Tepovanie úžitkových a bytových interiérov

•tepovanie kobercov
•tepovanie gaučov
.tepovanie postiel
•použitie efektívnych prípravkovZaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.

Hľadáte zákazníkov?
 • Tepovanie

  Profesionálne tepovanie vykonávame odborne a pre všetky typy aplikovateľných materiálov . Zabezpečíme hĺbkové tepovanie kobercov s krátkym i dlhým vlasom, kusových a celoplošných kobercov, tepovanie textilných a čalúnených sedacích súprav, postelí, stoličiek, kresiel, taburetiek ako aj tepovanie a hygienické vyčistenie posteľných matracov rôzneho typu. Služby poskytujeme pre firemných aj súkromných zákazníkov.

 • Tepovanie priemyselných podláh

  Hľadáte profesionálnu službu v oblasti dôkladného tepovania priemyslových podláh? Táto služba je určená pre majiteľov firiem, výrobné spoločnosti, sklady, reštaurácie, fitness centrum, správcov priemyselných objektov, či všade tam, kde je potrebné pravidelne zabezpečovať upratovanie priemyselných povrchov a kde sa kladie dôraz na čistotu. Zakladáme si na preverených postupoch, kvalitných čistiacich prostriedkoch a najmodernejších technológiách. Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a rešpektujeme všetky priania klienta. Najčastejšie sa jedná o: čistenie priemyselných podláh vo výrobe, čistenie priemyselných podláh skladov, ...

 • Odborné tepovanie a tradíciou

  Odborné tepovanie a tradíciou

  -Hĺbkové tepovanie a dezifenkcia -Sedačky, sedacích súprav -Gauča -Kresla -Bratislava, Stupava, Pezinok, Senica a okolie K tepovaniu každej sedačky pristupujeme vždy individuálne. Sme si vedomí že ani jeden fľak či škvrnka nie je rovnaká. Preto najprv odborne zhodnotíme stav Vašej sedačky, preberieme si možnosti a taktiež vyzistíme akú údržbu ste sedačke venovali. Na základe toho zvolíme vhodný postup tepovania Vašej sedačky aby sme odstránili všetko hĺbkové a povrchové znečistenie, ktoré je možné odstrániť. Na tepovanie používame výhradne profesionálnu chémiu, ktorá zaručuje: -kvalitné hĺbkové čistenie a dezinfekciu -spoľahli...

 • Tepovanie cennik

  Ponukame tepovanie kancelarii 0.80 m2 tepovanie stoliciek 2,50 ks

 • Tepovanie

  Každý týždeň sa doma vysáva, niekto aj častejšie a sme presvedčení, že koberec je naozaj čistý. No nie vždy je to tak. A teraz si predstavte čo je na povrchu alebo vo vnútri našich sedačiek a posteliach, ktoré nečistíme tak často ako napr. vysávanie koberca.  

 • Tepovanie / čistenie kože

  Čistíme sedačky, gauče, kreslá, matrace, koberce, automobili a mnohé iné.

 • Tepovanie áut

  Špecializujeme sa na mokré tepovanie sedadiel a kompletného čalúnenia interiéru vozidla. 

 • Upratovacie a čistiace práce, tepovanie kobercov, sedačiek, žehlenie, poskytujeme gazdinky, pomocnic

  Upratovacie a čistiace práce, tepovanie kobercov, sedačiek, žehlenie, poskytujeme gazdinky, pomocnic

  Upratovacie a čistiace práce, tepovanie kobercov, sedačiek, žehlenie, poskytujeme gazdinky, pomocnice a opatrovateľky do bytu. Vykonávame maľovanie interiéru, stierky, omietky, búracie, vŕtacie práce, montáž parkiet a nábytku. V neposlednom rade poskytujeme firmám aj živnostníkom vedenie účtovníctva, vrátane uzávierok a daňových priznaní, personálnu a mzdovú agendu, poradenstvo.

 • TEPOVANIE

  Hĺbkovým tepovaním a čistením Vás zbavíme špiny, prachových častíc zo štruktúry koberca a nežiadúcich pachov a roztočov. Farby budú opäť ako nové a látka je prevoňaná sviežou vôňou. Hĺbkové tepovanie je jednoznačne jedným z najvhodnejších a najúčinnejších spôsobov,ako dôkladne a efektívne odstrániť všetky typy znečistenia. Pri tepovaní používame profesionálny tepovač a vysoko účinné čistiace prostriedky. Hĺbkové tepovanie nielenže odstráni znečistenie, ale mokrý proces čistenia naviaže na seba akékoľvek pachy, ktoré sa usadili počas používania do textilných vlákien. Zabezpečíme pre Vás  tepovanie kobercov s krát...

 • Tepovanie áut

  Tepovanie áut

 • Tepovanie

  Hĺbkovým tepovaním odstránime aj starú špinu, fľaky, prach, roztoče, alergény, plesne a nežiadúce pachy (cigaretový dym, nehody po psoch, mačkách a pod.) profesionálnymi strojmi a prípravkami renomovanej firmy Kärcher vyrobený špeciálne pre tento účel. V rámci jedného cyklu je voda následne odsatá spolu s rozpustenými nečistotami. Vďaka tomuto postupu a spôsobu čistenia nedochádza k opotrebovaniu čisteného povrchu a vytrhávaniu vlasu tkaniny ako je to pri ručnom kartáčovom čistení. Čistíme - tepujeme, upratujeme pre domácnosti aj firmy.

 • Hĺbkové čistenie a tepovanie postelí

  Hoci si to často nechceme priznať a myslíme si, že máme posteľ čistú, nie vždy je tomu tak. Boli by ste prekvapený (v tom lepšom prípade) čo všetko z vašej postele hĺbkovým čistením a tepovaním dostaneme. Ak raz uvidíte farbu vody, ktorá po tepovaní vašej postele ostane, určite túto činnosť nebudete podceňovať. Veď zdravé prostredie je pre spánok najdôležitejšie.

 • Hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov

  Koberec je jedna z vecí, ktorá sa v domácnosti zašpiní medzi prvými. Žiaľ, ani dôkladné vyprášenie a povysávanie koberca nestačí, aby bol koberec čistý aj zvnútra. Preto poskytujeme dôkladné hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, ktoré vás zbaví nečistôt a baktérií nielen na povrchu koberca, ale aj v jeho vnútri. V miestach, kde je špina najviac zažratá.

 • Tepovanie a vysávanie

  – sedacích súprav a kresiel , kobercov , stoličiek , matracov a iných textilných,kožených a semišových časti ,interiérov áut, kamiónov, autobusov či firiem , kancelárií a iných prevádzok .

 • Tepovanie

  - koberece - sedačky - stoličky - auto - umývanie okien - príjazd na zákazku

 • Tepovanie áut

  kupujete nové vozidlo? predávate ho? máte rád/rada voňavo a čisto okolo seba? Neváhajte a zavolajte nás! Naše PROFI stroje Vám zaistia čistotu a pocit priateľského automobilu. Podľa požiadavky-vybraného programu čistenia, získate to čo Vášmu autu treba. Moderné materiály vo vozidle ponúkajú dlhú životnosť a vzhľad ak sa o ne dobre postaráte. Alebo zažranú špinu, pot, mastnotu a prach ak zabudnete! Pre predstavu uvedieme napríklad sedadlá v bežnom rodinnom ate. Áno 5 sedadiel a je z nich bežne 3! plné kýble hustej špinavej vody a práca na 1,5 - 2 hodiny! A to sa zákazníkovi nezdali špinavé! Samozrejme podlahové čalúnenie, strop a dvere, a...

 • Bytové tepovanie

  - tu je naša spoločnosť ako DOMA! Vaša sedačka, koberec, rohožky, matrace, podnožky s vysokým vlasom, stoličky a iné..., budú voňať čiastotou a bez fľakov dajú vedieť každej návšteve že sú v rukách starostlivého majitela/ky. To samozrejme nemenej platí o firmách a prevádzkach, ktoré naše služby tiež radi využívajú. Pre predstavu uvedieme že čistenie sedačky 3+2+1 má pracnosť 2-2,5 hodiny a vydá 3-5kýblov hustej špinavej vody! Doma iste každý potrebuje pocit čistoty a pohodlia - darujte si ho. Áno vyslovene ako dar už nejeden zákazník venoval našu službu svojim príbuzným a blizkym.

 • Upratovannie domov, bytov, kancelárií, umývanie okien, tepovanie kobercov, sedačiek, čalúnení, autos

  Jednorázové aj pravidelné upratovacie a čistiace práce v rod. domoch, v bytoch, v kanceláriách, v spoločných priestoroch. Drobné záhradné služby. Čistenie interiérov áut.

 • Upratovanie, tepovanie, záhradnicke služby, kosenie trávy, čistenie pozemkov

  Ponúkame kompletné upratovacie, čistiace a záhradnícke služby.

 • Čistenie a tepovanie automobilov

  Tepovanie áut, autobusov, karavánov bez nutnosti aby ste nás navštívili, stačí sa len objednať a my Vás navštívime s pojazdným upratovacím servisom, nezávislím na energiach. Naše služby: 1.- Vytepujeme Vám sedadlá, koberce, rohože, dvere, strop, batožinový priestor a ostatné čalúnenia. 2.- Vyčistíme kožené sedačky. 3.- Naimpregnujeme kožené súčasti ošetrujúcim prípravkom. 4.- Vyčistíme, ošetríme prístrojovú dosku a ostatné plasty. 5.- Vyleštíme sklá, zrkadlá. 6.- Umyjeme a vyleštíme podlahy ( autobusy, karavány ).

 • Tepovanie kobercov a čalúneného nábytku vysoko kvalitným Kärcher hĺbkovým tepovačom

  Dokonalé hĺbkové vytepovanie kobercov a čaluneného nábytku sedačky, gauče, kreslá, matrace, stoličky, postele a taburetky vám vykonáme na kvalitných tepovačoch značky Kärcher

 • Tepovanie kobercov, sedačiek, čistenie kobercov

  Tepovanie a čistenie kobercov všetkých druhov. Tepovanie a čistenie sedačiek a sedacích súprav. Tepovanie a čistenie postelí, matracov, vankúšov. Tepovanie a čistenie stoličiek a kancelárskych kresiel. Tepovanie a čistenie kuchynských lavíc a taburetiek. Tepovanie a čistenie áut u Vás alebo u nás. Odsávanie vody po haváriach z vytopených kobercov.

 • Požičovňa Tepovačov na tepovanie kobercov a čalúnenia

  Požičovňa Tepovačov na tepovanie kobercov a čalúnenia

  Extra silný - Tepovač TW 1250 - Cleanfix Najvýkonnejší profesionálny extraktor na hľbkové čistenie veľkých kobercových plôch, prekvapujúce výsledky u silne znečistených kobercov. Má jedinečne silné čerpadlo s nastaviteľným výkonom až 11 barov. Vďaka tomu je zvlášť vhodný na kvalitné hľbkové čistenie aj silne znečistených kobercových plôch. Môže byť použitá kobercová tryska s 5 dýzami so šírkou až 40 cm, vďaka čomu spolu s veľkými nádržami je možné efektívne čistenie veľkých plôch s minimálnymi prestojmi na výmenu vody. Jednoduchá manipulácia, prehľadné usporiadanie ovládacích prvkov. Veľké zadné kolesá uľahčujú pr...

 • Upratovacie služby a tepovanie

  Upratovacie služby a tepovanie

  - jednorázové ako aj pravidelné upratovanie kancelárií, budov, skladov - umývanie okien pravidelne aj jednorázovo (kancelária, showroom, predajňa) - čistenie interiérov dezinfekčnými prípravkami (zdravotnícke zariadenia) - jednorázové predkolaudačné čistenie, kompletné “generálne” upratovanie - odpratávanie sute a ineho odpadu zo staveniska po úplnej alebo čiastočnej rekonštrukcii - letná údržba ( kosenie, zametanie, čistenie dlažby a odstraňovanie cementových zvyškov) - zimná údržba (odpratávanie snehu ručne, resp. strojom, posypovanie, solenie) - čistenie a upratovanie po spoločenských udalostiach

 • Tepovanie

  Tepovanie

  Tepovanie a čistenie kobercov, sedačiek, stoličiek, sedacích súprav, váľand atď. Tepujeme technológiou firmy Kärcher, stroj nastriekava čistiacu zmes do koberca alebo poťahu čalúneného nábytku a následne ju odsáva spolu s nečistotami. Koberce ani čalúnený nábytok nezostávajú mokré len mierne vlhké, do 6 hodín suché. Výhody tohto spôsobu čistenia: - rozpúšťa, umýva a vysáva špinu od základu koberca - na koberci zostáva minimálny zbytok chemikálií a tým sa znižuje opätovné znečisťovania - po čistení zostáva iba 10 až 20 percentná vlhkosť, zvyšok je odsatý - krátky čas schnutia od 2 - 6-tich hodín - povrch koberca ...

 • Služby - Tepovanie kobercov a čalúneného nábytku

  Služby - Tepovanie kobercov a čalúneného nábytku

  Ponúkame: * tepovanie (hĺbkové čistenie) profesionálnymi strojmi a prípravkami značky Kärcher * koberce * čalúnený nábytok (postele, stoličky, kreslá, sedacie súpravy, váľandy a iný čalúnený nábytok) * automobily (osobné, úžitkové, nákladné) * práce vykonávame výlučne u zákazníka (domácnosti, kancelárie, hotely, penzióny, ubytovne, inštitúcie, bary, diskotéky, herne) * prípravky obsahujú zložku na ničenie roztočov

 • Tepovanie interiéru vozidiel

  Tepovanie interiéru vozidiel

  Aby naše služby v oblasti starostlivosti o vozidlo boli maximálne, ponúkame našim klientom aj službu - tepovanie interiérov vozidiel. Profesionálnym tepovacím strojom Kärcher a príslušnými čistiacimi prostriedkami vyčistíme interiér Vášho vozidla. Čistý interiér spríjemňuje používanie vozidla a zvyšuje jeho zostatkovú hodnotu do budúcnosti.

 • Tepovanie kobercov

  Ponúkame Vám profesionálne čistenie kobercov, sedačiek a čalúnení. Špecializujeme sa na hĺbkové čistenie. Vrátime život zaprášeným veciam.

 • Tepovanie a čistenie

  Okrem zámočníckych prác Vám ponúkame TEPOVANIE a ČISTENIE automobilov, sedacích súprav a kancelárskeho nábytku. Po vzájomvej dohode je možné vyčistiť Vašu kanceláriu alebo automobil aj počas dní pracovného pokoja (soboty, nedele a sviatky), aby sme Vám neprekážali a nezdržiavali počas Vašej práce.

 • Tepovanie - Ekologické čistenie parou

  Kobercov – sedačiek – stoličiek – postelí a pod. Veľmi veľa klientov využíva naše služby na tepovanie. Pred každým tepovaním vysávame s vyklepávacím vysávačom Pracujeme so strojmi na báze extrakčného čistenia, čo v praxi znamená, že voda s čistiacim saponátom je pod tlakom vháňaná do čistenej plochy a následne i s nečistotami vysávaná späť do zberného tanku prístroja. Vďaka tomuto systému čistenia nedochádza k nadmernému opotrebovaniu kobercov a vytrhávaniu vlasca.Tento spôsob naopak vlasec regeneruje a navracia ho do pôvodnej polohy. Kvalitnejší spôsob spočíva v použití jednokotúčového stroja - rotačnej kefy, ktorá rozruší i ...

 • Tepovanie

  Poskytujeme čistenie pomocou profesionálnych strojov a prostriedkov od renomovanej firmy Kärcher. Ich najmodernejšia technológia Vám zabezpečí dokonalé vyčistenie a ošetrenie kobercov, sedačiek a matracov, navrátia ich pôvodný vzhľad a farbu, zbavia ich prachu a iných nečistôt a dodajú im sviežu vôňu. Pri čistení je dôležité dodržať základný postup. Prvým krokom je dôkladné povysávanie čisteného povrchu a následné sa nasýti teplou vodou, pričom je vo vode rozpustený čistiaci prostriedok od firmy Kärcher. Posledným krokom je odsatie vody, ktorá obsahuje hĺbkové nečistoty tepovaného povrchu. Pri tomto spôsobe čistenia ostávajú Vaše koberc...

 • Tepovanie jácht

  Naša spoločnosť sa ako jedna z mála venuje tepovaniu jácht. Tieto služby vykonávame aj na vode, takže nie je potrebné presúvať jachtu do suchého doku. Našim klientom ponúkame vytepovanie všetkých lodných kobercov, sedačiek, postellí a ďalšieho čalúneného nábytku na ich lodiach. Vrámci dohody s klientom vieme zabezpečiť aj ďalšie práce potrebné pre dokonalú čistotu jachty. Tieto práce vykonávame v rôznych európskych prístavoch.

 • Tepovanie

  Účelom tepovania je odstránenie zažratej špiny, pachov, roztočov a samozrejme aj všetkých prachových častíc z kobercov. Na tieto služby používame tie najkvalitnejšie stroje od firmy Kärcher. Keďže tieto stroje zároveň s prepieraním kobercov aj odsávajú čistiace prostriedky spolu s nečistotami vaše koberce môžu byť suché už o pár hodín v závislosti od daného povrchu a dĺžky vlasu. V prípade nadmerného znečistenia najprv nastriekame čistiaci prostriedok na daný povrch, necháme chvíľu pôsobiť a potom zároveň s ďalším prepieraním tento čistiaci prostriedok odsávame. Samozrejme nevenujeme sa len tepovaniu kobercov, ale v našej ponuke služie...

 • Čistenie kobercov a nábytku – tepovanie

  Pri odstraňovaní fľakov a nečistôt z kobercov a látkových povrchov je najdôležitejšia kombinácia troch faktorov: - použitej techniky - špeciálnych čistiacich prípravkov - skúseností

 • Hĺbkové tepovanie

  Hĺbkové tepovanie odstraňuje zažranú špinu, nežiadúce pachy a roztoče, ktoré ohrozujú najmä alergikov. V prípade potreby naše služby poskytujeme v nočných hodinách a tiež počas sviatkov.

 • Tepovanie áut

  •rýchle a kvalitné čistenie vášho auta •tepovanie interiéru •omladzovanie vzhľadu •použitie efektívnych prípravkov

 • Tepovanie-upratovanie

  Tepovanie-upratovanie

  Zabezpečujeme jednorázové a pravidelné upratovanie Vašich firiem, domácností a áut. V prípade potreby zapožičiame tepovací stroj.

 • Tepovanie interiéru osobných i nákladných vozidiel

  Tepovanie interiéru osobných i nákladných vozidiel

  - vysokovýkonný tepovač, vyčistené časti hneď aj suché - nákladné vozidlá na objednávku

 • Čistenie a tepovanie interéru automobilov

  Zabezpečujeme čistenie interiéru Vášho automobilu. Viac informácii Vám poskytneme telefonicky.

 • Tepovanie sedačiek a čalúneného zariadenia

  Hĺbkovo vytepujeme Vaše sedacie súpravy, kreslá, postele, matrace, stoličky či iný čalúnený nábytok. Na čistenie využívame výkonné extraktory a účinné čistiace prostriedky od firmy Kärcher, ktoré vyčistia Váš čalúnený nábytok až do hĺbky vlákien. Tepovanie je ideálne obzvlášť pre alergikov. Postaráme sa o dôkladné odstránenie alergénov z Vášho okolia. Zabezpečíme Vám čisté a zdravé prostredie pre Váš život.

 • Tepovanie - likvidácia roztočov

  Ideálne pre alergikov - tepovaním s prostriedkami proti roztočom Kärcher Mitex odstránime až 99% roztočov a ich výlučkov vyvolávajúcich alergie. Zbavíme Vás tým týchto nepríjemných alergénov z Vášho domova.

 • Tepovanie kobercov

  Hĺbkovo vytepujeme Vaše koberce - vo firmách aj v domácnostiach. Na čistenie využívame výkonné extraktory a účinné čistiace prostriedky od firmy Kärcher, ktoré vyčistia Váše koberce až do hĺbky vlákien. Tepovanie je ideálne obzvlášť pre alergikov. Postaráme sa o dôkladné odstránenie alergénov z Vášho okolia. Zabezpečíme Vám čisté a zdravé prostredie pre Váš život.

 • Tepovanie kobercov, sedacích súprav, postelí a iných

  Tepovaním a čistením predĺžite životnosť a atraktívnosť Vašich kobercov, sedacích súprav a čalúneného nábytku. Tieto činnosti vykonávame v Košiciach a okolí. Najlepší spôsob ako vyčistiť koberec, je jeho vytepovanie. Koberce tepujeme strojmi značky Werber spolu s tepovacími saponátmi. Po strojovom tepovaní rotačnou kefou vysajeme extraktorom všetku špinavú vodu so súbežným vyplachovaním kobercových vlákien. Volá sa to aj vodné-hĺbkové čistenie. Ak sú na koberci škvrny alebo žuvačky, venujeme tomu pozornosť so snahou o odstránenie. Po tomto budete šťastní so zjavne čistejším a sviežim kobercom a takisto budú zvýraznené jeho far...

 • Tepovanie

  Špecializujeme sa na tepovanie a hĺbkové čistenie kobercov, sedacích súprav, taburetiek, stoličiek, matracov, postelí a ostatného čalúneného nábytku. Pri tepovaní používame zariadenia a čistiace prostriedky Kärcher, pričom dbáme na kvalitu a ochranu Vášho životného prostredia. Prečo je dôležité tepovanie - Pre zdravie človeka je vhodné, ak sa koberce a čalúnený nábytok tepujú 2x ročne. Roztoče a drobné prachové častice predstavujú problém najmä pre alergikov. Pri tepovaní používame extrakčnú metódu, ktorá je najpoužívanejšia a zároveň najosvedčenejšia z mokrých spôsobov tepovania. Pri tomto druhu tepovania vstrekne tepovacie zari...

 • Tepovanie kobercov a čalúnených súprav

  Podstatou tepovania je odstránie prachových častíc, nečistôt, zápachu či roztočov zo všetkých druhov čalúnených materiálov. Máte problém s odstránením fľakov, zápachu a pod.? Zavolajte nás, pracujeme so špičkovými zariadeniami, vyvinutými práve na toto čistenie. Dodáme Vášmu kobercu, sedacím súpravam, čaluneným stoličkám žiarivú čistotu.

 • Tepovanie osobných a nákldných automobilov, autobusov

  - pravidelné denné upratovanie domácností - jednorázové upratovacie a čistiace práce domácností - upratovanie po rekonštrukciách, prerábkach a výmien okien - ostatné práce podľa želania a dohody

 • Tepovanie pre domácnosti

  Prinášame pre Vaše domácnosti čistotu. Vykonávame tepovanie kobercov, tepovanie sedacích súprav, tepovanie postelí a podobne. V tepovaní máme niekoľko ročné skúsenosti a túto prácu vykonávame najlepšie ako sa dá, teší nás ak sú naši klienti spokojný a pravidelne si na tepovanie volajú našu tepovaciu firmu. Pri svojej práci používame len značkovú tepovaciu a čistiacu techniku značky Kärcher. Naša tepovacia firma tepuje sedačky, koberce, postele a pod. hlavne v mestách Trenčín, NDCA, Dubnica n/V, Ilava a v okolitých obciach. Tepovanie je v tejto lokalite bez príplatku za dopravu.

 • Tepovanie

  Súčasťou našich komplexných služieb pre Vaše pohodlie v kancelárii je aj TEPOVANIE. Tepujeme pomocou najlepších produktov na trhu od firmy KARCHER. Tepovanie, alebo hĺbkové čistenie navráti Vašim kobercom, sedačkám, kreslám, pohovnkám pôvodnú čistotu a vzhľad.

 • Tepovanie a požičovňa tepovačov

  Štandardné upratovanie - pravidelné Služby podľa zmluvy vrámci Banskobystrického okresu podľa požiadaviek zákazníka v dohodnutom rozsahu. Sú vykonávané buď v pracovnom alebo aj mimo pracovného času Vhodné pre upratovanie firemných priestorov prípadne pre bytové spoločenstvá - starostlivosť o spoločné priestory - koniec susedským konfliktom. DENNE / 2 X TÝŽDENNE / TÝŽDENNE / 2 X MESAČNE Nakoľko rozsah potrebných úkonov a typ služby, ktorý je najvýhodnejší pre daného zákazníka je ťažko dopredu určiť odporúčame pri záujme o práce nás kontaktovať a podrobnosti spolupráce a cenu za naše služby dohodneme po obhliadke objektu. Jednoráz...

 • Čistenie (tepovanie) technikou Kärcher puzzi 100 Super:

  - koberce - sedačky - postele - kreslá - stoličky


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Tepovanie úžitkových a bytových interiérov 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.