Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Komíny

KomínyKomíny 2Komíny 3Komíny 4Komíny 5

Leier ponúka najlepšie riešenie komínového systému pri akomkoľvek spôsobe vykurovania: zemný plyn, drevo, uhlie, brikety, pelety alebo biomasa. Komínové systémy Leier so šamotovou vložkou, ktoré sú vyrobené pomocou najnovších technológií z prírodných materiálov, zabezpečia Vám a Vašej rodine zaslúžený komfort a pohodlie. Spoločnosť Leier Vám ponúka 33-ročnú záruku a to nielen v prípade, že Vám komín namontuje odborná firma, ale aj v prípade, že si ho namontujete sami. Samozrejme je potrebné riadiť sa montážnym postupom.
BEZKONKURENČNE NÍZKE CENY! SUPER KVALITA!


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Ventilačné klapky a komíny

  Ventilačné klapky a komíny

  Sú vyrobené z polyuretánovej peny. Do 35 % otvorenia klapky vzduch prechádza len vrchnou stranou. Pri väčšom otvorení klapky vzduch prechádza aj spodnou stranou klapky. Sú ovládané automaticky servomotorom. Ventilačné komíny sú vyrobené z ABS plastu vyplneného polyuretánovou penou. Môžu byť podľa použitia vybavené rôznym príslušenstvom: strieškou, difúzorom, servoklapkou, motýľou klapkou, protisvetelnou clonou atď.

 • Komíny

  - Komínové komponenty - Leier - Komínové komponenty - Prespor - Komínové komponenty - Qatro - Komínové komponenty - Tuma

 • Trojvrstvové komíny - nerezové

  Sú vhodné pre akýkoľvek typ spotrebiča a paliva (krby, kachle, kotly). Oproti murovaným komínom sú oveľa ľahšie, vnútorná nerezová vložka je tepelne odizolovaná izoláciou hr.50mm.

 • Vetracie komíny

  Ponúkame široký sortiment vetracích komínov, viac nájdete v našom eshope.

 • Komíny, komínové systémy ZOP

  trojvrstvový odvetraný komínový systém: presná vonkajšia komínová tvárnica, tepelná izolácia z tvarovo profilovaných dosiek z klinovytými zárezmi, šamotová vložka W3 nemeckej výroby, jedinečná kvalita, testovaná pre: suchú aj mokrú prevádzku, odolná voči kyselinám, odolná voči vlhkosti ( EN13063-2:2005 ), odolná voči vyhoreniu sadzí ( EN 13063-2:2005 ), do 400 °C, testovaná na 1200 °C, použiteľná pre všetky druhy paliva : plynné, kvapalné tuhé

 • Komíny

  • Schiedel

 • Atypické komíny

  Navrhujeme a realizujeme atypické riešenia odvodu splodín z energetických záložných zdrojov. Sem patria aj rekonštrukcie na historických budovách (kaštiele, zámky)

 • Nerezové komíny

  Nerezové komínové systémy MK môžete použiť ako na odvod spalín od plynných, tuhých a kvapalných palív. Naša produktová rada vám ponúkne presne to, čo potrebujete pre bezpečný odvod spalín. Rekonštrukcia starého komína, pripojenie - dymovod, pristavenie trojplaštoveho komína, to je len zopár možností využitia nerezových komínových systémov.

 • Komíny

  Komín ZOP to je jednoduchá a rýchla montáž s minimálnymi stavebnými úpravami, bezpečná prevádzka, jednoduchá údržba, dlhá životnosť. Pretože je vyrobený z certifikovaných materiálov, má vysokú kvalitu a spoľahlivosť a je vhodné pre všetky druhy palív a spotrebičov.

 • Komíny

  Komplexnost... Obsahuje veškeré prvky a příslušenství, které jsou pro správnou funkci každého komínu nezbytné. Stejnorodý materiál... Keramický obvodový plášť komínu zajišťuje dobrou součinnost s keramickým (cihelným) zdivem Optimální funkce... Unikátní konstrukce broušených keramických komínových tvarovek s celoplošným odvětráním komínového tělesa zajišťuje optimální funkci komínu Univerzálnost a variabilita... Z keramických komínových tvarovek lze postavit komínové těleso s libovolným počtem průduchů při libovolné kombinaci průměrů a typů vnitřních vložek. Je zajištěna vzájemná variabilita systémů KLASIK a...

 • Krby a komíny

  Krby a komíny

  Montáž kozubových a komínových systémov z hotových komponentov, teplovzdušné rozvody.

 • Komínové zostavy nerezové, murované komíny (skladačky)

  Komínové zostavy nerezové, murované komíny (skladačky)

  Jeremias, Schiedel, Prespor

 • Komíny viacvrstvové

  Komíny viacvrstvové

  Komíny, ako všetci dobre vieme, slúžia na bezpečný odvod spalín od spotrebiča do voľného ovzdušia. V súčasnosti existuje viac druhov používaných palív ako v minulosti a tak sa tejto skutočnosti prispôsobili i komíny. Hlavné kategórie sú: - Plynné palivá - Tekuté palivá - Tuhé palivá Na každý druh paliva je používaný iný druh komína podľa teploty spalín. Prevádzku takýchto komínov ďalej rozlišujeme podľa dosiahnutého rosného bodu spalín na: - Suchú prevádzku - Mokrú prevádzku A nakoniec triedime komíny ešte podľa spôsobu spaľovania vzduchu na: - Pretlakové spaľovanie - Atmosférické spaľovanie Viacvrstvé komín...

 • Fasádní komíny

  Fasádní komíny

  Vícevrstvý komínový systém je určený pro podtlakové komíny tlakové třídy N1, N2 s odvodem spalin třídy D1,D2,D3, W1 a W2 v závislosti na jakosti a tloušťce použitého materiálu komínových vložek a tvarovek v souladu s ČSN 734201:2002, příloha A, tabulka A1. vysv.: D1 - suchý plyn, D2 - Lehký olej, dřevo, D3 - Tuhé palivo, těžký olej, dřevní olej, W1 - Mokrý plyn, W2 - Mokrý olej Vícevrstvý komínový systém se skládá z pevných komínových vložek z hliníkového nebo ocelového pláště korozivzdorného plechu, tepelné izolace a plechového komínového pláště. Jednotlivé montážní části jsou dílensky kompletovány z pevných díl...

 • Krby-pece-sporáky-komíny

  Krby-pece-sporáky-komíny

  Spoločnosť je skúseným hráčom v obore stavby sálavých a hypokaustových stavieb, kachľových pecí, kozubov a pecí s teplovodným výmenníkom. Všetky stavby realizujeme na zákazku, teda kompletný servis od obhliadky, stavebného, grafického a rozpočtového návrhu realizácie. V našej ponuke nájdete všetky typy kozubových a pecných vložiek, ktoré sa vyrábajú a dovážajú na Slovensko s individuálnym ohľadom na konkrétne technické riešenie každej stavby. Zárukou kvality nie je len množstvo školení, ktoré firma absolvuje na Slovensku i v zahraničí, ale taktiež dlhoročné skúsenosti majiteľa spoločnosti, ktorý sa danému odboru aktívne venuje už vi...

 • Větrací komíny do vepřínů

  - nádoby na kejdu - vodoměrné šachty - kruhové, hranaté - septiky - dvoukomorové

 • Komíny, stĺpy

  Použitím oblúkovej tvárnice možno vytvoriť oblé rohy pod uhlami 45°a 90°. Tvárnice sú kombinovateľné aj na príslušenstvo stavieb, pero a drážka univerzálne zapadá v obidvoch smeroch a zmontovaním vznikajú okrúhle prvky. Vyskladaním 4-roch O10 na ˝ väzbu na seba a prípadným zaliatím betónovou zmesou s výstužou možno, vytvoriť stĺp vysokej pevnosti priemeru 40 cm, do dutej kruhovej konštrukcie zo 4-och O10 možno vsadiť komínovú vložku priemeru 20 cm a vytvorí sa tak komínové teleso s prieduchom 18 cm.

 • 3-vrstvové antikorové komíny - JEREMIAS

  Skupina Jeremias patrí k vedúcim výrobcom spalinovodných systémov v Európe. Inovácia a kvalita Jeremias určujú smer spalinovodných systémov pre priemyselné použitie a individuálnu bytovú výstavbu.

 • Nerezové komíny

  Trojvrstvové systémové komíny z nehrdzavejúcej ocele sú vhodné pre odvod spalín od moderných spotrebičov na plynné, kvapalné alebo pevné palivá, sú vhodné na výstavbu komínov montovaných na vonkajšiu fasádu budovy.

 • Krby a komíny

  - Montáž kozubových systémov z hotových komponentov - Montáž teplovzdušných rozvodov - Montáž komínových systémov z hotových komponentov - Vložkovanie komínov certifikovanými antikorovými vložkami

 • Nerezové komíny

  Nerezové komíny sú obľúbené pre svoj vzhľad, kvalitu a bezpečnosť a to ako u nových moderných rodinných domov, tak u dodatočných stavieb komínov, kde nie je technicky možné a esteticky vhodné postaviť murovaný komín. Nerezové komíny sú vhodné pre nízkoenergetické a pasívne domy.

 • Komíny

  Komíny

  kompletný komínový systém PRESPOR, LEIER - akcia na kompletný komín 15%

 • Komíny - montáž, revízie, čistenie

  vložkovanie jestvujúcich murovaných komínov kvalitnými nerezovými komínovými vložkami, montáž trojplášťových fasádnych komínových systémov, čistenie komínov, revízie, poradenstvo, predaj ohybných nerezových a AL flexi hadíc.

 • Kominy, krby

  Kominy, krby

  Predaj kominov nerezových, šamotových. Predaj krbových vložiek na drevo, plyn, peletkym teplovodné a elektrické. Samozrejme ponukame aj realizaciu na kluč s doplnkami ako je mramor, žula a pieskovac.

Ako získavať nových zákazníkov?

Ako získavať nových zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Komíny 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.