Rolovacie garážové brány

Rolovacie garážové brányRolovacie garážové brány 2Rolovacie garážové brány 3

Vysoká technologická vyspelosť, kvalita, spoľahlivosť a dlhá životnosť. Takto by sme mohli charakterizovať rolovacie garážové brány. Ich hlavnou výhodou je možnosť inštalácie do priestoru, kde nie je možné inštalovať náročnejšie konštrukcie sekčných alebo výklopných brán. Svoje využitie nájdu v privátnej a priemyselnej sfére. V poslednej dobe sa pre svoju cenovú dostupnosť ( oproti klasickým rolovacím mrežiam ) stávajú veľmi obľúbené ako uzatvárací mechanizmus menších obchodov v nákupných centrách a pasážach.

Konštrukcia sa skladá z ALU-boxu v ktorom je inštalovaný elektricky pohon brán spoločne s prevodovkou a bezpečnostnou brzdou. Ďalej z hliníkových lamiel výšky 4 až 8 cm, ktoré môžu byť s presvetľujúcimi a prevetrávajúcimi otvormi. Design lamiel pôsobí esteticky veľmi dobre. Lamely sú dodávané v 12 základných odtieňoch a dvomi prevedeniami v dekóre dreveného povrchu (Zlatý dub a mahagón).

Ako jediný systém dovoľujú rolovacie garážové brány montáž nielen z vnútra garáže, objektu, ale i z vonkajšej strany. Hliníkový box výborne ochráni vnútorný systém pohonu a prevodovky pred klimatickými vplyvmi.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Rolovacie sieťky - AL

  Rolovacie sieťky - AL

  Rolovacia sieťka bola vyvinutá tak, aby uspokojila narastajúce požiadavky trhu, plne sa prispôsobuje zmenám a inteligentným riešeniam, tým pádom zohľadňuje pomer ceny a hodnoty výrobku. Rolovacia sieťka v sebe zahŕňa vývoj a funkčnosť bez zvyšovania výdavkov. Je vyrobená z kvalitného materiálu a vlastnosti, vďaka ktorým je iná ako ostatné výrobky: extrudovaný farebný hlinník, sieťka zo skleného vlákna potiahnutá vrstvou PVC, ktorá zvyšuje jej odolnosť voči poveternostným podmienkam, doplnky z umelej hmoty a oceľová pružina. Práve tieto kvalitné materiály umožňujú, aby rolovacia sieťka ani odstupom času nestrácala na svojej kvalite a sta...

 • Priemyselné rolovacie brány

  Okrem výnimočnej životnosti sú tiež charakteristické spoľahlivosťou. A navyše, ich výhodou je univerzálnosť - môžu byť namontované v nových ale aj existujúcich budovách, z vonkajšej alebo z vnútornej strany miestnosti.

 • Rolovacie garážové brány

  Priestorovo nenáročný typ garážových brán je vhodný predovšetkým do priemyselných objektov. Rolovacie garážové brány nezasahujú do interiéru garáže a možno ich namontovať do otvoru, pred otvor, ale aj za otvor brány.

 • Rolovacie garážové brány

  sú ideálnym riešením uzavretia garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podlahy. Svojou efektívnou konštrukciou sa rolovacia garážová brána prispôsobý akémukoľvek stavebnému otvoru vašej garáže.

 • Rolovacie brány

  Kompaktná a jednoduchá konštrukcia s relatívne malým množstvom prvkov bezkonkurenčná spoľahlivosť adaptabilnosť pre pôvodné aj nové stavebné otvory možnosť umiestnenia brány za otvor, do otvoru a pred otvor. Základný konštrukčný prvok tvoria hliníkové, rolovateľné profily (lamely) vyplnené pur-penou. Kĺbové spojenie umožňuje ich narolovanie na hriadeľ uložený v hliníkovej schránke (boxe) alebo na hriadeľ uložený na konzolách. Hliníkové profily (lamely) zaručujú: - vysokú bezpečnosť - dobrú tepelnú izoláciu - vynikajúci vzhľad (široká paleta farieb) - bezúdržbovú prevádzku Hliníkové rolovateľné profily (lamely) sú veden...

 • Rolovacie siete

  Sieťovina sa navíja na hliníkovú hriadeľ, ktorá je uložená v hliníkovom boxe. Navíjanie siete zaisťuje pružina uložená v hriadeli. Sieťovina na krajoch prechádza vodiacimi lištami, ktoré sú vybavené tesniacimi kefami. Stiahnutá sieťovina je zaistená nastaviteľnými dorazmi na koncoch vodiacich líšt za koncovú lištu, ktorá je tiež vybavená tesniacou kefou doliehajúcou až k parapetu.

 • Rolovacie garážové brány

  Garážové rolovacie brány svojim jednoduchým a esteticky vzhľadným prevedením sú vhodné do každej garáže. Svojim konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútri garáže takmer žiadny priestor. Možno ich nainštalovať bez stavebných úprav do už postavenej garáže. Ovládanie navíjacou pružinou alebo elektropohonom. K dispozícii je niekoľko desiatok štandardných farieb, alebo ľubovolná farba palety RAL

 • Rolovacie garážové brány

  Rolovacie garážové brány sa vyznačujú všestranným riešením a to z toho dôvodu, že ich možno montovať ako v stavaných tak i v existujúcich objektoch. Profily brán sa vyznačujú dobrou tepelnou aj akustickou izoláciou. Lamely týchto brán sú odolné voči tlaku a vodiace lišty zabraňujú ich vytrhnutiu. Všetky dôležité diely sa vyrábajú z kvalitného hliníka a preto je tu záruka dlhej životnosti. Rolovacie brány sa otvárajú vo vertikálnom smere a rolujú sa do hliníkového bubna, alebo bez bubna ako to je znázornené na obrázku. Výhodou rolovacích brán je, že nepotrebujete žiadne stropné úchytky. Tento druh brán sa využíva najmä pri ...

 • Rolovacie brány

  Pre čo najväčší úžitkový priestor v garáži sú ideálnym riešením rolovacie brány. Pancier brány sa navíja do bubna a tým ostáva priestor na bočných stenách ako aj strope voľný. Brány majú farebné aj drevené dekory a zároveň môžu byť doplnené o presvetlovacie prvky.

 • Sieťky proti hmyzu okenné rolovacie

  Sieťky proti hmyzu rolovacie majú sieťovinu navinutú na pružinovej hliníkovej tyči a v hornej polohe je sieťovina chránená v elegantnej hliníkovej kazete. Bočné lišty takzvané nohy sú opatrené kefkovým tesnením pre dokonalé utesnenie. Ovládanie rolovacej protihmyzovej siete je pohodlné pomocou madielok, u vyšších okien je rolovacia sieť opatrená sťahovacou šnúrkou pre pohodlné sťahovanie sieťky. Pri stiahnutí rolovacej siete do spodnej polohy sa profil zacvakne do spodného vedenia siete a sieť je tak bezpečne uchytená, takže sa nemusíte bát o sieť ani pri silnejšom vetre. Pri silnejšom vetre sa skôr stane, že sa sieťovina vytiahne pri boč...

 • Rolovacie garážové brány BR-77 a BR-100

  Rolovacia garážova brána o sile lamely 77mm alebo 100mm. Štít brány je zhotovený z hliníkových lamiel zateplených polyuretánovou penou o sile 19mm. Štít brány sa navíja do skrinky inštalovanej v nadpraží vo vnútri objektu. Rolovacia garážova brána dodávana vždy s pohonom s vnútorným a vonkajším prepínačom. Diaľkové ovládanie možno doobjednať v rámci doplnkovej výbavy. Farebné prevedenie: hnedá, biela, modrá, šedá, svetlohnedá, zlatý dub, tmavý dub.

 • Rolovacie mreže

  Objekt s namontovanou rolovacou mrežou ponúka celkové zabezpečenie expozície ponúkaných produktov a pritom netratí na svojom vzhľade. Rolovacie mreže sú ideálnym zabezpečením kancelárie, salónu, vzorkovej predajne a tiež skladu. Štandardne rolovacie mreže su vybavené automatickým ovládaním. Pri menších rozmeroch rolovacích mreží je možné manuálne ovládanie. Jednoduché konštrukčné riešenie mreží ponúka širokú škálu vzorov a farieb, ktoréumožňujú prispôsobiť vzhľad mreže k originálnemu dizajnu modernej architektúry, rovnako ako ich použitie v klasickej architektúre už na existujúce objekty.

 • Rolovacie brány

  - ergonomické riešenie - dokonale sa hodia do priestorov , kde nie je možné namontovať sekcionálnu bránu a tiež kde je potrebný priestor v okolí brány - fungovanie brány - konštrukcia brány zaberá veľmi málo miesta (pancier sa navíja na hriadeľ). Je to dôležité v prípade hál, v ktorých budú jazdiť nákladné autá, žeriavy či iné zariadenia ktoré potrebujú viac priestoru pod strechou - výroba na mieru (podľa individuálnej objednávky zákazníka) - pomáha realizovať neštandardné architektonické budovy - široká škála výberu farieb - možnosť výberu zo všetkých farieb palty RAL - dobrá tepelná izolácia - spoľahlivá a bezporuchová...

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány sú synonymom pre kvalitné, bezpečné a pritom cenovo dostupné brány so zaručenou autentickosťou použitých komponentov. Svojím konštrukčným riešením umožňujú rolovacie brány maximálne využitie priestoru bez nároku na väčšie stavebné úpravy. Rolovacie priemyselné brány tak možno používať aj tam, kde nie je možné použiť iné typy brán.

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  Rolovacie brány a rolovacie mreže sú vďaka svojej geniálne jednoduchej konštrukcii, pozostávajúcej len z niekoľkých komponentov, obzvlášť hospodárne. Predstavujú uzávery, ktoré sa v každodennej prevádzke vždy znovu a znovu osvedčujú. Rolovacie brány a rolovacie mreže nezaberajú nad otvorom takmer žiadne miesto. Navíjajú sa kompaktne za prekladom. Na stranách a v oblasti stropu sa nestráca cenná úžitková plocha haly. Žeriavové dráhy je možné plne využiť. Manévrovanie vysokozdvižných vozíkov s vysokým vidlicovým stĺpikom nie je obmedzované, zdvižné plošiny sa môžu vysunúť vyššie bez nebezpečenstva kolízie.

 • Rolovacie priemyselné brány

  Rolovacie priemyselné brány

  Vypuklé vnútorné a vonkajšie profily Decotherm® zaisťujú veľmi dobré navíjanie. Optimálne skonštruované závesy znižujú stratu tepla a umožňujú spojenie závesu a navíjacieho hriadeľa bez toho, aby dochádzalo inak k nevyhnuteľnému pritláčaniu a treniu. S profilom Decotherm® firma rozhodujúco vylepšila rolovaciu bránu. Kombinácia geometrie profilu, optimalizovanej až do detailu, so špeciálnymi hliníkovými a oceľovými zliatinami ukazuje, čo sa dá dnes v konštrukcii rolovacích brán dosiahnuť. - Okenné prvky Dvojstenné okenné prvky pozostávajú z transparentného polykarbonátu, odolného voči úderu, s vysokohodno...

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  CHARAKTERISTIKA: •roleta je vyrobená z hliníkových profilov vyplnených bezfreónovú polyuretánovou penou •v spodnom krajnom profile je namontované komorové gumové tesnenie, priliehajúce k podlahe •roleta sa pohybuje pozdĺž zvislých hliníkových vodiacich líšt a navíja sa na navíjací hriadeľ •hliníkové vodiace lišty sa montujú pozdĺž postranných okrajov otvoru •vodiace lišty sú osadené štetinovým tesnením •pohon je v štandardnom vybavení •trubkový motor je namontovaný v navíjacom hriadeli

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  Rolovacie garážové brány sú použiteľné do nových alebo už existujúcich objektov. Z pohľadu veľkosti je ich možné použiť v podmienkach malých privátnych garáží ako aj vo vyhotovení s veľkou plochou pre priemyselné účely.

 • Rolovacie bezpečnostné mreže

  Dodávky a montáže rolovacích a bočne posuvných bezpečnostných mreží, materiál (podľa druhu ) - pozinkovaná oceľ, hliník alebo antikor, el. pohon s ovládaním podľa želania + odborná montáž, ...

 • Rolovacie mreže - LUXUSNÉ

  Rolovacie mreže - LUXUSNÉ

  roletové mreže TROLL sú vyrobené z hliníkových lamiel , zasunutých do seba pre možnosť narolovania nad otvor,

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  Oblasť použitia: - vo vymurovaných otvoroch, alebo oceľových konštrukciách, - rolovacie garážové a priemyselné brány ADVES BP 77, sú hliníkové brány, určené pre výplň stavebných otvorov do priemyselných objektov a garáží, - ručné alebo mechanické ovládané bočným motorom. Prevedenie a zabudovanie: - zabudovanie z interiéru bez krytu rolky, - zabudovanie z interiéru s krytom rolky a motora (pre potravinárske prevádzky), - zabudovanie z exteriéru s krytom rolky a motora proti poveternostným vplyvom Bezpečnostné prvky: - protipádová funkcia motora, - spodná kontaktná bezpečnostná lišta, - externý bezpečnostný svetelný lúč, - n...

 • Rolovacie mreže

  Rolovacie mreže

  Oblasť použitia: - vo vymurovaných otvoroch, výkladoch a oknách, - oddeľovanie a chránenie objektov a tovaru, - max. rozmery v šírke až 20m a výške až 10m. Vzhľad mreží: - materiál mreží je možné dodať z oceľových alebo hliníkových profilov, - perforované oceľové alebo hliníkové lamely, - farebné prevedenie, pozinkovaný povrch, prírodný hliník, farby RAL, - do potravinárskych prevádzok je možné dodať i nerezové prevedenie. Ovládanie brán: - ručne, len pri menších rozmeroch, - mechanicky pomocou motora.

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  Rolovacie brány sú vyrábané zo 77 mm hliníkových profilov plnených polyuretánopvou penou ,ktorá dodávaprofilu izolačné a pevnostné vlastnosti. Veľkou výhodou rolovacích brán je praktické navíjanie celej brány na hriadeľ. Tieto brány je možné montovať za otvor ,pred otvor ,do otvoru s boxom alebo bez boxu. Ako doplnok je možné dodať do brány aj presklené lamely alebo lamely s vetracou mriežkou. Bránu možno ovládať manuálne - za pomoci pružiny alebo kľučky. V prípade ovládania na motor sa brána ovláda na diaľkové ovládanie alebo trojtlačítkom

 • Predaj - Rolovacie mreže

  Predaj - Rolovacie mreže

  Bezpečnostné navíjacie mreže sú vyrábané z pozinkovanej a farbenej ocele, prírodného a eloxovaného hliníka. Niektoré vzory z trubiek sa vyrábajú aj z ušľachtilej antikorovej ocele. Jednotlivé vzory sú vyskladané z vodorovných a vlnovkových profilov pospájaných spojovacími prvkami chránenými patentom. Tieto zabezpečujú bezpečnosť a pohyblivosť pri navíjaní mreží. Na požiadanie zákazníka dodávame všetky vzory aj ako pevné mreže v ráme s možnosťou ľubovolnej farebnej úpravy. Pohyb mreží je ovládaný ručne, s pomocou pružinových posilňovačov, motorovou jednotkou upevnenou v strede hriadeľa, alebo pri extrémnych dĺžkach bočným priemysel...

 • Predaj - Garážové brány - Rolovacie

  Predaj - Garážové brány - Rolovacie

  Navíjacie brány v súkromnom sektore sa používajú tam, kde nie je možné z priestorových dôvodov umiestniť a namontovať sekciovú garážovú bránu. Brány sú vyskladané z jednostenných, alebo polyuretánom vyplnených dvojstenných lamiel. Lamely sú vyrobené z pozinkovanej aj farbenej ocele, z prírodného, farbeného a eloxovaného hliníka a pre špeciálne chemické a potravinárske prevádzky aj z antikorovej ocele. Farbené sú podľa požiadaviek zákazníka v celej stupnici RAL. Akrylátové okienka po celej šírke a v ľubovolnom počte lamiel umožňujú aj presvetlenie uzatvorených priestorov. Plastové bežce na koncoch každej druhej lamely zabezpečujú tic...

 • Rolovacie brány a rolovacie mreže

  Rolovacie brány a rolovacie mreže

  Rolovacie brány a rolovacie mreže Hörmann z hliníka, ocele a ušľachtilej ocele sú vďaka svojej geniálne jednoduchej konštrukcii len s malým množstvom komponentov mimoriadne hospodárne. To sú ukončenia, ktoré sa v každodennej prevádzke vždy znovu osvedčia. Rolovacie brány a rolovacie mreže nezaberajú okolo otvoru takmer žiadne miesto. Navíjajú sa kompaktne za prekladom. Po stranách a v oblasti stropu sa nestratí žiadny cenný priestor haly. Vysoká špecializácia v konštrukcii rolovacích brán a rolovacích mreží Hörmann ďaleko presahuje normálny štandard. Realizácia atypických riešení patrí pre náš výkonný tím ku každodennému obchodu.

 • Rolovacie priemyselné brány

  Rolovacie priemyselné brány

  sa používajú hlavne v priemyselných objektoch - výrobné haly, autoservisy, sklady, garáže a pod. Umožňujú uzavrieť akýkoľvek stavebný otvor podľa požiadavky zákazníka. Jednoduchá obsluha a minimálna údržba sú zárukou dlhodobej životnosti a funkčnosti. Rolovacie hliníkové brány Skladajú sa z hliníkových lamiel štyroch rôznych profilov, ktoré sa navíjajú na hriadeľ umiestnený nad stavebným otvorom. Základný konštrukčný prvok tvoria hliníkové profily, ktoré sú vedené v oceľových profiloch vybavených klznými lištami, spodnou tesniacou gumou a hornými tesniacimi kefami. Rolovacie hliníkové brány môžu byť zateplené i nezateplené ...

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  Rolovacie brány sú bránami pre každodenné náročné používanie, pretože bránové krídlo je robustné a predovšetkým pružné. Rolovacie brány vyžadujú veľmi málo miesta nad bránovým otvorom. To je veľmi dôležité v halách s jazdiacimi žeriavmi, v blízkosti inštalácií. Nami ponúkané rolovacie brány sú sériovo vybavené pohonom a ovládaním, je možné prevedenie z hliníku a z pozinkovanej ocele. Lamely môžu byť izolované a neizolované, s povrchom stucco, pozinkovanej alebo v základnej odtieni biela RAL 9002. Brány sa vyrábajú na mieru. Rolovacie brány je možné vybaviť so systémom ZAK - toto prevedenie zaručuje väčšiu tesnosť aj pri ve...

 • Predaj - Rolovacie brány

  Predaj - Rolovacie brány

  Rolovacie brány zaberajú iba malý priestor nad otvorom, nakoľko sa pancier kompaktne navinie. To je dôležité a veľmi výhodné v halách so žeriavovými dráhami, prevozom vysokozdvižných vozíkov s vysokým stĺpom, so zdvižnými plošinami alebo v prípade, keď zo stavebno-technických dôvodov sa nedá inak. Rolovacie priemyselné brány basic a classic sú celkovo vybavené s pohonom a ovládaním. Okrem toho disponujú aj so samopridržiavacím pohonom, so systémom ZAK ® firmy Hörmann a mnohými ďalšími ovládacími prvkami. Svetová novinka: rýchlobežné rolovacie priemyselné brány HSR spája výhody rýchlobežnej brány so spoľahlivosťou rolovacej brán...

 • Rolovacie mreže

  Rolovacie mreže

  Naša spoločnosť sa zaoberá dodávkou, montážou a servisom rolovacích mreží s motorickým pohonom. Našou doménou sú výrobky určené ako pre civilný sektor tak aj pre priemyselné aplikácie. V roku 2005 sme začali montovať a neskôr aj vyrábať mreže. S pomocou našich dodávateľov sme vyvinuli koncové výrobky vysokej kvality za priaznivé nadobúdacie ceny. Naša firma ponúka širokú škálu pancierov a typov pohonov. Pre štandardné výrobky používame centrálne motory s kompenzačnými pružinami a pre špeciálne aplikácie trubkové motory. Výplne rolovacích mreží sú zo žiarovo upravenej ocele. Všetky výrobky môžu byť povrchovo upravené práško...

 • Vstupné rolovacie dvere

  Rolovacie dvere umožňujú rýchle otvorenie a zatvorenie vchodov do maštali, hál a senníkov. Plachta je vyrobená z PVC a je odolná voči mrazu a UV žiareniu. Polyesterová tkanina v plachte zvyšuje pevnosť plachty pri mechanickom zaťažení. Možná je aj kombinácia PVC plachty a protiprievanovej siete. Ovládanie rolovacích dverí je mechanické alebo pomocou elektropohonu (možnosť diaľkového ovládania).

 • Rolovacie brány

  •kompaktná a jednoduchá konštrukcia s relatívne malým množstvom prvkov •bezkonkurenčná spoľahlivosť •adaptabilnosť pre pôvodné aj nové stavebné otvory •možnosť umiestnenia brány za otvor, do otvoru a pred otvor

 • Priemyselné rolovacie brány

  Rolovacie brány majú oproti sekčným bránam horšie tepelno - izolačné vlastnosti. Z priestorového hľadiska sú však menej náročné, preto nájdu uplatnenie prevažne na miestach, kde nie je možné z rozličných dôvodov nainštalovať sekcionálne brány (napríklad pre nedostatok miesta pod stropom). Vyrábajú sa presne na mieru podľa rôznych požiadaviek na prevádzku, ako je napríklad intenzita otvárania, požiadavky na energetické úspory, vlhlkosť vzduchu, presvetlenie objektu, odvetranie a iné. Ponuka samotných profilov je preto široká a na výrobu možno použiť jednostenné nezateplené lamely alebo dvojstenné zateplené lamely kde steny tvorí oceľ, nehr...

 • Rolovacie garážové brány

  Rolovacie garážové brány sú použiteľné do nových alebo už existujúcich objektov. Z pohľadu veľkosti je ich možné použiť do malých privátnych garáží ako aj vo veľkých formátoch pre priemyselné účely vrátane protipožiarného prevedenia. Rolovacie brány sú skvelým ťahom pre tých, ktorý chcú ušetriť miesto pod stropom, alebo nemôžu mať nič presahujúce do priestoru. Rolovacia brána sa navíja do kastlíka nad otvorom . Vďaka tejto konštrukcii je možné využiť celý priestor pod stropom. Po oboch stranách je uchytenáv profilových vodiacich koľajniciach. Výhodou rolovacej brány je, že sa dá montovať v troch variantoch: • montáž za ...

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány pre dodatočnú montáž. Garážové rolovacie brány svojím jednoduchým a estetický vzhľadným prevedením sú vhodné pre každú garáž. Svojím konštrukčným a technickým riešením nezaberajú vo vnútornom priestore garáže. Brány je možné nainštalovať bez stavebných úprav do už postavenej garáže. Ovládanie navíjacou pružinou alebo elektropohonom. Rolovacie brány je nutné osadiť protipádovou brzdou!

 • Rolovacie siete

  Prvoradou výhodou rolovacích sietí je pohodlná manipulácia a praktickosť. Pri nepriaznivom počasí sa odporúča sieťovinu ukryť do hliníkového bubna, čím sa zamedzí vystavovanie dažďu a pod. Jednoduchá manipulácia a vysoká kvalita jasne naznačujú smer vývoja v oblasti ochrany pred nepríjemným hmyzom.

 • Rolovacie brány a mreže

  Rolovacie brány a mreže

  Rolovacie brány a mreže

 • Dverové rolovacie siete

  Pri dverových rolovacích sieťach je tiež potrebný zásah do plastu okna uchytením bubna rolovacej siete a vodiacich koľajníc. Rolovacie sieťové dvere sú rozmerovo väčšie ako rolovacie siete, konštrukčná časť rolovacích sieti je z hliníku okrem PVC bubna. Vzhľadom na veľkosť je tu zvýšené zaťaženie na materiál. Systém fungovania rolovacích sieťových dverí je podobný ako pri rolovacích sieťach. Vo vnútri sa napne pružinka, ktorá zabezpečuje spätné navinutie sieťoviny. Dverové rolovacie siete sa uchytia pásovým magnetom vsadeným vo vnútri koncovej koľajnice a na UNI závese. Tento systém je 100% spoľahlivý.

 • Rolovacie siete sú z kvalitného a UV stabilného PVC

  Rolovacie siete sú z kvalitného a UV stabilného PVC materiálu. Voči poveternostným podmienkam je sieť dobre odolná. Pri tejto sieti je potrebný zásah do plastu uchytením bubna rolovacej siete a vodiacich koľajníc. Základom rolovacej siete je bubon s navinutou sieťovinou. V bubne sa pri kompletizácií siete napne pružinka, ktorá zabezpečuje, že pri uvoľnení úchytného háku sa sieť naspäť navinie do bubna.

 • Rolovacie brány a rolovacie mreže

  Robustné a spoľahlivé v náročnej každodennej prevádzke

 • Rolovacie brány

  Kompaktná a jednoduchá konštrukcia s relatívne malým množstvom prvkov bezkonkurenčná spoľahlivosť adaptabilnosť pre pôvodné aj nové stavebné otvory možnosť umiestnenia brány za otvor, do otvoru a pred otvor. Základný konštrukčný prvok tvoria hliníkové, rolovateľné profily (lamely) vyplnené pur-penou. Kĺbové spojenie umožňuje ich narolovanie na hriadeľ uložený v hliníkovej schránke (boxe) alebo na hriadeľ uložený na konzolách. Hliníkové profily (lamely) zaručujú: - vysokú bezpečnosť - dobrú tepelnú izoláciu - vynikajúci vzhľad (široká paleta farieb) - bezúdržbovú prevádzku Hliníkové rolovateľné profily (lamely) sú veden...

 • Rolovacie sieťkové dvere

  Rolovacie sieťkové dvere sú namontované na rám dverí celoročne. Sieťovyna je navynutá na duralovej oske, ktorá je napružená ocelovou pružinou vo vnútri, sieťovyna je schovaná vo vnutri bubna priemeru 5cm. Lahko sa ovláda pomocou madla a tak isto ponukáme širokú škálu farebných odtieňov.

 • Politroll® - priehľadné bezpečnostné rolovacie žalúzie

  Produkt firmy Sápi nájde uplatnenie hlavne v oblastiach, kde je pri vysokých bezpečnostných požiadavkách dôležitá aj priehľadnosť. Aplikáciou môžeme docieliť výnimočne praktické uzamknutie a preto odporúčame na interiérové a exteriérové použitie. Priehľadné bezpečnostné rolovacie žalúzie Politroll® kvalifikovali aj ÉMI a MABISZ a obdŕžali ocenenie EURONORM. Vyrába sa z vysoko pevných polikarbonátových lamiel a je doplnená hliníkovými pripevňovacími pásmi. Je odolný voči škrabancom a UV. Funguje so všetkými známymi motorovými prístrojmi.

 • Rolovacie brány

  Rolovacie brány

  - brána garážová sekčná kazeta zlatý dub - brána garážová sekčná lamela biela - brána garážová sekčná lamela zlatý dub - brána garážová výklopná

 • Rolovacie mreže pre obchodné prevádzky

  Rolovacie mreže umožňujú pohodlné riešenie zabezpečenia Vašej obchodnej prevádzky a výkladov. Poskytujú Vám bezpečnosť, ochranu, pohodlie a moderný design.

 • Rolovacie garážové brány

  - umožňujú pohodlné riešenie otvoru pre garáž. Poskytujú Vám bezpečnosť, ochranu, pohodlie a moderný design.

 • Priemyselné brány - rolovacie

  Rolovacie garážové brány sú vyrábané z oceľových profilov, zateplených, povrchovo upravených v rôznych farebných odtieňoch.

 • Rolovacie brány

  Rolovacie garážové brány sú zložené z lamiel cca 77mm vysokých ktoré sa rolujú do kricecej schránky - bubna ktorý je umiestnený nad otvorom.

 • Rolovacie brány

  Rolovacie garážové brány sú zložené z lamiel cca 77mm vysokých ktoré sa rolujú do krycej schránky - bubna ktorý je umiestnený nad otvorom.

 • Rolovacie siete

  Rolovacie siete

  Tam, kde je nutné dostať sa von z okna, treba voliť rolovaciu sieťku. Celá konštrukcia sietí je z hliníkového profilu.

Prezentujete svoju firmu?

Prezentujete svoju firmu?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Rolovacie garážové brány 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.