Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1

Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1 2Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1 3Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1 4Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1 5

Zmäkčovač vody, ktorý odstráni naraz 5 problémov vody: tvrdosť, železo, mangán, amónne látky a organické látky.

Viac ako 6 rokov výskumu. Viac ako 80 otestovaných filtračných materiálov. 8 diplomov, 5 doktorandských prác, 4 pripravené patenty.

Výsledok = v roku 1998 bola vyvinutá unikátna technológia 5 v 1 na odstraňovanie piatich zložiek, najčastejšie znečisťujúcich vodu. Doteraz viac ako 12 500 filtračných systémov nainštalovaných po celom svete. Poruchy: menej ako 0,1%.

Zmäkčovač vody Ecomix je jedinečný zmäkčovač vody, ktorý dokáže riešiť 5 problémov vody v jednom systéme. Účinne odstraňuje všetky formy železa a mangánu, plus organické látky, zmäkčuje vodu a zabezpečuje kontrolu zápachu.

Zmäkčovač vody Ecomix je zmes piatich vysoko kvalitných prírodných a syntetických živíc a absorbčných materiálov. Regeneráciu vykonáva pomocou roztoku chloridu sodného /soľných tabliet /. Nevyžaduje veľký prietok a objem vody, čím sa odlišuje od doterajších zariadení.

Zmäkčovač vody Ecomix zvyšuje kvalitu a účinnosť vody pre rodinné domy, komerčné úpravy pre potravinársky priemysel, pred úpravy pred osmotické filtračné systémy, zmäkčenie a úpravu vody pre kotolne a parné generátory.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Anticalc - výroba a predaj úpravy pitnej a úžitkovej vody, zmäkčovač vody,odstránenie vodného kameň

  Anticalc - výroba a predaj úpravy pitnej a úžitkovej vody, zmäkčovač vody,odstránenie vodného kameň

  Výroba a predaj úpravy pitnej a úžitkovej vody Anticalc zmäkčovač, ktorý zabraňuje a odstráni tvorbu vodného kameňa z rozvodov vody, TUV, kúrenia,sanity a ostatných zariadení. Inštaluje sa na prívod vody. Odstráni aj staré usadeniny vodného kameňa. Veľkosti DN 20-DN 100(3/4col až 4col)Záruka 5 rokov. Anticalc je bezúdržbový a bez ďaľších nákladov na prevádzku.Výrobca-naša spoločnosť Aquasystem.

 • Zmäkčovač vody

  Systémy pre zmäkčovanie a odželezení vody WaterBoss 700 a WaterBoss 900 sú určené pre použitie vo vodovodných systémoch rodinných a nájomných domov, prevádzkových budou. Systém změkčovania a odželezovania vody AQUAPHOR WaterBoss 700 je v současné době nejkompaktnějším a nejefektivnějším čističem vody pro byty a rodinné domy. Obvykle je nutné už ve stadiu projekce budovy vyhradit místo pro instalaci vodního čističe. Pokud toto nebylo z nějakého důvodu zahrnuto do projektu, je často problém dodatečně čistič nainstalovat. Unikátní kompaktnost, moderní design a výborné provozní parametry umožňují využit AQUAPHOR WaterBoss 700 dokonce i...

 • Zmäkčovač vody Slimline ECO

  Zmäkčovač vody Slimline ECO

  Zmäkčovače Slimline ECO 30 a ECO 24 patria k európskym lídrom v dizajne, v ekonomickej prevádzke. Majú najmodernejšiu riadiacu jednotku, bez použitia komplikovanej riadiacej hlavice. Zmäkčovače Slimline šetria priestor na montáž, lebo majú menšie rozmery, pri nezmenenom obsahu filtračnej živice. Zmäkčovače sa bežne montujú do rodinných domov, penziónov, pekární, práčovní, kotolní a pod. Tiež sa často montuje ako ochrana pred vodným kameňom pred preso kávovary, autoumyvárky. - Zmäkčovač Slimline ECO 30 na mestskú vodu - Zmäkčovač Slimline ECO 24 na studničnú vodu

 • Soľ pre zmäkčovače vody

  Soľ pre zmäkčovače vody

  Chlorid sodný vysokej čistoty o obsahu 99,90% . Biely mikrokryštalický prášok pravidelnej zrnitosti, zalisovaný do tabliet. Používa sa na regeneráciu iontomeničov - katexov, je vhodná pre všetky typy zmäkčovačov vody. Balenia: 25 kg PE vrecia 1000 kg paleta EUR Použitie: úpravne vody v rôznych odvetviach priemyslu Doba použiteľnosti: neobmedzená, pri dodržaní skladovacích podmienok

 • Servis zmäkčovačov vody

  Servis zmäkčovačov vody

  Počas 2 ročnej záruky odporúčame servisnú prehliadku 1 x ročne. Servisný technik skontroluje stav zmäkčovača, tesnosť spojov, odmeria zmäkčenú vodu, vymení mechanický predfilter. Cena servisu je € s DPH. V tejto cene je doprava technika práca, filtračná vložka, meranie kvality výstupnej vody. Klienti využívajú túto servisnú prehiadku na dodanie soli potrebnej na bezporuchový chod zmäkčovača vody. Cena 25 kg vreca soli je € s DPH. Minimálne odberné množstvo sú 3

 • Zmäkčovač vody plnoautomatický

  Zmäkčovač vody je ideálny na zmäkčenie vody v priemysle. Zabraňuje tvorbe vodného kameňa na potrubí, chráni zariadenia pred zanášaním. Plnoautomatický zmäkčovač vody vyrieši problémy s vysokou tvrdosťou vody. Zmäkčovač obsahuje elektronickú hlavicu, ktorá riadi proces zmäkčovania a preplachu zariadenia v intervaloch ktoré závisia od spotreby a tvrdosti vašej vody.

 • Duplexný zmäkčovač vody plnoautomatický

  Duplexný zmäkčovač vody sa používa pri aplikáciách ak je nutná nepretržitá dodávka zmäkčenej vody. Zmäkčovač je zložený z dvojice fliaš naplnených katexom. Pri prevádzke je jedna z fliaš aktívna a druhá neaktívna. Po vyčerpaní zmäkčovacej kapacity katexu v prvej fľaši nastáva automaticky regenerácia a uvedie sa do prevádzky druhá fľaša. Takýmto spôsobom je zabezpečená nepretržitá dodávka zmäkčenej vody

 • Zmäkčovač vody 20 l - LT 20

  - dvojkohútový zmäkčovač vody objem: 20 litrov

 • Zmäkčovač vody 8 l - LT 8

  - dvojkohútový zmäkčovač vody objem: 8 litrov

 • Zmäkčovače vody

  Zmäkčovače vody

  Zmäkčovače vody od najväčších svetových výrobcov zmäkčovacích zariadení pre domácnosti a priemysel, sú zárukou špičových technológií a prvotriednej kvality. Nami ponúkané úpravne vody používajú osvedčený a najrozšírenejší spôsob zmäkčenia vody, pomocou výmeny iónov na báze regenerácie soli. Pri úprave vody pomocou filtrov s náplňou veľmi kyslým katexom pracujúcim na Na+ sa z vody odstraňujú katióny vápnika Ca 2+ a horčíka Mg 2+, ktoré spôsobujú tvorbu usadenín a tieto sú nahradené iónmi sodíka Na+. Zmäkčovací filter, katex, sa regeneruje chloridom sodným NaCl, teda soľou. Vyčerpaný regenerát, obsahujúci Ca 2+ a Mg 2+ sa ...

 • Zmäkčovač vody ISI 8

  - zmäkčovač vody automatický

 • Zmäkčovač vody Profesional

  Zmäkčovač vody Profesional

  Výhody pri používaní -úspora energie Čisté ohrievacie teleso spotrebuje niekoľkokrát menej elektriny ako zanesené vodným kameňom. -dezinfikuje a ničí baktérie Baktérie pôsobia hlavne na gumené časti práčky, ktoré po určitom čase očernejú. Dá sa tomu predísť pri pravidelnom používani tohoto zmäkčovača. -odstráni vodný kameň Kým Calgon a iné zmäkčovače zabraňujú usádzaniu vodného kameňa, ale ho neodstránia, tento zmäkčovač odstráni aj už uložený kameň.

 • Zmäkčovač vody-zníženie tvrdosti vody

  Zmäkčovač vody-zníženie tvrdosti vody

  Máte problémy s tvrdou vodou, ktorá spôsobuje vznik vodného kameňa na zariadeniach v hoteloch, reštauráciach, baroch.... Ponúkame Vám zariadenie DECAL, DECALUX - zariadenia na zníženie tvrdosti vody. Zariadenia vyrába talianska firma - GEL HYDROTECHNOLOGY. Zariadenia sú vhodné aj pre úpravu vody v domácnostiach.

 • Centrálne Zmäkčovače

  Centrálne Zmäkčovače

  Zmäkčovače vody sú zariadenia, ktoré z privádzanej vody odstraňujú vápnik, horčík, železo, mangán, dusičnany... Systém je riadený automatickou hlavicou, ktorá po určitom, nastavenom prietoku spustí proces čistenia, kedy sa zo zariadenia odstraňujú zachytené častice. Čistenie alebo regenerácia zariadenia prebieha za pomoci soľného roztoku, ktorý si systém vyrobí za pomoci tabletovanej soli, ktorá sa do zariadenia pridáva asi raz za tri mesiace. Zabezpečíme zmäkčovače pre domácnosti, ale aj pre firemných klientov, požadujúcich vysoké prietoky.

 • Zmäkčovač vody K30 VR34

  Zmäkčovač vody K30 VR34

  Automatický kabinetový zmäkčovač vody, vstavaný by-pass, s bezpečnostným ventilom proti pretečeniu. Voľba riadenia: množstvom pretečenej vody / riadenie časom Teplota vody: od 5°C do 45°C Tlak: Od 0,25 MPa do 0,8 MPa Pri tlaku väčšom ako 0,8 MPa je potrebné nainštalovať pred vstupom vody regulátor tlaku.

 • Zmäkčovač vody K100 VR34

  Zmäkčovač vody K100 VR34

  Automatický kabinetový zmäkčovač vody, vstavaný by-pass, s bezpečnostným ventilom proti pretečeniu. Voľba riadenia: množstvom pretečenej vody / riadenie časom Teplota vody: od 5°C do 45°C Tlak: Od 0,25 MPa do 0,8 MPa Pri tlaku väčšom ako 0,8 MPa je potrebné nainštalovať pred vstupom vody regulátor tlaku.

 • Zmäkčovač vody N50 VR1

  Zmäkčovač vody N50 VR1

  Automatický kabinetový zmäkčovač vody, vstavaný by-pass, s bezpečnostným ventilom proti pretečeniu. Voľba riadenia: množstvom pretečenej vody / riadenie časom Teplota vody: od 5°C do 45°C Tlak: Od 0,25 MPa do 0,8 MPa Pri tlaku väčšom ako 0,8 MPa je potrebné nainštalovať pred vstupom vody regulátor tlaku.

 • Zmäkčovač vody N120 VR1

  Zmäkčovač vody N120 VR1

  Automatický kabinetový zmäkčovač vody, vstavaný by-pass, s bezpečnostným ventilom proti pretečeniu. Voľba riadenia: množstvom pretečenej vody / riadenie časom Teplota vody: od 5°C do 45°C Tlak: Od 0,25 MPa do 0,8 MPa Pri tlaku väčšom ako 0,8 MPa je potrebné nainštalovať pred vstupom vody regulátor tlaku.

 • Zmäkčovač vody K70 VB34

  Zmäkčovač vody K70 VB34

  Automatický kabinetový zmäkčovač vody, vstavaný by-pass, s bezpečnostným ventilom proti pretečeniu. Počas regenerácie dodáva neupravenú vodu. Voľba riadenia: množstvom pretečenej vody / riadenie časom Teplota vody: od 5°C do 45°C Tlak: Od 0,25 MPa do 0,8 MPa Pri tlaku väčšom ako 0,8 MPa je potrebné nainštalovať pred vstupom vody regulátor tlaku.

 • Zmäkčovač vody K100 VB34

  Zmäkčovač vody K100 VB34

  Automatický kabinetový zmäkčovač vody, vstavaný by-pass, s bezpečnostným ventilom proti pretečeniu. Počas regenerácie dodáva neupravenú vodu. - Voľba riadenia: množstvom pretečenej vody / riadenie časom - Teplota vody: od 5°C do 45°C - Tlak: Od 0,25 MPa do 0,8 MPa Pri tlaku väčšom ako 0,8 MPa je potrebné nainštalovať pred vstupom vody regulátor tlaku.

 • Zmäkčovač vody - zm 10 / zm 30

  Zmäkčovač vody - zm 10 / zm 30

  Zmakčovač vody ZM 30 slúži na úpravu vody v domácnostiach, budovách a firmách, kde je požiadavka na ochranu vodovodného systému, ohrievacích zariadení, kotolní a rôznych technológií ako prevencia proti nánosom vodného kameňa. Prístroj sa montuje na centrálny prívod vody v budove. Ako ochrana filtračného média pred nerozpustnými pevnými časticami, ako je piesok, hrdza..., sa pred zmakčovacie zariadenie montuje sedimentačný predfilter. Princíp úpravy vody : ( chemický, iontomeničová úprava ) Minerálne soli vápnika Ca2+a horčíka Mg2+ spôsobujú pri ohreve vody nánosy na vnútorných stenách ohrievacích prvkov. Tieto tvrdé minerálne soli Ca2+ ...

 • Úpravovne vody, UV Lampy, Zmäkčovače vody, Ozonátory

  Úpravovne vody, UV Lampy, Zmäkčovače vody, Ozonátory

  Naša spoločnosť má obchodné zastúpenie predávame a montujeme širokú škálu sortimentov na úpravu vody, ako aj dezinfekciu.

 • Barové technológie / Zmäkčovače vody

  Barové technológie / Zmäkčovače vody

  Predaj mechanických zmäkčovačov vody.

 • Zmäkčovače vody

  Znižovanie obsahu celkovej tvrdosti vody prostredníctvom iónovej výmeny. Zmäkčovače vymieňajú ióny vápnika a horčíka v surovej vode za ióny sodíka.

 • Zmäkčovače vody

  Zmäkčovače vody

  - Jednokohútikové zmäkčovače - Dvojkohútikové zmäkčovače - Automatické zmäkčovače - Testery - Živice - Tabletovaná soľ

 • Tabletovaná soľ na regeneráciu zmäkčovačov

  Môžte si u nás objednať soľ (priemyselnú alebo tabletovanú) na regeneráciu vašich zmäkčovačov. Pre objednanie soli kontaktujte naše miestne zastúpenie. Cena za 1 ks (25 kg vrece) tabletovanej soli zo skladu v Bratislave je 8.22 EUR bez DPH. Pri využití možnosti objednania soli prostredníctvom internetového formulára ponúkame 5 %-nú zľavu! Pri objednávke tabletovanej soli od 1000 kg (1 paleta, 40 vriec) je DOPRAVA TOVARU ZDARMA!

Ako osloviť viac zákazníkov?

Ako osloviť viac zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Zmäkčovač vody ECOMIX 5 v 1 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.