Open it quickly with Zip It

The goal was a single transport and sales packaging for the entire range of Toblerone products, in other words: to develop one design to fit all formats. The packaging had to be easy to tear open and afterwards still look clean and inviting so that consumers would have no hesitation or difficulty in removing the triangular bars from the packaging on the shelf.

This Zip It packaging provides a solution that fulfills all requirements. In addition, the contents are packed automatically. This folding box is an example of classic Shelf Ready Packaging. 100 mm from the lower edge there is a tear-open strip that is held in place by glued seals above and below.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Velký kvetináč OPEN M - COLORS pro interiér i exteriér

  Velký kvetináč OPEN M - COLORS pro interiér i exteriér

  Technický popis: výška: 800 mm x horní průměr: 800 mm x dolní průměr: 400 mm váha: 12,5 kg objem pro substrát: 103 litrů rezerva vody: 13 litrů Přednosti: dvoubarevnost, dvojí stěna, nízká hmotnost, rezerva vody, zcela recyklovatelný, velký objem pro substrát, jednoduchá montáž, stohovatelný. Volitelně doplňky pro: - stabilitu : kotvicí kříž (lze i vnitřně zatížit) - interiér : vodoznak Další tvary a velikosti v libovolné barvě RAL! Cena: 228,45 EUR

 • Zvýrazňovače Centropén hrubé 1,4 - 4 mm na papier

  Zvýrazňovače Centropén hrubé 1,4 - 4 mm na papier

  Ponuka zýrazňovačov CENTROPÉN na papier možnosť označovania textov a zvýraznenie ponuky. Farba: oranžová, žltá, bledo modrá,ciklamenová, rúžová, zelená,fialová, cena 0,49 EUR s DPH/ks. Pošleme aj na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul. 22 PAPIERNICTVO obaly v pasáži, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup z Vajanského ul.21 oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • RAYCHEM ochrana pred vytopením = TRACETEK – Detekcia úniku kvapalín ako vody, chemikálií, ropných lá

  RAYCHEM ochrana pred vytopením = TRACETEK – Detekcia úniku kvapalín ako vody, chemikálií, ropných lá

  Systém detekcie úniku kvapalín TraceTek bol vyvinutý firmou Raychem začiatkom 80. tych rokov minulého storočia a okamžite si získal veľké množstvo spokojných klientov od USA až po Shanghai.Detekcia úniku kvapaliny – TraceTek je univerzálnym, modulárnym systémom s množstvom vymeniteľných komponentov, ktoré môžu byť konfigurované podľa individuálnych potrieb klienta. Široké spektrum TraceTek poplachových modulov a modulárnych komponentov umožňuje jednoduchý prístup k monitorovaným parametrom. Čo tvorí systém TraceTek: - špeciálne snímacie káble s predĺženou životnosťou vďaka vodivým polymérom (najstaršie káble sú ...

 • Centropen FIX permanent nezmývatelný gulatý alebo zrezaný hrot.

  Centropen FIX permanent nezmývatelný gulatý alebo zrezaný hrot.

  Naša ponuka Centropén FIX permanent nezmývatelný s guľatým, alebo zrezaným hrotom. Farba: čierna, zelená, červená, modrá. Vhodné na fóliu, kameň, drevo, plast. odolné vode aj zotretiu . Nevhodné na bielu tabuľu. Nedá sa zotriet, len liehom a zostanú následne stopy po fixe. Popisovač s gulatým hrotom označenie - 8566 Popisovač so zrezaným hrotom označenie - 8576 Pošleme aj na Dobierku. Nájdete nás na pešej zóne, Hlavná ul.22, PAPIERNICTVO obaly, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota. Tu sa dá zaparkovať.

 • Ochrana dreva DUOPEN-EX

  Koncentrovaný prostriedok na prevenciu a dlhodobú ochranu dreva a muriva proti biotickým škodcom. Určený na preventívnu povrchovú i hĺbkovú impregnáciu drevených stavebných konštrukcií, krovov a ďalších stavebných prvkov zabudovaných v interiéry.

 • Otočný, výklopný, úhlový stůl na frézku upínací plocha 800x450, naklopení +-45 (13975.)

  Otočný, výklopný, úhlový stůl na frézku upínací plocha 800x450, naklopení +-45 (13975.)

  Název stroje: Otočný, výklopný, úhlový stůl na frézku upín. plocha 800x450, naklop.+-45 Katalogové číslo: 13975 Popis: EAN: 24308 Prodejní jednotka: ks Počet kusů skladem: 1 Hmotnost: 256 kg Cena: 38.000,- Kč

 • UNI TIP PLUS - Nízkopenivý neutrálny čistiaci a odmasťovací prípravok na strojné alebo ručné čisten

  UNI TIP PLUS - Nízkopenivý neutrálny čistiaci a odmasťovací prípravok na strojné alebo ručné čisten

  UNI-TIP PLUS – je vodou riediteľný prípravok s neutrálnym pH určený na čistenie podláh, zariadení, nábytku v priemysle, obchode, v komunálnej sfére, reštauráciach, hoteloch. Aplikuje sa čistiacimi strojmi alebo ručne mopmi a handrami, vhodný aj na čistenie pozinkovaných povrchov. UNI-TIP PLUS – je vodný roztok neiónových, anofotérnych látok, apolykarboxylatov. UNI - TIP PLUS - je parfémovaný

 • TEPO TIP - vysokopenivý čistiaci prostriedok na koberce a čalunený nábytok

  TEPO TIP - vysokopenivý čistiaci prostriedok na koberce a čalunený nábytok

  TEPO TIP vysokopenivý čistiaci šampón na koberce, podlahové krytiny a čalúnenie nábytku. Rozjasňuje farby čistených textílií. Výborné výsledky čistenia sa dosiahnu pri šampónovaní strojmi, ako aj pri ručnom čistení. Vysoká pena preniká hlboko do vlákien a účinne ich čistí. Zanechá koberce čisté a s príjemnou vôňou.

 • LAKOS - nízkopenivý čistiaci a odmasťovací prípravok na použitie v priemysle

  LAKOS - nízkopenivý čistiaci a odmasťovací prípravok na použitie v priemysle

  LAKOS – je tekutý nízkopenivý čistiaci a odmasťovací prípravok na umývanie podláh vo výrobných halách pomocou čistiacich strojov. Odstraňuje zvyšky mastnôt, voskov, farieb a náterov. LAKOS – obsahuje hydroxid draselný, amfotérne povrchovoaktívne látky a neiónové povrchovo aktívne látky. LAKOS – je žieravý prípravok.

 • MAX - vysokopenivý koncentrovaný čistiaci prípravok na umývanie riadu

  MAX - vysokopenivý koncentrovaný čistiaci prípravok na umývanie riadu

  MAX – je tekutý vysokopenivý koncentrovaný čistiaci prípravok na ručné umývanie riadu MAX – obsahuje aniónové povrchovo aktívne látky, amfotérne a neiónové povrchovo aktívne látky, parfém, vodu. MAX – neobsahuje fosfáty. Dobre odstraňuje zvyšky mastnôt a olejov. Obsahuje dermoatologickú prísadu.

 • Voda - topení - plyn

  Voda - topení - plyn

  Středisko provádí práce jak na stavbách zhotovených společností, tak i na jiných stavbách jako subdodávky. Činnost střediska je na celém území České republiky. Předností práce střediska jsou zodpovědní a profesionální pracovníci ve všech kategoriích.

 • Roztápače (vyškvarovanie, topenie tukov a masti)

  Roztápače (vyškvarovanie, topenie tukov a masti)

  Je dvojstenná (alebo trojstenná) nádoba, inštalovaná vertikálne na nohách, skladajúca sa z vnútornej nerezovej nádoby v izolácii. Pod vnútornou nádobou má elektrické vykurovacie prvky (môže byť ohrievaná parou). Má ovládací panel, vrátane ohrievačov a snímača teploty na tepelnú reguláciu. Výstupná teplota môže byť nastavená od 0 až 150 ° C v závislosti na technológii topenia. Na udržanie rovnomerného tepla v celom objeme slúži miešacie zariadenie. Prístroj môže byť vybavený rotačným čerpadlom OPA-2 na zavlažovanie roztaveného tuku, a výrobný proces sa skráti takmer na polovicu.

 • Indikátory nárazu Shockwatch, MAG 2000, hlídač náklonu a překlopení Tiltwatch.

  Indikátory nárazu Shockwatch, MAG 2000, hlídač náklonu a překlopení Tiltwatch.

  Indikátory, čidla nárazu Shockwatch, MAG 2000, hlídač náklonu a překlopení Tiltwatch pro značení balení obsahující křehké zboží.

 • Chorvátsko - hotel s polopenziou - makarska riviera

  Chorvátsko - hotel s polopenziou - makarska riviera

  Chorvátsko – Turistický komplex Alem ** pavilonového typu se nachází v klidném místě na mírném svahu zalesněném borovicemi, které dosahují až k pláži. Do centra letoviska Baška Voda je asi 8 minut pobřežní promenádou. Překrásná rozlehlá pláž je vzdálena 30–50 m, je oblázková, pozvolna. Koupání je vhodné pro děti. Mezi hotelem a pláží je borový les, hodně subtropické zeleně, prostoru pro procházky, relaxaci a vyžití pro dospělé a dětí.. Vybavení: v hlavní budově recepce s halou, kavárna, TV místnost, pošta, prodejna suvenýrů a potřeb ke koupání, trafika, sezónní lékařská ambulance. Stravování se podává v centrální r...

 • Smart Meters: we are opening up new opportunities to save energy intelligently

  Using Smart Meter technology, information on the current consumption of energy is made available in a very short time. This means that customers can see more clearly than ever before how much electricity they are using and what they are paying for it. The potential uses of Smart Meters are beyond the mere display of consumption. New opportunities of saving energy intelligently are opened up by, for example, the connection of meters and flexible consumers.

 • Plastové rozvody k topení

  - podlahové topení - vícevrstvé trubky ALPEX-therm, ALPEX-DUO - topenářské armatury - filtrace a čištění vody - závitové fitinky-mosazné

 • Kuličkové pero s gumovým uchopením

  Kuličkové pero s gumovým uchopením. Černá náplň.

 • Sušiareň NARDI plne automatická s kropením, dĺžka 8 m, šírka 3 m, výška 3 m - 2 ks

  Sušiareň NARDI plne automatická s kropením, dĺžka 8 m, šírka 3 m, výška 3 m - 2 ks

  plne funkčné, bez závad, sušili do odpojenia rok výroby odhad 1999 – 2000, ale zaradená do výroby prvý kus 1.2.2002, druhý kus 21.5.2002 V sušiarni sú radiátory, vyhrievané vodou. Sú tam zvlhčovače, aby sa predišlo nerovnomernému sušeniu pri prudkom sušení, na začiatku sa kropí. Režim je nastaviteľný - program. materiál šírka 2,5 m cena bez DPH za kus 28000,-Eur alebo dohoda

 • Kontajner Open Bund – objem 1700 litrov

  Kontajner Open Bund – objem 1700 litrov

  Kontajnery Open Bund sú vyrobené pomocou progresívnej technológie z vysoko odolného polyetylénu, cím je zabezpecená vysoká ochrana pred mechanickým poškodením a meniacimi sa klimatickými podmienkami. Kontajnery sú vyrobené zo 100% recyklovatelného materiálu a sú odolné voci ultrafialovému žiareniu. Výrobky nestrácajú farbu ani pri vystavení priamemu slnecnému žiareniu. Kontajnery Open Bund sú v ponuke v dvoch verziách, a to vo verzii s vekom a bez veka. Kontajner bez veka sa môže použit ako zberná nádrž slúžiaca ako ochrana horizontálnych jednopláštových nádrží (vyrábaných spolocnostou Titan) proti únikom. Nádrže s vekom možno využívat na b...

 • Europeňaženky

  Europeňaženky

  Predajniam, firmám, trhovníkom ponúkame Europenaženky rôznych druhov: dámske, pánske, do gastro prevádzok. Dodanie do 7-14 pracovných dní, platba vopred prevodom. Poštovné Zadarmo. Tovar ponúkame len živnostníkom - podnikateľom.Odber od 100 ks. V prípade záujmu nás kontaktujte.

 • Vitopend 200 – nástenný plynový kombinovaný kotol

  Vitopend 200 – nástenný plynový kombinovaný kotol

  - nástenný plynový kombinovaný kotol s mikrozásobníkom teplej vody, menovitý tepelný výkon 10,5 až 24 (29) kW. Vitopend 200 patrí k tým cenovo atraktívnym kotlom vo svojej triede – nielen pri jeho kúpe, ale aj v bežnej prevádzke, kde dosahuje až 94% vysoký normovaný stupeň využitia. Prestavenie zimného a letného času sa deje automaticky, a úsporné ako aj prázdninové programy sa spúšťajú jednoduchým stlačením tlačidla. Komfortný doskový výmenník tepla ponúka vysoký komfort teplej vody. Dodáva okamžite teplú vodu s konštantnou výpustnou teplotou – bez čakania.

 • Vitopend 100 – kombinovaný plynový kotol

  Vitopend 100 – kombinovaný plynový kotol

  - kombinovaný plynový kotol s modulovaným atmosferickým horákom, menovitý tepelný výkon 10,5 až 24 kW. Vďaka svojim malým rozmerom je nenáročný na priestor a možno ho namontovať bez problémov aj do skríň a výklenkov napríklad v odkladacích priestoroch, kúpeľni ako aj kuchyni – keďže nie sú potrebné bočné servisné odstupy. Nízka hmotnosť a multikonektorový systém umožňuje mimoriadne jednoduchú montáž.

 • Voda, topení, plyn

  Voda, topení, plyn

  - Nářadí a pomůcky pro montáž - Závitové fitinky niklované - Topenáířské armatury - Rozdělovače podlahové vytápění - Kotlové sestavy - Regulační a pojišťovací armatury - Regulace - Ohřívače TV a akumulační nádoby - Filtrace a čištění vody - Sanitární armatury - Závitové fitinky mosazné - Nerezové a přírubové armatury - Armatury závitové - plyn

 • Instalatérské materiály pro vodu, topení a plyn

  Instalatérské materiály pro vodu, topení a plyn

  Dodáváme potrubí plastové, pozinkované, černé a měděné pro vodovodní, plynové, odpadní, kanalizační a plynové rozvody. Standartní i pákové baterie, termostatické baterie, bezdotykové baterie, ventily, kulové ventily, rohové a pračkové ventily, pojistné ventily, regulační ventily, termostatické ventily. Umyvadla, wc mísy, wc-kombi, vany klasické smaltované, vany rohové, sprchové vaničky, sprchové kouty, kuchyňské dřezy. Izolace - potrubní pouzdra i deskové izolace. Průtokové a zásobníkové ohřívače vody, elektrické a kombinované bojlery. Kotly, radiátory, otopné koupelnové žebříky. Pozinkované, černé a mosazné fitinky. Sifony, vpust...

 • FP62 prístroj na stanovenie bodu topenia

  FP62 prístroj na stanovenie bodu topenia

  Spoločnosť ponúka prístroje na stanovenie indexu lomu a bodu topenia, dvoch klasických vlastností pre charakterizáciu kvapalných a pevných látok. FP62 stanovuje bod topenia pevných látok na základe metódy prechodu svetla vedecky a nezávisle od subjektívnych pocitov obsluhy. Prístroj pokrýva široké aplikačné pole, od výučby až po kontrolu kvality.

 • Ponuka europeňaženiek

  Ponuka europeňaženiek

  Ponúkam europeňaženky za výhodné ceny.Ceny závisia aj od počtu odberu.Orientačné ceny pre ďalší predaj cca oc129 sk. V prípade záujmu ma kontaktujte, odber aj pre koncových zákazníkov v malom množstve. Ak mi napíšete, čo potrebujete, zašlem Vám náhľad na tovar, všetko sa mi sem nezmestí, je toho veľa.Nachádzame sa v BA

 • Ochrana šachty pred zatopením

  Ochrana šachty pred zatopením

  Zariadenie je veľmi spoľahlivé a presné. Snímanie hladiny vody je s presnosťou asi na 1mm výšky. Celé zariadenie riadi operačný zosilňovač OZ. Na snímacie elektródy sa pripája striedavé napätie od OZ, to má za následok neusádzanie sa nečistôt na koncoch elektród (neprebieha klasická elektrolýza). Elektródy reagujú na odpor vo vode max. do 20k?, čo je veľmi dobré. Sú vyrobené zo zliatiny Cr a Ni - veľká životnosť a odolnosť na chemikálie. Zariadenie sa dá použiť na čerpanie nádrží, sledovanie jednej hladiny, ochrana pred zatopením šácht, dopúšťanie bazénov a iné...

 • Elektrické topení Heat Pool 3 - Titan

  Elektrické topení Heat Pool 3 - Titan

  Elektrické topení HEAT POOL se spínacím stykačem · Je vybaven digitálním termostatem, el. průtokovou klapkou, tepelnou pojistkou · Display termostatu a spínací stykač topení jsou umístěny v samostatné ovládací skříni, která je propojena s vlastním topením kabely o délce 1,5 m umístěnými v ochranné hadici · 2 ks držáku pro snadné upevnění jsou součástí · HEAT POOL Titan je osazen TITANOVOU topnou patronou (TITAN nejlépe z dostupných materiálů odolává oxidačním účinkům chlóru) · Možno použít i pro slanou vodu

 • Vitopend 100 - Nástenný plynový kombinovaný kotol s modulovaným atmosferickým horákom

  Vitopend 100 - Nástenný plynový kombinovaný kotol s modulovaným atmosferickým horákom

  Hľadáte moderný nástenný kotol, ktorý vám ponúka vysoký komfort – bez toho aby ste museli robiť kompromisy pri kvalite? Kotol Vitopend 100 vám ponúka to správne riešenie. Kotol Vitopend 100 je vďaka svojim malým rozmerom mimoriadne nenáročný na priestor a možno ho namontovať bez problémov aj do skríň a výklenkov napríklad v odkladacích priestoroch, kúpeľni ako aj kuchyni – keďže nie sú potrebné bočné servisné odstupy. Kompletná ponuka termických kotlov spoločnosti: Plynový vykurovací kotol: Pre prevádzku závislú alebo nezávislú na vzduchu v miestnosti: 10,5 až 24 kW Plynový kombinovabý kotol: Pre prevádzku závislú alebo n...

 • Tereňák DVHM 3222 TN kabiňák s topením

  Tereňák DVHM 3222 TN kabiňák s topením

  Nabízíme ideální vozík do terénu DESTA DVHM 3222 TN, Nové pření pneu, kabina s topením, platná TK, pravidelně servisován v dobrém stavu. - Výrobce: DESTA - Výška zdvihu: 3300 mm - Stavební výška: 2600 mm - Rok výroby: 1971 v roce 1999 GO

 • Topení pro vytápění nových a nízkých hal

  Topení pro vytápění nových a nízkých hal

  Pro nové, zateplené haly a haly s nízkým stropem se jsou vhodné tmavé infrazářiče. Vhodné topení pro vytápění nových hal a hal s nízkou výškou. Oheň hoří v uzavřené trubici, spaliny jsou odváděny ven, mimo halu. Těžší a rozměrově větší než světlé zářiče.

 • Topení pro vytápění starších a vysokých hal.

  Topení pro vytápění starších a vysokých hal.

  Světlé keramické plynové infrazářiče jsou vhodné především pro vytápění starších (nezateplených nebo špatně zateplených) a vysokých hal. Topení vhodnější pro ekonomické vytápění starších hal a hal s větší výškou. Na keramické mřížce hoří otevřený oheň (nevhodné pro vytápění prostředí s nebezpečím výbuchu), spaliny nutno z haly odvětrat (u starých hal přirozenou ventilací, u nových objektů nucenou ventilací).

 • Mikiny - Fruit of the Loom Open end sweat

  Mikiny - Fruit of the Loom Open end sweat

  - Kód: 62-214-0 - Materiál: 80% bavlna, 20% polyester - Gramáž: 280gsm ( bílá: 260gsm) - Dostupné velikosti: S - XXL Další informace: Otevřený lem s bočními švy a postranními průduchy. Různé barvy triček, proužek v rameni. Průkrčník ze 100% česané bavlny pro lepší praní a nošení.

 • Desky na podlahové topení - NH25, NH35

  Desky na podlahové topení - NH25, NH35

  Desky NH 25 (materiál EPS 150) jsou určeny pro klasickou montáž s použitím zálivkového betonu a dodávají se v barvě bílé, desky NH 35 (materiál EPS 200) jsou určeny pro suchou montáž (Fermacell, Cetris) podlahového vytápění a vyrábějí se v červené barvě. Speciální rastr na vrchní straně dovoluje rozteč hadic podlahového vytápění 125 mm. Desky vykazují stupeň hořlavosti C1 dle ČSN 730862, třída reakce na oheň je minimálně E dle ČSN - EN - 13501-1.

 • Desky pro podlahové topení

  Desky pro podlahové topení

  Polystyrenové izolační desky pro vodní a elektrické podlahové topení. Tyto desky slouží k tepelným izolacím podlahového vodního nebo elektrického topení. Jejich předností proti klasickému řezanému polystyrenu je zvýšená pevnost v tlaku: do vylisovaných výstupků se snadno montují teplovodní hadice nebo trubky topení. Obvodové zámkování umožnuje rychlé sestavení na plochu a výrazně snižuje možnost výskytu tepelných můstků.

 • Desky na podlahové topení - NR63, NR75

  Desky na podlahové topení - NR63, NR75

  Desky jsou vyrobeny z pěnového polystyrenu EPS 200, na vrchní straně jsou opatřeny rastrem, tvořeným kruhovými terči, do kterého se ukládá systém podlahového topení v roztečích 63 nebo 75 mm. Zámek, kterým se desky spojují zamezuje vznikání tepelných mostů a tím úniku energie do spodních vrstev. Desky vykazují stupeň hořlavosti C1 dle ČSN 730862, třída reakce na oheň je minimálně E dle ČSN - EN - 13501-1.

 • Chorvátsko - hotel s polopenziou

  Chorvátsko - hotel s polopenziou

  Chorvátsko - Lokva Rogoznica je malé městečko Omišské riviery, vzdálené 8 km od Omiše směrem na Makarskou. Nad městečkem se nachází stara vesnice která je dnes už opuštěná. Vhodné na romantické procházkya. V městečku je obchod a několik restauraci. Aparthotel SKALINADA *** se nachází jen 50 – 60 m od pláži které jsou oblázkové a pozvolné pro děti..

 • Elektrické podlahové topení - topná rohož KDP

  - Assembly 160W-8,0, 0,5 x 16 m

 • Elektrické podlahové topení

  - topná rohož KDP Assembly 160W-1,0, 0,5 x 2 m

 • Baumit open®

  Zatepľovací systém Baumit open® je založený na vysokej priepustnosti vodných pár v celej skladbe systému, čo umožňuje vytvoriť ideálne homogénnu obvodovú konštrukciu. Izolačné dosky Baumit openTherm, resp. Baumit open reflect s vylepšenými tepelnoizolačnými vlastnosťami predstavujú najvyšší komfort vnútorného prostredia a optimálnu vnútornú klímu. Používané lepidlo Baumit openContact v sebe spája vysokú prídržnosť a zároveň optimálnu paropriepustnosť. Štandardnou povrchovou úpravou je Baumit openTop, pre priaznivcov progresívneho „High-tech“ prístupu je ideálne použitie omietky Baumit NanoporTop s jedinečnou samočistiacou schopnos...

 • Ski Opening Innerkrems

  Obľúbené lyžiarske stredisko v Korutánsku vzdialené od BA cca 4 hod. jazdy. Stredisko má zjazdovky všetkých obtiažností, spolu 70 km tratí + možnosti na Free Ride. Využite atraktívnu ponuku balíkov v uvedených termínoch! - Hotel 4* vrátene polp. 298€/os. - Hotel 3* vrátane polp. 235€/os. - Penzion 2* + polp. 208€/os. - Ubytovanie na súkromí s raňajkami 184€/os. - Apartmány bez stravy pre 4-6 os. od 145€/os. - Chata bez stravy pre 8 osôb 139€/os. - Cena zahŕňa - 3 x nocľah, - 3-dňový skipass Innerkrems, - 2-dňový ski-test (sobota/nedeľa), - 2-dňový ski-guiding (sobota/nedeľa) - Apres ski-party - welcome drink v horskej chate ...

 • Europeňaženky

  Europeňaženky

  Dodávame europeňaženky rôzneho druhu stačí si vybrať z našej ponuky. Pri väčších objemoch vieme dohdnúť množstevný rabat. Dodávka 14 dní od záväznej objednávky a úhrady zálohovej faktúry.

 • Brikety na topení

  Brikety poskytují energeticky účinné řešení pro komerční i domácí použití. Jsou lisovány z kartonového papíru a dřeva v poměru 5:1. Průměr briket je 60 mm. Vhodná a levná alternativa dřevěných briket s výhřevností 15 MJ/kg.

 • Pelety na topení

  Řepkové pelety Granofyt jsou určeny pro domácí a průmyslové vytápění objektů. Vyrobeno ze 100% čisté řepkové slámy bez pojiv. Zásadní výhodou u řepkových pelet je nespékavost popele. Vhodná a levná alternativa dřevěných pelet s výhřevností 15,6 MJ/kg.

 • Přístroje pro řízení ventilace a topení

  Hlavní řídící jednotka MASTER-1 Vstup: Vnitřní a venkovní teplota Vlhkostní čidlo Výstup: - 0 – 10 V pro 1. skupinu ventilátorů - 0 – 10 V pro 2. skupinu ventilátorů - 0 – 10 V pro řízení nasávacích klapek - 10 A relé pro spínání topení nebo chlazení 2 A relé pro ALARM Funkce: - Řízení dvou skupin ventilátorů s regulovanými otáčkami - Řízení pěti skupin ventilátorů bez regulace otáček - Řízení servomotoru pro ovládání nasávacích klapek - Spínání topení vč. registrace celkové doby běhu topení - Provětrávání stáje - Nastavení teplotní křivky pro celý cyklus výkrmu - Registrace nejvyšší a n...

 • COMBI-Open-Valník

  Pohodlný, multifunkčný valník vhodný pre všetky typy nákladov: vrecia, kopy, palety, hutný materiál, stroje, bežné náklady a iné. Combi Open je nadstavba vyrobená na mieru a môže byť vybavená všetkými možnými typmi zariadení slúžiacimi ako nakladacie systémy. Naša spoločnosť vám tiež namontuje zdvižnú hydraulickú ruku podľa vašej špecifikácie (vpredu, vzadu, v strede) s pomocnými hydraulickými nohami alebo bez.

 • openStage - nova rodina IP HFA/SIP telefonov pre komunikacny system HiPath

  OpenStage HFA/SIP - zariadenia pre otvorenú zjednotenú komunikáciu. OpenStage je úplne nová generácia telefónov, ktorá stanovuje meradlo pre otvorenú a zjednotenú komunikáciu. Tieto elegantné koncové terminály prinášajú intuitívne a komfortné uživateľské prostredie s inovačnými funkciami. OpenStage je začiatkom novej epochy veľmi kvalitných, uživateľsky orientovaných komunikačných riešení. OpenStage predstavuje najnovší vývoj v oblasti zvuku a zabezpečí tým veľmi dobrú kvalitu hlasu v slúchadle a v režime hlasitého telefonóvania (konštrukciou slúchadla, použitým reproduktorom, rozmermi krytu a širokopásmovými kodekmi (G.722). Štand...

 • Regulátory s Open Therm komunikací

  - ELEKTROBLOCK: PT59, PT59X, PT55, PT55X, BPT57 - SIEMENS: REA23M, RDH10M, QAA73

 • Dřevěné brikety PINI KEY s dírou, vhodné na roztopení nebo grilování

  Výhřevnost 19,58 MJ/kg Zbytkový popel 0,62 % Vlhkost 9,43 %

 • Nástenný plynový kombinovaný kotol s modulovaným atmosferickým horákom Vitopend 100-W

  - modulovaný výkon 10,5 až 24 kW - prevedenie vykurovanie alebo vykurovanie a ohrev TÚV - jeden z najmenších a najtichších kotlov v tomto segmente - jednoduchá montáž, jednoduchá výmena - úsporný a ekologický, mimoriadne nenáročný na servis a údržbu - efektívny vykurovací výmenník, tichý ventilátor - doskový výmenník tepla - hydraulická jednotka AquaBloc s multikonektorovým systémom - regulácia riadená v závislosti od teploty v priestore


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Open it quickly with Zip It 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.