Tehly Leiertherm

Tehly LEIERTHERM dosahujú vynikajúce tepelno a zvukovoizolačné vlastnosti, paropriepustnosť a pevnosť v tlaku.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Lícové tehly a kamenné obklady

  Lícové tehly a kamenné obklady

  Odkryté tehlové múry sa stali slávnymi koncom 19. storočia. Veľa ľudí to našlo ako dokonalé riešenie v starších domoch. Tento trend je žiadaným dizajnovým prvkom dodnes. Lícové tehly dnes môžu nahradiť obkladové tehlové pásiky z pálenej tehly alebo lacnejšie betónové tehlové pásiky. Kamenný dizajn bude vždy patriť medzi top materiály používaný na obloženie exteriérov či interiérov domov., pretože má vysokú životnosť a farebnú stálosť. Obklady, alebo dlažby z kameňa svojou krásou zaujali už mnohých staviteľov a architektov. Vyberte si z ponuky krásnych prírodných kameňov ale aj ich náhrad.

 • Dekoračné tehly

  Naša firma predáva kvalitné betónové výrobky vyrobené z 42,5R cementu. Predávame tehlový obklad v 9-ich farbách a betónový plot vzor štiepaný kameň /jednostranný/. Tehlový obklad má rozmer: š.19cm,v:6cm,h:1,5-2cm

 • Tehly - výpredaj

  Tehly - výpredaj

  Ponúkam na predaj pálenú tehlu FINAG, rozmery: 25x12x19 - 0,30€/ks, 25x19x19 - 0,35€/ks, 29x19x19 - 0,40€/ks.

 • Tehly budúcnosti Porotherm T Profi

  Výborné tepelnoizolačné vlastnosti muriva Splnenie prísnych požiadaviek na tepelnoizolačné vlastnosti obvodových konštrukcií zabezpečuje tepelná izolácia vo forme kamennej vlny integrovanej vo vnútri dutín tehly. Súčiniteľ prechodu tepla U stien z týchto tehál, ktorý sa pohybuje od 0,14 do 0,22 W/m2.K podľa hrúbky muriva, s vysokou rezervou vyhovuje aktuálnym normovým požiadavkám na tepelnoizolačné vlastnosti obvodových stien. Technológia tehál plnených minerálnou vlnou je vhodnou odpoveďou na požiadavky kladené v budúcnosti na domy s takmer nulovou spotrebou energie.

 • České tehly Heluz

  Hľadáte stavebný materiál, ktorý bude mať nielen vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, ale bude tiež paropriepustný, pevný, masívny a zároveň cenovo dostupný? Pozrite sa na sortiment tehál pre obvodové steny HELUZ a presvedčte sa, že váš vysnený stavebný materiál skutočne existuje! Ponúkame tehly pre obvodové murivo s hrúbkou 250 až 500 mm splňujúce rôzne energetické štandardy. Nová generácia tehlových blokov HELUZ navyše spĺňa požiadavky na nízkoenergetické a pasívne stavby bez zateplenia.

 • Imitácia tehly a kameňa

  V poslednom čase je v stavebníctve nahradzovanie prírodných materiálov ich vernými imitáciami stále rozšírenejšie. Je vhodný všade tam kde je potrebné vytvoriť niečo skutočne originálne a kde by prírodný kameň a tehla zbytočne zvyšovali náklady na ich realizáciu. Imitácie kameňa a tehly sú vhodné na architektonické stvárnenie plotov, stĺpov, múrov, pre záhradnú architektúru a ponúkajú veľa netradičnych riešení v interiéroch.

 • Lícové tehly a pásiky klinker, zvukové a tepelné izolácie

  Lícové tehly a pásiky klinker, zvukové a tepelné izolácie

  Dodávka keramických a kamenných obkladov a dlažieb, dodávka a montáž reliéfnych a hladkých tehlových Klinker pásikov s kompletným systémom Quick-mix

 • Šamotové tehly

  Šamotové tehly

  Ponukam na predaj pouzite samotove tehly rozmer 24x12x6,5 cm, cca 2000 ks, cena dohodou

 • Nevypálené hlinené tehly

  Nevypálené hlinené tehly

  Ponúkam na predaj suché nevypálené hlinené tehly: - CDM-ka rozmer 24x12x12cm cca 15 000 ks .....cena dohodou - CDH 14 rozmer 29x14x14cm cca 2 500 ks......cena dohodou - BLOK 25 rozmer 25x19x19 cm cca 500 ks......cena dohodou Tehly sú vhodné na stavbu obmuroviek v pivniciach , stavbu deliacich priečok a tiež na malé stavby pre zvierata. N e v y p á l e n á t e h l a vytvára svojimi vynikajúcimi vlastnosťami prirodzenú klimu v danom priestore.

 • Lícové tehly

  Spoločnosť ponúka na predaj lícové tehly.

 • Strešná krytina, fasádne obklady, tehly, komínové systémy

  Strešná krytina, fasádne obklady, tehly, komínové systémy

  *** Ponúkame na predaj strešnú krytinu EURONIT Široká škála produktov renomovaného výrobcu zahŕňa kompletné strešné systémy od základných prvkov cez doplnkové strešné elementy až po systémové príslušenstvo. V ponuke: CEMENTOVÁ ŠKRIDLA, VLÁKNOCEMENTOVÁ ŠABLÓNA, VLNITÁ DOSKA *** Ponúkame na predaj fasádne obklady od nemeckého výrobcu ETERNIT a belgického výrobcu CREATON. Rôznorodé materiály, povrchové prevedenie a farebné odtiene umožňujú realizáciu moderných fasád. Pre ponúkané vláknocementové keramické materiály je charakteristická minimálna údržba a dlhá životnosť. *** Tehly a komínové systémy značky LEIER (zľava 15%)...

 • Olovené plomby, vlna, tehly

  Olovené plomby, vlna, tehly

  * Olovené plomby: vyrábajú sa z mäkkého olova Pb 99,9%, majú vysokú tepelnú odolnosť a stálosť tvaru, vyrábajú sa v priemeroch 6, 8, 10, 12,14, 16 mm dodávajú sa v množstve podľa požiadavky zákazníka. * Olovená vlna: - používa sa k utesneniu prírubových spojov, liatinových a cementových odpadových rúr, utesňujú i veľmi malé medzery, vyrába sa z Pb 99,9% v hrúbke 0,15 mm až 0,30 mm a šírke do 4 mm. * Olovené tehly: sú určené na stavbu stien, ktoré majú zabezpečiť ochranu pred rádioaktívnym žiarením v laboratóriách, sú vyrábané z olova legovaného max 3% antimónu (PbSb3) .

 • Obklady z lícovej tehly

  Obklady z lícovej tehly

  Tento obklad je vhodný na použitie pri rekonštrukcii starých domov alebo pri výstavbe nových objektov, ako obklad exteriérov i interiérov, prípadne všade tam, kde chceme dosiahnuť príjemnú atmosféru. Technológia výroby lícovej tehly zaručuje, že tehly sú mimoriadne odolné proti poveternostným vplyvom, sú sýtofarebné a mrazuvzdorné, a preto sú určené na použitie nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Zárukou profesionálne odvedenej práce je mnoho spokojných zákazníkov.

 • Tehly HELUZ Klinker, obkladové pásiky Klinker, dlažba Klinker.

  Tehly HELUZ Klinker, obkladové pásiky Klinker, dlažba Klinker.

  Klinker je ekologicky nezávadný stavebný materiál z hrubej keramiky s mimoriadnou odolnosťou proti poveternostným vplyvom. Majú minimálnu nasiakavosť a tým aj vysokú mrazuvzdornosť, vysokú objemovú hmotnosť a pevnosť a vďaka tomu sú veľmi vhodné pre časti stavieb, ktoré sú mechanicky namáhané. Označenie Klinker je synonymum vlastností ostro vypáleného keramického materiálu vydávajúceho zvonivé zvuky. Z nemčiny prevzaté označenie KLINKER. Zn.: Budúcnosť moderného stavebníctva.

 • Jadrové vrtáky na vŕtanie do betónu, tehly a kameňa

  Jadrové vrtáky na vŕtanie do betónu, tehly a kameňa

  Rozsah diamantových vrtákov Husqvarna vychádza z vyše 60-ročnej skúsenosti s jadrovým vŕtaním. Technické vlastnosti jadrových vrtákov sú vyvíjané a pravidelne zlepšované tak, aby sme mohli dodávať prvotriedne výrobky, ktoré sú optimalizované pre väčšinu aplikácií, a to za spolupráce s používateľmi z celého sveta. Bezproblémová prevádzka pre najnáročnejších používateľov je zaručená vďaka technológii zvárania laserom a spájania na vybranú oceľ pri vysokej teplote.

 • Lícové tehly

  Lícové tehly

  Lícové tehly TERCA klinker dierované sa vyrábajú v týchto povrchových úpravách a farbách: Oxford: svetlá červená, tmavá červená, pestrá červená, Westminster a Westminster Antik: svetlá červená, pestrá červená, Dublin a Dublin Antik: pestrá červená. Farebn

 • Tehly POROTHERM

  Tehly POROTHERM

  Hlavnou oblasťou použitia tehál pre deliace priečky sú nenosné priečky. Sú to konštrukcie, ktoré nie sú určené na prenášanie zaťaženia z priľahlých konštrukcií a ktoré sa môžu odstrániť bez toho, aby bola nepriaznivo ovplyvnená celistvosť konštrukcie.

 • Predaj tehly POROTHERM Profi 25 Akustik

  Predaj tehly POROTHERM Profi 25 Akustik

  Naša spoločnosť ponúka na predaj novú tehlu od spoločnosti Wienerberger POROTHERM Profi 25 Akustik. S touto tehlou máme vynikajúce skúsenosti pri použití na stavbach bytových domov a rodinných domoch. Ceníková cena za tehlu je € 2,79 bez DPH naša cena za tehlu je € 2,00 po zľave bez DPH. Táto akcia platí na najbližší mesiac.

 • Predaj tehly POROTHERM Profi 30,

  Predaj tehly POROTHERM Profi 30,

  Naša spoločnosť ponúka na predaj novú tehlu od spoločnosti Wienerberger POROTHERM Profi 30. S touto tehlou máme vynikajúce skúsenosti pri použití na stavbach bytových domov a rodinných domoch. Ceníková cena za tehlu je 1,63 bez DPH naša cena za tehlu je € 1,20 po zľave bez DPH. Táto akcia platí na najbližší mesiac.

 • Tehly HELUZ

  HELUZ tehla ešte lacnejšie... Lacnejšia stavba, lacnejšie bývanie. ZN: Stavať s firmou HELUZ je výhodné.

 • Tehly HELUZ na murovanie obvodových stien so zalomením.

  Originálne riešenie murovania obvodových stien so zalomením.

 • Pohľadové tehly HELUZ

  Mrazuvzdorné maloformátové tehly: pohľadové a lícové murivo. * mrazuvzdorné maloformátové tehly HELUZ CDm HELUZ CV 14 HELUZ P15 36,5 brúsená vínovka 1l Použitie: nechránené murivo bez omietky pohľadové murivo v interiéroch lícové pivničné murivo lícové murivo poľnohospodárskych stavieb, stajní, priemyselných stavieb a pod.

 • Lícovacie tehly a iné doplnky

  Lícovacie tehly a iné doplnky

  Naším ďalším produktom sú dnes veľmi populárne tehlové obklady. Môžete si ich u nás zakúpiť alebo je možné po dohode a obhliadke, aby sme uskutočnili montáž našimi zamestnancami.

 • Lícové tehly a obkladové pásiky

  Ponúkame široký sortiment lícových tehál, obkladových pásikov a tehlových dlažieb za výhodné ceny.

 • Tehly HELUZ

  Tehly HELUZ

  Vynikajúce tehly HELUZ za najlepšie ceny aj pri malých množstvách. Aktuálne Vám ponúkame zľavu až 36% v závislosti od typu tehly. Kontaktujte naše ZÁKAZNÍCKE CENTRUM a nechajte si vypracovať na mieru ušitú cenovú ponuku.

 • Tehly LEIERTHERM

  Tehly LEIERTHERM

  - tehly LEIER , preklady STRONG , nehorľavý materiál triedy A, dobré zvukovoizolačné schopnosti

 • Tehly HELUZ na murovanie obvodových stien so zalomením.

  Tehly HELUZ na murovanie obvodových stien so zalomením.

  Originálne riešenie murovania obvodových stien so zalomením.

 • Tehly HELUZ na murovanie obvodových stien so zalomením.

  Tehly HELUZ na murovanie obvodových stien so zalomením.

  Originálne riešenie murovania obvodových stien so zalomením.

 • Olovené plné tehly

  Použitie: ochrana proti radioaktívnemu žiareniu v laboratóriách a prevádzkových podmienkách (zostavovanie stien). - Materiál: PbSn3 - Úkos stien: 90° - Dodávky iných tvarov sú možné po konzultácii

 • Ponúkame na predaj tehly

  Ponúkame na predaj tehly

  Ponúkame na predaj tehly. Cenová ponuka v grafickej ukážke. Ceny sú uvedené bez DPH.

 • Pálene tehly

  Ponúkame pálene tehly 100% stav. Tehly sú očistené a pripravené k odberu.

 • Predaj - Brúsené tehly

  Predaj - Brúsené tehly

  Naša firma ponúka kvalitné brúsené tehly.

 • Ponúkame tehly

  Predávame tehly s rozmermy 25x19x19 - 146ks na palete 25x25x12 - 192ks na palete 25x28x14 - 144ks na palete 25x28x16 - 126ks na palete 29x19x19 - 126ks na palete 40x19x19 - 84ks na palete Cena: dohoda

 • Predaj starej tehly

  Predam staru očistenu tehlu velmi dobrej kvality - rozmery 30 x 14 x 6, - cena dohodou.

 • Lícové tehly, strešná krytina, palety

  - Holandské a nemecké lícové tehly, klinkery, obkladové pásy a tehlové dlažby - Keramická strešná krytina - Výrobu a predaj paliet a reziva.

 • Lícové tehly - DONKERBRUN

  Lícové tehly - DONKERBRUN

  - Rozmer tehly:290x90x60 - 44ks/m2, 333ks/paleta

 • Lícové tehly - BRUIN

  Lícové tehly - BRUIN

  - Rozmer tehly:290x90x60 - 44ks/m2, 333ks/paleta

 • Lícové tehly - TOPAAS

  Lícové tehly - TOPAAS

  - Rozmer tehly:215x102x65 - 58ks/m2, 680ks/paleta

 • Lícové tehly - ONYX

  Lícové tehly - ONYX

  - Rozmer tehly:215x102x65 - 58ks/m2, 680ks/paleta

 • Lícové tehly - ROOD VIELLE FAMENE

  Lícové tehly - ROOD VIELLE FAMENE

  - Rozmer tehly:215x102x65 - 58ks/m2, 660ks/paleta

 • Lícové tehly - BELLINI BEZAND

  Lícové tehly - BELLINI BEZAND

  - Rozmer tehly:200x100x52 - 74ks/m2, 600ks/paleta

 • Lícové tehly 01 - BRANCO

  Lícové tehly 01 - BRANCO

  Rozmer tehly:215x102x65 58ks/m2, 660ks/paleta

 • Ponúkame na predaj tehly

  Ponúkame na predaj tehly

  Ponúkame na predaj tehly. Cenové ponuky su v grafickej ukážke.

 • Tehly POROTHERM

  Tehly POROTHERM

  Ponukame tehly POROTHERM od Wienerberger v novych lepsich cenach. Doprava zdarma.

 • Tehly

  Tehla: HB-38 s perodrážkou Romer: 38x24x23,8 cm Hmotnosť: 15,5 kg Potreba na m2: 16 ks/m2 Množstvo: 50 ks/paleta Cena bez DPH: 1,26 EUR/ks (38,00 SKK) Cena s DPH: 1,50 EUR/ks (45,22 SKK) Konverzný kurz: 30,126 SKK

 • Tehly - tehlobloky

  Ponúkam na predaj nové tehlobloky o rozmeroch 24 X 24 X 30 cm balené na paletách po 55 ks/pal. Cena : 47,-Sk/ks na sklade v Humennom

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Chcete, aby Vás zákazníci kontaktovali priamo?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Tehly Leiertherm 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.