeřábu

  Montáže, servis, doprava síl, nádrží a jeřábu

  Firma BAEST, a.s. zajišťuje výrobu svařovaných ocelových konstrukcí a nádrží i další návazné činnosti: dopravu na místo určení, montáž zařízení na staveništi, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis. Firma disponuje týmem vyškolených a certifikovaných montérů pro provádění montážních činností v ČR i zahraničí. Příklady činnosti: - Montáž a demontáž stavebních věžových jeřábů typu Peiner SMH 115, SMK 202, SMK 203, SMK 204, SMK 205, SMK 206, SMK 108, SMK 308, SK 315, SK 415 - Pronájem stavebních jeřábů - Montáž jednodušších stavebních konstrukcí - Ukládání nádrží a montáž sil - Montáž technologi...

 • Servis, opravy a prodej náhradních dílů

  Servis a opravy - Siemens asynchronní elektromotory do výkonu 180 kW - kroužkové elektromotory stejnosměrné elektromotory - elektrické oběhové, kalové čerpadla - brzdy a trafa - elektrické ruční nářadí NAREX - strunové sekačky DIU ASTRA Jevíčko - domácí elektrospotřebiče - vysavače - elektrické sporáky - akumulační kamna - elektrické bojlery Prodej náhradních dílů - ložiskové štíty elektromotorů - ventilátory a kryty ventilátorů elektromotorů - svorkovnice - strunové sekačky DIU ASTRA Jevíčko (Ergo Chornice) - elektrická čerpadla - elektrické nářadí NAREX - ložiska všech typů - rozběhové kondenzátory

 • Zakladanie firiem, podnikateľský servis,

  Zakladanie firiem, podnikateľský servis,

  Zakladanie SRO a podnikateľský servis: - konzultácie pred založením podnikania - zakladanie firiem - SRO, 50% zľava poplatku do obchodného registra ( v celej SR ), - vybavíme živnostenské oprávnenie, u voľných živností poplatok 0,-€ ( v celej SR ), - administratívne zabezpečenie zmien v SRO, vyhotovíme príslušné dokumenty a na obchodný register podáme návrh na zápis zmien (napr.:predaj obchodného podielu,zmena konateľa, zmena sídla spoločnosti a pod.) - transformácia fyzickej osoby na SRO, - pomoc pri vybavovaní povolení pre ambulanciu lekára a verejné lekárne, - konverzia základného imania na EURO, - po vykonaní zápisu v obchodnom registri...

 • Servis, čistenie a spúšťanie plynových a elektrických zariadení.

  Servis, čistenie a spúšťanie plynových a elektrických zariadení.

  Uvedenie do prevádzky a potvrdenie záručného listu: * plynových a elektrických kotlov a bojlerov * plynových a elektrických sporákov všetkých značiek * plynových prietokových ohrievačov vody a gamatiek Radi Vám poskytneme nasledovné služby: * poradenstvo, dodávka a montáž plynových spotrebičov * odborné prehliadky plynových spotrebičov a tlakových nádob * záručný a pozáručný servis plynových zariadení * vodoinštalatérske a kúrenárske práce * zabezpečenie projektovej dokumentácie a revíznych správ * elektroinštalačné práce v rodinných domoch

 • Svadba, party servis, pracovné stretnutia

  Svadba, party servis, pracovné stretnutia

  Pre organizovanie svadieb, rôznych osláv jubileí alebo firemných párty, či pracovných obedov, ponúkame kompletný servis služieb. Záleží od klienta či si vyberie konkrétnu službu, alebo celý servis, ktorý mu vieme ponúknuť. Pri svadbách začíname s ponukou od výberu svadobných oznámení, prsteňov, kytice, šiat pre mladomanželov , družičky alebo aj ostatných hostí, zabezpečenia kozmetického a svadobného salónu cez výzdobu kostola, svadobnej miestnosti, či prípravy záhradného sobáša, až po hostinu, svadobné hry, dj, fotografa...

 • predaj, servis, náhradné diely a spotrebný materiál

  predaj, servis, náhradné diely a spotrebný materiál

  Naša spoločnosť zabezpečuje predaj, servis, náhradné diely a spotrebný materiál nasledujúcej techniky: - Záložné zdroje značiek Eaton, General Electric, Delta, APC, Phoenix Zeppelin CAT - Motorgenerátory - Tlačiarne značiek HP, OKI, Epson, Canon - Laserové - Ihličkové - Atramentové - Plotre - Pokladničné - Monitory všetkých značiek aj rozmerov podľa požiadavky zákazníkov - Výpočtová technika znčiek Dell, Toshiba, HP, Asus, Prestigio. Poprípade skladané na požiadavku - Kancelárska technika: Skartovače, kávovary, laminátory, fólie - Pokladničné systémy: easyPOS, FM2000, software Pohoda, Soumar, Adamsoft. - Akumulátory - Multimediálna ...

 • Služby – poradenství, montáž, servis, repase a další

  Služby – poradenství, montáž, servis, repase a další

  Díky silnému technickému zázemí jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům našich zákazníků a tím i poskytnout rozsáhlý zákaznický servis. Mezi naše standardní služby patří: * technické konzultace * poradenství * zaměření * konstrukční řešení * uzpůsobení výrobků na míru * montáž * záruční servis * pozáruční servis * dodávky náhradních dílů * repase našich starších výrobků S našimi výrobky získáváte i kompletní zákaznický servis. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo využijte dalších kontaktních údajů a staňte se jedním z...

 • Servis, servisní činnost a doprava

  Servis, servisní činnost a doprava

  - Disponujeme kvalitním servisním zázemím pro servis výdejních stojanů a námi vyráběných technologií. Pro servis výdejních stojanů ADAST a Benč využíváme služeb našich smluvních partnerů. Registrace u Českého metrologického institutu umožňuje provádět opravy a seřízení měřidel výdejních stojanů. Provádíme kontrolu funkce zpětného odvodu benzínových par a u starších typů stojanů jeho dodatečnou instalaci. Na telefonním čísle servisu (viz kontakty) je služba, která má k dispozici servisní techniky k okamžitému výjezdu či opravě. Na tomtéž čísle funguje i poradenství či konzultace při řešení různých problémů. - Při o...

 • Poradenstvo,servis,udržba kamenných prvkov a stavieb

  Poradenstvo,servis,udržba kamenných prvkov a stavieb

 • Autoservis, přestavby silničních vozidel

  - na CNG

 • Servis, služby, záruka

  Zabezpečíme vám: - odborné poradenstvo k vašej streche a konzultácie - obhliadku strechy a jej posúdenie - pomoc pri výbere vhodného materiálu - podrobný výpočet spotreby materiálu a výpočet prác - vypracovanie cenovej ponuky na požadované služby - dodávku stavebného materiálu priamo na vašu stavbu - vykládku stavebného materiálu ( hydraulická ruka, žeriav ) - presun hmôt na strechu ( elektrický rebrík ) - demontáž starej strechy - kompletné tesárske, klampiarske, izolatérske a pokrývačské práce na streche, montáž strešných okien, montáž strešných doplnkov ( solárne systémy, prestupy na kanalizáciu, prestupy na anténu, m...

 • Pneuservis, prodej pneu

  • Pneuservis pro veškerá osobní a užitková vozidla • Špičkové vybavení : • vyvažovačka MONDOLFO FERRO MT 2080 EASY-ALU • zouvačka MONDOLFO FERRO AQUILA AS933 • Prodej pneu na objednávku na - osobní vozy - užitkové vozy

 • Servis, oprava kancelárskych zariadení

  Zabezpečíme Vám a najmä Vašim kancelárskym zariadeniam pravidelný servis, po prípade Vám ich opravíme. Servisujeme hlavne značky HP a CANON, ale radi sa popasujeme aj s inými. Servis možný napr. do 24hod , alebo priamo u zákazníka.

 • Servis, opravy, vybrané stavebné činnosti

  - realizácie a opravy strešných plášťov - realizácie podláh - realizácie obvodových plášťov - práce HSV a PSV

 • Strojárenská výroba - montáž, servis, údržba

  - montáž technologických zariadení v strojárstve a energetike - výroba oceľových konštrukcií, oceľových nádrží - vykonávanie montáže, opráv a údržby elektrických zariadení a výroba rozvádzačov nízkeho napätia dodávateľským spôsobom v rozsahu: elektrické zariadenia do 1000 V; rozvádzače s menovitým prúdom do 100 A, maximálnym krytím IP 43 v objektoch bez nebezpečného výbuchu - montáž plynových zariadení Médium: zemný plyn, propán-bután, bioplyn, vodík, dusík, oxid uhličitý, acetylén, oxid dusný, chlór, kyslík, čpavok, stlačený vzduch v rozsahu: PZ-VI PZ-VI- rozvod plynu do pretlaku 0,3 MPa v zmysle STN 38 6413, STN 38 6420, STN 3...

 • Servis, požičovňa a služby v tlakotechnike

  - servisy - požičovňa kompresorov - program úspor energií - meranie - projekty - financovanie - obrábanie kovov - nástrojárňa - ubytovanie a priestory - rekreácia

 • Pneuservis, rýchloservis

  Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Pneuservisné služby sú poskytované odborníkmi na najmodernejších strojoch, ktoré sú pravidelne kalibrované. Naši mechanici používajú overené momentové kľúče a tlakomery s dôrazom na maximálnu bezpečnosť zákazníka. Samozrejmosťou je zavádzanie najmodernejších technológií a postupov. Tradícia spoločnosti, odbornosť, kvalita a profesionalita servisných služieb, najmodernejšie strojné vybavenie to všetko Vám ponúkame. - Osobný pneuservis - Nákladný pneuservis - Pneuservis Moto - Oprava pneumatík - Hust...

 • Projektovanie, montáž, servis, revízie a údržba elektronických zabezpečovacích systémov.

  Projektovanie, montáž, servis, revízie a údržba elektronických zabezpečovacích systémov, požiarnych detektorov, detektorov úniku plynu, aktivácia tiesňových tlačítok a iných riadiacich a bezpečnostných prvkov. Montáž bezdrôtových prenosných termostatov na ovládanie a reguláciu kúrenia aj prostredníctvom mobilu či internetu. Obchodná činnosť.

 • Helpdesk, záručný i pozáručný servis, opravy a údržba zariadení

  Starostlivosť o zákazníka a zabezpečovanie Post sale servisných služieb vysoko odborným servisom v štandardoch vendorov IT, prípadne na základe SLA (Service Level Agreement) v exkluzívnom režime patrí medzi základné priority v ponuke služieb našej spoločnosti. Východiskovým parametrom nášho servisného potenciálu – záručného i pozáručného – je certifikované servisné partnerstvo s producentami hardvéru v špecializáciách a produktových radoch Hewlett Packard, IBM, Lenovo, Dell a pod. HelpDesk – kľúčový integrovaný bod zákazníka pre komunikáciu v prípade incidentu a štruktúrované procesy Service Operation podľa štandardov ITILu na pozad...

 • Servis, opravy, projekcia, repasie, motáž, kompletné dodávky vzduchotechnického zariadenia

  Dodávka, montáž a skúšky všetkých druhov: • klimatizačných, odsávacích a vetracích zariadení vo všetkých priemyselných odvetviach • odprašovacích zariadení s mechanickými filtrami alebo elektroodlučovačmi • sušiarní • filtroventilačných zariadení Servis, opravy, projekcia, repasie, motáž, kompletné dodávky vzduchotechnického zariadenia, rekonštrukcia a montáž vzduchotechnického zariadenia.

 • Pneuservis, predaj pneumatík

  - predaj a opravy pneumatík a vzdušníc na osobné a nákladné vozidlá - nastavovanie svetlometov - geometria prednej nápravy

 • Údržba, servis, výroba forem

  Údržba, servis, výroba forem

  - výroba forem na plasty a gumu, vakuovch nástrojů do celkové váhy 5t - výroba přesných součástí do 500kg

 • Doprava, servis, oprava

  - oprava motorových vozidiel vo vlastnej dielni - preprava (AVIA, TATRA, ramenový nakladač, MICROCAR, MULTICAR, cisterna, žeriav a ďalšie špeciálne vozidlá) - odvoz a zneškodnenie odpadu (domový, stavebný, rozmerný) - prenájom kontajnerov - separovaný zber druhotných surovín

 • Mediálny servis, Billboardy

  Mediálny servis, Billboardy

  TV a rozhlasové spoty, exteriérové plochy - billboardy a pod., inzercia vo všetkých printových médiách

 • Upratovanie, upratovací servis, čistenie, tepovanie

  Upratovanie kancelárií, uradov, firiem, domácností. Upratovanie a čistenie stavieb. Umývanie okien, tepovanie kobercov aj velkoplošne, čistenie čaluneného nábytku.

 • asistenčné služby, odťahy, non-stop servis, predaj jazdených osobných a nákladných automobilov, náhr

  Staráme sa o pomoc v núdzi motoristom na cestách. Naša spoločnosť sa zaoberá odťahovaním vozidiel z dopravných nehôd a rôznych nečakaných situácií, ktoré sa môžu stať vodičom na našich cestách, napr. odťahy, opravy a výjazdy k poruchám na vozidlách.

Ponúkate zákazníkom niečo viac?

Ponúkate zákazníkom niečo viac?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Servis, údržba, opravy, prehliadky teplovzdušných balónov 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.