Prízemný nepodpivničený rodinný dom - Alexandria

Prízemný nepodpivničený rodinný dom s valbovou strechou na obdĺžnikovom pôdoryse 10 x 15 m. Z predsiene sa vstupuje do haly a ďalej do obývacej izby, ktorá je spojená s kuchyňou. Z obývacej izby je výstup na terasu, ktorej valbová strecha zabezpečí príjemné posedenie počas teplých letných dní. Tri spálne, kúpeľňa a samostatne riešené WC spojené s kotolňou sú ideálnym riešením pre pohodlné bývanie 4-5 člennej rodiny.Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
 • Demolácie prízemných objektov

  - demolácie prízemných objektov

 • Bungalov-01 - Prízemný dom

  Bungalov-01 - Prízemný dom

  Prízemný dom strednej veľkostnej kategórie určený do nízkej zástavby na prevažne rovinatý terén bezbariérovým riešením vhodný na bývanie osôb so zníženou schopnosťou pohybu svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny prízemie tvorí veľkopriestor s dominantným krbom v obývacej izbe a jedálňou nadväzujúcou na kuchyňu štandardom kuchyne je komora prístupná z priestoru kuchyne objekt rodinného domu obsahuje dve detské izby a spálňu zastavaná plocha umožňuje objekt osadiť na stredne veľké parcely plochá strecha eliminuje celkové nadobúdacie náklady stavby súčasťou rodinného domu je aj otvorená odstavná plocha pre ...

 • Ponúkame ihneď výhodne na prenájom samostatne stojaci prízemný vykurovaný objekt o celkovej výmere 2

  Ponúkame ihneď výhodne na prenájom samostatne stojaci prízemný vykurovaný objekt o celkovej výmere 2750m2 / aj prerozdelenie možné / so sociálnymi časťami po oboch stranách objektu, TOP-lokalita Bratislava III.!!! Celková výmera haly je 2750m2 / aj prerozdelenie m2 podľa dohody možné / . Nosná konštrukcia je železobetónového skeletu ,obvodový plášť je z pórobetónových panelov s priebežnými pásovými oknami a strešnými svetlíkmi. Podlahy sú upravené plastbetónom. Vráta sú plné plechové, 4 ks sú plastové s autom. ovládaním, výška zabezpečuje vstup aj pre kamióny s návesom priamo do haly. Celková výška skladu je 7,20 m . Parkovacie ...

 • Ponúkame ihneď výhodne na prenájom samostatne stojaci prízemný vykurovaný objekt o celkovej výmere 2

  Ponúkame ihneď výhodne na prenájom samostatne stojaci prízemný vykurovaný objekt o celkovej výmere 2750m2 / aj prerozdelenie možné / so sociálnymi časťami po oboch stranách objektu, TOP-lokalita Bratislava III.!!! Celková výmera haly je 2750m2 / aj prerozdelenie m2 podľa dohody možné / . Nosná konštrukcia je železobetónového skeletu ,obvodový plášť je z pórobetónových panelov s priebežnými pásovými oknami a strešnými svetlíkmi. Podlahy sú upravené plastbetónom. Vráta sú plné plechové, 4 ks sú plastové s autom. ovládaním, výška zabezpečuje vstup aj pre kamióny s návesom priamo do haly. Celková výška skladu je 7,20 m . Parkovacie ...

 • PRÍZEMNÝ DOM 1E - typový projekt rodinného domu

  Projekt typového prízemného rodinného domu PRÍZEMNÝ DOM 1C spĺňa viaceré požiadavky a to má izbu navyše a aj garáž. Garáž je mierne zapustená do terénu o pól podlažia. Z toho dôvodu je hosťovská izba, alebo pracovňa, ktorá má svoju samostatnú kúpelňu, o pár schodov vyššie ako ostatné priestory a je v blízkosti vstupných priestorov, tak ako šatník a WC pri vstupe. Spálňová časť v tomto projekte je v druhom ramene pôdorysu ako obývačka s jedálňou a kuchyňou pri ktorej je samostatná komora. Hlavná spálňa má svoj šatník a kúpelňu. V spálňovej časti je ešte ďalšia kúpelňa a technická miestnosť. Všetky tri kúpelne sú v tesnej bl...

 • PRÍZEMNÝ DOM 1D - typový projekt rodinného domu

  - užitočná plocha domu: 157,2 m2 - zastavaná plocha domu: 214,4 m2

 • PRÍZEMNÝ DOM 1B - typový projekt rodinného domu

  V tejto alernatíve typového projektu PRÍZEMNÝ DOM 1 B je jedna izba naviac v porovnaní so základnou alternatívou.

 • PRÍZEMNÝ DOM 1 - typový projekt rodinného domu

  Jeden z najpredávanejších typových projektov rodinných domov ponúkame v mnohých alternatívach a to nielen v rôznych dispozičných obmenách ale aj rôznych typoch strechy ( šikmá a plochá ). Vhodný je pre 4 až 6 člennú rodinu, počet samostatných spální môže byť 3 až 5 podľa varianty.

 • Likava - prízemný rodinný dom

  Likava - prízemný rodinný dom

  Likava je prízemný rodinný dom, ktorý je vhodný pre 3-4 člennú rodinu. Jeho veľkosť a riešenie je určené pre ekonomicky nenáročné požiadavky. Vhodný pre menšie pozemky. Je vytvorený pre rodiny, ktoré chcú vymeniť byt za útulný domček s vlastným súkromím.

 • Priestranný prízemný dom - Cyprus

  Priestranný prízemný dom - Cyprus

  Priestranný prízemný dom s obytným podkrovím a garážou, z ktorej je umožnený priamy vstup do domu. Priestranná, svetlá obývacia miestnosť s priamym východom na terasu je ideálnym miestom na relax a odpočinok po ťažkom dni. Nočná časť v podkroví je riešená spálňou, kúpeľňou a dvomi samostatnými izbami.

 • Prízemný rodinný dom - Betliar 2

  Prízemný rodinný dom - Betliar 2

  Prízemný rodinný dom s valbovou strechou na pôdoryse v tvare L. Alternatívne riešenie domu Betliar, ktoré privítajú najmä tí, ktorí túžia po príbytku pre svojho štvorkolesového miláčika. Na pôdoryse domu je vidieť aj možnosti variantného riešenia interiéru, ktoré okrem predĺženia domu umožnilo zmenu vnútorných priečok a zväčšenie kuchynského kúta. Z obývacej miestnosti, ktorá je spojená ako monopriestor s kuchyňou a s jedálenským kútom, je výstup na krytú terasu.

 • Prízemný nepodpivničený bungalov - Avignon

  Prízemný nepodpivničený bungalov - Avignon

  Prízemný nepodpivničený bungalov s valbovou strechou s 25 stupňovým sklonom na obdĺžnikovom pôdoryse 10,5 x 14,5 m. V dome sa nachádzajú tri spálne a tri kúpeľne, ktoré zabezpečia pohodlné a komfortné bývanie svojim majiteľov. Obývacia izba je nádherne presvetlená presklenými stenami a zároveň slúži aj ako vstup na krytú terasu. Z obývacej izby vedie chodbička k dvom spálňam a kúpeľniam. V chodbičke sú umiestnené sklápacie rebríkové schody, ktorými sa dostaneme na povalu, kde je situovaná technická miestnosť – kotolňa.

 • Prízemný dom s plochou strechou - Atrium 2

  Prízemný dom s plochou strechou - Atrium 2

  Prízemný dom s plochou strechou, poskytuje úplný komfort pre 4 člennú rodinu. Zaujímavé členenie hmôt, ktoré odzrkadľuje funkčné rozdelenie dennej obytnej časti domu od nočnej časti, kde sú spálne, zároveň umožňuje variabilne riešiť farebne a materiálovo fasádu.

 • Átriový prízemný dom - Atrium 1

  Átriový prízemný dom - Atrium 1

  Átriový prízemný dom má dve krídla funkčne dôsledne diferencované. Átrium medzi oboma krídlami obohacuje obytnú časť domu o chránený privátny priestor s príjemným prepojením na krytú terasu. Jednoduché stvárnenie hmôt a povrchové riešenie fasád s prírodných materiálov má ambíciu harmonicky splynúť s prírodou a záhradou.

 • Prízemný dom - Amsterdam

  Prízemný dom - Amsterdam

  Zaujímavá prehľadná dispozícia prízemného domu môže uspokojiť požiadavky rodiny s dorastajúcimi deťmi. Bohatý obytný priestor v centre dispozície spája dve oddelené spálňové časti pre rodičov a osobitne pre deti. Naviac je tu dobré prepojenie kuchyne na obývaciu izbu a v nike chránenú terasu. Pozitívom riešenia je jednoduchá fasáda harmonicky odzrkadľujúca vnútornú dispozíciu rodinného domu. Napriek vnútornému členeniu dom pôsobí kompaktne. To ho posúva medzi ekonomické a aj energeticky úsporné riešenia.

 • 2 izbový prízemný tehlový byt na ulici Železničnej v Komárne

  2 izbový prízemný tehlový byt na ulici Železničnej v Komárne

  2 izbový prízemný tehlový byt sa nachádza na ulici Železničnej v Komárne. Je po kompletnej rekonštrukcií: okná plastové, kuchynská linka nová, atď. V izbách plávajúca podlaha, v ostatných miestnostiach keramická dlažba. Pozostáva z 2 izieb, kuchyne, chodby, kúpeľne a WC, celková rozloha 50,45 m2. K bytu prislúcha pivničný priestor. Výborná lokalita.

 • BUNGALOV 666 prízemný dom

  BUNGALOV 666 prízemný dom

  BUNGALOV 666 prízemný dom menšej veľkostnej kategórie určený do nízkej zástavby na prevažne rovinatý terén • bezbariérovým riešením vhodný na bývanie osôb so zníženou schopnosťou pohybu • svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-člennej rodiny • prízemie tvorí presvetlený veľkopriestor so zvýšeným stropom a krbom v rámci obývacej izby s jedálňou a na ňu nadväzujúcou kuchyňou • nad polovicou objektu je v rámci krovu riešená povala s pochôdznym roštom, vhodná na skladovanie • malá zastavaná plocha umožňuje objekt osadiť aj na malé a úzke parcely • technicky jednoduchá, rýchla a finančne nenáročná realizácia • kom...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Prízemný nepodpivničený rodinný dom - Alexandria 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.