Montované domy

Montované domyMontované domy 2Montované domy 3Montované domy 4Montované domy 5

- Rýchlosť výstavby: nízka hmotnosť, veľmi dobrá manipulácia a jednoduchosť systému umožní výrazne skrátiť čas výstavby oproti klasickým technológiám
- Ekonomické bývanie: vďaka výborným tepelne izolačným vlastnostiam sú náklady na vykurovanie domu oproti klasickým technológiám výrazne nižšie, energeticky vysoko účinný
- Celoročná výstavba: systém možno zaradiť medzi suché procesy výstavby, čo umožňuje celoročnú výstavbu
- Stavebný systém certifikovaný na Slovensku: stavebný systém Panter má všetky platné slovenské certifikáty
- Ekologická výstavba: použitie dreva ako znovuobnoviteľného zdroja, bezproblémová recyklácia systému, minimum odpadu pri výstavbe, drevený plášť z dosiek MFP je obnoviteľný pre spracovanie nových drevoštiepkových dosiek
- Vlastná výroba stavebných prvkov: výroba stavebných panelov je situovaná v Bratislavskom kraji a má vysoké kapacitné možnosti. V prípade požiadaviek klienta je možné modifikovať výplň panelu (zámena polystyrénu za minerálnu vlnu)

KONŠTRUKCIE
Stavebný systém umožňuje výstavbu prízemných a podkrovných domov, nadstavieb na rodinné a bytové domy, priemyselných stavieb. Všetky konštrukcie výrazne prevyšujú hodnoty tepelných odporov stanovených slovenskými normami a eliminujú únik tepla tepelnými mostami.

Nosný stenový panel
Riešenie sa týka nosného stenového panelu ako konštrukčne - izolačného stenového a predeľovacieho dielca s premenlivými výškami a šírkami, ktorý je určený na suchú montáž nosných a nenosných obvodových, vnútorných priečkových stien ako aj na opláštenie rôznych stavebných objektov.

Podstata technického riešenia systému
Panel pozostáva z troch vrstiev, z vonkajšej prvej vrstvy, druhej vrstvy nízkej špecifickej hustoty a z vonkajšej druhej vrstvy. Vonkajšiu prvú a druhú vrstvu tvorí špeciálna drevoštiepková konštrukčná doska. Druhá vrstva nízkej špecifickej hustoty je vytvorená zo stabilizovaného, vytvrdeného a samozhášavého polystyrénu.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Montované domy

  Ak pri úvahách o výstavbe rodinného domu ste sa rozhodli pre montovaný rodinný dom na báze sendvičových panelov, rozhodli ste sa pre dom ktorý : - budete mať postavený rýchlo a to už za 2 až 3 mesiace - bude v prevedení minimálne ako energeticky úsporný dom alebo nízkoenergetický dom - jeho nadobúdacia cena bude nižšia ako v prevedení klasickou metódou - bude vám šetriť peniaze počas jeho užívania a to 30 až 70% na kúrení. Viac informácií nájdete v galérii - bude šetrný k prírode. Použité materiály na výstavbu sú energeticky málo náročné - bude mať v porovnaní s klasickou metódou výstavby pri rovnakých vonkajších rozmeroch d...

 • Montované domy, nízkoenergetické domy

  Projekcia, výroba a realizácia nízko energetických, úsporných montovaných domov.

 • Montované rodinné domy

  Montované rodinné domy

  Montované rodinné domy od firmy spĺňajú všetky požiadavky moderného bývania na konfort, ekologiu, zdravie a energetickú úspornosť. Komfort a priestorové usporiadanie možno upravovať podľa predstáv a požiadaviek zákazníka.

 • Montované rodinné domy - AKCIA pri príležitosti 10.výročia založenia spoločnosti

  Montované rodinné domy - AKCIA pri príležitosti 10.výročia založenia spoločnosti

  Po vlastnom rodinnom dome a príjemnom bývaní túži snáď každý. Ak sa rozhodnete pre investíciu do montovaného domu, naplnenie tejto túžby máte na dosah v pozoruhodne krátkom čase. Okrem rýchlej výstavby, šetrenia finančných prostriedkov, nebývalej pohody, ktorú dokáže poskytnúť len dom z dreva, oceníte určite aj iné výhody. Rodinný dom dokážeme vystavať presne na mieru, poďla vašich individuálnych požiadaviek. Nepodceňujte kvalitu vášho bývania. Kvalitný domov vyžarujúci teplo poskytuje základ pre kvalitný život.

 • Montované haly na mieru

  Montované haly na mieru

  Zateplená montovaná hala za najlepšiu cenu! Dodávame kvalitné ocelové haly na mieru. Našim najpredávanejším konceptom je hala 10x20m opláštenie systémom PUR, ktorú od nás môžete mať už od 36 000 €. Konštrukciu vieme upraviť podla požiadaviek zákazníka. Realizujeme generálnu dodávku vrchnej stavby: skladov, výrobných hál, dielní atď... V prípade záujmu vybavíme stavebné povolenie, projektovú dokumentáciu, dodanie a montáž haly. Je to jednoduché kontaktujte nás! Vyhotovíme Vám cenovú ponuku na Váš projekt.

 • Montované domy na kľúč

  Montované domy na kľúč

  Montované (klasické aj mobilné) domy predstavujú riešenia rýchleho bývania v nízkoenergetickom až pasívnom štandarde na základe individuálnych požiadaviek klienta.

 • Montované bazény

  Montované bazény

  LAGO SB Bazény DW sú konštrukčne vysoko kvalitným typom bazénov. Tento typ bazéna, vďaka jednoduchosti, ktorá je potrebná pre stavebnú pripravenosť, je optimálnym riešením pre exteriér. Teleso bazéna je zhotovené z oceľového plášťa hrubého 0,6 - 0,8 mm. Oceľ je žiarovo pozinkovaná a zabezpečná antikoróznym nástrekom, takže životnosť takého plášťa je prakticky neobmedzená. Ako vnútorná povrchová úprava je použitá fólia, ktorá je zvarená ultrazvukom. Táto fólia je stabilizovaná proti UV žiareniu, farbostála a odolná proti mrazu. Bazén LAGO SB je vhodný pre zapustenú montáž do terénu. Pri hĺbke 120 cm je možná montáž čiastočne ...

 • Montované haly a komerční objekty

  Montované haly a komerční objekty

  Pro úspěšné firmy tvoříme montované haly a komerční objekty (administrativní, skladové a výrobní prostory), které pro své konkrétní určení a vysokou variabilitu nazýváme Živé stavby. Živé stavby - montované haly a komerční objekty Živé stavby jsou stavěny z modulárních systémů, které umožňují jakékoliv pozdější změny podle požadavků investora. Montované haly a komerční objekty - materiály pro stavbu: - nosný ocelový skelet montované haly NS - montované opláštění haly nebo objektu MOP - vestavky do halových objektů inLIKO - přestavitelné příčky FORM-A-ROOM - akustické stropní podhledy LIKOfon Montované haly a ...

 • Montované domy

  Sme spoločnosť, ktorej činnosť je zameraná na stavbu nízkoenergetických montovaných domov. Vďaka niekoľkoročným skúsenostiam, odborným školeniam a práci profesionálnych špecializovaných pracovníkov Vám pomôžeme pri realizácii vášho domu, od návrhu až po kolaudáciu.

 • Montované drevodomy

  V rámci realizácie drevených montovaných stavieb sa naša firma venuje zabezpečeniu komplexnej dodávky stavby a to od návrhu cez realizáciu stavby až po zariadenie interiéru.

 • Montované nízkoenergetické rodinné domy a stavby

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti realizácie montovaných nízkoenergetických rodinných domov a stavieb realizovaných technológiou SIPs.Taktiež ponúkame materialy na výstavbu stavieb touto technológiou. Technológia SIPs = samonosný sendvičový panel.

 • Montované domy

  Montované domy

  Montovaný dom systémom STELLOK™ je výsledok inovačných konvenčných metód výstavby nízkoenergetického a pasívneho bývania. Je možné postaviť nekonečné množstvo variantov, na základe požiadavky zákazníka, ale aj ďalších ukazovateľov (klimatické podmienky, urbanistické riešenie miesta výstavby, ale aj druh a typ terénu, na ktorom má stavba vyrásť). Každý nami postavený rodinný dom vyhovuje energetickej triede A+. Naším systémom je realizovateľný aj pasívny dom. Začnúc od jednoduchých prenosných domčekov, cez rodinné domy, kancelárske budovy a hotely. Staviame z materiálov modernejších, ľahších, presnejších, recyklovateľných,...

 • Montované ocelové haly

  Nejčastěji stavíme výrobní haly, skladové haly a prodejní objekty. Postavíme vám však montované ocelové haly pro jakýkoliv účel. Sami vyrábíme ocelové konstrukce pro standardní rozpony montovaných ocelových hal 6-37m a až 60m s podpěrami s násobky modulů 4-7m dle přání zákazníka. Při projektování a montáži hal jsou velikosti modulů ocelové konstrukce stanoveny tak, aby byl celý projekt maximálně ekonomický a zároveň splňoval veškeré bezpečnostní a stavební normy.

 • Montované keramické rodinné domy

  Montované keramické rodinné domy

  KERAMICKÉ RODINNÉ DOMY Predstavujeme Vám našu ponuku typových projektov rodinných domov z prírodného stavebného materiálu Liapor. Vlastnosti a riešenia ponúkaných domov vychádzajú z požiadavok na účelnosť, pohodu bývania a ekonomiku výstavby. Vyznavači nových stavebných technologií a ekologického bývania určite ocenia i možnosti moderného stavebnicového systému výstavby z velkoplošných dielcov z ľahkého keramického betónu, ktorý umožňuje stavať rýchlo, lacno a kvalitne. Díely vyrobené a predpripravené podľa vybraného projektu, je možné na stavenisku jednoducho zostaviť a stavbu rýchlo dokončiť. Naša kompletná ponuka v podobe zau...

 • Nízkoenergetické montované domy

  Scandi Haus SK s.r.o. je poprednou spoločnosťou, ktorá pôsobí dlhoročne na trhu s nízkoenergetickými stavbami, ako sú montované domy. Zaoberáme sa predovšetkým kompletnou realizáciou domov na kľúč, ale dodávame aj samotný hrubý konštrukčný systém pre drevostavby v prípade, že sa zákazník rozhodne pre svojpomocnú stavbu. Vždy ponúkame tú najlepšiu kvalitu za prijateľnú cenu. Množstvo našich spokojných zákazníkov je toho dôkazom.

 • NED montované domy, system HIPS s panelmi OPS300

  Ponúkame Vám výstavbu NED domov s panelmi OPS300. Vnútorné múry - betónové murovacie tvárnice /duté/. Pri ďalšom podlaží - drevený strop, záklop z OSB dosiek, protikračajová izolácia, betónová podlaha. Okná - 3sklo nemecký profil Gelan. Omietka vnútorná aj vonkajšia priamo na panel /netreba už žiadne zatepľovanie/. Izolácia stropu - fúkaná celulóza /po dohode je možné použiť aj sklennú vatu/. Infračervené podlahové vykurovanie.

 • Montované domy

  Nízkoenergetické montované domy s technológiou EPD.

 • Montované domy

  •navrhneme, poradíme a nakreslíme rodinný dom podľa Vašich predstáv a požiadaviek •bezplatne prekreslíme aj projektové dokumentácie z iných katalógov aj murovaných stavieb do našej výrobnej dokumentácie

 • Montované drevostavby

  Montované drevostavby

  Naša firma Vám ponúka svoje služby k zrealizovaniu Vašich snov o bývaní. K maximálnej spokojnosti našich klientov - partnerov, ponúkame širokú škálu činností, od realizácie projektu presne podľa Vašich požiadaviek ušitého na mieru so zohľadnením všetkých potrieb s dôrazom na maximálne pohodlie všetkých členov rodiny, cez inžinieringové služby, vrátane vybavenia územného rozhodnutia, stavebného povolenia, kolaudačného rozhodnutia, samotnú realizáciu stavby od základov až po odovzdanie kľúčov od Vášho domova, prípadne zrealizovanie stavby iba do určitého štádia - podľa želania. Zabezpečujeme tiež poradenské služby, búracie povo...

 • Montované stavby

  Trend montovaných stavieb naberá v súčasnej modernej a rýchlo sa meniacej dobe narastajúce tempo. Je to výsledok požiadaviek moderného zákazníka, ktorý si vie zrátať výhody, ktoré takéto stavby ponúkajú. A celkom oprávnene si montované stavby toto miesto v našom živote zaslúžia.

 • Montované stavby

  Hrubá stavba zahŕňa •hydroizolácia pod priečkami •obvodové steny •priečkové steny •stropné konštrukcie •krov •laty pod škridlu + kontralaty •podbitie perodrážkou z vrchnej časti krovu •impregnácia a náter pohľadových častí lazúrovacím lakom •montážne kovanie •doprava, žeriav •betónová strešná krytina BRAMAC so základnými doplnkami a strešnou fóliou •odkvapový systém, pozinkovaný plech KJG

 • Tepelne izolované ,montované garáže a záhradné chatky

  Tepelne izolované ,montované garáže a záhradné chatky

  Realizujeme predaj a montáž ľahkých, montovaných garáží ,campingových a záhradných chatiek,záhradných pavilónov,skladov ,dielničiek,predajných stánkov,zastávok MHD.......

 • Montované stavebné systémy MODUL

  Na báze tenkostenných pozinkovaných technológií. Inžiniering a technické poradenstvo v rámci montovaných stavieb. Developerské projekty. Inžiniering a technické poradenstvo v rámci montovaných stavieb.

 • Montované nízkoenergetické domy

  Montované nízkoenergetické domy

  Ponúkame Vám výrobu a montáž nízkoenergetických montovaných drevodomov vyrábaných na báze dreva. Steny sú vyrábané vo forme panelov tzv. *sendvičov* zodpovedajúce kritériám požadovanej kvality. ** spôsob objednania nízkoenergetického montovaného domu:** - hrubá stavba / holodom / - hrubá stavba na kľúč / elektro, voda, plyn, kúrenie, okná, sadrokartónové práce, vonkajšie zateplenie a pod. ( podľa dohody ). - zhotovenie projektovej dokumentácie podľa vašej požiadavky, - zhotovenie základovej a betónovej dosky, - sadrokartónové práce komplet / dodávka,montáž, tmelenie, brúsenie / až do finálnej podoby pred maľovaním, - rekonšt...

 • Montované stavby - Ocelové haly - Opláštění - Trapézové plechy

  Montované stavby - Ocelové haly - Opláštění - Trapézové plechy

  Nabízíme dodávku-výrobu-montáž hal a opláštění. Hangáry, sklady, výrobní haly.

 • Montované zrubové domy

  POnukame vystavbu montovanych zrubovych domov. Stavby si nevyžadujú stavebné povolenie. Sú vhodné na celoročné bývanie alebo chalupárčenie.

 • Montované domy

  Princíp realizácie montovaných domov spočíva v montáži stenových a stropných sendvičových panelov, ktoré sa vyrobia vo výrobnej hale. Drevené montované domy sú vyrobené z prírodných materiálov, ekologicky a zdravotne nezávadných, spĺňajúcich všetky požiadavky zákazníka. Nosným prvkom v paneli je drevený rám, ktorý je vyplnený tepelno a zvukovo izolačnými materiálmi.

 • Montované squashové kurty

  McWIL Courtwall je jedna z popredných svetových spoločností vo výstavbe squashových kurtov. McWIL vysoko hutné vrstvené panely sú špeciálne navrhnuté a vyrobené pre squashové a racquetbalové kurty firmou FIBERESIN USA. Panely sú zhotovené z vysoko hutnej drevotrieskovej dosky krytej viacvrstvovou a nešpinivou úpravou s vysokou odolnosťou proti poškriabaniu. Viac než 20 000 panelových squashových kurtov bolo postavených behom 30 rokov a výrobca poskytuje 10 ročnú záruku na stenové panely.

 • Nízkoenergetické montované domy

  Nízkoenergetické montované domy

  Výhody montovaného domu: - neobmedzené možnosti naprojektovania. Možnosť výberu katalógového projektu alebo naplánovanie vlastných predstáv a bývaní, obmedzením je len Vaša fantázia. - výhodné ceny. Napriek použitiu kvalitných materiálov od renomovaných výrobcov sú ceny dostupné aj vďaka výstavbe priamo na mieste. - použitie prírodných materiálov. Pri výstavbe sa zväčša používajú prírodné materiály. Hlavnou zložkou je drevo, jeden z najstarších materiálov používaných na stavbu domu. - tepelno izolačné vlastnosti. Domy sú zaradené do kategórie nízkoenergetické. V štandardnom prevedení majú obvodové steny U = 0,19kW - úspora ...

 • Montované bazény

  Ponúkame bazény od renomovaného nemeckého výrobcu D&W POOL. Konštrukciu bazéna tvorí oceľová stena s hr. 0,6mm,je žiarovo pozinkovaná, vonkajšia strana je potiahnutá polyesterovou vrstvou, vnútorná ochranným lakom. Špeciálna zostava profilových koľajničiek pre kompletný dolný aj horný okraj. Oceľová stena je s predperforovanými výrezmi pre skimmer WK 3 000 a trysky. Vnútorná fólia o hr. 0,6mm z PVC je stabilizovaná proti UV - žiareniu, je farebne stála a odolná voči mrazu. Tento bazén je určený pre zapustenie, montáž s pozdĺžnymi opornými stenami a výplňou z prostého betónu. Kruhové modely do hĺbky 120cm je možné stavať aj ako voľne stoj...

 • Montované oceľové haly

  Profesionálny servis a orientácia na zákazníka sú vašou istotou. Spravíme si na vás čas a zameriame sa na splnenie vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je: - Regionálna blízkosť k vášmu projektu - Kompletné riešenie z jednej ruky - Znalosť miestnych úradných predpisov - Referenčné objekty vo vašej blízkosti - Krátke dodacie lehoty ako záruka pevných cien a istých dodacích termínov

 • Oceľové montované logistické haly

  Oceľové montované logistické haly majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti a moderny dizajn. Budovy pre logistiku pre vás postavíme na kľúč. Súčasťou komplexných služieb je aj návrh logistickej haly.

 • Oceľové montované skladové haly

  Oceľové montované skladové haly pre vás navrhneme a postavíme v rekordne krátkom čase. Staviame rýchlo, efektívne a za minimálne náklady.

 • Výškové práce, strešné systémy - strechy, hydroizolacie, montované obklady fasád, klampiarstvo, umýv

  Výškové práce, strešné systémy - strechy, hydroizolacie, montované obklady fasád, klampiarstvo, umývanie a nátery výškových budov a objektov, reklamy...

 • Montované drevodomy na kľúč

  Montované drevodomy na kľúč

  Realizácia montovaných drevodomov v rôznom štádiu vyhotovenia, od hrubych stavieb, cez holostavby, po stavby na kľúč. Realizácia samostatných skeletov montovaných drevostavieb.

 • Montované drevodomy

  Montované drevodomy

  Materiály na báze dreva - drevo má v pomere k štandardnej hmotnosti veľmi dobrú únosnosť. Drevo je ľahké a pružné. Pre najlepšie využitie tohto organického materiálu je dôležité rešpektovať rôzne vlastnosti podľa smeru pôsobenia zaťaženia. Aby sme odstránili anizotropné správanie, je možné drevo do rôznych stupňov defragmentovat (lamely, štiepky, piliny ...) Nasleduje miešanie so spojivom, vytvrdnutí za vysokého tlaku a teploty získavame materiály na báze dreva. Tieto postupy nám umožňujú využívať takmer 100% z objemu rasteného dreva, a to aj drevín nižšej kvality. Pridaná práce a energie na spracovanie úmerne zvyšuje cenu konečného pr...

 • Montované deliace steny

  Montované deliace steny

  Možnosti použitia: - kabíny WC - sprchovacie kabíny - prezliekárne - paravánové steny - odkladacie skrinky Základné vlastnosti: - nosná rámová konštrukcia z hliníkových profilov - montované na regulovateľných podperách - odolnosť proti vode a mechanickému poškodeniu - doplnky v prevedení: chróm/mosadz/plast

 • Montované betónové skladacie systémy KO-BO

  Montované betónové skladacie systémy KO-BO

  Jednoduchá a rýchla montáž: - bez zdvíhacej techniky - bez základov Možnosť výberu z niekoľko variant garáží: - jednoduchá garáž s rovnou strechou - jednoduchá garáž so šikmou strechou - dvoj-garáž s rovnou strechou - dvoj-garáž so šikmou strechou - radové garáže s rovnou alebo šikmou strechou - predĺženie garáže podľa potreby - rozšírenie garáže podľa potreby Ďalšie použitie ako: - autobusová zastávka - záhradný domček - predajný stánok - a iné Základné rozmery: - vonkajšie – 3140x5660x2370 (šxdxv) - vnútorné - 3000x5320x2368

 • Montované haly

  Montované haly

  Jsme specialisté na montované haly - mobilní haly, samonosné ocelové haly a ocelové haly je česká stavební společnost, založená partnery s více než dvacetiletými zkušenostmi s výrobou a montážemi hal všech typů, které jsou běžně využívány nejen jako skladovací haly a výrobní haly, ale i jako sportovní haly, hangáry a jízdárny. Náš tým realizoval přes 350 hal na území ČR i v zahraničí. Působíme i v oblasti pozemního stavitelství.

 • Montované hliníkové zábradlia

  Montované hliníkové zábradlia

  Moderné bezúdržbové hliníkové zábradlie do interiéru a exteriéru. Zábradlia typu AKM a Aluminco sú úplnou novinkou na Slovenskom trhu. Sú vyrobené z vysokokvalitného hliníkového materiálu a svojimi vlastnosťami dokonale nahrádzajú doposiaľ používané materiály. Nevyžadujú žiadnu údržbu. Veľkou výhodou je veľmi jednoduchá montáž a široká škála farebných odtieňov. Sortiment výrobkov je veľmi široký a tým aj jeho využitie. Zábradlia sú vhodné na schodiská, balkóny, terasy domov a reštaurácií aj ako doplnky multifunkčných stavieb. Svojim moderným dizajnom a vysokou kvalitou spĺňajú najprísnejšie požiadavky súčasnej moder...

 • Montované betónové skladacie systémy

  Montované betónové skladacie systémy

  Betónové prvky systému KO-BO sa radia na popredné miesta v realizácií montovaných stavieb. Jednotlivé prvky systému sú vyrobené z betónu špeciálneho zloženia pri použití modernej technológie liatia (SCC Self Compacting Cencerete) z bieleho alebo šedého cementu a sú pohľadovo upravené.

 • Montované betónové haly ,sklady, garáže, dielne, autobusové zastávky, autodoprava, stavebne materiál

  Montované betónové haly ,sklady, garáže, dielne, autobusové zastávky, autodoprava, stavebne materiál

  Ponuka na možne realizácie našou firmou vyrábaných a montovaných betónových systémov KO-BO. Možnosť použitia - bez zakladova stavba, rychla montáž a vysoká kvalita materiálov aj vzhľadu./garáže. dvojgaráže, radové, sklady, haly, predajne,záhradné domčeky, chatky, autobusové zastávky, kontajnerové schránky a iné/ Stavba nevyžaduje základy je rýchlo staviteľná a je rozoberateľná. Rozmery sa prispôsobujú podľa priania zakaznika. Výrobky sú vyrobene z bieleho cementu vysokej kvality. Monáž sa prevádza ručne bez zdvíhacej techniky.

 • Vystavba montovaného drevodomu

  Vystavba montovaného drevodomu

  Ponúkam výstavbu montovaného drevodomu aj so zakladovou doskou podľa vaších predstav,prevedenie hrubá stavba,holdom,na kľúč. Na vystavbu sú použite smrekovy hranol,oplaštenie z vonkajsiej a vnutornej strany OSB3 alebo doskou smrekovou,Mineralne vlna, vonkajšia úprava minerálna vlna,polystyren,ryhovaná omietka.Podľa požiadaviek zákaznika.

 • Montované domy

  Montované domy

  Kvalita bývania, úspora energie, rýchlosť výstavby Ak sa rozhodujete pre stavbu domu a je pre vás dôležitá kvalita bývania, úspora energie a rýchlosť výstavby sú pre vás montované domy od zelenej stavby tým správnym riešením. Projekt vášho nového rodinného domu môže byť katalógový, alebo projekt na mieru podľa vašich požiadaviek. Ak už máte vlastný projekt na murovaný dom, nie je problém ho prerobiť na projekt montovaného domu od zelenej stavby. Aby mal dom čo najnižšie spotreby energie je dobré ak je projekt pripravený presne na mieru podľa pozemku. Zelená stavba vám rada poradí aj v tomto smere. Montované domy od Zelenej stavby...

 • Montované domy - Ekonomické a ekologické bývanie

  Montované domy - Ekonomické a ekologické bývanie

  Ak sa rozhodujete pre stavbu domu a hľadáte rýchlu výstavbu a nízke prevádzkové náklady, montovaný dom z dreva je to správne riešenie pre Vás. Najčastejšie použitou nosnou konštrukciou v montovaných domoch je práve fošňová rámová konštrukcia vyplnená tepelnou izoláciou a opláštená doskami. Investor by sa mal pri výbere dodávateľa montovaného domu zaujímať o skladbu obvodovej steny. Použité materiály určujú kvalitu Vášho budúceho domova. Tepelná izolácia by mala byť čo možno najkompaktnejšia, bez spojov a tepelných mostov, napríklad fúkaná celulózová izolácia . Vhodne zvolená hrúbka pre nízkoenergetický štandard je približne 20 ...

 • Montované haly

  Montované haly

  - prístrešky pre chov oviec, kôz, koní - maštale pre chov hovädzieho dobytka, ošípaných, hydiny, králikov a zajacov - prístrešky pre uskladnenie polnohospodárskej produkcie, - prístrešky pre uskladnenie príslušenstva, garáže pre traktory, kombajny, stroje - prístrešky s univerzálnym použitím (uskladnenie nádob, dební, odpadu, vykurovacieho média, biomasy) - fóliovníky, skleníky- lahké, ale velmi stabilné konštrukcie, vyrábané na základe európskej normy. - vo viacerých prípadoch je možné postavit prístrešok bez potreby stavebného povolenia. - rýchla montáž. - vynikajúci pomer cena / úžitková hodnota - možnost svojpomocnej výstavby ...

 • Montované domy s oceľovým skeletom

  Montované domy s oceľovým skeletom

  Montované drevené domy nie sú žiadnou novinkou na slovenskom trhu, no výstavba s masívnym oceľovým skeletom, ktorý je jadrom nášho domu je viac známa v západných a severských krajinách ako modulárne stavebníctvo. Rýchlosť v porovnaní s tradičným stavaním sa skráti výstavba až o 2 / 3 stavebného času, čo veľmi z efektívni celý projekt a tiež sa prejaví na cene. Vzhľadom na to, že sa jednotlivé moduly vyrábajú a montujú v hale, je možné stavať počas celého roka Variabilita stavbu možno navrhovať priestorovo podľa individuálnych predstáv. Počas obývania, za prevádzky ľubovoľne rozširovať podľa požiadaviek zákazníkov, pričom ...

 • Montované domy s oceľovým skeletom

  Montované domy s oceľovým skeletom

  Montované drevené domy nie sú žiadnou novinkou na slovenskom trhu, no výstavba s masívnym oceľovým skeletom, ktorý je jadrom nášho domu je viac známa v západných a severských krajinách ako modulárne stavebníctvo. Rýchlosť v porovnaní s tradičným stavaním sa skráti výstavba až o 2 / 3 stavebného času, čo veľmi z efektívni celý projekt a tiež sa prejaví na cene. Vzhľadom na to, že sa jednotlivé moduly vyrábajú a montujú v hale, je možné stavať počas celého roka Variabilita stavbu možno navrhovať priestorovo podľa individuálnych predstáv. Počas obývania, za prevádzky ľubovoľne rozširovať podľa požiadaviek zákazníkov, prič...

 • Montované kurty McWIL-Courtwall

  Montované kurty McWIL-Courtwall

  Montované kurty McWIL-Courtwall majú samonosnú oceľovú konštrukciu, na ktorú sa pripevňujú špeciálne squashové panely FIBERESIN. Mimo hraciu plochu sa steny kurtu uzavierajú záchytnými sieťami alebo výplňou primeranej pevnosti. Zadná sklenená stena Ellis Pearson je spravidla 5-ti dílná se ztvrzujícími skleněnými konzolami, nebo 3-dielna s kovovým nosným rámom. V kurte sa hráči pohybujú na odpruženej jednoroštovej palubovej podlahe. Súčasťou vybavenia býva i dodávka špeciálnych squash svietidiel podľa našej aktuálnej ponuky. Osvetlenie je nutné navrhnúť a namontovať podľa konkrétnych podmienok jednotlivých stavieb.

 • Nízkoenergetické montované domy

  Nízkoenergetické montované domy

  Výborná voľba pre tých, ktorí chcú maximálne znížiť svoje budúce náklady na vykurovanie a celkovú prevádzku domu. Nekompromisné riešenie s cieľom dosiahnuť maximálne úspory! So systémom HIPS postavíte nízkoenergetický dom bez potreby použitia drahých technológií. Výhody: * Krátka doba výstavby: - Výstavba suchým systémom z panelov OPS 300 umožňuje podstatne skrátiť dobu realizácie stavby, zároveň je možná realizácia v poveternostných podmienkach, v ktorých klasické mokré procesy nie sú odporúčané. Navyše použitie panelov štandardnej šírky 50 cm umožňuje ešte stále dostatočnú variabilitu oproti celostenovým panelovým sy...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Montované domy 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.