LEPIACA MALTA NA PRESNÉ TVÁRNICE K24

LEPIACA MALTA NA PRESNÉ TVÁRNICE K24

Priemyselne vyrábaná suchá maltová zmes na ručné a strojové spracovanie

Použitie:
Malta je určená na murovanie (lepenie) presných murovacích prvkov do vonkajšieho a vnútorného prostredia.

Technické údaje:
Maximálna veľkosť zrna: do 0,6mm
Spotreba suchej malty: 1,05 kg na 1 l malty
Spotreba vody na 25 kg vrece: 5,5 – 6 l

Balenie:
25 kg vrece,
1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg

EAN: 8588002501142


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Bezpečnostná výstražna samolepiaca páska žlto čierna

  Bezpečnostná výstražna samolepiaca páska žlto čierna

  Ponuka samolepiacej pásky žlto/čiernej šírka 5 cm / 50 m Bezpečnostná samolepiaca páska vhodná na označovanie schodov, stupienkov, zúženeho priechodu, zníženeho priechodu, podchodu. cena 3,46 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Bezpečnostná výstražna páska, bielo červená a čierno žltá nelepiaca š.7,5 cm/300 bm

  Bezpečnostná výstražna páska, bielo červená a čierno žltá nelepiaca š.7,5 cm/300 bm

  V ponuke máme bezpečnostnú výstražnu pásku bielo červenú nelepiacu a čiernožltú . Na kotúči je 300 bm x š 7,5 cm /0,08 hr. Vhodná pre označenie pracovného priestoru, výkopu na stavenisku, alebo bezpečné označenie miesta uloženého materialu. Vhodná aj pri športových podujatiach na vyznačenie priestoru pre zabezpečenie dostatočnej vzdialenosti medzi obecenstvom a súťažiacimi. cena za 1 kotúč pásky 11,40 € s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za listovú záselku do 500 g cca 2,86 EUR . Za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Sl...

 • Lepiaca páska obojstranná š 3,8 cm a 5 cm x 5 m

  Lepiaca páska obojstranná š 3,8 cm a 5 cm x 5 m

  V ponuke máme lepiace pásky obojstranné na podlepenie plagátov, vhodná je aj na podlepenie kobercov. cena za lepiacu pásku š 3,8 cm x 5 m 0,90 EUR s DPH. cena za lepiacu pásku š 5, cm x 5 m 1,10 EUR s DPH. Pošleme aj na DOBIERKU. Nájdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22, PAPIERNICTVO obaly, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 , oproti sú potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Lepiaca páska papierova š25 mm, 38 mm a 50mm/50m krepovaná pre maliarov

  Lepiaca páska papierova š25 mm, 38 mm a 50mm/50m krepovaná pre maliarov

  V ponuke máme papierove pásky krepované použitelné pri malovani. Lepiace pásky sa ľahko dajú odlepovať a nezanechajú lepiacu stopu na povrchu vypínačov,zásuviek, nábytku, povrchu karosérie auta pri opravkach nástrekov. Dobre držia na oknách rámov, skiel,omietke a dajú sa aj ľahko odlepovať. rozmer pások 25 mm x 50 m 1,59 €/ ks s DPH - / - 38 mm x 50 m 1,99 €/ ks s DPH - / - 50 mm x 50 m 2,60 €/ ks s DPH Pošleme na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul. 22 PAPIERNICTVO obaly, v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul. oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Bezpečnostná výstražna samolepiaca páska žlto čierna š. 5 cm/ 50 m

  Bezpečnostná výstražna samolepiaca páska žlto čierna š. 5 cm/ 50 m

  Ponuka samolepiacej pásky žlto/čiernej šírka 5 cm / 50 m cena 3,39 € s DPH /ks. Bezpečnostná samolepiaca páska vhodná na označovanie schodov, stupienkov, zúženého priechodu, zníženého priechodu, podchodu. Pošleme aj na DOBIERKU. Nájdete nás na Hlavnej ul.22,pešia zóna , PAPIERNICTVO obaly v pasáži oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Magnetické pásky - biela, hnedá, samolepiaca, penová - vlastná výroba

  Magnetické pásky - biela, hnedá, samolepiaca, penová - vlastná výroba

  Magnetické pásky majú širokú oblasť využitia - od označovania tovarov v obchodoch, výrobu skladových štítkov, cenoviek, výrobu reklamných a darčekových predmetov a podobne. Niektoré typy pások sa používajú v reklamnom priemysle na výrobu banerov a pop-up stojanov, iné pri výrobe sprchových kútov, klimatizácií a pod.

 • Obálka C5 162x229 mm samolepiaca

  Biele obálky rozmeru 162 x 229 mm vyrobené z bezdrevného papiera, samolepiace.

 • Pištoľ lepiaca tavná

  Lepiaca tavná pištoľ s menšou lepiacou kapacitou, určená pre jemné a detailné práce, na lepenie papiera, korku, dreva, kože, textílie, umelej hmoty, keramiky a pod. Páčka mechanického posuvu umožňuje citlivé, plynulé a presné dávkovanie roztaveného lepidla.max. príkon 70W priemerný príkon 25W pracovná teplota 200°C doba aktivácie 3-5min kapacita dávkovania lepidla 4,5 g/min tavné tyčinky pr. 7,2mm hmotnosť 78g

 • Bezpečnostná samolepiaca plomba 60x25 mm

  Bezpečnostná samolepiaca plomba 60x25 mm

  Bezpečnostná samolepiaca plomba (60x25 mm) je najnovším produktom v portfóliu. Jedná sa o na trhu jedinečný produkt s celou radou bezpečnostných prvkov, ktoré spoľahlivo odhalia akýkoľvek pokus o neoprávnenú manipuláciu, či už mechanickou alebo pôsobením tepla či chemikálií. _ Samolepiaca plomba je vyrábaná z deštruktívneho PET materiálu, ktorého citlivosť na manipuláciu po aplikácii je ešte zvýšená bezpečnostnou mikroperforáciou. Súčasťou samolepiacej plomby je holografický prúžok s bezpečnostnými motívmi vo viditeľnom aj inšpekčnom režime. _ Skladá sa z týchto častí: bezpečnostná mikroperforácia, vysoko bezpečnostná OVD, be...

 • PTFE teflónová fólia samolepiaca

  PTFE teflónová fólia samolepiaca

  Samolepiaca fólia, šírka a dĺžka návinu 1 m? Hrúbka: 0,23 mm.

 • PTFE teflónová fólia nelepiaca

  PTFE teflónová fólia nelepiaca

  Nelepiaca fólia, šírka x dĺžka návinu: 1m? Hrúbka: 0,08 mm.

 • Samolepiaca PTFE teflonová fólia

  PTFE teflonová fólia je dodávaná v rolkách, šírka rolky je 1000 mm a dĺžka 30 m, takisto sú v ponuke teflonové pásky rôznej šírky - nelepiaca už od 3 mm a samolepiaca od 1 cm. Hrúbka fólie je v rozpätí od 0,08 mm do 0,75 mm. Rozmery sa upravia podľa požiadaviek zákazníka. Akrylový lepiaci základ sa vyznačuje silnejším prilepením a odolnosťou voči rozpúšťadlám - používa sa v oblastiach, kde sa vyžadujú vlastnosti ako – odolnosť voči vysokým teplotám, mechanickým pôsobeniam, nehorľavosť, elektrická izolácia.Hrúbka fólie je v rozpätí od 0,08 mm do 0,75 mm.

 • BUTYL DS - Obojstranne lepiaca butylová páska

  BUTYL DS - Obojstranne lepiaca butylová páska

  Obojstranne lepiaca butylová páska na báze syntetického kaučuku. Na podklade drží extrémne silno a optimálne sa prispôsobuje kontúram podkladu. Páska je trvale samolepiaca a samozvariteľná, vodotesná a nepriepustná pre vodné pary. Ľahko odstrániteľný krycí papier spoľahlivo chráni butylkaučukovú lepiacu vrstvu.

 • Lepiaca páska široká priesvitná

  - 48x60 mm

 • LEPIACA MALTA EXTRÉM K27

  LEPIACA MALTA EXTRÉM K27

  Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca maltová zmes na ručné spracovanie. Použitie: Lepiaca malta je určená na lepenie všetkých druhov keramických obkladov, dlažby, mramoru atď., na podklady s nízkou nasiakavosťou ako starý obklad, hladké panelové priečky a stropy. Extrém je určený do vnútorného a vonkajšieho prostredia. Špecifické vlastnosti: Lepidlo neobsahuje VÁPNO. Mrazuvzdorná. Extrém má extrémne vysokú prídržnosť. Zalepí tehlu na sklo!!! Technické údaje: Maximálna veľkosť zrna: do 0,6 mm Prídržnosť po 30 min doby zavädnutia: 2,5 MPa Spotreba suchej malty: 3 – 5 kg /m2 Spotreba vody na 25 kg vrece: cca 4,5 – 5,0 l Balen...

 • LEPIACA MALTA FLEXI K26

  LEPIACA MALTA FLEXI K26

  Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca maltová zmes na ručné spracovanie. Použitie: Lepiaca malta je určená na lepenie všetkých druhov keramických obkladov, dlažby v zvlášť vodou zaťažených vnútorných a vonkajšich prostrediach, ako sauny, bazény, chodníky, terasy a pod. Špecifické vlastnosti: Lepidlo neobsahuje VÁPNO. Mrazuvzdorná Technické údaje: Maximálna veľkosť zrna: do 0,6 mm Prídržnosť po 30 min doby zavädnutia: 1 MPa Spotreba suchej malty: 3 – 5 kg /m2 Spotreba vody na 25 kg vrece: cca 5,5 l Balenie: 25 kg vrece, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg EAN: 8588002501135

 • Bezpečnostná lepiaca páska

  Bezpečnostná lepiaca páska

  Bezpečnostná lepiaca páska je špeciálna páska určená pre použitie na citlivé obaly z hľadiska bezpečnosti. Páska má po zalepení kartónu jednoliatu farbu. Po odlepení však ostáva na kartóne (obálke, balíku) zreteľný nápis, ktorý je viditeľný aj po pokuse nalepiť pásku naspäť. Páska je určená na indikáciu neoprávnenej manipulácie s balíkmi a zásielkami. Jedná sa o lepiacu pásku s výbornými lepivými vlastnosťami a so skrytou potlačou, ktorá sa objaví pri neoprávnenej manipulácii. Pre príjemcu slúži takto poznačená zásielka ako dôkaz a zároveň výstraha, aby skontroloval obsah zásieky, prípadne podnikol ďalšie kroky. ...

 • Fasádna samolepiaca fólia pre potlač

  Fasádna samolepiaca fólia pre potlač

  Ponúkame Vám bielu lesklú fóliu na fasády Aslan DFP 45 Facades Film pre solvent a eco-solvent inkjet. - permanentné lepidlo až 250 mic hrubé - vhodná pre interiérové i exteriérové aplikácie, bez nutnosti laminácie - vhodná pre všetky vonkajšie steny (aj pre hrubú omietku alebo betón) - exteriérová životnosť do 5 rokov - návin: 25 m - hrúbka: 80 mic - šírka: 1370 mm Možnosť odberu aj na bm! Cena za m2: 12,99 € +DPH Pri väčšom odbere výrazná zľava!!!

 • AIRSTOP Lepiaca páska

  AIRSTOP Lepiaca páska

  Pevná systémová lepiaca páska k vzduchotesnému lepeniu vo vnútornom a vonkajšom prostredí. Lepiaca vrstva je extrémne odolná proti starnutiu a vhodná pre takmer všetky podklady.

 • AIRSTOP FLEX Lepiaca páska

  AIRSTOP FLEX Lepiaca páska

  Ľahko roztiahnuteľná lepiaca páska k vzduchotesnému lepeniu vo vnútornom a vonkajšom prostredí. Lepiaca vrstva je extrémne odolná proti starnutiu a vhodná takmer pre všetky podklady. Priesvitná, ale vzduchotesná.

 • Farebná lepiaca páska

  - hrúbka fólie 28 µm

 • Samolepiaca páska

  Ve stejné kvalitě a provedení nabízíme i samolepící pásky s reklamním potiskem. Minimální množství dodávky je 36 rolí, výška potisku 25-75 mm, délka 600 mm, osmibarevný potisk. Zákazník zaplatí jednorázově cenu matrice.

 • Samolepiaca fólia

  Polyethylenová samolepící páska se dodává v černo-žlutém nebo červeno-bílém provedení. Šrafování pod úhlem 45° lze objednat v obousměrném provedení. Používá se ke zvýraznění nebezpečných ploch (hrany schodů, garáží, vrat, lešení a pod.).

 • LEPIACA MALTA S FLEXIBILNÝMI VLASTNOSŤAMI K21

  Použitie: Lepiaca malta je určená na lepenie všetkých druhov keramických obkladov, dlažby vo vnútornom aj vonkajšiom prostredí. Špecifické vlastnosti: Lepidlo neobsahuje VÁPNO. Štandardné lepidlo s flexibilnými vlastnosťami. Technické údaje: Maximálna veľkosť zrna: do 0,6 mm Prídržnosť po 30 min doby zavädnutia: 0,7 MPa Spotreba suchej malty: 3 – 5 kg /m2 Spotreba vody na 25 kg vrece: cca 5,5 l Balenie: 25 kg vrece, 1 paleta = 48 vriec = 1 200 kg EAN: 8588002501128

 • Obálka DL samolepiaca

  - bal/50ks

 • Obálka C5 samolepiaca

  - bal/25ks

 • Samolepiaca krytky

  - veľkosť 14 - 20 mm

 • 3M Scotch, lepiaca páska, 666, permanent, obojstranná, s prekladom, 12,7mm*32m

  3M Scotch, lepiaca páska, 666, permanent, obojstranná, s prekladom, 12,7mm*32m

  3M Scotch, lepiaca páska, 666, permanent, obojstranná, s prekladom, 12,7mm*32m.

 • Magnetická samolepiaca páska

  Samolepiaca magnetická páska o rozmere 15 (šírka) x 2 (hrúbka) mm. Po odstrihnutí potrebného kúsku a odstránení ochrannej papierovej pásky, prilepíte magnetickú pásku na akýkoľvek predmet. Tento predmet môžete potom umiestniť na magnetickú plochu, napr. na nástenku, chladničku... Magnetické pásky sú balené v 100m návinoch. Štandardne ponúkame 3 rozmery, ktoré si môžete priamo objednať z nižšie uvedenej tabuľky. Kliknutím na objednacie číslo sa dostanete do našeho e-shopu, kde môžete zadať požadované množstvo metrov.

 • Lepiaca páska

  - rozměr: 12mm x 10m 12ks/sloupec, min.množství 12

 • EI001 - samolepiaca cenovková lišta

  EI001 - samolepiaca cenovková lišta

  Samolepiace cenovkové lišty dodávame so štandardnou 9 mm obojstranne lepiacou čírou páskou.

 • LEPIACA PÁSKA - produkty fy. TESA

  - Šírka: 25-75mm - Dlžka:66m - Prevedenie: Akrylát, hotmelt, solvent

 • Lepiaca páska Havana

  Lepiaca páska Havana

  - farba: hnedá - šírka: 48mm - návin: 66m

 • Transparentná lepiaca páska

  Transparentná lepiaca páska

  - farba: transparent - šírka: 48mm - návin: 66m

 • Lepiaca a armovacia stierka na polystyrén

  Vlastnosti: - flexibilita – pružnosť dodávaná výstužnej vrstve pri armovaní polystyrénu, - výborné pevnostné parametre a trvanlivosť, vďaka mrazuvzdornosti a odolnosti voči tepelným zmenám, - pre vysokú zádrž vody je výnimočne vhodné na lepenie k vysokosavým podkladom ako pórobetón, alebo drevo-cementové materiály, - použiteľnosť tiež v horúcich letných mesiacoch až do teploty 30°C („nezahorí“).

 • Lepiaca malta štandard

  Priemyselne vyrábaná suchá lepiaca maltová zmes na ručné spracovanie. Použitie: - Lepiaca malta je určená na lepenie všetkých druhov keramických obkladov, dlažby vo vnútornom aj vonkajšiom prostredí. Špecifické vlastnosti: - Lepidlo neobsahuje VÁPNO. - Štandardné lepidlo s flexibilnými vlastnosťami. Technické údaje: - Maximálna veľkosť zrna: do 0,6 mm - Prídržnosť po 30 min doby zavädnutia: 0,7 MPa - Spotreba suchej malty: 3 – 5 kg /m2 - Spotreba vody na 25 kg vrece: cca 5,5 l

 • Polyesterová samolepiaca fólia na exterierove pouzitie

  Plnofarebná expresn digitálna tlač na papier, samolepky, folie /


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: LEPIACA MALTA NA PRESNÉ TVÁRNICE K24 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.