Tekutý prací prostředek 2v1 - Black Grape, 1000 ml

Je určen k praní bílého i barevného prádla.
• Špičkový design s praktickým dávkovačem.
• Dokonalá rozpustnost zajišťuje efektivní čištění – účinkuje okamžitě a napadá obtížně odstranitelnou špínu a skvrny.
• Složení umožňuje úplné vymáchání – nezanechává žádné dráždivé zbytky pracího prostředku na prádle.
• Obsahuje přírodní změkčovadla vody a využívá sílu enzymů.
• Je vhodný pro praní v automatické pračce i pro ruční praní.
• Prostředek je možno použít při všech teplotách a na všechny druhy tkanin vhodných k praní. Prostředek navíc díky speciální složce ELASTIL prádlo změkčuje a složka PERFUME STABILIZATION zajišťuje stálost parfemace na Vašem prádle.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Tekuté sklo/kov, nano izolácie ISONEM, tekutý vysušovač stien, absorbér vody 1:600, tepelné/požiarne

  Tekuté sklo/kov, nano izolácie ISONEM, tekutý vysušovač stien, absorbér vody 1:600, tepelné/požiarne

  Produkty ISONEM® Vám ponúkajú riešenie ako vysušiť zamákajúce steny, podlahy stropy, vytvorenie tepelnej bariéry, hydroizolácie, odstránenie tepelno-izolačných problémov zatekania, vody a vlhkosti, vytvorenie požiarnej bariéry v stavbách prostým nano náterom stien, podláh, stropov, striech, parkovísk, základov, terás balkónov, bazénov ale i riešenia špecifických problémov napr. s ohňom. Značka ISONEM® je rozšírená v mnohých krajinách sveta a zaručuje špičkovú kvalitu za rozumnú cenu. Viacero produktov je vyvinutých v spolupráci s NASA v rámci vesmírneho programu SPACE SHUTTLE. Tam, kde iní rozbíjajú, rozkopávajú s rovnakým ak nie oveľa ...

 • Miešanie tekutých a polotekutých látok

  Miešanie tekutých a polotekutých látok

  Predovšetkým vo farmaceutických, kozmetických a potravinárskych výrobách, zameraných na spracovanie tekutých a polotekutých látok, majú zákazníci vysoké požiadavky jednak na kvalitu výrobných zariadení a jednak na ich ovládanie a bezpečnosť. V tejto oblasti sme pre Vás schopní zaistiť kompletné a veľmi sofistikované systémy zahrňujúce napr. spracovanie materiálu vo vákuu, pridávanie zmesí a pod.

 • Lep tekutý WURSTOL na papier,korok, textil,PUZZLE,

  Lep tekutý WURSTOL na papier,korok, textil,PUZZLE,

  V ponuke máme kvalitné vodou rieditelné Disperzné lepidlo WURSTOL za dobrú cenu. Vhodné na lepenie: papier,korok, textil,drevo. Modrý vrchnáčik. Lepidlo po zaschnutí je priehľadné. Objem 120 ml. cena 1,20 € s DPH. Lepidlo WURSTOL vhodné aj na lepenie PUZZLE . Zelený vrchnáčik. Lepidlo po zaschnutí je priehľadné. cena 1,66 € s DPH. V prípade záujmu pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul, 22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul. oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Prací tekutý 3 L prostriedok Aloe Vera na všetky druhy bielizne.

  Prací tekutý 3 L prostriedok Aloe Vera na všetky druhy bielizne.

  V ponuke máme tekutý prací 3 L prostriedok Aloe Vera na všetky druhy bielizne s jemnou vôňou Aloe Vera. Počet dávok 39 do pračky . cena za 3 L pracieho prostriedku 13,90 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Prací tekutý 2 L prostriedok na čiernu a farebnú bielizeň

  Prací tekutý 2 L prostriedok na čiernu a farebnú bielizeň

  V ponuke máme prací tekutý 2 L prostriedok s jemnou vôňou po zelenom jablku. Vhodné na pranie čiernej aj farebnej bielizne. Počet dávok 26 do pračky . cena za 2 L pracieho prostriedku 11,50 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Prací tekutý 2 L prostriedok na všetky druhy bielizne aj jemnej a detskej bielizne

  Prací tekutý 2 L prostriedok na všetky druhy bielizne aj jemnej a detskej bielizne

  V ponuke máme prací tekutý 2 L prostriedok . Vhodné na pranie všetkých druhov bielizne aj jemnej a detskej bielizne. S jemnou vôňou po broskynke. Počet dávok 26 do pračky. cena za 2 L pracieho prostriedku 11,50 EUR. Najdete nás na pešej zone Hlavná ul.22 Papiernictvo obaly Trnava, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • RENO - tekutý prípravok na osviežovanie vzduchu a prádla

  RENO - tekutý prípravok na osviežovanie vzduchu a prádla

  RENO je osviežovač vzduchu, vhodný na spríjemnenie ovzdušia v miestnostiach a hygienických zariadeniach v hoteloch, bankách, podnikoch, gastronomických zariadeniach a podobne, ako aj v domácnostiach. Menšie balenie 500g s rozprašovačom je vhodné na priamu aplikáciu v miestnostiach.Dodávame v troch rôznych veľmi príjemných vôňach : exotik,kytica kvetov,antitabak.Možné sú aj veľké balenia (5 kg) Ponúkame aj náhradné náplne bez rozprašovačov (ekonomické balenie).

 • RIO COLOR - tekutý prací prípravok

  RIO COLOR - tekutý prací prípravok

  RIO COLOR – je tekutý prací prípravok na pranie všetkých druhov textílií ( okrem vlny a prírodného hodvábu ) pri teplotách 30°, 40°, 60°, 90°C v priemyselných práčkach ako aj na ručnéí pranie. RIO COLOR je vodný roztok neiónových tenzidov, komplexotvorných látok alkalickej proteázy, opticky zjasňujúcej látky a parfému. Textílie vyprané v pracom prípravku RIO COLOR sú mäkké, pretože prípravok neobsahuje soli, ktoré by pri praní vytvárali inkrusty. Prípravok je výborne rozpustný vo vode a je priaznivý pre životné prostredie pre nízky obsah fosfátov.

 • RIO - tekutý prací prípravok

  RIO - tekutý prací prípravok

  RIO – je tekutý prací prípravok na pranie všetkých druhov textílií ( okrem vlny a prírodného hodvábu ) pri teplotách 30°, 40°, 60°, 90°C v priemyselných práčkach ako aj na ručnéí pranie. RIO je vodný roztok neiónových tenzidov, komplexotvorných látok alkalickej proteázy, opticky zjasňujúcej látky a parfému. Textílie vyprané v pracom prípravku RIO sú mäkké, pretože prípravok neobsahuje soli, ktoré by pri praní vytvárali inkrusty. Prípravok je výborne rozpustný vo vode a je priaznivý pre životné prostredie pre nízky obsah fosfátov. Biele prádlo je po opraní žiarivo biele a príjemne parfémované.

 • FORSIL tekutý práci prostriedok 4l

  FORSIL tekutý práci prostriedok 4l

  FORSIL GÉL- Ekologický  priaznivý tekutý práci prostriedok bez fosfátov. 100 praní

 • Preprava olejov a tekutých produktov

  Polar-M je vhodný partner na prepravu tekutých produktov cisternami. Zabezpečujeme a organizujeme prepravu po celej Európe... Prepravy tekutých produktov zabezpečujeme podľa náročných kritérií našich zákazníkov. Medzi prepravované produkty patria minerálne oleje, nebezpečné materiály podľa ADR dohody, rastlinné oleje, ale aj oleje v rámci olejov a mazív, a takisto potravinárske produkty, ako sú víno, lieh, destiláty, melasa a glycerín.

 • Tekutý chlór (chlórňan sodný)

  Popis: Vysokokoncentrovaný tekutý dezinfekčný prípravok na ošetrovanie vody v bazénoch na báze aktívneho chlóru. Pôsobí účinne proti baktériám. Účinná látka: chlórňan sodný 150 g/l aktívneho chlóru Balenie:10,20L bandaska, 30,50 L súdok, 600,1000 L IBC kontajner

 • TEKUTÝ PÚDER

  Suspenzia s oxidom zinočnatým, ktorý pôsobí slabo adstringentne a mierne antisepticky. Tlmí svrbivé pocity a na aplikovaných miestach pokožku vysušuje.

 • Tekutý prací prášok Ariel Actilift 4,75l (biele, farebné)

  Tekutý prací prášok Ariel Actilift 4,75l (biele, farebné)

  Výhodne predám väčšie množstvo ARIEL ACTILIFT 4,75L (1balenie=65praní) dostupné sú 2 druhy na biele aj farebné prádlo. Cena: 8,80€/ks. Pri väčšom odbere zľava. Uvedená cena je za ks. Bližšie info poskytnem tel. alebo mail. V ponuke aj další zaujímavý tovar ako tablety do myčiek, aviváže, sprch. gely atd.

 • Jedlý polotekutý olej pre gastro

  Predaj rastlinných olejov: Spoločnosť Rest Oil s.r.o. sa zaoberá aj dodávaním nových najkvalitnejších olejov priamo pre gastronomické zariadenia. Prioritou spoločnosti je spokojný nielen náš zákazník ale aj váš zákazník, ktorý ocení kvalitu pripravovaných jedál v jednom z najkvalitnejších olejov. Ponúkame Vám polotekutý olej vytvorený priamo na efektívne fritovanie. Tento olej bol vytvorený na základe požiadaviek medzinárodných fast foodových koncernov. Každý kuchár vie aký je rozdiel medzi tukom a olejom, preto sme sa rozhodli dodávať na Slovenský trh nový polotekutý olej. Olej je balebý v 10l Bag In Boxe a obal je recyklovateľný. ...

 • Ponuka tekutých produktov,

  Naša spoločnosť sa zaoberá predajom tekutých produktov pre poľnohospodárov, potravinárov, bioplynové stanice, chemické a farmaceutické firmy. (melasa, hnojivá, substráty, pojivá, krmivá, aditýva do bioplynových staníc)

 • Tekutý prací prostriedok 3l

  Tekutý prací prostriedok 3l

  TOP BUDGET Tekutý prací prostriedok pre práčku, 3l Zloženie 5% až menej ako 15%: aniónové povrchovo aktívne látky, mydlo. Menej ako 5%: Neionické povrch látky, fosfonáty. Tiež: enzýmy, sodík o-phenylphenate, parfumy, optické zjasňovače. Krajina povodu Francuzsko. Cena: 2,62 € bez Dph

 • Automatické plničky tekutých a kašovitých hmot

  Automatické plničky tekutých a kašovitých hmot

  Popis: Jedná se o jednořadé plničky s plynulým pohybem unašeče kelímků a s plněním dávkovacím válcem. Dávkování plněné hmoty a souběžně vratný pohyb jsou odvozeny od vačkové skříně, poháněné elektromotorem s plynulou regulací. Ostatní pohyby jsou provedeny pneumatickými válci, ovládanými elektroventily, řízenými počítačem. Poloha kelímků a víček je registrována optickými snímači, poloha krytů je snímána snímači indukčními. Přes počítač je provedeno blokování chodu stroje, při nedodržení nastavených hodnot. Druh závady je hlášen na ovládacím panelu. Dále se na panelu digitálně zobrazuje nastavený výkon (počet napl...

 • Zber a preprava tekutých odpadov

  Zber a preprava tekutých odpadov

  Na zber a prepravu tekutých odpadov sa používajú cisterny, resp. na podvozkoch umiestnené sacie cisternové nadstavby, určené na podtlakové sanie a tlakové vyprázdňovanie určených látok. V praxi sa najčastejšie odstraňujú obsahy lapačov tukov ale aj vody s obsahom voľných ropných látok, ktoré sa odsávajú z odlučovačov ropných látok. Vody s obsahom ropných látok pochádzajú zväčša z komunikácií, spevnených parkovacích a odstavných plôch, manipulačných plôch, garáží, autoopravovní, umývacích rámp a pod.

 • Výroba a predaj tekutých mydiel

  Výroba a predaj tekutých mydiel

  * velmi jemné tekuté mýdlo * určeno je především k použití v dílenských provozech * obsahuje rozpouštědlo tukových úsad * nedráždí pokožku rukou * mýdlo je vhodné do dávkovačů tekutých mýdel * výrobek je lehce parfemován

 • Dispenser tekutých médií s vakuovou pipetou DP-02

  Dispenser tekutých médií s vakuovou pipetou DP-02

  Přístroj sdružuje dvě zařízení - dispenser a vakuovou pipetu, používané v technice povrchové montáže (SMT) nebo tam, kde je požadováno přesné dávkování tekutých či pastovitých médií a je potřebná manipulace s drobnými součástkami. Obě části jsou řízené mikroprocesorem. Dispenser pro nanášení a dávkování lepidel, pájecích past, pryskyřic, laků a dalších materiálů. Dispenser pracuje se systémem tlakových rázů s přesně definovanou délkou. Nastavení délky pulsu je digitální, odvozené od krystalem řízeného oscilátoru. Jednotlivé dávky je možné opakovat zapnutím cyklovače. Pro získání tzv. housenky lze časovač zcela vy...

 • SBS-gum Tekutý hydroizolačný systém na základy

  SBS-gum Tekutý hydroizolačný systém na základy

  SBS - Gum® je hydroizolačná bitúmenová tekutina, je jednozložková na vodnej báze, vhodné aplikovanie striekaním na rozsiahle povrchy. Kľúčové výhody systému - Aplikovanie valčekom alebo nástrekom - Bez potreby spájania plameňom - Bez potreby podkladovej vrstvy - Bez zvarov - Aplikovanie za studena - Rýchlo vyschne - Výborná elasticita, s dlhou životnosťou, odolné proti prasknutiu - Odolné proti UV žiareniu - V prípade kontaktu s vodou sa nerozpúšťa Použitie: - Izolácia na základy, tmelové drobné práce a povrchy, ktoré sú v kontakte s terénom - Obnova a lokálne opravy pre staré bitúmenové membrány

 • Přeprava tekutých materiálů

  Realizujeme vnitrostátní a mezinárodní přepravy tekutých materiálů. V mezinárodním styku zajišťujeme přepravu na celém území Evropy. Veškeré tekuté náklady převážíme v cisternách, které odpovídají všem evropským normám. Jedná se o 1-3 komorové cisterny, které jsou tepelně izolované.

 • Preklad tekutých tovarov

  Terminál tekutých tovarov (PMO) v súčasnosti priamo prekladá ropné produkty (benzín, nafta, ľahké a ťažké vykurovacie oleje a iné ťažké ropné deriváty) z do plavidiel bez medziskladovania. Prečerpávaniu ťažkých ropných derivátov z železničnej cisterny predchádza nevyhnutný technologický predohrev. Benzín a naftu prečerpáva PMO v relácii železničná cisterna - plavidlo. Prístav sa dokázal prispôsobiť aj novým nárokom na vývoz tekutých chemických tovarov (tekuté hnojivá).

 • Preprava tekutých tovarov

  Najčastejsie dopravované komodity z tejto kategórie sú: tzv. čisté tovary (biele tovary) - letecký benzín - letecký petrolej - benzíny - nafta - tzv. špinavé tovary - ťažké a ľahké vykurovacie oleje - ropa - oxidačná zmes Boli uskutočnené prepravy tekutých hnojív typu DAM ako aj superčistého benzínu pre farmaceutické účely. Horeuvedené prepravy sa realizujú v posádkových alebo bezposádkových tankových člnoch s nosnosťou 600 t až 1200 t v závislosti od vodostavu a typu tovaru.

 • Tekutý podpalovač - 1 l

  Pohodlné a čisté - bez kontaktu s podpalovaným materiálem, na cca 10 podpálení.

 • Polymer se strukturou tekutých krystalů

  - primární granulát, drť

 • Izolatérske práce, maliarske práce, sadrokartony, predaj tekutých hydroizlácijí...

  Zaoberáme sa dovozom talianskych tekutých hydroizolácií, aplikáciou tekutých hydroizolácií, opravami plochých striech, izoláciami muriva bez podrezania, ďalej maliarskou, sadrokartonárskou činnosťou a stavebnou činnosťou...

 • Zerva Krycí polotekutý make-up

  So silným pôsobením proti voľným radikálom, Polotekutý produkt s ľahkou aplikáciou a stredne krycím a matujúcim efektom je vhodný pre všetky typy pleti. Prípravok obsahuje aktívne zložky ako uhorková esencia a tokoferol, aktívne pôsobiace proti voľným radikálom. Make-up pleti dodáva zjednocujúci efekt so skvelými krycími vlastnosťami s hodvábnym dotykom. Tip: Pre dosiahnutie bezchybného vzhľadu pokožky naneste na tvár a rozotrite kozmetickou špongiou alebo štetcom z vnútornej strany tváre smerom k vonkajšej. Na suchú pokožku naneste veľmi malé množstvo podkladu Illuminate ako podklad a následne aplikujte Foundation. Na mastnú pleť je vhodné po...

 • Anka, tekutý čistiaci prostriedok na umývanie riadu, skla a keramiky

  Anka, tekutý čistiaci prostriedok na umývanie riadu, skla a keramiky

  Anka je lacný prípravok určený na ručné umývanie riadu, skla a keramiky s obsahom menej ako 5% aktívnych látok. Ponúkame ju v baleniach 0,5L , 1L , 5L alebo podľa želania zákaznika je možné dodať tento produkt v akomkoľvek balení.

 • TP - Tekutý prášok - abrazívny čistiaci prostriedok

  Čistiaci prostriedok so silným odmasťovacím účinkom a s abrazívnou zložkou. Použitie: - vhodný na hrnce, sporáky, nerez, smalt, hygienické zariadenie, sklokeramické dosky - vyčistí efektívne a rýchlo aj veľmi zájdenú špinu v kuchyni, kúpeľni a okolo celého domu, vrátane záhradného nábytku a grilu - univerzálnosť a príjemná vôna

 • Tekutý prací gel na záclony, 500 ml

  • Díky speciálnímu složení zabraňuje zešednutí syntetických vláken. • Prostředek obsahuje vysoce afinní zjasňující složku, která dodá záclonám nádherný zářivý vzhled a svěží vůni. • Odstraňuje nečistoty, prach, nepříjemné pachy (např. nikotin). • Je vhodný pro praní v automatické pračce i pro ruční praní. • Lze použít na všechny druhy umělých, přírodních a krajkových vláken. • Prostředek je účinný již při teplotě 30 °C.

 • Tekutý prací prostředek na praní bílého a světlého jemného prádla, 1000 ml

  Špičkový design s praktickým dávkovačem. • Dokonalá rozpustnost zajišťuje efektivní čištění – účinkuje okamžite a napadá obtížně odstranitelnou špínu a skvrny jemného prádla. • Obsahuje přísady, které krásně projasní bílé a světlé jemné prádlo a aktivují se již při nízkých teplotách. • Speciální složka WHITE-ACTIVATE s bělicím a opticky rozjasňujícím efektem zajistí dokonale bílé prádlo. • Působí šetrněji na vlákna a tím prodlužuje životnost jemného prádla. • Složení umožňuje úplné vymáchání – nezanechává žádné dráždivé zbytky pracího prostředku na prádle. • Obsahuje změkčovadla...

 • Spojka pre dopravu tekutých médií

  - materiál: pozinkovaná oceľ

 • Preprava tekutých produktov

  Určené na prepravu všetkých tekutých potravín, ako sú glukóza, mušty, víno, pivo, olej, čokoláda, ovocné šťavy a pod. - Objem 25 tisíc litrov - -trojkomorové (10000 + 5000 + 10000 l) Nakládka - vrchom cez 3 nakladacie otvory - zospodu cez potrubie - Možnosť sterilného plnenia Vykládka - samospádom - pomocou hydrostatického čerpadla(poháňaného elektromotorom) - Celková dĺžka výpustných hadíc 18 m - K dispozícii je veľké množstvo koncoviek a redukcií - Tepelná izolácia (tepelný gradient 1°C počas 24hodín) - Zariadenie na udržanie stálej teploty tovaru - Tlakové a sanitárne potrubie

 • ENDOZYM® BREWMIX - Tekutý houbovitý a bakteriální multiaktivní a termostabilní přípravek na ošetření

  ENDOZYM® BREWMIX a ENDOZYM® BREWMIX PLUS Byly vytvořeny týmem AEB GROUP jako směs neutrálních proteáz, termostabilních alfa-amyláz a řady ß-glukanáz. Různé přípravky bez geneticky modifikovaných organizmů jsou vyprodukovány samostatným kvašením vybraných druhů Bacillus subtilis a Aspergillus niger. ENDOZYM® BREWMIX a ENDOZYM® BREWMIX PLUS Je složen z enzymatických prvků s vícenásobnými efekty, které přinášejí následující výhody: - zvyšuje množství rozpustného dusíku - zlepšuje výtěžnost extraktu - snižuje viskozitu - zlepšuje sladinu a filtraci piva - redukuje výskyt sladiny pozitivní na škrob ß-glukanázy umožňují odbo...

 • Dávkovanie a nanášanie tekutých a plastických mazív na plochy

  Napr.: plnenie valivých ložísk a mazníc, mazanie súčiastok v montážnom procese, plnenie prevodoviek a podobne.

 • PROFEX Aqua K - tekutý bezbarvý přípravek

  Tekutý bezbarvý přípravek pro odstraňování úsad z vody a povrchové koroze z teplosměnných ploch. Je vhodný pro důkladné očistění obkladů, rámů a skel mycích linek, součástí kolejových vozidel. Dokonale odstraňuje ropné a smíšené nečistoty z mědi, hliníku, plastů a pryže, oceli a litiny. Používá se jako náhrada chlorovaných rozpouštědel a benzinu, emulguje tuky a bílkoviny, v opravárenství k čistění motorů a čerpadel, bloků a součástí, čistění garážového a servisního vybavení.

 • PROFEX Aqua A 2 - tekutý bezfosfátový přípravek

  Tekutý bezfosfátový přípravek světlé barvy pro odstranění extrémního znečistění, ropných látek a smíšených organických nečistot z kovových, lakovaných a keramických povrchů v průmyslu, opravárenství a v potravinářských provozech k odstraňování rostlinných a živočišných tuků. Používá se jako náhrada chlorovaných rozpouštědel a benzinu při odmašťování. Je vhodný i jako přísada do tlakového mytí a pro pravidelnou údržbu provozů.

 • Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok - 5P 10L

  Tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na báze KAZ so zabrzdenou penivosťou určený na čistenie a dezinfekciu plôch. Neobsahuje aldehydy a chlór. Zloženie: neiónové povrchovo aktívne látky < 5%, pomocné látky. Množstvo účinnej látky v 100g prípravku: kvartérne amóniové zlúčeniny, C 12-18-alkyl(benzyl)dimetylamónium-chlorid 1,9 g Skupina: KAZ Fyzikálne a chemické vlastnosti: kvapalina zelenej farby s charakteristickou vôňou použitého parfumu, pH 1% roztoku < 7,0 Spektrum účinku: baktericídny, fungicídny. B, F. Oblasť použitia: komunálna hygiena, veterinárne lekárstvo. Prípravok je určený pre spotrebiteľov a pre profesion...

 • Praci prostriedok tekutý / koncentrat - VISTA

  Praci prostriedok tekutý / koncentrat - VISTA

  1,5 ltr. zodpovedá cene - € 1,40 Uvedene ceny na túto položku sa vzťahujú na odber 1 kamiónu = 32 paliet = 16.640 kg Tovar je produkovaný v EU, podla platných predpisov EU a plne biologicky odbúratelný.

 • Tekutý prací prostriedok

  Tekutý prací prostriedok

  prenikajúca čistota, pestré farby, príjemná vôňa 1 Fľaša - 4 litre CENA : 1 liter - € 0,85 !!!!! Minimálny odber: 30 ks

 • Ocelova nadrz na tekuty materiál

  Ocelova nadrz na tekuty materiál

  Predám oceľovú nádrž 25000 litrovú, vhodnú na žumpu.Cena 25000.-Sk. Ilava. Dovoz možný po celej SR.

 • Hydrofóbné sanačné omietky 100% kvalita,cement hydrofóbný,tekutý nahradzovač vápna

  Ponukám uvedené produkty IZONIL pre prácu pri hystorických pamiatkách,starých domov,pri bazénoch,na miestách kde sú problémy s vodou,100% zabranuje presiaknutiu aj tlakových vód.POZOR naše ceny sú bezkokurenčné.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Tekutý prací prostředek 2v1 - Black Grape, 1000 ml 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.