Výrobné a technologické strojárske služby

Výroba banských mechanizovaných výstuží BMV podpernoohradzujúceho typu v rôznych alternatívach určená na dočasné zaisťovanie vyuhlených priestorov porubu dobývanom v mocnom sloji stenovaním na zával.

Vyrába sa v rôznych alternatívach:
•krátky základový rám
•dlhý základový rám
•nadstropová
•lavicová


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Žilina - Bánová - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Žilina - Bánová - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové, výrobné, prevádzkové priestory v logistickom areáli v priemyselnej časti mesta Žilina - časť Bánová vhodné na podnikateľskú činnosť. Skladové priestory s výmerou od 97 m2 + 120 m2 je možné prenajať i parciálne. Priestory disponujú nakladacou rampou a je možné ich upraviť podľa požiadavky. K dispozícii sú aj spojené garáže s výmerou 307 m2 vrátane sociálneho zázemia, šatne a kancelárie, prípadne samostatná garáž s plochou 144 m2 (rozmery: š 8 m, d 18 m, v 3,5 m). Na prenájom sú tiež kancelárske priestory v neďalekej administratívnej budove s rôznymi výmerami od 8 do 27 m2 , celkom 135 m2. Cena dohodou

 • Považské Podhradie - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Považské Podhradie - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Výhodne prenajmeme skladové resp. výrobné priestory s výmerou od 691 m2 v areáli, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Považská Bystrica – časť Považské Podhradie. Priestory je možné prenajať parciálne, podľa požiadavky. Stavebne areál tvoria objekty – sklad, administratívna budova a vrátnica. K dispozícii je dostatok parkovacích miest pre osobné i nákladné autá, možnosť vstupu do areálu bez obmedzenia. V blízkosti cca 800 m sa nachádza diaľničný privádzač D1 a vo vzdialenosti cca 1,5 km je železničná stanica. Cena dohodou..

 • Kysucké Nové Mesto - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Kysucké Nové Mesto - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Veľmi výhodne prenajmeme podzemné priestory objektu na ul. D. Poľského v Kysuckom Novom Meste. V objekte sa nachádzajú potraviny a ďalšie prevádzky obchodu a služieb. Priestory s výmerou 237 m2 je potrebné stavebne upraviť. Vhodné využitie – skladové resp. výrobné priestory, príp. prevádzkové priestory. Výhodou je možnosť parkovania pri objekte. Cena dohodou.

 • Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/

  Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie/anodizácia/

  Vaše kovové výrobky môžu dostať nový atraktívnejší vzhľad, zvýšená ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Široká škála farieb na požiadanie.

 • Voľné výrobné kapacity pre laserové značenie kovov

  Označenie kovových dielcov textom, vašim logom, výrobným číslom a iným textom

 • Voľné výrobné kapacity pre kovovýrobu/kovoobrábanie/CNC/sústruh/5 os.fréza/frézy/eloxovanie/laserové

  Voľné výrobné kapacity pre kovovýrobu/kovoobrábanie/CNC/sústruh/5 os.fréza/frézy/eloxovanie/laserové

  Ponúkame voľné kapacity na kovovýrobu a kovoobrábanie, spracovanie na CNC zariadeniach, frézach a sústruhoch v najvyššej kvalite zodpovedajúcej svetovému štandardu. Prax 30 rokov, skúsení dlhoroční zamestnanci.

 • Výrobné možnosti

  - kovoobrábění (soustružení, klasické frézování, broušení naplocho,vrtání, 3D frézování na CNC frézce) - lisování na hydraulických lisech až do 630 kN - svařečské práce - zámečnické práce - lakování mokrými barvami, včetně míchání barev v odstínech RAL

 • Voľné výrobné kapacity pre eloxovanie (anodizácia)

  Vaše kovové výrobky môžu dostať nový atraktívnejší vzhľad, zvýšená ochrana pred poveternostnými vplyvmi. Široká škála farieb na požiadanie.

 • Priemyselné značenie laserom pre výrobné podniky

  Spoločnosť PZL, s.r.o.,   sa zaoberá priemyselným značením laserom pre výrobné podniky, ktoré chcú mať svoje výrobky označené laserom kvôli identifikácii výrobkov ako ochranu pred zneužitím. Našimi zákazníkmi sú výrobné podniky z oblasti strojárenského a plastového priemyslu. V strojárenstve sa uplatňujú dva druhy značenia výrobkov:  1)     popis do materiálu –  lúč preniká priamo do materiálu; 2)     popis „na povrchu“ – lúč nepreniká priamo do materiálu,  ale vytvára kontrastný popis priamo na materiál. Laserové značenie ponúka v porovnaní s inými technológiami nasledovné výhody: vysokú rýchlosť popisu...

 • Považská Bystrica, Rozkvet - výrobné, skladové priestory na prenájom

  Považská Bystrica, Rozkvet - výrobné, skladové priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové, výrobné, prevádzkové priestory s výmerou 97,65 m2 na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. V objekte sa nachádza prevádzka potravín a pošty. Priestory majú nakladaciu rampu a všetky IS. Výhodná cena, dobrá dopravná dostupnosť, možnosť parkovania pri objekte, možnosť prispôsobenia podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Pre poskytnutie ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať.

 • Senica - skladové, výrobné priestory - na prenájom 1000 m2

  Senica - skladové, výrobné priestory - na prenájom 1000 m2

  Ponúkame na prenájom skladové resp. výrobné priestory v Senici – na Dlhej ulici o výmere 1000 m2. K dispozícii sú sociálne zariadenia, kancelária. V areáli je dostatok parkovacích miest pre nákladnú i osobnú dopravu. Objekt skladu je samostatne stojaci, nepodpivničený, halového typu. Nachádza sa v zóne priemyslu, je výhodne umiestnený - blízko k ČR a Rakúsku. Dopravné napojenie – hlavný ťah je vzdialený 0,5 km, železničná stanica 3 km. V objekte sú všetky inžinierske siete, IT kabeláž, EPS, prístup 24/7, strážna služba. Cena dohodou.

 • Senica - Dlhá ul. - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Senica - Dlhá ul. - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové resp. výrobné priestory v Senici – na Dlhej ulici o výmere 1774 m2. K dispozícii sú sociálne zariadenia, kancelária. V areáli je dostatok parkovacích miest pre nákladnú i osobnú dopravu. Objekt skladu je samostatne stojaci, nepodpivničený, halového typu. Nachádza sa v zóne priemyslu, je výhodne umiestnený - blízko k ČR a Rakúsku. Dopravné napojenie – hlavný ťah je vzdialený 0,5 km, železničná stanica 3 km. V objekte sú všetky inžinierske siete, IT kabeláž, EPS, prístup 24/7, strážna služba. Cena dohodou.

 • Inžinierske a výrobné činnosti

  V rámci inžinierskych a výrobných činností podporujeme a riešime aktivity vedúce k plnohodnotnému kvalifikovanému rozhodnutiu o riešení predloženého problému. Diagnostikujeme, analyzujeme, overujeme a v konečnom dôsledku nastavujeme prostredie potrebné k zavádzaniu mechanizácie, automatizácie do výrobného procesu. Naša inžiniersko-výrobná podpora sa opiera predovšetkým o : A, Spracovanie štúdií v oblasti priemyselnej automatizácie - návrhy priemyselnej automatizácie nových strojnotechnologic-kých zariadení - optimalizácia výrobných procesov na existujúcich zariadeniach - návrhy dopravníkových systémov paletových, tuhých a sypkých mater...

 • Novinka výrobného radu vozíkov so spaľovacím motorom

  Novinka výrobného radu vozíkov so spaľovacím motorom

  Spoločnosť má nový prírastok do rodiny dieselových a plynových vozíkov úspešného výrobného radu 39X. Nová séria s označením 391 H14 -H20 s nosnosťou od 1,4 do 2 ton je najmenším modelom tohto výrobného radu, avšak poskytuje rovnaký prínos a úžitok pre prevádzku ako jeho robustnejší predchodcovia. So zníženou spotrebou paliva o 12% v pracovnom cykle VDI uskpokojí požiadavky intenzívnych užívateľov. Väčšina predností súviasiacich s rýchlosťou, zrýchlením a nízkymi nárokmi na údržbu je dosiahnutých prostredníctvom hydrostatickej technológie Linde s priamym pohonom. Dobré jazdné vlastnosti získava vozík aj vďaka osvedčenému konceptu...

 • Prenájom haly na skladové a výrobné účely.

  Ponukame na prenajom zatepleny, novozrekonstruovany sklad na skladove alebo vyrobne ucely v Krakovanoch pri Piestanoch. Plocha cca. 1000 m2.V sklade sa nachadza aj kancelaria, kupelna s WC,jedalen a ine male miestnosti. Vyhodna poloha - kusok od dialnice. K dispozicii mame ja VZV 7,5 tony.Bezproblemovy pristup kamionom. Kusok od skladu sa nachadza aj vaha.Sklad je pod kamerovym systemom, zabezpeceny alarmom.

 • Výrobné štítky / Hlinik Nerez Oceľ atd

  Výrobné štítky / Hlinik Nerez Oceľ atd

  Rozne štítky, Ovládacie panely, na zákazku Hlinik Nerez Oceľ atd

 • Voľné výrobné kapacity na vstrekovanie plastov

  Voľné výrobné kapacity na vstrekovanie plastov

  Ponúkame voľné výrobné kapacity na výrobu plastových výrobkov na vstrekovacích lisoch Arburg s uzatváracou silou od 25 do 220 ton. Spracovávame všetky typy termoplastov ako PP, PE, PA6, PA66, PES, PBT, POM a pod.

 • Výrobné haly

  Na predaj výrobné haly dispozične s rozlohou 2700 m2 možnosť vybudovania ďalších hál na pozemku18000 m2, všetky IS. Haly sa nachádzajú 12km od Trnavy v priemyselnej časti obce Dolná Krupá. Viac inf.v správe Ďakujem.

 • Ponuka výrobnej kapacity

  Ponúkam 100% výrobnej kapacity na strojné nožnice NTC 1250/2,5 a na lis excentrický 25 tonový.

 • Vynikajúce váhy AVIATOR pre obchody, sklady, kuchyne, gastroprevádzky, výrobne

  Vynikajúce váhy AVIATOR pre obchody, sklady, kuchyne, gastroprevádzky, výrobne

  Robustné elektronické váhy bez stĺpika / so stĺpikom Cena váhy bez stĺpika so zabudovaným výkonným akumulátorom a s overením: 175,00 € + DPH Cena váhy so stĺpikom a s overením: 219,00 € + DPH !Výrazné zľavy na množstvo!

 • Voľné výrobné kapacity na CNC-vertikálnom obrábacom centre EUROMILL 2000

  Voľné výrobné kapacity na CNC-vertikálnom obrábacom centre EUROMILL 2000

  Potrebujeme kapacitne vyťažiť (min 150Nh) vert. obrábací centrum. Pojazdy - X 2000 mm - Y 700 (800)mm - Z 700 mm Otáčky max 6000ot/min, nástroje ISO 50, zásobník nástrojov 24 miest Výkon vretena 22Kw, 2- prevodové stupne,najväčší krútiaci moment 760 Nm. Maximálne zaťaženie pracovného stola je 1200kg. Stroj je vhodný na opracovanie zvarencov, rámov, a oceloliatin.

 • Voľné výrobné kapacity na horizontálnej vyvrtávačke

  Ponúkame kapacitné vyťaženie na horizontálnej vyvrtávačke WHN 9 B (ISO50) a W 9 A (ISO 40)cca 160 Nh horizontálnych vyvrtávačiek * Pojazdy: - X = 1000 mm - Y = 1120 mm - Z = 1000 mm

 • Ponúkame výhodne novostavbu skladovo/výrobnej haly na prenájom o výmere 1900m2 / 950m2+950m2 /,sand

  Ponúkame výhodne novostavbu skladovo/výrobnej haly na prenájom o výmere 1900m2 / 950m2+950m2 /,sandwichová konštrukcia + administratíva,lokalita Bratislava III. !!! Novostavba haly má celkovú výmeru 1900m2 / 950m2 +950m2 /, overenú sandwichovú konštrukciu, je dvojpodlažná, samostatne stojaca, výťah, 3x vstup do objektu, 5x administratíva,zázemie,šatne,toalety, parkovanie pre nákladne aj osobné autá, Sklad je temperovaný. Lokalita zabezpečuje klúčove miesto pre podnikanie, okamžité napojenie na diaľnicu D1 a obchvat na ďaľšie smery CZ, AT!!!! Voda a kanalizácia je z vnútroareálových rozvodov. Sklad je nepretržite monitorovaný kamerovým syst...

 • Ponúkame výhodne na prenájom skladovo-výrobne priestory o výmere 1330m2/aj prerozdelenie/ + administ

  Ponúkame výhodne na prenájom skladovo-výrobne priestory o výmere 1330m2/aj prerozdelenie/ + administratívu do 1000m2, lokalita Bratislava-Kopčianska ulica!!! Areál je 24 hodín stráženy bezpečnostnou službou, má vlastné parkovacie plochy, je prístupny na nákladku aj výkladku vozidiel. Sklad ma výmeru 1330m2 / prerozdelenie možné/, pancierovú podlahu,nosnosť 5-7t, kúrenie,nakladacia/vykladacia rampa,dialničné prepojenie do 500m!!! SVETLÁ VÝŠKA SKLADOV: do 9m. KONŠTRUKCIA : zmiešaná, svetlíky. VSTUPNÉ DVERE: 2x sekcionárna elektrická garážová brána. VYUŽITIE: výroba, sklad, predajňa, sídlo spoločnosti a pod. Sklady na prenájom maj...

 • Gastronómia - Stolné zariadenia pre cukrárne a výrobne

  Gastronómia - Stolné zariadenia pre cukrárne a výrobne

  Pre cukrárne máme v ponuke rôzne druhy výrobníkov - zásobníkov horúcej, hustej čokolády.

 • Výrobné štítky

  Štandardne používané výrobky: výrobné štítky, popisné štítky, plombovacie etikety, čelné panely, informačné etikety, výstražné štítky, označenie obalov, špeciálne etikety, visačky umelohmotné i kartónové. Sú odolné voči vysokým teplotám, a to 300 až 600°C a taktiež 800 - 1000°C, nízkym teplotám, a to -195°C, chemikáliám, UV žiareniu, vode, špine, mastnote a prachu a pod.

 • Výrobné technológie

  - sústruženie - frézovanie - brúsenie - rezanie - vŕtanie - CNC sústruženie - ponúkame voľné kapacity na CNC PUMA300C a PUMA240MC Sme schopní zabezpečiť tepelné spracovanie.

 • Výrobné a priemyselné haly

  Výrobné a priemyselné haly

  Astron dodáva oceľove priemyselne hály a budovy. Výrobné haly sú navrhované tak, aby spĺňali individuálne požiadavky každého zákazníka. Výrobné haly a priemyselné haly Astron ponúkajú maximálnu flexibilitu pre budúce podnikateľské aktivity. Pri ich výrobe sú použité najnovšie technológie zaručujúce kvalitu, dlhú životnosť a spoľahlivosť oceľovej budovy. Priemyselné oceľové haly umožňujú optimálny pracovný tok vďaka optimalizovanému prirodzenému osvetleniu.

 • Priemyselné haly, výrobné haly

  Priemyselné a výrobné oceľové montované haly vám postavíme “na kľúč” v rekordne krátkom čase. Dokážeme úspešne zrealizovať všetky vaše požiadavky. V priestorných, odolných, ľahko udržiavateľných a ekologických priemyselných a výrobných halách sa bude dariť vašemu podnikaniu. Spoľahnite sa na naše komlexné služby a nechajte si postaviť halu podľa vašich predstáv a potrieb.

 • Prenájom výrobnej haly

  Prenájom výrobnej haly

  Dám do prenájmu výrobnú halu 1000m2. Zateplenú. Rozmery: 80x12m. Vnútorná výška 4,5m. Dve brány.Výborná poloha pri hlavnej ceste NZ-BA. Zaizolovaná, plnoelektrikovaná, prístup z dvoch strán, možnosť parkovania kamionov vo vnútry haly,využitie výroby. Verejné osvetlenie, hala a pozemok je chránená kamerovým systémom, strážnikmi a psami. K hale patrí 0,6ha spevnenej plochy. Plus kancelárske priestory,soc.zariadenie, vo výmere 40m2. Plyn,voda,elektrina ,kanalizácia. Cena 60 000,-sk/mesačne.

 • Výrobné kapacity

  Ponúkame voľné výrobné kapacity vo všetkých našich technológiách. V prípade záujmu nás kontaktujte.

 • Kreslenie výrobnej dokumentácie

  Kreslenie výrobnej dokumentácie

  Tvorba dielenskej dokumentácie oceľových konštrukcií podľa normy EN 50341, dodaného projektu a špecifických požiadaviek zákazníka. Nadväzujeme na dlhoročné skúsenosti s tvorbou dielenskej dokumentácie a výroby tohto sortimentu vo firme. Dokumentácia je vytváraná v elektronickej forme. Základom pre kreslenie výkresov je aplikácia AutoCAD. Priestorovo náročné konštrukcie, uzly a konštrukčné celky sa kvôli väčšej presnosti a kontrole modelujú v priestore pomocou 3D programu Inventor.

 • Predám výrobné haly

  Predám výrobné haly

  Predam vyrobne haly... celkova rozloha: 3204m2 zastavane plochy: 1241 m2 z toho 1. hala so žeriavom 878m2 vyska 8.5m druha hala 240 m2 vyska 8.5 m2, mensia budova vhodna na satne, umyvary, soc. zariadenia,.: 123 m2 pri halach spevnene plochy 1963m2... foto z najvacsej haly

 • Voľné výrobné kapacity na obrábacích centrách

  Voľné výrobné kapacity na obrábacích centrách

  Obrábanie 1. Obrábacie CNC centrá - Integrex e410H - SQT 250MSY - SVC 2000L - VTC200C - Variaxis 730-5x - QTS 200 2. Sústruhy, frézy - SústruhSN630S - Sústruh SU40 3. Vŕtačky, závitorezy - Vŕtačka VR2 - Vŕtačka VS 32B - Vŕtačka VS 32B-CE1 - VS23-3 Horný kolotoč 1. Obrábacie CNC centrá Sú zamerané na výrobky z ocele a zliatin -Integrex e410H –5 osé sústružnícko-frézovacie obrábacie centrum Technické údaje: Max ? obrobku 400 mm Dĺžka obrobku 1 300mm -SQT 250 MSY -5 osé sústružnícke centrum s protivretenom Technické údaje: Max ? obrobku 250 mm Dĺžka obrobku 500mm -SVC 2000L – 3-osé vertikálne frézovacie ce...

 • Riešenia ohrevu teplej vody pre hotely, reštaurácie a výrobné celky

  Riešenia ohrevu teplej vody pre hotely, reštaurácie a výrobné celky

  Systémové riešenia pre hotely, reštaurácie a vačšie výrobné objekty tvoria hlavnú časť nášho podnikania. Ubytovací a gastronomický priemysel so svojou veľkou spotrebou vody je priamo predurčený na využívanie slnečnej energie na ohrev teplej vody. Preto sme pripravený v extrémne krátkom čase dodať kompletnú solárnu zostavu pre prakticky akýkoľvek ubytovací, stravovací či výrobný objekt.

 • Výrobné služby v oblasti farieb a náterových hmôt

  Výrobné služby v oblasti farieb a náterových hmôt

  Naša spoločnosť ponúka okrem štandardnej produkcie tiež možnosť využitia moderných výrobných kapacít závodu v Starém Městě. - Plnenie produktov do aerosolového balenia - spreje - Výroba a plnenie náterových hmôt, prípadne podobných produktov podľa odovzdanej receptúry zákazníka - Odstraňovanie starých náterových systémov z kovových povrchov - lúhovanie - Regenerácia odpadkových rozpúšťadiel

 • Výrobné možnosti

  Výrobné možnosti

  Výroba zvarencov a tlakových nádob: - z bežných a antikoróznych ocelí do hmotnosti 50 000 kg v podmienkach certifikátov AD MERKBLATT HP-O, oceľové konštrukcie podľa DIN 18 800-79 a STN 73 2601 - komplexná linka na spracovanie antikoróznych, resp. hliníkových tlakových nádob a príslušenstva vybavená CNC štvorvalcovou zakružovačkou fy STÖLTING so 4 m antikoróznymi valcami a zváracím automatom fy ESAB na zváranie plazmou Delenie materiálu: - strihanie do hrúbky 25 mm a dĺžky 3080 a ostrihovanie do dĺžky 12 000 mm - tvarové vystrihovanie plechu do hrúbky 5 mm o max. rozmeroch 1500×3000 mm na NC vysekávacom stroji TRUMATIC-PLASMA PRESS TC 300 PK ...

 • Voľné výrobné kapacity (delenie a príprava materiálu,obrábanie,zváranie)

  Voľné výrobné kapacity (delenie a príprava materiálu,obrábanie,zváranie)

  Ponúkame voľné výrobné kapacity na týchto strojoch: 1. Delenie a príprava materiálu Ohraňovacie lisy CNC: * TruBend 5085 Technické údaje: - Tlačná sila 850 kN - Montážna výška 385 mm - Dĺžka ohraňovania 2 000 mm * Truma Bend V230 Technické údaje: - Tlačná sila 2 300 kN - Montážna výška 535 mm - Dĺžka ohraňovania 3 000 mm * Ohýbačka rúr XOTH 114TB Rozmer rúry - Polomer ohybu priemer: 60x3,6 - R 200 priemer: 70x4 - R 200 priemer: 70x5 - R 200 priemer: 82,5x5 - R 200 priemer: 88,9x6,3 - R 200 priemer: 101,6x8 - R 300 priemer: 101,6x10 - R 300 70x70x5 - R 200 80x80x5 - R 345 90x90x6,3 - R345 * Vysekávací s...

 • Dom vhodný aj na výrobné alebo skladové účely.

  Dom vhodný aj na výrobné alebo skladové účely.

  Objekt na predaj sa nachádza v obci Preseľany na hlavnom ťahu medzi mestami Nitra a Topoľčany . Pozostáva zo štyroch domov navzájom na seba naväzujúcich. Objekt je možné využiť na výrobné, skladové alebo bytové priestory. V nedávnej minulosti bol objekt využívaný ako pekáreň a bytové priestory. Má samostatnú kotolňu. Pri objekte je priestranný pozemok 1796 m2, s dobrým prístupom aj pre nákladné vozidlá. Celková plocha je 2570 m2 a zastavaná ploche je 774 m2. Na pozemku sú prípojky plynu, elektriny a vody. Objekt je v dobrom stave bez nutnosti väčších rekonštrukcií.

 • Výrobné možnosti:

  Výrobné možnosti:

  - frézovanie CNC - 1100mm x 600mm x 300mm - sústruženie CNC - max. priemer 60mm - sústruženie - max. otočný priemer 350mm - súradnicové vŕtanie - 750mm x 1100mm - brúsenie na plocho - brúsenie na guľato max. priemer 280mm, max. dĺžka 600mm - na priemery max. priemer 160mm, max. dĺžka 320mm - na otvory - kalenie - rozmery piecky 400mm x 800mm

 • Prebiehajúce rozšírenie výrobného areálu Arcelor Mittal

  Prebiehajúce rozšírenie výrobného areálu Arcelor Mittal

  Pozrite si realizáciu nášho komplexného projektu! Pre investora ArcelorMittal Gonvarri SSC Slovakia s.r.o. sme vypracovali KOMPLEXNÝ PROJEKT: - Projekt pre stavebné povolenie - Projekt pre realizačný plán - Dielenskú dokumentáciu oceľovej konštrukcie - Technologické základy

 • Výrobné štítky

  Výrobné štítky

  Výrobné štítky používajú firmy, ktoré vyrábaju stroje a iné zariadenia,na ich presné označenie. Vyhotovujeme ich z materiálov: plast, hliník, mosadz. Pri hliníkových je povrch eloxovaný a farbí sa vygravírované písmo. štítky a nálepky na zákazku podľa vášho zadania a priania. Vyberte si typ, ktorý vám najviac vyhovuje a my vám vyhotovíme individuálne štítky.

 • Nábytok pre výrobné dielne - ponky, vozíky, skrine, ukladacie nádoby, stoličky, regály, rošty, tarif

  Nábytok pre výrobné dielne - ponky, vozíky, skrine, ukladacie nádoby, stoličky, regály, rošty, tarif

  V této sekci naleznete vše potřebné pro vybavení domácích hobby dílen až po velké průmyslové pracoviště. Např. výrobních hal, servisních středisek, autodílen, montážních pracovišť, laboratoří. Naleznete zde také skladovací a přepravní systémy polypropylénových nádob, průmyslové židle, regálové systémy, vybavení pracovišť pro zavedení ISO - systémy Tarifold a v neposlední řadě i průmyslové podlážky a rošty.Jelikož u většiny výrobků je velmi velká variabilita daných typů jsou uváděny vždy zástupci jednotlivých komodit.

 • Výrobné strojné zariadenia v oblasti služieb balenia

  Výrobné strojné zariadenia v oblasti služieb balenia

  - baliace pracoviská pre balenie hotových výrobkov podľa požiadaviek zákazníka - spinkovací stroj sololitových dosiek - poloautomatická zváračka na zváranie veľkoplošných tabúľ z tenkých plechov - poloautomatické pneumatické nožnice na strihanie kartonplastu (kartónu, lepenky) - preklápač zvitkov - páskovacie a uzatváracie stroje (ručné, pneumatické, kombinované a s vibračným zváraním) - stojany s otočným ramenom pre manipuláciu páskovacej techniky (manipulátory) - zariadenie na strihanie viazacej oceľovej pásky - výroba a predaj ďalších zariadení podľa želania zákazníka

 • Voľné výrobné kapacity CNC strojov

  Voľné výrobné kapacity CNC strojov

  Ponúkame výrobu všetkých sústružníckych prác, frézarske práce, frézarské práce na CNC strojoch Popis strojov: Sústruh klasický SU 50 Sústruh klasický SV 18 CNC sústruh DOOSAN PUMA 280L CNC fréza DOOSAN NYNX 650 Fréza klasická FA-4

 • Realizujeme výrobné haly

  Realizujeme výrobné haly

  Realizujeme kompletné výrobné celky vrátane technologických zariadení podľa odvetvia výroby, vrátane inžinierskych sietí, ciest a komunikácií. Skladovej a manipulačnej techniky požiarnej a zabezpečovacej techniky. Oceľové haly zateplené, nezateplené sklady stredné a ľahké akéhokoľvek rozmeru. V moduloch 6 až 8 m. Zloženie klasickej výrobnej haly na pripravenom stavebnom pozemku s dostupnosťou inžinierskych sietí do 20 m.

 • Voľné výrobné kapacity

  Voľné výrobné kapacity

  Firma Valcovňa profilov a.s. ponúka voľné výrobné kapacity za vyhodných podmienok. Ponúkame: - sústruženie - frézovanie - 5 osé obrábanie - brúsenie - hobľovanie - výroba ozubení ... Podrobnejšie grafické informácie sú v prílohe. Tešíme sa na Vašu spoluprácu.

 • Ponuka výrobnej kapacity zámočnickej dielne

  Ponuka výrobnej kapacity zámočnickej dielne

  Dobrý deň, ponúkame voľné výrobné kapacity zámočníckej dielne vzdialenej cca 15 km od centra Košíc. Sme schopní vyrábať aj ťažšie zvárané konštrukcie (podľa zadanej technickej dokumentácie)(napr. aj haly - na 4. a 5. obrazku). Uvítame dlhodobú spoluprácu. Technické vybavenie: - hydraulické nožnice (do 8 mm hrúbky 2000 mm šírky), - mechanické nožnice (do 6,3 mm hrúbky 3000 mm šírky), - mechanické nožnice na profily, - pásová píla, - mechanický lis (63t), - ohýbačky plechu (4,3/2000mm), - zakružovacka plechu do šírky 1m, - zakružovačka profilov, - rovnačka drôtu, - sústruh, - frézovačka, - vodorovná obrážačka, ...

 • Voľné výrobné kapacity

  Ponúkame voľné výrobné kapacity na CNC Frézach a CNC sústruhoch.

 • Zabezpečenie výrobnej prevádzky

  Vieme ako postaviť, udržiavať a prevádzkovať komplexné zariadenia v náročnom prostredí. Riešenia šité na mieru a praktický prístup spolu s kvalifikovaným tímom a partnermi je naša cesta, ako ochrániť Vaše investície a udržiavanie Vášho majetku.

Ako upútať zákazníkov?

Ako upútať zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Výrobné a technologické strojárske služby 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.