Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Parkovací značka pro Ecoraster E40

- varianta BÍLÁ


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Parkovací systém s online validáciou a hotelovým terminálom

  Toto riešenie predstavuje rozšíreniep arkovacieho systému o sieť validačných terminálov v organizáciach, ktoré chcú udeľovať zľavy. Udelené zľavy sú zaznamenané a správca ich môže faktúrovať. Zľava je pri platení automaticky zohľadnená. Zákazník môže zaplatiť v platiacej stanici alebo na inom platobnom mieste. Toto riešenie využíva stále pripojenie do siete, preto je nazývane online. Iným riešením je offline a využíva systém žetónov. Organizácia si nakúpi žetóny a nasledovne ich rozdáva svojím klientom, ktorí sa nimi prezentujú pri platbe. Hotelový terminál je zariadenie, ktoré umožňuje preberať platby za parkovné, udelovať validá...

 • Parkovací systém s prístupovým systémom

  Parkovací systém je možné rozšíriť o prístupový systém, ktorý umožňuje riadiť prístup do ľubovoľných priestorov. Takéto riešenie je zvlášť výhodné pre podnikateľské centrá a podobné priestory, kde je pre zamestnancov potrebné zabezpečiť jednou kartou prístup do parkoviska aj pohyb v rámci budovy. Návštevy dostanú od vstupného terminálu parkovací lístok. Po prezentácii na recepcii budovy dostane návštevník od operátora kartu s prístupom do firmy, kde chce ísť. Pri odchode je možnosť automatického odobratia karty pomocou odchodového terminálu. Systém je rozšíriteľný o automatickú, alebo manuálnu validáciu lístka.

 • Parkovací zavorový systém s obsluhou mimo vjazdového terminálu KINGPARKING® TRENČÍN

  Parkovací zavorový systém s obsluhou mimo vjazdového terminálu KINGPARKING® TRENČÍN

  Jednoduchý automatický závorový parkovací systém s platbou podľa preparkovaného času. Tento systém je identický so systémom Kingparking Prievidza no odlišuje sa tým že má pokladňu a obsluhu mimo terminálu vjazd / výjazd. Kingparking Trenčín pracuje automaticky, od vjazdu vozidla, po výjazd z parkoviska. Vodič si pri vjazde vyberie lístok pri stlačení tlačidla na vstupnom termináli. Pritom musí byť vozidlo pred terminálom. Lístok bez prítomnosti vozidla nebude vytlačený. Obsluha ma za úlohu prijať pred odchodom vstupný lístok od vodiča, vložiť ho do skenera ( používa sa kontrolér obsluhovanej pokladne parkovacích systémov - DS020 ) a prijať peni...

 • Parkovací automat

  Parkovací automat

  PA100P - Automat PA100P ako predajca lístkov a informátor združuje špičkové elektronické komponenty svetových výrobcov v odolnej a dostatočne robustnej skrini s elegantným a efektným dizajnom so zvýraznením vertikálnych línií v prevedení nerezový plech. V komplexe s ostatnými prvkami vnútorného vybavenia umožňuje úsporný prevádzkový režim znižujúci spotrebu automatu do takej miery, že s vnútorným akumulátorom môže pracovať bez ďalšieho napájania 90 dní, čím sa prakticky stáva prenosným zariadením. Automat je určený na vydávanie lístkov pre parkovanie, prípadne iných druhov lístkov podľa naprogramovania, čo je umožnené použitou vysok...

 • Parkoviská a veľkokapacitné parkovacie garáže

  Systémy určené pre riadené parkovanie rôznych skupín návštevníkov, náhodne parkujúcich, predplatiteľov, účastníkov kongresov a akcií. Podstata činnosti systému spočíva vo vytváraní a správe artiklov. Artikle sú parkovacie produkty, na ktoré sa viažu práva prístupu do garáže. Artiklom je napr. lístok krátkodobo parkujúceho, debitná karta, karta na nočné parkovanie, zákaznícka karta, jednorazová karta, kongresová karta, karta na zľavu. Systém spravuje množstvo cenníkov, prístupových schém, kariet užívateľov atď. Výber poplatku za parkovné sa realizuje prostredníctvom platobných automatov alebo v obsluhovanej ručnej pokladni.

 • Parkovací závorový systém s obsluhou KINGPARKING® MINISIS

  Špičkový parkovací systém na báze systému Kigparking Slovan. Je však oveľa lacnejší, pretože nepoužíva vjazdový terminál. Taktiež je to on-line parkovací systém s obsluhovaným vjazdom a výjazdom, ktorý spoplatňuje návštevníkov a má automatický vjazd a výjazd s použitím bezkontaktných kariet pre abonentov s možnosťou využitia všetkých softwarových možností systémov KINGPARKING®. Nevýhodou tohto systému je to že vjazd a výjazd musí byť na jednom mieste, môže byť však doplnený rôznymi terminálmi na vjazd a výjazd.

 • Automatický ( neobsluhovaný ) parkovací závorový systém KINGPARKING® HORNÁD

  Automatický ( neobsluhovaný ) parkovací závorový systém KINGPARKING® HORNÁD

  Automatický závorový systém Kingparking Hornád bez obsluhy je systém, ktorý nepotrebuje obsluhu. Keďže na Slovensku ešte stále je potreba neustálej kontroly platieb na parkoviskách kde nie je obsluha, ale je tam možné postaviť závorový systém, bol navrhnutý systém, kde parkovací automat spolupracuje so závorovým systémom, bez obsluhy. Dnes už existuje viacero variánt tohto systému.

 • Parkovací závorový systém s obsluhou KINGPARKING® SLOVAN

  Parkovací závorový systém s obsluhou KINGPARKING® SLOVAN

  Špičkový parkovací systém, ktorého software obsahuje vlastne všetko, čo sa dnes pri parkovacích systémoch vyžaduje. Systém sa môže použiť od jednoduchého parkoviska, cez parkoviská s rôznymi sekciami, po celomestské systémy s dispečingom, riadením a kontrolovaním na diaľku, kde sa môžu kombinovať parkoviská so systémami Kingparking Slovan, Kingparking Minisis ( obsluhované parkoviská bez vjazdových terminálov), Kingparking Hornád ( bezobslužné automatické parkoviská s platobnými stanicami a závorami ) a parkovacie automaty PA 100, platobné stanice PS 100 a PS 200.

 • Parkovací závorový systém obsluhovaný s platbou vopred KINGPARKING® RAJEC

  Parkovací závorový systém obsluhovaný s platbou vopred KINGPARKING® RAJEC

  Jednoduchý parkovací systém s obsluhou a platbou na vjazde – platba paušál nezávisle od preparkovaného času, s registrátorom všetkých prejazdov cez závoru, s možnosťou prejazdu na bezkontaktnú kartu, s možnosťou doplniť systém o automatickú kontrolu prejazdu autobusov. Vjazdová závora sa otvára na pokyn pokladne, bezkontaktnej karty ( systém nie je v základnej výbave ) alebo registrovaného tlačidla. Výjazd je riadený slučkou vo vozovke. Počítadlo registruje každé otvorenie závory zvlášť. Pri použití tlačidla bude parker povinný zaregistrovať písomne dôvod otovorenia ( sanitka, požiarnici, majiteľ... ). Závora sa zatvára na pokyn slučky umi...

 • Parkovací systém s platbou pri výjazde

  Tento systém predstavuje najjednoduhšie riešenie parkovania. Predpokladá, že zákazník je obslúžený pred výjazdom z parkoviska. Odovzdá operátorovi lístok, ktorý dostal pri vjazde od vjazdového terminálu a zaplatí parkovné. Operátor sa nachádza v búdke, kde je tiež umiestnený počítač a ďalšie potrebné príslušenstvo.

 • Parkovací systém s platbou pred výjazdom a automatickou platiacou stanicou

  Tento systém predsavuje riešenie, pri ktorom je prevádzka plneautomatizovaná. Zákazník dostane pri vjazde od teminálu lístok a zaparkuje. Pred odchodom z parkoviska vykoná platbu v automatickej platiacej stanici, kde sa preukáže svojím lístkom. Na výjazde je opäť terminál, kde sa je potrebné preukázať lístkom. V prípade, že je lístok zaplatený, závora sa otvorí. Ak vypršal čas na opustenie parkoviska, klient musí vykonať doplatok v platicej stanici. Centrála je umiestnená mimo priestoru parkoviska a môže byť vybavená pre prijímanie platieb tak, že zákazník si môže vybrať či chce platiť v platiacej stanici, alebo v centrále u operátora.

 • Parkovací závorový systém automatický ( bez obsluhy ) s platbou vopred KINGPARKING® DUNAJ

  Parkovací závorový systém automatický ( bez obsluhy ) s platbou vopred KINGPARKING® DUNAJ

  Jednoduchý parkovací systém bez obsluhy s platbou na vjazde – platba paušál nezávisle od preparkovaného času, s parkovacím automatom umiestnenom priamo vo vjazdovom termináli pred závorou, s možnosťou prejazdu na bezkontaktnú kartu, s možnosťou doplniť systém o automatickú kontrolu prejazdu autobusov a zvlášť platbou pre autobusy. Systém je možné doplniť systémom pre abonentov – kartičky, Dallas kľúče, diaľkové ovládanie. Vjazdová závora sa otvára na pokyn parkovacieho automatu, bezkontaktnej karty alebo diaľkového ovládania, príp. registrovaného tlačidla. Výjazd je riadený slučkou vo vozovke. Závora sa zatvára na pokyn slučky umies...

 • Prenájom - parkovacie miesto - Banská Bystrica

  Prenájom - parkovacie miesto - Banská Bystrica

  Možnosť prenájmu parkovacích miest v areáli LZ Banska Bystrica. Areál skladov je situovaný v priemyselnej zóne mesta Banská Bystrica, tesne pri hlavnej ceste Zvolen – Banská Bystrica, s priamym dopravným napojením na hlavný ťah. Špecifikácia: Špecifikácia veľkosti parkovacích miest : - kategória A o rozlohe 12,5m? (cca 2,5x5m) určené pre osobné automobily a dodávky do 3,5 t, - kategória B o rozlohe 12,5m? – 60 m? (šírka od 2,5 - 3,6m), určené pre autobusy a nákladné vozidlá nad 3,5t.

 • Parkovacie zábrany

  Parkovacie zábrany

  Unipark Je to ideálne riešenie pre zabezpečenie parkovacieho miesta. Motor je elektromechanický, inštalácia zábrany je jednoduchá a veľmi rýchla. Výhodou tejto série je možnosť pripojenia až 4 parkovacích zábran ku jednej riadiacej jednotke. Motor je napájaný napätím 24V. CAT-X Jedná sa o netypický, ale dizajnovo veľmi podarený spôsob zabezpečenia parkovacích miest pomocou reťaze. Reťaz je umiestnená medzi dvoma stĺpmi. Motor je napájaný napätím 230V.

 • Parkovacia technika

  Parkovacia technika

  Parkovacia technika prezentovaná našou firmou je výsledkom pôvodnej originálnej konštrukcie Autogard a riadiaceho systému Identcode. Pre všetky ponúkané komponenty je charakteristická vysoká technická úroveň, kvalitné dielenské spracovanie a dlhá životnosť i za náročných prevádzkových a klimatických podmienok. Výrobca.sa už viac ako 10 rokov špecializuje na zariadenia a systémy pre riadenie a kontrolu prístupu vozidiel a osôb. Dodávané výrobky sú výsledkom spolupráce so stabilnými obchodný- mi partnermi doma i v zahraničí. Tvoriaci prístup celého kolektívu má za následok neustále zdokonalovanie funkčných a užitkových parametrov všetkýc...

 • Parkovacie miesta

  Parkovacie miesta

  Budova má k dispozícii parkovacie miesta v krytom parkovacom dome, čo klient ocení hlavne počas zimy keď sneží a horúčav a samostatné dvojgaráže, ktoré je vhodné použiť aj na skladové účely. Samozrejme aj parkoviská vonkajšie pri oboch budovách

 • Parkovacie systémy

  Parkovacie systémy

  Pre správu a čo možno najlepšiu organizáciu budov s parkovacími miestami a státiami ponúkame riešenia na optimalizáciu a maximálne možné využitie daného priestoru. Sú to napríklad riešenia na využitie jedného parkovacieho miesta viacerími užívateľmi, alebo využitie výťahových plošín ako autovýťahov pre zníženie počiatočných a prevádzkových nákladov pre zákazníkov. Tieto riešenia sú ponúkané od renomovaného európskeho dodávateľa s dlhoročnou tradíciou overenou v mnohých prípadoch v rámci nielen európy ale celého sveta.

 • Predáme parkovacie miesto na ulici Na piesku Bratislava II- Ružinov

  Predáme parkovacie miesto na ulici Na piesku Bratislava II- Ružinov

  Predáme vonkajšie parkovacie miesto v Ružinove ulica Na Piesku - 20 m2 - miesto je v uzavretom areáli medzi dvomi obytnými domami - Možnosť dohody v prípade záujmu je možný aj prenájom parkovacieho státia

 • Dilatační závěry parkovacích ploch

  Sortiment dilatačních závěrů CIMAC pro parkovací plochy a vozovky pro komunikace v budovách odpovídá šíři požadavků na tyto konstrukce.

 • Prenájom kancelárskych a parkovacích priestorov

  Spoločnosť Trnavská NAD, s.r.o. vám poskytuje i možnosť využiť strážené parkovacie plochy a kancelárske priestory.

 • Parkovacia zábrana Unipark

  Parkovacie zábrany na manuálnu alebo automatickú obsluhu umožňujú blokovať vyhradené parkovacie miesta a v prípade parkovania ich otvárať a zatvárať pohodlne aj s diaľkovým ovládačom. Dve rozmerové rady pre osobnú a nákladnú dopravu a prevodovky na 24 V umožňujú ich využívanie aj na intenzívnu prevádzku pri uzatváraní parkovacích miest a priechodov. Jedna riadiaca elektronika dovoľuje pripojiť až 4 samostatné parkovacie zábrany, čím sa pri väčšom počte znižujú finančné náklady na kompletnú dodávku.

 • Parkovací systémy a zařízení parkovišť

  Automatické závory, pojezdové brány

 • Automatizovaný parkovací systém

  Automatizovaný parkovací systém

  Moderní automatizovaný parkovací systém nabízí bezpečné, perspektivní a inteligentní hromadné parkování, skladování a manipulaci. Systém je vhodný zejména pro sídliště, centra měst, administrativní celky, hotely, letiště, nádraží a záchytné parkoviště. Automatizovaný parkovací systém je českým produktem s novou myšlenkou pro ukládání zaparkovaných automobilů. Český produkt za české peníze. Rychlý a jednoduchý přístup k uložení nebo vyzvednutí vozidla umožňuje nový princip ukládání na otočném mezikružá a svým variantním řešením uspokojí jak uživatele tak i provozovatele. Potřebná parkovací plocha pro jeden automo...

 • Parkovací systémy

  Parkovací systémy EcoPark pro výběr parkovného s technologií čárového kódu vhodné pro parkoviště všech velikostí. Již více jak 20 let se věnujeme vývoji a výrobě parkovacích systémů určených pro výběr parkovného dle doby parkování. V současné době nabízené parkovací systémy EcoPark II vyráběné společností AUTOGARD  jsou nejmodernější systémy, které využívají všechny dostupné technologie z oblasti IT. Originální konstrukce zařízení a SW vybavení je výsledkem hlubokých znalostí oboru a zkušeností získaných v instalacích v mnoha zemích světa. Při výrobě je kladen důraz na vysokou životnost a spolehlivost všech zaří...

 • Parkovacie zábrany

  Parkovacie zábrany

  Užitočným a praktickým nástrojom môže byť parkovacia zábrana malého rozmeru. Určite sa aj Vám už stalo, že ste na parkovacom mieste pred svojím domovom našli cudzie auto po príchode domov, alebo sa na voľnom mieste otáčali kamióny, nákladné autá denne spôsobujúce nepríjemnosti rôzneho druhu. Tomuto je teraz koniec. Parkovacia zábrana jednoducho a účinne zabráni, aby Vaše miesto okrem Vás nikto nepoužíval.Konštrukcia vyrobená z galvanizovanej oceľovej rúry v prírodnom alebo premaľovanom prevedení, k zemi pripevniteľná skrutkami, vybavená kľúčom, a fóliou s odrazom svetla. Konštrukcia je jednoducho namontovateľná, prevádzkovanie ručné...

 • Jablotron PS-081 - Parkovací snímač

  Parkovací snímač s expresne rýchlou inštaláciou. Je unikátny model, ktorý vyniká veľmi jednoduchou a rýchlou inštaláciou bez vŕtania. Detekciu zabezpečuje lišta s tromi ultrazvukovými snímačmi, určená na inštaláciu na plastový nosič ŠPZ, ktorý je umiestnený v strede zadnej časti vozidla. Lišta sa upevňuje 3M samolepkou s extrémne silnou priľnavosťou a odolnosťou. Upozornenie na prekážku zabezpečuje akustický signál, ktorého intenzita sa približovaním ku prekážke zvyšuje. Rozmery lišty so snímačmi sú 520x23x28 mm.

 • Parkovací znak biely

  Parkovací znak biely

  Možné použiť napr. na vyznačenie a rozdelenie parkovacích miest.

 • Krásny 2-izb. byt v novostavbe na Čiernej Vode s balkónom a parkovacím státím

  Krásny 2-izb. byt v novostavbe na Čiernej Vode s balkónom a parkovacím státím

  Ponúkame na predaj zaujímavý veľmi dobre riešený 2-izbový byt v tehlovej novostavbe na Konopnej ulici na Čiernej Vode (Chorvátsky Grob) v tichom zelenom prostredí. Byt sa nachádza na 3. poschodí a jeho výmera je 60 m2 + balkón a pivnica. Vstupuje sa do veľkej predsiene, do ktorej sa bez problémov zmestia dve vstavané skrine. Vpravo je moderná kúpeľňa s vaňou a samostatné závesné WC. Vľavo je kuchyňa s novou kuchynskou linkou, ktorá je doplnená vkusnou sklenenou zástenou. Vrámci kuchynskej linky sú zabudované spotrebiče – sklokeramická varná platňa a elektrická rúra na pečenie. Chladnička s mrazničkou je umiestnená v príručnej špajzi, v ktorej ...

 • Elktrohydraulický parkovací zdvihák - RAINBOW

  RAINBOW je vyroben a certifikován dle odpovídajících CE norem. Zvedák byl vyvinut zvláště pro umístění v ohraničených prostorách tak, aby vozidlo dosáhlo jednoduše, rychle a bezpečným způsobem požadované polohy. Nastavení výšky a parkovací pozice zvedací plošiny je plně automatické. Instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy.

 • Elektrohydraulický parkovací zdvihák - RAINBOW 2

  RAINBOW 2 je vyroben a certifikován dle odpovídajících CE norem. Zvedák byl vyvinut zvláště pro umístění v ohraničených prostorách tak, aby vozidlo dosáhlo jednoduše, rychle a bezpečným způsobem požadované polohy. Patentované horizontální polohování vozidla a dvojitý systém sklonu dokážou vyhovět veškerým požadavkům na parkování, a to i v prostorách s nízkou výškou stropu. Nastavení výšky a parkovací pozice zvedací plošiny je plně automatické. Instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy.

 • Parkovacie systémy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti predaja parkovacích systémov parkovísk.

 • Parkovanie na základe zmluvy – voľné parkovacie miesto

  Parkovanie sa uskutočňuje po podpise zmluvy o parkovaní, v ktorej je dohodnutá cena a podmienky parkovania na voľných parkovacích miestach s určením parkovacieho poschodia.

 • Parkovacie systémy

  Parkovacie systémy

  Projekčný katalóg obsahuje iba základný rozsah nami dodávaných zdvíhacích zariadení v štandatrnom prevedení, ktoré garantujú projektantovi splnenie všetkých platných noriem a bezproblémové schválenie zdvíhacieho zariadenia. Projekčný katalóg je teda iba výňatkom z kompletného výrobného sortimentu spoločnosti a našim zákazníkom sme schopní zabezpečiť aj neštandartné riešenia nezahrnuté v tomto katalógu. V prípade, že tu nenájdete požadované technické riešenie, alebo potrebujete zmenu technických parametrov alebo rozmerov oproti vzorovému projektu, kontaktujte prosím naše obchodné oddelenie.

 • Přístupové systémy, závory a parkovací zábrany

  Přístupové systémy, závory a parkovací zábrany Zábrany vjezdu, které se používají do průjezdů a vjezdů, k zabezpečení parkovišť, parků, pěších zón nebo soukromého prostoru před nežádoucím vjezdem vozidel, závory, parkovací zábrany a sloupky.

 • Opravy parkovacích sklopných zábran

  Opravy parkovacích sklopných zábran

  Opravujeme pokrivené parkovacie zábrany výmenným spôsobom. Odomkneme zaseknuté, alebo pokazené parkovacie zábrany. Vymeníme zámkové vložky na parkovacích zábranách.

 • Parkovací zábrani

  Parkovací zábrani

  STOPPY: - elektromechanický ocelový zasunovací patník - zdvihá se z vozovky - možnost manuálního zasunutí / vysunutí - rozměry základny : D = 280 x 900mm - patník : D = 210mm - zdvih : 500mm/6s - pomalý dojezd

 • Parkovacie závory

  Parkovacie závory

  - Cestné závory GARD: Cestné závory GARD v šírkach G 2500, G 4000, G 6000, G 8000 a G 12000 uzatvoria ľubovoľný priechod. Pri použití páru závor dokážeme uzatvoriť až 24000 mm široký priestor a zabezpečíme priechod a plynulé otáčanie aj kamiónom s nadrozmerným nákladom. Rýchlosť otvárania a zatvárania 2 až 12 sekúnd spľňa požiadavky parkovísk aj s veľkou frekvenciou a automatickou obsluhou riadenou výpočtovou technikou. Pomerne jednoduchá údržba a spoľahlivý mechanizmus s riadiacou elektronikou už 12 rokov prináša spokojnosť užívateľom na celom Slovensku. Signalizačné a bezpečnostné doplnky umožňujú ich používanie na všetký...

 • Parkovacie domy

  Administratívne budovy poskytujú dostatok priestoru pre kancelárie, konferenčné miestnosti, recepcie, predajne. Originálny dizajn vašej administratívnej budovy, kvalita zaručená certifikátom ISO 9001:2000, dlhá životnosť, optimálne využitie priestoru, príjemné vnútorné prostredie, energetická efektívnosť – to sú pridané hodnoty vašej investície.

 • Carstop - Parkovací doraz čierny (254)

  Parkovcí doraz, carstop s využitím na parkoviskách v garážach a parkovacích domoch. Parkovacie dorazy, carstopy slúžia ako bezpečnostný prvok pri parkovní na vonkajších a vnútorných parkovacích plochách. •Chemická stálosť •Neľahká horľavosť •Ľahká údržba •Rýchla montáž a demontáž Technické parametre: •Označenie: 254 •Dĺžka: 780 mm •Výška: 60 mm •Šírka: 80 mm •Hmotnosť: 2,5 kg •Počet kusov na palete: 100 Použitie: •Parkovisko •Státie •Garážové státie Poznámka: •Parkovací doraz - Carstop môže byť na požiadanie vybavený odrazovým svetlom alebo poznávacou popisnou ceduľkou

 • Parkovacie snímače

  Parkovacie snímače

  Parkovacie snímače Vás zbavia ťažkostí pri zaparkovaní Vášho vozidla. Spoľahlivo informujú o prekážkach, ktoré sa môžu nachádzať za vozidlom počas cúvania. Tiež poskytujú bezpečnosť chodcom a deťom, ktoré sa nachádzajú v blízkosti vozidla a signalizujú ich prítomnosť aj keď ich vodič zo svojho miesta nevidí. Parkovací snímač sa aktivuje automaticky zaradením spiatočky. Akustická signalizácia sa mení v závislosti od približovania sa k prekážke. Začína cca pri 150 cm pomalým pípaním a čím ste bližšie k prekážke, tým je pípanie rýchlejšie až pri minimálnej nastavenej vzdialenosti napr. 30 cm je tón trvalý. Cúvajte bezpečne!...

 • Parkovací zábrany

  Parkovací zábrany

  Parkovací zábrany slouží k trvalému, popř. dočasnému vyhrazení parkovacího místa na vyhrazeném parkovišti (pro zaměstnance různých organizací, případně soukromé osoby s předplaceným parkovacím místem). Novinkou je pak dálkově ovládaná parkovací zábrana. Pomocí dálkového ovládání lze zábranu sklopit a následně opět vztyčit.

 • Parkovacie senzory

  Parkovacie senzory

  K mnohým dopravným nehodám dochádza pri jednoduchých manévroch pri parkovaní a najviac pri cúvaní. Iba malý zlomok sekundy, keď sa vodič zabudne pozrieť do spätného zrkadla, môže spôsobiť škodu, a to nielen na vozidle. Následky môžu byť finančne nákladné a navyše môže dôjsť k zraneniu ľudí, ktoré môžu mať vážne následky a to aj napriek tomu, že k nim došlo pri nízkych rýchlostiach. Tomu všetkému možno už dnes našťastie predísť, pokiaľ použijeme parkovací senzor ParkMaster. Hlavné výhody - Inteligentný, aktívny systém - Miniatúrne senzory kompatibilné s farbou a dizajnom vozidla - Jednoduchá montáž - Vodotesnosť ...

 • Diaľkovo ovládaná elektronická parkovacia zábrana

  Diaľkovo ovládaná elektronická parkovacia zábrana

  Masívna: Kryt je vyrobený z oceľového plechu o hrúbke 3 mm a je nasadený na nosný rám, ktorý dosahuje hrúbky až 15 mm! Sklopné rameno je vyrobené z trubky o hrúbke steny až 4 mm. Bezpečná: Hlavný dôraz pri konštrukcii zariadenia bol kladený na otázku bezpečnosti. Vďaka inteligentnej riadiacej elektronike, je možné sledovať a vyhodnocovať prevádzkové stavy zariadenia a včas reagovať na neštandartné situácie. Zariadenia tak včas zastaví pohyb ramena pri náraze na prekážku, a okamžite sa uvedie do spätného chodu. Vďaka činnosti zo zabudovaných akumulátorov, nemôže dôjsť ani k úrazu elektrickým prúdom. Jednoducho ovládateľná: ...

 • Cúvacie parkovacie senzory C-011 - šedá farba

  Cúvacie parkovacie senzory C-011 - šedá farba

  Parkovací senzor so 4 zapustenými snímačmi, akustickou signalizáciou a displejom zobrazujúcim vzdialenosť od prekážky a jej smer (vpravo, vľavo). Parkovacie senzory uľahčia parkovanie a akusticky signalizujú vzdialenosť prekážok za zadnou časťou vozidla, mimo zorného poľa vodiča. Toto zariadenie je rovnako vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých vodičov. Aj ten najskúsenejší vodič občas vybehne na obrubník a nevšimne si kameň, alebo stĺpik, ktorý jednoducho nie je vidieť. Najhoršie následky môže mať nevšimnuté pobehujúce dieťa za vozidlom. Cúvacie senzory sa aktivujú po zaradení spätného chodu. Pri zistení prekážky sa signalizác...

 • Cúvacie parkovacie senzory C-011 - čierna farba

  Cúvacie parkovacie senzory C-011 - čierna farba

  Parkovací senzor so 4 zapustenými snímačmi, akustickou signalizáciou a displejom zobrazujúcim vzdialenosť od prekážky a jej smer (vpravo, vľavo). Parkovacie senzory uľahčia parkovanie a akusticky signalizujú vzdialenosť prekážok za zadnou časťou vozidla, mimo zorného poľa vodiča. Toto zariadenie je rovnako vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých vodičov. Aj ten najskúsenejší vodič občas vybehne na obrubník a nevšimne si kameň, alebo stĺpik, ktorý jednoducho nie je vidieť. Najhoršie následky môže mať nevšimnuté pobehujúce dieťa za vozidlom. Cúvacie senzory sa aktivujú po zaradení spätného chodu. Pri zistení prekážky sa signalizác...

 • Parkovacie zábrany

  Parkovacie zábrany

  Parkovacie zábrany na manuálnu alebo automatickú obsluhu umožňujú blokovať vyhradené parkovacie miesta a v prípade parkovania ich otvárať a zatvárať pohodlne aj s diaľkovým ovládačom. Dve rozmerové rady (UNIPARK, UNIPARK L) pre osobnú a nákladnú dopravu a prevodovky na 24 V umožňujú ich využívanie aj na intenzívnu prevádzku pri uzatváraní parkovacích miest a priechodov. Jedna riadiaca elektronika dovoľuje pripojiť až 4 samostatné parkovacie zábrany, čím sa pri väčšom počte znižujú finančné náklady na kompletnú dodávku.

 • Parkovací systémy

  Parkovací systémy

  Režim činnosti pracovníků s omezeným přístupem Při vjezdu jsou pracovníci s omezeným přístupem informováni signalizací na dodaném semaforu o volných místech (zelené světlo) či obsazenosti (červené světlo) parkoviště. Při obsazenosti parkoviště není těmto pracovníkům povolen vjezd do areálu (blokování virtuálního stanoviště). Není-li parkoviště blokováno dochází po identifikaci pracovníka k otevření závory a je umožněn příjezd ke garážím. Identifikací na vjezdu do garáží dochází k otevření závory a inkrementaci počitadla přítomných subjektů v zóně B. Dojde-li vjezdem subjektu do garáží k zaplnění vyčleněného park...

 • Parkovací zábrana MySpot 120

  Parkovací zábrana MySpot 120

  Gumový sklápěcí mechanismus - při nehodě nepoškodí sebe ani automobil MySpot 120 je atraktivní, robustní sklápěcí sloupek, který omezuje přístup k parkovacímu místu. Tento sloupek se odemyká pomocí klíče a poté se položí na zem, aby byl umožněn vjezd k parkovacímu místu. K vlastnímu zamčení sloupku dojde, když je ručně vrácen do vzpřímené polohy. MySpot 120 má jako jediný produkt svého druhu začleněn obranný mechanismus proti náhodné kolizi. Pokud přesáhne zatížení 30 kg, sloupek povolí a sklopí se. Když zatížení pomine, sloupek se postaví do svislé polohy. Pokud automobil násilím sklopí sloupek u vyhrazeného místa, zůstan...

 • Parkovacie snímače 4-senzorové - PM Y-26

  Parkovacie snímače 4-senzorové - PM Y-26

  Dobre vybavený asistent cúvania so štyrmi senzormi, ktoré sa montujú do zadného nárazníka: * Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky používa PM Y-2605 akustickú signalizáciu. Približovaním sa k prekážke sa zároveň zvyšuje frekvencia zvukovej signalizácie. * Súčasťou sady je presný frézovací vrták pre vyvŕtanie potrebných otvorov do nárazníka. Kompletná sada obsahuje: 1) riadiacu jednotku s kabelážou 2) 4x ultrazvukový snímač 3) špeciálny vrták- fréza o priemere 20mm 4) montážny a užívateľský manuál Technické údaje: Napájanie: DC 10V - 15V Odber prúdu: max. 5W Pracovná teplota: -35°C ~ +85°C Hlasitosť buzéra: 50 ...

 • Počáteční stanice k parkovacím boxům

  Počáteční stanice k parkovacím boxům

  Prodejní úspěch začíná už na parkovišti. Zákazník ocení servis v podobě parkovacího boxu na nákupní vozíky. Základem tohoto systému jsou počáteční stanice k připojení nákupních vozíků. Nové provedení z nerezové ušlechtilé oceli nyní nabízí, vedle klasické informační tabule s pokyny k obsluze použitého zálohovacího systému, individuální možnosti využití pro potřeby Corporate-designu, produktové reklamy nebo různých informací. Objednejte si podle modelu 1, 2, nebo 3 dodatečné tabule, které rádi uzpůsobíme vašim požadavkům.

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Čo ponúkate pre zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Parkovací značka pro Ecoraster E40 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.