RASTO a TAKKO - Rámové debnenie pre ručnú manipuláciu alebo pre manipuláciu pomocou žeriavu.

RASTO a TAKKO - Rámové debnenie pre ručnú manipuláciu alebo pre manipuláciu pomocou žeriavu.RASTO a TAKKO - Rámové debnenie pre ručnú manipuláciu alebo pre manipuláciu pomocou žeriavu. 2

Dva úplne kompatibilné systémy debnenia RASTO® a TAKKO® od firmy Harsco Infrastructure sú určené pre malé až stredné projekty, najmä v oblasti výstavby domov. Sú určené na debnenie stien bez použitia žeriavu (ručné) alebo na debnenie veľkých montovaných celkov pomocou žeriavu. Panel RASTO XXL 240/270 je špeciálne navrhnutý pre urýchlenie prác na stavbe pri rozsiahlych objektoch. So všetkými panelmi - okrem RASTO XXL – sa ľahko manipuluje a realizuje montáž iba s dvoma pracovníkmi.

RASTO: Dokonale vybavené pre potreby stavby:
- Univerzálny systém stenového debnenia s rovnakými spojkami pre malé i veľké stavby
- RASTO spojky umožňujú dosiahnúť tuhé a pevné spojenie a zarovnanie panelov len v jednom pracovnom kroku
- Nízka hmotnosť panelov umožňuje manipuláciu s nimi bez použitia žeriavu
- Integrované úchyty umožňujú ľahké a rýchle přenášanie a manipuláciu s panelmi
- Dlhšia životnosť vďaka robustnému, žiarovo pozinkovanému profilu o hrúbke 12 cm

Pevné vyrovnanie
Verbunden werden die Tafeln mit der RASTO-Zwinge. Sie sorgt für dichte, stabile Stöße und richtet die Tafeln gleichzeitig fluchtend aus. Zugfeste Tafelverbindungen inklusive eventueller Ausgleichshalter können bei RASTO-TAKKO auch mit dem Zentrierspanner hergestellt werden. Für Ausgleiche über 15 cm stehen der 100 cm breite MANTO-Riegel und der Gurt 80 zur Verfügung.

Schalungszubehör
Panely sú vzájomne spojené RASTO spojkou, ktorá vytvára pevné, tesné spoje a zároveň vyrovnáva panely v jednom pracovnom kroku. Spoje odolné proti pnutiu medzi panelmi RASTO-TAKKO vrátane možnosti vloženia drevenej vložky pre dĺžkové vyrovnanie je možné vytvoriť pomocou Stredovej upínacej skrutky. Pre dĺžkové vyrovnanie väčšie než 15 cm se používajú M/R Paždíky 80 nebo 100.

Príslušenstvo k debneniu
RASTO-TAKKO je dodávané s celým radom príslušenstva. To zahrňuje Konzoly lávky pre vytvorenie 90 cm pochôdznej plošiny s integrovanými konektormi pre stĺpiky zábradlia, ako aj stabilizátory pre rýchle a presné vyrovnanie jedno alebo viacvrstvového debnenia. Stabilizátor je pripevnený v mieste spoja a vyrovnává tak dva panely súčasne.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Odstraňovanie popínavých porastov

  Odstraňovanie popínavých porastov

  Vymklo sa Vám to s rúk, neviete si dať rady s Brečtanom či inými popínavymi rastlinami?? Ničia Vám fasádu, ťahajú sa aj tam kde to vy nechcete(na fasáde budov, stromoch, hromozvodoch a podobne) Za pomoci horolezeckej techniky Vám radi pomožeme.

 • Štvorcové debnenie Rasto + Takko

  Štvorcové debnenie Rasto + Takko

  Debnenie s univerzálnymi dielcami S našimi univerzálnymi dielcami, je debnenie stĺpov hračka. Vďaka ich univerzálnosti je možné odebniť stĺpy v rozostupe po 5 cm až do veľkosti 55 x 55 cm. Klasické debnenie stĺpov Pravdaže nie je problém ani zadebniť stĺpy s rozmermi väčšími ako 55 x 55cm. Za pomoci klasických stenových dielcov, je možné dosiahnuť akýkoľvek rozmer.

 • Kosenie, výrub porastov, likvidácia dreveného odpadu

  Kosenie, výrub porastov, likvidácia dreveného odpadu

  Firma vykonáva nasledovné práce: - kosenie trávnych porastov, výrub porastov aj s následnou likvidáciou drevnej hmoty frézovaním, úprava terénu frézovaním pod vysokým napätím, orezávanie konárov okolo ciest, likvidácia raždia a pňov po ťažbe. Pre svoju činnosť používame techniku traktor ZETOR, kosačku a lesnú frézu FAE, motorovú pílu STIHL. Technika ma ekologický odburávacie oleje.

 • Chemický postrek porastov

  Pre potreby realizácie záhrad a v rámci údržby okrasných záhrad realizuje naša firma chemické postreky na likvidáciu burín, škodcov a chorôb ako aj postreky ovocných záhrad s identifikáciou škodcov a chorôb.

 • Kosenie trávnych porastov

  Kosenie trávnych porastov

  Kosenie vysokej trávy, buriny, porastov krovinorezom na záhradách, firemných areáloch, verejných priestranstvách, oddychové zony pri komunikáciách, čerpacích staniciach. Pravidelné alebo jendorazové údržby pozemkov.

 • Kosenie trávnatých porastov

  K základnej starostlivosti o trávnik okrem pravidelného polievania patrí kosenie. Pri kosení je veľmi dôležité dodržanie správnej výšky trávnika. Pri veľmi nízkom kosení hrozí, že trávnik vyschne. Optimálna výška pomáha trávniku udržať si správnu vlhkosť.

 • Ochrana zelených porastov pred škodcami

  Ochranné siete sú výborným pomocníkom v boji so škodcami vo Vašej záhrade. Pomáhajú chrániť trávnik pred neželanými kopčekmi hliny a stromy pred nájazdom hladnej zvery. Uplatnenie si nájdu aj pri výstavbe prenosného oplotenia, spevnení svahov proti erózii pôdy alebo pri ochrane sadeníc. Ochranné siete sú vyrobené z ekologicky nezávadného a recyklovateľného plastu. Majú dlhú životnosť. Jednoducho a rýchlo sa s nimi manipuluje. Odolávajú vplyvom životného prostredia.

 • Likvidácia porastov

  Odstraňovanie buriny, krovín, chorých stromov. Mechanicky alebo chemickým postrekom totálnym herbicídom.

 • Ponuka nerastov a surovín

  KAUČUK – LATEX: výroba pneumatík, atď... WOLFRAMITE: výroba zliatin, žiarovkových vlákien...., CASITERIT: cínový kysličníkový nerast, najväčší zdroj cínu, COLTAN: jediný dodávateľ kovov na výrobu mobilných telefónov. COPAL: výroba lakov na drevo, tri druhy farieb Obchodné podmienky Vám pošleme obratom na vyžiadanie mailom.

 • Predaj drevnej hmoty a prenájom lesných porastov

  - guľatina smrek, dub, buk, topoľ, agát - palivové drevo: listnaté, tvrdé, mäkké ihličnaté - kúpa drevnej hmoty na koreni - kúpa drevnej hmoty na odvoznom mieste

 • Kompletná technológia na likvidáciu náletových drevín a kosenie porastov:

  - nadzemná likvidácia náletových drevín rýchlobežnou lesnou frézou do priemeru 15cm - hĺbková likvidácia do 20cm , zničenie koreňového systému - vyčistenie a údržba zanedbaných a zarastených pozemkov, likvidácia alebo úprava sadov, viníc, polí, lúk... - kosenie a mulčovanie burín a trávových porastov, v okolí pozemkov a ciest... - štiepkovanie drevín a drevného odpadu

 • Kosenie travnatych porastov

  Potrebujete pokosit zahradu alebo inu travnatu plochu? Nie je problem. Pokosim rychlo a lacno. Kosice + okolie.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: RASTO a TAKKO - Rámové debnenie pre ručnú manipuláciu alebo pre manipu 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.