Diaľkové ovládanie zvonov

Veľmi obľúbeným prvkom pri ovládaní zvonov sa stalo diaľkové ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché a účelové. Na kostolné zvony ponúkame diaľkové ovládanie vo forme prívesku od 200 m do 1,2 km.
Tieto diaľkové ovládania sú veľmi často využívané pri pohreboch, kde sa dá zvon priamo ovládať z ktoréhokoľvek miesta.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • AZ D - Závorový systém na diaľkové ovládanie

  Závorový systém na ďiaľkové ovládanie je lacnejší na prvotné náklady, nie sú potrebné stĺpiky s čítačkami pre bezkontaktné karty. Drahšia je prevádzka, kde sú oveľa drahšie diaľkové ovládania.

 • Akciová ponuka na magnety, závitorezy, diaľkové ovládanie

  Akciová ponuka na magnety, závitorezy, diaľkové ovládanie

  akciová ponuka na magnety na frézovanie, elektrické pneumatické závitorezy, rádiová diaľkové ovládanie

 • Dispečerské riadenie - diaľkové ovládanie vypnutia, riadenie výkonu, prenos meraných veličín a signa

  Spoločnosť Vám ponúka dispečerské riadenie (diaľkové ovládanie vypnutia), pre fotovoltické elektrárne, kogeneračné jednotky, malé vodné elektrárne, veterné elektrárne a iné typy alternatívnych, obnoviteľných zdrojov elektrickej energie. Dispečerské riadenie obsahuje ovládanie diaľkového vypnutia/zapnutia zdroja, diaľkové riadenie výkonu zdroja, prenos meraných veličín a signalizácie. Ponúkané dispečerské riadenie je odsúhlasené všetkými distribučnými spoločnosťami ZSE-D, SSE-D, VSE-D.

 • Inteligentný systém Intuition-C pre dialkové riadenie vykurovacieho procesu.

  Inteligentný systém Intuition-C pre dialkové riadenie vykurovacieho procesu.

  Umožnuje externé ovládanie dialkovo zapínať a vypínať tepelné zariadenie, programovať teplotné zmeny, monitorovať zmenu teploty v priestore pomocou číselného aj grafického vyjadrenia.Umožnuje okamžité zvýšenie aj zníženie teploty.Jednoduché a prehladné ovládanie. Možnosť doplnenia o modul na monitorovanie spotreby el. energie.

 • Diaľkové ovládanie

  Diaľkové ovládanie

  Diaľkové ovládanie – rádiové riadenie, alebo riadenie s infračerveným lúčom. Hlavnými výhodami takého riadenia sú: Racionalizácia v prevádzke: - Zvýšená bezpečnosť z dôvodu nepretržitého sledovanie bremena - Zvyšuje produktivitu práce, usporí pracovníkov, atď. Diaľkové ovládanie je možné namontovať na všetky typy existujúcich žeriavov bez väčších zásahov a za krátky čas.

 • Dodávka a montáž rádiového diaľkového ovládania

  Dodávka a montáž rádiového diaľkového ovládania zdvíhacích zariadení pracujúcich v troch osiach priestoru Vám zabezpečí: * Racionalizáciu práce v mnohých prevádzkach * Vyššiu bezpečnosť pri práci * Uvoľnenie operátora z fixného postu, čím sa dosiahne lepšia kontrola nad prevádzanými operáciami v spojení pracovných činností žeriavnik-viazač

 • Diaľkové taxi

  Diaľkové taxi

  Dlhodobo sa zaoberáme diaľkovými cestami a prenájmom vozidiel s vodičmi. Naše ceny sú nižšie ako ceny bežných taxislužieb. Oproti taxislužbám sú však naše služby nadštandardné. Ponúkame Vám zdarma možnost rozšírenia bežnej výbavy vozidla. Viac o doprave osobnými vozidlami.

 • Zariadenie na diaľkové ovládanie žeriavov

  Zariadenie na diaľkové ovládanie žeriavov - žeriavy je možné vybaviť bezdrôtovým ovládaním - rádiovým riadením, alebo riadením s infračerveným lúčom.Zariadenie sa skladá z vysielača, prijímača a z ďalších prídavných častí ( nabíjačka, batérie...). diaľkové ovládanie je možné namontovať na všetky typy existujúcich žeriavov bez väčších zásahov a za krátky čas.

 • Terminály diaľkového riadenia (TDR1)

  Terminály diaľkového riadenia (TDR1)

  Zariadenia TDR1 slúžia ako samostatné riadiace jednotky pre elektrické stanice menšieho rozsahu alebo ako podsystémy miestnych riadiacich systémov RSS v zložitejších elektrických staniciach. V TDR je dôsledne opticky oddelená časť spolupracujúca s technológiou - procesná úroveň - pozostávajúca z procesných jednotiek od riadiacej a komunikačnej časti - riadiaceho pultu. Systém má modulárnu výstavbu, špecializované bloky pre ovládanie pohonov úsekových odpojovačov a univerzálne jednotky pre snímanie a generovanie diskrétnych signálov a snímanie analógových veličín. Na úrovni pripojenia technologických prvkov a diaľkovej komunikácie je kompatibil...

 • Žiariče UFO diaľkové ovládanie

  Žiariče UFO diaľkové ovládanie

  Záručná doba: 2 roky Miesto použitia: Žiarice boli vyrobné tak, aby ich bolo možné využívať kdekoľvek 1. Obytné priestory 2. Kancelárie a pracoviská 3. Na záhrade pod altánkom 4. Na terase a na zimnej záhrade 5. V reštauráciách a jedálňach 6. V garážach a autoservisoch 7. Priestory kde sa často vetrá

 • Dialkové ovládače

  Dialkové ovládače

  - Náhradné diely - Ostatne - Ovládače značky AKAI - Ovládače značky BEKO - Ovládače značky CURTIS - Ovládače značky DAEWOO - Ovládače značky FUNAI - Ovládače značky GRUNDIG - Ovládače značky HITACHI - Ovládače značky JVC - Ovládače značky LG / GOLDSTAR - Ovládače značky PANASONIC - Ovládače značky PHILIPS - Ovládače značky SAMSUNG - Ovládače značky SANYO - Ovládače značky SHARP - Ovládače značky SONY - Ovládače značky TELEFUNKEN - Ovládače značky TELESTAR - Ovládače značky THOMSON - Univerzálne ovládače

 • Bezdrôtové diaľkové ovládanie svetla

  Bezdrôtové diaľkové ovládanie svetla

  NiSSOT využíva bezdrôtové diaľkové ovládanie svetla, ktoré je v pomere kvality, ceny a toho, čo dokáže, jednoznačne jedinečné a prevyšuje tak všetky ostatné bezdrôtové systémy, ktoré ovládajú svetlo. Systém NiSSOT tvorí: ľubovoľná kombinácia vypínačov, bezdrôtová prenosová cesta a inteligentný výkonový prvok, tzv. prijímač, ktorý je vložený priamo do stropného krytu na lustri. Vypínače môžu byť umiestnené buď priamo pod kľučkou (patent #291339) alebo na mieste vypínačov pri klasickom drôtovom umiestnení. V ponuke sú i také prenosné ovládače, ako napr. kľúčenka a diaľkový ovládač. Bezdrôtová prenosová cesta je zabezpečen...

 • Diaľkové ovládanie

  Diaľkové ovládanie

  Komplexné konfigurovateľné diaľkové ovládanie s podsvietenou klávesnicou a veľkým interaktívnym displejom kompatibilné s takmer všetkými zariadeniami ktoré majú infračervený port, tj TV, DVD, CD prehrávače, reproduktorové systémy atď., a ovládajúce naraz až 15 zariadení. Tlačidlá teletextu, ovládanie zariadení jedným zvoleným tlačidlom, infračervený port a USB konektor, napájanie 4x AAA. Konfigurovanie pomocou PC a učenie cez infraport. Spoločnosť ponúka aj ďalšie typy diaľkových ovládačov.

 • Zariadenie na dialkové ovládanie žeriavov

  Žeriavy je možné vybavit bezdrôtovým ovládaním - rádiovým riadením, alebo riadením s infracerveným lúcom. Hlavnými výhodami takéhoto riadenia sú: - racionalizácia v prevádzke - zvýšená bezpecnost z dôvodu nepretržitého sledovanie bremena - zvyšuje produktivitu práce, usporí pracovníkov, atd. Zariadenie sa skladá z vysielaca, prijímaca a z dalších prídavných castí ( nabíjacka, batérie...). dialkové ovládanie je možné namontovat na všetky typy existujúcich žeriavov bez väcších zásahov a za krátky cas.

 • Bezošvé oceľové rúry pre diaľkové potrubia

  Bezošvé oceľové rúry pre diaľkové potrubia

  Podľa DIN 17172-9 s ocelí so zaručenou vrubovou húženatosťou a jemnozrnných ocelí StE 210.7,TTSt 35N

 • Diaľkové ovládanie

  Diaľkové ovládače Marantec fungujú na frekvencii 868,3 MHz, ktorá je vyhradená pre ovládanie pohonov brán, roliet a dverí. Multibitové kódovanie (280 biliónov možných kódov) zaisťuje bezpečnú prevádzku. Ovládače sú kompatibilné so systémom Homelink .

 • Telekomunikačné káble, miestne a diaľkové káble

  SEKU, U, Up, BYFY-M, SYKY, SYKFY, UKFY, TCEKES, TCEKYS, TCEKPFLES, TCEPKPFLE, TCEPKPFLEZE, DCKQY, DCKQYPY, DCKQYZY.

 • Ďiaľkové ovládače

  Ďiaľkové ovládače

  Firma ponúka: - Ďiaľkové ovládače pre kládkostroje a mostové žeriavy - Lamelové spojky - Keramické izolátory

 • Telekomunikačné káble, miestne a diaľkové káble

  SEKU, U, Up, BYFY-M, SYKY, SYKFY, UKFY, TCEKES, TCEKYS, TCEKPFLES, TCEPKPFLE, TCEPKPFLEZE, ... DCKQY, DCKQYPY, DCKQYZY...

 • CZ SUZUKI SWIFT - diaľkové ovládanie

  CZ SUZUKI SWIFT - diaľkové ovládanie

  Centrálne zamykanie na diaľkové ovládanie pre 4-dvere - sada pre vozidlá SUZUKI SWIFT, 2 ks päťvodičové servo, 2 ks dvojvodičové servo, sada tiahel, spojovací materiál, kabeláž pre 4-dvere vozidla.

 • Hydraulika - diaľkové ovládanie

  Hydraulika - diaľkové ovládanie

  - ručné ovládanie - nožné ovládanie - lankové ovládanie - káblové ovládanie - rádiové ovládanie


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Diaľkové ovládanie zvonov 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.