Kontaktné centrá - Call Center

Automatic Call Distributor (ACD), automatická distribúcia hovorov je srdcom kontaktného centra. Je to špecializovaná, vysoko účinná, v reálnom čase pracujúca aplikácia.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • AZ Ka - Závorový systém na bezkontaktné karty s automatickým výjazdom

  Systém s jednou závorou a jedným terminálom na bezkontaktné kartry. Rozdiel je iba pri výjazde: Výjazd je automatický, na pokyn slučky, umiestnenej pred závorou, zo strany parkoviska v moment keď sa na ňu postaví vozidlo. Neodporúča sa na automatické otváranie použiť fotobunku. Závora sa zatvorí automaticky, po prejazde vozidla.

 • AZ K - závorový systém s vjazdom a výjazdom na bezkontaktné karty

  Systém s jednou závorou a dvoma terminálmi na bezkontaktné karty, umiestnenými z oboch strán závory. Vodič pri vjazde na parkovisko musí priložiť kartičku k čítačke, umiestnenej na vjazdovom terminále. Na pokyn čítačky sa závora otvorí. Závora sa zatvára po prejazde vozidla pod závorou, na pokyn slučky, umiestnenej pod asfaltom, fotobunky pod závorou. Alebo po uplynutí určitého času. Výjazd je identický ako vjazd. Výhoda toho systému, pred systémom na diaľkové ovládanie - cena nosiča (kartička je neporovnateľne lacnejšia a jej cena sa neustále znižuje).

 • Zlievarenské perko odolné proti kontaktnému teplu

  Zvršok: Hydrofóbna useň Podšívka: Textil Podošva: Guma

 • Bezkontaktné skúšačky

  Bezkontaktné skúšačky

  Tieto detektory si získali obľubu vďaka jednoduchej obsluhe bezchybnej a bezpečnej funkcii. Využívajú ich predovšetkým opravári, montéri a údržbári všetkých odborností. Detektory magnetického poľa sa používajú pri opravách solenoidových ventilov, cievok v automobiloch, najdete ich i vo výbave opravárov práčiek. Detektory striedavého napätia sa používajú v prípadoch, kde potrebujete detekovať napätie (prietok prúdu nie je potrebný !!!) v izolovaných vodičoch - klasickým prípadom sú el. sviečky na vianočný stromček, asi každý z nás už hľadal, ktorá zo žiaroviek je vadná. Pomocou našich detektorov je to otázka niekoľkých sekúnd. Obidva...

 • Bezkontaktné a biometrické snímače pre dochádzkové a zabezpečovacie systémy

  Bezkontaktné a biometrické snímače pre dochádzkové a zabezpečovacie systémy

  Bezkontaktné snímače z našej ponuky sú plne kompatibilné z vačšinou prístupových systémov na našom trhu, vďaka podpore formátov EM a HID, priaznivej cene a príjemnému designu sú vhodným riešením pri systémoch využívajúcich bezkontaktné snímače. Snímač AR 9N podporuje formáty EM, HID (125 KHz) a formáty MIFARE - Standart, HI-Memory, Ultralight (13,56 MHz), snímač automaticky rozpozná formát karty.

 • Kontaktné lepidlá TOPprén

  •TOPprén Na podlahy - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo •TOPprén Na podlahy BT - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo - bez obsahu toluénu •TOPprén Na podlahy S /soklík/ - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo - na lepenie soklíkov •TOPprén Extrém - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo •TOPprén Jednostranné lepidlo - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo - pre jednostranné lepenie •TOPprén Riedidlo - Riedidlo pre kontaktné lepidlá

 • Kontaktné lepidlá TOPprén

  •TOPprén Na podlahy - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo •TOPprén Na podlahy BT - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo - bez obsahu toluénu •TOPprén Na podlahy S /soklík/ - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo - na lepenie soklíkov •TOPprén Extrém - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo •TOPprén Jednostranné lepidlo - Rozpúštadlové kontaktné lepidlo - pre jednostranné lepenie •TOPprén Riedidlo - Riedidlo pre kontaktné lepidlá

 • Bezkontaktné zateplenie

  Bezkontaktné zateplenie

  Ide o inováciu bežne používaného kontaktného zateplenia ETICS. Ako jeho hlavné výhody možno spomenúť: - Nevyžaduje sa sanácia zatepľovaného povrchu - Umožňuje využitie recyklovaného polystyrénu, čím šetrí životné prostredie - Umožňuje realizáciu vnútorného zateplenia - historických budov, kde nie je možné použiť kontaktný systém ETICS - jednotlivých miestností v obytných domoch, kde sa nájomníci nedohodli na vonkajšom zateplení celého objektu - Minimalizuje rizká, ktoré sa môžu vyskytnúť pri nesprávnej aplikácii kontaktného zateplenia ETICS - Poskytnutie 10 ročnej záruky na funkčnosť systému (s ohľadom na stav stavby...

 • Bezkontaktné teplomery - SCANTEMP 490

  Infračervený teplomer pre bezkontaktné meranie teploty povrchov s dvojitým laserovým zameriavačom, vysoká presnosť vďaka špeciálnej optike,čas merania: menej ako 1 sec. zobrazenie aktuálnej, najnižšej a najvyššej teploty alebo horný a dolný limit, funkcie: priemerná teplota, rozdiel teplôt, nepretržité meranie, uzamknutie, optický a zvukový alarm pre nastaviteľné hodnoty, podsvietenie, rozsah merania: -60 .. +1000°C , prepínanie °C/°F, konektor pre vpichový teplomr typu K ( rozsah -64... + 1400 °C), presnosť ±1 °C alebo ±1 %, nastavovateľné spektrum, optika 50:1, batérie priložené.

 • Bezkontaktné teplomery - SCANTEMP 380

  Infračervený teplomer pre bezkontaktné meranie teploty povrchov s laserovým zameriavačom, čas merania: 1 sec. zobrazenie aktuálnej a najvyššej teploty, podsvietenie, rozsah merania: -35 .. +365°C (-31°F.. 689°F), prepínanie °C/°F, presnosť ±1.5 °C (12..35°C), inak ±2.5 °C alebo ±2.5 %, optika 8:1, batérie priložené.

 • Modul bezkontaktnej čítačky kariet

  Modul bezkontaktnej čítačky kariet pre kontrolu prístupu, technológia Mifare®, so zabudovanou anténou a LED diódami (červená, zelená, modrá). Tieto moduly sú na vyžiadanie dostupné aj vo farbách jantárová a tmavá šedá.

 • Prídavný modul bezkontaktnej čítačky kariet

  Prídavný modul bezkontaktnej čítačky kariet pre systémy kontroly vstupu v antivandal prevedení, s technológiou Mifare®, s integrovanou anténou. Napájanie: 20 - 30 v DC, max. 1.5 W; 1 bezpotenciálový relé výstup (NO kontakt); rozsah detekovaných frekvencií: GSM 880 MHz – 950 MHz a 1710 MHz – 1840 MHz; UMTS 1900 MHz – 2170 MHz.

 • Bezkontaktné čipové karty

  Čip je vlisovaný priamo do tela karty. Používa sa nejčastejšie v oblasti dochádzkových a stravovacích systémov, elektronických peňaženiek, v systémoch MHD, atď.

 • Kontaktné čipové karty

  Kontakty čipu sú viditeľné priamo na povrchu karty. V ponuke máme, okrem jednoduchých pameťových čipov, aj čipy s kryptoprocesorom (napr. 4442, 4428, SLE5542, SLE5528, ATMEL Series: AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C32, AT24C64, AT88SC102, AT88SC1604).

 • Roztok na kontaktné šošovky Sodyal Unica 50

  Roztok na kontaktné šošovky Sodyal Unica 50 ml, cestovné balenie. Je biokompatibilný s obsahom hyaluronátu sodného.

 • Roztok na kontaktné šošovky Sodyal Unica 355

  Roztok na kontaktné šošovky Sodyal Unica 355 ml, je biokompatibilný s obsahom hyaluronátu sodného.

 • Bezkontaktné zatepľovacie systémy

  Nami ponúkané bezkontaktné zatepľovacie systémy (BKZS) vznikli ako odpoveď na dlhodobú stagnáciu vývoja kontaktných systémov ETICS. Vyžiadala si ich existencia starších stavieb, ktoré majú často problém s vlhkosťou obvodových múrov a kontaktný systém je pre ich zateplenie nepoužiteľný. Bezkontaktné systémy dokážu takéto stavby nielen zatepliť, ale pôsobením vzduchovej medzery aj sanovať, v tomto prípade vysušiť. Rovnako výhodné je použitie týchto systémov pri novostavbách, ktoré spravidla obsahujú veľké množstvo zabudovanej vlhkosti. Pri zatepľovaní systémom ETICS musíme počkať na prirodzené odparenie vlhkosti z novostavby, naopak, pou...

 • Prístupové systémy, audiovrátniky, kontaktné bezkontaktnné elektromagnetické kľúče, poštové schránky

  Digitálny dvojvodičový systém DDS Dvojvodičový dorozumievací systém tvoria domáci telefón, sieťový napájač a elektrický vrátnik, resp. tlačidlové tablo. Hlavnou súčasťou je hlavný elektrický vrátnik, ktorý plní funkciu ústredne pre celý systém, zabezpečuje komunikáciu a napájanie. Vedľajšie elektrické vrátniky (max. 7) majú z hľadiska užívateľa rovnaké vlastnosti ako hlavný, montujú sa napr. na zadnú bránu, na vchod z terasy, na vedľajší vchod a pod. Výnimočnosť dvojvodičového systému spočíva v tom, že všetky domáce telefóny a elektrické vrátniky sú navzájom prepojené dvoma vodičmi. Na zvonenie - identifikáciu, komunikáci...

 • Kontaktné zatepľovacie systémy

  - systémy pre zateplenie budov BAUMIT, CEMIX

 • Kontaktné zateplenie fasády

  Zateplenie fasády kontaktným spôsobom je výhodné najmä z finančného hľadiska. Tepelná izolácia je priamo spojená s murivom alebo inou obvodovou konštrukciou. Na dosiahnutie rovnakého tepelného odporu ako pri odvetranej fasáde postačuje menšia hrúbka tepelnej izolácie. V prípade kontaktného zateplenia je nutné riešiť odvádzanie vlhkosti inak ako obvodovým plášťom (vzduchotechnicky, pravidelným vetraním...). Výpočet rosného bodu je dôležitým prvkom pre každé zateplenie fasády a je doporučené odborné posúdenie projektantom.

 • FASROCK - kontaktné omietkové systémy

  - tepelne izolačná doska z kamennej vlny spájaná organickou živicou, v celom priereze hydrofobizovaná. Použitie: - doska je určená na tepelnú, zvukovú a protipožiarnu izoláciu v kontaktných omietkových systémoch zateplenia objektov. Balenie: - dosky sú balené v polyetylénovej fólii s označením výrobcu a základnými údajmi o výrobku.

 • Fólie bezkontaktné

  Fólie bezkontaktné sa nesmú dotýkať tepelnej izolácie v mieste previsu (trpia stanovým efektom). Sú nefunkčné, keď sa položia na debnenie a nie sú vhodné na zložitejšie tvary strechy ani na objemovo nestále tepelné izolácie.

 • Bezkontaktné identifikátory

  RFID 125 (134) kHz - Táto technológia sa používa najdlhšie a je v súčastnosti nejrozšírenejšia. Výhodou je jednoduchá a tým aj lacná konštrukcia snímača, relatívne veľký dosah a veľlmi jednoduchá softwarová obsluha čipu. Snímacia vzdialenosť závisí od veľkosti cievky v transpondéru a konštrukcií snímača. S ISO kartou je možné dosiahnúť 15 cm. Identifikačné čipy sú pasívne R/O alebo R/W prípadne s ochranou obsahu heslom. Nejčastejšou aplikáciou RFID 125 kHz v SR je prístupový a dochádzkový systém. Frekvencia 134 kHz je vyhradená pre identifikáciu zvierat. RFID 13,56 MHz - Pre náročnejšie aplikácie sa používajú rôzne techno...

 • Bezkontaktné karty

  Aktuálne ponúkame bezkontaktné karty biele bez potlače, alebo s kvalitnou ofsetovou tlačou, sieťotlačou, alebo digitálnou termal - transfér či sublimačnou technológiou. Povrch karty je chránený obojstrannou lamináciou. Fólia na povrchu karty umožňuje následnú dotlač temoprintom, (pesonifikáciu) - dotlač identifikačných údajov, fotografie, čiarového kódu a podpisového poľa. Karty môžu mať HiCo, alebo LoCo magnetickú pásku.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Kontaktné centrá - Call Center 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.