Automatika zvonenia

Automatika, prostredníctvom ktorej môžeme ovládať zvony, obsahuje ručné ovládanie, pomocou ktorého je možné zapnúť kedykoľvek a ktorýkoľvek zvon bez ohľadu na nastavenie dennej alebo pohrebovej automatiky. Obsahuje dennú automatiku, ktorá umožňuje nastaviť ktorýkoľvek zvon aby zvonil automaticky v rôznych časoch (napr.: ráno, na obed, večer..), pohrebovú automatiku, (prostredníctvom ktorej budú zvoniť nastavené zvony v rôznych časoch, v prípade úmrtia až do pohrebu ).


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Hydraulika, automatika, nástroje-diely do sústruhov

  Ponúkame univerzálne, často ale aj zriedkavo sa kaziace náhradné diely do sústruhov. Tieto náhradné diely sú určené do mnohých časti a mechanických podskupin, ako aj riadiacich časti pre sústruhy CNC, krivkové sústruhy automatické a viacvretenové sústružnické automaty. Ak hľadáte dlhotočný automatický sústruh, resp. CNC sústruh, alebo náhradné diely k týmto sústruhom, prosím neváhajte nás kontaktovať.

 • Brány priemyselné - Automatika k bránam MakroPro

  Brány priemyselné - Automatika k bránam MakroPro

  Priemyselné brány MakroPro, MakroPro ALU sa vyrábajú u producenta AW v závislosti od veľkosti brán s 2 typmi automatík. U brán do 14m2, pre stavebné otvory s výškou do 3000mm a s typom vedenia LH môže byť produkcia brán realizovaná aj s pohonmi OPTIMUM, ktoré sú na 24V a sú v štandarde s diaľkovým ovládaním. U všetkých ostatných typov priemyselných brán MakroPro, MakroPro ALU sa produkcia v prípade požiadavky zo strany investora realizuje s kompaktnými 3-fázovými pohonmi na manuálne (tlačítkom), alebo diaľkové ovládanie. V súčasnom období sa pre priemyselné brány MakroPro a MakroPro ALU u producenta AW používajú automatiky: - SACS TOTM...

 • Automatika k bránam MakroPro

  Automatika k bránam MakroPro

  - Stabilné - Funkčné - Trvanlivé V súčasnom období sa pre priemyselné brány MakroPro a MakroPro ALU u producenta AW používajú automatiky: - SACS TOTMANN 0,37-20, alebo 0,55-20 - SACS AUTOMATIK 0,37-20 , alebo 0,55-20 - SAS TOTMANN 0,37-20, alebo 0,55-20 - SAS AUTOMATIK 0,37-20, alebo 055-20. SAS TOTMANN a SAS AUTOMATIK - tieto dva typy pohonov je možné rozširovať o ďalšie funkcie - diaľkové ovládanie - fotobunky - cítačku kariet - šifrovacie zámky vonkajšie i vnútorné - svetelná signalizácia - automatické zamykanie. Všetky typy pohonov - automatík sa vyznačujú vysokou technickou vyspelosťou, spoľahlivosťou, bezproblémovým chodom.

 • Automatika - chladiaceho okruhu

  Každý chladicí okruh je vybaven ochrannými a regulačními prvky. Použité přístroje musí být schopny ochránit chladicí zařízení od nežádoucích stavů nebo včas zařízení odstavit a vyhlásit poruchu. Nejčastěji sledované parametry jsou vysoký či nízký tlak na kompresoru, nedostatek mazacího oleje v kompresoru, nedostatek chladiva nebo jeho únik.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Automatika zvonenia 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.