Pozáručný servis

- vykonávame pozáručný servis vysokozdvižných vozíkov Desta, Detvan, TCM, Focotruck, Bauman, Transporta, Still, Yale, Nissan ..... a stavebných strojov HON a UNC


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Stavba, výroba sauny na mieru, prerábka sauny, servis pozáručný servis, obnovenie sauny

  Stavba, výroba sauny na mieru, prerábka sauny, servis pozáručný servis, obnovenie sauny

  Stavba sauny, infrasauny, fullspektrovej sauny na mieru, podľa vašich požiadaviek, servis+pozáručný servis všetkých druhov sauny, výrivky, stavba bazénov MAGILINE 20r záruka na bazén.

 • Predaj, prenájom, servis záručný aj pozáručný, prívesy brzdené aj nebrzdené s akoukoľvek nadstavbou/

  Predaj, prenájom, servis záručný aj pozáručný, prívesy brzdené aj nebrzdené s akoukoľvek nadstavbou/

  Naša spoločnosť sa už 11 rokov úspešne zaoberá predajom a prenájmom prívesných vozíkov, výrobou konštrukcií a autoplachiet, sme dodavateľom autoplachiet pre renomovanu firmu PONGRATZ s.r.o. aj na vývoz do štátov europskej únie.

 • Záručný a pozáručný servis

  Pri nákupe požiarnotechnických zariadení je potrebné si uvedomiť, že podliehajú pravidelným kontrolám a skúškam, ktoré môžu vykonávať len odborne spôsobilé osoby. Je teda samozrejmosťou, že popri predaji zabezpečujeme ich kontroly, záručný servis a pozáručné opravy.

 • Záručný a pozáručný servis lisov

  Ponúkame zákazníkom záručný a pozáručný servis lisov a prídavných zariadení, poradenstvo, školenie a pravideľné technické prehliadky.

 • Záručný a pozáručný servis

  Záruka na produkty je 24 mesiacov. Pozáručný servis realizujeme na požiadanie zákazníka.

 • Pozáručné opravy – pozáručný servis

  Dôležitá činnosť vzhľadom na životnosť spotrebiča je pozáručný servis, prípadne pozáručná oprava. Preto by mal byť zverený odbornej, alebo autorizovanej firme, ktorá má originálne náhradné diely, vedomosti a skúsenosti. Cena originálneho dielu od náhrady sa v podstate neodlišuje. Tým je zaručená odbornosť opravy a Váš spotrebič má toho správneho lekára. Opravujeme elektrospotrebiče aj iných značiek. Rozsah našej činnosti je široký aj čo sa týka sortimentu: práčky, umývačky, sporáky elektrické, plynové, kombinované, varné dosky elektrické, plynové, indukčné, digestory, drobné spotrebiče - vysávače a mikrovlnné rúry, tl...

 • Záručný a pozáručný servis bielej techniky a elektrospotrebičov

  - Bosch - Siemens - Beko - Electrolux - Zanussi - Zelmer - Solac - Delonghi a iné

 • Záručný a pozáručný servis

  Naša firma Vám zabezpečí kvalitný a odborný servis.

 • Záručný a pozáručný servis v oblasti informačných technológií

  Záručný a pozáručný servis v oblasti informačných technológií

  Už od roku 1990 dodávame naším zákazníkom komplexné riešenia v oblasti informačných technológií. Počas tejto doby sme vždy poskytovali odborný záručný aj pozáručný servis na nami dodanú výpočtovú a kancelársku techniku. V prípade poruchy, alebo závady na zariadení sa zákazníci môžu obrátiť na naše servisné strediská v Bratislave, Nitre, Martine, Prešove a Košiciach. Odstránenie poruchy zariadenia poskytujeme: - u zákazníka - náš pracovník na základe telefonického objednania servisného zásahu navštívi klienta a priamo na mieste odstráni poruchu zariadenia, - v našom servisnom stredisku - klient prinesie pokazené zariadenie do ná...

 • Záručný a pozáručný servis

  Poskytujeme záručný a pozáručný servis na nami dodávané zariadenia ako aj zmluvný alebo jednorázový servis na iné zariadenia podľa potreby zákazníka. Servisujeme zariadenia od výrobcov Airpol, MARK, SCHNEIDER, FINI, ATLAS COPCO a ďalších. Poskytujeme služby opravy strojov a zariadení, detekciu závady, návrh opravy, zabezpečenie potrebných servisných dielov, opravu a odskúšanie opravených zariadení. Naši pracovníci majú bohaté skúsenosti s opravárenskou činnosťou.

 • Záručný a pozáručný servis

  Klientom poskytujeme záruku na tovar v zmysle Obchodného zákonníka. Na fínske sedacie súpravy poskytujeme 20-ročnú záruku na kostru z masívu. Vďaka odbornému teamu vyškoleného u našich dodávateľov zabezpečujeme svojim klientom aj pozáručný servis. V prípade, že klientovi poškodí sedaciu súpravu dieťa, domáce zvieratko, alebo vznikne akákoľvek iná nehoda, poškodenú, prípadne opotrebovanú časť prečaluníme a sedacia súprava tak nestratí na svojej hodnote. Túto službu si platí klient na základe predbežnej kalkulácie.

 • Záručný a pozáručný servis

  Zručný a pozárúčný servis a ďalšie servisné práce realizujeme na všetkých výrobkoch.

 • Záručný a pozáručný servis strojov

  - záručný a pozáručný servis strojov doma i v zahraničí, - oživenie a uvedenie strojov do prevádzky, - opravu chybných dielov výmenným spôsobom, - dodávku nových náhradných dielov.

 • Záručný a pozáručný servis

  Záručný a pozáručný servis

  nakladačov PPS Detva, vysokozdvižných vozíkov, motorov Perkins, Zetor, Lombargini, hydrauliky Sauer, vstrekovacích čerpadiel, zváracích robotov.

 • Záručný a pozáručný servis domácich spotrebičov

  Záručný a pozáručný servis domácich spotrebičov

  - Kávovary - Presovary - Žehličky - Hriankovače - Kuchynské roboty - Ponorné mixéry - Šľahače - Varné kanvice - Vysávače - Hriankovače - Kuchynské roboty - Odšťavovače na ovocie - Sušiče vlasov - Krájače - Kuchynské váhy - Fritézy

 • Záručný a pozáručný servis

  Vykonávame na viac ako 40 značiek svetových výrobcov manipulačnej techniky.

 • Záručný a pozáručný servis

  Fotovoltaické systémy dodávame buď vo forme dodávky na kľúč alebo formou stavebnice. Záruka na kompletnú dodávku stavebnice je 36 mesiacov, v prípade dodávky fotovoltaického systému na kľúč poskytujeme záruku 60 mesiacov.

 • Servis záručný a pozáručný

  Záručný a pozáručný servis na všetky nami dodané zariadenia a ich časti, ale aj od iných výrobcov. Technická podpora pri riešení problémov týkajúcich sa priemyselnej automatizácie.

 • Zaručný a pozaručný servis tvarniacích strojov

  Nahradné diely na lisy, prídavné zariadenia, kompletné linky na spracovanie kovu.

 • Servis záručný, pozáručný - kompresory, sušičky

  Kompresory: - lamelové : MATTEI - skrutkové :MARK, FINI, SCHNEIDER, ORLÍK - piestové : FINI, SCHNEIDER, MARK, ORLÍK a iné - sušičky vzduchu, filtre, úpravné jednotky, separátory - vzduchové rozvody - pneumatické náradie

 • Záručný a pozáručný servis

  Zmluvný alebo individuálny servis podľa priania zákazníka: - plánovaný alebo periodický, - operatívny alebo non-stop, - hot-line alebo diaľkový ... - Prediktívna údržba a diagnostika - Modernizácia elektroiinštalácie a systému riadenia - Výmena náhradných dielov a opotrebovaného materiálu - Zálohovanie, upgrade aplikačného SW a jeho archivácia - Úpravy a zmeny v aplikačnom SW - Dolaďovanie parametrov procesu a optimalizácia riadenia - Správa údajov a databáz - Preklady textov v aplikačnom SW, transformácie dát a programov

 • Záručný a pozáručný servis

  - záručný servis pre dodané energetické zariadenia a elektrárne podľa podmienok kontraktu, - dodávky náhradných dielov a servisné zásahy podľa potrieb a požiadaviek zákazníka počas celej životnosti dodaného zariadenia, - preventívna údržba a generálne opravy dodaných zariadení podľa vopred dohodnutých plánov údržby a opráv na základe dlhodobých kontraktov so zákazníkom, - záručných a pozáručný servis prostredníctvom vlastných kapacít a pomocou špecializovaných subdodávateľov.

 • Záručný a pozáručný servis plynových zariadení

  Záručný a pozáručný servis plynových zariadení

  Poskytujeme záručný a pozáručný servis plynových zariadení nasledujúcich značiek: • Protherm • Junkers • Vaillant • Viessmann • Buderus • Leiber • Immergas • Geminox

 • Dodávka, inštalácia, záručný, pozáručný a pravideľný servis záložných napájacích zdrojov

  Sme výhradný servisný partner pre UPS APC, GE, EATON, TRIPP LITE a multimediálnych projektorov 3M.

 • Helpdesk, záručný i pozáručný servis, opravy a údržba zariadení

  Starostlivosť o zákazníka a zabezpečovanie Post sale servisných služieb vysoko odborným servisom v štandardoch vendorov IT, prípadne na základe SLA (Service Level Agreement) v exkluzívnom režime patrí medzi základné priority v ponuke služieb našej spoločnosti. Východiskovým parametrom nášho servisného potenciálu – záručného i pozáručného – je certifikované servisné partnerstvo s producentami hardvéru v špecializáciách a produktových radoch Hewlett Packard, IBM, Lenovo, Dell a pod. HelpDesk – kľúčový integrovaný bod zákazníka pre komunikáciu v prípade incidentu a štruktúrované procesy Service Operation podľa štandardov ITILu na pozad...

 • Záručný a pozáručný servis

  - zajišťujeme záruční i pozáruční sevis na veškeré námi dodávané výrobky a to do jednoho pracovního dne

 • Záručný a pozáručný servis

  Neoddeliteľnou súčasťou našich služieb je záručný a pozáručný servis po celú dobu prevádzky dodaného zariadenia.

 • Záručný a pozáručný servis

  Montáž a servis produktov spoločnosti vykonávajú odborne školení pracovníci, alebo zmluvné dealersko - servisné strediská na území celého Slovenska. Poskytovaná záruka na jednotlivé zariadenia od 12 do 60 mesiacov. Pozáručný servis zariadení je súčiastkovo zabezpečený na dobu 10 rokov.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Pozáručný servis 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.