Hľadáte zákazníkov?Pokračovať

Hľadáte firmu, tovar, službu za najlepšiu cenu a kvalitu?

1) napíšte o čo máte záujem
2) spracujeme Vám cenové ponuky a zašleme referencie
3) je to bezplatné a nezáväzné

Uveďte o čo máte záujem:
Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 


 

Billboardy vyroba, montaz a vylepovanie

Billboardy vyroba, montaz a vylepovanieBillboardy vyroba, montaz a vylepovanie 2

Výroba a montáž billboardov. Výlep billboardových ploch. Ponúkame montáž zákazníkom, dodaných akýchkoľvek bilboardov vvnútorných aj vonkajších. Montáže realizujeme kdekoľvek. Práce prevádzame aj vo výškach za pomoci horolezeckej techniky, pracovných plošín, rebríkov a podobne.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.

 • Reklamné pútače, billboardy, železné konštrukcie.

  Dobrý deň, vážený budúci obchodný partner! Naša firma má dlhodobé skúsenosti vo výrobe a montáži OK. Naše výrobky nájdete popri diaľniciach a pri dôležitých komunikačných objektoch. Napríklad v Bratislave pri Prístavnom moste a pri diaľnici vo Vajnoroch, ktoré predstavujeme na priložených fotografiách, ďalej naše pivné stoly môžete vidieť v Nemecku na pivných festivaloch. Profil Našej firmy: Pivné stoly a lavice /súpravy/ - kovová časť,s uzávermi zhotovenie kompletnej dokumentácie, výrobu a montáž konštrukcii telekomunikačných zosilňovačov, reklamných pútačov, bilboardov a megaboardov . Počet zamestnancov: 23 ...

 • Billboardy reklamné

  Billboardy reklamné

  Výroba billboardov.

 • Billboardy, bigboardy, megaboardy

  Montáž, výlep alebo vyvesenie typizovaných foriem exteriérovej reklamy ako sú billboardy, bigboardy a megaboardy. Ponúkame aj možnosť atypických nadstavieb 2D alebo 3D.

 • Billboardy

  - Rozmer reklamnej plochy je 5100 x 2400 mm - Montáž na nadzemné pätky alebo s betonážou do zeme. - Rozmery pätky sú závislé na zaťažení tj. na výške H billboardu nad zemou. - Možnosť jednostrannéj či obojstrannéj plochy. - Všetky plochy osvetlené. - Lávky pre vylepovačov. - Možnosť provedenia na kľúč vč. montáže.

 • Billboardy, panely, samolepky, autá, výklady, reklamné tabule

  Na veľkoplošnú tlač používame zariadenie Roland. Výsledkom je tlač s vysokým rozlíšením a realnym farebným podaním. To nám umožňuje vytlačiť všetko: od malej samolepky s orezom akéhokoľvek tvaru až megaboardy, a to všetko od 1 kusu. Tlačíme bannery, bilboardy, samolepky na podlahy. Tlačíme na papier, samolepiace fólie, plátno a mnoho ďalších materiálov. Zabezpečíme tým požiadavky zákazníkov na kompletnú firemnú prezentáciu - celoplošný polep vozidiel, výklady, reklamné tabule, označenie prevádzok, smerové tabule. Tento segment trhu ešte dopĺňame plotrovanými fóliami v širokej farebnej škále.

 • Billboardy výroba, montáž a vylepovanie

  Billboardy výroba, montáž a vylepovanie

  Výroba a montáž billboardov. Výlep billboardových ploch. Ponúkame montáž zákazníkom, dodaných akýchkoľvek bilboardov vnútorných aj vonkajších. Montáže realizujeme kdekoľvek. Práce prevádzame aj vo výškach za pomoci horolezeckej techniky a podobne.

 • Grafika - billboardy, plagáty, letáky, inzercia do tlače, obaly, katalógy, knihy...

  Grafika - billboardy, plagáty, letáky, inzercia do tlače, obaly, katalógy, knihy...

  Grafická príprava Vašej reklamy. Chcete lepšiu grafiku ako ste mali doteraz? Bezproblémovú profi prípravu do tlače? Potrebujete to mať hotové rýchlo a kvalitne? Preferujete cielený dizajn? Tradícia, expresivita, uhladenosť, agresivita, ľúbiva grafika... Vyberte si. Možete očakávať rýchlu ale precíznu profesionálnu prípravu Vašej grafiky - pošlite podklady a dostanete hotové dielo - spolupráca aj cez internet, aj pre zákazníkov z BA alebo BB. Úspešne spolupracujeme a veľké spoločnosti a organizácie v regióne aj mimo neho, až po BA. Teší nás spokojnosť náročných klientov. Pracujeme pre Vás aj vtedy keď iní oddychujú a nemajú na Vás čas. Samo...

 • Billboardy, bigboardy, city-lighty

  Billboardy, bigboardy, city-lighty

  Billboardy, bigboardy, city-lighty jsou jedním z nejběžnějších formátů venkovní reklamy a WIP Reklama Vám nabízí realizovat svojí reklamní kampaň na těchto nosičích v rámci vlastní sítě po celé ČR. Billboardy, bigboardy jsou vhodné na propagování jak nových produktů, značky tak i budování image či výborné doplnění v rámci navigačních nosičů. Co Vám zajistíme? - plánování, sestavování a optimalizace kampaní na plochách venkovní reklamy , a to jak krátkodobých tak i dlouhodobých, po celé republice i v zahraničí. - realizaci kampaní nejen v rámci vlastních nosičů (možnost výhodného nákupu reklamních ploch od ostatních pro...

 • Nafukovací billboardy

  Nafukovací billboardy

  Billboardy ve městech, u silnic i na veletrzích jsou klasickou formou prezentace, která již nikoho nepřekvapí. Toužíte po originalitě? Chcete být jiní než konkurence? Billboardy standardně vyrábíme v šířce od 3 do 8 metrů a celá plocha (až 40 metrů čtverečních) je určena k potištění Vaší reklamou. Možnosti užití nafukovacích billboardů: Naše nafukovací billboardy lze využít kdekoli – v zastřešených i nezastřešených prostorách skvěle plní svůj účel. Aby byl Váš nafukovací billboard vidět z dálky i v noci, lze jej osvětlit kvalitními venkovními svítidly.

 • Výroba - Stojany, billboardy, držáky

  Výroba - Stojany, billboardy, držáky

  Vyrábíme různé stojany pro různé výrobky z různých materiálů. Zhotovíme a nainstalujeme billboardy. Držáky LCD TV a monitorů. Vyrábíme různé stojany pro různé výrobky, např. stojan pro noviny, látky, přepravky, .... Stojan vyrobíme dle Vašeho výkresu, přesně podle Vašeho přání. Různé barevné provedení nebo i nerez.

 • Reklamní Billboardy

  Reklamní Billboardy

  Reklamní billboardy jsou univerzálně použitelné a vhodné pro velkoplošnou reklamu jak v interiérech tak v exteriérech. Představují vynikající doplněk ke stávající vlajkové reklamě. Billboardy tiskneme digitálním pigmentovým tiskem (DPT) na stroji Vutek Ultra Vu 5300 s maximální šíří 5 m a s možností oboustranného přímého tisku. Při této technologie tisku jsou barvy rozloženy do barev CMYK. Vzniklý barevný odstín proto může vykazovat drobnou odchylku od přímé barvy. Nejčastěji používané materiály pro tisk transparentů jsou - Frontlit (vinylová tkanina) a Mesh (vinylová síťovina). Standardně je reklamní billboard dodáván se zpevněný...

 • Billboardy

  Billboardy

  *Vyrábame a inštalujeme billboardové konštrukcie pre výlep papierovej grafiky, ale aj rámy pre bannery z PVC plachtoviny, vrátane montáže a dodávky banneru. *Ponúkame konštrukcie a komplexné riešenia pre kombinované reklamné plochy, pevná + nafukovacia. Jedná sa o atraktívnu 3-rozmernú reklamu. *Rozmery reklamných plôch vyrobíme podľa Vašej predstavy. Ku každej konštrukcii dostanete od nás aj potrebnú dokumentáciu. Táto zahŕňa: zakreslenie a zameranie plochy projekt pre žiadosť o stavebné povolenie statický výpočet výrobnú dokumentáciu

 • Billboardy, DM, internet

  Billboardy, DM, internet

  Billboardy (outdoor) Mimoriadne vhodné na začatie a celý priebeh kampane sú neustále na očiach a ich umiestnením na presne vyšpecifikované miesta podporíme efekt celej kampane. Direct mail (DM) DM je mimoriadne vhodné na začatie kampane a jej priebeh, pričom navrhujeme jednotlivé možnosti DM, a to podľa špecifických požiadaviek klienta (distribúcia na presne špecifikované adresy, distribúcia do poštových schránok celoplošne aj regionálne, distribúcia prostredníctvom novinových stánkov, distribúcia na presne zadefinované adresy podľa cieľových skupín a pod.). Internet Poskytuje dlhodobý účinok na mladšie cieľové skupiny pri vysokej n...

 • Plakáty, postery, billboardy, megaboardy, backlighty

  - nejen ve standardních, ale i v rozličných kreativních tvarech - citylight papír, fotopapír

 • Billboardy reklamné

  Reklamné zariadenia rozmeru 5,1 x 2,4m budujeme na základe konkrétnych požiadaviek klienta akými sú: materiál realizovaného billboardu, jeho presná poloha s presnou výškou spodného okraja a v neposlednom rade jeho grafické spracovanie, či nasvietenie. V tomto prípade je možné využitie nielen na imidžovú reklamu, ale najmä na navigáciu trvalého charakteru do miesta určenia za primeraných finančných podmienok.

 • LED billboardy a reklamní panely

  LED billboardy jsou velkoplošné reklamní plochy, které slouží k efektivní a velmi účinné firemní prezentaci. Pomocí našich LED panelů můžete propagovat Vaši společnost, produkty, služby, realizovat reklamní kampaně nebo informovat o aktuálních událostech.

 • Reklamné billboardy

  Reklamné billboardy

  Ponúkame: - Polep výkladov - Bannery - Billboardy - Reklamné tabule

 • Billboardy výroba, montáž a vylepovanie

  Výroba a montáž billboardov. Výlep billboardových ploch. Ponúkame montáž zákazníkom, dodaných akýchkoľvek bilboardov vvnútorných aj vonkajších. Montáže realizujeme kdekoľvek. Práce prevádzame aj vo výškach za pomoci horolezeckej techniky. A sme lacnejší ako reklamné agentúry, presvečte sa sami zavolajte nám a my Vám spravíme cenovú kalkuláciu.

 • Billboardy

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby billboardov.

 • Stacionárne billboardy

  Ponúkamu aj stacionárne billboardy v okolí Púchova euroformátu 5,1x2,4 ceny dohodou.

 • Mobilné-billboardy

  Vozidlo jazdí po vopred dohodnutých trasách v dohodnutých časoch tak, aby zásah na cieľovú skupinu bol čo najefektívnejši. Vozidlo môže taktiež zastaviť a stáť na dohodnutom mieste a čase. Radi vám pomôžeme naplánovať čo najvhodnejší plán trasy jázd v súlade s vašimi individuálnymi reklamnými podmienkami.

 • Tlač postery a billboardy

  Vy sami si vyberiete ktorúkoľvek fotku z Vášho albumu, Vy sami si zvolíte typ materiálu, Vy sami si určíte veľkosť finálneho produktu. Ponúkame tlač na fotopapier, plátno, textílie, tapetový papier, PVC fólie... možností je veľa, stačí si len vybrať. Pre kancelárie sú určené postery s rolovateľným systémom Roll Up Display, alebo Stand Up Display - tu je možné zobraziť aktuálnu ponuku spločnosti, významné okamihy z histórie,... predstavivosti sa medze nekladú. Billboard je veľká reklamná konštrukcia, ktorá je typicky umiestnená pozdĺž rušných ciest. Ich účelom je prezentovať spoločnosť alebo produkt vo veľkom štýle. Spoločnosť...

 • Billboardy

  V oblasti severného Slovenska naše vonkajšie reklamné plochy zaberajú časť, k dosiahnutiu zviditeľnenia sa a skvalitnenia služieb. Informácie o nosičoch / EURO rozmery/ - rozmer nosiča: 5100 x 2400 mm - viditeľná plocha: 5040 x 2380 mm - doba prenájmu: štandardne 6 – 12 mesiacov a dlhšie - najrozšírenejší a neprehliadnuteľný reklamný panel, používaný na cestných ťahoch, ako aj v centrách miest - cena prenájmu: odvíja sa podľa počtu kusov a doby prenájmu - ponúkame možnosť kompletného vyhotovenia reklamno-propagačného materiálu do 24-48 hodín (papier, fólia, plachta-baner) od grafického návrhu až po tlač - prezentačný materiál + ...

 • Billboardy, bigboardy, city-lighty

  - trenčín - prievidza - piešťany - ilava - partizánske - ....

 • Billboardy

  Billboardy

  Ponúkame výrobu billboardov od výroby až po finálnu montáž. Materiál na ktorý si môžete dať vytlačiť Vašu reklamu je: plast, komatex, bannerová plachta, samolepiaca fólia, billboardový papier, plech.

 • Billboardy reklamné

  Billboardy reklamné

  Zviditeľnite sa exteriérovou reklamou vo forme billboardov. - Exteriérová tlač - Všetky formáty - Papier, samolepka - Inštalácia

 • Billboardy a navigácia

  Reklamné plochy o rozmeroch 5,1 x 2,4 m sú umiestnené v Púchove 33 metrov od stredovej osi dialničného privádzača Zlín - Bratislava.

 • Billboardy

  Billboard = reklamné zariadenie o rozmeroch 510 x 240 cm - EUROFORMÁT Doba prenájmu: od 1 mesiaca do 1 roka s možnosťou ďalšieho predĺženia Cena prenájmu: od 5000 Sk za kus a za mesiac Cena obsahuje: výlep reklamného plagátu resp. fólie, miestny poplatok z reklamy, údržbu zariadenia. Cena neobsahuje výrobu plagátu resp. fólie.

 • Billboardy reklamné

  Nabízíme výrobu billboardů již od jednoho kusu!

 • Billboardy reklamné

  Billboardy sú najbežnejším produktom vonkajšej reklamy. Počas nášho úspešného dlhoročného pôsobenia na slovenskom, českom a maďarskom trhu sme vytlačili státisíce billboardov pre stovky spokojných klientov. Pridajte sa k nim. Vďaka našim dvom strojom HP Scitex TurboJet vám ponúkame najrýchlejšiu a najkvalitnejšiu tlač billboardov na Slovensku!

 • Tlač - Billboardy, Bigboardy

  Náklady na tlač billboardov a bigboardov a teda aj celková reklamná kampaň založená na billboardoch a bigboardoch je lacnejšia a má väčší dosah ako inzerát v novinách, ktorého trvácnosť je len 1 deň. Keďže billboardy a bigboardy sú situované na frekventovaných miestach, v blízkosti rušných komunikácií, má možnosť zaregistrovať ich oveľa viac ľudí, ako akúkoľvek inú reklamu. Zároveň ide o bohatšiu klientelu, ktorá vlastní automobil, reprezentujúcu stredné a vyššie vrstvy. Z tohto dôvodu je tlač billboardov a bigboardov veľmi dôležitá. Každý druh veľkoformátovej tlače si vyžaduje veľmi vysoké rozlíšenie grafiky, teda kvalitné ...

 • Tlač - Billboardy, Bigboardy

  Náklady na tlač billboardov a bigboardov a teda aj celková reklamná kampaň založená na billboardoch a bigboardoch je lacnejšia a má väčší dosah ako inzerát v novinách, ktorého trvácnosť je len 1 deň. Keďže billboardy a bigboardy sú situované na frekventovaných miestach, v blízkosti rušných komunikácií, má možnosť zaregistrovať ich oveľa viac ľudí, ako akúkoľvek inú reklamu. Zároveň ide o bohatšiu klientelu, ktorá vlastní automobil, reprezentujúcu stredné a vyššie vrstvy. Z tohto dôvodu je tlač billboardov a bigboardov veľmi dôležitá. Každý druh veľkoformátovej tlače si vyžaduje veľmi vysoké rozlíšenie grafiky, teda kvalitné ...

 • Predáme billboardy

  Predáme billboardy

  Predame 2 ks novych jednostrannych eurobillboardov. Rozmer 5,1 x 2,4m.

 • Predáme billboardy

  Predáme billboardy

  Predame 2 ks novych jednostrannych eurobillboardov. Rozmer 5,1 x 2,4m

 • Mediálny servis, Billboardy

  Mediálny servis, Billboardy

  TV a rozhlasové spoty, exteriérové plochy - billboardy a pod., inzercia vo všetkých printových médiách

Ktorý z Vašich tovarov je naj...?

Ktorý z Vašich tovarov je naj...?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes + získajte 1 mesiac zadarmo.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Billboardy vyroba, montaz a vylepovanie 2004 - 2024 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.