Špeciálna sada kladiek na zakružovanie uholníkov

Špeciálna sada kladiek na zakružovanie uholníkov

Kompatibilná s každým modelom stroja.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Strešné ventilátory SMART - špeciálna ponuka

  Strešné ventilátory SMART - špeciálna ponuka

  Mohol by sa ventilátor stať aj dekoráciuo budovy? Ventilátory rady SMART spĺňajú aj túto požiadavku. Sú to ventilátory novej generácie, určené pre všeobecnú ventiláciu v budovách. Dodávajú suchý vzduch s najvyššou teplotou +60?C, prašnosťou neprekračujúcou 0,3g/m?, bez lepkavých agresívnych nečistôt. Rodina ventilátorov SMART zahrňuje sériu 7 veľkostí motorov od 0,37kW do 7,5kW s najvyšším prietokom 27 500m?/h.Záujemcom zašleme katalógové listy na vyžiadanie.

 • Deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia, špeciálna ponuka: Bezzápachová a bezchlórová dezinfekcia

  Deratizácia, dezinsekcia a dezinfekcia, špeciálna ponuka: Bezzápachová a bezchlórová dezinfekcia

  Naša spoločnosť vykonáva dezinsekciu, deratizáciu a dezinfekciu, vo vysokej kvalite, so zárukou a bez škodlivého pôsobenia na životné prostredie. Nami používané prípravky nie sú jedy. Vykonávame aj plynovanie a účinné postreky proti plošticiam. Likvidujeme osie hniezda, aj podzemné !! Naše ceny Vás presvedčia. Nečakajte na premnoženie hávede, ŠPECIÁLNA PONUKA: Bezzápachová a bezchlórová dezinfekcia s dlhodobým účinkom !! Nemá nijaké vedľajšie účinky na životné prostredie, ani na ošetrované povrchy, kovové zariadenia nekorodujú !!!. !! Môže sa aplikovať aj za prítomnosti napr dlhodobo chorých a pod!! ...Sme platiteľmi DPH.

 • Špeciálna opravná zmes CT-2 - 0,8 mm

  - Používa sa pre vyplňovanie defektov plášťov pri opravách za tepla - Zmes je možné použiť aj na opravy duší - Teplota vulkanizácie je 135°C - Odporúčaný postup je uvedený v technologickom predpise - sekcia O nás/Technológie opráv/Opravy radiálnych alebo diagonálnych plášťov - Objem: 1kg/300mm - Hrúbka: 0,8 mm - Balenie: 1 ks

 • Špeciálna stavebná činnosť

  - Sanácie betónových konštrukcií priehrad, mostov a betónových skeletov nádrží, žeriavových dráh a vodovodných kolektorov, privádzačov a chladiacich veží striekanými betónmi, torkrétmi a špeciálnymi hmotami - Hydroizolácie betónových konštrukcií a murív - Sanácie dilatačných špár betónových konštrukcií - Statické zabezpečovanie budov - Kotvenie svahov a svorníkovanie skalných masívov - Sanácie pozemných priestorov a hydroizolácie - Sanácie betónových konštrukcií striekanými betónmi a injektážami so zameraním na zvýšenie stability, pevnosti, vodotesnosti a mrazuvzdornosti betónovej konštrukcie - Injektáže betónových...

 • Špeciálna obuv na operačné sály

  Špeciálna obuv na operačné sály

  - Mediplogs - Easyplogs

 • Špeciálna detekčná technika

  Špeciálna detekčná technika je zameraná na zisťovanie špecifických druhov ohrozenia bezpečnosti osôb a majetku. V našej ponuke sa nachádzajú špeciálne detektory, ktoré našli uplatnenie na Slovenskom trhu.

 • Špeciálna ponuka na zabezpečenie nákladu

  Špeciálna ponuka na zabezpečenie nákladu

  Ergo gurtne, pásy, rohy, všetky zabezpečovacie pásy ( gurtne ) sú homologizované a majú platný certifikát. Akceptované aj BAG Nemecko.

 • Špeciálna preprava

  Poskytujeme Vám prepravu malých stavebných strojov, mechanizmov, vysokozdvižných vozíkov a pod.

 • Špeciálna ponuka - FIŠKALIZÁCIA 2011

  Špeciálna ponuka - FIŠKALIZÁCIA 2011

  Jedinečná cenová ponuka - Budte pripravený na fiškalizáciu a ušetrite. Ponúkame Vám : výkonne miniatúrne PC s originálnym Win 7 PRO(Pôvodná cena 499 € - TERAZ IBA 399 €) termo-tlačiareň s fiškálnym modulom EFox (Pôvodná cena 499 € - TERAZ IBA 449 €) skladový a ekonomický software (263 €) VŠETKO SPOLU IBA TERAZ ZA 1 111 € !! Dostanete všetko čo správny podnikateľ potrebuje, za bezkonkurenčnú cenu ! AKCIU JE MOŽNÉ ZOBRAŤ AJ NA SPLÁTKY : 12 mesiacov - 96,25 €/mes. 24 mesiacov - 50,42 €/mes. Ceny sú uvedené bez DPH 20% a ponuka je platná do vypredania zásob.

 • AmerKool M81 - Špeciálna filtračná textília

  AmerKool M81 - Špeciálna filtračná textília

  Špeciálna filtračná textília na vysokoúčinný záchyt vlhkosti vo forme kvapiek a pary. Výrezy a náviny podľa špecifikácie. Typická aplikácia pre nasávania paroplynových zariadení a turbokompresorov. Vhodná pre oblasti s častým výskytom hmiel.

 • Špeciálna ponuka

  Špeciálna ponuka

  V blízkom susedstve, iba 4 km od hotela sa nachádza areál golfového klubu. Svojou blízkou polohou dokáže ponúknuť hotelovým hosťom atraktívne spestrenie, jedinečné športové vyžitie a relax počas ich pobytu v našom hoteli. Od začiatočníkov, až po profesionálnych hráčov - jednoducho všetkým záujemcom o tento krásny a náročný šport ponúka areál golfového klubu greenfee na 9 jamiek. Hotel, ako zmluvný partner golfového klubu ponúka svojim ubytovaným hosťom možnosť využívať jeho služby s jedinečnou zľavou až 30%.

 • GMP - automobilová špeciálna váha

  GMP - automobilová špeciálna váha

  Mechanický systém, kruhový odvažovací aparát. Váha se skládá ze dvou ocelových částí (most a podloží s nájezdy). Zařízení je instalováno do štěrkového lože, které je v nivelitě vysypáno vrstvou štěrku o síle 50 - 100 mm. Po každém přemístění je nutno váhu znovu úředně ověřit. Předností je snadná montáž a demontáž, tedy možnost přemístění váhy za minimálních nákladů. Třída přesnosti III. dle ČSN EN 45501, dílek 20 kg. Schválení typu měřidla TCM 122/94-1745. Všechny typy vah jsou určeny pro obchodní vážení, jsou tedy ověřitelné.

 • N80CB - Špeciálna klincovačka

  Špeciálna klincovačka na stlačený vzduch pre zarážanie pokrývačských klincov na asfaltové šindle. Ľahká konštrukcia; otvorenie zásobníku jedným stiskom. Použitie na asfaltové šindle. Ďalej na upevnenie sadrokartónov, lepenkových kartónov a mäkkých izolačných materiálov k drevu. - Hmotnosť: 3,86 kg - Dĺžka: 306 mm - Šírka: 140 mm - Výška: 336 mm - Pracovný tlak: 4,9–7,0 barov - Zásobník: 225-300 klincov - Zás. Jumbo: 700-1000 klincov - Klince: FAC

 • Špeciálna výroba

  Ide predovšetkým o kolesové a pásové vozidlá, plavidlá, leteckú techniku, delá, raketomety, mínomety, ručné zbrane, optické prístroje a ďalšie. Na spomínanú techniku ponúkame náhradné diely a výrobu nedostupných dielov. Vykonávame tiež delaboraciu a zhotovujeme rezy zbraní. Súčasťou služieb zákazníkom je odborné poradenstvo a nájdenie optimálneho riešenia. Našimi zákazníkmi sú armády a ministerstva obrany rôznych štátov vrátane SR a ČR, tuzemské i zahrančné spoločnosti, ale aj súkromní zberatelia. Záujemca o vojenskú techniku a zbrane musí byť držiteľom príslušného povolenia v súlade so zákonnými predpismi SR a medzinárodnými ...

 • Špeciálna doprava

  Okrem prepravy bežného tovaru sme schopní zabezpečiť aj prepravy ťažkých príp. nadrozmerných bremien. V splupráci s našími dlhodobými partnerskými firmami zabezpečíme žeriavy, vysokozdvižné vozíky, príp. akýkoľvek iný špeciálny stroj.

 • Špeciálna obuv

  - obuv na špeciálne účely

 • Špeciálna výroba

  Špeciálna výroba

  Vývoj a výroba konštrukcie polohovacích postelí.

 • Špeciálna forma out of home reklamy v prostriedkoch MHD

  V porovnaní s klasickými formami printovej či TV reklamy je moderným, veľmi perspektívnym spôsobom prinášania informácií o Vašich produktoch, značke, eventoch, priamo k Vašim zákazníkom.

 • Špeciálna zákazková výroba

  Výroba atypickej reklamy, kde sa po konzultácii s klientom navrhuje podľa účelu možné riešenie, technológia.

 • TOX - špeciálna hmoždinková technika

  TOX - špeciálna hmoždinková technika

  Zatepľovacie, kovové rozpínacie a uzlovacie hmoždinky, sklápacie pružinové kotvy.

 • Špeciálna technika na zabránenie úniku informácií

  - Vaše údaje sú veľmi cenná súčasť podnikania, preto je dôležité aby neopúšťali Vaše podnikanie.

 • Fassadenfarbe 3000 - Špeciálna fasádna farba so silikátovým charakterom

  Popis: Matná fasádová farba so silikátovým charakterom. Zvlášť vhodná na nátery minerálnych omietok s vysokou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, vhodná aj na staré a nové omietky, betón, azbestocement a dobre držiace staré nátery na báze disperzie. Vlastnosti: Vďaka špeciálnej kombinácii pojiva a pigmentu spája Fassadenfarbe 3000 PRO kladné vlastnosti disperzných a silikátových farieb. Je vodou riediteľná, odolná voči oteru a umývaniu , odolná poveternostným vplyvom, vodou riediteľná a so slabým zápachom.

 • Vŕtačka stojanová špeciálna USA, s priečne a stranovo pojazdným stolom

  Vŕtačka stojanová špeciálna USA, s priečne a stranovo pojazdným stolom

  cena bez DPH 2900,-Eur

 • Špeciálna ochranná obuv

  - protišmyková - odolná voči vode - odolná voči ropným produktom - Zlievárenské perká - Dielektrické galoše

 • Špeciálna technika

  - Štvorcestné vozíky - Zakladací žeriav - Regálový zakladač s obsluhou hore (man-up)

 • Špeciálna technika

  - štvornápravové stavebné vozidlá Mercedes ACTROS 4141 K 8x6/4 - nosnosť 25t

 • Špeciálna doprava

  - prepravy nebezpečného tovaru (látky horľavé, výbušné a jedovaté) - preprava nadrozmerných zásielok - prepravy vojenskej techniky

Prezentujete svoju firmu?

Prezentujete svoju firmu?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Špeciálna sada kladiek na zakružovanie uholníkov 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.