Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Fasádne systémy

Montáž rôznych fasádnych systémov.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Fasádne omietky

  Fasádne omietky

  Omietky FASADEN SILIKÓN Fasádna tenkovrstvá pastovitá omietka. Použitie : na klasické vyzreté omietky, betón a pod. Ďalej sa dá použiť pre konečnú úpravu povrchu v zatepľovacích systémoch. Je vhodná aj na ... FASADEN AKRYLÁT Fasádna tenkovrstvá pastovitá akrylátová omietka. Použitie : na klasické vyzreté omietky, betón a pod. Ďalej sa dá použiť pre konečnú úpravu povrchu v zatepľovacích systémoch. Je vhodná aj na ... FASADEN MOZAIK Dekoratívna mozaiková omietka. Dekoratívna omietka Fasaden mozaik sa používa na ochranu stavby pred poveternostnými vplyvmi a jej farebné stvárnenie.Je vhodná aj pre povrchovú úpravu... STIERKA SUPE...

 • Fásadné obklady alucobond

  Fásadné obklady alucobond

  Ponúkame fasadny obklad doma alucobond.

 • Zatepľovacie a fasádne práce

  Zatepľovacie a fasádne práce

  Ponúkame zatepľovacie práce s rôznymi materiálmi vrátane fasádneho šindla a úpravu povrchu rôznymi fasádnymi omietkami a farbami.

 • Fasádne lešenie

  Stojan vyrobený z trubiek 48,3 x priemer 3,2 mm. Horný U-profil zaručuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu plošiny. Úchytky zábradlia s klinmi zabezpečujú jednoduchú inštaláciu na zábradlie. Spevňujúce pláty nachádzajúce sa v oboch horných koncoch rámu poskytujú mimoriadnu tuhosť. Kolíky privarené ku spodnému profilu rámu sa používajú na uchytenie k ohrádke. Široká škála kompenzačných rámov eliminuje veľkú nerovnosť podkladu. Stojan vyrobený z trubiek 48,3 x priemer 3,2 mm. Horný U-profil zaručuje rýchlu a bezpečnú inštaláciu plošiny. Úchytky zábradlia s klinmi zabezpečujú jednoduchú inštaláciu na zábradlie. Spevňujúce pláty nachádz...

 • Fasádne práce

  Fasádne práce

  Zateplenie z polysterenu alebo z nobasilu stietka lepidlo , farba škrabana, točena

 • Zvislé fasádne clony

  Alternatívu vonkajších žalúzií alebo roliet tvoria zvislé fasádne clony. Elegantné riešenie tienenia, ktoré fasádu domu oživí. Výberom perforovanej látky zaistíte viditeľnosť cez clonu, pri iných typoch naopak docielite úplné zatemnenie.

 • FASÁDNE LEŠENIE LAYHER BLITZ

  Pre opravu, renováciu či zateplenie fasády Vám lacno ponúkame na prenájom systémové lešenie od nemeckého výrobcu. Je vhodné na použitie pre rodinné domy, budovy občianskej výstavby, budovy priemyselného charakteru a iné...

 • Exteriérové a interiérové fasádne drevo

  Vo výrobnom programe firmy Oy Lunawood Ltd. majú veľmi dôležitú pozíciu profily ThermoWood® pre vonkajšie obklady budov (fasádne obklady), použiteľné pre všetky exteriérové aj interiérové obklady. Ide o obkladové materiály vysokého kvalitatívneho aj estetického štandardu a dlhej životnosti bez nutnosti ďalšej údržby v priebehu užívania, čo je pre tento účel nesmiernou výhodou. Profily pre tieto obklady majú tepelnú úpravu Thermo-D.

 • Prenájom fasádneho lešenia

  Lešenie LAYER 0,73 je oceľové rámové fasádne lešenie povrchovo upravené pozinkovaním. Jednotlivé podlažia sú tvorené vertikálnymi rámami vysokými 2 m a horizontálnymi podlážkami dĺžky 2,57 m alebo 3,07 m. Kotvenie lešenia je do nosného muriva v každom druhom poli a rade. Montáž a demontáž prenajatého lešenia vykonávajú výhradne pracovníci požičovne lešenia. Pohľadová plocha lešenia (vrátane dvoch metrov nad poslednou podlahou) je upresňovaná odovzdávacím protokolom po ukončení montáže.

 • Fasádne písmo a svetelná reklama

  Fasádne písmo a svetelná reklama

  Nielen cez deň, ale aj v noci pútajú pozornosť. Vďaka tomu sa meno Vašej firmy dostane pod kožu potencionálnym klientom. Svetelné nápisy zo samostatných písmen, lisovaného plastu, celoakrylátové, svetelné reklamy z neónových trubíc, kazety s vlepenými akrylátovými písmenami, samostatne frézované písmená, svetelné výstrčné boxy... Ponúkame fasádne písmo vyrezávané z týchto materiálov - Plast - Polystyrén Pri svetelnej reklame využívame LED diódy Ktoré sa vyznačujú nízkou spotrebou energie a nízkymi nákladmi na údržbu, čo sa prejaví v znížení prevádzkových nákladov na svetelnú reklamu.

 • Fasádne PUR panely

  kompletná dodávka a montáž strešných a fasádnych PUR a mineralnych panelov

 • Fasádne obklady z agátového dreva

  Fasádne obklady z agátového dreva

  Fasádne obklady z agátového dreva majú extrémnu životnosť až 40 rokov. Na povrchovú úpravu sa používajú moderné olejové lazúry v mnohých odtieňoch s UV filtrom, ktorý zabraňuje zošednutiu dreva. Mnohí architekti však v súčasnosti naopak preferujú prirodzené zošednutie drevenej fasády.

 • Fasadne lešenie použité na preda.

  Predávam lešenie značky ringer.

 • Fasádne obklady

  Fasádne obklady

  fasádne obklady

 • Fasádne obklady

  Fasádne obklady

  fasádne obklady

 • Fasádne obklady

  Fasádne obklady

  fasádne obklady

 • Fasádne obklady a balkónové výplne

  Fasádne obklady a balkónové výplne

  Dodávame exteriérové HPL kompaktné dosky pre fasádne obklady a balkónové výplne. Materiál dodávame vo formátoch 3050x1300; 2800x1300; 2800x2040; 5600x2040 a v hrúbke 6, 8 a 10 mm. Podľa Vašej požiadavky je možné dodať materiál narezaný na presné rozmery.

 • Fasádne farby

  •akrylové, silikátové, silikónové, •s plnivom, bez plniva, •tónovanie odtieňov na počkanie

 • Keramické fasádne farby

  Keramické fasádne farby

  Keramické fasády dodávame v ľubovoľnom farebnom prevedení, v širokej tvarovej škále, kontaktný, alebo prevetrávaný systém, špeciálne pre rodinné domy a objekty verejného charakteru.

 • Fasádne LED svietidlo UP DOWN

  Fasádne Up/Down LED svietidlo, farba svetla teplá biela, farba povrchu strieborný satén.

 • Fasádne a interiérové farby

  Fasádne a interiérové farby zn. Tikkurila ponúkajú širokú škálu dekoratívnych náterových hmôt pre spotrebiteľov a profesionálov pre povrchovú ochranu a dekoráciu. Naša ponuka produktov zahŕňa miešanie: - ??interiérových ??farieb - laky a efekt výrobky - výrobky na drevo v exteriéri - na murivá a na kovové povrchy

 • Zimné záhrady a fasádne zasklievanie

  Zimné záhrady a fasádne zasklievanie

  Staviame zimné záhrady na zákazku so systémom fasádneho zasklenia tepelnoizolačným sklom .Konštrukciu zimnéj záhrady navrhujeme z kovu a priamo na kovovú konštrukciu lepíme UV odolným silikonom izolačné sklá.Nakoľko celú konštrukciu oblepíme izolačným sklom, nedochádza k studeným mostom na konštrukcii.

 • Fasádne omietky

  Neoddeliteľnou súčasťou novodobej architektúry sú fasády budov, ktoré svojou farebnosťou vytvárajú estetický vzhľad ulíc, námestí či samotných obytných štvrtí. Okrem estetického hľadiska fasády vytvárajú hlavne ochrannú funkciu budov. Budovy chránia pred tepeľnými výkyvmi, dažďom a slnečným žiarením. Našim cieľom je kráčať s dobou a prispievať k rozvoju architektúry. Práve preto vám ponúkame fasádne omietky od firmy Helios, ktoré vám na základe aktuálneho vzorkovníka farieb namiešame priamo v našej predajni.

 • Fasádne lešenie

  Rámové lešenie GRAF Rámové lešenie GRAF s podlahami podľa normy STN 738116(HD 1000), STN 738101 Výhody fasádneho lešenia: - Okamžitá montáž a demontáž - Možnosť použitia pre všetky remeslá - Bezpečnosť potvrdená certifikátom - Optimálne pracovné podmienky - Vysoká stabilita konštrukcii.

 • Ozdobné fasádné profily

  Ozdobné fasádné profily

  Ozdobné fasádne profily, interiérové dekorácie, ozdobné stĺpy, reklama, logá, nádpisy na budovy

 • Odvetrané fasádne obklady

  Odvetrané fasádne obklady

  Fasádne obklady imitujúce tehlu, kameň a drevo pre odvetrané fasády. Ponúkame Vám kompletný systém, s ktorým vytvoríte prevetrávanú fasádu, ktorá bude vyzerať ako klasická šúchaná, štuková omietka. Kombinácia platne SUPERDOSKA na veľké plochy a dekoratívny fasádny obklad NOVIK okolo okien, na sokel, predeľovacie vodorovné či zvislé plochy umožní vytvoriť štýlový vzhľad odvetranej fasády. Výhody: veľký výber druhov a farieb chráni stenu pred teplotnými výkyvmi, vodou a mechanickým poškodením kryje praskliny, fľaky, nerovné plochy prispieva k vysušovaniu vlhkých stien celoročná montáž suchým spôsobom ľahko umývateľné vodou ...

 • Zapožičanie fasádneho lešenia

  Požičanie lešenia značky LAYHER- BLITZ ( 0,73m hĺbka, 2,54m x 2m pole ) vyrobeného zo žiarovo-pozinkovanej ocele s kompletným vybavením pre bezbečné použitie. Pod prenájmom sa myslí zameranie budovy resp. stavby, vývoz, montáž, demontáž resp. presunutie a nakoniec odvoz lešenia. Cena za prenájom je vždy dohodou po osobnom hovore s klientom a zameraní stavby.

 • Fasada, fasádne systémy

  Fasada, fasádne systémy

  Z akého materiálu je najlepšie fasádu zhotoviť? Ak nad touto otázkou práve premýšľate, možno by sme pre vás mali jedno riešenie – drevoplast. Ide vlastne o jeden zo skupiny kompozitných materiálov, čo v praxi znamená, že ho tvorí viac materiálových súčastí, v tomto konkrétnom prípade, ako už samotný názov napovedá, ide o drevené vlákna a plasty. Vyznačuje sa viacerými pozitívnymi vlastnosťami, napríklad v porovnaní s klasickým masívnym drevom je to materiál podstatne viac šetrný k životnému prostrediu a navyše v omnoho menšej miere vyžaduje našu starostlivosť a údržbu. Práve z tohto dôvodu sa hodí na exteriérové využitie – okrem f...

 • Hliníkové fasádne systémy

  Hliníkové fasádne systémy

  Systém CW50 [Reynaers] je fasádní a střešní systém, který nabízí neomezenou tvůrčí svobodu a maximální průnik světla do budovy. Systém nabízí 11 různých stylů s odlišným venkovním vzhledem. K dispozici je také systém CW60 s pohledovou šířkou 60 mm a obdobnými možnostmi jako CW50. Do všech kombinací svislých a šikmých ploch lze začlenit různé typy otvírek. Značný rozsah systému nabízí variantní technická řešení pro různé typy fasád, jako například protipožární nebo vysoce izolační provedení. K dispozici je také CW50-FP fasádní systém s požární odolností. neprůzvučnost: Rw (C; Ctr) ? 48 (-2; -8) dB, v závislosti na typu...

 • Fasádne zatepľovacie systémy - ThermoShield

  Fasádne zatepľovacie systémy - ThermoShield

  Technológia najvyššej kvality náterových hmôt pre fasády, strechy, interiér, drevo a kov. Dlhotrvajúca tepelná ochrana. Výrazná regulácia chladenia a vyhrievania. Produkty ThermoShield sa spracovávajú ako konvenčné farby. Dajú sa bez problémov nanášať na podklady ako omietka, betón alebo kov. Membrána ThermoShield šetriaca energiu sa skladá zo špeciálneho spojiva na vodnej báze, v ktorom sa nachádzajú milióny vákuovaných sklokeramických dutých teliesok o malom priemere. Vrstva náteru po zaschnutí polymerizuje na elastickú, hustú štruktúru, ktorá je ale zároveň priepustná pre vodné pary s hrúbkou cca 0,3mm (membrána). Zvláštnosti tejto mem...

 • Fasádne systémy FERRO-WIC

  Fasádne systémy FERRO-WIC

  Oceľová fasádna konštrukcia typu stĺpik-podpera s pohľadovou šírkou profilov 55mm. Tepelné mosty z materiálu ABS. Profily sa ohýbajú z oceľových alebo nerezových plechov. Oceľové majú štandardnú povrchovú úpravu GALFAN (zinko-aluminiová kúpeľ, 5% hliníka), nerezové môžu byť neupravené alebo brúsené zrnitosťou 400. Hrúbky výplní v rozmedzí 4-53mm. Vnútorný profil je prichytený na oceľovú alebo drevenú nosnú konštrukciu. Pre drevenú konštrukciu je pripravený vhodnejší hliníkový profil. Pre stĺpiky a podpery je použitý rovnaký profil, charakteristika komory je tvorená rozdielným tvarom vnútorného tesnenia. Odvodnenie systému je r...

 • Fasádne systémy Wicona

  Fasádne systémy Wicona

  Hliníková fasádna konštrukcia typu stĺpik-podpera s pohľadovou šírkou 50mm. Možnosť vytvárania rovných alebo polygonálnych fasád, presklených striech, 3D priestorových konštrukcií, zimných záhrad. Izolátory vyrobené z plastu ABS. Hrúbky výplní v rozmedzí 3-51mm.

 • Fasádne omietky

  Fasádne omietky

  Ponúkame fasádne omietky BAUMIT disperzné,silikónové a silikátové. Sú v prevedení štruktúry škrabanoj zrnitosti 1,5 ; 2 a 3 mm a štruktúry ryhovanej zrnitosti 2 a 3 mm. K všetkým omietkam Baumit sa používa ako penetračný náter Baumit Univerzálny základ. Takisto ponúkame Baumit Mozaikovú omietku zrnitosti 2mm.Je to omietka 2 pestrých kamienkou,ktorá sa používa hlavne na sokle domov.Omietky sú balené v 30kg vedrách. Farebné odtiene povrchových úprav si určuje zákazník podľa vzorkovníka.Všetky farebné odtiene zo vzorkovníka sú bez akýchkoľvek príplatkov za množstvá a farebný odtieň. Dodávka omietky zákazníkovy je realizovaná na tre...

 • Strešná krytina, fasádne obklady, tehly, komínové systémy

  Strešná krytina, fasádne obklady, tehly, komínové systémy

  *** Ponúkame na predaj strešnú krytinu EURONIT Široká škála produktov renomovaného výrobcu zahŕňa kompletné strešné systémy od základných prvkov cez doplnkové strešné elementy až po systémové príslušenstvo. V ponuke: CEMENTOVÁ ŠKRIDLA, VLÁKNOCEMENTOVÁ ŠABLÓNA, VLNITÁ DOSKA *** Ponúkame na predaj fasádne obklady od nemeckého výrobcu ETERNIT a belgického výrobcu CREATON. Rôznorodé materiály, povrchové prevedenie a farebné odtiene umožňujú realizáciu moderných fasád. Pre ponúkané vláknocementové keramické materiály je charakteristická minimálna údržba a dlhá životnosť. *** Tehly a komínové systémy značky LEIER (zľava 15%)...

 • Fasádne hliníkové lešenie

  Fasádne hliníkové lešenie

  Hliníkové fasádne lešenie pozostáva z hliníkových rámov zvarených pulzným oblúkom. Táto technika zabezpečuje vysokú pevnosť jednotlivých spojov. Nízka hmotnosť dielov uľahčuje stavbu čím podstatne zvyšuje bezpečnosť montážnikov. Ďalšiu výhodu predstavuje vyhotovenie podlážok z jedného kusu. POloženie podlážok kladie minimálne nároky na čas. nešmykľavý povrch voduvzdorných podlážok vsadených do hliníkových rámov zaručuje bezpečný postoj. Transport desiatok m2 hliníkového fasádneho lešenia je možný malým nákladovým vozidlom. Hliníkové fasádne lešenie ponúka celú radu ďalších výhod.

 • Fasádne lešenie

  Fasádne lešenie

  - Konzola vnútorná - Zvislý oceľový rám - Poistka na zaistenie rámu - Stĺpik zábradlia - Nánožka - Dvojité zábradlie - Drevená podlahová doska - Dvojité zábradlie nastaviteľné - Ochranná mreža 2,5 m - Poistka na zaistenie podlážky - Podlážka z ocele - Rebrík 2m - Drevená podlahová doska s dverami - Hliníková podlahová doska s dverami - Hliníková podlahová doska s dverami a rebríkom - Okopová doska - Nastaviteľná noha rámu - Čelné zábradlie - Rámová spojka na šírku rámu 65 cm

 • Zateplovacie a fasádne práce

  Zateplovacie a fasádne práce

  Úzko spätou súčasťou stavebníctva patrí aj zatepľovanie a fasádne práce. Fasády domov spolu s ich farebnosťou a originálnosťou sú neoddeliteľnou súčasťou architektonického diela. Svojím vzhľadom dotvárajú vzhľad námestí, ulíc, obytných štvrtí a pod. V súčasnosti je na trhu mnoho variant ako, ale hlavne čím zatepliť Váš dom. O tom či bude fasáda pôsobiť na vaše okolie pozitívne, alebo negatívne, rozhoduje najmä architektonické stvárnenie. Pod týmto pojmom nestačí vidieť, len farebný odtieň, ale aj členitosť, štruktúru, členenie, harmóniu s okolitým prostredím a podobne. Správny výber z ponúkaných možností so sebou prináš...

 • Fasádne lamely - AgroCubE FL z minerálnej vlny

  Fasádne lamely - AgroCubE FL z minerálnej vlny

  na tepelnú, akustickú a protipožiarnu izoláciu obvodových stien z exteriéru s následnou omietkovou úpravou (rozmer 1000 x 200 mm). - trieda horľavosti: A1 - súčiniteľ tepelnej vodivosti: ?D = max. 0,040 Wm-1.K-1 - trieda tolerancie hrúbky: T5 - Krátkod. nasiakavosť (kg/m2): max.1 - Dlhodobá nasiakavosť (kg/m2): max. 3 - Objemová hmotnosť : 85 kg/m3 - pevnosť v ťahu: 100 kPa - Hrúbka 20-200 mm ( od hr. 140 mm cena podľa dohody)

 • Fasádne dosky

  Fasádne dosky

  Fasádna doska Natura Fasádne dosky Natura majú jedinečnú semitransparentnú povrchovú úpravu (lazúru), s viditeľnou štruktúrou vláknocementu, ktorá jej dodáva ušľachtilý a reprezentatívny vzhľad. Jej pekný vzhľad posilnený funkčnosťou vo vonkajšom prostredí z nich vytvorill žiadaný a prestížny produkt výškových rezidenčných, obchodných ale aj priemyselných budov. Natura ponúka architektom veľmi jemné odtiene farieb, ktoré im dávajú možnosť pohrať sa s dynamikou a atraktívnosťou fasády. Sloboda creativity, ktorú Natura ponúka je navyše podporená ich vysokou pevnosťou, trvácnosťou, jednoduchou manipuláciou, rokmi osvedčenými aplikáci...

 • Fasádne šablóny hladké

  Fasádne šablóny hladké

  Fasádna šablóna s hladkým povrchom vyniká svojimi stavebnofyzikálnymi vlastnosťami, je priateľská k životnému prostrediu a odolná proti poveternostným vplyvom. Navyše k tomu fasádne šablóny zaručujú ojedinelý fasádny dizajn. Materiál: Vláknocement (DIN EN 12467) Povrchová úprava: Akrylátová farba Povrch: Hladký Farby: 2 rôzne farby Formát: 30 x 30 cm a 60 x 30 cm Trieda nehorľavosti: Nehorľavý, A2-s1,d0 (DIN EN 13501-1) Použitie: Fasádne obklady Typ strešného krytia: Dvojité prekrytie obdĺžnikom, vertikálne prekrytie obdĺžnikom, nemecké prekrytie, šupinové prekrytie

 • Fasádne šablóny štrukturované

  Fasádne šablóny štrukturované

  Rastrovaná fasádna šablóna vyniká svojimi stavebnofyzikálnymi vlastnosťami, je priateľská k životnému prostrediu a odolná proti poveternostným vplyvom. Navyše k tomu fasádne šablóny zaručujú ojedinelý fasádny dizajn. Materiál: Vláknocement (DIN EN 12467) Povrchová úprava: Akrylátová farba Povrch: štrukturovaný (imitácia bridlice) Farby: 2 rôzne farby Formát: 30 x 30 cm a 60 x 30 cm Trieda nehorľavosti: Nehorľavý, A2-s1,d0 (DIN EN 13501-1) Použitie: Fasádne obklady Typ strešného krytia: Dvojité prekrytie obdĺžnikom, vertikálne prekrytie obdĺžnikom, nemecké prekrytie, šupinové prekrytie

 • Fasádne lešenie

  Fasádne lešenie

  - Konzola vnútorná - Zvislý oceľový rám - Poistka na zaistenie rámu - Stĺpik zábradlia - Nánožka - Dvojité zábradlie - Drevená podlahová doska - Dvojité zábradlie nastaviteľné - Ochranná mreža 2,5 m - Poistka na zaistenie podlážky - Podlážka z ocele - Rebrík 2m - Drevená podlahová doska s dverami - Hliníková podlahová doska s dverami - Hliníková podlahová doska s dverami a rebríkom - Okopová doska - Nastaviteľná noha rámu - Čelné zábradlie - Rámová spojka na šírku rámu 65 cm

 • Fasádne obkladové a balkónové dosky TRESPA

  Fasádne obkladové a balkónové dosky TRESPA

  Obkladové veľkoformátové dosky TRESPA sú vyrábané na báze tepelne vytvrdzovaných živíc, homogénne zosilnených drevitými vláknami zlisovanými za vysokej teploty a tlaku. Vďaka jedinečnému výrobnému postupu dostávajú dosky integrovaný dekoratívny povrch z pigmentových živíc. Tento postup zaručuje doskám TRESPA vysokú odolnosť proti mechanickému poškodeniu vandalmi, odolnosť proti sprejerom, vynikajúcu odolnosť proti poveternostným vplyvom a stálofarebnosť. Na všetky tieto vlastnosti spoločnosť TRESPA Interntional poskytuje záruku až 10 rokov. TRESPA METEON sú dosky často používané vo fasádnych systémoch, na balkónoch a rôznych iných ap...

 • Vysokodifúzne strešné a fasádne membrány TYVEK

  Vysokodifúzne strešné a fasádne membrány TYVEK

  Táto vysokodifúzna poistná hydroizolácia sa skladá z pevných polyetylénových mikrovlákien, v 11 vrstvách. TYVEK je možné celoplošne ukladať priamo na tepelnú izoláciu alebo drevené debnenie, pretože pri fólii TYVEK nedochádza k tzv. stanovému efektu. Vysoká priepustnosť vodných pár zaručí, že vzniknutá alebo zabudovaná vlhkosť je odvedená v krátkom čase z konštrukcie – môže dýchať. Fólia je vyrábaná vo viacerých typoch, v závislosti druhu strešnej krytiny a použitia v streche alebo na fasáde.

 • Fasádne lešenie

  Fasádne lešenie

  Fasádne lešenie je konštrukcia ktorá obsahuje obvykle každé 2 m nad sebou podlahovú plochu, po ktorej je možné sa bezpečne pohybovať . Zväčša pokrýva celú plochu steny prípadne viac stien. Postavené je na pevných pätkách a je ukotvené do steny prípadne pri menších výškach ( do 6 m) podopreté . Plocha lešenia (tzv.pohľadová plocha lešenia )sa udáva v m2 a počíta sa ako dĺžka lešenia x pracovná výška lešenia . Pracovná výška sa rozumie výška 2 m nad najvyššiu podlážku lešenia . Pri nákupe lešenia je dôležitá cena lešenia za 1 m2 pohľadovej plochy. Túto cenu tvoria prvky z ktorých je lešenie poskladané . Ak sú v zostave lešenia ib...

 • Fasádne štúdio

  Fasádne štúdio

  Prečo zatepľovať objekty? Ekonomické dôvody - úspora energie na vykurovaní až 40% - skrátenie vykurovacej sezóny - nižší prevádzkový výkon vykurovacej sústavy - dlhšia životnosť - predĺženie životnosti fasády - rýchla návratnosť investície do zateplenia vďaka rastu cien energií Technické dôvody - zvýšenie tepelnej pohody - zníženie rizika kondenzácie - zvýšenie povrchovej teploty vnútornej strany obvodovej konštrukcie - obmedzenie vzniku plesní - eliminácia tepelných mostov - vysoká ochrana stavby

 • BG Fasádne a strešné odvodňovacie systémy z ocele

  BG Fasádne a strešné odvodňovacie systémy z ocele

  Flexibilné pre všetky požiadavky Oceľ sa používa pre svoju trvácnosť. Naša spoločnosť si dáva záležať na jej kvalitnom spracovaní. Zabudovanie ocelových žľabiv je vhodné všade tam, kde je nízka stavebná výška a je treba maximálne odvodnenie. BG ocelové žľaby môžu byť vyhotovené z pozinkovanej alebo nerezovej ocele. Zákazníkom pnúkame rôzne druhy roštov, aby boli naše žľaby perfektné aj opticky. Napr.: chodníkové, dierkové rošty, rošty s priečnou alebo pozdĺžnou mriežkou. BG-FA Fasádne žľaby BG FA Fasádne žľaby s rôznymi druhmi roštov boli špeciálne vyvinuté pre ploché strechy, terasy a fasády. Na vyrovnanie výškových roz...

 • Lešenie - pojazdné lešenie, fasádne lešenie - predaj, prenájom, požičovňa

  Lešenie - pojazdné lešenie, fasádne lešenie - predaj, prenájom, požičovňa

  Lešenie a pojazdné lešenie prenájom a predaj lešenia, fasádne lešenie GRAF, pozinkované. Pojazdné lešenie INSTANT UPRIGHT (celohliníkové). Komplexné zabezpečenie lešenia, montáž, demontáž, doprava. Individuálne ceny pre zákazníka podľa jeho požiadavkov. Žilina, Žilinský kraj, v prípade dlhodobého prenájmu min. 6 mesiacov 1000m2 - možná rámcová zmluva o prenájme v exkluzivnych cenách. Ďalej ponuka zatepľovacích prác - podľa požiadaviek zákazníka. Viac info na - email - najrýchlejšie riešenie, napíšte a zašlite nám svoje kontaktné údaje

 • Fasádne zatepľovanie

  Fasádne zatepľovanie

  Zateplenie budov prináša mnoho benefitov, tie najdôležitejšie však sú technická kvalita diela a vizuálna hodnota vytvorená novou fasádou. Zateplenie fasády je nutné voliť podľa konštrukcie obvodovýchj stien (ich hrúbky a materiálu). Zateplenie fasády znižuje náklady na vykurovanie budov v niektorých prípadoch až o 35%. Obvodový plášť má veľkú plochu, a preto sa môže veľkou mierou podieľať na tepelných stratách celého objektu.

 • Fasádne lamely

  Fasádne lamely

  Fasádne lamely sú používané buď amostatne, alebo v kombinácii s trapézovým plechom najčastejšie na vytváranie pohľadovej strany stien z C kaziet alebo ako obklad zateplených a nezateplených stien (náhrada omietky). Mnohoraké využitie nájdu aj v interiéroch dministratívnych objektov, výrobných hál, nákupných centier a pod.

Ako upútať zákazníkov?

Ako upútať zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Fasádne systémy 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.