Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Markízy

MarkízyMarkízy 2Markízy 3Markízy 4Markízy 5

SILVER je ekonomická výsuvná markíza na 30x30mm Fe jokli s povrchovou úpravou RAL 9010, prípadne podľa vzorkovníka, s jedným oceľovým lankom v ramene a možnosťou nastavenia sklonu výsuvu. Maximálny výsuv môže byť až 235 cm, navíjací valec má 60 mm.

SMART je ekonomická výsuvná markíza na 40x40mm jokli s povrchovou úpravou RAL 9010, prípadne podľa vzorkovníka, s dvojitým skrytým oceľovým lankom, alebo nehrdzavejúcou retiazkou v ramenách. Štandartné rozmery sú 500 cm šírka a 310 cm výsuv na 70 mm navíjacom valci. Zastrešenie markízy je vylisované z hliníka a za pomoci špecialných konzol uchytené nad navíjacím valcom.

KLASIK 3,6m je výsuvná markíza na 40x40mm jokli povrchovo upravenom RAL 9010, prípadne podľa vzorkovníka, s dvojitým oceľovým lankom alebo nehrdzavejúcou retiazkou v ramenách. Ramená sú lisované s možnosťou nastavenia sklonu markízy. Štandartné rozmery sú 700 cm šírka a 360 cm výsuv. Väčšie rozmery markízy dosiahneme spojením viacerých profilov. Zastrešenie markízy je vyrobené z lisovaného hliníka, ktoré môžeme pomocou špeciálnych konzol uchytiť na navíjací valec.

GARDEN je nový produkt na zimné záhrady alebo pergoly. Expertíza získaná počas rokov vyvinula model, ktorý technickým riešením spája dizajn a a za pomoci motorizovaného systému zabezpečuje pohyb markízy vo vodiacich dráhach. Štandartné rozmery sú 500 cm x 500 cm.

PRESTIGE je kazetová výsuvná markíza, ktorá je uchytená na samostatných bočných konzolách a stenových platniach s dvojitým skrytým oceľovým lankom alebo nehrdzavejúcou retiazkou v ramenách. Štandartné rozmery sú 500 cm šírka a 300 cm výsuv na 70 mm navíjacom valci. Box markízy sa skladá z troch samostatných profilov, ktoré môžu byť namontované na stene alebo strope a majú mikroreguláciu skrutiek, ktoré umožnia perfektne doladiť nastavenie sklonu markízy.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Markízy

  Výsuvná markíza SILVER je ekonomická výsuvná markíza na 30x30 mm železnom jokli,povrchovou pravenom s jednym oceľovým lankom v ramene a možnosťou nastavenia sklonu.výsuv 235 cm na 60 mm navíjacom valci. Minimálna šírka markízy s 1 párom ramien: Výsuv Min. šírka 160 195 cm 210 245 cm 235 265 cm Kazetová markíza PRESTIGE je kazetová výsuvná markíza, ktorá je uchytená na samostatných bočných konzolách a stenových platniach s dvojitým skrytým oceľovým lankom alebo nehrdzavejúcou retiazkou v ramenách. Štandartné rozmery sú: 500 cm šírka a 300 cm výsuv na 70 mm navíjacom valci. Box markízy sa skladá z troch samostatných profilo...

 • Markízy

  Ranná káva na terase, obed s rodinou alebo večerné grilovanie s priateľmi? To všetko si spríjemníte tieňom pod praktickou markízou. A keď si budete chcieť užiť slnko , stačí ju jednoducho zasunúť . V ochrannej kazete naviac látku markízy ochránite pred nepriaznivým počasím.

 • Slnečné tienenie, markízy

  Ponúkame protislnečné riešenia pre terasy, zimné záhrady, svetlíky, balkony od súkromného použitia až po priemysel. Pouzitie PVC plachtoviny až po špeciálne technické textílie Soltis. Výroba železných konštrukcií s pozinkovanou povrchovou upravou. Využitie je skoro nekonečné, či už sa jedná o pevnú alebo výsuvnú markízu, tieniace plachty, plachty na terasu, ako aj ochrana proti prehrievaniu lexanu, balkóny, schodiská, bazény a iné ... Výhodou sú naše dlhoročné skúsenosti, ktoré stale obohacujeme o nové technológie.

 • Markízy a terasy

  Potrebujte upraviť terasu alebo altánok voči poveternostným vplyvom? ABA VT s.r.o. Vám na Vaše terasy na mieru vyrobí ochranné plachty s možnosťou zhrňovania. Samozrejmosťou je možnosť presvetlenia rôzných častí pomocou 500-600 µm čírej fólie.

 • Markízy

  Kvalitné vonkajšie drevené markízy dokážu byť nielen dobrým  pomocníkom v ochrane proti slnku, dažďu alebo snehu ale aj  vhodným estetickým doplnkom budovy. Uvedomujeme si, že najdôležitejšia je kvalita použitých materiálov ale aj samotnej montáže. Iba kvalitné drevené markízy dokážu bezproblémovo a plnohodnotne spĺňať svoj účel po dlhé roky. Sú vystavené celoročnému pôsobeniu poveternostných vplyvov.  Musia odolávať horúčavám ale aj mrazom, náporom váhy snehu ale aj nadmernej vlhkosti.

 • Prístrešky a markízy

  UPLATNENIE: pritienenie a ochrana proti slabým dažďom nad terasou, átriom, resp. balkónom; výsuvom z fasád budov alebo s výsuvom z vlastnej konštrukcie; pritienenie výkladov predajní a okien do obytných miestností; funkčné a estetické dotvorenie fasád.

 • Markízy

  Markízy sa stávajú čoraz populárnejším riešením ochrany pred slnečným žiarením . Pripevnené na stenu či voľne stojace rozšíria možnosti využívania vašej terasy, balkónu či verandy. Farba a vzor použitej látky je len na vás a tak z markízy jednoducho vyčarujete dizajnový doplnok exteriéru. V spoločnosti Lamelland sa venujeme inštalácii a výrobe markíz na mieru už vyše 10 rokov.

 • Markízy

  Markízy

  Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov či presklených výloh. Ďalej dotvárajú architektonický vzhľad objektu a stávajú sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovie všetkým účeľom. Ovládanie markíz je veľmi jednoduché. Základným typom je ovládanie kľukou. V prípade väčšieho počtu markíz alebo markízy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládanie so spínačom alebo diaľkovým ovládaním. Žiadaným doplnkom dnes býva čidlo, ktoré automaticky stiahne markízu pri veľkom vetre a zabráni tak jej poškodeniu.

 • Markízy

  Markízy majú niekoľko predností. Predovšetkým sú schopné zatieniť väčšie plochy terás, balkónov či presklených výkladov. Ďalej dotvára architektonický vzhľad objektu a stáva sa jeho neoddeliteľnou súčasťou. V našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú Vašim náročným požiadavkám. Ovládanie markíz je veľmi jednoduché. Základným typom je ovládaní kľukou. V prípade väčšieho počtu markíz nebo markízy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládanie zo spínačom alebo diaľkovým ovládaním. Žiadaným doplnkom dnes býva i veterný senzor, ktorý automaticky stiahne markízu pri veľkom vetre a zabráni tak poškodeni...

 • Markízy

  Markízy na terasy, zimné záhrady a bočné krytie altánkov

 • Tieniaca technika - žalúzie, rolety, markízy

  Tieniaca technika - žalúzie, rolety, markízy

  V oblasti tieniacej techniky spolupracujeme so spoločnosťou TOPSHADE ako jej zmluvný a certifikovaný predajca. Ponúkame svojím zákazníkom široký sortiment interiérovej tieniacej techniky: horizontálne žalúzie, vertikálne žalúzie, textilné roletky, exteriérovej tieniacej techniky: vonkajšie hliníkové žalúzie, roletové systémy, markízy.

 • Markízy

  Markízy

  Dodávajú príjemný vzhľad Vášmu domu , vytvárajú príjemný tieň a tlmia slnečné žiarenie tak ,aby sa teplo nedostalo k oknu. Veľký farebný výber látok a dizajnu Vám umožní prispôsobiť markízy ku každej fasáde domu. Typy makríz - Balkónové - Terasové - Fasádne - zvislé - Kazetové - Screeny

 • Markízy

  Markízy

  Markízy sú účinným a súčasne aj dekoratívnym tieniacim prvkom, ktorý výrazne dotvára vzhľad domu alebo fasády. Sú estetickým a praktickým riešením tienenia zimnej záhrady, terasy, balkónov, okien alebo výkladu. Navyše regulujú klímu v miestnosti a dotvárajú príjemnú atmosféru pri posadení na terase. Môžu byť ovládané mechanicky na kľuku alebo motoricky. Náročnejší klient si môže vybrať diaľkové ovládanie markíz, príp. dodatočné senzory na vietor a slnko. Okrem užitočného spoločníka sú však aj atraktívnym designovým prvkom obalu budovy. Pre svoj široký sortiment a funkčnosť sa v poslednom období stávajú markízy stále čast...

 • Markízy

  Markízy

  ALANIS markiza Základná zostava výsuvnej markízy - Konštrukcia: hliníková zliatina s oceľovými komponentami, farba biela, bez krytu návinu - Ramená: hliníková zliatina, farba biela - Látka: polyester s povrchovopu úpravou podľa aktuálneho vzorkovníka, tvar volánu podľa výberu - Ovládanie: manuálne kľukou - Montážne prvky: univerzálne konzoly pre upevnenie na stenu/strop Doplnky - prídavná ochranná strieška na samostatných konzolách (len pri montáži do steny) - špeciálna textília Soltis - automatické ovládanie na motor vypínačom alebo diaľkovým ovládačom - špeciálne konzoly pre uchytenie univerzálnej konzoly - potlač ( logo, n...

 • Plachty na markízy

  Plachty na markízy

  Markízy sú našou významnou komoditou, ktorou zásobujeme slovenský trh a to tzv. pevné, rozličných tvarov a veľkostí ale aj výsuvné. Pevné konštrukcie (drevené a kovové) sa oplachtovávajú po predchádzajúcej konzultácii so zákazníkom aby konštrukcia bola upravena a spĺňala požiadavky na vypnutie plachty. Ak má zákazník záujem aj o konštrukciu, vyhotovíme projekt a naši pracovníci v kovovýrobe vyrobia oceľovú alebo hliníkovú konštrukciu. Konštrukcie výsuvných markíz odoberáme od renomovaného talianskeho výrobcu, kde je zaručená vysoká kvalite jednotlivých prvkov, široká škála druhov, šírok a výsuvov, čo zaručuje variabilitu a spĺ...

 • Ochrana proti slnku – VERTIKÁLNE MARKÍZY

  Ochrana proti slnku – VERTIKÁLNE MARKÍZY

  * NOVOLINE nové dimenzie v dizajne fasád Ochrana proti slnku látkovými markízami zaznamenala v posledných rokoch obrovský úspech. Úlohu tu zohralo veľa faktorov: v architektúre dominuje sklo, farba dostáva nový význam a práca s počítačom vyžaduje primeranú reguláciu svetla. Najväčšou výhodou NOVOLINE je dištančná montáž. Spôsobuje zníženie tepla, ktoré vzniká medzi markízou a sklom. Dištančné konzoly sa dodávajú na želanie vo veľkosti od 50 do 200 mm. Flexibilná montáž, regulácia klímy, výber z mnohorakých farieb a na prvom mieste efektívne zatienenie – toto všetko pozdvihuje systém ochrany proti slnku akým je NOVOLINE. * Možnos...

 • Markízy a prístrešky

  Markízy a prístrešky

  BAMIDA s.r.o. zabezpečuje výrobu a montáž markíz a prístreškov. Tie chránia pred dažďom, alebo snehom nad terasou, balkónom, výkladom a obytnými miestnosťami. Upevnenie je na vlastnej konštrukcii alebo na nami vyrobenej oceľovej konštrukcii. Ponúkame aj výrobu priehľadných fólií, na vašu terasu. Oplachtovanie priehľadnou fóliou má výhodné využitie používať terasu v každom ročnom období . Konštrukcia zimných záhrad a prístreškov je vyrobená z oceľovej alebo drevenej konštrukcie. Kvalitná tieniaca technika potrebuje k vlastnej montáži aj iné sprievodné technológie, ktoré zabezpečia jej kvalitu. Kotviace prvky sú absolútne bezpečnou čas...

 • Markízy

  Markízy

  Predstavte si príjemné posedenie v tieni markízy za horúcich letných dní, alebo za mierneho dažďa počúvať klopot kvapiek, nič nerobiť a len relaxovať. Toto je veľká výhoda výsuvnej markízy na terasách alebo balkónoch. Druhá možnosť markízy je markíza sklopná na lógie a výklady a tretia možnosť zatienenia sú markízy roletové na okná a zimné záhrady. Je všeobecne známe, že vonkajšie tienenie markízy je omnoho účinejšie ako interiérové, lebo zachytí slnečné lúče ešte pred sklom a tým interiér neprehrieva. Chráni ho nielen pred tepelnými paprskami slnka, ale aj pred UV žiarením. Sklopné a roletové markízy chránia interiér pred...

 • Markízy

  Markízy

  Basic Basic je najstaršie vyrábaná a najobľúbenejšia markíza. Je to klasická markíza. Rolka s látkou je Pred-sadená a preto je ideálne použiteľná na miesta, kde je obmedzený priestor. Compact Táto varianta nám dodáva plus jednu službu. Drapéria sa nám cez malý prevod spúšťa alebo vyťahuje s čela markízi proti zapadajúcemu slnku. Je intímna aj voči okoliu. Mini Markíza Mini je vynikajúca na prekrytie menších plôch. Všetky profily sú tenšie, pričom máme dojem elegantnej markízi za výhodnú cenu. Separet N Separet N je zvisle spúšťatelná clona montovateľná na stenu aj na strop oceľovou alebo liatinovou konzolou. Shadow casette ...

 • Vonkajšie markízy

  Vonkajšie markízy

  Vonkajšie markízy sú estetickým a praktickým riešením tienenia terasy, balkónov, okien alebo výkladu. Okrem užitočného spoločníka sú i atraktívnym prvkom fasády. V našej ponuke nájdete okenné markízy, terasové markízy, ako aj markízy určené špeciálne pre zimné záhrady.

 • Markízy

  Markízy

  Markízy nám spríjemňujú najmä letné dni, keď trávime veľa času na terasách. Ochránia nás pred slnečným žiarením a dažďom. Ovládané môžu byť mechanickou kľukou alebo elektromotorom. Pre elektropohony sú na výber nástenné tlačidlá, diaľkové ovládače, ale aj prvky automatického ovládania ako napr. slnečné či veterné senzory.

 • Pevné markízy

  Pevné markízy

  Pevné markízy sa používajú najmä nad vstupnými dverami - často s reklamnými nápismi. Avšak v jemnom farbnom prevedení sú vhodné aj na vstupy do do rodinných domov. Ponúkame rôzne tvary a konštrukcie. Výsuvné markízy Používajú sa hlavne na zatienenie terás pri rodinných domoch a reštauráciách, kde spríjemňujú atmosféru pri posedení. Vysúvanie môže byť v manuálnom alebo motorovom prevedení. Ako doplnok je možné použiť snímače vetra, dažďa a slnečného svetla.

 • Markízy

  Markízy

  Pevné markízy tvoria estetické, príťažlivé a reklamné zvýraznenie vašej firmy. Konštrukcia je vyrobená zo špeciálnych hliníkových profilov a odliatkovrôznych tvarov a typov. Svoje uplatnenie nájdu aj na balkónoch a loggiách rodinných a obytných domov. Výsuvné markízy sú praktickým, moderným a estetickým zatienením výkladu, terasy či loggie. Chránia pred slnkom a dažďom a zaručujú exkluzívne posedenie za každého počasia. Ovládanie je možné pomocou kľuky alebo elektromotora.

 • Pergoly - Markízy Miranda

  Pergoly - Markízy Miranda

  Pergola MIRANDA je založená na novom systéme, ktorý kombinuje prednosti klasické drevené pergoly a použité moderné technológie. Látkové zatienenie ovládané motorom, poskytuje ochranu proti slnečnému žiareniu a proti dažďu. Plynový napínací mechanizmus ukrytý vo vnútri vazníkov zaručuje dokonalé napnutie látky i pri čiastočnom vysunutí. Pomocou ľahkej hliníkovej konštrukcie a dosiek polykarbonátu upevnených medzi vazníky je možné pergolu zastrešiť. Vazníky pergoly sú vyrobené z hliníkových profilov. Konštrukcia Mirandy je odolná proti poveternostným vplyvom a nevyžaduje údržbové práce.

 • Zatienenie záhrad - Markízy Arkada

  Zatienenie záhrad - Markízy Arkada

  Tento typ clony je vhodný predovšetkým pre tienenie zimných záhrad a sklenených zastrešení. ARKADA plne vyhovuje požiadavke priebežného zatienenia. Tento typ clony môže byť dodávaný v prevedení PS 3000 alebo PS 3300. Druhý menovaný typ je určený pre väčší výsuv látky. Prednosti týchto konštrukcií spočívajú v tom, že pre zvislú časť clony nemusí byť montovaná samostatná clona a nie je tým rušený celkový výhľad. Elektronicky riadený motor navíja látku do hliníkového boxu a zároveň sa stará o optimálne napnutie látky. Elektroniku je možné kombinovať so zariadením slnko-vietor.

 • Zatienenie záhrad - Markízy Targa

  Zatienenie záhrad - Markízy Targa

  Clona TARGA chráni Vašu zimnú záhradu pred neznesiteľným horkom. Je špeciálne konštruovaná pre zakrytie veľkých plôch, ktoré už nemôžu byť realizované inými typmi clôn. Rovnako ako u typu Airomatik sa stará mechanizmus plynových vzpier o neustále vypnutie látky. Tým je zaistený odstup medzi látkou a sklom pre vzduchovú cirkuláciu. Pri veľkých výsuvoch sú vstavané jedna až dve priečne tyče. Pri výsuve zariadenia je poťah pomocou tyčí nadzdvihnutý. Prirodzene je u tak veľkých zariadeniach dôležité, aby pri silnom vetre zariadenie automaticky zašlo. K tomuto účelu je vhodné zariadenie doplniť automatikou slnko, vietor a teplota

 • Zatienenie záhrad - Markízy Airomatik

  Zatienenie záhrad - Markízy Airomatik

  Zimné záhrady, sklenené strechy a strešné okná potrebujú náležité zatienenie. AIROMATIK je konštruovaný presne pre tieto oblasti. Je dodávaný v prevedení PS 4000 s oválnym ochranným boxom a prevedení PS 4500. Pomocou patentovaného mechanizmu plynových vzpier v bočnom vedení môže byť tienenie AIROMATIK montované vo všetkých polohách od zvislej až po vodorovnú. Elektronicky riadený motor navíja látku do malého hliníkového boxu. Elektronika zaisťuje optimálne vypnutie látky, perfektné uzavretie boxu a komunikáciu s inými senzorickými zariadeniami ako automatika slnko, vietor a teplota. Pri šírke, alebo výške nad 300 cm sú horizontálne, alebo ši...

 • Zvislé clony - Markízy Universal

  Zvislé clony - Markízy Universal

  Clona UNIVERSAL môže byť dodaná vo dvoch typoch a to US 3510 alebo US 3910. Oba typy Universal sú zvislé clony vybavené tromi druhmi postranného vedenia: vodiacou hliníkovou lištou, nerezovým oceľovým lankom alebo nerezovou oceľovou tyčou. Táto široká škála variantov vedenia dáva mnoho možností architektonického poňatia výrobku. Kompaktná konštrukcia a malý rozmer kastlíku umožňujú využiť tento výrobok ako estetický element. Clony Universal môžu byť namontované na stenu, alebo strop. Typ US 3510 a typ US 3910 dávajú rovnakú možnosť stavebného a technického použitia.

 • Markízy so sklopnými ramenami - Metro light

  Markízy so sklopnými ramenami - Metro light

  METRO LIGHT s oválnym boxom je fasádna markíza, ktorá bola vyrobená podľa najnovších architektonických požiadavkov. Estetické detaily spoločne s pekne riešeným ochranným boxom a jemnými vodiacimi lištami sa hodí k moderným fasádam. Spodný profil je pod stálym pružinovým pnutím. Výsuvné rameno (dĺžka 45 cm), môže byť v akejkoľvek výške vysunuté pod uhľom 0° až 180°. Vo všetkých polohách je systém zaistený proti poryvom vetra. Tento typ clony sa hodí pre všetky druhy okien v súkromných domoch, rovnako ako v kancelárskych a obchodných budovách.

 • Markízy so sklopnými ramenami - Metro box

  Markízy so sklopnými ramenami - Metro box

  METRO BOX je špeciálne vytvorený pre zatienenie zimných záhrad a okien na obytných domoch. METRO BOX je balkónová markíza so sklopnými ramenami a integrovaným ochranným boxom. Obe výklopné ramená je možné nastaviť v rozmedzí 0°- 170°. Pomocou vysokého pružinového pnutia v ramenách je látka pevne vypnutá. Veľmi malý ochranný box, ktorý je upevnený vo vedení sklopných ramien, umožňuje jednoduchú montáž. Ručné, alebo motorové ovládanie môže byť doplnené riadiacou automatikou.

 • Samostatne stojacie markízy Ombramobil

  Samostatne stojacie markízy Ombramobil

  OMBRAMOBIL je samostatne stojaca dvojitá clona, ktorá zaisťuje zatienenie veľkých plôch a chráni tiež proti dažďu. Stojany umiestnené po stranách clony nenarušujú priestor krytý touto clonou (lepšie ako u slnečníkov). OMBRAMOBIL má široké využitie, napríklad v reštauračných prevádzkach, pri slávnostných príležitostiach, ako obchodné stánky, kryté státie automobilov a posedenie na záhradách rodinných domov. Štandardné prevedenie stojanu je typ A, prípadne je možné dodať stojany s priečným profilom alebo stojany s pätkou k zabetónovaniu. OMBRAMOBIL je možné ponechať volne v prírode i v dobe mimo sezóny, pretože látka je chránená v kastl...

 • Kazetové markízy

  Kazetové markízy

  Markízy Tendabox TENDABOX je kompaktná slnečná kazetová clona dokonalej konštrukcie so zaujímavým tvarom a moderným designom. Pri jej vývoji boli využité desaťročné technické skúsenosti a najnovšie poznatky v tomto obore. Zaoblený tvar kastlíka a predného profilu pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo. V zasunutom stave TENDABOX optimálne chráni použitú látku a ostatné mechanizmy konštrukcie a tým výrazne predlžuje životnosť celého výrobku. Na stranách umiestnené upevňovacie konzoly umožňujú jednoduchú montáž a nastavenie ramien od vodorovného až do zvislého sklonu. Výrobok je možné ľahko obsluhovať kľukovým mechanizmom alebo komfortný...

 • Tieniace markízy

  Tieniace markízy

  Markízy sú jedinečným tieniacim prvkom, schopným zatieniť veľké plochy terás, balkónov a presklených výkladov. Dotvárajú architektonický vzhľad objektu. Ovládanie markízy môže byť buď manuálne pomocou kľuky, alebo motorické pomocou spínača alebo diaľkového ovládača. Častým doplnkom markíz býva čidlo, ktoré automaticky stiahne markízu pri veľkom vetre, čím zabráni jej poškodeniu, alebo zničeniu.

 • Balkonové markízy

  Balkonové markízy

  - METRO 100 BM - Loggia

 • Kazetové markízy

  Kazetové markízy

  - Scrigno - Trend - Giga - Giga VARIO - Prestige plus

 • Výsuvné markízy

  - DIMA - Clasa - Clasa VARIO - Design - Design PLUS - Smart - Klasik - Klasik 4.1 - Štandart

 • Prístrešky a markízy

  Prístrešky a markízy

  Vyrábam na zákazku prístrešky a markízy rôznych druhov nad vstupnými a balkónovými dverami.

 • Markízy - slnečné clony

  Popri pevných markízach z PVC ponúkame aj výsuvné markízy a slnečné clony vo vysokej kvalite. V ponuke máme rôzne typy markíz od klasických výsuvných cez balkónové takzvané (LOGGIE), „A“-kové, okenné protislnečné clony až po markízy ktoré sú vhodné na zimné záhrady, drevené pergoly... Vyrábame rôzne typy markíz: na zatienenie veľkých aj malých plôch (balkóny, loggie, okná).

 • Markízy

  Predstavte si príjemné posedenie v tieni markízy za horúcich letných dní, alebo za mierneho dažďa počúvať klopot kvapiek, nič nerobiť a len relaxovať. Toto je veľká výhoda výsuvnej markízy na terasách alebo balkónoch. Druhá možnosť markízy je markíza sklopná na lógie a výklady a tretia možnosť zatienenia sú markízy roletové na okná a zimné záhrady. Je všeobecne známe, že vonkajšie tienenie markízy je omnoho účinejšie ako interiérové, lebo zachytí slnečné lúče ešte pred sklom a tým interiér neprehrieva. Chráni ho nielen pred tepelnými paprskami slnka, ale aj pred UV žiarením.

 • Výsuvné markízy s ramenami

  Výsuvné markízy s ramenami

  - DELTA - AZÚR - TRION - SELEKT - IDEAL - JUMBO - DIM 250 - DIM 300

 • GIARDINO - Základná zostava horizontáno - vertikálnej výsuvnej markízy GIARDINO

  - Konštrukcia: hliníková zliatina s oceľovými komponentami, farba biela, bez krytu návinu - Vodiace koľajnice: hliníková zliatina, farba biela - Látka: polyester s povrchovopu úpravou podľa aktuálneho vzorkovníka, tvar volánu podľa výberu - Ovládanie: manuálne kľukou - Montážne prvky: konzoly pre upevnenie na stenu/strop

 • ARKADIA - Základná zostava výsuvnej markízy ARKADIA

  - Nosná konštrukcia: oceľové profily s povrchovou úpravou, farba biela - Konštrukcia: hliníková zliatina s oceľovými komponentami, farba biela, bez krytu návinu - Ramená: hliníková zliatina, farba biela - Látka: polyester s povrchovopu úpravou podľa aktuálneho vzorkovníka, tvar volánu podľa výberu - Ovládanie: manuálne kľukou - Montážne prvky: univerzálne konzoly

 • SIRCOMA - Základná zostava výsuvnej markízy

  - Konštrukcia: hliníková zliatina s oceľovými komponentami, farba biela - RAL9010, RAL 8017 - hnedá, RAL 1013 - béžová, RAL 7035 -striebornábez krytu návinu - Ramená: hliníková zliatina, farba biela - RAL9010, RAL 8017 - hnedá, RAL 1013 - béžová, RAL 7035 -strieborná - Látka: polyester s povrchovopu úpravou podľa aktuálneho vzorkovníka, tvar volánu podľa výberu - Ovládanie: manuálne kľukou - Montážne prvky: univerzálne konzoly pre upevnenie na stenu/strop

 • ALANIS - Základná zostava výsuvnej markízy

  - Konštrukcia: hliníková zliatina s oceľovými komponentami, farba biela, bez krytu návinu - Ramená: hliníková zliatina, farba biela - Látka: polyester s povrchovopu úpravou podľa aktuálneho vzorkovníka, tvar volánu podľa výberu - Ovládanie: manuálne kľukou - Montážne prvky: univerzálne konzoly pre upevnenie na stenu/strop

 • Kovové zábradlia, schodiská, markízy

  - antikorové a oceľové zábradlia - výroba interiérových a exteriérových schodíšť (antikor, kov) - výroba markíz (antikor, kov)

 • Balkónové markízy

  Balkónové markízy vytvárajú príjemný tieň na balkóne, loggii, poskytujú neoslňujúci výhľad na okolie.

 • Vysuvné markízy

  Výsuvné markízy sú praktickým, moderným a estetickým zatienením výkladu, terasy, loggie. Chránia pred slnkom a dažďom a zaručia exkluzívne posedenie za každého počasia.

 • Markízy a stany

  Markízy a stany

  - markízy rôznych veľkostí - stany, prístrešky - sezónne zastrešenie, terasy, plná potlač

 • Markízy Fakro

  Vonkajšie markízy slúžia na redukciu slnečnej energie, ktorá sa odráža pred oknom (markíza oveľa lepšie chráni pred prehriatím miestnosti ako žalúzia alebo vnútorná roleta). Zárovň poskytuje ochranu pred UV žiarením pri jednorázovom zatiahnutí markízy - markíza prepúšťa dostatočné množstvo svetla, čo umožňuje bezpečný pohyb po miestnosti a nie je nutné každodenné sťahovanie markízy, práve naopak je možné okno zatieniť na celé leto.

 • Markízy

  Rám markízy je vyrobený z povrchovo upravenej hliníkovej zliatiny. Môže byť ovládaná mechanicky kľukou alebo motoricky. Pre náročnejších klientov ponúkame k markízam diaľkové ovládanie alebo senzory na slnko a vietor. Látka markízy je stálofarebná, impregnovaná, protikrčivá a má protiplesňovú úpravu.

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Chcete najčerstvejšie zákazky?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Markízy 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.