Tanier plytký

Tanier plytký

- Rozmery/Veľkosť: DxŠxV (cm) = 28 • Pohárik pevný farebný plast 0,2 L, tanierik plast, miska plastova,príbor plast.

  Pohárik pevný farebný plast 0,2 L, tanierik plast, miska plastova,príbor plast.

  Ponuka farebných pohárikov s objemom 0,2 L, tanierikov, misiek a príboru lyžižky, nožíky a vidličky s pevného plastu. Balenie po 6 ks. Cena za sadu 2,70 EUR s DPH. Vhodné pri stravovani v škôlkach, pri bazénoch, aj v domácnosti. odolné voči rozbitiu, vhodné do mikrovlnnej rúry znesie teplotu do + 120 ´C môže sa vložiť do umývačky riadu. 1 ks cena 0,35 € s DPH. Pošleme na DOBIERKU cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Papierove rozetky priemer 9 cm a obrúsky biele na tanierik pod šalku 17 x 17 cm

  Papierove rozetky priemer 9 cm a obrúsky biele na tanierik pod šalku 17 x 17 cm

  V ponuke máme papierove rozetky biele na tanierik pod šálku čaju, kávy,. Rozetky sú hladké a dá sa na ne robiť dotlač obrázok, logo a podobne. Rozetky majú priemer 9 cm a v kartoniku je 1000 ks. Cena za balenie 3,80 EUR s DPH / 1000 ks. V ponuke máme aj papierove skladané obrúsky 17 x 17 cm pre zmrzlinárov, na uchopenie kornútka so zmrzlinou. Cena za balenie 6,98 € s DPH / 2000 ks. Na obrúsky sa dá robiť jednoduchá potlač podľa vzoru. Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.č.21, oproti so Potraviny COOP Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Plastovy tanierik farebný ,príbor a poháriky vhodné aj do mikrovlnnej rúry

  Plastovy tanierik farebný ,príbor a poháriky vhodné aj do mikrovlnnej rúry

  Ponuka plastových tanierikov, príborov a pohárikov môžu sa vkladať aj do mikrovlnnej rúry, umývačky riadu. Tanieriky balené po 6 ks vhodné pre deti do škôlky aj na turistiku. Cena 2,70 EUR s DPH. K tanierikom je možnosť dokúpiť plástový farebný príbor, poháriky s objemom 0,2 L aj misky. Cena za sadu 6 ks 2,70 EUR s DPH. V prípade záujmu pošlite objednávku e mailom, alebo si priamo objednajte cez náš e shop na web stránke. Objednaný tovar môžeme odposlať na DOBIERKU. cena za balík POŠTOVNÉ do 2 kg cca 3,68 EUR. Alebo, kurierom a na druhý deň tovar je u Vás za 7,68 €. Cena za dobierku je na celom Slovensku rovnaká.

 • Taniere

  Taniere

  Kategória Taniere ponúka široký sortiment všetkých druhov tanierov – plytké taniere, hlboké taniere, dezertné taniere, servírovacie a oválne taniere, pizza taniere, ale tiež sady tanierov a detské jedálenské sady. Taniere sú vyrábané z keramiky, porcelánu a skla, čo ponuku ďalej rozšiřuje. Veľmi populárne a tiež predávané sú farebné keramické taniere vyrábané v EÚ, pri ktorých si zákazník môže skompletizovať sadu z rôznych výrobkov - taniere, mliekovky, kanvice, hrnčeky, šapá a množstvá, ktoré mu najviac vyhovujú. Atrakívna je tiež ponuka sád keramických tanierov s hravými dekormi a samozrejme myslíme aj na najmenších, detské jedál...

 • Vianočný tovar šálky, taniere na zákusky pre chvíle pohody

  Vianočný tovar šálky, taniere na zákusky pre chvíle pohody

  Veľkoobchod a maloobchod ...Kuchynské potreby, čajové, obedové, espresso súpravy, hrnčeky, misky, taniere, vázy.....prekrásne doplnky, ktoré vykúzlia teplo domova

 • Športové taniere

  Športové taniere

  - krabička na tanier - taniere

 • Jednorázovy riad, taniere z plastu

  Jednorázovy riad, taniere z plastu

  AKCIA

 • Výpal - potlač pohárov, tanierov a hrnčekov

  Výpal - potlač pohárov, tanierov a hrnčekov

  Technológia potlače pohárov, tanierov a hrnčekov použiteľná aj pre náročné plnofarebné predlohy. Je to veľmi pekná a hlavne trvácna forma označovania prezentov spoločností. Predmety je možné potláčať po ich celom obvode. Jedná sa o kombinovanú formu technológií. Najskôr sa na prenosový papier sieťotlačou nanesú všetky farby motívu, prípadne loga spoločnosti. Druhým krokom je následné vypálenie v peci pri vysokej teplote, pričom sa farba z prenosového papiera zapečie do glazúry predmetu.

 • Prítlačný tanier v celku UAZ, VOLGA

  Prítlačný tanier v celku UAZ, VOLGA

  Prítlačný tanier v celku - kompletný vhodný na UAZ 469, UAZ 452, VOLGA.

 • Tanierové podložky STN026063 a DIN2093

  Materiál: Pásová oceľ 14 260.30, ekvivalent DIN 17222 - 1.8159,50 CrV4 Podložky sú kalené - popustené Tolerancie: podľa STN 026063 Výpočet tanierových podložiek podľa STN 026060 Povrchová úprava podľa želania: - bez povrchovej úpravy - čiernenie - fosfátovanie - zinkovanie - modrý chromát - zinkovanie - žltý chromát

 • Celoplastová tanierová hmoždinka

  Celoplastová tanierová hmoždinka

  Celoplastová tanierová hmoždinka je určená na kotvenie tepelnoizolačných dosiek z polystyrénu. Je vyrábaná v rôznych dĺžkach - 80, 100, 110, 120, 140, 160 a 190 mm. Priemer taniera je 50 mm. Priemer vŕtacieho otvoru je 10 mm.

 • Tanierová príchytka TP60

  Tanierová príchytka TP60

  Tanierová príchytka TP60 - priemer 60mm - slúži na prichytenie tepelnoizolačných dosiek do podkladového materiálu - drevo. Na prichytenie sa používajú samostatné skrutky do dreva (nie sú súčasťou balenia). TP 60 sú balené po 1500ks.

 • Diamantové brúsne taniere

  Diamantové brúsne taniere

  Tanier brúsny 1-radý a 2-radý EXTRA pr. 100, 115, 125, 150, 180, 230 mm Použitie pre ručné rozbrusovacie stroje. Určené na brúsenie za sucha a za mokra. Tanier brúsny 1-radý a 2-radý SUPER pr. 100, 115, 125, 150, 180, 230 mm Použitie pre ručné rozbrusovacie stroje. Určené na brúsenie za sucha a za mokra. Tanier brúsny carborundum pr. 250 mm. Použitie pre BB-25. Tanier brúsny PREMIUM pr. 100 zrnitosť 0, 1, 2, 3 Tanier brúsny ELITE pr. 100 zrnitosť 0, 1, 2, 3 Tanier brúsny PREMIUM - vypuklý pr. 100 zrnitosť; 0, 1, 2, 3 Použitie pre ručné rozbrusovacie stroje určené za sucha a za mokra.

 • Tanier plytký - 10244 - 30 cm

  Tanier plytký - 10244 - 30 cm

  Taniere sú vyrábané z hotelového porcelánu. Všetok porcelán má zosilnené okraje pre dlhšiu životnosť. Výrobky spoločnosti prechádzajú prísnymi skúškami pred uvedením na trh. Vhodný do umývačiek riadu. Možnosť dokúpenia série až 5 rokov. Vyrobené v EU. Balenie obsahuje 6 ks.

 • Umývačky tanierov

  Umývačky tanierov

  Umývačka riadu GS 302, GS 315 optimalizuje obsluhu, hygienu, výkon a hospodárnosť pri umývaní. Obsluha umývačiek pomocou jedného tlačítka zaručuje jednoduché ovládanie. Priebežné umývačky riadu GS 501, 502 dodávame tiež s prídavnými stolmi. Umývačky riadu s automatickým posuvom košov WKT 1000, WKT 1200 sú vhodné pre prevádzky vyžadujúce veľkú kapacitu umývania.

 • Porcelánové ozdobné taniere

  Porcelánové ozdobné taniere

  Svojim zákazníkom ponúkae ozdobné taniere z porcelánu, ktoré sa hodia do každej kuchyne alebo obývačky. Môžete ich zavesiť, alebo len vystaviť na poličke. Vyrábame aj taniere podľa želania zákazníka. V ponuke máme aj jubileiné taniere k narodeninám.

 • Predaj sklenených pohárov a tanierov

  Predaj sklenených pohárov a tanierov

  V našom internetovom nájdete sklenené poháre značky VEGA a sklenené taniere značiek VEGA a ZIEHER. Medzi sklenenými pohármi nájdete poháre na grapu, poháre na aperitív, poháre na whisky, sklenené farebné poháre, poháre na pivo, poháre na čaj a kávu, džbány a karafy, univerzálne poháre. Všetky sklenené poháre a taniere sú vyrábané z vysokohodnotného gastro skla. Väčšina sklenených pohárov a tanierov je vhodných do umyvačiek riadu. Poháre na víno - Poháre na víno - sklo - Poháre na víno - krištáľové sklo Cocktailové poháre - Cocktailové poháre Summer - Cocktailové poháre Ypsilon - Cocktailové poháre Casablanca - Cocktailové...

 • Tanierové brány

  Tanierové brány

  Tanierové brány PUMA sú vhodné do minimalizačných postupov, taktiež aj do klasického spracovania pôdy. Sú vhodné na úpravu strniska podmietkou, zvlášť pri výskyte väčšieho množstva rastlinných zvyškov. Je možné urobiť nimi aj strednú orbu a zaorávať hnoj. Usporiadanie do X sa pri práci správa neutrálne, čiže neťahá ťažný prostriedok do strany ako u usporiadania tanierov do V. Tanierové brány sú v prevedení B vybavené utužovacím valcom, ktorého funkciou je okrem úpravy spracovávanej pôdy aj stroj doťažovať (v prípade sucha) a naopak zabraňovať nadmernému zahlbovaniu (v prípade ľahkých pôd a vlhka). Usporiadanie tanierov do V vo d...

 • Tanier - Bratislavsky hrad

  Rozmery: 27 x 2,5 cm

 • Tanierové ventily,anemostaty

  Tanierové ventily,anemostaty

  - Tanierové ventily plast - Tanierové ventily kovové prívodné - Tanierové ventily kovové odvodné

 • Porcelánový tanier Ofélia hlboký

  - 23cm

 • Doss lime-TANIER 33 cm-4-dielny,delený

  Doss lime-TANIER 33 cm-4-dielny,delený

  Walther Glass - s históriou trvajúcou šesť generácií si vytvoril meno hodnotného výrobku, inovatívneho dizajnu v precíznom vysokokvalitnom prevedení. Vysokokvalitné ohňom leštené sklo. Ručne maľované sklo.

 • Brúsne lamelové taniere série CMT

  Brúsne lamelové taniere novej série CMT sú vybavené novým rýchloupínacím systémom. Montáž prebieha pomocou upínacieho kotúča ASS 700, vyrobeného pre výrobky CMT. Brúsne lamelové kotúče série CMT sa montujú a demontujú krátkym otočením rukou - bez upínacieho náradia, bez doťahovania kľúčom. Týmto ponúka tento nový brúsny nástroj každému uživateľovi vysoký komfort obsluhy a výrazne redukované prípravné časy.

 • Taniere Kitty

  - 18 cm

 • Vidličky, Lyžičky, Nože, Plytké a hlboké taniere, Šálky, Poháre

  Vidličky, Lyžičky, Nože, Plytké a hlboké taniere, Šálky, Poháre

  Bohatá ponuka drobného inventáru.

 • Hmoždinka tanierová plast. tŕň LIN

  Plastová tanierová hmoždinka s plastovým tŕňom.

 • Hmoždinka tanierová oceľ třň

  Plastová tanierová hmoždinka s oceľovým tŕňom.

 • Ohrievače tanierov

  Ohrievače tanierov

  Ohrievače tanierov OT 010, OT 020 - Celonerezové prevedenie - Plynulá regulácia teploty +30 až 95°C - Priehľadný kryt Ohrievač tanierov s režónom OT 030 - Celonerezové prevedenie - Plynulá regulácia teploty +30 až 95°C

 • Fondue tanier SIESTA ? 23 cm

  Určené k podávaniu fondue, vyrobené z keramiky, vhodné do umývačky. 3 roky záruka.

 • Barové technológie / Umývačky skla a tanierov

  Barové technológie / Umývačky skla a tanierov

  Predaj umývačiek skla a tanierov pre bary a reštaurácie.

 • Tanierové kotviace rozperky

  Tanierové kotviace rozperky

  Hmoždinky vyrábame v rozmeroch: - TR 10/110 s plastovým klincom - TR 10/140 s plastovým klincom - TR 12,5/180 s Oceľovým klincom

 • Výročný tanier

  Výročný tanier

  - veľký

 • Tanier veľký

  Tanier veľký

  - 26 cm - XD - 9051

 • Plakety, taniere

  Plakety sú zaujímavou a netradičnou formou ocenenia a nájdu uplatnenie tam, kde sa napríklad diplomy či poháre nehodia. Ponúkame plakety v kombinácii s drevenou doskou, klasického tvaru ale aj rôzne zaujímavo tvarované. Každú plaketu možno navyše doplniť o príslušný emblém, ktorý zvyšuje jedninečnosť a ocenená osoba si tak spája plaketu s konkrétnym výkonom. Plakety sú vyrábané v niekoľkých výškach a prevažne na podstavci, na ktorý možno umiestniť štítok s doležitými informáciami o konkrétnej súťaži. Doporučujeme tvarovo veľmi zaujímavú Plaketa PL 11 A alebo reprezentatívnu Plaketu PL 1 A, ktorá kombinuje elegantnú drevenú dosku a zau...

 • Prítlačný tanier

  Použité v značkách: AUDI, SEAT, ŠKODA, VW

 • Vysúvací tanier, spojka

  Použité v značkách: AUDI, SEAT, ŠKODA, VW

 • Taniere súprava – Fialka

  Taniere súprava – Fialka

  Taniere, sada 18 kusov pre šesť osôb. Moderná fialová farba. ?

 • Taniere súprava – Motýľ

  Taniere súprava – Motýľ

  Taniere, sada 18 kusov pre šesť osôb. Pestré a rozžiarujúce farby.

 • Taniere súprava – Tulipán

  Taniere súprava – Tulipán

  Taniere, sada 18 kusov pre šesť osôb. Modrý tulipán na okraji taniera. ?

 • Taniere súprava – Ornament

  Taniere súprava – Ornament

  Taniere, sada 18 kusov pre šesť osôb. Nestarnúci čierno-biely vzor. ?

 • Tanierová podložka TP140

  Tanierová podložka TP140

  Tanierová podložka TP140 - priemer 140mm - je určená k prichytávaniu minerálnych tepelnoizolačných dosiek. Používa sa ako podložka pod tanierovú hmoždinku TH80 - TH190. TP 140 sú balené po 150 ks.

 • Hrubá sviečka s tanierikom a farebným venčekom na stoly pre hostí

  Hrubá sviečka s tanierikom a farebným venčekom na stoly pre hostí

  Štóly na stoly pre hostí (300*40 cm).

 • Predaj brúsnych lamelových tanierov

  Predaj brúsnych lamelových tanierov

  Brúsny lamelový tanier KLINGSPOR docieľuje pomocou svojho vejárovitého brúsnych lamiel z plátna niekoľkonásobný výkon oproti iným nástrojom.

 • Kuchynské potreby - Taniere, šálky, obedové súpravy,detské súpravy

  Kuchynské potreby - Taniere, šálky, obedové súpravy,detské súpravy

  - Ebro tanier plytký - Ebro tanier dezertný - Ebro ovál - Parma tanier plytký - Ebro kompótová miska - Parma tanier klubový - Parma tanier hlboký - Parma tanier klubový

 • ponúkame pizza tanierov, zapekacích misiek, tanierových súprav pre reštaurácie.

  -ponúkame pizza taniere o priemere 33,30,27,cm ,zapekacie misky pre jednu a dve porcie, -tanierové servírovacie sady tanierov a príloh.misiek -

 • Hrubá sviečka s tanierikom

  Hrubá sviečka s tanierikom

  Hrubá sviečka s tanierikom a farebným venčekom na stoly pre hostí. Štóly na stoly pre hostí (300*40cm).

 • Český Cibulák - tanier tortový

  Český Cibulák - tanier tortový

  - Tanier tortový 31 cm - (Katalógové číslo: 1043)

 • Český Cibulák - tanier dezertný

  Český Cibulák - tanier dezertný

  - Tanier dezertný 17 cm - (Katalógové číslo: 1008)

 • Tanierik dezertný

  Tanierik dezertný

  - priemer 19 cm - v-1 cm

 • Tanier ovál veľký

  Tanier ovál veľký

  - 32,5 x 24 cm


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Tanier plytký 2004 - 2018 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.