Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Ponuky - Plasty, kaučuk

 • Zemní izolace základů

  Zemní izolace základů

  Izolace základů fóliemi je určena pro oboustranně zabudované, zpravidla jednovrstvé fóliové izolační povlaky u staveb izolující proti zemní vlhkosti, podpovrchové a podzemní vodě tlakové, některým kapalinám a radonu.

 • Nafukovací reklamní předměty

  Nafukovací reklamní předměty

  Nabízíme ztvárnění vašeho výrobku do podoby nafukovacího předmětu - z měkčené PVC fólie. Standardně vyrábíme předměty vysoké 50 – 100 cm, některé tvary však až do výšky 200 cm. Nabízíme reklamní potisk na standardním sortimentu, zejména na nafukovacích míčích (tisk loga, názvů výrobků, různých nápisů atd.).

 • Voľné kapacity pre lisovanie na vstrekolisoch

  Ponúkame voľné kapacity na lisovanie na vstrekolisoch s tonážou 50 až 200 ton, spolu aj s údržbou vo vlastnej nástronárni.


 • Stretch fólie

  Balenie prieťažnou potravinárskou fóliou je moderná univerzálna a efektívna metóda balenia, fixovania a ochrany potravinárskych výrobkov, kde je zaručená zdravotná nezávadnosť. Naša spoločnosť Vám ponúka úpravu PE fólie na klzné a neklzné prevedenie. Ďalej Vám ponúka potlač recyklačných znakov, zmenu farebného prevedenia, ionizáciu, antistatickú úpravu alebo orezávanie fólie na presnú šírku. Používa sa ako polotovar pre výrobu PE vriec, sáčkov a tašiek, PE fólie pre potlač. Strojná prieťažná fólia - fólia je určená pre balenie na baliacich strojoch. Ručná prieťažná fólia - fólia určená pre balenie ručnými držiakmi fólie....

 • Vstřikování

  Vstřikování

  Nabízíme volné výrobní kapacity na vstřikovacích lisech DEMAG, SELEX, ARBURG, BATTENFELD, NEGRI BOSSI - s uzavírací silou 420 - 1100 tun. Hmotnost výlisku 80 - 3.000 g. Zpracováváme PP, LDPE, HDPE, ABS, PC a další dle požadavků. Při dodání formy jsme schopni vyrobit jakýkoli vstřikovaný výrobek. Zajistíme výrobu vstřikovací formy dle Vašich požadavků včetně vývoje výrobku. Možnost montážní kompletace, velkosériová automatizovaná výroba. Příklady našich vstřikovaných výrobků: - Multifunkční plastové dlaždice TERRASOL pro exteriér i interiér (terasy, balkony, bazény, koupelny) - Krycí čela návinů - Boxy + víka, koše - N...

 • Plastové palety pre automobilový priemysel

  Plastové palety pre automobilový priemysel

  Sortiment plastové palety od spoločnosti PPO pre technický priemysel len dokazuje úsilie plniť požiadavky zákazníkov naprieč všetkými oblasťami priemyslu. Ponúkame plastové palety štandardného prevedenia, jednorázové palety a plastové palety s konkrétnymi úpravami vhodnými pre určité aplikácie napr. plastové palety s protisklzovým povrchom, ktorý zabraňuje sklzu prepravných obalov pri manipulácii a transporte bez toho, aby boli potrebné obvodové a stredové zarážky a umožňujú rýchlejšie a bezpečnejšie stohovanie prázdnych paliet antistatické (konduktiné) plastové palety, ktoré sú predovšetkým určené pre prepravu elektronických výrobkov. P...

 • Plastové prepravky

  Plastové prepravky

  Plastové prepravkysú už mnoho rokov neodmysliteľnou súčasťou tokov materiálov a výrobkov pre jednotlivé oblasti technického priemyslu. Všetky nami ponúkané prepravky sú vybavené prvkami pre vizuálnu a elektronickú identifikáciu. Vďaka svojej konštrukcii, ľahkej manipulácii, životnosti a celej rade doplnkov nachádzajú tieto prepravky svoje využitie pri skladovaní, preprave autodielov a pri mnohých ďalších aplikáciách.

 • Smartfoldbox

  Smartfoldbox

  Smartfoldbox od spoločnosti Plastové Prepravné Obaly sa vďaka originálnej konštrukcii a inovatívnym riešeniam veľmi rýchlo presadil. Tento úspech bol korunovaný ocenením OBAL ROKU 2007 v kategórii Prepravné a technologické obaly, v poradí už siedmy pre našu spoločnosť.

 • Ecofoldbox

  Ecofoldbox

  Ecofoldbox je kompaktný skladací systém s vnútornou fixáciou, ktorý má veľmi jednoduchý intuitívny systém zloženia. Vďaka dômyselnej konštrukcii je fixácia pevne prichytená k boxu a je jeho súčasťou i v zloženom stave. Toto unikátne riešenie prináša výhody v podobe časovej úspory pri skladaní, pretože nie je potrebné fixáciu vyberať a separovane ukladať. Fixácia poskytuje max.šetrnosť k senzitívnemu povrchu ložených výrobkov, ktorú je možné upraviť presne podľa požiadavku zákazníka a je veľmi ľahká na údržbu. Systém ecofoldbox bol ocenený certifikátom OBAL ROKU 2008 a WORLD STAR OF PACKAGING 2008.

 • Plastové prepravky

  Plastové prepravky sú už niekoľko rokov neodmysliteľnou súčasťou tokov materiálov a výrobkov pre jednotlivé oblasti priemyslu. Vďaka svojej konštrukcii, ľahkej manipulácii, životnosti a hygienickým vlastnostiam nachádzajú plastové prepravky využitie v mnohých odvetviach potravinárskeho priemyslu. V našom sortimente nájdete prepravky na mäso, hydinové prepravky, prepravky na zeleninu a ovocie a pekárenské prepravky.

 • Letecké a námorné palety

  Typickým prípadom použitia plastových paliet je námorná a letecká preprava, ktorá vyžaduje minimalizovať hmotnosť obalu ako takého. Plastové palety Light spĺňajú a zároveň odbúravajú nutnosť ošetrenia a certifikácie, ktoré sú vyžadované pri drevených materiáloch. Plastové palety navyše lepšie chránia prepravovaný tovar pretože neobsahujú spojovací materiál (klince), ktoré sú mnohokrát príčinou poškodenia.

 • Palety Heavy

  Pre náročnejšie aplikácie, kde sa vyžaduje vysoká nosnosť a použitie v regáloch, ponúkame plastové palety z radu Heavy. Vyznačujú sa robustným prevedením, ktoré zaručuje dlhú životnosť. Vyrábame ich v dvoch prevedeniach: ako EOS palety, ktoré majú regálovú nosnosť 500 až 1 000 kg alebo BiPP palety s regálovou nosnosťou 800 až 1 250 kg.

 • Displejové palety

  Stále väčšiu popularitu si získavajú displejové palety určené pre distribúciu a prezentáciu tovaru v predajniach. Malý formát šetrí miesto a na predajnú plochu sa tak dá vyložiť viac druhov tovarov. Prázdné displejové palety sa dajú jednoducho do seba zasunúť, čím sa vytvorí stabilný stoh a zároveň ušetrí veľa priestoru. Displejové palety vyrábame ako robustnejšie BiPP palety alebo lacnejšie EOS palety.

 • Hladké palety Clean room

  Konštrukcia a použitý materiál predurčujú tieto plastové palety pre použitie vo viacerých oblastiach s vysokými hygienickými nárokmi. Hladké prevedenie lyžín, hornej aj spodnej plochy a bočníc zamedzuje zachytávaniu nečistôt a umožňuje jednoduché čistenie. Uplatnenie nachádza najmä v potravinárskom, farmaceutickom a chemickom priemysle. Hygienické palety BiPP sú vyrobené z prvotriedneho materiálu pre styk s potravinami, plastové palety EOS z triedeného regenerátu.

 • Plastové palety

  Plastové palety

  Manipulačná paleta tvorí základnú platformu pre materiálové toky. Klasická drevená EUR paleta je v mnohých oblastiach dnes už nevyhovujúcim riešením, či už z dôvodu vysokých nákladov alebo nedostačujúcich parametrov (hygiena, hmotnosť, atď.). Plastové palety sa vyznačujú vyššou životnosťou, tzn. nízkymi nákladmi na každý obeh a v spojení s hygienickým prevedením tvoria moderný spôsob balenia. Plastové palety vyrábame v mnohých rozmerových radoch a rôznych modifikáciách podľa ich určenia, vrátane vodivého (ESD) prevedenia. Používame výhradne kvalitné materiály a zaručené technológie – naše plastové palety sú vstrekované. Oproti l...

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  275  Ďalšia


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Plasty, kaučuk ponuky | Požiadavka.sk 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.