RAIN PRESA AUTOLIVELLANTE FINE

RAIN PRESA AUTOLIVELLANTE FINE

Samonivelačný nezrážanlivý tekutý roztok pre vnútorné priestory, vyrobený z hydraulických viazaných prostriedkov, kremičitých pieskov a špeciálnych prísad. Bol vyvinutý k účelu vyrovnávania malých rozdielov na úrovni nových alebo existujúcich vnútorných povrchov.
Rain Presa Autolivellante Fine je odporúčané používať aj na zakotvenie a vyplnenie otvorov, zanechaných v betóne kvôli bedneniu.
Výrobok sa mieša s čistou vodou a nanáša sa vo vrstvách, ktorých hrúbka je variabilná v rozmedzí 1 až 10 mm, pomocou pumpy, škrabky, tesárskej lyžice na čistej, pevnej a vopred navlhčené základy.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Strainery

  Simplex Duplex Fabricated Plastic Y typ Lined simplex Koše a příslušenství Koše a příslušenství jsou základ strainerů Eaton. Koš do straineru může být vždy vybrán tak, aby se zamezilo ztrátě tlaku při filtraci. Kalibrace daného straineru a koše odstraní ztrátu tlaku a zaručí uspokojivý chod a samozřejmě také co nejdelší životnost.

 • BrainFreeze - nádoba na ľad

  Cool spôsob ako servírovať ľad.

 • PR Education & Trainings

  Zvýšiť skúsenosť a odbornosť klienta v oblasti mediálnej a krízovej komunikácie.

 • 3M DI-NOC Wood Grain Gloss - mahagon

  3M DI-NOC fólie sú trvanlivé, umývateľné a flexibilné. Vzduchové kanáliky v lepidle umožňujú rýchlu aplikáciu prakticky bez vzniku bublín. Tieto fólie majú vynikajúcu priľnavosť a pružnosť, čo umožňuje ich použitie v interiéri alebo v exteriéri na ploché alebo zložité zaoblené podklady (steny, nábytok a príslušenstvo).

 • Rainbow pasta Červená

  1kg/ bal. Rainbow pasta je určená na dekoráciu a poťahovanie cukrárskych výrobkov.

 • Ambu Cardiac Care Trainer Systém

  Ambu Cardiac Care Trainer Systém

  Ambu Cardiac Care umožňuje nácvik zložitějších záchranných akcií v interiéri či priamo v teréne. • modulárny systém umožňuje postupné rozširovanie funkcií • mechanický monitoring poskytuje okamžité informácie o objeme ventilácie, nafúknutí žalúdka, hĺbke kompresie (v mm) a o nesprávnej polohe rúk • nastavenie pevnosti hrudníka, pre simuláciu rôznych telesných konštrukcií • flexibilné defibrilačné elektródy umožňujú tréning s defibrilátormi všetkých svetových značiek • možnosť intubácie orálnej i kanylou, laryngeálnou maskou alebo pomocou Combitube • 4 zvodové EKG • pripojenie IV trenažéra umožňuje realis...

 • Teno Twin Drain - ochrana, drenáž a ventilácia

  Zvláštnosťou Tena Twin Drain je kombinácia vnútornej a vonkajšej medzery. Toto riešenie zvyšuje bezpečnosť pred poškodením vodou, pretože prípadné priesaky vody do membrány Teno sú bezpečne odvádzané do drenážneho systému. Teno Twin Drain vytvára na vonkajšej strane vzduchovú medzeru o vysokom objeme, ktorá je chránená priepustnou a silnou filtračnou tkaninou a odvádza vodu od konštrukcie. Štvorcové ploché nopy naviac zaisťujú najlepšiu možnú ochranu pre podkladnú hydroizoláciu. Rovnako ako T7, Teno Twin Drain môže byť takisto použitý ako samostatná ochrana proti zemnej vlhkosti.

 • Teno Drain - Ochrana a drenáž

  Vysoko kvalitná filtračná tkanina dovoluje vode rýchlo pretiecť do vonkajšej vzduchovej medzery. Silná filtračná tkanina sa nedeformuje smerom do vzduchovej medzery a neupcháva ju. Toto riešenie vytvára vonkajšia drenáž s dlhou životnosťou. Podkladová hydroizolácia je zároveň chránená zásypom pred tlakom a poškodením.

 • Sacie agregáty DRAINVAC

  Sacie agregáty DRAINVAC

  Kompletná rada centrálnych vysávačov veľmi malých rozmerov pre rodinné domy. Nízka spotreba elektrickej energie, dvojité filtre.

 • Sacie agregáty DRAINVAC AUTOMATIC

  Sacie agregáty DRAINVAC AUTOMATIC

  Centrálne vysávače pre vysávanie suchých i mokrých nečistôt, s vypúšťaním nečistôt do kanalizácie.

 • Elktrohydraulický parkovací zdvihák - RAINBOW

  RAINBOW je vyroben a certifikován dle odpovídajících CE norem. Zvedák byl vyvinut zvláště pro umístění v ohraničených prostorách tak, aby vozidlo dosáhlo jednoduše, rychle a bezpečným způsobem požadované polohy. Nastavení výšky a parkovací pozice zvedací plošiny je plně automatické. Instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy.

 • Elektrohydraulický parkovací zdvihák - RAINBOW 2

  RAINBOW 2 je vyroben a certifikován dle odpovídajících CE norem. Zvedák byl vyvinut zvláště pro umístění v ohraničených prostorách tak, aby vozidlo dosáhlo jednoduše, rychle a bezpečným způsobem požadované polohy. Patentované horizontální polohování vozidla a dvojitý systém sklonu dokážou vyhovět veškerým požadavkům na parkování, a to i v prostorách s nízkou výškou stropu. Nastavení výšky a parkovací pozice zvedací plošiny je plně automatické. Instalace nevyžaduje žádné stavební úpravy.

 • Micro Rain - Cívkový zavlažovač

  Cívkové zavlažovače Micro Rain jsou výsledkem letitých zkušeností na poli automatických zavlažovacích systémů. Tyto minizavlažovací jednotky jsou zkonstruovány k co nejekonomičtějšímu řešení problému závlahy malých oblastí jako jsou sportovní hřiště, golfové hřiště, parky, zahrady, školky, skleníky, zelinářství apod. Aby tyto zavlažovače mohly splnit širokou škálu požadavků, mají regulační mechanismus, který umožňuje pracovat při nízkém (3 – 3,5 bar) a středním (6 – 8 bar) tlaku a variabilním průtoku od 80 do 50 l/min (liší se dle typu).

 • VOCATIONAL TRAINING COURSES

  If your country lacks skilled workforce due to underdeveloped local educational system we train your youngs in partnership with the best vocational training centers of Central Europe. If you need welders, mine technicians, hydrology technicians, locksmiths, agricultural professionals, etc. do not hesitate to contact us for an educational training offer. For certain selected countries long-term credit facility is available.

 • Pro Vision Rain Clear 150ml

  - za jazdy odpudzuje dažďovú vodu, dážď zo snehom a sneh - znižuje prilnavosť námrazy vonkajších skiel - zlepšuje viditeľnosť a bezpečnosť jazdy - nano-technológia - 3x výdatnejší ako tekutý

 • RAINBOW Ultima - umývacia linka pre nákladné automobily a autobusy

  RAINBOW Ultima - umývacia linka pre nákladné automobily a autobusy

  Nová umývacia linka Rainbow Ultima predstavuje výnimočnú technológiu v umývaní nákladných automobilov a spĺňa rozsiahle potreby užívateľov v rôznych oblastiach na- sadenia.Top modely Rainbow Ultima spájajú dokonalé bezkefové a kefové varianty umývania, ktoré si poradia so všetkými druhmi áut od osobných až po ťahače,traktory domiešavače a návesy.Pre autobusy a ostatné skriňové automobily,ktoré budú umývané klasickou metódouje dvojkefový portál Ultima tou správnou voľbou a investíciou. Umytie autobusu so štandartnými rozmermi dvojkefovým prejazdným umývacím programom bude trvať menej ako 2 minúty. Umývacia linka Rainbow Ultima je ...

 • Haas+Sohn RHONE RAINBOW - krbová stavebnica

  Haas+Sohn RHONE RAINBOW - krbová stavebnica

  - Výkon (kW) 2,4 - 8,3 - Vyhrievacia schopnosť (m3) 45 - 150 - Účinnosť (%) 82 - Výška x šírka x hĺbka (mm) 1905 x 957 x 1013 - Hmotnosť (kg) 400 - Priemer dymovodu (mm) 160 - Napojenie hrdla dymovodu horné - Palivo drevo, brikety - Priemerná spotreba (kg/hod) 1,8 - Farba biela - Dostupnosť produktu na objednávku

 • Hard court - TRAINING

  Hard court - TRAINING

  Povrch Training od FieldTurf Tarkett, ktorý sa skladá z dvoch vrstiev je určený na nasledujúce využitie: Tréning, aj vrcholový je veľmi dôležitý, lebo povrch musí vyhovovať všetkým typom hry. Investície sú limitované. Na povrchu tréning je odraz loptičky výkonnejší, čo sa týka priemernej rýchlosti ako aj opakovanie účinkov loptičky.

 • BrainChild

  BrainChild

  výhradné zastúpenie pre Slovensko a distribútor pre Čechy • Bezpapierové grafické zapisovače, papierové zapisovače, hybridné zapisovače • HMI prevádzkové rozhrania – dotykové displeje • Process controllers – Fuzzy+PID kontroléry pre riadenie procesu a teploty, • Nízkonákladový PID teplotný regulátor s automatickou reguláciou. • Moduly zberu a spracovania dát.

 • SIMULATION & TRAINING SYSTEM

  SIMULATION & TRAINING SYSTEM

  LETVIS® SIM – is designed to simulate a wide range of civil and military air traffic management (ATM ) environment. The system fully substitutes real ATM data processing and the simulated air traffic situation is displayed at the controller (trainee) WPs (entire radar and flight information). It can be used for training of civil/ military radar and procedural controllers for en-route or approach control of flights. A variety of simulation scenarios can be created to prepare the training sessions and exercises, incl. simulation of emergency or heavy traffic situations to check a competency of controllers and their ability to cope with work overload. BADA 3.3 database of aircraft (EUROCO...

 • Injektážne materiály RAIN BAR INJECTION

  Injektážne materiály RAIN BAR INJECTION

  Vodovzdorný impregnačný roztok bez zápachu, na báze polysiloxanových živíc v rozpúšťadle, špeciálne vyvinutý pre vytvorenie chemického zabránenia vzniku stúpajúcej vlhkosti v kamenných stenách. Rain Bar Injection pripravený na použitie, sa vstriekava pod nízkym tlakom do vlhkosťou zamorených kamenných stien. V prípade prítomnosti vlhkosti prostriedok reaguje vznikom neviditeľnej vysoko efektívnej vodovzdornej bariéry.

 • RAIN PRESA AUTOLIVELLANTE GROSSO

  RAIN PRESA AUTOLIVELLANTE GROSSO

  Samonivelačný nezrážanlivý tekutý roztok, vyrobený z hydraulických spojovacích prostriedkov, kremičitých pieskov a špeciálnych prísad, vyvinutý za účelom vyrovnávania rozdielov na úrovni nových alebo existujúcich vnútorných povrchov. Rain Presa Autolivellante Grosso je doporučené používať tiež na kotvenie a vyplň otvorov, v betóne kvôli debneniu. Výrobok sa mieša s čistou vodou a nanáša sa vo vrstvách, ktorých hrúbka je variabilná v rozmedzí 5 až 30 mm, pomocou pumpy, škrabky, tesárskej lyžice na čisté, pevné a vopred navlhčené základy.

 • Rýchlotuhnúci hydroizolačný hydraulický cement RAIN BLOK

  Rýchlotuhnúci hydroizolačný hydraulický cement RAIN BLOK

  Rýchlotuhnúci hydroizolačný hydraulický cement, ktorý sa používa na zabránenie miestnym a priamym vodným stratám v kamenných obkladoch, takisto aj pod tlakom. Rain Blok bol vyvinutý na použitie v základoch a fundamentoch, podzemných stien, vo výťahových šachtách, vodných nádržiach, tuneloch, ktoré sú pod vplyvom vlhkosti pred hydroizoláciou osmotickým cementom Rain Base. Rain Blok sa mieša s čistou vodou pre získanie plastického cementového cesta, ktoré sa používa v miestach utesnenia do doby, stuhnutia (za niekoľko sekúnd). Počas práce s týmto prostriedkom je nutné používať ochranné rukavice.

 • Špeciálny dvojzložkový stavebný roztok RAIN PLASTO FLEX

  Špeciálny dvojzložkový stavebný roztok RAIN PLASTO FLEX

  Špeciálny dvojzložkový stavebný roztok, ktorý slúži na elastickú hydroizoláciu a náterov betónových povrchov, cementových omietok a vyrovnávacích vrstiev. Rain Plasto Flex je vyrobený zo špeciálnych cementov, vybraných jemnozrnných pieskov a prísad, modifikovaných polymérnou živicou, a to za účelom prípravy zmesi s vysokou priľnavosťou, ktorá sa ľahko používa aj na zvislé povrchy. Rain Plasto Flex slúži ako: - vodovzdorný náter pivničných a podzemných stien, vlakových staníc a betónových konštrukcií; - hydroizolácie vaní, sprchových kútov, plaveckých bazénov a najvyšších vyrovnávajúcich vrstiev pred obložením obkladačkami; - hydro...

 • Hydroizolačný cementový stavebný roztok OSMORAIN

  Hydroizolačný cementový stavebný roztok OSMORAIN

  Hydroizolačný cementový stavebný roztok s relatívne nízkou cenovou hodnotou, špeciálne vypracovaný na použitie na vonkajšie povrchy betónových stavieb a základov, ktoré sa nachádzajú pod povrchom zeme. Osmorain – pripravený k použitiu, vopred premiešaný prostriedok v podobe prášku, ktorý sa pripravuje zmiešaním 25 kilogramového vreca s približne 6 litrami čistej vody – tým sa získa riedke cementové cesto, ktoré sa nanáša štetkou z prírodného vlákna alebo hladkou stierkou, na čisté, pevné a vopred navlhčené základy.

 • Hydroizolačný osmotický cement RAIN BASE

  Hydroizolačný osmotický cement RAIN BASE

  Hydroizolačný osmotický cement, ktorý sa používa na vodovzdorné základy, nachádzajúce sa v priamom kontakte s pitnou vodou. Rain Base – pripravená na použitie, vopred premiešaná, suchá prášková zmes, ktorá bola vyvinutá pre vnútorné a vonkajšie hydroizolačné spracovanie cementových a betónových zástavieb, akými sú: podzemné steny, podlahy, základy a fundamenty, výťahové šachty, plavecké bazény, vodné nádrže, vodné odtoky, kontrolné šachty a nádrže, tunely, ktoré sa nachádzajú pod trvalým tlakom vytváraným vodou pod náporom. Rain Base sa pripravuje pomocou 25 kilogramového vreca produktu a 6 litrov čistej vody – tým získame riedke ...

 •  Vonkajšie dekoratívne svietidlo - RAINBOW

  Vonkajšie dekoratívne svietidlo - RAINBOW

  Plastové dekoratívne svietidlo pre vonkajšie použitie pre vysokotlakové ortuťové 80W a 125W výbojky alebo sodíkové 70W výbojky. Optický kryt z PC v opálovom (OP) alebo čírom (TR) prevedení, odolný voči nárazom, s bajonetovým upevnením. Teleso svietidla z termoplastu. Zinkovaná skrutka a matica na upevnenie na stožiar D 60 mm.

 • Teaková židle MORAINE

  Teaková židle MORAINE

  Teaková zahradní židle bez područek - skládací. Vhodná do kompletů spolu s menšími stolky řady STAR a PERFECT. Vyznačuje se vysokou pohodlnou opěrkou a nízkou hmotností a svou vysokou praktičností. Po složení zaujímá jen minimální prostor. Pro výrazné prodloužení životnosti a zachování kresby dřeva doporučujeme alespoň jedenkrát ročně ošetřit teakovým olejem.

 • Vertikálne drény Mebradrain

  Vertikálne drény Mebradrain

  Konsolidácia zemín s použitím vertikálnych drénov je aplikovateľná v oblastiach so stlačiteľnými a vodou nasýtenými zeminami ako sú íly a piesčité íly. Tieto pôdy sú charakteristické veľmi krehkou štruktúrou a značným medzizrnným priestorom, ktoré sú zvyčajne zaplnené vodou. Keď zaťaženie ako dopravný násyp alebo hrádza sú umiestnené na mäkkých stlačitelných zeminách, svojou váhou môžu spôsobiť značné sadanie. Toto sadanie môže vyvolať vážne konštrukčné problémy počas výstavby, resp. po výstavbe stavebného diela. Každé zaťaženie môže viesť k zvyšovaniu tlaku vody v póroch. V nepriepustných pôdach sa táto voda rozp...

 • Orientačný systém RAINBOW

  Orientačný systém RAINBOW

  Systém interiérového značení RAINBOW vyniká především svojí jednoduchostí při samotné instalaci cedulek na dveře nebo stěny. Do profilů systému Rainbow se jako informační materiál používá obyčejný kancelářský papír, krytý nereflexní slídou. Samotná výměna je proto záležitostí jedné minuty. Konečným zákazníkům, kteří jsou zpravidla vybaveni pouze laserovou nebo inkoustovou tiskárnou se nabízí možnost tvorby a následné výměny informací v profilech Rainbow, aniž by byli závislí na zpracovatelské firmě. Tento způsob obměny informací je pro řadu zákazníků výhodnější, než obměna nápisů ze samolepicích fólií. Systé...

 • Detské ihriská RAINBOW COMBO

  Detské ihriská RAINBOW COMBO

  Kombinácia Rainbow Castle a Clubhouse predstavuje kombináciu toho najlepšieho z ponuky detských ihrísk Rainbow. Priestorovo veľkorysé riešenie detského ihriska s vynikajúcim pomerom úžitkovej hodnoty a ceny. Použitý typ dreva: „Cedrus“, (lat) / céder. Uvedená cena vrátane 20% DPH. Doprava jednotlivých komponentov je 0,27 € na kilometer.

 • Detské ihriská RAINBOW CASTLE

  Detské ihriská RAINBOW CASTLE

  Detské ihriská - zostavy typovej rady Castle sú konštrukcie „A-profilu“ rôznych veľkostí a výšok poschodia / platformy. Výhodou tejto konštrukcie sú širšie nástupné prvky po stranách, väčšia úžitková plocha platformy, otočná pneumatika pod zostavou (nie pre verejné ihrisko), povrazový rebrík a možnosť osadenia aj do svahovitého terénu. Všetky zostavy radu Castle sú robustnej samonosnej konštrukcie z masívneho, tlakovo impregnovaného dreva s ekologickým a pre deti bezpečným povrchovým farebným náterom. Všetko drevo, použité na výrobu ihrísk Rainbow má certifíkát SFI (Sustainable Forestry Initiative) – program trvalo udržateľného rozv...

 • Detské ihriská RAINBOW CLUBHOUSE

  Detské ihriská RAINBOW CLUBHOUSE

  Detské ihriská - zostavy typovej rady „Clubhouse“ sú vežové konštrukcie štvorcového pôdorysu. Výhodou tejto konštrukcie sú menšie nároky na priestor a možnosť využitia „prízemia“ na rôzne aktivity (napr. pieskovisko, sedenie so stolom, domček). Všetky zostavy radu Clubhouse sú robustnej samonosnej konštrukcie z masívneho, tlakovo impregnovaného dreva s ekologickým a pre deti bezpečným povrchovým farebným náterom. Všetko drevo, použité na výrobu ihrísk Rainbow má certifíkát SFI (Sustainable Forestry Initiative) – program trvalo udržateľného rozvoja lesov. Uvedené ceny sú vrátane 20% DPH. Doprava jednotlivých komponentov je 0,27 € na ki...

 • Mi17 - Cockpit Procedures Trainer

  Mi17 - Cockpit Procedures Trainer

  The device is physically simple, but with a sophisticated, comprehensive simulation package which is derived from a our full flight simulator model. It provides for excellent flexibility in training of basic normal, abnormal and emergency procedures. The Simulated outputs and flight characteristics respond to the ones in real Mi-17. The CPT uses three PC computers, mounted under the pedestal floor: The cockpit includes a base frame, a structure to position the LCD panels, two seats and a single set of flight controls on the Left Side. Eleven, touch screen, LCD display units are mounted on the structure.

 • Mi17 - Flight Training Device

  Mi17 - Flight Training Device

  It provides for excellent flexibility in training of normal, abnormal, and emergency procedures as well as flight maneuvers for initial training, recurrent training and rating certification. A realistic Control Loading System (CLS) working in combination with vibrating seats creates a real immersive cockpit environment. Control feel, control forces and displacement characteristics correspond to that of the actual helicopter. The Visual System is capable of producing daylight, twilight, and night scenes upon a 180 degree horizontal and 40 degree vertical field of view, or better. The Instructor Operating Station (IOS) enables an instructor to quickly create any flight conditions, missions and...

 • KALHOTY - Weatherguard™ Rain Trousers

  KALHOTY - Weatherguard™ Rain Trousers

  Popis: 210T nylon nepropouštějící vodu, s vnitřní vložkou PVC, švy na kritických místech se švovým páskem, 2 boční rozparky pro navlečení, elastický pas se tahovací šňůrkou, kapsa na klíče vzadu, se suchým zipem, elastické ukončení nohavic, dvojité švy na lemu, žádný šev na vnější straně nohavic.

 • Hard court - TRAINING

  Hard court - TRAINING

  Povrch Training od FieldTurf Tarkett, ktorý sa skladá z dvoch vrstiev je určený na nasledujúce využitie: Tréning, aj vrcholový je veľmi dôležitý, lebo povrch musí vyhovovať všetkým typom hry. Investície sú limitované. Na povrchu tréning je odraz loptičky výkonnejší, čo sa týka priemernej rýchlosti ako aj opakovanie účinkov loptičky.

 • Úkolové, procesné a hodnotové riadenie (brainstorming, reinžiniering, hedging ...) - Kód seminára MS

  - Stratégia – pojem, východiská. - Proces tvorby stratégie. - Mapovanie hodnôt. - Ciele a plány – alternovanie scenárov. - Komunikácia – prevencia a riziká. - Príklady – tri prípadové štúdie. - Vplyv poradcov na rozhodovanie. - Zhrnutie závery a odporúčania.

 • Everlast Sneaks Hi Top Trainers

  - Ladies

 • Dunlop Core Star Mid Trainers

  - Ladies

 • Training center

  Prenájom školiacich priestorov.

 • Nike Košile Pánská - Nike Hyperwarm Shield Mock Training Shirt Mens

  Nike Hyperwarm Shield Mock Pánské školení košili. Zůstat ve formě, s mens Nike Hyperwarm štít Mock Training Shirt, představovat plochý švy pro minimalizaci tření spojené s Dri-FIT textilie, aby vyvodil vlhkost od pokožky. Tato základní vrstva nahoře má také kultovní Nike Swoosh na obojek s oky podél straně, pod paží a zad pro lepší větrání.

 • Puma Boty Dětské - Puma Benecio Glitzer Childrens Trainers

  Puma Benecio Glitzer Dětské sportovní obuv. Puma Benecio Glitzer Dětské sportovní obuv těžit z dvojí dotek a úzké zip spolu s lehce polstrované a tvarované kotníku límcem a Kinder-fit ponožek vložky, které zajistí správné a pohodlné nošení. Chcete-li dokončit vzhled tyto děti patří sportovní obuv Puma logo na jazyku a patě se klasické pruhy Puma zametání po stranách.

 • Adidas Boty Dětské - Adidas Questra 11pro Trx Childrens Astro Turf Trainers

  Adidas Questra 11 Pro TRX Junior Astro Turf sportovní boty jsou konstruovány s šil syntetický svršek se stylovým tečkovanou účinek na paty, a dokončit s 3-adidas Stripes styling pro obě strany. Tyto děti astro sportovní obuv poskytuje pohodlné se standardním tkaničky, vyztužení paty a kotníku a podporu prostřednictvím TRAXION lisované podešve, jehož cílem je nabídnout přilnavost a stabilitu na Astro hřišť.

 • Adidas Boty Dětské - Adidas Clemente Canvas Trainers Infants

  V Dětské adidas Clemente plátno sportovní boty jsou ideální pro aktivní nejmenší navrženy s hákem 2 a zipy na horní části nohou, aby zajistila bezpečné nošení spolu s odnímatelnými adiFit stélkou s velikosti ukazatele pomáhají dosáhnout perfektní fit pro vaše dítě. Pro sportovní provedení, tyto batolata sportovní obuv adidas mají Neo adidas označení pro jazyk, spojený s kultovním pruhy běží dolů po stranách.

 • Ride this train 2CD

  Kategória: Country Skupina / Interpret: Cash, Johnny Vydavateľ: Not Now Music Ltd. Rok vydania: 2011 Stav: Nový Dostupnosť: Skladom

 • ACO DRAIN S line Powerlock

  Líniové odvodňovacie systémy z polymerického betónu s liatinovou ochranou hrany a liatinovým krycím roštom pre extrémne zaťaženie a najnáročnejšie aplikácie s aretáciou Powerlock® a bezpečnostnou SF drážkou. Pre triedu zaťaženia až F900, v šírkach 100, 150, 200, 300, 400 a 500 mm. Odvodňovacie žľaby S100 K až S300 K a S400 a S500 je možné použiť nielen na miestach s extrémnym zaťažením, ale tiež na miestach, kde kvapaliny môžu ohroziť spodnú vodu, ako sú napr. skladiská, prekladiská, plochy určené pre manipuláciu s kontajnermi, čerpacie stanice pohonných hmôt, plochy parkovísk, letiskové plochy apod. Systém S 100 K až S 300 K je ...

 • Drenážne trubky KORUDRAIN

  Drenážne trubky KORUDRAIN sú drenážne rúry s vysokou mechanickou i chemickou odolnosťou a malou hmotnosťou. Vyrábajú sa z polyetylénu PE alebo polypropylénu PP . Výborné vlastnosti týchto materiálov zaručujú drenážnym rúram vysokú pevnosť a odolnosť proti nárazu pri dodržaní dobré flexibility zvitku i za nízkych teplôt. Dodávajú sa v 50 m kotúčoch a 6 m tyčiach. Vlnovcová konštrukcia zaisťuje vysokú ohybnosť drenážnych rúr. To prináša značné výhody pri montáži a tiež pri požiadavku malého polomeru ohybu. Drenážne rúry dodávame v rôznych farbách, základná farba je žltá a čierna. Poloha, tvar a veľkosť vstupných otvorov v rovno...

 • RAINBOW - black - Sprchový kout bez horního krytu

  RAINBOW - black - Sprchový kout bez horního krytu

  - Sprchový box bez horního krytu - Rozměry: 89x89x210 cm - 4 mm tvrzené zadní sklo černé barvy - 4 mm tvrzené woven přední sklo - Ruční sprcha s 1-funkční baterií - Sedátko - Stříbrný ALU rám - ABS bílá vanička 15 cm

 • RAINBOW - green - Sprchový kout bez horního krytu

  RAINBOW - green - Sprchový kout bez horního krytu

  - Sprchový box bez horního krytu - Rozměry: 89x89x210 cm - 4 mm tvrzené zadní sklo zelené barvy - 4 mm tvrzené woven přední sklo - Ruční sprcha s 1-funkční baterií - Sedátko - Stříbrný ALU rám - ABS bílá vanička 15 cm


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: RAIN PRESA AUTOLIVELLANTE FINE 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.