Umývanie okien, sklenených stien, výkladov

- umývanie sklenených plôch profesionálmi
- upratovanie po prerábkach a maliaroch
- ostatné práce podľa želania a dohody
- predkolaudačné upratovanie


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • CODI Cleatver Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na umývanie podláh a pracovných plôch 1000 mL

  CODI Cleatver Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na umývanie podláh a pracovných plôch 1000 mL

  V ponuke máme čstiaci a dezinfekčný prostriedok na umývanie podláh a pracovných plôch. Kvalitne očistí a vydezinfikuje povrch bez zápachu s príjemnou vôňou. objem 1000 mL za 5,70 EUR s DPH. Na menšie plôšky môžete použiť pre očistenie a dezinfekciu rozprašovač-pumpičku. Tento prostriedok má príjemnú vôňu, nezapácha. Pošleme aj na DOBIERKU.

 • Čistiaci prostriedok na umývanie riadu JAR 1 L

  Čistiaci prostriedok na umývanie riadu JAR 1 L

  V ponuke máme častiaci prostriedok na umývanie riadu, JAR v 1 L balení. cena za 1 balenie 1 L á 2,05 EUR s DPH. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Umývanie okien

  Umývanie okien

  My sme lokálny vlastníci a ovládame profesionálne čistenie a umývanie okien. Vaším objektom ponúkame špičkový a kvalitní čistiiaci okenný servis. Nezamestnávame žiadnych poddodavatelov. Majitelia vykonávajú práce pre kvalitné vykonanie služby a zákaznicku spokojnosť. Celoročně služba pokial teplota je nad bod mrazu. Výklady predajní, showroom miestnosti, bytové okná, okná na firemných budovách, presklenné átriá, zimné záhrady, autobusové zástavky, osvetlenia, presklenné vjazdy, fasády budov a mnoho dalšich častí zo skla, zrkadla a iného lesklého materiálu. Nedá sa všetko opísať ale my sa tešíme zo všetkých stretnutí a pracovných...

 • Umývanie zateplených fasád a striech

  Umývanie zateplených fasád a striech

  Zabezpečíme pre vás všetky výškové práce v interiéry aj exteriéry. Umývanie fasád Zateplenie fasády znižuje cirkuláciu vzduchu čo zapríčiňuje že stena sa nestíha poriadne vysušiť. V póroch fasády sa udržuje voda čo vytvára výborne podmienky pre riasy, machy a kolónie mikroorganizmov, ktoré znečisťujú fasády a časom ich dokážu úplne znehodnotiť, čiže okrem estetického hľadiska znečistenie fasády môže viesť až k úplnému poškodeniu, kedy je treba fasádu opraviť alebo nanovo zatepliť čo je vždy finančne veľmi náročné. Riešenie je starostlivosť o fasádu vo forme pravidelného umývania. V technickej špecifikácii býva uved...

 • Umývanie okien interiér

  Umývanie okien interiér

  Naša firma PEMI umýva okná čističom WV 5 Premium Non-Stop Cleaning Kit od vynálezcu akumulátorového čističa okien - na trhu najnovšiu sadu, ktorá ešte viac zdokonaľuje umývanie okien bez šmúh a bez kvapiek.

 • Umývanie okien

  Umývanie okien

  Na čistenie skiel vo výške do 15m používame ionic systém, čo je ionizovaná voda.Pomocou vysokej tyče dokážeme pohodlne umývať okná. Ionic je teda systém, kde využívame ionizovanú vodu. Výhodou tejto upravenej kvapaliny je väčšie viazanie špiny. Na konci tyče je umiestnená kefa, ktorá má vyýborný čistiaci účinok. Tlak vody je zabezpečený prístrojom, ktorý v dostatočnej miere pumpuje vodu smerom hore.

 • AUTOŠAMPÓN - čistiaci a umývací prostriedok na umývanie karosérií

  AUTOŠAMPÓN - čistiaci a umývací prostriedok na umývanie karosérií

  AUTOŠAMPÓN je vysokopenivý čistiaci a umývací prípravok na karosérie automobilov, vhodný aj do kefových autoumývacích zariadení. Šampón má silný čistiaci účinok, intenzívne rozpúšťa špinu a mastnotu. Je ľahko zmývateľný a spoľahlivý pri ručnom umývaní.

 • AXO-H - špeciálny čistiaci prostriedok na umývanie laboratórneho a technického skla

  AXO-H - špeciálny čistiaci prostriedok na umývanie laboratórneho a technického skla

  AXO-H je špeciálny čistiaci a umývací prípravok. Výborný na umývanie podláh, laboratórneho a technického skla a predmetov. Vhodný je pre nemocnice, hotely, školy, priemyselné podniky. Osvedčil sa pri odstraňovaní organického a biologického znečistenia. Obsahuje bioprísady (alkalická proteáza). Dodáva sa v baleniach: 1000 g, 5 kg bandaska, 10 kg bandaska

 • MAX - vysokopenivý koncentrovaný čistiaci prípravok na umývanie riadu

  MAX - vysokopenivý koncentrovaný čistiaci prípravok na umývanie riadu

  MAX – je tekutý vysokopenivý koncentrovaný čistiaci prípravok na ručné umývanie riadu MAX – obsahuje aniónové povrchovo aktívne látky, amfotérne a neiónové povrchovo aktívne látky, parfém, vodu. MAX – neobsahuje fosfáty. Dobre odstraňuje zvyšky mastnôt a olejov. Obsahuje dermoatologickú prísadu.

 • Umývanie okien

  Profesionálne umývanie okien, výkladov, sklenených fasád a iných sklenených plôch až do výšky 20 m.

 • Najmenší kotúčový stroj na umývanie podlahy CADDY CLEAN

  Najmenší kotúčový stroj na umývanie podlahy CADDY CLEAN

  Najmenší dvojkotúčový stroj na čistenie, leštenie malých a členitých plôch, schodov, parapetných dosiek, náhrobných kameňov, dresov, kuchýň, rohov a pod.Určený na umývanie členitých plôch v rôznych priestoroch všade tam, kde sa bežné čistiace stroje nedostanú. CaddyClean je najmenší batériový umývací stroj pre profesionálov.

 • UMÝVANIE SLNEČNÝCH KOLEKTOROV A FOTOVOLTAICKÝCH ČLANKOV

  Ponúkame efektívne a šetriace čistenie povrchov solárnych panelov. Údržba solárnych panelov má veľký význam, pretože predlžuje ich životnosť a udržiava výkon Vašich elektrárni.

 • UMÝVANIE OKIEN A SKLENÝCH PLÔCH

  Ponúkame profesionálne umývanie okien rôznych druhov (drevené, plastové, hliníkové) stierkovým spôsobom – s kvalitným náradím. Používame špeciálne prípravky na čistenie, ktoré sú šetrné a hlavne priateľské k životnému prostrediu. Každé okno umývame zodpovedne, dôkladne, aby zostalo krásne krištáľovo čisté, bez šmúh. Umývame okná aj po nadmernom znečistení, po stavebných prácach, maľovaní. Súčasťou umývanie okien a výkladov je aj umývanie kľučiek, okenných rámov a parapetov. Ponúkame aj umývanie vonkajších a vnútorných žalúzií a sieťok proti komárom a hmyzu. Z výkladov a sklenených plôch odstraňujeme nálepky a polepy r...

 • Klee Silver Line 1L - na umývanie riadu

  Klee Silver Line 1L - na umývanie riadu

  Klee Silver Line je nemecký čistiaci prostriedok, ktorý sa používa na ručné umývanie riadu. Vysoko koncentrovaný, veľmi hustý a efektívný. Úspešne odstraňuje špinu, mastnotu a zvyšky jedla. Nemá negatívny účinok na pokožku.

 • Umývanie radiátorov

  Aj keď domácnosť či kanceláriu udržiavate v čistote a poriadku, pravdepodobne medzi pravidelné upratovanie nezahŕňate umývanie radiátorov. Radiátory sú nielen po vykurovacej sezóne špinavé, zanesené od rôznych nečistôt a baktérií. Radiátory pomocou najnovšej techniky a šetrných, ale účinných čistiacich prostriedkov dokonale vyčistíme - pri umývaní nevynecháme ani tú najmenšiu medzeru.

 • Umývanie a čistenie žalúzií

  Umývanie a čistenie žalúzií je zdĺhavá a náročná činnosť, ktorá je však pri umývaní okien nevyhnutná a štandardná, hoci mnohí pri umývaní okien na túto maličkosť zabúdajú. Pri umývaní a čistení žalúzií používame profesionálne príslušenstvo a čistiace prostriedky, ktoré sú šetrné, ale účinné. Naši pracovníci sú starostliví a dôkladní, takže si s umývaním žalúzií už nemusíte robiť starosti. Službu umývanie a čistenie žalúzií poskytujeme v domácnostiach, firmách, obchodných centrách, školách, škôlkach, reštauračných zariadeniach a úradoch v Bratislave a okolí.

 • Umývanie okien

  Umývanie okien u väčšiny ľudí patrí k nie príliš obľúbenej činnosti. Aj pri veľkej snahe nemusí byť výsledný efekt uspokojivý, na oknách môžu ostať šmuhy, mazance.. Pri umývaní okien používame profesionálne príslušenstvo, čistiace prostriedky a techniku, vďaka čomu dokážeme umyť okná za zlomok času, ktorý by ste inak umývaniu okien venovali vy. Na umývanie okien používame stierkový spôsob umývania okien, preto máme istotu, že po nás na oknách neostanú žiadne šmuhy a okná budú skutočne krásne čisté. Na požiadanie Vám pred umývaním okien zvesíme záclony alebo závesy, pokiaľ ich chcete oprať a po umytí okien opäť zavesíme...

 • Umývanie podláh

  Umývanie podláh, hĺbkové čistenie podláh, výškové práce, umývanie okien vo výške, upratovanie po stavbe, upratovanie, umývanie.

 • Umývanie okien

  Vykonávame umytie okien, či už bežne znečistených, ale aj okien nadmerne znečistených po stavbe alebo rekonštrukcii.

 • Upratovannie domov, bytov, kancelárií, umývanie okien, tepovanie kobercov, sedačiek, čalúnení, autos

  Jednorázové aj pravidelné upratovacie a čistiace práce v rod. domoch, v bytoch, v kanceláriách, v spoločných priestoroch. Drobné záhradné služby. Čistenie interiérov áut.

 • Umývanie okien

  Ponúkame vám komplet umytie okien aj so žalúziami po dažďovom období, pred sviatkami ale aj silne znečistené po maliaroch.

 • Umývanie okien Bratislava a okolie

  Na požiadanie Vám pred umytím okien zvesíme záclony, alebo závesy a po umytí okien zavesíme späť. Okná umývame stierkovým spôsobom bez znečistenia okolitého prostredia. Na umývanie okien používame len kvalitné vybavenie a skúsených pracovníkov. Vždy sa snažíme o profesionálny výsledok. Zaistíme Vám pravidelné umývanie výkladov. Okná umývame počas celého roka okrem obdobia mrazov. Maximálne do výšky 5m.

 • Extra silné umývanie - copolymer

  Obsah 25 L.Extra silný, (bez nebezpečných látok), umývací prostriedok na všetky typy autolakov. Vhodný na bezdotykové umývanie. Riedenie na ručné práce 1: 4.

 • Požičovňa Umývací Sedací Automat - umývanie podzemných parkovísk a veľkých skladových plôch

  Požičovňa Umývací Sedací Automat - umývanie podzemných parkovísk a veľkých skladových plôch

  RA Sauber je vlajkovou loďou medzi umývacími automatmi CLEANFIX. Jeho robustná konštrukcia a špičkové dielenské spracovanie robí z tohto stroja zdatného pomocníka pri čistení rozľahlejších plôch. Vďaka podvozku so 4 kolesami / poháňané sú zadné kolesá/ má stroj výnimočnú stabilitu, pričom nie je zhoršená manévrovateľnosť stroja a polomer otáčania je zrovnateľný s trojkolesovými strojmi. Rýchlosť umývania podláh je pri tomto stroji v ideálnom prípade o 50 % vyššia, než pri stroji s chodiacou obsluhou pri nezrovnateľne nižších nárokoch na obsluhu stroja. RA Sauber má nielen výkyvnú zadnú saciu lištu, ale aj samotnú kefovú hlavu, ...

 • Set na umývanie okien - 35cm

  Set na umývanie okien - 35cm

  Set na umývanie okien - 35cm obsahuje Teleskopickú tyč 3x60 cm Stierku na okná 35 cm + 2 náhradné gumy Držiak omývača okien 35 cm + 1 návlek + 1 návlek s padom Škrabku na okná Glassman

 • Upratovanie, umývanie, jarné, periodické

  Upratovanie, umývanie, jarné, periodické

  Máte veľké plochy na umývanie, ale ručne je to nemožné. Máme pre Vás ideálne riešenie. Zapožičiame Vám umývací stroj: Sedací s veľkým plošným, ale aj časovým výkonom Automat RA 800 Sauber je vlajkovou loďou medzi umývacími automatmi CLEANFIX. Jeho robustná konštrukcia a špičkové dielenské spracovanie robí z tohto stroja zdatného pomocníka pri čistení rozľahlejších plôch. Vďaka podvozku so 4 kolesami / poháňané sú zadné kolesá/ má stroj výnimočnú stabilitu, pričom nie je zhoršená manévrovateľnosť stroja a polomer otáčania je zrovnateľný s trojkolesovými strojmi. Rýchlosť umývania podláh je pri tomto stroji v ideálnom p...

 • Kimicar - umývanie osobných a nákladných automobilov

  Kimicar - umývanie osobných a nákladných automobilov

  Dodávame produkty značky Kimicar.Cieľom spoločnosti KIMICAR je uspokojiť potreby i tých najnáročnejších klientov v oblasti umývania osobných i nákladných automobilov.

 • Umývanie okien vo výške

  Umývanie okien vo výške

  Jedná sa o umývanie výškových budov horolezeckou technikou.

 • Kompaktný stroj na umývanie podlahy FIMAP Genie E

  Kompaktný stroj na umývanie podlahy FIMAP Genie E

  Podlahový automat FIMAP Genie E sa zaraďuje k špičkovým strojom určeným na bezprašné čistenie podláh. Pri práci so strojom sa ošetrovaná podlaha dôkladne vyčistí a odmastí za mokra. Hlavnými prednosťami stroja sú: vynikajúca ovládateľnosť a manévrovateľnosť, nízke prevádzkové náklady, minimálne nároky na údržbu a servis vďaka jednoduchej konštrukcii (väčšinu úkonov základnej údržby stroja zvládne zaškolená obsluha). Stroj na umývanie podlahy FIMAP Genie E sa zaraďuje k špičkovým strojom určeným na bezprašné čistenie podláh v nevýbušnom prostredí. Pri práci so strojom sa ošetrovaná podlaha dôkladne vyčistí a odmastí ...

 • Bona mop set na umývanie podláh

  Bona mop set na umývanie podláh

  Bona set s 0,85 l náplňou a handričkou.Typ CURVE znamená v preklade zákruta o čom svedčí zakryvenie tyče pre lepšie upratovanie aj v ťažšie dostupných miestach.

 • Umývanie fasád budov

  - fasád budov - sklenených častí - okien - svetlíkov - konštrukcií

 • Dynamická pračka na umývanie je určená pre čistenie a sušenie plastov.

  Dynamická pračka na umývanie je určená pre čistenie a sušenie plastov.

  Novinka už len od 16 000 EUR Dynamická pračka na umývanie je určená pre čistenie a sušenie plastov. / LLDPE , HDPE , PP , PVC , PS , PET , PA / Dynamická pračka na umývanie je určená pre čistenie a sušenie drvenej plastové hmoty, aby získala zomletú formu alebo podobu lístkov. Možnosť pripojenia k akejkoľvek recyklačnej linke aj samostatne. Je poháňaná motorom 30 kw, ktorý poskytuje výkon do 500 kg / prípade fóliových lístkov alebo 1000 kg / hv prípade umelej hmoty. Použitie inovačná konštrukcia rotora umožňuje veľmi vysokú účinnosť otváranie (oddeľovanie fóliových odpadov LLDPE atď ) po rozdrvení a namáčanie vo flotačnéj ...

 • Samoobslužné ručné umývanie vozidiel

  Samoobslužné ručné umývanie vozidiel

  Trendwasch je samostatné, jednoduché technické zariadenie určené na samoobslužné ručné umývanie vozidiel, motocyklov, kabrioletov a pod. Je vybavené štyrmi základnými programami a to: tlakové ostrekovanie, šampónovanie, voskovanie a oplachovanie. Vhodením mince a stlačením tlačidla požadovaného programu sa zariadenie naprogramuje. Stisnutím páčky tlakovej pištole sa zariadenie aktivuje a prebieha požadovaný program v stanovenom časovom limite. VÝHODY INVESTÍCIE: - moderný samoobslužný systém - umývanie vozidiel, motocyklov, kabrioletov a pod. - malé vstupné náklady - efektívna prevádzka - umývanie vysokým lakom aj kefou - šetrné um...

 • Stroj na umývanie podlahy FIMAP MxR

  Stroj na umývanie podlahy FIMAP MxR

  Stroj na umývanie podlahy MxR značky FIMAP je vysoko efektívny nástroj pre umývanie podlahy vo väčších priestoroch. Plne nahrádza bežné umývacie stroje s posedom. Stroj na umývanie podlahy Fimap MXR s posedom. Vďaka kompaktným rozmerom dokonale nahrádza klasické podlahové automaty s kráčajúcou obsluhou a je vhodný pre umývaciu plochu do 3000 m2. Stroj má robustnú konštrukciu, intuitívne ovládanie a vynikajúcu manévrovateľnosť. Má samostatnú nádrž na čistú a špinavú vodu. Jeho prednosťou je jednoduchá obsluha a rýchla výmena príslušenstva a veľmi tichý chod 58 dB(A) vďaka technológii FNC (Fimap Noise Canceling), čo umožnuje použitie...

 • Umývanie okien

  Umývanie okien

  My sme lokálny vlastníci a ovládame profesionálne čistenie a umývanie okien. Vaším objektom ponúkame špičkový a kvalitní čistiiaci okenný servis. Nezamestnávame žiadnych poddodavatelov. Majitelia vykonávajú práce pre kvalitné vykonanie služby a zákaznicku spokojnosť. Celoročně služba pokial teplota je nad bod mrazu. Výklady predajní, showroom miestnosti, bytové okná, okná na firemných budovách, presklenné átriá, zimné záhrady, autobusové zástavky, osvetlenia, presklenné vjazdy, fasády budov a mnoho dalšich častí zo skla, zrkadla a iného lesklého materiálu. Nedá sa všetko opísať ale my sa tešíme zo všetkých stretnutí a pracovných...

 • JARKA Lemix Ultra na umývanie riadu

  JARKA Lemix Ultra na umývanie riadu

  Jarka Lemix Ultra s citrónovou vôňou je koncentrovaný saponát určený na umývanie riadu, obkladačiek, podláh a pod. Jarka je ekologický výrobok, ktorý je v prírode ľahko odbúrateľný. Jarka má odteraz novú vylepšenú receptúru takže má ešte silnejšie čistiace účinky!

 • Umývanie okien

  Ak Vám umývanie okien zaberá množstvo času, nechajte to na našich pracovníkov. Umyjú a vyleštia okná, ktorými sa budete môcť pýšiť. Ponúkame aj čistenie okien vo veľkom počte – napr. na budovách, v školách, firmách a podobne.

 • Umývanie budov

  umývanie budov

 • Hubka na umývanie tela sizal

  Vhodná na masáž tela, prekrvuje pokožku, pôsobí proti celulitíde.

 • Ariel umývanie 4,745L  !!! 8Euro !!!

  Ariel umývanie 4,745L !!! 8Euro !!!

  Ariel umývanie 4,745L farebné a biele šaty! Doprava v Maďarsku! Platba v hotovosti na dobierku!

 • Upratovacie pomôcky - Umývanie okien

  Upratovacie pomôcky - Umývanie okien

  - Teleskopická tyč 3x1,5m - Teleskopická tyč 2x1,5m - Teleskopická tyč 2x1,25m - Stierka 45cm PROFI - Stierka 35cm PROFI - Stierka 25cm PROFI

 • Umývanie okien

  Technika umývania sklenených zvislých plôch je špecifickou činnosťou, ktorá svojou náročnosťou je jednou z najzložitejších. Profesionálne umývanie okien, vrátane rámov, kľučiek, parapetov, prípadne vertikálnych alebo horizontálnych žalúzií, ako aj všetkých typov výkladov a presklení chce skutočný komšt. Pri bežných výškach (do cca 10m) sa využívajú visuté rebríky či plošiny. Prípadne vieme zabezpečiť aj umytie sklenených opláštení výškových budov pomocou horolezeckej techniky, z plošín a žeriavov. Umývanie okien sa vykonáva stierkovým spôsobom, bez znečistenia okolitého prostredia. Postavebné umývanie okien je podobné, ale ...

 • Umývanie, umývačky

  Umývanie, umývačky

  - umývačky riadu - umývacie prostriedky - zmäkčovače vody - batérie, sprchy - umývacie stoly, drezy - Batérie, sprchy.. - Umývacie prostriedky - Umývacie stoly a drezy - Umývačky riadu - Zmäkčovače vody

 • Umývanie okien

  Umývame okná, výklady a iné presklenné plochy. Pri umývaní okien je samozrejmosťou umytie rámov, vnutorných a vonkajších parpiet a okenných kľučiek. Pokiaľ máte rozoberateľné okno, je možné toto podľa potreby rozobrať a umyť aj vnútorné strany skiel. Takisto čistíme horizontálne žalúzie - či už vnútorné alebo medziokenné

 • Čistenie a umývanie podláh

  Profesionálne vyčistíme a umyjeme Vaše pevné podlahy - vo firmách aj v domácnostiach. Na čistenie využívame výkonné automaty a účinné čistiace prostriedky od firmy Kärcher, ktoré dôkladne odstránia aj zažratú špinu z podláh. Po našom odchode zostávajú Vaše podlahy čisté.

 • Anka, tekutý čistiaci prostriedok na umývanie riadu, skla a keramiky

  Anka, tekutý čistiaci prostriedok na umývanie riadu, skla a keramiky

  Anka je lacný prípravok určený na ručné umývanie riadu, skla a keramiky s obsahom menej ako 5% aktívnych látok. Ponúkame ju v baleniach 0,5L , 1L , 5L alebo podľa želania zákaznika je možné dodať tento produkt v akomkoľvek balení.

 • SUDARKO - Štandartný prostriedok na umývanie riadu

  Štandartný prostriedok na umývanie riadu Použitie: - zabezpečuje vysoký lesk umytého riadu a sklenených výrobkov výborná odmasťovacia schopnosť - nedráždi pokožku, obsahuje látky priaznivo pôsobiace na pokožku rúk

 • SUDARCLEANER SC 101 - Prípravok na strojné umývanie riadu

  Tekutý bezfosfátový, vysoko koncentrovaný umývací prostriedok na strojné umývanie riadu. Použitie: - určený pre všetky typy profesionálnych umývačiek riadu a skla - výrobok je nutné používať vždy v kombinácii so strojovým oplachom riadu - nepoužívať na riady z farebných kovo a hlinníka !

 • RIAD-K - Koncentrovaný penivý prostriedok na umývanie riadu

  Úcinný penivý prostriedok na ručné umývanie riadu, skla,keramiky a podobne. Použitie: - určený na silné znečistenie riadu - malá koncentrácia a vynikajúci výsledný efekt

 • Prostriedok na umývanie riadu

  Prostriedok na umývanie riadu

  Hľadáme odberateľov pre naše produkty. Prostriedok na umývanie riadu za bezkonkurenčnú cenu 2,99 s DPH. Veľmi dobra hustota a penivosť, kvalita zaručena. (Vyhradí dovozca pre SR)

Realizujete dopravu do 3,5 tony?

Realizujete dopravu do 3,5 tony?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Umývanie okien, sklenených stien, výkladov 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.