Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Ponuky - Sklo a keramika

 • Sklenené zavaraninové poháre objem 3,2 L

  Sklenené zavaraninové poháre objem 3,2 L

  Ponuka zavaraninových pohárov, otvor je falc bez závitu,objem pohára je 3,2 L a bez vrchnáčikov. Poháre nemajú závitove zatváranie, ale hladký lem,falc. Na sklade cca 170 ks pohárov. Poháre vhodné na sterilizáciu kapusty,uhoriek, červenej repy, uloženie ovocia,aktuálne aj na založene násady čajovej Hubky KOMBUCHY, prípadne na uskladnenie sypkých produktov, krmiva, alebo na sušené rastlinky. Poháre možete použiť aj na výrobu skleníka . Je to praktické a rýchle. Ak sa rozbije pohár, dá sa nahradiť vložením, nový pohár, alebo tablička skla . cena 1,00 € / ks . Pošlite na e mailovú adresu objednávku ak máte záujem. Alebo osobný odber po...

 • Svietnik zo skla na čajové sviečky balene aj po 12 ks

  Svietnik zo skla na čajové sviečky balene aj po 12 ks

  Ponuka svietnika zo skla na čajové sviečky. Vhodné na stoly do reštaurácie, kaviarničky, pre príjemne posedenie pri stole. cena 2,98 EUR s DPH za balenie cena 0,32 EUR s DPH za 1 ks Máme v ponuke čajové sviečky balené po 100 ks. doba horenia 4 hod. Voňavé čajové sviečky balené po 36 ks v balení. cena 3,98 EUR s DPH za balenie 100 ks biele čajové sviečky . cena 3,40 EUR s DPH za balenie 36 ks voňavé čajové sviečky . Pošleme aj na DOBIERKU Najdete nás na Hlavnej ul.22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom ZORNICA. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Sklo

  Sklo

  umožňuje veľmi dobré grravírovanie – laser sa môže použit na gravírovanie akýchkolvek sklenených predmentov a nielen rovných ale pomocou rotačného nástavca aj pohárov a fliaš. Na rozdiel od pieskovania laserom urobíme do skla jemnejší popis vo vyššom rozlíšení napr. fotografii.

 • Izolačné sklo

  Izolačné sklo

  Je zložené z dvoch alebo troch sklených tabúl. Mechanické či funkčné vlastnosti sú podmienené veľkosťou presklenia a tým aj hrúbkou jednotlivých tabúl skla. Vzdialenosť medzi preskleniami vymedzujú rôzne šírky dištančných rámikov, ktoré sú vyhotovené z rôznych druhov materiálov. Dištančný rámik je dutý profil, ktorý je naplnený molekulovým sitom zabezpečujúcim absorpciu vlhkosti medzi skl ami. Spojenie skla s obvodovým dištančným rámikom je zabezpečené s adhéznym, trvale plastickým tmelom. Vonkajší obvod skla je vyplnený trvale pružným dvojzložkovým tmelom. Tým je zabezpečená vysoká odolnosť proti mechanickému namáhaniu.

 • Jubilejné poháre

  Jubilejné poháre

  Na tejto stránke najdete krásne jubilejné poháre pre Vašu blízku osobu. Vybrať si môžete z ponuky brúsených pohárov dekorovaných SWAROVSKEHO kryštálmi. Môžete si vybrať číslo aké chcete mať na poháry a môžete pohár doplniť ešte aj niečim originálnym,venovaním,dátumom sviatku, dátumom narodenia a podobne.Vznikne tak oreginálny osobný darček, ktorý poteší obdarovaného.

 • Nápojové sklo

  Nápojové sklo

  Lovers Decanters Pár moderných karáf, ktoré sú svojim dizajnom jedinečné a obľúbené. Objem každej je 750ml. Cena je za balenie (2ks).www.darcekyzoskla.sk Olivia Elegantné poháre s jemným lešteným dekorom doplnený SWAROVSKÉHO kryštálom. Objem pohára je 180ml a výška 260mm. Cana je za balenie. V jednom balení je 6ks. Berry Poháre s vybrúseným strapcom hrozna a listu, ktorý sa hodí na každú príležitosť. Vybrať si môžete z troch variant pohárov podľa objemu kalicha (cena je rovnaká): 210ml - … Whisky set Quadro Elegantný whisky set zložený z 1 Karafy 850ml a 4 pohárov 340ml. Set je zabalený v luxusnej saténovej krabici. ...

 • Vázy

  Vázy

  Butterfly Moderná váza s lešteným dekorom motýľa doplnený SWAROVSKÉHO kryštálmi. Výška 230mm. Vanessa Moderná váza zo zaujímavým dekorom doplnený SWAROVSKÉHO kryštálmi. Výška 330mm. Sunflower Moderná váza s dekorom slnečnice doplnený SWAROVSKÉHO kryštálmi. Výška 305mm. Keyla Moderná váza zo zaujímavým dekorom doplnený SWAROVSKÉHO kryštálmi. Výška 305mm.

 • Pieskovanie motívov na sklo podľa požiadavky zákazníka

  Pieskujeme na sklenené výrobky rôzne motívy podľa želaniaq zákazníka. Logá, venovania a pod.Pieskovaním konkrétneho blahoželania resp. venovania na príslušný darček /vázu, pohár, fľašu a pod./ získa darček na oreginalite a potom sa jedná už o osobný darček ,ktorý obdarovanému bude stále pripomínať nezabudnuteľné chvíle resp.blízkych ktorí mu darček venovali.

 • Výroba sklenených predmetov na zákazku

  Výroba sklenených predmetov na zákazku

  V tejto časti Vám chceme predstaviť naše produkty, ktoré boli vyrábané podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na týchto fotkách je vidieť, ako málo stačí, aby vznikol jedinečný darček, ktorým môžete potešiť Vašich známych. Takéto darčeky sa využívajú najmä na svadby, promócie, stužkovú, meniny, narodeniny, významné jubileá alebo len tak, na pre potešenie blízkej osoby. Takúto formu doplnenia daru o popis, logo, prípadne vkusné venovanie, vyhľadávajú aj firmy pri tvorbe reklamných predmetov, ale aj štátne inštitúcie pri obdarovaní významných hostí. Zároveň Vám vieme pomôcť pri tvorbe ocenení, trofejí alebo pohárov na rôzne...

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  Najkrajší deň Vášho života si zaslúži len to najlepšie! Ponúkame Vám nádherné a zároveň jedinečné svadobné poháre z našej produkcie. Všetky poháre sú ručne brúsené a dekorované SWAROVSKÉHO kryštálmi. Štandardne sú SW kryštály vo farebnom prevedení kryštál alebo perleť. V prípade záujmu o prispôsobenie farby kryštálov farbe Vašej výzdoby, kontaktujte nás. Aby bol Váš najkrajší deň ešte viac nezabudnuteľný, môžete si zvoliť vypieskovanie mien na kalich a dátumu na dienko.

 • VSG sklo

  Vyrába sa plošným zlepením dvoch alebo viacerých tabúľ číreho, farebného alebo reflexného skla s lepením  vrstvami fólie. Ak dôjde k rozbitiu skla, sklo sa nerozsype ale zostáva nalepené na fólii a tým znižuje možné poranenia. Použitie:  ako celosklenené zábradlia , alebo do výklado, všade tam kde je riziko nebezpečenstva pri rozbytí. Fólia môže byť číra, matná, farebná.

 • Kalené sklo pred krby a kachle

  U nás je možné objednať kalené sklá každého rozmeru a vzorky. Fazetované alebo bez fazety. Kalené skla hrúbky 5mm až 20mm. Pred krby a kachle sa zvyčajne dáva 6 až 8mm. Kalené sklo je 8x tvrdšie ako obyčajné sklo Float.Použitie: ako pochôdzne sklo, sklo pre krby a kachle, zábradlie, ako pracovná doska na stoly.Prípade záujmu nás kontaktujte a cenovú ponuku Vám vyhotovíme podľa vašej požiadavky a rozmeru.

 • Fazetované zrkadlá

  Fazetované zrkadlá sú vhodné na skrášlenie kúpelní, predsiení pretože majú svoj originálny dizajn, Fazetta môže byť 10mm, 20mm ,30mm. Fazeta môže zostať matná alebo leštená. Zrkadlá každej veľkosti rámujeme do drevených líšt ktoré máme v ponuke viac ako 500 druhou.

 • Zrkadlová stena

  Zrkalové steny do fitness centier montujeme do lišty. Lišta je umiestnená na spodku a na vrchu zrkadla. Lišta je vyhotovená z dreva a povrchová úprava sa robí podľa požiadaviek zákazníka. Zrkadlá majú rozmer 1,6×2,25 m alebo 1,6×2,5 m .Počíta sa stále každá načatá tabuľa. Zrkadlá sú obrúsené a priložené vedľa seba na vzialenosť 0,5 mm až 2 mm. Hrúbka zrkadla 4mm alebo 5mm .

 • Sprchové kúty

  Je to štýlový a najmodernejší spôsob ako si skrášliť novú kúpelňu. Sklenený sprchový kút dodá vašej kúpelni jedninečný a moderný vzhľad. Kúpelňa sa stane priestranejšou a svetlejšou. Sprchové kúty vyhotovujeme na mieru a podľa požiadavky zákazníka. Všetky sú vyhotovené z kaleného bezpečnostného skla hrúbky 8mm prípadne 10mm. Kalením  sa sklo stáva bezpečnejším a znižuje sa riziko poranenia pri rozbití. Kalené sklo na sprchovom kúte je 8x bezpečnejšie ako obyčajné sklo. Môže sa vyhotoviť aj mliečne sklo alebo s vlastnou podtlačou.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  72  Ďalšia


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Sklo a keramika ponuky | Požiadavka.sk 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.