OBNOVA pôvodného strešného plášťa

Životnosť plochej strechy je obmedzená. Vplyvom poveternostných podmienok a postupným opotrebovaním strešnej krytiny dochádza k tomu, že vrchný ochranný posyp sa stráca , alebo vznikajú praskliny, trhliny a tak dochádza k strate vodotesnosti strechy a následnému zatekaniu. Účinným spôsobom obnovy a ochrany striech je aplikácia sanačného náteru , ktorým sa dosiahne dokonalá ochrana ktorá zvyšuje životnosť a užívateľskú hodnotu ošetrovaných striech.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Zateplenie rekonštrukcie a obnova exterieru

  Zateplenie rekonštrukcie a obnova exterieru

  Ponúkame kompetnú prácu a realizáciu pri zateplení rodinných domov a budov, kompletné rekonštrukcie

 • Čistenie a obnova striech

  Čistenie a obnova striech

  Strecha je čiapkou Vášho domu. Zaslúži si Vašu pozornosť. Vaša strecha bude opäť ako nová. Zbavíme vás všetkých nečistôt, machov a plesní, ktoré ju pokrývajú. Precízne ju ošetríme aj novou povrchovou úpravou pomocou airless technológie. Vďaka tomu dostane vaša strecha kompletne nový vzhľad a predĺžite jej životnosť. Pokojne nás kontaktujte. Radi pre Vás pripravíme návrh optimálneho riešenia a nezáväznú cenovú ponuku.

 • Čistenie a obnova fasád

  Čistenie a obnova fasád

  Nemôžete sa už pozerať na špinavú fasádu vášho domu? Trápia vás zelené steny, plné rias, plesní, machov a inej špiny? Zbavíme vás rias, plesní a iných mikroorganizmov, špiny a škvŕn na fasáde rýchlo a bez starostí. Nerobíme kompromisy. Čistíme fasády profesionálnou technikou a osvedčenými technológiami, ktoré spoľahlivo odstránia všetky organické nečistoty v každom detaile. Vďaka aplikácii následnej špeciálnej impregnačnej vrstvy bude vaša fasáda chránená minimálne 8 a viac rokov. To zaručí 100% ochranu pred ďalšou tvorbou mikroorganizmov ako aj inou formou znečistenia.

 • Obnova písma

  Obnova písma

  Kamenárstvo ponúka. Obnova písma zlato striebro. Sekanie pisma

 • Zateplenie a obnova budov

  Zateplenie a obnova budov

  Zateplenie a komplexná obnova budov, bytových a rodinných domov.

 • Obnova písma .

  Kamenárstvo ponúka. Obnova písma zlato striebro. Sekanie písma

 • Komplexná obnova objektu

  Obnova a zateplenie bytového domu je v súčasnosti vyhľadávaným spôsobom na zníženie prevádzkových nákladov objektu. Ide o návratnú investíciu, ktorá na základe úspor energie umožňuje efektívne splácanie úveru.

 • Obnova interiéru

  Myslíme si, že prostredie v ktorom žijeme nás ovplyvňuje. Priestory v ktorých sa každodenne pohybujeme a právom ich nazývame svojím domovom vypovedajú nášmu okoliu o tom aký sme. Preto vlastníkom v rámci komplexnej obnovy vždy navrhujeme riešiť aj interiér a to nielen z estetického, ale aj z ekonomického hľadiska.

 • Obnova pamiatok

  Pri obnove pamiatok zúročujeme dlhoročné praktické skúsenosti našich zamestnancov, ako aj teoretické vedomosti získané na domácich i zahraničných špecializovaných seminároch. Neustále sledujeme nové materiálové a technologické možnosti obnovy historických budov, aby sme mohli naše práce realizovať na najvyššej možnej úrovni.

 • Obnova pamiatok a kultúrneho dedičstva

  Obnova pamiatok a kultúrneho dedičstva

  Sme rodinná firma so širokým spektrom záujmov, zaoberajúca sa komplexnou obnovou pamiatok, pôsobiaca už viac ako dve desaťročia na trhu. Rozvíjame činnosť do všetkých oblastí, ktoré súvisia s rekonštrukciou, obnovou a výtvarným dotvorením architektonického prostredia, exteriéru i interiéru. Doménou našej činnosti sú práce, ktoré si vyžadujú veľké nárok na technickú a výtvarnú realizáciu v oblastiach: - Kameň (súčasti exteriéru i interiéru) - Štukatúra (detaily fasád a interiérov) - Omietky (historické a súčasné) - Rekonštrukcia a obnova drevených prvkov (historické brány, okná, schodiská, zábradlia) - Keramika (historické ...

 • Komplexná obnova bytových domov

  Pri komplexnej obnove bytových domov zabezpečujeme kompletný profesionálny servis od A po Z. Prvoradým cieľom našej spoločnosti je poradiť konečnému spotrebiteľovi ako vyhotoviť obnovu za prijateľné cenové variácie. Ďalším cieľom je zabezpečiť pre Vás vyhotovenie diela s najvyšším stupňom kvality a garancie za nízke ceny, prijateľné pre všetky vrstvy obyvateľstva. Preto naša politika spĺňa všetky predpoklady pre spokojnosť zákazníka.

 • Zateplenie, kompletná obnova bytového domu

  Zorientovať sa v problematike zatepľovania si vyžaduje odbornosť, skúsenosti a rozhľad. Prvé stretnutie so zástupcami vlastníkov je vlastne voľným rozhovorom na tieto témy. Zisťujeme rozsah budúcich prác, snažíme jednoducho, vecne a jasne vysvetliť podstatu problematiky kompletnej renovácie domu od A po Z. Ak máme tieto kroky za sebou a chceme sa posunúť bližšie k cieľu, potrebujeme projektovú dokumentáciu.

 • Zateplenie, kompletná obnova rodinného domu

  Správny výber hrúbky a typ izolačných dosiek a povrchovej úpravy Príprava stavby, zakrývanie okien, dverí, chodníkov, montáž lešenia Zhotovenie zateplenia - sokla, stien, ostení, podbytkov... Demontáž lešenia, odvoz vzniknutého odpadu, upratanie stavby Ku kolaudácii energetický certifikát

 • Komplexná obnova bytových domov

  - firma ponúka komplexnú obnovu bytových domov

 • Zateplovanie a obnova fasád

  Služby v oblasti zateplovania a obnovy fasád.

 • Kamenný koberec – snadná a levná obnova balkónů, teras a okolí bazénů

  Na balkónech, terasách i v okolí bazénů se často setkáváme s keramikou nebo dřevěným obložením, které jsou vlivem klimatických podmínek poškozovány. Po dlouhých zimních měsících v nich vznikají trhliny a praskliny, které se každoročně musí opravovat. Váš balkón, terasa i okolí bazénu s novým kamenným kobercem od Novastone ukončí každoroční renovace, protože kamenný koberec je odolný proti povětrnostním vlivům. Váš balkón, terasa nebo okolí bazénu dostane nejen elegantní vzhled a vizuální zvýraznění, ale hlavně ušetří finanční prostředky vynakládané na každoroční opravy.

 • Obnova tonerov

  - Obnovujeme tonery do laserových tlačiarní a malých kopírovacích strojov. Tonery do laserových tlačiarní a malých kopírovacích strojov.

 • Kompletná obnova bytových domov

  Kompletná obnova bytových domov

  Zateplenie+fasada bytovych domov kompletna repasacia balkonov a zabradli na bytovych domov Generalne dodavanie stavieb prenajom lesenia zateplenie rovnych striech SIKA FATRAFOL VEDAG

 • Obnova poškodených súborov

  Obnova poškodených súborov

  Chybne uložené či poškodené súbory sa po niektorých z nás stali doslova nočnou morou. Jedna z veľmi častých situácii: Po niekoľkých hodinách práce sa aplikácia či systém zrúti a po opätovnom spustení a pokuse o otvorenie (niekedy dokonca o nájdenie) rozpracovaného dokumentu zistíme, že je poškodený a nečitateľný, či dokonca na disku vôbec nie je. Stratíme tak nie len prácu na tých niekoľko hodín, ale často aj za výrazne dlhšie obdobie.

 • Obnova pamiatok

  • oprava fasád - rekonštrukcia okrasných prvkov

 • Obnova bytových domov

  V priemernej domácnosti sa takmer dve tretiny energie spotrebujú na vykurovanie. Cez steny pritom uniká tretina celkových tepelných strát budov. Spolu so stratami tepla cez nevyhovujúce okná je to viac ako polovica. Keď potom príde vyúčtovanie za spotrebovanú energiu, nestačíme sa nad nedoplatkami čudovať. Pri kombinácii zatepľovacieho systému obvodových stien s výmenou okien alebo ich úpravou možno dosiahnuť výrazné zníženie spotreby energie na vykurovanie. Riešenie vysokej energetickej náročnosti budov je iba v dodatočnom zatepľovaní

 • Renovace a obnova

  - renovace svařovacích hořáků Fronius - renovace svařovacích hořáků Esab - renovace plasmových hořáků Hypertherm, Thermel Dynamics, Esab, Binzel, Trafimet, Cebora, Migatronic, L-TEC atd.

 • Komplexná obnova pamiatok

  Komplexná obnova pamiatok

  Obnova poskytuje komplexnú obnovu pamiatok, ktorá obsahuje záchranné práce na zrúcaninách, hradoch a zámkoch; konzervátorské a reštaurátorské práce na historických fasádach a interiéroch. Realizujeme aj novú dekoratívnu výzdobu interiérov a fasád: nástenné maľby, sgrafita, umelé mramory, mozaiky, štuky a iné. Máme skúsenosti so zabezpečením obnovy starožitností a konzervácii zbierok. Tieto práce pri obnove, konzervácii a reštaurovaní pamiatok a starožitností, obsahujú pamiatkový výskum, umelecko-historicky výskum, projekciu, autorský dozor a realizáciu (umelecké remeslá, konzervácia, obnova a reštaurovanie) v jednom ucelenom balíku. Okrem t...

 • Obnova spálenej krajiny

  Obnova spálenej krajiny

  Pálenie záhy, bolesti žalúdka, grganie. Afty v ústach. Jednoduchý a účinný predpis skladajúci sa iba z dvoch bylín má širokú škálu uplatnenia na stavy spojené s ústami, hrdlom a žalúdkom. Spoločným menovateľom je zápal v tejto oblasti. Dráha žalúdka prebieha od nohy cez brucho, žalúdok, dvanástnik a hrdlo do úst a na ďasná. Všetky popísané príznaky zodpovedajú tomuto priebehu a rovnako zodpovedajú prebytku tepla v dráhe. Tradičná čínska medicína považovala vyššie uvedené ťažkosti za dôsledok tzv. „ohňa žalúdkua, čím sa myslelo nahromadenie horúčosti v oblasti žalúdka a sleziny, ktoré má za následok narušenie zostupného po...

 • Rekonštrukcia - obnova interierov

  Rekonštrukcia - obnova interierov

  !!! Rekonštrukcie a Obnova interierov!!! ODBORNOSŤ,ČISTOTA,SPOĽAHLIVOSŤ a Vaša SPOKOJNOSŤ. Na základe dlhoročných skúseností Vám naše spoločenstvo profesionálnych ODBORNÍKOV ponúka kvalitné služby pri SKRÁŠLENÍ,OBNOVE a REKONŠTRUKCIÍ bytových aj nebytových priestorov. Ponúkame Vám komplexné aj jednotlivé práce: maľovanie, stierkovanie, tapetovanie, benátske štuky, voda, kanalizácia, kúrenie, plyn, sadrokartón, elektroinštalácia, obklad, dlažba, parkety, montáž a dodanie nábytku, upratovanie, sťahovanie.

 • Renovácia, obnova záhrad

  Renovácia, obnova záhrad

  Podľa aktuálneho stavu záhrady a priania zákazníka: - vykášanie silne zarastených záhrad, pozemkov krovinorezom - aplikovanie totálnych herbicídov proti burine - roundup, cosmic,garlon, fondo - odstránenie trávnej mačiny na určenom mieste pre novú výsadbu - terenné úpravy renovovanej časti - kultivácia, oruvnanie pôdy, valcovanie - presádzanie, rozsádzanie a výmena okrasných rastlín - podľa aktuálneho stavu rastlín a daného priestoru - výsadba nových záhonov, solitérnych drevín, živých plotov - oddelenie trávnika od záhonov plastovými oddelovačmi - zabránia prerastaniu trávnika do záhonov - pokládka netkanej textílie pod rastliny - zabr...

 • Dosev, obnova trávnika

  Dosť častým problémom v vtrávnikoch sú holé alebo prázdne miesta. Tieto miesta treba dosiať, aby sa dosiahol požadovaný stav a krása trávnika.

 • Obnova dát

  V prípade ak sa Vám poškodil pevný disk, USB kľuč. Ak ste omylom zmazali Vaše dokumenty / fotky.

 • Zateplenie a obnova bytovych a rodinnych domov

  Realizácia kompletnej rekonštrukcie bytových a rodinných domov , zateplenie fasády , obnova strechy , výmena okien a dverí , oprava balkónov Výstavba a predaj rodinných domov.

 • Plošná obnova vozoviek

  V oblasti dopravných stavieb sa zameriavame aj na výstavbu, rekonštrukciu, údržbu ciest a miestnych komunikácií asfaltovým kobercom. Plošné opravy: mikrokoberce, živičné asfaltové koberce.

 • Štukatérske práce a obnova historických fasád

  Štukatérske práce a obnova historických fasád

  Ponúkame Vám služby v oblasti štukatérstva - špecializujeme sa na obnovu ozdobných častí historických objektov, najmä zdobených fasád a na výrobu rôznych architektonických doplnkov.

 • Obnova starých zvonov

  Obnova starých zvonov

  S dôrazom na krásu a dušu zvona obnovíme Váš starý zvon tak, aby vyzeral a znel ako nový.

 • Obnova balkonov

  - demontáž starých balkonov - výroba nových balkonov podla poziadaviek zakaznika - montáž nových balkonov - povrchová úprava novych balkonov ( náter )

 • Zálohovanie a obnova dát

  - archivácia vašich dôležitých dáta pre prípad straty - obnova stratených, vymazaných dát z pevných diskov, USB kľúčov, pamäťových kariet

 • Obnova dát z pevných diskov

  Vo Vašom počítači je najcennejšie čo máte Vaše dáta - údaje (ak keď sa Vám to možno ani nezdá). Cenu Vašich dát si uvedomíte až vtedy, keď o nich prídete - keď sú pre Vás v počítači neprístupné - stratené. Stáva sa tak najmä pri náhlom výpadku napájania pri práci, prípadne omylom zmazané dáta, alebo aj omylom preformátovaný disk. Nezúfajte - Vaše dáta predsa len nie sú navždy stratené ! Zaoberáme sa obnovovaním dát už niekoľko rokov a po týchto skúsenostiach vieme, že je viac ako 60 % pravdepodobnosti, že Vaše dáta vieme obnoviť. Podporujeme OS DOS, Win95/98, Win NT/2000, Win XP, Win Vista, Win 7 a Novell. Najhorší prípad je, ak...

 • Opravy, rekonstrukce, údržba a obnova objektů

  Provádíme kompletní opravy a rekonstrukce vnitřních prostor, stavebních konstrukcí, rozvodů elektro a vody, střech, fasád, hyrdo a termo izolací. V naší nabídce naleznete i komplexní řešení regenerace panelových domů.

 • Obnova bytových vchodov

  OBNOVA BYTOVYCH VCHODOV: - Montáž Senzorového osvetlenia vchodov - Predaj a montáž poštových bytových schránok - Predaj a montáž zvončekových tabiel - Elektroinštalačné práce

 • Obnova bytov

  Naša firma ponúka pre spoločenstvá vlastníkov bytov, správcov bytov, družstvá a občanov, ktorí plánujú rekonštrukciu svojho bývania kompletné služby od výmeny okien, vchodových dverí, alebo zasklenia balkónov, zateplovania az po financovanie prostrednictvom uverov banky CSOB - u nas vybavite vsetko na jednom mieste.

Chcete viac predávať a zarábať?

Chcete viac predávať a zarábať?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: OBNOVA pôvodného strešného plášťa 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.