Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Oceľové kladky

Oceľové kladky s vysokou tvrdosťou na zakružovanie rúr. Vhodné ku každému modelu stroja. Objednávka podľa rozmeru rúrky.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Oceľové pergoly, prístrešky a prestrešenia

  Oceľové pergoly, prístrešky a prestrešenia

  Ponúkame oceľové pergoly, prístrešky a prestrešenia.

 • Oceľové zábradlia s rôznou výplňou

  Oceľové zábradlia s rôznou výplňou

  Ponúkame oceľové zábradlia s rôznou výplňou.

 • Oceľové ploty a oplotenia

  Oceľové ploty a oplotenia

  Ponúkame výrobu a montáž oceľových oplotení s rôznou výplňou.

 • Oceľové konštrukcie priemyselných hál a výrobných priestorov s opláštením

  Oceľové konštrukcie priemyselných hál a výrobných priestorov s opláštením

  Ponúkame výrobu, montáž a opláštenie priemyselných hál a výrobných priestorov.

 • Oceľové konštrukcie a plechodosky

  Oceľové konštrukcie a plechodosky

  Ponúkame výrobu a montáž oceľových konštrukcií a plechodosiek.

 • Oceľové plošiny a terasy

  Oceľové plošiny a terasy

  Ponúkame výrobu a montáž oceľových plošín a terás.

 • Oceľové schodiská

  Oceľové schodiská

  Ponúkame výrobu a montáž oceľových schodísk.

 • Ocelové konstrukce

  Ocelové konstrukce

  Dle požadavků zákazníka jsme schopni navrhnout, vyrobit a následně provést i samotnou montáž ocelové konstrukce.

 • Mobilní ocelové sklady

  Mobilní ocelové sklady

  Lehlá plechová konstrukce. Velmi široké využití - sklad materiálu na odloučených pracovištích a stavbách. Sklady se přepravují ve složeném stavu, jednoduchoum manipulací lze znasobit užitnou plochu.

 • Skladovací ocelové nádrže na AdBlue

  Skladovací ocelové nádrže na AdBlue

  Skladovací nádrže řady NAB jsou nadzemní dvouplášťové nádrže pro spolehlivé skladování a výdej Ad Blue®. Instalace nádrže je možná ve venkovním prostředí i v uzavřených skladech. Širokou škálou odpovídajícího příslušenství nabídneme řešení pro všechny specifické požadavky. Traso kvalita a bezpečnost: - Nejvyšší standard kvality s inovacemi pro bezpečnou manipulaci - Rychlá instalace a snadná přemístitelnost na jiné stanoviště - Kompaktní, nenáročné provedení s integrovaným výdejním stojanem - Všechny komponenty jsou vůči Ad Blue® odolné a odpovídají normě AUS 32 - Bez nutnosti montáže – nádrže jsou již finá...

 • Zabradlia, oceľové obrazy, vypalovane ornamenty

  Zabradlia, oceľové obrazy, vypalovane ornamenty

  Výroba dekoračných plotov, obrazov, kveťináčov, svietníkov výrova na CNC plazma material železo, hliník, nerez rozmer 1,5m x 3m hrúbka až do 40mm vyrabame dekoráčne zabradlia a nábytky navrzh a cenová ponuka vopred

 • Ocelove konštrukcie

  Ocelove konštrukcie

  Vyroba ocelových konštrukcii, zabradlia, balkóny

 • Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky 40 000kg (13833.)

  Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky 40 000kg (13833.)

  Název stroje: Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky Katalogové číslo: 13833 Typ, parametry: 40 000kg Popis: Nerezové ocelové plechy 40 tun, potrubí, armatury, šrouby, matice, trubky Nerezová ocel - 40 000kg (plechy, trubky, tvarovky, šrouby, matice, trubky atd.)

 • Oceľové oplotenia

  Oceľové oplotenia

  Ponúkame výrobu a montáž oceľových oplotení s rôznou výplňou.

 • Oceľové schodiská

  Oceľové schodiská

  Ponúkame výrobu a montáž oceľových schodísk.

 • Oceľové Zábradlie len za 80eur metr.

  Oceľové Zábradlie len za 80eur metr.

  Ponúkame oceľové zábradlie za lepšiu cenu na trhu.

 • NOSNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE

  HALOVÉ STAVEBNICE HALSYSTÉM Naše společnost dodává na trh komplexní stavebnicový systém lehkých hal nejčastějších rozměrů a velikostí pod obchodním označením HALSYSTÉM. Rozpětí dodávaných hal je odstupňováno v rozměrech 8, 10, 12, 15, 18, 20 až 25 m. Předností tohoto systému je jeho jednoduchost, modularita a opakovatelnost. Halové objekty je proto možné kdykoliv přistavět, a rozšířit tak jejich plochu, a naopak, naše společnost nabízí ojedinělou možnost na trhu, kterou je možný odprodej takové haly a její demontáž v případě, když její majitel halu již nepotřebuje

 • NOSNÉ OCELOVÉ KONSTRUKCE

  Hlavním nosným prvkem hal je příčná rámová konstrukce vyráběná z IPE profilů, se zesílením v místě rámového rohu a hřebene, kloubově uložená na patkách. Standardní osová rozteč - rozpětí příčných rámů je 8, 10, 12, 15, 18, 20 m. Na požadavek je možné dodat rámy rozpětí min. 6 m, max. 25 m volného rozpětí.

 • Kovovýroba , oceľové konštrukcie , oceľové palety , kontajnerové stanovištia , zábrany , držiaky , p

  výroba kovových výrobkov na zakázku, kovové palety, kontajnery, práškové lakovanie, práškovanie, pieskovanie, otryskávanie, kovovýroba, strojárenstvo, ocelové konštrukcie, zábradlia, vozíky, manipulačné vozíky, kovový nábytok, nábytkové nohy,

 • Oceľové rúry a profily

  * Rúry oceľové bezšvíkové: - bezšvíkové hladké - valcované za tepla - bezšvíkové presné – ťahané za studena - rúry pre výrobu hydraulických a pneumatických valcov - HPL rúry pre hydraulické a pneumatické okruhy - vstrekovacie rúrky * Rúry oceľové zvárané: - pozdĺžne zvárané hladké - pozdĺžne zvárané kalibrované - ťahané za studena presné - špirálovo zvárané * Rúry oceľové zvárané: - tenkostené - hrubostené - kalibrované - ťahané * Tyče ťahané za studena Rúry a profily je možno dodávať aj v iných ako uvedených akostiach materiálu, dĺžkach, hrúbkach stien a toleranciách jednotlivých r...

 • Oceľové konštrukcie

  Oceľové konštrukcie

  Ponúkame Vám výrobu atypických oceľových konštrukcií búdou, skladov, prístreškov a výrobných hál za veľmi atraktívne ceny. Naša firma zabezpečuje kompletnú dodávku od statických a výrobných dokumentácii až po samotnú výstavbu projektu. Naši pracovnici Vám poskytnú potrebné informácie o našej činnosti v ktorej sme doma.

 • Ocelove rošty

  Ocelove rošty

  Ponúkame oceľove rošty na mieru, dostupne na sklade. Schodistove stupne, ponuka vid foto.

 • Oceĺové konštrukcie

  Oceĺové konštrukcie

  Oceľ je tá správna voľba ktorá ušetrí čas a peniaze!!! Ponúkame Vám rýchle a cenovo usporné riešenie stavieb a prístvieb z ocele. Oceĺové prístavby, luxusné a atypické brány a ploty, oceľové mosty, oceľové rošty, schody .

 • Schody, stupnice, ocelové rošty brány,ploty

  Schody, stupnice, ocelové rošty brány,ploty

  výroba schodov stupníc .....

 • Oceľové stavby do mesta

  Oceľové stavby do mesta

  využime oceľové konštrukcie aj v nasej krajine na výstavbu budov .zmeňme tradíciu a začnime rozmýšľať ekonomicky a moderne !!oslovte našu firmu aby Vám pomohla zrealizovať oceľovú konštrukciu podľa vašich predstáv!

 • Oceľové nádrže na naftu

  Oceľové nádrže na naftu

  Dvojplášťové oceľové nádrže na naftu vhodné na uloženie v interiéri aj exteriéri.V ponuke sú nádrže vo veľkostiach od 4000,5000,7500,10 000,15 000,20 000,30 000 s možnosťou výberu výdajného zariadenia podľa Vašich potrieb.Nádrže splňajú požiadavky pre uskladnenie horľavín III.triedy , sú certifikované so zárukou 10 rokou proti korózii.

 • Oceľové a hliníkové konštrukcie pre pevné aj mobilné inštalácie

  Oceľové a hliníkové konštrukcie pre pevné aj mobilné inštalácie

  Oceľové a hliníkové konštrukcie pre pevné inštalácie a mobilné akcie. Rovné, rohové a spojovacie diely v rôznom prevedení, navijáky, pódia, spojovací čapy a dalšie príslušenstvo. Stojany pre reproboxy, mikrofóny a rampy pre svetelnú techniku.

 • Oceľové a hliníkové konštrukcie

  Oceľové a hliníkové konštrukcie

  - Rovné diely - Rohové diely - Príslušenstvo Rampy ideálne pre výstavy, kluby, dekorácie, expozicie. Jednoduchá montáž, demontáž. Rýchle upínanie, jednoduché skladanie, preprava. Ponúkame v niekoľkých farbách RAL, sme schopný zladiť naše rampy s Vašim prostredím.

 • Oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény

  Oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény

  Divízia strojárska sa popri hlavnom výrobnom portfóliu venuje aj činnostiam, ako sú zvárané oceľové, nerezové a hliníkové konštrukcie, protizávažia antény, zábradlia a podobne. V rámci zámočníckych prác divízia strojárska zabezpečuje výrobky z plechu a z profilového materiálu. Výrobky sú vyrábané z ocele, hliníku alebo z nerezového materiálu. Technologické zariadenie a formy zvárania sú prispôsobené tejto požiadavke. Trieskové obrábanie je ďalšou oblasťou, ktorou sa zaoberá táto divízia. Výroba je zameraná na kusovú a malosériovú výrobu. Technologické zariadenie umožňuje sústruženie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie na guľato a na...

 • Ocelové pásy, řetězy, desky

  Naše ocelové řetězy a desky pásů, jsou získané pomocí procesu vysoce přesného a horkého lisování, jsou tepelně zpracovány tak, aby zajistily trvalou houževnatost a tvrdost v oblastech vystavených extrémnímu opotřebení. Používané tepelné ošetření výrazně snižuje vylamování způsobené násilným nárazy nebo údery. Čepy a pouzdra jsou speciálně navrženy a tepelně zpracovány. Těsnění použité u mazaných řetězů zajišťuje dokonalé utěsnění řetězu a prodlužuje životnost řetězu. Všechny části ocelového řetězu jsou vysoce přesně obráběné.

 • Oceľové viazacie drôty čierne mäkké žíhané

  Oceľové viazacie drôty čierne mäkké žíhané

  - pevnosť 360-420Mpa - balenie jednotlivých zvitkov (kolies) 30-100kg podľa hrúbky drôtu - vnútorný /vonkajší priemer kotúča 250-490mm - využitie v stavebníctve, triediarne druhotných surovín, poľnohospodárstvo, viazačstvo - drôt môže byť suchý alebo jemne olejovaný

 • Oceľové pásky vysokopevnostné českej i zahraničnej výroby

  - pevnosť 750-950Mpa - ťažnosť 6-12% - pásky vhodné v extrémne namáhaných podmienkach - môžu byť čierno lakované, termicky modrené, pozinkované, lesklé - návin jednovrstvový, prípadne oscilačný

 • Ocelové pásky

  Oceľová páska je jedným z najpoužívanejších materiálov z oblasti viazacích materiálov. Spektrum použitia oceľovej pásky je veľmi rôznorodé, podľa vlastností a druhu páskovania. Ponúkame oceľovú pásku českej i zahraničnej výroby s rozličnou ťažnosťou i pevnosťou, na rôzne druhy použitia. - Oceľová viazacia páska českej výroby - Oceľové pásky vysokopevnostné českej i zahraničnej výroby - Pásová oceľ valcovaná za studena

 • Oceľové laná

  Oceľové laná

  Oceľové laná v pozinkovanom, nerezovom aj v poplastovanom prevedení. Pri dopyte možnosť dodať aj väčšie priemery podľa požiadaviek zýkazníka (pravotočivé, ľavotočivé, mazané, suché a iné)

 • Ocelové radiátory výrobců , z EU

  Ocelové radiátory výrobců , z EU

  Nabízíme pouze vekoobchodní prodej ocelových radiátorů od DIA Norm,Quin mix. tozměry výšky od 300 do 900mm délky od 400 do 3000mm radiátory jsou Nové orig. zabalené starší modely . výbava regulační ventil, odvzdušňovací ventil, vývody spodem a z boků , včetně kotvení na zeď.Typ. 11,21,22,33 Minimální odběr 20 tun cena za 1 tunu do ČR 27.500,-Kč + DPH do SK 1.200,-€ včetně dopravy na místo konečného odběratele

 • Ocelové konstrukcie haly,sklady, technologicé zariadenia ,smerové a navigačné tab.

  O.K.strecha a stena pur panely,alebo antikondenzačné trapez.plech. Viacpodlažné techologické celky pre chemický priemysel. Tlakové zásobníky od 0,5m3 do 50m3 Mega bilboardy. Zvaranie nerezu a hliníku.medi.

 • Oceľové dvere/brány - zateplené/nezateplené

  Oceľové dvere/brány - zateplené/nezateplené

  Dobrý deň, ponúkame výrobu oceľových dverí a brán - zateplených aj nezateplených. Rozmery podľa požiadavky zákazníka. Vhodné na priemyselné budovy, sklady, ale aj ako garážové brány. Povrchova úprava podľa Vášho želania v stupnici RAL.

 • Lanové ocelové vazáky

  Lanové ocelové vazáky

  Jednopramen Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky. Standardně dodáván v provedení se zakončením lanovým okem nebo hákem. Dvojhák Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky opatřenými očnicemi. Standardní provedení má horní závěsné oko tvořené závěsným kruhem a zakončený je háky. Trojhák Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky opatřenými očnicemi. Standardní provedení má horní závěsné oko tvořené závěsným kruhem s pomocnými kruhy a zakončený je háky. Čtyřhák Lanový ocelový vazák se zalisovanými oky opatřenými očnicemi. Standardní provedení má horní závěsné oko tvořené závěsným kruhem s pomocným...

 • Špeciálne oceľové laná

  Špeciálne oceľové laná

  - tieto laná je možné používať pre všetky typy a druhy zdvíhacích zariadení, ako laná kotviace, nosné... - pri lanách s použitím plastu, ktorý chráni lano pred prachom, vodou a parou sa používa vysoko výkonný typ plastu znášajúci vysoké teploty. Je pružný a ohybný aj pri extrémne nízkych teplotách - životnosť špeciálnych lán je niekoľkonásobne vyššia oproti lanám klasickým verope casar

 • Oceľové laná voľné

  Oceľové laná voľné

  Dodávame oceľové laná renomovaných výrobcov všetkých štandardných konštrukcií, aj špeciálnych konštrukcií. Pri objednávaní Vás prosíme uviesť priemer lana, konštrukciu, prípadne konkrétnu DIN alebo STN, typ duše lana, vinutie lana (ľavotočivé, pravotočivé, krížové, súbežné) povrchovú úpravu (zinok), mazanie. Z hľadiska využívania lán dodávame: - ťažné laná - ploché laná - laná vyrovnávajúce - žeriavové laná - výťahové laná - laná rýpadlové - nosné laná otvorené - nosné laná zatvorené - laná pre lanovky - laná pre anténne stožiare - laná nekonečné - laná pre prenos krútiaceho momentu - laná pre lyži...

 • Oceľové laná so zapletanými alebo zalisovanými okami STN EN 13411-2, STN EN 13411-3

  Oceľové laná so zapletanými alebo zalisovanými okami STN EN 13411-2, STN EN 13411-3

  - používajú sa ako laná vlečné, zdvíhacie, viazacie a pod. - vyrábajú sa v prevedeniach oko - oko, oko - hák, 4-hák, 2-hák, alebo podľa špecifickej požiadavky zákazníka - ukončenie lana je možné previesť viacerými spôsobmi, najčastejšie vytvorením oka STN EN 13411-2 STN EN 13411-3

 • Špeciálne oceľové laná DIEPA PYTHON

  Špeciálne oceľové laná DIEPA PYTHON

  špeciálne konštrukcie oceľových lán

 • Ocelové konstrukce a haly

  haly na klíč rekonstrukce HARD opláštění hal

 • Oceľové zárubne

  Ako špecialista na zárubne s desaťročnými skúsenosťami plní Hörmann Vaše priania a realizuje aj mimoriadne riešenie pre každú situáciu na stavbe. Náš program pre krídla dverí s tupou montážou a krídla dverí s falcom Vám otvára stvárnenia s bohatými možnosťami variant. Okrem toho dodávame zárubne v brilantných atypických farbách alebo so špeciálnymi systémami závesov a tlmiacimi profilmi, ako aj s početnými atypickými vyhotoveniami pre väčší komfort a bezpečnosť.

 • Oceľové zvodidlá Arcelor Mittal

  Oceľové zvodidlá Arcelor Mittal boli testované a certifikované podľa noriem EN 1317. Jednotlivé diely zvodidla sú chránené proti korózii žiarovým zinkovaním v tavenine podľa EN ISO 1461:2009.

 • Výhody termooceľového stavebného systému

  Výhody termooceľového stavebného systému

  - rýchlosť výstavby doba výstavby štandardného rodinného domu (cca 130 m2) „na kľúč“ je max. 6 - 8 týždňov (vrátane základov). Hrubá stavba je ukončená do 10 dní. - úspora stavebných nákladov jednoduchosť a rýchlosť montáže, presnosť a nízka hmotnosť prvkov ušetrí priemerne až 30 % nákladov - úspora prevádzkových nákladov vynikajúce tepelno - izolačné vlastnosti systému ušetria až 2/3 prevádzkových nákladov na vykurovanie, pretože všetky tepelné mosty sú prerušené - ochrana životného prostredia konštrukcia neuvoľňuje žiadne zdraviu škodlivé látky, všetky použité materiály sú recyklovateľné, bez odpadu. ...

 • Linka na rovnání a dělení ocelového drátu PRO 5-14 MASZYNOHURT

  Linka na rovnání a dělení ocelového drátu PRO 5-14 MASZYNOHURT

  linka na rovnání a dělení ocelového drátu max 14 mm LINKA NA ROVNÁNÍ A DĚLENÍ OCELOVÉHO INKA NA ROVNÁNÍ A DĚLENÍ OCELOVÉHO DRÁTU PARAMETRY: - Rozměr (?) vstupního drátu v rozsahu max 14 mm - Rychlost rovnání drátu 35 m/min - Délková přesnost dělení ± 0,45 mm - Rozmer dělení 0,3m-99 m - Rozměry: 1300 × 650 × 950mm - Hmotnost: 380 kg - Motor elektrický 2 x 4 kW - Délka programu a množství (10 programů lze nastavit rovnání a dělení) - CE - Dokumentace DTR - Záruka 12 měsíců - DPH faktura Film: http://youtu.be/xiQZj1_Oozs Cena 246 600 CZK

 • Oceľové plechy valcované za tepla

  Plechy, pásky a tabule týchto akostí sú vhodné na zvárenie, lisovanie a sú dobre tvarovateľné. Využívajú sa na široké spektrum výroby od konštrukcií menších hrúbok až po výrobu mostných a žeriavových nosníkov, na výrobu ohýbaných profilov, ako ja súčasť vodovodných, tepelných a energetických zariadení.

 • Oceľové plechy valcované za studena

  Oceľové plechy valcované za studena je možné odoberať v celých tabuliach formátu 1000/2000 mm, 1250/2500 mm alebo 1500/3000 mm, v hrúbke od 0.6 – 3.0 mm. Neštandardné dĺžkové a šírkové prístrihy ako aj pásky s min. šírkou 30 mm radi zabezpečíme podľa špecifikácie zákazníka.

 • Oceľové priemyselné brány

  Oceľové priemyselné brány

  Sú vyrábané vrátane kovania v Európe a spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na precíznosť vyhotovenia. Určené sú pre priemyselné objekty. Vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalita, lamelový dizajn, rýchlosť dodávky a v neposlednom rade výborná cena, to sú hlavné prednosti tohto typu brán. Oceľové brány s polyuretánovou izoláciou hrúbky 40 mm sú určené do priemyselných objektov a garáží všade tam, kde je požiadavka na pásový dizajn brány. Veľkou výhodou je možnosť prispôsobenia vedenia dráhy stavebným podmienkam vo vnútri objektu, čo umožňuje montáž aj v komplikovaných podmienkach. Oceľový plášť sekcií zaručuje väč...

Ako prilákať viac zákazníkov?

Ako prilákať viac zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Oceľové kladky 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.