Reštaurácia

ReštauráciaReštaurácia 2Reštaurácia 3Reštaurácia 4Reštaurácia 5

Nájdete nás v príjemnom prostredí Rusoveckého parku, hneď vedľa kaštieľa, v budove stálej scény Slovenského ľudového umeleckého kolektívu. K dispozícii je i posedenie vonku, pod krytou terasou, s výhľadom na park a dve petangové ihriská, na ktorých si môžete bezplatne zahrať. V sobotu a v nedeľu pripravujeme špeciality na drevenom uhlí. Máme vybudovaný bezbariérový prístup a parkovisko pre vyše sto áut.

- pravidelné denné menu
- organizovanie spoločenských a firemných podujatí
- cattering, kapacita do 500 osôb
- na objednávku živá hudba
- objednávka hodov, zabíjačiek
- k dispozícii videoprojekcia
- kapacita reštaurácie 60 ľudí, terasy 80 osôb


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.

 • Reštaurácia cafe-bar

  U nás radi privítame nielen pivárov, ale aj celú rodinu, pretože na svoje si tu prídu všetci. Chutné raňajky, obed alebo večeru pripravíme pre rodičov, ale aj pre deti, ktoré si vyberú z nášho detského menu.

 • Reštaurácia

  Hotelová reštaurácia sa nachádza na prízemí hotela a má celodennú prevádzku. Raňajky, obedy a večere sa podávajú na základe výberu z jedálneho lístka. V ponuke je aj obedové menu od pondelka do nedele.

 • Penzión - Reštaurácia BERNADETTA

  Penzión - Reštaurácia BERNADETTA

  - Ubytovanie - Rodinné oslavy - Plesy - Svadby - Disco - Živá cimbálová muzika - Vynikajúca kuchyňa - Príjemné posedenie

 • Reštaurácia vo Fiate

  Reštaurácia vo Fiate

  Reštaurácia sa vďaka svojej 13 ročnej tradícii zapísala do pamäti návštevníkov predovšetkým kvalitnými službami a vynikajúcou kuchyňou.Máme dva typy obedového menu:závodné(7druhov)a XXL (5druhov).už od 3,30€. Z dôvodu rastúceho dopytu po našich službách, rozšírila reštaurácia svoju činnosť o spoločenské akcie: Bankety, recepcie, svadby stužkové či iné spoločenské podujatia zrealizujeme podľa predstáv a požiadaviek zákazníka na vysokej profesionálnej úrovni. ponúkame rozvoz obedov do firiem.

 • Reštaurácia

  Reštaurácia Gaudio - s kapacitou 120 osôb na sedenie, rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku miestnosť, vybavená s audio a video technikou ( 5 veľkoplošných TV ) s možnosťou organizovania školení, svadieb - Vám ponúka kvalitnú kontinentálnu kuchyňu vždy z čerstvých surovín. Free WiFi. Súčasťou reštaurácie je aj letná terasa s kapacitou 60 osôb.

 • Reštaurácia

  Ubytovaní hostia majú zľavu 5% pri konzumácii v reštaurácii hotela. V príjemnom prostredí našej hotelovej reštaurácie je Vám k dispozícii profesionálny personál. Ponuka jedál siaha od tradičných slovenských špecialít k medzinárodným jedlám. Vyskúšajte aj široký výber kvalitných slovenských a zahraničných vín.

 • Reštaurácia V siedmom nebi

  Reštaurácia V siedmom nebi

  Pri budovaní našej farmy sa zrodilo želanie milovníkom rýb ponúknuť čerstvo chytené a chutne pripravené ryby v primeranom prostredí. Tak vznikla reštaurácia V siedmom nebi . Má kapacitu 45 miest a zimnú záhradu s 45 miestami, s fantastickým pohľadom na rybníky a chovné žľaby. V tejto reštaurácii si príde na svoje každý milovník sladkovodných rýb. U nás sa prosto cítite ako v siedmom nebi ... Mnoho špecialít V reštaurácii máte možnosť ochutnať všetky nami vypestované ryby: pstruhov, kaprov, sivoňov a sumcov (posledných dvoch zavislých ob sezóny) a jeseterov. Prípravu týchto exkluzívnych jedál nám zostavil známy rakúsky kuchár. Ale aj...

 • 507 - Reštaurácia Dolný Kubín - Bysterec

  507 - Reštaurácia Dolný Kubín - Bysterec

  Budova reštaurácie sa nachádza v centre mesta Dolný Kubín - časť Bysterec. Je kompletne vnútorne rekonštruovaná a pozostáva z jedného nadzemného a jedného podzemného podlažia. Na nadzemnom podlaží sa nachádza reštauračná časť, salóniky, bar, sociálne zariadenia, kuchyňa, sklady a zázemie pre personál. Zo strany parku je k budove pristavaná priestranná krytá terasa.Pozemné podlažie je prístupné samostatným vstupom, obsahuje vináreň so zázemím a kotolňu. Zastavaná plocha objektu 479 m2, terasa 58 m2, pozemok 1112 m2. Pekné prostredie, dobrý prístup, umiestnené v živej zóne, v okolí sa nachádzajú rôzne rekreačné a športové možnosti. ...

 • Reštaurácia Bratislava, Horský park

  Reštaurácia Bratislava, Horský park

  Ponúkame na predaj reštauráciu nachádzajúcu sa na Lovinského ulici v Bratislave (Horský park). Predmetom predaja sú dve samostatné budovy a to reštaurácia a susediaci rodinný dom. V objekte reštaurácia je dvojpodlažná reštaurácia, bar, terasa, kuchyňa, sklady a administratívne priestory. Budova prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2008. Nové rozvody plynu, elektriky, vody, kúrenia, nové okná, podlahy, obklady, dlažby, sanita, nové vnútorné zariadenie reštaurácie, baru, kuchyne a skladov. Reštaurácia má kapacitu 56 miest, 18 terasa, bar 5. Celkové zariadenie a štruktúra reštaurácie je prispôsobená klientom, ktorý milujú dobré jedlo, majú radi n...

 • Slovenská reštaurácia

  Slovenská reštaurácia

  Už z názvu je zrejmé, že reštaurácia je zariadená nábytkom v štýle slovenskej kuchyne, vyrezávanými drevenými obrazmi ako aj maľovaným keramickým riadom. Je známa typickými slovenskými jedlami ako sú halušky s bryndzou, kapustou, syrom a klobásou, rôzne pirohy a šúľance s makom. Veľmi obľúbené sú špeciality našej kuchyne ako sú Brezniansky oheň, Tajomstvo slovenskej kuchyne, Sedliacky rezeň. Okrem jedál na objednávky zabezpečujeme závodné stravovanie pre okolité firmy a organizácie. Zabezpečujeme organizovanie spoločenských akcií ako sú svadby, kary, jubileá, stretnutia a rôzne oslavy.

 • Reštaurácia penziónu

  Reštaurácia penziónu

  Súčasťou penziónu je štýlová reštaurácia, ktorá ponúka široký sortiment slovenských a iných špecialít. Ubytovaní hostia majú možnosť stravovania formou polpenzie: - raňajky - švédske stoly - večera - polievka, hlavné jedlo, dezert

 • Reštaurácia VERITAS

  Reštaurácia VERITAS

  Srdečne Vás vítame na stránkach reštaurácie Veritas. V reštaurácii Veritas zabezpečujeme rôzne spoločenské akcie, svadby, stužkové slávnosti, oslavy, firemné večierky v príjemnom prostredí rodinného krbu. K dispozícii je veľkoplošné projekčné plátno a profesionálne ozvučený tanečný parket. Kapacita reštaurácie je 100 miest.

 • Reštaurácia hotela Bankov - Lujza restaurant

  Reštaurácia hotela Bankov - Lujza restaurant

  Otvorené sedem dní - obedy a večere Každý deň v ponuke Gurmánske denné menu v hodnote 5 Eur. Radi vás privítame v našej reštaurácii s výbornou kuchyňou, ktorá je pripravená uspokojiť aj tých najnáročnejších hostí. Podľa vlastného želania si môžete vybrať zo širokej ponuky tradičných jedál slovenskej kuchyne, pochúťok zo zveriny, exotických alebo vegetariánskych jedál.

 • Lietadlo reštaurácia, ubytovanie, pizzéria, športová hala

  Lietadlo reštaurácia, ubytovanie, pizzéria, športová hala

  V našom areáli sa nachádzajú tri objekty. V prvom z nich je umiestnené reštauračné zariadenie s kapacitou 60 miest vo vnútri reštaurácie v lietadle a 25 miest na letnej terase. Slúži klientom na stravovacie služby. Jadro druhého objektu tvorí krytá hala o rozmeroch 41 x 20 m. Ponúka široké možnosti využitia, jednak na športové aktivity, zároveň umožňuje usporadúvanie rôznych spoločenských akcií. Jaj nespornou výhodou je možnosť automatického vytiahnutia jednej z bočných stien haly, čim sa umožní prepojenie interiéru a exteriéru objektu. V prednej časti sú ubytovacie priestory tvorené 7 trojlôžkovými izbami a pizzeria s barom. Kapacita p...

 • Naša reštaurácia

  V našej reštaurácii Vám ponúkame jedlá, ktoré su pripravované z najkvalitnejších surovín. Na požiadanie Vám pripravíme jedlá technikou Sous Vide / pochádza z Francúska. Pri príprave nevznikajú škodlivé látky, jedlo sa varí veľmi šetrne pri nízkej teplote. Takto pripravujeme nielen mäsové jedlá ale aj zeleninu, zemiaky, ktoré si zachovávajú svoju vlastnú chuť a príjemnú textúru. V ponuke jedál máme aj regionálne špeciality bryndzové halušky, pirohy, šúlance. Ako dezert domáce koláče a u nás vždy čerstvú denne vyrábanú zmrzlinu.

 • Reštaurácia a rodinné oslavy

  Prenechajte Vaše starosti s organizáciu svadobnej hostiny na nás. Od samého začiatku až po koniec budeme súčasťou Vášho veľkého dňa: Poradíme s výzdobou, zostavením slávnostného menu, samotným priebehom svadobnej hostiny od príchodu do nášho zariadenia. Zabezpečíme pre Vás: kvetinovú výzdobu a cateringové služby pre hostí u Vás doma, svadobného koordinátora, dopravu, svadobné oznámenia, menovky na stoly, malé darčeky pre hostí, zákusky, torty, hudbu živú alebo DJ, starejšieho, ktorý dodá svadbe neopísateľnú atmosféru, fotografa, kameramana.

 • Reštaurácia a firemné oslavy

  Oslávte u nás so svojimi najbližšími promócie, oslavy jubileí, detské oslavy, všetky šťastné ale aj tie menej šťastné dni. Podľa Vašich predstáv zostavíme slávnostné menu, poradíme pri výbere výzdoby, organizácie a na koniec aj realizácie Vašej oslavy.

 • Reštaurácia a firemné eventy

  Pozvite svojich obchodných partnerov na obed alebo večeru. Dva na sebe nezávislé rokovacíe priestory. Pri zostavení školského sedenia je to Club s kapacitu 25 miest a jedáleň s kapacitou 35 miest. Výhodou je denné osvetlenie, tiché prostredie, parkovanie v areály, možnosť ubytovania pre 20 osôb. Podľa Vašich požiadaviek zabezpečíme: kávový servis, drobné občerstvenie, obedy, večere, švédske stoly. Zrealizujeme školenia, firemné porady, firemné večierky a slávnostné večere pre Vás a Vašich obchodných partnerov.

 • Reštaurácia Gava

  Pozývame Vás do našej novootvorenej, nefajčiarskej reštaurácie, ktorá sa nachádza na Borekovej ulici č. 58/A v Podunajských Biskupiciach. Sme situovaní v tichej lokalite rodinných domov takže určite Vás nebude rušiť hluk z priľahlých ciest.K dispozícii je tiež letná terasa, ktorá sa nachádza vo dvore reštaurácie. Ponúkame hlavne domácu kuchyňu, ktorá je vo všeobecnosti veľmi obľúbená u našich zákazníkov. V týždni ponúkame denné menu od 11:00 hod. do 15:00 hodiny. Možnosť usporiadať firemné akcie, kary, oslavy atď. TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU !

 • Reštaurácia GULLFOSS

  Reštaurácia Gullfoss sa nachádza v blízkosti centra Bratislavy na Čulenovej ulici 5. Je moderne zariadená, má 3 veľkoplošné obrazovky a kvalitnú audiovizuálnu techniku. Reštaurácia má kapacitu 75 osôb. Je vhodná na organizovanie svadieb, popromočných posedení, rodinných osláv, ale aj firemných stretnutí. Je tu možnosť uzavretej spoločnosti, keďže máme 2 samostatné salóniky s kapacitou 8 a 10 osôb, ktoré sú vhodné aj na obchodné rokovania. V klubovej časti sa dá hrať biliard. V ponuke máme kvalitné vína s prívlastkom z rôznych regiónov Slovenska a Moravy a širokú škálu cigár.

 • Reštaurácia a pizzeria

  - 5 druhov MENU - 38 druhov pizza

 • Reštaurácia Jánošíkov dvor

  Nefajčiarska reštaurácia určená pre milovníkov dobrého jedla a slovenských gurmánskych špecialít s tradičnou slovenskou kuchyňou. Je obľúbeným miestom posedení v uzavretej spoločnosti. Samostatná suterénna miestnosť je vykladaná kameňom v kombinácii s drevom. Je vhodná pre uzavretú spoločnosť s kapacitou max. 32 osôb. V reštaurácii je možné usporiadať firemné akcie, narodeninové, promočné, prípadne iné rodinné oslavy a spoločenské stretnutia. Nakoľko sa takéto stretnutia nezaobídu bez detí a starých rodičov , naša reštaurácia je vhodným miestom pre ich usporiadanie, pretože ani pri uzatvorenej spoločnosti sa vo vnútorných priest...

 • Reštaurácia, pohostenie

  Reštauráciu dal postaviť majiteľ Košického pivovaru a sladovne Konštantín Braunebl pravdepodobne okolo roku 1885 ako zájazdový hostinec pre košických mešťanov v lesoparku pri meste. Reštaurácia prešla storočiami rukami mnohých majiteľov, alebo nájomcov. Jedným z nich bol chýrny košický majster mäsiar a údenár Adolf Freundenfeld, ktorého výrobky získali medaily na svetovej výstave v Paríži v roku 1909. Freundfeldovci si prenajímali Baránok až do roku 1939. Z tohto obdobia je aj budova ktorá sa zachovala do súčasnosti ( pôvodná drevená stavba zhorela približne v roku 1937).

 • Program Reštaurácia

  Program vhodný pre reštaurácie, pizzérie, jedálne a bary. Uľahčí vám kontrolu personálu a poskytne údaje pre finančné vyhodnocovanie chodu podniku. Pre jeho prácu je nevyhnutné mať zakúpený program Skladová evidencia. · Kalkulácie jedál na ľubovoľný počet porcií. Jedlo sa môže skladať zo surovín, polotovarov aj tovarov. Výpočet čistej hmotnosti. Súčasťou kalkulácie je pracovný postup. Kalkulácie jedál sú spracované tak, aby ste ich mohli použiť ako podklad pre kuchárov na výrobu jedál. · Evidencia denných menu na ľubovoľný počet dní · Vzorové pracovné postupy - často sa opakujúce pracovné postupy môžete uložiť ako vzo...

 • Reštaurácia a disco bar

  100P BAR vznikol v zrekonštruovanom rodinnom dome. Odvtedy neustále naberá na príťažlivosti, dynamike a sile najmä vďaka mnohým stavebným a marketingovým zmenám a vylepšeniam. No hlavne vďaka vám sa stal vyhľadávaným miestom všetkých vekových kategórií pre stretávanie sa so starými aj novými priateľmi v jeho jedinečnej atmosfére a pohode. V stopke skrátka vždy nájdete svojich priateľov a nových známych ... Na výber ponúkame veľké množstvo alkoholických aj nealkoholických nápojov, cukroviniek a v letnom období aj chutné jedlá priamo z grilu. V súčasnosti prevádzkujeme: 100P BAR: hlavný bar v prednej časti (kapacita 30 ...

 • Reštaurácia a zimná záhrada

  Hotelová reštaurácia a zimná záhrada sú zariadené v ľahkom tóne. Bohatý jedálny lístok ponúka širokú škálu špecialít slovenskej i medzinárodnej kuchyne, pričom sa kladie dôraz na rozmanitosť použitých surovín a zdravú výživu. Chceli by ste sa dozvedieť viac? Prezrite si našu kompletnú ponuku v sekcii Hlavné menu Nápojový lístok. Reštaurácia a zimná záhrada má zriadenú vinotéku s vínami z celého sveta. Príjemné prostredie štýlovej reštaurácie je doplnené umeleckými dielami.

Poskytujete autobusovú dopravu?

Poskytujete autobusovú dopravu?

Zaregistrujte sa teraz a kontaktujte zákazníkov už dnes.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 

Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky. Prevádzkovateľ neoveruje aktuálnosť publikovaných informácií a/alebo grafických ukážok pri ponukách. Vašu požiadavku spracujeme, s možnosťou bezplatného a nezáväzného vyhľadania vhodného dodávateľa.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Reštaurácia 2004 - 2023 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.
Nastavenie súborov cookies

Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Pre analýzu návštevnosti a zlepšenie fungovania našej webovej stránky by sme tiež radi využívali dobrovoľné cookies (non-essential). Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas. Podrobnejšie informácie o cookies, ktoré používame, nájdete v časti Zásady používania súborov cookie

Nevyhnutné cookies - vždy zapnuté

Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú na uchovávanie Vašich produktov v košíku. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.

Analytické cookies

Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu našej webovej stránky a našich reklamných kampaní. Pomocou nich určuje počet návštev. Dáta získané pomocou týchto cookies spracúvanie bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétneho užívateľa webovej stránky.