Prostriedok určený na prípravu povrchov BANDELLA

Prostriedok určený na prípravu povrchov BANDELLA

Samolepiaca páska na butylovom základe, ktorá je pokrytá vodovzdornou polypropylénovou netkanou geotextilnou látkou, špeciálne vyvinutej na zaistenie pružného hydroizolačného povrchu pre spoje a rohy stien na terasách, balkónoch, podlahách pred použitím tekutej membrány.
Bandella sa musí používať na čisté, suché, pevné a nezaprášené povrchy.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Odmastňovací a Čistiaci prostriedok Codi energic. Top produkt

  Odmastňovací a Čistiaci prostriedok Codi energic. Top produkt

  V ponuke máme Univerzálny odmastňovací a čistiaci prostriedok CODI Energic 750 ml . Úsporný a stačí tak málo a je to čisté. Stačí vyskúšať a pomocníka si obľúbite. cena: 7,40 EUR s DPH. V kartóne je 12 fliaš po 750 ml. V ponuke je aj pumpička, rozprašovač:Nastriekate na škvrny, alebo na mastný povrch a potom, už to ĺahko zvládnete. cena 1,- EURO s DPH. Hubka jeden pár žltá s červenou, zelená so žltou . Ľahšie sa čistí znečistený povrch, škvrny. Hubka Vám vydrží podstatne dlhšie ako klasická špongia. cena 3,- EUR s DPH. za pár. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. ...

 • CODI Cleatver Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na umývanie podláh a pracovných plôch 1000 mL

  CODI Cleatver Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na umývanie podláh a pracovných plôch 1000 mL

  V ponuke máme čstiaci a dezinfekčný prostriedok na umývanie podláh a pracovných plôch. Kvalitne očistí a vydezinfikuje povrch bez zápachu s príjemnou vôňou. objem 1000 mL za 5,70 EUR s DPH. Na menšie plôšky môžete použiť pre očistenie a dezinfekciu rozprašovač-pumpičku. Tento prostriedok má príjemnú vôňu, nezapácha. Pošleme aj na DOBIERKU.

 • Čistiaci prostriedok na umývanie riadu JAR 1 L

  Čistiaci prostriedok na umývanie riadu JAR 1 L

  V ponuke máme častiaci prostriedok na umývanie riadu, JAR v 1 L balení. cena za 1 balenie 1 L á 2,05 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Čistiaci a odmastňovací prostriedok na keramické povrchy 1000 mL

  Čistiaci a odmastňovací prostriedok na keramické povrchy 1000 mL

  V ponuke máme čistiaci a odmastňovací prostriedok na keramické povrchy aj z rozprašovačom-pumpičkou. U tohoto výrobku je pumpička v cene výrobku. Čistiaci prostriedok kvalitne očistí povrch varnej keramickej dosky. objem 750 mL za 8,45 EUR s Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Prací tekutý 2 L prostriedok na čiernu a farebnú bielizeň

  Prací tekutý 2 L prostriedok na čiernu a farebnú bielizeň

  V ponuke máme prací tekutý 2 L prostriedok s jemnou vôňou po zelenom jablku. Vhodné na pranie čiernej aj farebnej bielizne. Počet dávok 26 do pračky . cena za 2 L pracieho prostriedku 11,50 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Čistiaci prostriedok 750 mL na odstranenie škvrn z textilii, kobercov a pod.

  Čistiaci prostriedok 750 mL na odstranenie škvrn z textilii, kobercov a pod.

  V ponuke máme čistiaci prostriedok na odstranenie škvrn z textilii, kobercov. LA OCA PUŇOS . Kvalitne očistí. objem 750 mL za 6,50 EUR s DPH. cena za rozprašovač-pumpička 1,- EURO s DPH. Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na pešej zóne Hlavná 22, Papiernictvo OBALY TRNAVA,spol.s r.o. oproti je dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Prací tekutý 3 L prostriedok Aloe Vera na všetky druhy bielizne.

  Prací tekutý 3 L prostriedok Aloe Vera na všetky druhy bielizne.

  V ponuke máme tekutý prací 3 L prostriedok Aloe Vera na všetky druhy bielizne s jemnou vôňou Aloe Vera. Počet dávok 39 do pračky . cena za 3 L pracieho prostriedku 13,90 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Prací tekutý 2 L prostriedok na všetky druhy bielizne aj jemnej a detskej bielizne

  Prací tekutý 2 L prostriedok na všetky druhy bielizne aj jemnej a detskej bielizne

  V ponuke máme prací tekutý 2 L prostriedok . Vhodné na pranie všetkých druhov bielizne aj jemnej a detskej bielizne. S jemnou vôňou po broskynke. Počet dávok 26 do pračky. cena za 2 L pracieho prostriedku 11,50 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Avivažny prostriedok z Aloe Vera, 1,5 L na všetky druhy bielizne

  Avivažny prostriedok z Aloe Vera, 1,5 L na všetky druhy bielizne

  V ponuke máme 1,5 L Avivážny prostriedok z Aloe Vera na všetky druhy bielizne, aj jemnej a detskej bielizne. Počet dávok 72 do pračky. cena za 1,5 L Avivážneho prostriedku 8,20 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Čistiaci prostriedok v spray PRONTO na ošetrenie povrchov nábytku.

  Čistiaci prostriedok v spray PRONTO na ošetrenie povrchov nábytku.

  V ponuke máme prostriedok v spray PRONTO na ošetrenie povrchov nábytku. Nanesením prostriedku na povrch nábytku a preleštením handričkou, odstránime prach, nečistoty, otlačky prstov a povrch bude mať lepši lesk. Pošleme aj na DOBIERKU. Nájdete nás na pešej zóne Hlavná ul.22, PAPIERNICTVO obaly, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Alkoholový dezinfekčný prostriedok na povrchy- 5 L

  Alkoholový dezinfekčný prostriedok na povrchy- 5 L

  Na objednávku.Minimálny odber 100 ks. -vysoko účinný univerzálny čistiaci prostriedok určený na čistenie všetkých umývateľných povrchov - Po aplikácii nechajte uschnúť - eliminuje 99,99% baktérií Ceny sú bez DPH a dopravy cena: 25 € / 5 L

 • Protirozstrekový čistiaci prostriedok 4 v 1

  Určený na ochranu zvarov proti nalepovaniu strusky pri oblúkovom zváraní a zváraní v ochrannej atmosfére. Prispieva k zvýšeniu kvality zvarov. Je bez farby a zápachu. Určený na priame použitie alebo vodou riediteľný do pomeru 1 : 30, penivý. Na náš trh sa dodáva v kanistroch s objemom 10 kg a v sudoch s objemom 210 kg.

 • AUTOŠAMPÓN - čistiaci a umývací prostriedok na umývanie karosérií

  AUTOŠAMPÓN - čistiaci a umývací prostriedok na umývanie karosérií

  AUTOŠAMPÓN je vysokopenivý čistiaci a umývací prípravok na karosérie automobilov, vhodný aj do kefových autoumývacích zariadení. Šampón má silný čistiaci účinok, intenzívne rozpúšťa špinu a mastnotu. Je ľahko zmývateľný a spoľahlivý pri ručnom umývaní.

 • TEXAN - nepenivý čistiaci prostriedok na strojové čistenie kobercov a čalúneného nábytku

  TEXAN - nepenivý čistiaci prostriedok na strojové čistenie kobercov a čalúneného nábytku

  TEXAN je nepenivý čistiaci prípravok na strojové čistenie kobercov a čalúnenia nábytku. Tento tepovací prípravok vhodný najmä pre použitie v čistiacich firmách a domácnostiach.

 • TEPO TIP - vysokopenivý čistiaci prostriedok na koberce a čalunený nábytok

  TEPO TIP - vysokopenivý čistiaci prostriedok na koberce a čalunený nábytok

  TEPO TIP vysokopenivý čistiaci šampón na koberce, podlahové krytiny a čalúnenie nábytku. Rozjasňuje farby čistených textílií. Výborné výsledky čistenia sa dosiahnu pri šampónovaní strojmi, ako aj pri ručnom čistení. Vysoká pena preniká hlboko do vlákien a účinne ich čistí. Zanechá koberce čisté a s príjemnou vôňou.

 • AXO-H - špeciálny čistiaci prostriedok na umývanie laboratórneho a technického skla

  AXO-H - špeciálny čistiaci prostriedok na umývanie laboratórneho a technického skla

  AXO-H je špeciálny čistiaci a umývací prípravok. Výborný na umývanie podláh, laboratórneho a technického skla a predmetov. Vhodný je pre nemocnice, hotely, školy, priemyselné podniky. Osvedčil sa pri odstraňovaní organického a biologického znečistenia. Obsahuje bioprísady (alkalická proteáza). Dodáva sa v baleniach: 1000 g, 5 kg bandaska, 10 kg bandaska

 • BRUNOX EPOXY - Sanačný prostriedok 1000ml

  BRUNOX EPOXY vynikajúco ponetruje a neutralizuje hrdzu, pri reakcii s hrdzou, železom a oceľou vytvára veľmi dobrú vrstvu, ktorá poskytuje dlhodobú ochranu pred koróziou. Dá sa brúsiť a lakovať všetkými typmi farieb.

 • FORSIL tekutý práci prostriedok 4l

  FORSIL tekutý práci prostriedok 4l

  FORSIL GÉL- Ekologický  priaznivý tekutý práci prostriedok bez fosfátov. 100 praní

 • Vizko prostriedok na odstránenie vodného kameňa

  Účinný prostriedok na odstránenie vodného kameňa. Stačí otvoriť fľašu, vyliať potrebné množstvo (cca 20-30 ml) na vodný kameň, počkať pár minút a povrch opláchnuť čistou vodou

 • DREVOSAN ochranný prostriedok na drevo

  •prípravok na ochranu drevených konštrukcií, obkladov, krovov, podláh, stropov, okien a nábytku pred znehodnotením drevokazným hmyzom, drevokaznými a drevosfarbujúcimi hubami a plesňami •je vhodný ako insekticídne a fungicídne napúšťadlo pod vrchné náterové systémy nanášané syntetickými alebo vodou riediteľnými náterovými látkami

 • Čistiaci prostriedok na chladničku

  Eliminuje mikroorganizmy a baktérie na vnútorných a vonkajších plochách chladničky a mrazničky. Iné výrobky založené na kyselino-octovej báze nedezinfikujú a ani neodstraňujú baktérie a mikroorganizmy tak účinne, ako tento výrobok. Umývanie nie je nutné. Použitie prípravku je jednoduché a udržuje maximálnu hygienu. Výrobok je celkom bezpečný, netoxický a bez pachu – nezanechává stopy žiadného druhu. Šetrný k životnému prostrediu, 90% recyklovateľný.

 • Cleol prostriedok na riad - citrón

  CLEOL prostriedok na riad je čistiaci a odmasťovací prostriedok na umývanie riadu, skla, porcelánu, plastov so sviežou citrónovou vôňou. Šetrný k pokožke Vašich rúk.

 • Vrchnák na umývací prostriedok

  Názov: JAS

 • Vrchnák na umývací prostriedok

  Názov: JAS

 • Čistiaci prostriedok na kúpeľne a sanitu 0,5l

  Čistič pre rýchle a efektívne odstránenie vodného kameňa, zvyškov mydla a špiny, šedého povlaku a hrdze. Rozpúšťa škaredé usadeniny a zabraňuje usadeniu baktérií a mikróbov. - Hygienická čistota a lesk. Vďaka novej gélovej formule sa prípravok udrží.

 • UNIVERZÁL - penivý umývací prostriedok

  UNIVERZÁL - penivý umývací prostriedok

  Silný, nízko penivý umývací prostriedok s príjemnou parfemáciou. Umýva, dezodoruje a udržuje vodeodolné povrchy. Neobsahuje kyseliny, šetrný k čisteným materiálom aj pokožke. Pri pravidelnom použití v kúpeľniach a na WC zamedzuje tvorbe vodného kameňa. Oblasť použitia: Univerzálny prostriedok na čistenie všetkých vodou umývateľných povrchov ako napr. PVC, linoleum, prírodný aj umelý kameň, keramika, chróm, chrómovaná oceľ, plast a vode odolné povrchy. Vhodný na ručné aj strojové aplikovanie.

 • Torvan-Koncentrát FD - Aktívny čistiaci prostriedok pre potravinárstvo

  Torvan-Koncentrát FD - Aktívny čistiaci prostriedok pre potravinárstvo

  Torvan-Koncentrát FD Vlastnosti: Aktívny čistiaci prostriedok s nízkym obsahom tenzidov, vďaka špeciálnym účinným látkam pôsobí rýchlo. Dobre odlučuje nečistoty. Zachováva savosť textilných vlákien, mopov, utierok. Je ideálnym prípravkom pre každodenné upratovanie, ale rovnako sa môže použiť v rámci intenzívneho upratovania. Dobre sa znáša s rôznymi dezinfekčnými prostriedkami. Je biologicky ľahko odbúrateľný, preto je šetrný voči životnému prostrediu. Oblasť použitia: Môže sa použiť na všetky vode odolné povrchy, predmety a krytiny, ďalej na krytiny ošetrené ochranným náterom, je obzvlášť vhodný pre potravinársku oblasť...

 • Candeggina - čistiaci, bieliaci a dezinfekčný prostriedok

  Candeggina - čistiaci, bieliaci a dezinfekčný prostriedok

  Čistiaci, bieliaci a dezinfekčný prostriedok s baktericídnym, virucídnym a fungicídnym pôsobením. Je určený na plošnú dezinfekciu a čistenie ( podlahy, nábytok, plastické hmoty,sanitárne zariadenia a podobne.), ďalej na dezinfekciu a bielenie prádla (ručné a strojné), v domácnosti, komunálnej oblasti a v zdravotníctve. Návod na použitie: Dezinfekcia a čistenie plôch a predmetov: podľa stupňa znečistenia sa pracovný roztok pripraví rozmiešaním 10-100ml prípravku v 1 litre vody. Tímto roztokom sa predmety umývajú alebo sa do neho ponoria na 2-15 minút. Virucídny účinok zaistí 50 ml prípravku v 1litre vody pri pôsobení 60 minút alebo 100 ml pr...

 • Tekutý prací prostriedok 3l

  Tekutý prací prostriedok 3l

  TOP BUDGET Tekutý prací prostriedok pre práčku, 3l Zloženie 5% až menej ako 15%: aniónové povrchovo aktívne látky, mydlo. Menej ako 5%: Neionické povrch látky, fosfonáty. Tiež: enzýmy, sodík o-phenylphenate, parfumy, optické zjasňovače. Krajina povodu Francuzsko. Cena: 2,62 € bez Dph

 • Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa-kúpelňa

  Prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa-kúpelňa

  Veľmi silný čistiaci prostriedok(efekt zaručený) na odstraňovanie vodného kameňa. Produkt vyrobený v Nemecku, veľmi dobrej kvality a ceny. Príjemná vôňa,dezinfekčné účinky. 1balenie-750ml cena pre veľkoodberateľov je 1,07 eur s DPH.

 • Prací prostriedok (tablety na pranie)

  Prací prostriedok (tablety na pranie)

  APTA Sensitiv tablety na pranie hypoallergenický, (prach na pranie v tabletách) 32 x 35g, 1,12Kg Zloženie: 15% alebo viac, ale menej ako 30%: Zeolity, 5% alebo viac, ale menej ako 15%: aktívny kyslík na bielenie, aniónové povrchovo aktívne látky. Menej ako 5%: neiónové povrchovo aktívne látky, polykarboxyláty, fosfonáty. Obsahuje enzýmy, optické zjasňovače, parfémy.. Nie je určený pre vlnu a hodváb.Dávkovanie podľa stupňa zašpinenia vášho oblečenia a tvrdosti vašej vody. Krajina pôvodu Francúzsko. APTA Advance čerstvá voňa bielizne tablety na pranie aktívne aj na studenu vodu, 32 x 35 g, 1.12 Kg cena: 3,50€ s Dph

 • Trojkolky ekologický dopravný prostriedok na prepravu osôb a nákladu

  Trojkolky ekologický dopravný prostriedok na prepravu osôb a nákladu

  Spojením bicykla a káry vznikla trojkolka - univerzálny dopravný prostriedok, ktorý si ponecháva výborné vlastnosti oboch predchodcov. Podobne ako bicykel aj trojkolka umožňuje rekreačne športovať a podporuje zdravý život. Vďaka trom kolesám je vhodná aj pre starších a menej pohyblivých ľudí. So svojou ložnou plochou sa z nej stáva výborný dopravný prostridok na prepravu menších nákladov, čo ocenia najmä ľudia žijúci v rodinných domoch, záhradkári a drobnochovatelia. Veľkú ložnú plochu ocenia najmä pri zbere úrody, vození ťažkých nákupov, atď. Trojkolka je výborné údržbárske vozidlo v závodoch. Vďaka svojej lacnej, nehlučnej a či...

 • Tepur - ekologický čistisci prostriedok

  Tepur - ekologický čistisci prostriedok

  Naša firma exkluzívne zastupuje českú spoločnosť Perloza s.r.o. pri distribúcii a predaji čistiaceho prostriedku Tepur. Spoločnosť Perloza s.r.o. je jediným výrobcom tzv. perlovej celulózy na svete, ktorá tvorí nosnú matríciu čistiaceho prostriedku Tepur. Ide o vysoko ekologický univerzálny čistiaci prostriedok určený k “suchému“ čisteniu kobercov, bytových textílii, poťahových látok, čalúneného nábytku, sedacích súprav, autopoťahov a pod. TEPUR je vyrobený na báze prírodných látok, je ekologický, viditeľne absorbuje špinu, jeho aplikácia bez použitia vody zabraňuje nadmernému prevlhnutiu a tým zrážaniu kobercov a textílií, vy...

 • Umývací prostriedok 25 kg

  Univerzálny tekutý umývací detergent.

 • RENA - čistiaci a umývací prostriedok s intenzívnou vôňou

  RENA - čistiaci a umývací prostriedok s intenzívnou vôňou

  RENA umývací prípravok s intenzívnou vôňou. Umývací prípravok na rôzne predmety, zariadenia a povrchy s príjemnou arómou. Zachováva v priestore po umytí príjemnú a dlhotrvajúcu kvetinovú vôňu. Vhodný je na umývanie podláh, nábytkov, obkladačiek, umývadiel, vaní v hotelových zariadeniach a bankách a podobne.

 • Separačný prostriedok bez obsahu silikónu na báze PTFE pre separáciu plastov a gumy

  Luborflon MS 20 sa vyznačuje veľmi dobrými proti priľnavostnými vlastnosťami, vytvára suchú (na báze PTFE) vrstvu, stálu do teploty 200°C. Nastriekaný na povrch formy vytvára homogénny film, ktorý obsahuje častice PTFE rozmerov 3-4µm. Výrobca odporúča použiť tento produkt pri výrobe výrobkov z gumy a z teplom vytvrditeľných plastov, kde je potrebné sa vyhnúť použitiu silikónu, alebo silikón obsahujúcich produktov. Je vhodný na ochranu foriem, ktoré prichádzajú do styku s voskom prípadne lepidlami, ktoré môžu poškodiť povrch foriem.

 • Suchý separačný prostriedok bez obsahu silikónu

  Sansil DM 5 je spoľahlivý, ekonomický separačný prostriedok bez obsahu silikónu vytvárajúci suchú separačnú vrstvu. Zabezpečuje veľmi dobrú separovateľnosť pre všetky teplom mäknúce a pre niektoré teplom tvrdnúce plastické hmoty. Okrem toho je aplikovateľný pre separáciu silikónovej gumy a veľa ďalších typov gúm. Tento produkt umožňuje na vyrobených kusoch vykonať ďalšie operácie, ako sú farbenie, lepenie a pod. Nezanecháva stopy na forme a nezanáša ju, aplikuje sa do prevádzkovej teploty 150°C.

 • Polostály separačný prostriedok s obsahom silikónu pre gumu, elastoméri a teplom vytvrdzujúce sa pla

  A2-H2 vytvára špeciálny na vzduchu sa vytvrdzujúci suchý povlak, ktorý vytvára polostálu separačnú vrstvu na povrchu formy, jedným nanesením zabezpečuje separáciu aj po niekoľkých cykloch pri max. prevádzkovej teplote do 200°C (teplota formy). Je predurčený k separácií rozličných typov polymérov, najmä tam kde v dôsledku napätia materiálu hrozí poškodenie finálnych výrobkov, k ľahkej a účinnej separácií prírodnej a syntetickej gumy. Po nanesení na povrch nesteká, v značnej miere vizuálne zlepšuje povrch hotových výrobkov.

 • Separačný prostriedok s obsahom silikónu pre plasty a gumu

  Vďaka vysokému povrchovému napätiu vytvára dokonale prekrývajúcu, bezfarebnú, do 200°C(teplota formy) odolnú vrstvu s proti priľnavým a vysoko separačným účinkom. Použitie prostriedku pomáha zlepšovať kvalitu povrchu vyrábaných výrobkov. Separačný prostriedok pre všeobecné použitie v plastikárskom a gumárenskom priemysle v stredne ťažkých prevádzkových podmienkach. Pravidelným používaním prispieva k predĺženiu životnosti vyhadzovacích kolíkov, predlžuje tiež servisné intervaly a životnosť zariadení používaných pri zváraní fólií.

 • Špeciálny separačný prostriedok bez obsahu silikónu na separáciu plastov

  Separačný prostriedok tvorený mikročasticami stearátu zinku. Je vyslovene určený na rýchlu a účinnú separáciu výrobkov z polykarbonátu (Makrolon), ABS, polyamid a priesvitných plastových výrobkov. Tento prostriedok tiež čistí povrch formy od olejových nečistôt a mastnôt, ktoré sú napr. z vyhadzovačov.

 • Separačný prostriedok bez obsahu silikónu pre separáciu plastov

  Je predurčený pre separáciu teplom mäknúcich plastových materiálov, kde na výrobku sa následne vykonávajú ďalšie operácie (farbenie, potlač, zváranie a pod.) Aktívna zložka produktu (separačný agent) je založená na báze jedlého oleja a preto sa môže použiť pri výrobe hračiek, nádob pre potraviny, kozmetiku a liečivá. Je bezfarebný použiteľný do teploty formy 200°C.

 • Separačný prostriedok umožňujúci následnú povrchovú úpravu farbením

  Na báze silikónového oleja vodou rozpustný separačný prostriedok pre výrobky vyžadujúce následnú povrchovú úpravu (potlač, lepenie, zváranie a pod.), ale hlavne farbenie presných výliskov. Na povrch prilnutý silikón je vodou umývateľný. Je nehorľavý, neznečisťujúci životné prostredie. Použiteľný pri prevádzkových teplotách do 230°C.

 • Separačný prostriedok pre plasty a gumu

  Prostriedok s obsahom silikónu, odolný teplote do 220°C, vytvára bezfarebný separačný film. Vyznačuje sa mimoriadne dobrým rozplynutím sa na povrchu formy. Ako pomocný prostriedok sa môže použiť pri zváraní plastov pričom chráni a predlžuje životnosť zvarovacích zariadení.

 • Separačný prostriedok s obsahom silikónu umožňujúci následné operácie na výrobkoch z plastov a gumy

  R 20 umožňuje vykonanie následných operácií na výrobkoch po ich separácií. Aplikuje sa na separáciu výrobkov z plastu a gumy, ktoré vyžadujú následné lakovanie, lepenie a zváranie. Vytvára vrstvu, ktorá je odolná proti prilepeniu do teploty 150°C (teplota formy). Odstraňuje problémy s nekvalitou lakovaného povrchu. Vysokou zápalnou teplotou (215°C) umožňuje bezpečné použitie.

 • Separačný prostriedok s obsahom silikónu pre gumu, teplom zmäkčujúce sa a teplom vytvrdzujúce sa pla

  Špeciálne vyvinuté prevedenie Robsil A2-H2 pre rotačné tvarovanie.

 • Nehorľavý separačný prostriedok s obsahom silikónu pre výrobky z plastov používané v potravinárstve

  Prostriedok zhodný s LUBORSIL PA s prísadou nehorľavej zložky.

 • Separačný prostriedok s obsahom silikónu pre výrobky z plastov používané v potravinárstve

  Bezfarebný prostriedok zabraňujúci priľnaniu a uľahčujúci separáciu, vynikajúce rozplynutie po povrchu, tepelná odolnosť do 200°C (teplota formy). Prostriedok má zloženie, ktoré nedráždi pokožku, zabezpečuje rýchlu a kvalitnú separáciu. Je nejedovatý preto sa používa pri výrobe obalov pre kozmetiku, liečivá a potraviny (fľašky, krabice, vedierka a pod.). Po separácií nezanecháva stopy na povrchu formy a udržuje vysokú kvalitu povrchu formy.

 • Nehorľavý separačný prostriedok s obsahom silikónu pre plasty a gumu

  Prostriedok zhodný s LUBORSIL s prísadou nehorľavej zložky.

 • Antistatický prostriedok na ošetrenie a údržbu

  Antistatický prostriedok na ošetrenie a údržbu plastových a gumových dielov vo vnútri vozidla. Odstraňuje nečistoty, osviežuje. Na výber široká paleta vôní.

 • Anka, tekutý čistiaci prostriedok na umývanie riadu, skla a keramiky

  Anka, tekutý čistiaci prostriedok na umývanie riadu, skla a keramiky

  Anka je lacný prípravok určený na ručné umývanie riadu, skla a keramiky s obsahom menej ako 5% aktívnych látok. Ponúkame ju v baleniach 0,5L , 1L , 5L alebo podľa želania zákaznika je možné dodať tento produkt v akomkoľvek balení.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Prostriedok určený na prípravu povrchov BANDELLA 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.