Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Kompletný odsávací systém FILCAR ECOARG1 / ECOARG2

Kompletný odsávací kit pre osobné a dodávkové automobily s 1 / 2 flexibilnými hadicami EUROGAS, koncovkou, ventilátorom a konzolou na stenu pre inštaláciu.

•set montážneho príslušenstva pre upevnenie ventilárora na koľajnicu
•1 ventilátor 1HP- 0,50 kW - 230/400V - 50 Hz (outlet 180 mm (7”)-r)
•1 ks / 2 ks hadice 75mm (3”) s 5-10 m hadicou EUROGAS do 200°C
•gumová odsávacia koncovka model BGT-75/140


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Košice - skladovanie s kompletným servisom pre 100 až 200 m2 v murovanej skladovacej hale

  Košice - skladovanie s kompletným servisom pre 100 až 200 m2 v murovanej skladovacej hale

  Celoročná služba skladovania materiálu v murovanej skladovacej hale v blízkosti centra Košíc s kompletným servisom evidencie a manipulácie s materiálom. K dispozícii rampa s nájazdovou plošinou, vysokozdvižný a nízkozdvižný vozík, temperované priestory. Plocha: do 200m2 Cena: dohodou

 • Kompletný predaj stavebného materiálu

  STAVMAT IN - stavebniny a stavebné centrá na Slovensku aj v Českej republike. Značka, s ktorou sa spája predaj stavebného materiálu, náradia, obkladov a dlažieb patrí do skupiny podnikov zastrešených charakteristickým znakom IN. IN je nie len znakom vyjadrujúcim aktuálnosť, je tiež symbolom investovania v najširšom slova zmysle a investovanie je našou prioritou už viac ako dvadsať rokov. STAVMAT pôsobí na slovenskom trhu so stavebným materiálom a svojich zákazníkov sa snaží osloviť štandardnými aj nadštandardnými ponukami a službami Hrubá stavba Murovací materiál Suché zmesi Hutný materiál Strešné systémy Hydroizolácie Tepelné izol...

 • Ponukam kompletny zateplovaci system a ploty

  Ponukam kompletny zateplovaci system a ploty

  Ponukam kompletny zateplovaci system rozneho druhu s moznostou dovozu,cena 43€m3 dovoz nad 10m3 az k vam domov.Tak tiez komplet betonove plotove dielce aj zo stlpikami kvalita 1.trieda rozne tvary.

 • Kompletný sortiment na darčekové balenie

  Ponúkame kompletný sortiment na ozdobné balenie skladajúci sa z darčekových sáčkov, darčekových tašiek, stúh, metalizovaných stúh, matelizovaných farebných fólií v kotúčoch a rolkách.

 • Kompletný aranžérsky sortiment pre kvetinárstva a svadobné salóny

  Ponúkame stuhy, obaly, sušinu, umelé kvety.

 • Kompletný program pre skladovanie a manipuláciu nebezpečných látok

  Máme know-how v teórii i praxi a z toho vyplývajúca dôvera našich zákazníkov nám umožnila stať sa vedúcou európskou firmou v odbore podnikovej ochrany životného prostredia. Na všetky naše výrobky poskytujeme 2-ročnú záruku. Naviac vám u vybraných výrobkov garantujeme záručnú dobu 5 rokov. Naše výrobky zodpovedajú vysokým požiadavkám na funkčnosť, skladovanie a bezpečnosť. Toto potvrdzujú početné schválenia a certifikáty.

 • Kompletný servis diskov

  Ponúkame kompletný servis hliníkových diskov. Vyrovnávanie, zváranie, striekanie a leštenie do chromového efektu.

 • Kompletný vrátane inštalácie - Kamerový systém Full HD IP PoE s 8 kanálovým NVR s 1TB HDD

  Kompletný vrátane inštalácie - Kamerový systém Full HD IP PoE s 8 kanálovým NVR s 1TB HDD

  8 x Kvalitne Full HD IP Kamery s IR prisvietením do vonkajšieho prostredia - statické 1 x PoE Ethernet switch 9x1Gb pre 8 kamier pre napájanie kamier 1 x NVR 8 Kanálovy sietový IP rekordér pre nahrávanie digitalného záznamu 1 x 1TB HDD pre uloženie záznamov v digitalnej podobe 1 x WAN router pre prístup cez internet/mobil/tablet 1 x Monitor 24 LCD pre zobrazenie náhladov kamier Cena je 2 999 Eur s DPH Bez inštalácie od ktorej záleží navýšenie o elektroinštalačný materiál Instalácia sa pohybuje od 20 do 80 hodin po 12Eur/hod.

 • Kompletný sortiment čelných, bočných a zadných skiel

  Autosklá na osobné automobily, dodávky, SUV-automobily a nákladné autá.

 • Štít kompletný osadený pravý AL-KO 2051

  k nápravám AL –KO B850 , B1200 , B1600 do 1500kg ? pre kolesovú jednotku 2051 kompletne osadený štít na pravú stranu štít je dodávaný v zloženom stave

 • Realizácia kompletných stavebných prác

  V priebehu nasledujúcich rokov sa spoločnosť podieľala na stavebnej výrobe v objeme viac ako 1 miliardy korún. Ako reakcia na neustály rozvoj a chuť napredovať v podobe vlastných investičných projektov vznikla 10.3.1997 I.K.M. REALITY-STAVING Banská Bystrica, a.s. V stavebnom sektore pôsobí úspešne dodnes, pričom úspešne realizovala a realizuje investičné projekty bytov, kancelárskych a polyfunkčných priestorov. Ich predaj si spoločnosť zabezpečuje vo vlastnej réžii, dokáže tak ovplyvniť kvalitu služieb , ktoré zákazník vyhľadáva. V súčasnej dobe zamestnáva spoločnosť takmer 76 stálych pracovníkov v profesnej skladbe, potrebnej pre realizác...

 • Kompletný servis

  Pri našej starostlivosti o záhradu sa môžete venovať iným činnostiam, pretože my sa staráme o všetky činnosti potrebné pre udržiavanie Vašej záhrady v bezchybnom stave. Od vysádzania cez kosenie, odburiňovanie, zalievanie, hnojenie až po rezy stromov a krov. Skrátka urobíme všetko za Vás. Frekvenciu a druh potrebných činností navrhneme podľa Vašich požiadaviek. Starostlivosť o rodinnú záhradu je odlišná od starostlivosti o park či väčšie zelené plochy. Preto ku každému klientovi pristupujeme so zreteľom na jeho vízie a životný štýl.

 • Sadrokartónové priečky, podhľady, kazetové stropy - kompletný systém suchej vnútornej výstavby

  Realizujeme tak kompletný systém suchej vnútornej výstavby, ako aj jeho jednotlivé časti - priečky zo sadrokartónu, kazetové stropy, znižovanie stropov, protipožiarne sadrokartóny, odhlučnenie miestností a pod. Certifikované systémy, s ktorými pracujeme sú zárukou kvality a vieme, že šetrenie v tejto oblasti je vždy na úkor ich spoľahlivosti a trvanlivosti. Snažíme sa používať pri svojej práci osvedčené materiály renomovaných značiek. Práve tie nám pomáhajú udržať vysoko latku úrovne našich služieb. Poskytujeme na ne plnú záruku.

 • Kotolne s kompletným technologickým zariadením pre rodinné domy, bytové domy, primyselné objekty

  - Kotle plynové - zemný plyn, propán - Kotle kvapalné - Kotle elektrické - Kotle na biomasu - Kotle na pevné palivo (uhlie, drevo) - Výmenníkové stanice - Návrh a projekčné riešenie

 • Kompletný 8 kamerový set

  8 kamerový SET, novinka v ponuke, komplet balenie v krabici.

 • Kompletný 4 kamerový

  Kamerový SET, novinka v ponuke, komplet balenie v krabici, ONLINE sledovanie.

 • PS 3 - 72/400 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  PS 3 - 72/400 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  Kompletný set PS 3-72/400 je vhodný na výrobu teplej úžitkovej vody a podporu vykurovania pre domácnosť s 5 – 6 osobami. Absorpčná plocha kolektorov je 8,823 m?. Ponúkame možnosť dodávky materiálu, alebo Vám celú zostavu dodáme, zapojíme a spustíme na kľúč.

 • PS 2 - 48/300 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  PS 2 - 48/300 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  Kompletný set PS 2-48/300 je vhodný na výrobu teplej úžitkovej vody pre domácnosť s 4 – 5 osobami. Absorpčná plocha kolektora je 5,882 m?. Ponúkame možnosť dodávky materiálu, alebo Vám celú zostavu dodáme, zapojíme a spustíme na kľúč.

 • PS 1.1 - 36/200 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  PS 1.1 - 36/200 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  Kompletný set PS 1.1-36/200 je vhodný na výrobu teplej úžitkovej vody pre domácnosť s 2 osobami. Absorpčná plocha kolektora je 4,412 m?. Ponúkame možnosť dodávky materiálu, alebo Vám celú zostavu dodáme, zapojíme a spustíme na kľúč.

 • PS 1 - 24/200 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  PS 1 - 24/200 - Kompletný set na výrobu teplej úžitkovej vody

  Kompletný set PS 1-24/200 je vhodný na výrobu teplej úžitkovej vody pre domácnosť s 2 osobami. Absorpčná plocha kolektora je 2,941 m?. Ponúkame možnosť dodávky materiálu, alebo Vám celú zostavu dodáme, zapojíme a spustíme na kľúč.

 • Kompletný servis pri organizácii regionálnych seminárov a sympózii

  - (inzercia, vyhotovenie internetovej komunikácia vrátane elektronickej registrácie)

 • Kompletný sortiment bleskozvodov

  - a príslušenstva

 • Kompletný servis pri organizácii národných a zahraničných kongresov

  - (rezervácia ubytovania, kongresové poplatky, zabezpečenie dopravy)

 • Kompletný sortiment pneumatických elementov CKD

  Kompletný sortiment pneumatických elementov CKD

  - Pneumatické valce - jednočinné, dvojčinné, minivalce, bezpiestnicové valce, priemery od 6 mm do 100 mm - Solenoidové ventily - 2, 3, 4, 5 cestné ventily (1/8” - 3/8”) - Jednotky pre úpravu stlačeného vzduchu - veľmi nízka hmotnosť, pripojenie 1/8” - 1”, tlak do 10 barov, vymrazovacie jednotky, sušiace jednotky, filtre stlačeného vzduchu 1/8” - 2” - Príslušenstvo - tlakové hadice, šrubenie, rýchlospojky, kontakty, spínače - Špeciálne ventily - ventily pre špeciálne médiá (voda, benzín, oleje, chladiace a rezné kvapaliny), ventily do výbušného prostredia, závitové alebo prírubové pripojenia (1/8” - 2”) Úpravne stlačeného vzduch...

 • Mzdové účtovníctvo - kompletný servis

  Mzdové účtovníctvo - kompletný servis

  Kompletný servis v oblasti spracovania mzdového účtovníctva a personalistiky. Cena dohodou! Ponuka pre celú SR! Migráciu dokladov v súlade so Zákonom o ochrane osobných a citlivých údajov zabezpečujeme my, bez príplatku! Cenovú ponuku Vám vypracujeme nezáväzne, stačí požiadať e-mailom a priložiť priemerný mesačný počet Vami zamestnávaných zamestnancov. Zamestnanec = trvalý pracovný pomer, dohodári, nepravidelné príjmy! V prípade potreby zabezpečujeme aj personálnu evidenciu! Máte otázky? Neváhajte nás kontaktovať!

 • Mzdové účtovníctvo - kompletný servis = Outsourcing

  Mzdové účtovníctvo - kompletný servis = Outsourcing

  - vedenie a spracovanie mzdového účtovníctva - vedenie personálnej agendy - metodické poradenstvo - vzdelávacie kurzy - rekvalifikačné kurzy - školenia a semináre V prípade, že sa rozhodnete pre Outsourcing mzdového účtovníctva, ušetríte: - mzdové náklady na pracovné miesto pre mzdovú účtovníčku a personalistku, - odvody za zamestnávateľa a zamestnanca, - náklady na náhradu mzdy pri PN, - náklady na zastupovanie počas dovolenky, PNky, OČRky, - náklady na kanceláriu, kancelárske potreby, energie, - náklady na príspevky na stravné, - náklady na PC a softwarove vybavenie, náklady na softwarovu licenciu, - náklady na školenie pracovn...

 • Výrobný a skladovací objekt s kompletným príslušenstvom vhodné na strojársku alebo inú výrobu, sklad

  Výrobný a skladovací objekt s kompletným príslušenstvom vhodné na strojársku alebo inú výrobu, sklad

  EXW Banskobystrický kraj ponuka na prenájom alebo na predaj. Preferuje sa odpredaj budov. V ponúkaných objektoch bola výroba do roku 2007. V súčastnosti sa tieto priestory využívajú ako na uskladnenie tovaru. Prístupnosť - od Žarnovice, kde ide rýchlostná komunikácia R1 sú prezentované objekty vzdialené 5 km. K prednostiam prezentovaných objektov by mohli patriť: pozemky pod budovami sú vo vlastníctve predajcu, pripravenosť k spusteniu prevádzky bez väčších investícií, predstavené objekty sú v dobrom technickom stave, s potrebnými prehliadkami ktoré vyžadujú štátne orgány, objekty sa nachádzajú v regióne s vyššou nezamestnanosťou Prenájom: 1...

 • Kompletný systém jemných hrablíc

  Kompletný systém jemných hrablíc

  Auger Monster toto zariadenie predstavuje šnekový (závitovkový) dopravník pre odvodenie kalu z odpadových vôd, ktorý kombinuje tri z najlepších technológií JWCI – drvič, jemné hrablice a kompresnú sekciu. Tento systém odstraňuje nežiadúce pevné látky z toku odpadovej vody za účelom zaistenia ľahšej, spoľahlivejšej a účinnejšej prevádzky ČOV. Auger Monster zahŕňa päť systémov v jednom kompaktnom zariadení. S pomocou všestranného zariadenia Auger Monster je mechanické čistenie odpadových vôd omnoho ľahšie.

 • Plastové dvere s kompletným servisom

  Plastové dvere s kompletným servisom

  Plastové dvere navrhneme, vyrobíme a namontujeme. Dovoz je zdarma. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami. Postaráme sa o odvoz a likvidáciu odpadu. Spoľahnite sa na našu rýchlosť. Plastové dvere a posuvné steny vám dodáme už do 10 pracovných dní.

 • Plastové okná TROCAL s kompletným servisom

  Plastové okná TROCAL s kompletným servisom

  Plastové okná navrhneme, vyrobíme a namontujeme, vaše staré okná demontujeme. Dovoz je zdarma. Montáž, demontáž a murárske práce robíme s maximálnou ohľaduplnosťou, zostane po nás rovnako čisto ako pred prácami. Spoľahnite sa na našu rýchlosť Plastové okná TROCAL dodáme už od 12 pracovných dní Doprajte si kvalitu Kvalitou sme si istí, o čom svedčí aj 5 ročná záruka. Sme stabilná firma, plastové okná TROCAL vyrábame a montujeme už 9 rokov, ročne vyrobíme viac ako 6000 okien. Vysoký statický potenciál našich systémov garantuje dokonalú stabilitu. O kvalite a profesionálnom prístupe sa môžete presvedčiť aj vy.

 • Kompletný servis v oblasti sklolaminátových výrobkov

  Kompletný servis v oblasti sklolaminátových výrobkov

  Okrem techniky pre odpadové hospodárstvo vyrábame ďalšie výrobky, ktoré nachádzajú uplatnenie v mnohých odboroch. V oblasti sklolaminátových výrobkov zaisťujeme kompletný servis vrátane návrhu dizajnu a výroby foriem. Medzi také výrobky patrí napríklad výroba sklolaminátových spojlerov, kapôt a ďalších automobilových dielov, výroba sanitárneho vybavenia vrátane sprchových kútov a relaxačných vaní , výroba nádrží, nádob na zimný posyp a ďalších výrobkov. Ďalej ponúkame spoluprácu v oblasti dodávok presných tvarovaných výpalkov technológiou CNC plazmového/plynového rezania (pracovné rozmery stola 8100x2600 mm) a ohýbanie na tandem...

 • Kompletný solárny systém

  Kompletný solárny systém

  SOLARBOX Kompletný solárny systém určený na ohrev teplej úžitkovej vody /TÚV/ obsahujúci v sebe už 120 litrový nerezový bojler. Priamy ohrev bez potreby výmenníka zvyšuje účinnosť celého solárneho systému. Unikátne riešenie už nepotrebuje pripájať žiadnu riadiacu jednotku, teplotné sondy, čerpadlo, expandomat ani nemrznúcu kvapalinu. Veľmi jednoduchá „ hobby montáž celého systému sa dá urobiť aj svojpomocne bez väčších zásahov do pôvodného ohrevu TÚV. Stavebnicový systém umožňuje pripájať jednotlivé moduly a vytvárať tak aj velke celky. SOLARBOX sa jednoducho napojí na prívod studenej vody a vývod s ohriatou vodou sa p...

 • Kompletný náterový systém - trojitá ochrana

  Kompletný náterový systém - trojitá ochrana

  Náterové systémy radu SIGMA SECURA PLUS SYSTÉM sú zladené tak, aby sa vlastnosti jednotlivých náterov navzájom dopĺňali a poskytovali najvyššiu ochranu dreva. Iba spojením jednotlivých náterových hmôt z radu SIGMA SECURA PLUS SYSTEM sa v maximálnej miere využijú ich jedinečné vlastnosti, čím poskytujú unikátnu trojitú ochranu dreva. Základné nátery: - vynikajúca penetrácia - protifungicídny účinok - voduodpudivý efekt - vynikajúca kotviaca vrstva - pre nasledujúce nátery - hladký povrch

 • Ponúkame kompletný sortiment Motorpal

  Ponúkame kompletný sortiment Motorpal

  - Vstrekovacie súpravy: sú tvorené radovým vstrekovacím čerpadlom a jeho príslušenstvom. Toto sa skladá z regulátoru otáčok, podávacieho čerpadla, spojky, pridávača paliva, pretlakového korektoru a dalších prídavných zariadení. Radové vstrekovacie čerpadlá vyrába Motorpal pre použitie na motoroch cestných a železničných vozidiel, pre lodné motory, pre motory stavebných a poľnohospodárskych strojov, generátorov a tiež pre motory stacionárne. - Vstrekovače: spolu so vstrekovaciou dýzou zaisťujú dokonalé rozprášenie paliva v spaľovacom priestore naftového motoru. Skladajú sa z držiaku a vstrekovacej dýzy. Motorpal vyrába široký sortiment d...

 • Kompletný systém PVC-U, PVC-C, ABS, PP-H, PVDF

  Kompletný systém PVC-U, PVC-C, ABS, PP-H, PVDF

  Široký sortiment plynových zariadení, potrubí, ručných a automatických armatúr, ako aj meracích a riadiacich systémov. Polyvinylchlorid (PVC-U): - PVC-U Compound je zhotovovaný pre nás podľa vlastnej receptúry, spĺňa najvyššie požiadavky týkajúce sa tepelnej stálosti, chemickej stálosti a životnosti. PVC-U je univerzálny materiál a poskytuje veľa využití pri najlepšom pomere cena/výkon. Nachchloriertes Polyvinylchlorid (PVC-C): - PVC-C má podobné vlastnosti ako PVC-U. Vyšší podiel chlóru robí materiál ešte odolnejší voči chemikaliam a vysokým teplotám (do 80°C) PVC-C je preto ideálnym materiálom do agresívneho a korozívneho pros...

 • Kompletný plastový program

  Kompletný plastový program

  Vyrábame: skrutky, podložky, matice, krytky skrutiek, nastaviteľné nožičky, záslepky otvorov, závitové ochranné zátky, hladké zátky na ochranu koncov rúr, dutých profilov, prechodky, zaskakovacie nity, distančné podperky plošných spojov, izolačné púzdra.

 • Kompletný sortiment výrobkov a.s. Motorpal

  Kompletný sortiment výrobkov a.s. Motorpal

  Akciová spoločnosť MOTORPAL Jihlava je významným výrobcom vstrekovacích zariadení pre naftové motory. Spoločnosť Finalmont je od roku 1993 jej autorizovaným predajcom pre územie Slovenskej Republiky. Ponúkame kompletný sortiment výrobkov a.s. Motorpal, rozdelený do nasledovných skupín: - Vstrekovacie súpravy: sú tvorené radovým vstrekovacím čerpadlom a jeho príslušenstvom. Toto sa skladá z regulátoru otáčok, podávacieho čerpadla, spojky, pridávača paliva, pretlakového korektoru a dalších prídavných zariadení. Radové vstrekovacie čerpadlá vyrába Motorpal pre použitie na motoroch cestných a železničných vozidiel, pre lodné motory, pre m...

 • Sústruh hrotový ťažký 910/4000 mm s kompletným príslušenstvom

  Sústruh hrotový ťažký 910/4000 mm s kompletným príslušenstvom

  Sústruh hrotový ťažký 910/4000 mm s kompl.prísl. Typ PA 45 Výrobca :Potisje Rok výr.:1987 min.použitý na údržbe Obežný priemer nad lôžkom 910 mm Obežný priemer nad suportom 630 mm Vrtanie vretena :140 mm !! V prehlbení 1210 mm Max. dĺžka sústruženia 4000 mm Výkon:15 kW Váha 75 000 kg Stav: perfekntné lože .od prúdom Príslušenstvo: pevná a pohyblivá luneta,otočný hrot Lícná doska,sklučídlo,chladene.dokumentácia

 • Kompletný sortiment manipulačnej techniky EP

  Kompletný sortiment manipulačnej techniky EP

  Uvádzame na Slovenský trh, kompletný sortiment manipulačnej techniky EP za výhodné ceny: - Ručné paletové vozíky - Ručný vysokozdvižný vozík - Ručný vysokozdvižný vozík vidlicový - Elektrické nízkozdvižné ručné paletové vozíky - Elektrické vysokozdvižné ručné paletové vozíky - Elektrické vysokozdvižné vozíky 3-kolesové J-séria - Elektrické vysokozdvižné vozíky 4-kolesové J-séria - Vysokozdvižné vozíky s pohonom Diesel R-séria - Vysokozdvižné vozíky s pohonom LPG R-séria - Vysokozdvižné vozíky s pohonom Diesel H-séria - Lis na pneumatiky Ďalej ponúkame: * Služby: - servis - prenájom - technické prehlia...

 • Tlačiareň PENAPRINT poskytuje kompletný polygrafický servis v oblasti výroby ofsetovej tlače kartoná

  Tlačiareň PENAPRINT poskytuje kompletný polygrafický servis v oblasti výroby ofsetovej tlače kartoná

  Tlačiareň PENAPRINT ponúka tlačiarenské služby (Hárková ofsetová a digitálna tlač, sieťotlač, tamponprint) Tlač od jedneho kusa. Ofsetová tlačiareň: Katalógy, prospekty, letáky, výroba losov, formuláre, návody, skriptá, samolepky, obaly s výsekom a iná polygrafická výroba podľa prianí zákazníka ( tailor made). Reklamné predmety: Výroba / Dovoz / Predaj a potlač reklamných predmetov (tamponprint, sieťotlač)(3D predmety, zapaľovače, perá, otváraky, termosky, dáždniky, USB kľúče, HDPE, LDPE igelitové tašky, papierové luxusné darčekové tašky, kalendáre, PF karty, diáre...). Sieťotlač, transferová tlač: Reklamny textil, gastro...

 • Kompletný grafický dizajn

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti kompletného grafického dizajnu.

 • Výroba a návrh dopravníkov, manipulátorov a ostatných jednoúčelových strojov, dodávka kompletných vý

  Výroba a návrh dopravníkov, manipulátorov a ostatných jednoúčelových strojov, dodávka kompletných vý

  Vyrábame a navrhujeme jednoúčelové stroje (dopravníky, manipuláory, lisy, drtiče, atď) resp.kompletné výrobné linky + uvedenie do prevádzky spolu s kompletným záručným a pozáručným servisom.

 • Kompletný kancelársky servis

  - prenájom obchodnej adresy pre zriadenie registračného sídla spoločnosti - prijímanie korešpondencie (a jej ďalšie rozosielanie či archivovanie podľa pokynov klienta) - zriadenie e-mailovej adresy v našej doméne - faxová a telefónna služba s prijímaním odkazu - všetky bežné sekretárske a kancelárske služby vrátane účtovných konzultácií a zaistenia daňových a právnych konzultácií

 • Kompletný ekonomický servis

  •Ako súčasť vedenia účtovníctva poskytujeme klientovi bezplatne ežné odborné konzultácie. •Na požiadanie klienta sa zúčastňujeme daňových kontrol a poskytujeme pracovníkom kontrolných orgánov informácie o svojej činnosti pre klienta. •Pre klienta zabezpečujeme po dohode doručenie výkazov do sídla klienta prípadne priamo na príslušné inštitúcie a doručenie dokladov na spracovanie do sídla spoločnosti.

 • Kompletný návrh výrobku

  •Od konceptu až po kompletizáciu (projekty na kľúč). •Alebo vám dodáme kompletné podklady pre výrobu (BOM, schémy, firmware) a výrobu si možete zabezpečiť sami.

 • Výrobný a skladovací objekt s kompletným príslušenstvom vhodné na strojársku alebo inú výrobu, sklad

  Ponuka na prenájom alebo na predaj. Preferuje sa odpredaj budov. V ponúkaných objektoch bola výroba do roku 2007. V súčasnosti sa tieto priestory využívajú ako na uskladnenie tovaru. Prístupnosť - od Žarnovice, kde je rýchlostná komunikácia R1 sú prezentované objekty vzdialené 5 km. K prednostiam prezentovaných objektov by mohli patriť: pozemky pod budovami sú vo vlastníctve predajcu, pripravenosť k spusteniu prevádzky bez väčších investícií, objekty sú v dobrom technickom stave, s potrebnými prehliadkami ktoré vyžadujú štátne orgány, nachádzajú sa v regióne s vyššou nezamestnanosťou. Príslušenstvo: vlastná trafostanica, centrálny rozvod s...

 • Kompletný sortiment ošatenia a ostatného textilu pre hotely a reštaurácie

  Ponúkame pre hotely, penzióny, reštaurácie, závodné jedálne a iné ubytovacie a reštauračné zariadenia predaj komplet sortimentu textilu: Všetok sortiment aj v štandard, aj vo vysokej kvalite podľa požiadavky zákazníka. - obrusy, servítky - posteľnú bielizeň - uteráky, osušky, utierky - župany - biele ošatenie do reštauračných prevádzok. Ponúkame aj prenájom celého sortimentu spolu so službou prania u nás.

 • Kompletný CCTV systém so 4 kamerami

  Sada obsahuje digitálny videorecorder AC- 442L HS41 + HDD 500GB + kamery 4x VS-TECH 1438 s IR prisvietením-varifokal optika + 100m koaxiálny kábel + 8x F-konektor + 8x BNC konektor + 4x napájací zdroj 12V / 1,0Ah. Systém je určený na ochranu objektov väčšej veľkosti ako sklady, fimy a aj rodinné domy, chaty, kancelárie, atď. a dokážu zladiť náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez internetové pripojenie - vzdialené sledovanie až 5. užívatelov súčasne pomocou licencovaného software Video Viewer pomocou Internet Exploreru alebo Mozilla Firefox a prehrávače QuickTime, + software na sledovanie aktuálného diania cez mobilný telefo...

 • Kompletný CCTV systém s 4 kamerami

  Sada obsahuje digitálny videorecorder AC- 442L HS41+ HDD 500GB + kamery 4x ALC 1420 s IR prisvietením + 100m koaxiálny kábel + 8x F-konektor + 8x BNC konektor + 4x napájací zdroj 12V 1,0Ah. Systém je určený na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, chaty, kancelárie, firma, atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez internetové pripojenie - vzdialené sledovanie až pomocou software Video Viewer pomocou Internet Exploreru alebo Mozilla Firefox a prehrávače QuickTime, + software na sledovanie aktuálného diania cez mobilný telefon - iPhone / BlackBerry, dialkové ovládanie cez mobilný telefon, záloh...

 • Kompletný CCTV systém s 3 kamerami

  Sada obsahuje digitálny videorecorder AC- 442L HS41+ HDD 500GB + kamery 2x ALC 1420 s IR prisvietením + kamera dome1x ASD 2420 s IR prisvietením + 50m koaxiálny kábel + 6x F-konektor + 6x BNC konektor + 3x napájací zdroj 12V 3Ah. Systém je určený na ochranu objektov strednej veľkosti ako rodinné domy, chaty, kancelárie, firma, atď. a dokážu zladiť aj náročnejšie požiadavky na bezpečnosť a zároveň aj komfort cez internetové pripojenie - vzdialené sledovanie software Video Viewer pomocou Internet Exploreru alebo Mozilla Firefox a prehrávače QuickTime, + software na sledovanie aktuálného diania cez mobilný telefon - iPhone / BlackBerry, dialkové ovládanie...

Máte lepšie produkty ako konkurencia?

Máte lepšie produkty ako konkurencia?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Kompletný odsávací systém FILCAR ECOARG1 / ECOARG2 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.