Zatepľovanie budov

Zatepľovanie budov

Hlavným dôvodom pre zateplenie budovy je úspora energie potrebnej na vykurovanie. Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov. Tým sa súčasne znižuje riziko zrážania vodných pár na vnútornej strane obvodových stien a následný vznik plesní. Zatepľovací systém tiež ochráni pôvodnú stavebnú konštrukciu pred nepriaznivými vplyvmi počasia, čo predlžuje životnosť budovy.

Koľko sa zateplením ušetrí?
Konkrétny prípad paneláku z Bratislavy dokazuje výhodnosť zateplenia budovy. Klasický panelový dom postavený v osemdesiatych rokoch, ktorý má 36 bytov a tri schodištia, mal pred zateplením spotrebu tepla 1616 GJ. Po zateplení budovy a vyregulovaní kúrenia spotreba klesla na 719 GJ.

Ako si vybrať realizátora zatepľovania?
Veľmi dôležitým kritériom je odborná spôsobilosť realizátora, ktorú môže preukázať licenciou na zatepľovanie budov od Technického a skúšobného ústavu stavebného. Spoločnosť Elaut BauMont s.r.o. je certifikovaným realizátorom zatepľovacích systémov. Technický a skúšobný ústav stavebný (TSÚS) udelil spoločnosti Elaut BauMont certifikát na realizáciu zatepľovacích prác systémom Baumit, BASF, Stomix a Weber Terranova.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Zatepľovanie budov a rodinných domov

  Zatepľovanie najmä rodinných a bytových domov sa realizuje pre ich zlepšenie fyzického stavu ako stavebnej konštrukcie, modernizáciu, skrášlenie, nepochybne aj pre skvalitnenie komfortu bývania ( v lete sa byty neprehrievajú a v zime je v nich citeľne teplejšie ) a peňažnú úsporu pri vykurovaní.

 • Zatepľovanie domov

  Zatepľovanie domov je najčastejšie využívaný spôsob rekonštrukcie nielen bytových či rodinných domov, ale aj administratívnych budov a iných polyfunkčných objektov. Zatepľovanie môže byť čiastkové alebo kompletné, v závislosti od potrieb užívateľa, podmienok stavby, lokalizácie a orientácie budovy.

 • Rekonštrukcie a zatepľovanie

  Rekonštrukcie a zatepľovanie

  Realizujeme kompletné rekonštrukcie rodinných domov, bytov, bytových jadier a kúpeľní vrátane návrhu interiérového a exteriérového dizajnu. Zatepľujeme kontaktnými zatepľovacími systémami (polystyrén, neopor a minerálnou doskou) a realizujeme aj odvetrané fasády.

 • Zatepľovanie

  - Budovy, bytové domy, rodinné domy(fasády, suterény)

 • Stavebné práce, zatepľovanie

  Naša stavebná firma, ROGA, s.r.o., ktorá sídli v Trnave, Vám ponúka stavebné práce, zatepľovacie práce a rekonštrukčné práce, ktoré zaistia kvalitu a výsledok, s ktorým budete spokojní. Sme skutoční odborníci v rámci stavebného priemyslu. Ku každému projektu pristupujeme zodpovedne a precízne, pretože výsledná spokojnosť zákazníka je pre nás veľmi dôležitá. Ak sa chystáte stavať alebo rekonštruovať bytový, rodinný dom alebo priemyselný objekt, obráťte sa na nás.

 • Zatepľovanie a revitalizácia objektov

  Zateplenie a izolácia budov sú kľúčovými opatreniami pre energetické úspory. Teplo z objektu uniká obvodovými konštrukciami (steny, stropy, okná, dvere) do okolitého prostredia. Izoláciou obvodových konštrukcií dokážeme tepelné straty znížiť a významne ušetriť Vaše náklady na vykurovanie.

 • Rekonštrukcie a zateplovanie budov

  - firma sa zaoberá stavebnými prácami, ako sú rekonštrukcie a zatepľovanie budov

 • Sadrokartónové systémy, interiérové priečky, zatepľovanie podkroví

  Realizujeme zatepľovanie podkroví rodinných domov, rovnako aj zvukovú, protipožiarnu izoláciu. Znižovanie stropov, osádzanie kazetových stropov, predeľovanie interiéru sádrokartónovými priečkami, budovanie svetelných rámp, stierkovanie.

 • Zatepľovanie RD

  Zatepľovanie RD

  Zatepľovanie rodinných domov KZS. Ceny sú veľmi prijateľné. Novú fasádu na RD vyhotovujeme bez ale aj s dodávkou materiálu. Cena je upresnená podĺa jednotlivej stavby a požiadavky klienta. Samozrejmosťou je všetok materiál certifikovaný. Nie polská výroba! V prípade záujmu o cenovú ponuku nás kontaktujte a radi Vám ju vyhotovíme.

 • Zatepľovanie budov

  - Dodatočné kompletné zatepľovacie práce obytných objektov a rodinných domov - Kompletné zatepľovacie práce novostavieb a stavebných objektov - Realizácia fasád z tenkovrstvých silikátových a silikónových omietok - Tepelná izolácia - polystyrén alebo minerálna vlna - Zatepľovanie obvodových plášťov budov realizované osvedčenými zatepľovacími systémami rôznych spoľahlivých výrobcov: Terranova, Caparol, Baumit, JUB Kastaco, INEX

 • Zateplovanie a obnova fasád

  Služby v oblasti zateplovania a obnovy fasád.

 • Zatepľovanie bytových domov

  Zatepľovanie bytových domov

  Spoločnosť AZ Profistavba Holíč Vám ponúka zatepľovanie bytových domov KZS podľa požiadavky a potreby klienta. Spolu so zatepľovaním realizujeme aj ostatné práce ako sú výmena okien a dverí, výmena kopilitov, rekonštrukcie a opravy striech, zatepľovanie striech a povál, maliarske a murárske práce v interiéri spoločných priestorov, pokládku PVC,obkladu a dlažby na schodištiach a v spoločných priestoroch. Pri kompletných stavebných prácach ponúkame klientovi aj zhotovenie projektovej dokumentácie, termovízie, vybavenie stavebného povolenia, vybavenia úveru a na konci aj vybavenie kolaudácie. Cena za zateplenie plášťa s novou fasádnou omietkou sa p...

 • Chytrá izolácia Zateplovanie podkrovných miestností, stropov a plochých striech

  Chytrá izolácia Zateplovanie podkrovných miestností, stropov a plochých striech

  Zateplujeme podkrovné miestnosti striekanou izoláciou ( pur penou)100% zaizolovanie každého kúta, najteplejšia izolácia na trhu. Je doporučovaná ako izolácia odolná voči pliesnam, a vhodná pre deti a alergických ludí.V zime nepustí teplo von a v lete nepustí teplo dnu. Pre ilustráciu izoluje sa ňou každá mraznička a chladnička. Šetrí miesto pretože na priestupnost tepla vami vyžadovanú zaberie iba polovicu hrúbky ostatných tepelných izolantov. Zateplujú sa aj ploché alebo velmi členité strechy kde tvorí tepelnú a zároven aj hydroizolačnú vrstvu. Na streche Vám vytvorí jeden bezšpárový tepelný panel prilepený celoplošne k podkladu.

 • Zatepľovanie domov

  Naše firma sa zameriava aj na realizáciu komplexnej obnovy bytových domov - zateplenie fasád, rekonštrukcie loggií a balkónov, výmenu výplní stavebných otvorov ako sú vchodové hliníkové vstupné dvere s elektrickým vrátnikom a schránkami, zadné východy z domov, plastové alebo hliníkové schodiskové okná a taktiež plastové okná a dvere v bytoch. Ponúkame poradenstvo v oblasti financovania obnovy Bytového domu, vrátane podpory Štátneho fondu rozvoja bývania, dotácie na odstránenie systémových porúch, vládny program na podporu zatepľovania a spracovanie projektovej dokumentácie. Naše skúsenosti z rekonštrukcií a obnovy bytových domov, ...

 • Zatepľovanie

  - Administratívnych budov - Bytových domov - Rodinných domov

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  Na zatepľovacie systémy sa firma začala špecializovať od roku 1996 a ročne realizuje približne 20.000 - 25.000. m2. Zateplenia realizujeme systémami od rôznych výrobcov a to hlavne: - TERRANOVA - BAUMIT - STOMIX - INEX

 • Zateplovanie budov

  Zateplovanie budov kontaktným zateplovacim systémom REVCO, alebo iným materialom. Zateplovanie prevádzame s použitím lešenia, alebo horolezeckou technikou.

 • Ploché striechy - izolácie a zateplovanie

  Ploché striechy - izolácie a zateplovanie

  izolujeme ploché strechy novostavieb aj starších stavieb. V prípade potreby aj zateplujeme. Materiály: Fatrafol, Protan, polystyrén, Nobasil

 • Izolácie, zateplovanie, rekonštrukcie striech

  Izolácie, zateplovanie, rekonštrukcie striech

  IZOLÁCIE STRIECH Každý, kto sa rozhodne pre rekonštrukciu plochej strechy, by si mal vybrať dvoch partnerov-kvalifikovaného projektanta a kvalitnú realizačnú firmu. To je najzákladnejšia požiadavka vedúca k úspešnému cieľu - len skúsení a kvalifikovaní realizátori to súčasne vedia a dokážu. Chyby a poruchy, ktoré poškodená strecha vykazuje mohli mať, a často aj majú, pôvod v nekvalitnom prvotnom vykonávaní hydroizolačných prác. Neopakujme znova túto starú chybu! Návrh novej strešnej konštrukcie neskúsenými, v horšom prípade nekvalifikovanými pracovníkmi môže viesť k polovičným riešeniam nezohľadňujúcim dostatočne prostredie pod strec...

 • Zateplovanie budov a rodinných domov

  Naša firma sa venuje rovnako tak ako oknám aj zateplovaniu budov a rodinných domov a v spolupráci s rakúskou firmou BEK - Baustoffe ktorá nám dodáva kvalitný zateplovací materiál a zároveň,našim zamestnancom zabezpečuje aj pravidelné odborné školenia. Naša firma má vlastné lešenie značky GRAF, čo znamená že nie sme závislí na nikom a dokážeme svoje zákazky plniť bez navyšovania financií v prípade nepriaznivého počasie.

 • Zateplovanie rodinných a bytových domov

  Zateplenie fasády, premalovanie. Akcia na zateplenie fasády silikonovou omietkou Caparol ( cena obsahuje: komplet material vrátane špaliet, práca, lešenie ) Zateplenie na komplet Omietka silikon 50mm EPS 1 m2 - cena 26€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 80mm EPS 1 m2 - cena 28€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 100mm EPS 1 m2 - cena 30€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silikon 150mm EPS 1 m2 - cena 32€ aj s lešením Zateplenie na komplet Omietka silkon 200mm EPS 1 m2 - 34€ aj s lešením Zateplenie na koplet Omietka silikon 100mm mineralna vata Isover 1 m2 - 34€ aj s lešením Premalovanie...

 • Zateplovanie, obnovy,revitalizácie, panelových,murovaných domov,stavebné práce, príprava stavieb

  Zateplovanie, obnovy,revitalizácie, panelových,murovaných domov,stavebné práce, príprava stavieb

  Ponuka na mieru Zateplenie a rekonštrukcia panelového,murovaného domu Obvodové steny panelových domov spôsobujú z povahy stavebného materiálu svojim sálaním pocit nepríjemného chladného prievanu a uľahčujú spoločne s relatívnou vlhkosťou vzduchu kondenzáciu vody, ktorej dôsledkom je prevlhnutie stavebných prvkov, a následne vznik živeho prostredia pre pliesne. Je všeobecne známe, že podchladené obvodové steny pôsobia negatívne na pohodu a zdravie obyvateľov. Prestupom tepla fasádou počas vykurovacej sezóny dochádza na základe rozdielu medzi vonkajšou a vnútornou teplotou k stratám až vo výške 40% tepelnej energie. V letných mesiacoch dochádz...

 • Zatepľovanie domov

  Zateplenie domu treba vnímať ako komplexný celok. Nechcete len esteticky peknú fasádu, primárne uvažujete o tom, ako menej platiť za energie. Ak má byť dom energeticky úsporný, musí byt zateplená plocha fasády, jednotlivých podlaží a samozrejme podkrovie. Ideálne sa situácia rieši pri novostavbe, no riešime najmä staršie domy, pri ktorých musíme brať do úvahy aj vlhké múry, problémy s plesňami, zle zaizolované stropy a množstvo iných detailov, ktoré Vám môžu aj napriek zatepleniu Vašu investíciu pokaziť. Bezplatné poradenstvo je súčasťou našich služieb zákazníkom. To znamená že odporučíme podľa hrúbky a zloženia múru (z akého mat...

 • Zatepľovanie fasád - realizátor s licenciou ETICS

  Zatepľovanie fasád - realizátor s licenciou ETICS

  Realizujeme montáž certifikovaných zateplovacích systémov STOMIX a BAUMIT na základe licencie TaSÚS vydanej pod reg. číslom 10/525/L, zateplovanie a povrchová úprava rodinných domov, polyfunkčných a priemyselných objektov, bytových domov a pod. Na trhu pôsobíme od r.1998

 • Realizujeme zatepľovanie

  Aplikujeme zateplovací náter THERMOSHILD, zateplujeme aj s polystyrénom a nobasilom panelové domy z lešenia – závesných lávok - lana.

 • Kvalitné zatepľovanie systémom Sto

  Kvalitné zatepľovanie systémom Sto

  Ponúkame zateplenie na kľúč jedným z najkvalitnejších nemeckých zateplovacích systémov StoTherm. V ponuke sú aj moderne samočistiace a 3D omietky ktoré imitujú povrch dreva, kameňa a kovu. Možná je aj realizácia systému s mechanickou odolnosťou 40J čo zodpovedá odolnosti pri náraze kladiva.

 • Zateplovanie bytových domov

  Zateplovanie bytových domov

  Stavte na skúsenosti: V prípade, že plánujete zatepliť alebo komplexne obnoviť svoj bytový dom, stavte na skúsenosti ktoré vám ponúkame. Sme obchodno – stavebná spoločnosť pôsobiaca v oblasti zatepľovania a komplexnej obnovy budov a bytových domov certifikovaným zatepľovacím systémom. Náš tím má dlhodobé skúsenosti a odborné znalosti s prípravou, riadením a realizáciou zateplenia a obnovy bytových domov. Skúsenosti ktoré ponúkame, sme získali pri realizácii obnovy a zateplenia na viac ako 35 - tich bytových domoch o výmere takmer 60 000 m2. Realizácia prác: - Zateplenie bytových domov realizujeme zo závesných lávok alebo lešenia. Gara...

 • Zatepľovanie

  Zateplovanie budov, rod. domov Prenájom a montáž lešenia

 • Realizujeme novostavby, rekonštrukcie, omietky, zatepľovanie, sadrokartónové systémy

  Od roku 1995 ponúkame výstavbu novostavieb na kľúč alebo kompletné rekonštrukcie budov - rodinné domy, školy, priemyselné objekty,vodovody, plynovody, kanalizácie, prístupové komunikácie. Významní obchodní partneri a zrealizované akcie: Mesto Bytča - Plynofikácia prímestskej časti Bytča – Pšurnovice I. stavba Obecný úrad Ochodnica - Plynofikácia obce Ochodnica Mesto Bytča - Plynofikácia prímestskej časti Bytča – Pšurnovice II. a III. stavba Obec Dunajov - Plynofikácia obce Dunajov – predĺženie vetiev Obec Stará Bystrica - Technická vybavenosť k 34 rodinným domom, rozšírenie k ďalším 33...

 • Zateplenie domov, zatepľovanie striech, fasád, stropov

  Naša spoločnosť sa zaoberá realizáciou zatepľovacích systémov a špecializuje sa na rodinné domy a prevádzkové budovy. Zateplením dostáva rodinný dom i budova nový ochranný obal, ktorý je odolný voči pôsobeniu vonkajších vplyvov. Takisto plní estetickú a hygienickú funkciu, hlavne pri starších budovách. Teplo uniká z vášho domu hlavne cez obvodový plášť. Znížiť tieto tepelné straty je možné až o 30-40%, práve dodatočným zateplením a dodržaním správneho zateplenia a kvalitnej realizácie.Zateplením sa okolo budovy vytvorí ochranná vrstva s minimálnym množstvom tepelných mostov. Tým sa súčasne znižuje riziko zrážania vodných pár na...

 • Zatepľovanie budov, preprava osôb a tovaru do 500kg

  Zatepľovanie budov, preprava osôb a tovaru do 500kg

  ponúkame zateplenie budov od 8 €/m2,zameranie,obiednávka a montáž plastových a hliníkových okien a dverí,zimné záhrady,zasklievanie balkónov systémom Optimi Kvadro,maľby a nátery,umyvateľné nástreky na umakartové jadrá,preprava osôb 8 miestným tranzitom a tovaru do 500kg

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  Realizujeme zateplenie polystyrénom, alebo minerálnou vlnou. Vonkajšiu fásádu najčastejšie realizujeme omietkovinou Baumit, ale nie je problém podľa Vášho priania dodať rôzne značky: Terranovu, JUB Kastaco, Relius alebo iné na požiadanie zákazníka. Na výber máte rôzne druhy - akrylátovú, silikátovú, silikónovú. Disponujeme teplotechnickým projektantom na učenie najvhodnejšieho zateplenia (vhodné pri rekonštrukciách starších objektov), ktorý určí optimálnu hrúbku zateplenia vzhľadom na orientáciu objektu voči svetovým stranám, ale aj prepočíta správne umiestnenie nosného bodu a prípadne nespôsoboval tvorbu plesní po zrealizovaní zateplen...

 • Zatepľovanie

  Zatepľovanie

  Zateplenie domu môže ušetriť 30 až 40 percent z nákladov na vykurovanie. Zatepľovanie nepomôže ušetriť len energiu, ale pomáha zabraňovať aj vzniku plesní na stenách. Najlepšie je použiť vonkajšie zateplenie. Najčastejšie sa používajú zatepľovacie systémy na báze polystyrénu. Zateplením obvodového plášťa dosiahneme nielen zvýšenie vnútornej povrchovej teploty steny, ale taktiež eliminovanie rizika možného výskytu zdraviu škodlivých húb a plesní na studených povrchoch stien. Zatepľovanie dodáva budove okrem ochranného obalu aj nový šat, nový výzor. Z fádnych šedých domov je tak možné vyčariť veselé a živé stavby, sídlisk...

 • Zatepľovanie

  Zatepľovanie

  Naša firma realizuje zatepľovanie rodinných domov,bytových domov,bytoviek a iných objektov. Kontaktné zatepľovacie systémy ponúkame v prevedení fasádnym polystyrénom alebo minerálnou vlnou.Ako vrchnú fasádnu omietku ponúkame farebné disperzné,silikónové a silikátové značky Baumit,ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou.

 • Stavebná činnosť - Zatepľovanie budov

  Stavebná činnosť - Zatepľovanie budov

  Zatepľovací systém je nenosná konštrukcia vytvorená z materiálov a doplnkových prvkov, ktoré spolu s pôvodnou stavebnou konštrukciou zabezpečujú požadovanú tepelnú ochranu budovy bez negatívneho vplyvu na ostatné funkčné vlastnosti stavebnej konštrukcie budovy. Medzi najpoužívanejšie zatepľovacie systémy obvodových stien z exteriéru patrí variant, kde všetky vrstvy systému sa zabudovávajú na kontakt, teda kontaktný zatepľovací systém.

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  Naša spoločnosť poskytuje okrem kompletných lešenárských prác i zatepľovanie fasád: • Dodatočné kompletné zatepľovacie práce obytných objektov a rodinných domov • Kompletné zatepľovacie práce novostavieb a stavebných objektov • Realizácia fasád z tenkovrstvých silikátových a silikónových omietok • Tepelná izolácia - polystyrén alebo minerálna vlna • Zatepľovanie obvodových plášťov budov realizované osvedčenými zatepľovacími systémami rôznych spoľahlivých výrobcov: Terranova, Caparol, Baumit, JUB Kastaco, INEX

 • Zateplovanie

  Zateplovanie

  Naša spoločnosť patrí k významným hráčom na trhu zo zatepľovaním budov. Pri zatepľovaní, či už ide o zateplenie rodinného domu, bytového domu bytovky alebo priemyselnej stavby, využívame časom nadobudnuté skúsenosti a zároveň dohľad vyškolenými pracovníkmi. Máme skúsenosti so všetkými druhmi zatepľovacích materiálov, ktoré je možné na našom trhu nájsť. Sídlo našej spoločnosti má energetický certifikát A a je postavené z revolučného materiálu a zateplené je tzv. sivým polystyrénom, ktorý má omnoho lepšie tepelnoizolačné vlastnosti ako EPS (biely polystyrén) alebo minerálna vata. Viac informácií o zatepľovaní a našich službách ...

 • Zateplovanie rodinných domov

  Zateplovanie rodinných domov

  Technológiou fúkanej kamennej vlny je možné spoľahlivo vyriešiť dodatočnú tepelnú izoláciu neprístupných priestorov. Medzi typické príklady riešenia parí izolácia plochých pultových striech. Tam, kde nie je do priestoru strechy možný vstup doporučujeme zhotoviť revízny otvor. Ďalšie rozsiahle využitie technológie je pri izolácii starších rodinných domov so sedlovou strechou a drevenou konštrukciou stropu. Povalu takéhoto domu nie je treba vypratávať. Dutinu je možné dodatočne zaplniť len z niekoľkých otvorov. Podkrovné stavby a novostavby sú tiež druhom stavby, ktoré s úspechom izolujeme. Naši odborníci vždy starostlivo zváži...

 • Zateplovanie plochých striech

  Zateplovanie plochých striech

  Ploché strachy najmä u starších stavebných objektov sú kritickým miestom pre priesak vody do objeku a únik tepla z objektu. Spoločnosť PARAPETROL, ako špecialista na izolácie, ponúka elegantné a efektívne odstránenie obidvoch problémov pri minimalizácii materiálových nákladov a stavebných prác. Riešením je zateplenie plochej strechy bez stavby konštrukcie krovu, ale iba pokládkou tepelnoizolačnej vrstvy - tvrdenej minerálnej vlny alebo polystyrénu s následnou vrstvou špeciálneho modifikovaného asfaltového pásu s farebným posypom. Mikroventilácia zaisťuje odvetranie, modifikácia zaisťuje pružnosť a farebný posyp pásu zaisťuje jeho odolno...

 • Zateplovanie fasád

  Zateplovanie fasád

  Spoločnosť PARAPETROL dodáva tepelno-izolačný systém KVK pre zateplovanie obvodových stien budou. Jedná da o kontaktný tepelnoizolačný systém. Ako izolanty sa používajú dosky z penového polystyrénu alebo minerálnych vlákien. Charakteristika: 1.)vonkajšia strana konštrukcie 2.)soklový profil 3.)super kleber KVK 4.)polystyrén alebo nobasil fasádny 5.)hmoždinka 6.)super kleber KVK 7.)armovacia tkanina 8.)penetračný náter 9.)šlachtená omietka KVK 10.)fasádna farba Pre stavebných živnostníkov a pre záujemcov o svojpocné zateplenie rodiných domkov spoločnosť PARAPETROL poskytuje bezplatné poradenstvo, spracovanie cenovej kalkulácie na m...

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  Úspory energie pri prevádzke administratívnej budovy, bytového alebo rodinného domu znamenajú zredukovanie spotreby realizáciou rozličných energeticky úsporných opatrení napr. tepelná izolácia obvdového plášťa budovy, výmena prípadne utesnenie dverí a okien, automatická regulácia a podobne. Každá budova je svojím spôsobom jedinečná a majitelia budovy majú rozličné plány na renováciu a rôzne požiadavky na zisk resp. maximálny čas návratnosti investícií z realizácie energeticky úspornych opatrení. Energetická náročnosť budov je okrem iných vplyvov závislá od tepelnotechnických vlastností stavebných konštrukcií, ktoré sa zabezpečuj...

 • Zateplovanie budov

  Zateplovanie budov

  - komplexné kontaktné (polystyrén, minerálna vlna) alebo odvetrané (Slovinyl Siding) zateplenie domov spojené s výmenou okien, dverí a komunikátorov - zameranie a vypracovanie cenovej ponuky zdarma - Vlastníme licencie na zateplovací systém nemeckého výrobcu BASF –MultiTherm a slovinského výrobcu Jubizol - Vykonávame výmenu vchodových okenných zostáv s vymurovaním a odstránením komínového efektu v panelových domoch - Odstraňovanie systémových porúch panelových domov - spolupracujeme so správcami a projektantmi pri vypracovaní žiadostí o finančné dotácie zo ŠFRB - Vykonávame termo a hydroizolácie plochých striech, vrátane klampiarskych prác,...

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov certifikovanými tepelnoizolačnými fasádnymi systémami (Etics). Stavby realizujeme dvoma systémami: - Bek Baustoffe, - Weber Teranova. Oba systémy patria do skupiny kontaktných systémov a vyhovujú najnovším technickým normám a predpisom. Zatepľujeme: - tepelnoizolačným fasádnym systémom s polystyrénom EPSF, - tepelnoizolačným fasádnym systémom s minerálnou vlnou MW. Naša spoločnosť vlastní všetky potrebné certifikáty a licencie, ktoré ju oprávňujú realizovať stavby týmito spôsobmi. Naša ponuka: - spolupráca pri príprave projektu, - pomoc pri riešení financovania stavebného zámeru, - profesionálne preveden...

 • Zateplovanie rodinných domov

  Zateplovanie rodinných domov

  Zaoberáme sa predovšetkým zateplovaním rodinných domov. Zateplovacie práce zahŕňajú nasledovné činnosti: - zabezpečenie lešenia a jeho následné postavenie - zrovnanie stien pred lepením izolácie (ak je to potrebné) - osadenie zakladacieho profilu - lepenie izolačných dosiek rôznych hrúbok a materiálov - nanesenie lepidla a následné vloženie sklotextilnej sieťky - vyhotovenie špaliet a šambrán - finálna úprava - demontáž lešenia, upratovacie práce

 • Zatepľovanie budov

  Zatepľovanie budov

  kompletné zateplenie domov certifikovanými zateplovacími systémami (ekolak, terranova, revco) alebo kombinovanými zateplovacími systémami (dodanými zákazníkom resp. prostredníctvom spoločnosti MIPPA s.r.o.). Kompletné zateplenie zahŕňa: - stavba lešenia - dodaj materiálu (polystyrén, lepidlo, sieťka, omietka) - možnosť výberu z veľkého množstva rôznych odtieňov omietky - miešanie omietok a predaj materiálu aj samostatne (bez práce) - zateplenie domu – nalepenie polystyrénu, sieťky, natiahnutie omietky

 • Služby - Zateplovanie budov

  Služby - Zateplovanie budov

  Kontaktné zateplovacie systémy sú vytvorené na základe princípu zosúladenia fyzikálnych vlastností lepiacej stierky, tepelnoizolačnej vrstvy, výstužnej stierky, sklotextilnej mriežky, podkladného náteru a povrchovej úpravy zabezpečujúcej ochranu voči poveternostným vplyvom. Dôvod prečo zateplovať budovy. Zateplovanie budov 1. Zníženie spotreby energie na vykurovanie 2. Zlepšenie tepelnej pohody zvýšením vnútornej povrchovej teploty stavebných konštrukcií. 3. Zlepšenie architektonického vzhladu budovy. Zásadné predpoklady úspešnosti zateplenia obvodových plášťov 1. Kvalitné projektové riešenie zatepľovania obvodových pláš...

 • Izolačné práce, zateplovanie striech a fasád

  Izolačné práce, zateplovanie striech a fasád

  Náterová izolácia EKOFLEX, EKOFLEX-PLUS * Izolácia použitím tekutej izolačnej hmoty Ekoflex: Ekoflex je pružná náterová hmota na báze upravenej cementovej zmesi. Ekoflex sa používa ako náterová hmota pre celoplošný náter na betón, potery, jadrové omietky a murivo. Vhodný ako premostenie vlasových trhlín, ako protikorózny a protikarbonatačný náter na betón. Je vhodný pre hydroizoláciu nových a starších konštrukcií, exteriéri a interiéri, nad a pod úrovňou terénu. Ekoflex je dobrý izolant na konštrukcie zadržiavajúce vodu /nádrže, vodojemy, atď./ ďalej pre hydroizoláciu kúpeľni, podláh, balkónov a striech. * Izolácie použitím as...

 • Zateplovanie

  Zateplovanie

  Prečo zatepľovať? Nízka energetická hospodárnosť a reálny stav bytového fondu na Slovensku spolu s ďalším rastom cien tepla posúvajú problematiku dodatočného zatepľovania do stále väčšej pozornosti nielen odborníkov v stavebnej praxi, ale aj širokej verejnosti. Primárnym efektom zateplenia objektu je výrazné zníženie spotreby tepla na vykurovanie. Zateplenie okrem aspektu ekonomického súvisí s ďalšími hľadiskami: energetickými začínajúc, cez hygienické až po estetické hľadisko. Uplatňovanie zatepľovania je významným faktorom pri obnove existujúcich budov. Energetické hľadisko Z výsledkov meraní je zrejmé, že úniky tepla obvodový...

 • Zatepľovanie fasád

  Zatepľovanie fasád

  Ponúkame zatepľovanie budov certifikovaným systémom Weber – Terranova, Baumit, Kremix. Investorom ponúkame finančné poradenstvo, koordináciu a tvorbu projektovej dokumentácie, inžiniersku činnosť spojenú s prípravou a realizáciou stavby. Vypracovanie žiadostí na úvery, alebo nenávratné finančné príspevky z EÚ, štátneho fondu rozvoja bývania, obnovu bytových domov, programu zatepľovania. Vysokokvalitnú a odbornú stavebnú realizáciu v zmysle náročných technických regúl EÚ. Zateplením obvodového plášťa získate okrem nového estetického vzhľadu aj zníženie spotreby potrebnej na vykurovanie o 40-60%. Obvodový plášť dostáva väčšiu odolnos...

 • Fasádne zatepľovanie

  Fasádne zatepľovanie

  Zateplenie budov prináša mnoho benefitov, tie najdôležitejšie však sú technická kvalita diela a vizuálna hodnota vytvorená novou fasádou. Zateplenie fasády je nutné voliť podľa konštrukcie obvodovýchj stien (ich hrúbky a materiálu). Zateplenie fasády znižuje náklady na vykurovanie budov v niektorých prípadoch až o 35%. Obvodový plášť má veľkú plochu, a preto sa môže veľkou mierou podieľať na tepelných stratách celého objektu.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Súhlasím so spracovaním kontaktných údajov. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Služba je bezplatná a nezáväzná.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Zatepľovanie budov 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.