Rekonštrukcie domov a bytov

Spoločnosť ponúka služby v oblasti rekonštrukcie domov a bytov.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Servis - Rekonštrukcie, opravy mostových žeriavov.

  Servis - Rekonštrukcie, opravy mostových žeriavov.

  Opravy, rekonštrukcie, zmeny nosností a zmeny rozpätí žeriavov, inovácie elektrovybavenia žeriavov, zmeny ovládania z koša (kabíny) na ovládanie rádiom, výroba rozvádzačov.

 • Stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov

  Stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov

  Realizujeme stavebné práce a rekonštrukcie domov, bytov, priemyselných a iných objektov. Samozrejmosťou je aj výstavba parkovísk či pokládka zámkovej dlažby.

 • Projekt rekonštrukcie

  Na rodinné domy, prerábku bytu, nové dispozičné riešenie a opravy stavieb.

 • Rekonštrukcie objektov

  Rekonštruujeme staré objekty vrátane búracích, murárskych, vodo a elektroinštalačných prác, zakladanie jednoduchých stavieb, priemyselné podlahy všetkých druhov.

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  Ponúkame rekonštrukcie bytov a domov. Búranie, voda, elektro, murovanie, sadrokartón, stierky, maľby, parkety, omietky, obklady a dlažby atď.

 • Rekonštrukcie bytov

  Rekonštrukcie bytov, domov a kancelárskych priestorov

 • Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kúpeľní

  Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a kúpeľní sú hlavným predmetom našej činnosti. Výmena bytového jadra sa vykonáva počas normálneho chodu rodinného života v rekonštruovanom byte. Pri rekonštrukcií bytového jadra používame materiály, ktoré zodpovedajú normám. Dovoz materiálu a odvoz starého jadra zabezpečíme vlastnými vozidlami. Vďaka dobrej organizácií a postupnosti prác, Vám vymeníme bytové jadro do päť dní s garanciou kvality.

 • REKONŠTRUKCIE INTERIÉROV A EXTERIÉROV

  V súčastnosti je hlavnou činnosťou v našom portfóliu komplexná rekonštrukcia bytov a domov, ich okolia, realizácia novostavieb alebo realizácia stavieb na kľúč. Ponúkame kompletné služby od návrhu až po finálnu realizáciu. Práce realizujeme za pomoci vlastných pracovníkov a formou spolupráce s overenými partnermi. Zabezpečujeme murárske, stolárske, kúrenárske, dekoračné, maliarske, tesárske, klampiarske, obkladačské a zatepľovacie práce, realizáciu sadrokartónov, elektroinštalácie.

 • Prestavby,rekonštrukcie

  Prerábky bytov, domov a nebytových zariadení v krátkych termínoch no i v dobrej cene.Riešenia sú vždy. Teraz dokonca prestavbu bytu cez fond UPSVaR!!!!

 • Opravy, rekonštrukcie a montáž vyhradených tlakových zariadení

  - Rekonštrukcie a montáž výmenníkových staníc a kotolní, vrátane vypracovania miestnych prevádzkových predpisov. - Rekonštrukcie a montáž ÚK a zdravotechniky.

 • Kompletne rekonštrukcie bytov a rodinných domov

  PVC podlahy Dlažby Obklady Sádrokartón Vodoinštalácie Elektroinštaláciu

 • Stavebné práce, rekonštrukcie, prenájom lešenia, zateplenie, stavebniny

  Výstavba rodinných domov Hrubá stavba a betonárske práce Elekotroinštalácia, vodoinštalácia, kúrenie a plyn Omietky a fasády Stierky a špalety Sadrokartonárske práce Obklady a dlažby Chodníky a oplotenia Montáž a dodávka plastových okien Požičovňa náradia,lešenie Doprava,stavebniny

 • Rekonštrukcie bytov

  - prestavby bytov, domov - bytové jadrá - murovane, zo sadrokartonu - obklady, dlažby - stierkovanie, maľovanie - plávajúce podlahy - laminátové

 • Vyroba žulovych pomnikov a rekonštrukcie starých umelých pomníkov

  Vyroba žulovych pomnikov a rekonštrukcie starých umelých pomníkov

  Pomníkové diely z umelého kameňa, po asi 15 - tich rokoch pokryje vrstva machu a nečistôt. Tieto povrchové nedostatky prispievajú k rýchlejšiemu zničeniu vnútornej štruktúry umelého kameňa. A to sa prejaví hlbokými prasklinami, dierami na povrchu a úplným rozmrvením štruktúry. K rozpadu prispievajú aj poveternostné vplyvy.

 • Rekonštrukcie výťahov a modernizácia výťahov

  Rekonštrukcie výťahov a modernizácia výťahov

  Rekonstrukce a modernizace, zvyšování bezpečnosti výtahů v provozu Nejprve si uvědomme zásadní věc. Výtahy v našich domech jsou morálně i fyzicky zastaralé, z 90% jsou již za hranicí všeobecně udávané osmnáctileté životnosti. Vandalizmus za tu dobu také vykonal své. Výtah jako takový je dopravním prostředkem uvnitř objektu, zrovna tak jako naše auto mimo budovu. Chováme se však všichni k výtahu ve společném domě jako k vlastnímu autu ? Máme doma auto, kterým popojíždíme více než stokrát za den, ujelo téměř 0,5 mil.km a je starší než dvacet roků? Jsem si jist, že ne. Pokud ano, vyjedeme s ním pouze na srazy veteránů, stojí nás s...

 • Stavby a rekonštrukcie krovov

  V oblasti stavby a rekonštrukcie krovov pracujem už 20 rokov. Na montáž všetkých druhov krytín, strešných okien a ostatných doplnkov máme certifikáty, čo zaručuje vysokú úroveň kvality odvedenej práce. Týmto, ale hlavne množstvom spokojných zákazníkov zaručujeme, že nami vykonané práce spĺňajú najvyšší štandard.

 • Rekonštrukcie bytov a domov

  V poslednej dobe rastie záujem o rekonštrukcie pôvodných obytných jednotiek, pretože ich stav už dávno nezodpovedá dnešnému štandardu bývania. Vždy je potrebné prekonzultovať všetko s odborníkom, ktorý navrhne optimálne riešenie a hlbku sravebného zásahu.

 • Rekonštrukcie kanalizácií

  Rekonštrukcie kanalizácií

  Firma sa zaoberá rekonštrukciou kanalizačných rozvodov, vody a kúrenia, prerábanie rodinných domov, firiem a panelákov.

 • Rekonštrukcie

  Rekonštrukcia objektu je proces, pri ktorom sa nedá všetko naplánovať ako pri novostavbách. Avšak snažíme sa predvídať a tak šetríme objednávateľovi zbytočné náklady.

 • Stavebné práce,rekonštrukcie bytov,domov

  Stavebné práce,rekonštrukcie bytov,domov

  Zaoberáme sa všetkými stavebnými prácami.Rekonštrukcie bytových jadier ľudovo nazývaná aj prerábka bytu nieje jednoduchou záležitosťou,Na začiatku si treba uvedomiť,že každá práca sa dá robiť viacerými spôsobmi a rôznymi nákladmi.Je potrebné dbať hlavne nato ,aby rekonštrukciu realizovala profesionálna firma.Ak hľadáte kvalitu ste na správnej ceste.Príprava je dôležitou etapou celého procesu modernizácie.Prečo si vybrať rekonštrukciu u nás.Stojíme si za slovom,Dodržíme sľúbenú cenu,Kvalitu za rozumnú cenu,Sme vo všetkom pedantný,Zvyšujeme si odbornosť,Pracujeme moderne.Zavolajte nám alebo napíšte a mi sa vám ozveme,Dohodnite si obhliad...

 • Rekonštrukcie bytov, maliarske a murárske práce

  Rekonštrukcie bytov a bytových domov, maliarske a murárske práce, obklady a dlažby, stavebný materiál predaj a dovoz, sťahovanie, vypratávanie pivníc, odvoz a likvidácia starého nábytku, stavebného odpadu

 • Vykonávame tesárske práce, rekonštrukcie šikmých striech, drevodomy na klúč

  Vykonávame tesárske práce, rekonštrukcie šikmých striech, drevodomy na klúč

  Ponúkame tesárske práce, krovy, prístrešky, stavby a drevodomy na kľúč.Rekonštrukcie striech, šalovanie, armovanie, klampiarske a pokryvačské práce, podlahy, podbitia, maliarske a natieračské práce RD, byty, firmy. Zabezpečenie materiálov a dopravy samozrejmosťou.

 • Rekonštrukcie interiérov

  Pre našich klientov vytvárame a rekonštruujeme komplexné interiéry a poskytujeme im tak plnohodnotný servis. Vieme však bez problémov vyriešiť aj rozlohovo menšie interiéry alebo funkčne odlišné priestory (napríklad showroom, kaviareň, ambulanciu, jednotlivé miestnosti - kuchyňa, kúpeľňa, obývačka, detská izba, spálňa, šatník alebo tiež konkrétny kus nábytku).

 • Komplexné rekonštrukcie bytov a bytových jadier

  Pri týchto druhoch rekonštrukcií zabezpečujeme všetky potrebné písomnosti – povolenia na potrebný rozsah rekonštrukcie efektívne a rýchlo. Zabezpečíme navrhovaný pôdorysný stav novej rekonštrukcie s dispozičným riešením podľa Vašich predstáv.

 • rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  rekonštrukcie domov, oplotenia s okrasných štiepaných tvárnic + plotové systémy, rôzne interierové a

  Ponúkame rôzne práce okolo budov velkého rozsahu, realizujeme stavby striech rôzneho druhu a rôznych krytín,prípravy terénu a rôzne práce v interieroch. Sme málá firma a snažíme sa zhánať materiál čo v najnižšej cene a dobrej kvalite. Záleží nám na spokojnosti zákazníkov a dávame si záležať na čistote a poriadku po vykonaní realizačných prác.

 • Rekonštrukcie historických kováčskych artefaktov.

  Rekonštrukcie historických kováčskych artefaktov.

  brány a pod.

 • Výroba, montáž, rekonštrukcie a opravy energetických zariadení

  Výroba a montáž vodných turbín vrátane príslušenstva - Kaplanovy turbíny - Francisovy turbíny - Peltonovy turbíny - Cross-flow turbíny Opravy vodných turbín všetkých typov a rozmerov. Opravy technologických částí vodných elektrární . Výroba trojfázových VN a NN asynchrónnych elektrických motorov s kotvou nakrátko, AMH typ. Opravy všetkých typov elektrických motorov a hydrogenerátorov. Opravy a servis všetkých typov parných turbín Výroba rôznych technologických komponentov ako sú ocelové konštrukcie, rámy atp. Výroba a dodávka náhradných dielov pre technologické jednotky ako sú vodné aj tepelné elektrárne, cementárne at...

 • Stavebné práce a rekonštrukcie domov

  - realizácie stavieb už od výkopových prác - príprava staveniska a terénne úpravy - príjazdové komunikácie a parkoviská - rekonštrukcie a renovovanie rodinných domov alebo bytových domov - murárske a omietkárske práce - tesárske, železiarske a betonárske práce - izolatérske práce - zatepľovanie budov, bytových a rodinných domov - demolácie, demolačné a búracie práce - lešenárske práce - montáž a demontáž lešenia - inštalácia zdravotno-technických rozvodov - realizácia solárnych systémov - inštalácia elektrických rozvodov - silnoprúd a slaboprúd - realizácia ústredného kúrenia - výmena a osadzovanie okien a osadzovanie para...

 • Strechy, rekonštrukcie, betonárske práce

  Strechy, rekonštrukcie, betonárske práce

  STRECHY, nové,rekonštrukcie,VÝHODNÉ CENY aj materiálov, betonárske práce. Kompletná montáž strešných konštukcií za výhodné ceny !

 • Rekonštrukcie a opravy

  ?Kompletná rekonštrukcia rodinného domu v Devíne, Bratislava ?Rekonštrukcia rodinného domu v Bukovej ?Kompletná rekonštrukcia meštiackeho domu na Jaskovom rade 55 v Bratislave ?Rekonštrukcia administratívnej budovy SAV-Ústav počítačových systémov ?Rekonštrukcia rodinného domu pre Inštitút Dcér Márie Pomocnice v Šamoríne na Záhradníckej ul. ?Rekonštrukcia sauny na plavárni Pasienky, Bratislava

 • Rekonštrukcie

  - rekonštrukcie so zväčšením jestvujúcich kabín a úžitkovej nosnosti ako aj zvýšením rýchlosti výmeny strojov, kabín, dverí a elektroinštalácie s rozvádzačmi

 • Rekonštrukcie a zatepľovanie

  Rekonštrukcie a zatepľovanie

  Realizujeme kompletné rekonštrukcie rodinných domov, bytov, bytových jadier a kúpeľní vrátane návrhu interiérového a exteriérového dizajnu. Zatepľujeme kontaktnými zatepľovacími systémami (polystyrén, neopor a minerálnou doskou) a realizujeme aj odvetrané fasády.

 • Rekonštrukcie

  - Byty a sociálne jadrá - Modernizácie rod.domov a kanc.priestorov - Obklady, dlažby

 • Rekonštrukcie a opravy striech

  REKONŠTRUKCIE A OPRAVY STRIECH: Návrhy na rekonštrukcie a opravy striech riešime podľa odborného posúdenia jestvujúceho stavu strešného plášťa v závislosti od požiadavky a možností objednávateľa. V prípade generálnych opráv aj s vybúraním jestvujúcich poškodených a nefunkčných vrstiev strešného plášťa, návrhom systému spádovania, zateplenia, prípadne odvetrania strechy atď.

 • Montáže, opravy a rekonštrukcie klimatizácií

  - montáže, opravy a rekonštrukcie klimatizácií, priemyselného chladenia a domácich chladničiek

 • Rekonštrukcie

  V našej ponuke nájdete taktiež možnosť rekonštrukcie a opravy rodinných domov, bytových jednotiek.

 • Montáže a rekonštrukcie striech

  Výhodou našej firmy je flexibilita a sebestačnosť. Máme vlastnú pílu a stavebniny, takže dokážeme pružne reagovať na zmeny počas realizácie podľa želaní zákazníka. Starú strechu Vám vymeníme za novú. Naše služby sú komplexné - od demontáže a odvozu starej strechy po kompletnú realizáciu novej strechy. Ponúkame širokú škálu krytín značky Bramac, Creaton, Euronit, Tondach, Blachotrapez. Pri montážach a rekonštrukciach striech zabezpečujeme aj murárske práce : komíny, štíty, šalovanie, armovanie, betonáž obvodových vencov pod pomúrnice.

 • Rekonštrukcie a zateplovanie budov

  - firma sa zaoberá stavebnými prácami, ako sú rekonštrukcie a zatepľovanie budov

 • Rekonštrukcie elektročastí tvárniacich strojov

  V rámci rekonštrukcie elektročasti zabezpečujeme: rekonštrukcie elektrických častí tvárniacích strojov použitím najmodernejších prvkov riadenia s dôrazom na zabezpečenie maximálnej ochrany zdravia obsluhujúcich pracovníkov, použitím bezpečnostních prvkov ako sú obvody NOT-AUS, dvojručného spúšťania lisov, montážou mechanických a fotoelektrických zábran pred samovoľným zásahom do pracovného priestoru lisu, apod. výmenu kompletnej elektroinštalácie na tvárniacích strojoch zodpovedajúcej platným normám, vrátane vypracovania novej elektrickej dokumentácie a návodu na používanie. výrobu nových elektrických rozvádzačov pre ri...

 • Murárske práce - rekonštrukcie

  Ponúkame kompletné rekonštrukcie bytov, bytových jadier, obklady, dlažby, stierky, elektriku, vodu, odpad, sadrokartón, malovky, za výhodné ceny. Na cene sa vieme dohodnúť. Cena: Dohodou.

 • Rekonštrukcie striech

  Rekonštrukcie striech

  Tak ako u ostatných projektov aj tu vám ponúkame komplexné služby, začínajúc prvotným návrhom a končiac odovzdaním hotovej stavby. Pri návrhoch a ich realizáciach vychádzame vždy z nesporných výhod modernej technológie drevených konštrukcií a je kombinácií s ostatnými stavebnými materiálmi.

 • Rekonštrukcie kúpeľni

  Rekonštrukcie kúpeľni

  Naša firma TileTec ma dlhorocnú skúsenosť v zahraničí a zaoberá sa realizovaním moderných nadčasových kúpeľni vo vašom novo postavenom rodinnom dome do ktorého sa práve plánujete nasťahovat a kompletnými rekonštrukciami kúpeľni - BRATISLAVA A OKOLIE. Robíme kvalitné obkladačské práce s dlhoročnou praxou, robíme obkladanie malých či veľkých kúpelni, obkladanie kuchynskej linky, rekonštrukcie kúpeľni, rekonštrukcie sprchových kútov v rodinných domoch v panelových bytovkách v novostavbách či v ubytovňách. Položenie dlažieby na terasy, balkony, schodiská, chodby. Robíme pokládku keramických, kamenných, mozaikových a mramorových obkladov...

 • Rekonštrukcie bytov abudov

  Robime prerabky bytov zateplovanie rodinnych domov malby fasad buracie prace malby bytov podlahy plavajuce sadrokartonarske prace obklady dlazby keramicke nateri striech ploty

 • Stavby a rekonštrukcie

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti stavieb a rekonštrukcií bytov domov budov upravy terénu vykopových prac.

 • Rekonštrukcie domov, bytov

  Naša firma vznikla na základe dlhoročných skúseností. Vykonávame všetky druhy stavebných profesií s vysokou odbornosťou a kvalitou. Naším hlavným zameraním sú kompletné rekonštrukcie bytov a rodinných domov rekonštrukcie bytových jadier, pokládka obkladu a dlažby, zatepľovanie fasád domov. Ponúkame bezplatné zameranie a poradenstvo pri výbere stavebného materiálu a doplnkového tovaru.

 • Rekonštrukcie bytových jadier

  - stavebné úpravy bytov aj domov - vyrezávanie zárubní - výmena zárubní a dverí v panelových aj tehlových domoch - murárske práce - pokladanie dlažby a obkladačiek - elektrikárske práce - plávajúce podlahy - vodoinštalačné práce

 • Rekonštrukcie domov

  Ďalšou našou činnosťou sú rekonštrukcie starších domov a tiež bytových jednotiek (bytových jadier v panelových domoch). Starších domov či už pôvodných kamenných s ľudovou architektúrou alebo aj z nedávneho obdobia je na Slovensku veľké množstvo. Tie staršie kamenné nemajú poväčšine žiadnu hydroizoláciu a iné stavby vo veľkej miere už nefunkčnú. Nároky na bývanie sú v dnešnej dobe iné ako v období našich starých mám či otcov. Je veľká obľuba rekonštruovať a tieto stavby znova obývať. Naša firma po kompletnej obhliadke a prieskume stavby navrhne a realizuje v prvom rade odstránenie vlhkých múrov, či už dodatočnou hydroizoláciou al...

 • Rekonštrukcie, adaptácia, nadstavby, prístavby

  Pred zahájením prác je potreba prieskumu, presného zamerania a pochopenia logiky stavby. Následne je možné, podľa získaných podkladov pristúpiť k navrhovaniu. Pri návrhu sa snažíme čo najviac vyhovieť Vašim požiadavkám a predstavám. Individuálny prístup je zárukou toho, že konečný výsledok bude presne podľa Vašich predstáv. Rekonštrucie, adaptácie, nadstavby, prístavby, na to všetko Vám vyhotovíme projektovú dokumentáciu vo všetkých požadovaných stupňoch vrátane všetkých požadovaných profesií. Či už sa jedná o prestavby rodinných domov, rekreačných chát alebo o objemovo rozsiahlejšie stavby akými sú obchodné prevádzky, administrat...

 • Stavby rodinných domov, rekonštrukcie

  - som firma ktorá realizuje stavby rodinných domov a kompletné rekonštrukcie.

 • Rekonštrukcie stavieb

  Prišiel čas obnoviť starý byt či dom. Rekonštrukcia si vyžaduje komplexné riešenie. Veľakrát Vás čaká nepríjemné prekvapenie zo strany firiem, zaoberajú sa častokrát len malou časťou služieb a Vám sa nakoniec motá po dome veľa firiem, ktoré sa nevedia zhodnúť na riešení. Preto prichádzame na trh s ponukou kompletnej rekonštrukcie. Vy len sledujete, ako sa menia elektrické rozvody, okná, zateplenie strechy, podlahy, dlažby, kuchynská linka, stavané skrine... Jednoducho kompletná rekonštrukcia od jednej firmy.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Rekonštrukcie domov a bytov 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.