Tax declaration made easy

TaxMe is a CD which helps people from Bern to fill in their taxes form correctly.

The light CD dispenser with the slim, witty design occupies little counter space in municipal offices. It is easy to refill, stable and catches the eye of visitors.

The case is made of E-flute corrugated board litho-laminated on both sides with 4-colour offset printed, lacquered duplex 230g/m2. The display was delivered to the communes pre-assembled and pre-filled.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Poistenie zodpovednosti za škodu pre firmy, živnostníkov - taxikári

  Na požiadavky, ktoré neuverejnia korektné telefónne číslo nebudem reagovať! Spolupracujem so všetkými poisťovňami. Na vypracovanie ponuky potrebujem vedieť IČO a mať odfotenú alebo naskenovanú koncesnú listinu. Patríte medzi výrobné, obchodné spoločnosti, spoločnosti poskytujúce služby alebo iné združenia? Ste živnostníkom alebo podnikáte ako fyzická osoba, ktorá vykonáva poľnohospodársku výrobu? Ponúkam Vám poistenie zodpovednosti za škodu právnických a podnikajúcich fyzických osôb. POISTENIE ZODPOVEDNOSTI ZA ŠKODU SPÔSOBENÚ PREVÁDZKOVOU ČINNOSŤOU A VADNÝM VÝROBKOM Každý zodpovedá za škodu, ktorú spôsobí inému bez roz...

 • Taxi služba

  Na telefonickú objednávku sa s nami odveziete za 0,53 €/Km Z Bratislavy na letisko Schwechat od 50 € We can speak English and German as well

 • Nákladné taxi

  Nákladné taxi

  Pristávanie vozidla pri nákupných domoch (hornbach, kika, ikea, jysk, baumax..pod) nákladka a vykladka vami kúpeného tovaru alebo materiálu

 • Primeme šoférov do taxislužby

  Primeme šoférov do nášho týmu.

 • Taxi služba

  Taxi služba

  PONUKAME VNUTROSTATNU A MEDZINARODNU PREPRAVU OSOB OSOBNYM VOZIDLOM.PRE VASICH ZAMESTNANCOV,OBCHODNYCH PARTNEROV,KLIENTOV... LEVICE/BRATISLAVA-60€ LEVICE/VIEDEN-70€ LEVICE/BUDAPEST-70€ LEVICE/PRAHA-210€ ZVOLEN/VIEDEN-130€ BANSKA BYSTRICA/VIEDEN-140€ CENA JE ZA AUTO TAM AJ SPAT.CENOVU PONUKU VAM VYPRACUJEME NA ZAKLADE VASICH KONKRETNYCH POZIADAVIEK.

 • Poprad TAXI

  Poprad TAXI

  Popradská taxislužba, medzinárodné letiskové transfery (Vienna, Bratislava, Košice, Žilina, Kraków...), preprava pre firmy, hotely a reštaurácie, preprava na svadby a oslavy, možnosť prepravy mikrobusmi a autobusmi, prenájom vozidiel s vodičom, poznávacie zájazdy po Vysokých Tatrách a Spiši.

 • Taxislužba za skvelé ceny

  TAXI EU: Preprava osôb do krajín EU, preprava zákazníkov na letiská Viedeň, Budapešť, Praha. TAXI SK: Preprava osôb v rámci SR, preprava na obchodné stretnutia, školenia, služobné cesty. TAXI BRATISLAVA: Preprava osôb v rámci Bratislavy za vopred garantovanú. SENT ponuka: Prepravu osob v SR i EU (napr.letisko Vieden iba 39 EUR) Vopred garantovane ceny v Bratislave (uz od 4,40 EUR) Expresne dorucenie zasielky v priebehu toho isteho dna Komfortne klimatizovane vozidla i viacmiestne mikrobusy Objednávanie taxi i kuriéra na jednom telefónnom čísle Online objednávanie cez webovú stránku Možnosť objednať vozidlo niekoľko dní vopred

 • TAXI - osobná preprava osôb

  Ponúkame v rámci bratislavy jednu jazdu za 5-€, mimo BA 0,50-€ za 1km, Bratislava - Schwechat : 35.-€. Pristavenie vozidla do 30 min. od objednávky

 • Nonstop taxi služba, kuriérske služby, prenájom vozidiel aj s vodičom po Slovensku a celej Európe.

  Poskytuje služby už od roku 2000. Naša spoločnosť je zameraná na prepravu osôb na medzinárodné letiská, transfery po celej Európe. Prioritou našej taxislužby je maximálne uspokojiť potreby zákazníkov. Radi Vám poskytneme maximálny komfort a bezpečnosť. Na prepravu používame vozidlá renomovaných značiek ako je MERCEDES-BENZ , BMW , AUDI , VW. Sú to vozidlá minimálne strednej triedy s vysokou mierou bezpečnostných prvkov, ako sú napríklad ABS, ESP, BAS , airbag . . . . Samozrejmosťou každého auta je klimatizácia, na požiadanie aj DVD prehrávač. V galérii nájdete fotografie. Ceny sú upravené tak, aby sme mohli splniť Vaše očakávania o kvalitne...

 • Osobná preprava taxi tax sk

  Osobnú prepravu poskytujeme 24 hodín denne 7 dní v týždni. Nakoľko sme NONSTOP on-line, po vypracovaní cenovej ponuky, osobnej konzultácii s klientom a potvrdení objednávky garantujeme v rámci voľných kapacít, že do 30 minút Vám zabezpečíme vozidlo k Vašim dverám. Osobnú prepravu zabezpečujeme výhradne novými vozidlami značiek Volkswagen Golf VI GTD a Škoda Octavia kombi RS, ktoré sú vybavené v maximálne komfortnom prevedení. O Vašu príjemnú a spoľahlivú prepravu sa postarajú naši profesionálni vodiči, ktorým nechýba profesionalita, dlhoročná prax a neposlednom rade ľudský prístup. Na výber máte aj ženy vodičky s dlhoročnou odborn...

 • Kuriér taxi

  Firma TAXI TAX ponúka NONSTOP aj kuriérske služby, ktoré sú určené prevažne firemným a súkromným klientom, ktorí potrebujú urgentne doručiť zásielky v rámci Bratislavy, Slovenskej republiky ako aj EÚ. Do 30 minút po telefonickej objednávke Vám garantujeme vozidlo v rámci voľných kapacít.

 • Svadobn?© taxi

  V???? svadobn?? de?? je spojen?? s veÄ?k??m mno??stvom pr?­prav ako s?? ??aty, hostina, priestory Ä?i v??zdoba, preto by ste nemali zabudn???? ani na rozvoz svadobn??ch host?­. NakoÄ?ko odchod zo svadobnej hostiny je pre ka??d?©ho hos??a individu??lny, pon??kame V??m rozvoz na??imi nov??mi komfortn??mi vozidlami Golf VI GTD a ? koda Octavia RS, ktor?© svojou eleganciou spÄ???aj?? v??etky Va??e oÄ?ak??vania.

 • Animal friendly taxi

  Firma TAXI TAX SK prepravuje spolu s majiteľom aj psi a mačky v rámci územia Slovenskej republiky. K preprave Vašich zvieracích miláčikov Vám vieme zabezpečiť prenosky a prepravky, špeciálny poťah na sedačky či bezpečnostné pásy pre psov do 10 kg.

 • Limo Airport Taxi

  Tuto službu poskytujeme pre firmy, podnikateľov, ktorí potrebujú ušetriť svoj čas a chcú stihnúť viac, ako len riadiť vlastné vozidlo. Preto sme schopní poskytnúť viac, ako len služby osobného vodiča, ale aj profesionálny prístup a komunikáciu v cudzom jazyku.

 • DRINKAUTO – odvoz vlastným vozidlom (drink taxi, drink and drive, drink sos)

  Zabezpecime odvoz auta v pripade pozitia alkoholu, alebo pri neschopnosti viezt motorove vozidlo. Poznate nas ako : drink and drive, drink taxi, drink sos. Predchadzajte zbytocnym problemom a usetrite vas cas a peniaze.

 • Britax Adaptér na autosedačky BABY-SAFE Plus

  Adaptér autosedačky BABY-SAFE Plus na kočíky Britax.

 • Britax báza pre druhú autosedačku na B-DUAL

  Kovový rám na uchytenie druhej autosedačky pre kočík B-Dual.

 • Taxi - airportservice

  Taxi - airportservice

  Osobná doprava na urovni! Letisko, hotel, dovolenka i minibusom.

 • Spolujazdec v športovom, pretekárskom vozidle na pretekárskej dráhe - RACETAXI

  Chcete zažiť spolujazdu vo vozidle Tiger, Ferrari, alebo v otvorenom prototype ADR na pretekárskom okruhu? Málokedy môžete zažiť niečo podobné. Posadíte sa na miesto spolujazdca a vedľa skúseného pilota si vychutnáte rýchlu jazdu na okruhu. Zaručený adrenalín pre každého. Každému zákazníkovi bude poskytnutá pretekárska prilba, ale samozrejme môžete si priniesť aj vlastnú. Dĺžka jazdy je cca. 16 - 18 km, podľa typu dráhy. Spolujazdec musí mať minimálne 12 rokov a výšku 150 cm. Aj tento zážitok môžete darovať priateľom, kamarátom, kolegom vo forme darčekovej poukážky.

 • Airport taxi & hotel taxi

  Airport taxi & hotel taxi

  Zabezpečíme Vám dopravu z letiska a na letisko, dopravu do hotelov, z autobusových a železničných staníc. Odvezieme Vás na letisko v Bratislave, v Košiciach, vo Viedni, v Brne, v Budapešti, v Ostrave a v Prahe, ale aj kdekoľvek inde v Európe. Za prepravu batožiny pri transferoch neplatíte. Ponúkame Vám možnosť ísť s nami čakať, alebo odprevadiť svojich blízkych na letisko či stanicu úplne zadarmo.

 • Diaľkové taxi

  Diaľkové taxi

  Dlhodobo sa zaoberáme diaľkovými cestami a prenájmom vozidiel s vodičmi. Naše ceny sú nižšie ako ceny bežných taxislužieb. Oproti taxislužbám sú však naše služby nadštandardné. Ponúkame Vám zdarma možnost rozšírenia bežnej výbavy vozidla. Viac o doprave osobnými vozidlami.

 • Preprava taxi, minibus

  Zabezpečíme Vašu prepravu vozidlom formou TAXI , aj minibus ...

 • TAXISS - osobná a nákladná doprava v Novej Bani.

  TAXISS - osobná a nákladná doprava v Novej Bani.

  Ponúkame Vám prepravu osôb, nákladu a zásielok minibusom Peugeot Expert 8+1 po území Slovenskej a Českej republiky. Poskytujeme prepravu osôb do kúpeľov, nemocníc, wellness, termálnych kúpalísk, na chaty, hory, zájazdy, výlety, folklórne slávnosti, dovolenky, športové podujatia, doprava lyžiarov do lyžiarskych stredísk, pracovné cesty, preprava firemných zásielok, súkromné akcie, promócie, svadby, nákupné trhy v Poľsku, návštevy pamätihodností (hrady, zámky), letiská (Bratislava, Praha, Ostrava, Košice, Poprad, Sliač) a podobne. Možnosť pripojiť k minibusu nákladný príves brzdený s plachtou. MINIBUS NIE JE VYBAVENÝ KLIMATIZÁCIOU ! ...

 • Dialkova taxisluzba

  Preprava na letisko Schwechat a na ostatné medzinárodné letiská, diaľkové taxi, business preprava, svadobný servis. Preprava autami Mercedes-Benz.Preprava mikrobusmi Mercedes-Benz VIANO. Online objednávkový systém. Akceptácia kreditných kariet. Pre firmy platby faktúrou.

 • Flashtaxi - nákladné taxi

  Flashtaxi - nákladné taxi

  Potrebujete prepraviť zakúpený nábytok, spotrebiče, materiál (nie sypky!!!)... sme tu pre Vás. Ponuka platí pre Košice a okolie. Odvezieme Vám tovar do 7,5 t.

 • Jazda na Formule, jazda na Ferrari, jazda v Race Taxi

  Jazda na Formule, jazda na Ferrari, jazda v Race Taxi

  Hladáte zaujímavý darček, pri ktorom stúpne hladina adrenalínu a na ktorý sa nezabúda, alebo sami chcete zažiť super zážitok? Chcete aby sme Vám zorganizovali zaujímavú firemnú akciu s našimi vozidlami? Tak potom ste u nás správne.

 • Tlač taxi bločkov

  Tlač taxi bločkov

  Taxikári!!!Ponúkame Vám tlač taxi bločkov už od 56 blokov. Formát: 13x8 cm Materiál samoprepis CF, ČB, 80g ofset Farebnosť 3+0 V bloku 100 listov 56 blokov: 68,-SK/blok (2,26 €) 104 blokov: 54,-SK/blok (1,79 €) 200 blokov: 41,-SK/blok (1,36 €) Ceny sú s DPH, bez grafiky a dopravy. Dodanie 7-10 dní.

 • Taxi služba nonstop

  •Ponúkame bezpečný a rýchly prevoz preskúšanými vodičmi nielen v okolí Dolného Kubína. •Výhodná cena pri preprave na letiská. •Na objednávku 9 – miestne vozidlo. •Už nemusíte čakať na dovoz Vášho nábytku, elektra, stavebnín a.i. – objednajte si taxi spolu s prívesným vozíkom. •Na prenájom prívesný vozík a strešný box vhodný aj pre lyže.

 • Taxi

  Taxi

  taxi služby

 • THE WILD ONES - Death & Taxes

  THE WILD ONES - Death & Taxes

  Pánske tričko s krátkym rukávom TWO.

 • Fototechnika Pentax

  Veľkoobchodný a maloobchodný predaj fotografických a optických prístrojov a príslušenstva značky PENTAX. Autorizované servisné stredisko značky PENTAX pre SR.

 • Magnetická tabuľa - 120.0 (including 19 % tax)

  Prírodný ELOX 760 x 910 x 15 mm

 • Flyerbox - 159.0 (including 19 % tax)

  Prírodný ELOX 950 x 265 x 80 mm

 • Flyerbox - 139.0 (including 19 % tax)

  Prírodný ELOX 800 x 265 x 80 mm

 • Informačná vitrína - 385.0 (including 19 % tax)

  Prírodný ELOX 950 x 1350 x 60 mm

 • Informačná vitrína - 357.0 (including 19 % tax)

  Zlatá ELOX 800 x 950 x 60 mm

 • Informačná vitrína - 416.0 (including 19 % tax)

  Imitácia dreva 800 x 950 x 60 mm

 • Informačná vitrína - 368.0 (including 19 % tax)

  Čierna RAL 800 x 950 x 60 mm

 • Informačná vitrína - 345.0 (including 19 % tax)

  Súčasťou balenia je montážna sada pre upevnenie na stenu a 20 ks magnetov. Dovoz na území Slovenska zdarma.

 • Taxislužby a kuriérske služby za skvelé ceny

  SENT poskytuje služby v oblasti prepravy osôb/taxislužieb a kuriérskych služieb v rámci Bratislavy, Slovenskej republiky a EU. Máme 3 hlavné ciele, ktoré nás robia na trhu jedinečnými: 1. Poskytovať služby za najlepšie ceny (napr. Bratislava - letisko Schwechat len 37 €) 2. Vopred garantované ceny - (napr. cesta z Dúbravky do Karlovej Vsi je za pevnú cenu - nepoužívame taxameter) 3. Slušné a profesionálne správanie

 • Luxusná taxislužba

  Taxislužba v Prešove ale aj jeho okolí. Potrebujete sa dostať na letisko, obchodné rokovanie, či iné miesto? Neváhajte využiť našu ďalšiu službu v ponuke. Luxusná taxislužba je tu pre Vás! Doprajte si bezpečnosť, luxus a pohodlie práve s nami!

 • Non stop taxi služba

  Nová služba v okrese Partizánske. K dispozícii 8-miestny VW T5 Caravelle a 4-miestna škoda Octavia. Cestujte rýchlo, lacno a pohodlne.

 • Taxikárska euro peňaženka

  Kožená euro peňaženka pre taxikárov/čašníkov s mincovníkom pre 5 druhov euro mincí (čierny). Pracuje sa ešte pohodlnejšie ako s modelom z textilu, rovnako obsahuje opasok i zapínanie na magnety - teda už nič Vás nemôže zastaviť! :)

 • SYNTAX LINE 25

  Automatizované zařízení s elektronickým programováním na výrobu třmenů a profilového železa středních a velkých rozměrů s ohýbáním na jednom, resp. na dvou koncích a se zkracováním na míru až do délky 12 m. Linka Syntax Line 25 umožňuje kompletní, automaticky řízené zpracování (zkracování a tvarování) na jediném stroji, bez jakýchkoliv posuvů zpracovaného materiálu od jednoho stanoviště k druhému.

 • Taxi služba

  Spoločnosť sa zaoberá osobnou prepravou. Začiatky, tak ako v každej podobnej firme boli dosť ťažké, ale časom sa firma profilovala vo svojom packete služieb na veľmi slušnej úrovni. Kým v počiatku bol autopark firmy postavený na rôznych značkách automobilov, časom sa firma rozhodla pre stále sa skvalitňujúcu značku ŠKODA. V súčasnosti sa firma zaraďuje medzi popredných poskytovateľov tejto služby v Košiciach aj okolí. Autopark pozostáva z 15-tich vozov rôznych tried, takže pre zákazníka sa stačí iba rozhodnúť a bezpečne sa zviesť!

 • Doprava dodávkou BOXER TAXI - západ SK-EU

  Potrebujete teraz hneď, alebo proste lacno prepraviť tovar, sťahovať, alebo mať vybavené montážne vozidlo ? Štartujem na zavolanie, nemusíte mať autopark ani zamestnanca a to všetko len za 9-13 sk/km. Od roku 2010 nová služba i s možnosťou žiadať brigádnikov hneď s vozidlom, alebo k montážnej dielni i zariadené prespanie pre 3 pracovníkov na montáži. Zateplená skriňa, 230V 500W, notebook, navigacia, internet, plyn.kurenie, ťažné zariadenie na palube. SK-EU, BA-PN-SE-NR-DS-MA

 • TAXIslužba v BA a SK

  Poskytovanie služieb TAXI vrámci BRATISLAVY, SR a zahraničie. Transfer (doprava) na letiská, železničné a autobusové stanice v celej SR a EU. Platba možná aj bankokartamy VISA, MASTER, MAESTRO, AMERICAN ....

 • Nepravidelná osobná automobilová doprava a TAXI .

  Zabezpečujeme osobnú nepravidelnú dopravu, transfer na letiská, železničné stanice a TAXIslužbu. Kontakty a telefónne čísla pre objednávky na nete. Možnosť objednať cez telefón a mail...

 • Taxi

  Prijmem taxikarov.

 • Servis fiškálnych modulov AXIS,RETAX,FISCAL,FM40,PC kasy bez fiškálneho modulu

  Servis fiškálnych modulov AXIS,RETAX,FISCAL,FM40,PC kasy bez fiškálneho modulu


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Tax declaration made easy 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.