Polyuretanové podlahy s pružnou vložkou

Polyuretanové podlahy s pružnou vložkou sa ukladajú na rovinný kvalitný betónový podklad alebo špeciálne upravenú a prípadne aj odvetrané stávajúce palubové podlahu vo vyhovujúcom stave. Na celoplošne prilepenú pružnú podložku s uzavretými pórmi rôznych tvarov a hrúbok sa postupne nanášajú polyuretanové stierky s finálnym PU lakom podľa požadovaného odtieňa. Bodovo pružná podlaha s hladkým povrchom je vhodná pre všetky druhy halových športov a gymnastiku.

Pre tenisové povrchy možno uplatniť jemne drsný povrch dosiahnutý finálnym PU náterom, ktorý je plnený jemným granulátom PU hmoty. Prenosné telocvičné náradie je potrebné opatriť na dosadacích plochách filcovými podložkami.

Nový typ PU pružnej podlahy plne vyhovuje DIN 18032/2 a vyrába sa pre bežnú športovú činnosť, alebo pre zvýšené zaťaženie (kolieskové korčule).Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
 • Sendvičové polyuretánové PUR panely

  Sendvičové polyuretánové PUR panely

  Vyrábame, predávame, montujeme sendvičové izolačné polyuretánové PUR panely, stenové aj strešné Hrubky : 40+50+60+80+100+120 mm Farby : biela RAL 9002 , zelená RAL 6011, červená RAL 3011, strieborná RAL 9006, modrá RAL 5010, hnedá RAL 8017 Skladom : biele Dlžky : 6 a 8 m Termín : ihned skladom Použiteie : haly, sklady, hangáre, garáže, dielne, výrobné haly, priečky, podhĺady, chladiace boxy, zateplenie stien, garáže, zateplené strechy, zateplenie striech bazénov, pristrešky, zatepleni voliér, poľnohospodárske objekty, predajne, prodajné stánky, interiérové zateplené izolované boxy, ľahké ocelové konštrukcie, ľahké montované ko...

 • Epoxidové a polyuretánové podlahy

  Sú tvorené zmesou epoxidovej živice, resp polyuretánovej hmoty s tvrdidlami, plnivami, aditívami, pigmentami a ďalšími modifikačnými prísadami. Ich rozsah použitia je veľmi široký /od nemocníc a škôl až po ťažké strojárske prevádzky/ a v posledných rokoch je badať obrovský nárast škály výrobkov so širokým spektrom využitia. Základným predpokladom pre úspešnú aplikáciu bežných epoxidových podlahovín je suchý /vlhkosť do 4%/, dostatočne pevný podklad /najčastejšie betónový/ zbavený nečistôt a prachu. Samotná podlahová vrstva býva dodávaná od náteru v hrúbke do 1 mm, cez stierky v hr. 1-3 mm (prípadne podľa požiadavky), až p...

 • Ponúkam sendvičové polyuretanové PUR panely

  Ponúkam sendvičové polyuretanové PUR panely

  Ponukam sendvičové polyuretanové PUR panely, šírka 1,0 m, střešné aj stenové, dĺžky na mieru. Zo skladu predávame stenové PUR panely hrubky: 40 + 50 + 60 + 80 + 100 mm - všetko dlžky 6,0 m, strešné PUR panely 80/120 - dĺžky 8,0 m. Zo skladu farba biela RAL 9002, z výroby rozne farby, taktiež v ponuke PIR panely.

 • Epoxidové a polyuretanové podlahy

  Epoxidové a polyuretanové podlahy

  Sú to podlahy s vysokokvalitným, hladkým alebo protišmikovím povrchom.Poúživaju sa všade kde sa na podlahu kladu vysoke naroky na pevnosť a oderuvzdornosť.Tieto podlahymajú veľmi dobre mechanické vastnosti a su chemický odolné.Aplikuju sa v hrubke 2-4 mm.Materiáli sú hygienický nezávadné, odolnévôči ropným produktom, roztokom kyselin,soli a rozpuštediel.Najdú uplatnenie vo výrobnych halách, skladových priestoroch,automobilovom priemysle, zdravoníckých zariadeniach, chodbách, garáži a pod....

 • Liate epoxydové a polyuretánové podlahy

  •Samonivelizačné bezšpárové systémy najviac používane v priemysle a občianskej vybavenosti. • Hygienické prevádzky, potravinársky priemysel, výrobne priestory. • Dvoj –trojzložkové živicové podlahy na vnútorné a vonkajšie použitie. • Tieto podlahy vykazujú vysoké parametre tvrdosti, oteru, chemickéj odolnosti a pod. •Pre tieto vlastnosti sa používajú v stredne až ťažko namáhaných prevádzkach. Tvrdosť až 65 MPa. •Najčastejšie hrúbky týchto podláh sú v rozpätí 2-6 mm.

 • Polyuretanové ochrany a chrániče

  Polyuretanové ochrany a chrániče

  Polyuretanové ochrany pro vinuté smyčky a vázací popruhy Zvyšují odolnost smyček a popruhů proti proříznutí, zvyšují odolnost proti skluzu a oděru. Umožnují šetrné zacházení s břemeny a bezpečné zvedání. Přídavné ochranné návleky pro vinuté smyčky a vázací popruhy, Pevné ochranné vrstvy pro vázací popruhy, Ochranné rohy (příložky). Tlumící a ochranné prvky z polyuretanu Tlumící prvky pro chladírny; lakované, dýhované stěny a plochy; zvuková studia; ocelové konstrukce a další. Polyuretanová obložení výsypek, žlabů a dopravníků Tam, kde není možno ochrany přišroubovat či jinak připevnit, je často sváření nejjed...

 • Polyuretánové plášte

  Plášte sú produkty z mikrocelulárneho materiálu založeného na báze polyuretánu so špeciálnou intergálnou povrchovou vrstvou. Mikrocelulárny polyuretán zabezpečuje adekvvátnu mäkkosť podobnú pneumatickým plášťom. Integrálna vrstva pokrýva požiadavky na veľkú odolnosť voči opotrebeniu a primeranú priľnavosť. Väčšie plášte obsahujú dvojicu alebo štvoricu pätkových laniek, ktoré poskytujú prídavnú fixáciu plášta na ráfiku. Dezén plášťa je najčastejšie navrhnutý podľa požiadaviek zákazníka.

 • Polyuretanové formy na vibrolité výrobky

  Pro vytvoření správné nabídky na polyuretanové formy je nezbytné zodpovědět následující otázky: - velikost formátu (délka, šířka, výška) - horní a boční povrch výrobku (např. přírodní kámen, hladký, …) - výrobek s fází nebo bez fáze, nebo rádius - kónický výrobek? důvod pro konicitu: lepší odbedňovací vlastnost - s nebo bez podpůrných rámečků (možné v provedení aluminium, ocel nebo dřevo)

 • Polyuretanové formy na vibrolité výrobky

  Pro vytvoření správné nabídky na polyuretanové formy je nezbytné zodpovědět následující otázky: - velikost formátu (délka, šířka, výška) - horní a boční povrch výrobku (např. přírodní kámen, hladký, …) - výrobek s fází nebo bez fáze, nebo rádius - kónický výrobek? důvod pro konicitu: lepší odbedňovací vlastnost - s nebo bez podpůrných rámečků (možné v provedení aluminium, ocel nebo dřevo)

 • Polyuretánové športové povrchy

  Polyuretánové športové povrchy

  Certifikovaná,vysoko kvalitná športová podlaha. Možné pokladať na betón, resp. na rošt. Podlaha je bez spojov, s dlhou životnosťou, obnoviteľná, ľahko opraviteľná.Je pružná a vhodná najmä do telocviční, fitns centier. K dispozícii je široká farebná škála. Veľmi vhodná pre volejbal, hádzanú, florbal, gymnastiku, basketbal a ďalšie halové športy.

 • Polyuretánové hydroizolačné živice

  Polyuretánové hydroizolačné živice

  Pre tvorbu dodatočnej izolácie v stavebných konštrukciách dodávame širokú škálu špeciálnych materiálov renomovaných firiem.

 • AQUASMART® System - tekuté polyuretánové hydroizolačné materiály

  AQUASMART® System - tekuté polyuretánové hydroizolačné materiály

  Nová generácia výrobkov. Systémy a materiály AQUASMART sú na báze vody. Neobsahujú organické rozpúšťadlá, sú netoxické. Majú najvyššie kvalitatívne ukazovatele. Majú vysoké fyzikálno-mechanické vlastnosti a vynikajúcu odolnosť voči UV žiareniu. AQUASMART ®-PU-2K je dvojzložkový alifatický polyuretánoví vode odolný náter na vodnej báze. Ľahko sa aplikuje na vertikálne a horizontálne plochy ľubovoľného tvaru, kde vytvorí hladkú a pružnú vodotesnú membránu s vynikajúcou mechanickou, chemickou a tepelnou odolnosťou. Je odolní voči UV žiareniu a ďalším nepriaznivým vplyvom životného prostredia. Nanáša sa štetcom, valčekom aleb...

 • Polyuretánové potery

  Polyuretánový poter sa aplikuje v hrúbke tri až štyri milimetre a v porovnaní s epoxidovým poterom sa aplikuje do priestorov s predpokladom zvýšenej záťaže, vďaka jeho húževnatosti a pružnosti. Na dotyk je mäkší a tepelné rozťažnosti znáša lepšie, čo z neho robí ideálneho kandidáta do kúpeľní a sprchovacích kútov. Je vhodným riešením aj pre exteriéry, ako terasy a balkóny.

 • Polyuretanové panely s hotovým obkladem

  Polyuretanové panely s hotovým obkladem

  Nabízíme Vám revoluční stavební materiál.Polyuretanová izolace s hotovým dekoračním obkladem LITE-PANEL a THERM-ART.V jednom kroku špičkově izolujete a zároveň obkládáte.Snadno lze zvládnou i svépomoci.Otevřete si katalogy v sekci katalog.

 • Priemyselne liate podlahy epoxidove, polyuretanove,MMA /akrylát/, PUMMA

  Priemyselne liate podlahy epoxidove, polyuretanove,MMA /akrylát/, PUMMA

  Priemyselne liate podlahy epoxidove polyuretanove PUMMA Liate podlahy do garáží, bytov, rodinnych domov, priemyselných objektov,nemocnic, kotolní, pivníc, dielní Chemicky odolné liate podlahy

 • Lité polyuretanové výrobky

  Lité polyuretanové výrobky

  Technické dílce z litých polyuretanů (kola, válce tvarové dílce) tvrdosti od 10 ShA do 85 ShD

 • Polyuretanové elastomery

  Polyuretanové elastomery

  Polyuretanový elastomer se vyznačuje vysokou oděruvzdorností a houževnatostí, při velké pevnosti v dalším trhání a příznivou pružností. Vlastnosti materiálů lze měnit dle přání zákazníka např. tvrdost od 25 do 98 ShA, lze snadno měnit barvu nebo připravit některé konstrukční dílce tvrdosti např. 80 ShD atd. Dobré vlastnosti se projeví především při dynamickém zatížení. Technologie výroby odléváním je velmi variabilní a nevyžaduje drahé tlakové formy a proto lze ekonomicky vyrábět i velmi malé série či prototypy. Lze provádět také vlastní poplastování kovových nebo plastových dílců polyuretanem. Materiály s vyšší tvrdost...

 • Polyuretanové pěny

  Polyuretanové pěny

  Vyrábět lze celou škálu výrobků z měkké, polotuhé, integrální i tvrdé pěny, včetně kombinace s kovem nebo plasty. Jedná se především o technické dílce s různou členitostí, ale také o válce, ozubená kola, desky a některé polotovary. Vlastnosti dílců jsou dány zpracovaným systémem na konkrétní aplikaci. Materiály jsou certifikovány pro použití v potravinářském průmyslu. Použití: Pěnové desky, bloky, válce a technické dílce, manipulační válce v gumárenském průmyslu, podávací válce, pomocné přípravky pro automobilový průmysl, těsnící materiály, izolační materiály atd.

 • Polyuretánove tekuté membrány - na PUR báze

  Hydroizolačný náter H-DESMO je jednozložková polyuretánová látka, vytvárajúca elastickú membránu sa silnou priľnavosťou na rôzne druhy povrchov. Obsahuje malé percento xylolu a v prípade potreby možno riediť rozpúšťadlami. Náter H-DESMO je založený na čisto polyuretánovej elastomérovou hydrofóbna živicu s prímesou špeciálnych anorganických plnív, vďaka ktorým má produkt vynikajúce mechanické, chemické, tepelné a UV vlastnosti. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo airless striekaním v dvoch vrstvách, s minimálnou celkovou spotrebou 1,5 až 1,8 kg / m2.

 • Polyuretánove tekuté membrány - na PUR báze

  Hydroizolačný náter H-DESMO je jednozložková polyuretánová látka, vytvárajúca elastickú membránu sa silnou priľnavosťou na rôzne druhy povrchov. Obsahuje malé percento xylolu a v prípade potreby možno riediť rozpúšťadlami. Náter H-DESMO je založený na čisto polyuretánovej elastomérovou hydrofóbna živicu s prímesou špeciálnych anorganických plnív, vďaka ktorým má produkt vynikajúce mechanické, chemické, tepelné a UV vlastnosti. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo airless striekaním v dvoch vrstvách, s minimálnou celkovou spotrebou 1,5 až 1,8 kg / m2.

 • Polyuretanové trámy

  Polyuretanové trámy

  Trámy z polyuretanu jsou zdařilou imitací dřevěných trámů. Vyrábějí se v rustikálním i moderním provedení. Předností polyuretanových trámů je nízká hmotnost a velká pevnost. Montáž polyuretanových trámů je jednoduchá, provádí se pomocí speciálních lepidel. Jsou vhodné pro překrytí kabelů, lze do nich namontovat i bodová světla. Spoje trámů působivě zamaskuje zdařilá imitace kování. Vhodným doplňkem trámů jsou polyuretanová prkna a konzole. Během několika málo hodin si může každý místnost přetvořit podle svého vkusu. Polyuretanové trámy mají teplotní odolnost v rozsahu od -20 do + 70 st.C. Nesmí být vystaveny stálému vlhk...

 • Polyuretanové a gumené sitá lankové sitá ELASTIC

  Polyuretanové a gumené sitá lankové sitá ELASTIC

  Použitie Lankové sito ELASTIC je moderné perspektívne sito pre triedenie sypkých a lepivých materiálov, do hranice triedenia cca 25 mm. Sito má veľkú voľnú plochu, výkon a životnosť. Charakteristika Sito je tvorené kovovými a kevlarovými lankami v polyuretanovom elastomeri. Jedná sa o tzv. PU drôt. Veľkosť oka 5 - 18 mm Priemer lanka Tabuľka technickej špecifikácie obsahuje základné používané priemery polyuretánových a kevlarových lán Materiál Kovové a kevlarové lanká v polyuretanovom elastomeri Rozmery Podľa konštrukcie triediča

 • Polyuretanové a gumené sitá membránové sitá t

  Polyuretanové a gumené sitá membránové sitá t

  - Membránové sitá pre triediče Binder-Bivitec - Membránové sitá pre triediče Hein,Lehman Liwell - Membránové sitá pre modulárne systémy - vyrábané pre špeciálne aplikácie dierovaním alebo odlievaním - dostupné vo všetkých polyuretánových a gumených materiáloch vrátane vulkolanu - používané pri recyklácii, drevárskom priemysle, štrkovniach a kameňolomoch Veľkosť oka Oká môžu byť štvorcové, kruhové alebo oválne. Obvyklé rozmery ôk sú v rozmedzí 2 - 40 mm. Otvory sú do membrány dierované a môžu byť podľa potreby triedenia zhotovené v uvedených rozmedziach, v požadovanom tvare a orientácii ôk. Hrúbka sita Pre modulárn...

 • Polyuretanové a gumené sitá celoliate plochy samonosné

  Polyuretanové a gumené sitá celoliate plochy samonosné

  Použitie Pre suché aj mokré triedenie sypkých materiálov, odvodňovanie. Tieto plochy je možne použiť aj pre triedenie v prípade, keď napínanie sita v triediči nieje možné. Charakteristika Polyuretanová plocha je odliata v celku, vo vnútri je armovaná oceľovou výstužou a opatrená upevňovacími otvormi. Montážne pokyny Sito je do triediča upevnené pomocou skrutiek alebo lištami a klinmi. Obvykle je nutné sitovú plochu pripevniť aj k nosným podperám triediča pomocou háčkov alebo strmeňa. V prípade upevnenia sita skrutkami je nutné špecifikovať upevňovacie otvory pred zadaním do výroby. Následné prevŕtanie sitovej plochy z dôvodu vnútorn...

 • Polyuretanové a gumené sitá Priečne a pozdĺžne napínané

  Polyuretanové a gumené sitá Priečne a pozdĺžne napínané

  Použitie Pre suché aj mokré triedenie sypkých materiálov, odvodňovanie. Charakteristika Polyuretánová plocha je odliata v celku vrátane upínacích falcov; gumová plocha je vyrobená inou technológiou tiež v celku vrátane falcov; v triediči je možné inštalovať polyuretánové plochy samostatne, príp. aj s drôtenými sitami. Montážne pokyny Sito je do triediča napínané priečne medzi bočnice napínacími lištami vloženými do A-falcov; v mieste styku s podperným nosníkom sita, musia byť tieto podpery opatrené ochranným gumeným profilom; doporučené prevýšenie podpier je cca 20 mm na 1 m šírky alebo dĺžky triediča; sito nie je možné pri mont...

 • Polyuretanové a gumené sitá

  Polyuretanové a gumené sitá

  Použitie Pre suché aj mokré triedenie a odvodňovanie. Charakteristika Stavebnicový (modulový) sitový systém predstavuje najmodernejší trend v oblasti triediacich a odvodňovacích plôch. Sitová plocha triediča je zostavená z modulov (prvkov) s kónickými okami, so štandartnými vnútornými rozmermi 300 × 1000 mm - systém Clip-tec (pri systéme Uni-Step 300 × 600 mm), ktoré sú doplnené krajovými modulmi s potrebnou šírkou podľa veľkosti triediča. Najväčšou prednosťou stavebnicového systému je jeho veľká variabilita so všetkými ďalšími pozitívnymi vlastnosťami nekovových sít. Montážne pokyny Sitové moduly sa montujú medzi adaptačné l...

 • Polyuretanové povrchy

  Polyuretanové povrchy

  Porplastic SB Certifikované pre DIN 18035/6: Typ A, certifikát IAAF. Štruktúrovaná striekaná vrstva, vodopriepustná. Bežecké dráhy, ihriská, ideálna aj na revitalizáciu a sanáciu (retopping), hr. 13 mm. Porplastic SW Certifikované pre DIN 18035/6:Typ D, certifikát IAAF. Elastická vrstva z PUR/recyklovaného granulátu, vrstva uzatvárajúca póry a liata vrstva posypaná farebným granulátom EPDM, nepriepustná pre vodu. Bežecké dráhy v pretekárskom a vrcholovom športe, vysoko kvalitné... Porplastic M olympic Certifikované pre DIN 18035/6:Typ E, certifikát IAAF. Masívny jednovrstvový alebo dvojvrstvový liaty povrch spojený PUR posypaný farebným granul...

 • Penové Polyuretánové tvarovky Instapak

  Penové Polyuretánové tvarovky Instapak

  Polyuretánové tvarovky sú vyrábané technológiou od firmy Sealed Air. Systémom Instapak je možné vyrobiť tvarovky o objemovej hmotnosti od 5 kg/m3 do 30kg/m3. Vývoj balení a technické poradenstvo vykonáva spoločnosť spravidla bezplatne alebo v prípade náročnejších riešení na základe dohody zo zákazníkom. Tvarovky z polyuretánovej peny Instapak je možné vyrábať v kusových množstvách až po stredne sériovú výrobu. Na požiadanie zákazníka firma zabezpečuje pádové skúšky balenia s certifikátom a protokolom o skúške. Balenie Instapak je ekologicky nezávadné a do poručujeme ho ako najvyšší stupeň ochrany pred poškodením výrobkov....

 • Polyuretánové PUR peny - výnimočné vlastnostnosti

  Polyuretánové PUR peny - výnimočné vlastnostnosti

  Medzi výnimočné vlastnostnosti Polyuretánovej PUR peny patrí • Kompaktnosť • Vzduchotesnoť • Bezproblémová aplikácia • Dlhodobá trvanlivosť • Nezávadnosť • Antialergičnosť • Šetrnosť voči zdraviu človeka a životnému prostrediu

 • Sendvičové polyuretanové panely

  Sendvičové polyuretanové panely

  V potravinárskom priemysle sa sendvičové polyuretanové panely používajú pri výstavbe mäsokombinátov,hydinární, mliekární, a výrobní všetkých veľkostí,veľkoskladov potravín,ovocia a zeleniny,dozrievární ovocia a ostaných stavieb. Pri budovaní objektov potravinárskeho priemyslu sa v plnom rozsahu prejavia výhody použita sendvičových polyuretanových panelov ako - rýchla montáž,výborné tepelnoizolačné vlastnosti,umývateľný povrch a preto v súčasnosti je to najrozšírenejší spôsob výstavby týchto stavieb. U jestvujúcich prevázok, ktoré nevyhovujú hygienickým normám únie sa panely používajú na obklady stien,znižovanie stropov,oddelenie p...

 • Dvousložkové polyuretanové lepidlo, bezvodé

  Je vhodné pro nejrůznější druhy parket jako mozaikové parkety, vlysy na drážku pero a drážku tl. 22mm, vysoké lamelové parkety, masivní parkety tl. 10mm, exotické dřeviny, hotové parkety, laminátové krytiny a dřevěnou dlažbu. Pro lepení exotických dřevin kontaktujte náš technický servis.

 • Polyuretánové profily

  Polyuretánové profily na tlmenie nárazov a ukladanie bremien sa vyrábajú v rôznych profiloch a používajú sa ako obklady stojanov, držiakov, lyžín vysokozdvižných vozíkov a všade tam, kde hrozí poškodenie bremena (tovaru) pri styku s kovom. Duté polyuretánové profily sa používajú tiež ako tlmiace hmoty.

 • Polyuretánové hadice

  Tieto hadice vynikajú výbornou ohybnosťou, pevnosťou, teplotnou a chemickou odolnosťou. Sú všeobecne vhodné na ochranu vodičov v dopravných prostriedkoch a strojoch. Sú dodávané vo farbe čiernej. Sú dodávané v dvoch farbách a to v čiernej a šedej. Kvôli uspokojeniu zákazníkov sú dodávané v dĺžkach podľa požiadavky zákazníka.

 • Polyuretanové desky

  Polyuretanové desky se vyrábí v libovolných tloušťkách a rozměru 2000 x 1000 mm.

 • Epoxidové a polyuretánové podlahy

  Na vytvorenie kvalitnej epoxidovej alebo polyuretánovej podlahy potrebujeme pevný betónový podklad bez nežiaducich častic. Na ich odstránenie najčastejšie používame bezprašné tryskanie a následné odsatie prachu a všetkých pevných nežiaducich častíc. Dôležité je tiež vyplnenie všetkých veľkých či malých trhlín pomocou epoxidových tmelov či plasbetonu. Väčšinou sa používajú na vytvorenie bezšpárych podláh s kvalitným hladkým alebo drsným povrchom. Materiály sú väčšinou odolné voči ropným produktom, soli, roztokom kyselín a sú hygienický nezavadné. Aplikujú sa väčšinou v hrúbke 1-3 mm. Nachádzajú uplatnenie v zdravotníckych zaria...

 • Polyuretanové a gumené sitá

  Používanie polyuretánových a gumených sít je súčasný moderný trend a to hlavne pre triediče s veľkým výkonom v jednej frakcii. Sitá môžu byť vybavené brzdiacimi lištami, výstupkami, prípadne ďalšími doplnkami, ktoré zlepšujú kvalitu triedenia. Sitá vyrábané z polyuretanu vykazujú najväčšiu schpnosť odolávať oteru a opotrebeniu. Sitá sú charakteristiké dlhou životnosťou, minimálnou hlučnosťou a samočistiacim efektom.

 • Polyuretánové sitá na segmenty

  - Využitie: alternatíva oceľových a gumových sít, triedenie suchých a mokrých materiálov - Veľkosť oka: 2 – 135 mm (štvorcové, obdĺžnikové predsadené) - Hrúbka sita: 20 – 60 mm - Materiál: polyuretánový elastomer typ-A a typ-B - Tvrdosť: 45-95 Shore - Rozmery sít: max.2400x2000 mm

 • Polyuretánové sitá

  - Využitie: alternatíva oceľových a gumových sít, triedenie suchých aj mokrých materiálov - Veľkosť oka: 2,5 – 135 mm (štvorcové, obdĺžnikové, predsadené) - Materiál: polyuretánový elastomer typ-A, typ-B - Tvrdosť: 45-95 Shore - Rozmery sít: 300x1000 mm pre vnútorné moduly, rozmer pre vonkajšie moduly podľa rozmerov triediča

 • Novapur, Izopur - polyuretánové peny

  Novapur, Izopur - polyuretánové peny

  1-K a 2-K polyuretánové peny, protipožiarne peny.

 • Polyuretánové peny DEN BRAVEN

  - trubičkové pur peny - zimné trubičkové pur peny - pištoľové pur peny - čističe a odstraňovače pur - montáže okien a dverí/tesniaci a izolačný systém 3d

 • Polyuretánové systémy

  Tvrdé pěny T-PUR: Používají se jako tepelně - izolační materiály pro výrobu PUR panelů, izolace bojlerů, lednic, předizolovaného potrubí a izolačních desek. Měkké integrální pěny: Používají se jako tvarované díly v rozsahu 200 – 600 kg/m3 s využitím v automobilovém, nábytkářském a spotřebním průmyslu. Tvrdé integrální pěny: Skupina tvrdých integrálních pěn se používá pro technické aplikace v rozsahu 400 – 1200 kg/m3 především v automobilovém průmyslu. Licí systémy: Systémy licí a stříkané se vyznačují individuálními vlastnostmi, i použitím podle jednotlivých aplikací. Všechny systémy jsou připravová...

 • Polyuretanové laky

  - PUR GRUND 12 610 - PUR Dualit - PUR Super Nova - PUR Sun Blocker - PUR Sun Blocker - vysoký lesk - PUR zesvětlovací lak DE 45550 - PUR ECO DE 12474

 • Epoxidové a polyuretanové izolační a impregnační materiály

  - Zalévací izolační systémy - Impregnační systémy - zakapávací systémy - ponořovací systémy - EMC systémy


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Polyuretanové podlahy s pružnou vložkou 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.