Skladové štítky a kapsy

Skladové štítky a kapsySkladové štítky a kapsy 2Skladové štítky a kapsy 3

Magnetické štítky
- Vyrobeny z pružné, trvale magnetické folie
- Opatřeny barevnou popisovatelnou folií
- Standardní tloušťka 0,8 mm, rozměry od 40 x 20 mm po 200 x 50 mm
- Základní barvy : bílá, žlutá, červená, modrá, zelená
- Opakovaně popisovatelné lihovými fixy.

Magnetické fólie
- Kvalitní, pružná, trvale magnetická fólie
- Standardní tloušťka 0,7 mm, šíře 62 cm
- Dodávky na běžné metry nebo na role (10bm)
- Barva hnědá, na přání opatřena bílým povrchem, uzpůsobeným k plnobarevnému potisku
- Použití : přídržný prvek předmětů ke kovové podložce, reklamní účely

Magnetické pruhy
- Vyrobeny z dvouvrstvé folie jako magnetické štítky
- Standardní tloušťka 0,8 mm, šířka od 10 do 100 mm, délka 62 cm
- Základní barvy : bílá, žlutá, červená, modrá, zelená
- Možnost vlastního zhotovení štítků variabilních rozměrů

Magnetické Kapsy
- Kapsa je tvořena barevnou plastovou podložkou a průhlednou vrchní folií
- Přídržnost ke kovovým předmětům zajišťuje magnetická folie nebo niklované magnety z kovů vzácných zemin na zadní straně podložky
- Do kapsy lze výměnným způsobem zasouvat papírové nebo plastové štítky s nápisy
- Standardní rozměry od 40 x 80 mm do formátu A3
- Dva typy podložky : PVC ( měkká), DUROFOL ( tuhá)
- Základní barvy podložky : bílá, žlutá, červená, modrá, zelená


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Menert spol. s r.o. vyrába vaňové a naťahovacie kontajnery, ktoré sú určené na zber, separovanie, zvoz komunálneho a priemyselného odpadu. Celozváraná konštrukcia z oceľových plechov hrúbky 3 až 6 mm zabezpečuje vodotesnosť a tuhosť vaňových kontajnerov. Sú dodávané v otvorenom alebo zatvorenom (s poklopom) prevedení s jedným alebo s dvoma úchytmi. Dvojnásobný krížový nástrek, ktorý môže byť prevedený v rôznych farebných vyhotoveniach, garantuje dlhodobú životnosť. Ročná produkcia o objeme tristo až štyristo kusov odzrkadľuje spokojnosť zákazníkov s kvalitou vyrábaných výrobkov.

 • Skladové hospodárstvo a normovanie

  Skladové hospodárstvo a normovanie je určené pre prevádzky hromadného stravovania. Je komplexným informačným systémom riešiacim problematiku vedenia skladov a normovania. Je navrhnutý tak, aby bola dosiahnutá maximálna kontrola nad obehom finančných prostriedkov, tovaru a surovín. Táto aplikácia môže byť prevádzkovaná samostatne alebo s výhodou prepojená so systémom KREDIT. Obsahuje modul pre vedenie oddelených skladov. Skladá sa z modulov: - Sklady - Normovanie - Diétny systém Moduly Normovanie a Diétny systém sú určené pre normovanie surovín. Diétny systém podporuje sledovanie stravy z dietetického hľadiska. Výhodou systému je širo...

 • Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery sú konštruované pre náročné a trvalé nasadenia na stavbách alebo v priemysle. Konštrukcie kontajnerov umožňujú bezproblémovú manipuláciu so žeriavom a vysokozdvižným vozíkom.

 • Predaj - Skladové nádoby

  Predaj - Skladové nádoby

  Skosené, plné, stohovateľné, regálové. Vyrobené sú z húževnatého polypropylénu, ktorý odoláva mechanickému poškodeniu, kyselinám a luhom bežne používaných v priemysle. Vhodné sú na uskladňovanie, transport, alebo k strojom do výrobných priestorov. Vyrábané sú vo veľkej škále rozmerov, vyhotovení a farieb. V prípade potreby môžete kontaktovať našich pracovníkov

 • Prenájom haly na skladové a výrobné účely.

  Ponukame na prenajom zatepleny, novozrekonstruovany sklad na skladove alebo vyrobne ucely v Krakovanoch pri Piestanoch. Plocha cca. 1000 m2.V sklade sa nachadza aj kancelaria, kupelna s WC,jedalen a ine male miestnosti. Vyhodna poloha - kusok od dialnice. K dispozicii mame ja VZV 7,5 tony.Bezproblemovy pristup kamionom. Kusok od skladu sa nachadza aj vaha.Sklad je pod kamerovym systemom, zabezpeceny alarmom.

 • Skladové priestory

  Skladové priestory

  ponúkame skladové priestory haly 12x35 m,staršej verzie 1 ks ,plocha spolu 250 m2 + garážové miesta pre os.autá resp.nákladné auto

 • Skladové objekty

  Firma od roku 2004 sa zaoberá s výrobou montovaných hál / kovová konštrukcia prikrytá s autoplachtaou. Výhodou týchto stavieb je rychlosť, variabilná velkosť, mobilnosť. Haly sú vhodné na uskladnenie materiálu rozneho druhu. Ďalšou možnosťou je i prenajatie mobilných hál podľa dohody.

 • Prenájom skladového priestoru v okrese Vk

  Ponúkam na prenájom novú, oblúkovú, skladovú halu 300m2,ktorá sa nachádza 10 minút od mesta Veľký Krtíš. Vhodná na všestranne využitie ako skladové,obchodne alebo výrobne priestory. Skladová hala je rozdelená na 2 skladové priestory, ktoré sú prepojené. Každá časť haly má aj vlastný vstup: 1. vchod cez plastové dvere 2. prístup cez elektrickú bránu ovládanú čipom, možnosť vjazdu celým dodávkovým vozidlom 1. hala : Kúrenie je riešené s úspornými infrapanelmi, ktoré boli nainštalované rovno na stenu. Súčasťou haly je aj kancelária,kuchyňa, toaleta s kúpeľňou v modernom štýle . 2.hala : Je nevykurovaná,ale má...

 • Kovové palety a kontejnery - skladové systémy AVEX

  Kovové palety, bedny a kontejnery - odborně vyřešíme Vaše skladování a manipulaci. Kovové palety, kontejnery, bedny jsou skládací a stohovatelné, což umožňuje operativně vytvářet aktuální podobu, velikost a kapacitu skladu. Naše skladové systémy slouží ke snižování nákladů při skladování, výrobě a expedici různého zboží. Výhody kovových palet, beden a kontejnerů: - dlouhá životnost, - vysoká pevnost, - možnost manipulace vysokozdvižným vozíkem, popř. jeřábem, - vyšší odolnost proti poškození ve srovnání s dřevěnými nebo plastovými paletami, kontejnery, - zakázková výroba dle specifických požadavků zákazníka ...

 • Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery sú určené na skladovanie a prepravu rôznych druhov materiálov. Skladové kontajnery sú konštruované na veľkú záťaž, jednoducho sa premiestňujú pomocou vysokozdvižného vozíka alebo žeriavu.

 • Prepravné a skladové kontajnery

  Prepravné a skladové kontajnery

  Potrebujete prepraviť alebo skladovať tovar? S naším prenájmom a predajom kontajnerov váš problém vyriešite. Prehliadky podľa kritérií IICL. Skladovanie na 70 depách po celom svete. Na Slovensku dostupné v Košiciach a Bratislave. Zavolajte nám a vyriešte váš problém.

 • Ponukám menšie skladové priestory s elektrinou v Humennom

  Ponukám menšie skladové priestory s elektrinou v Humennom. veľkosť 36 m2 respektíve 60 m2 blízko centra mesta /300m cca/ v garážovej zástavbe na Laboreckej ulici s možnosťou dovozu tovaru do skladu a rozvozu tovaru už existujúcim zákazníkom /nie díler/ v rámci Prešovského a Košického kraja, osobným autom kombi, alebo dodávkovým vozidlom podľa veľkosti a množstva. Vhodné ako medzisklad pre zásielkové obchody, dodávateľov autosúčiastok, mazív, pneumatík a iného tovaru.

 • Skladové, pojazdne klietky 1200x800x800mm

  Skladové, pojazdne klietky 1200x800x800mm

  Predáme nové skladové pojazdné klietky 1200x80x800 mm na skladovanie hocičoho. Po dohode vieme upraviť dať drevene dno, plechove steny aj dno,polovicu prednej steny na pánty Cena 50 EUR/ks + doprava

 • Predaj vyrobno - skladoveho arealu

  Predame vyrobnoskladovy areal v priemyselnej zone v Trebišove,Areal je vhodny na viacučelove využitie.Na požiadanie zašleme kompl.navrh a fotodokumentaciu.

 • Skladové regály

  - pre čo najlepšie a najjednoduchšie zásobenie predajne tovarom, súčasťou prevádzok sú aj sklady do ktorých podľa veľkosti priestoru navrhujeme skladové regály policové rôznych nosností alebo ak si to vyžaduje veľkosť prevádzky zariadime sklad regálmi paletovými.

 • Skladové vozíky Atlet

  Skladová technika Atlet je dokonale šita na míru, vyznačující se vysokou kvalitou, splňující Vaše nejvyšší požadavky. Samotné skladování je pak efektivní, plynulé a ekonomické. Nabízíme širokou škálu výrobků ATLET společně s jejich volitelným příslušenstvím, které přizpůsobíme Vašemu přání.

 • Skladové priestory

  Zaoberáme sa aj logistikou s dlhodobejším skladovaním tovaru nášho klienta.

 • Skladové priestory, betónová a spevnená plocha

  Dáme do prenájmu skladové priestory 850 m2, betónovú a spevnenú plochu o rozmere 4500 m2 v Galante na Priemyselnej ulici v blízkosti SAMSUNG. Cena dohodou.

 • Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Vaňové, naťahovacie a skladové kontajnery

  Spoločnosť vyrába vaňové a naťahovacie kontajnery, ktoré sú určené na zber, separovanie, zvoz komunálneho a priemyselného odpadu. Celozváraná konštrukcia z oceľových plechov hrúbky 3 až 6 mm zabezpečuje vodotesnosť a tuhosť vaňových kontajnerov. Sú dodávané v otvorenom alebo zatvorenom (s poklopom) prevedení s jedným alebo s dvoma úchytmi. Dvojnásobný krížový nástrek, ktorý môže byť prevedený v rôznych farebných vyhotoveniach, garantuje dlhodobú životnosť. Ročná produkcia o objeme tristo až štyristo kusová odzrkadľuje spokojnosť zákazníkov s kvalitou vyrábaných výrobkov.

 • Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery

  Skladové kontajnery sú konštruované pre náročné a trvalé nasadenia na stavbách alebo v priemysle. Konštrukcie kontajnerov umožňujú bezproblémovú manipuláciu so žeriavom a vysokozdvižným vozíkom. Podľa požiadaviek klienta sú možné rôzne úpravy.

 • Skladové priestory Bratislava

  Skladové priestory Bratislava

  • Sklad na mieru tak ako ho potrebujete od 1 m2 /najmenšíe boxy od 1 EUR za deň / až do 3600m2 v Bratislave na Starej Vajnorskej ul.,vhodné aj ako veľkoobchodná predajňa. Súčasťou priestorov sú kancelárie,socialne záz. Areál funguje už 10 rokov ako veľkoobchodné centrum. Priamy prípoj na dialnicu, logistika je zabezpečená aj pre kamiónovú dopravu. • 24 hodín / 365 dní non-stop k dispozícii • Strážené kamerovým systémom a ochrankou • Parkovacie a manipulačné miesta priamo pred skladom • Jednoduché a rýchle prenajímanie • Čisté, suché a uzavreté boxy aj pre fyzické osoby • Kedykoľvek k dispozícii a kedykoľvek vypovedateľné V...

 • Skladové priestory na prenájom Košice

  Ponúkame na prenájom obchodný priestor na prízemí OC IDEA v Košiciach - Nad jazerom (vedľa OC Tesco). Rozloha cca 236 m2. Možné rozdelenie priestoru na dva samostatné priestory. Priestor je kompletne vybavený, vykurenie, elektrina, klimatizácia, podlaha. Výklad ku pasáži presklenný. Parkovanie zabezpečené na parkovisku OC pred hlavným vchodom.

 • Akcia na skladové zásoby a výstavné modely

  Akcia na skladové zásoby a výstavné modely

  Akciové ceny platia na sedacie súpravy skladom a výstavné modely: 1. Polárna noc rohová ľavá luxor bianco 1,5 mm koža, cena po zľave: 2150,- € (s vankúšmi D, rozmer 304 x 210 cm) 2. Trend 3sed + 2sed v perlovo-bielej koži Kent perla (1,5mm hrúbky), 3sed je rozkladací a 2sed fixný, cena za súpravu po zľave: 2490,- € (rozmer: 212 cm a 180 cm)

 • Skladové a průmyslové haly

  Skladové a průmyslové haly

  - ocelová konstrukce s rovnými boky - ocelová konstrukce oblouková

 • Skladové služby

  Vybavenie skladu: Vysokozdvižné a manipulačné voziky, baliace zariadenia, regály. Možnosť vykl./nakladky: z boku, zo zadu. Svetlá výška: 8 m Skladové služby: bežná manipulácia,triedenie,evidencia,paletovanie(kompletizácia paliet), združovanie, rozdružovanie zásielok, ich balenie, signovanie, etiketovanie, fóliovanie, rozvoz terminálu po celej SK, CZ a okolitých štátov.

 • Nechladiarenské skladové priestory

  Nechladiarenské skladové priestory

  K dispozícii máme komplex suchých skladov pozostávajúci zo skladov rôznych veľkostí a vybavenia, celkovo o rozlohe cca. 5000 m2. Doplnkové služby Okrem skladových možností ponúkame našim zákazníkom komplexné logistické služby „pod jednou strechou“ počnúc dovozom, preskladnením, balením, triedením tovaru podľa potreby a následným rozvozom ku konečnému zákazníkovi. skladové priestory, ponuka voľných skladových kapacít, ponuka voľných skladových priestorov, čisté, suché sklady, 5 nakladacích a vykladacích rámp, manipulácia, balenie, cross doking, pickovanie, etiketovanie, prekládky, nonstop služby

 • Žilina - Bánová - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Žilina - Bánová - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové, výrobné, prevádzkové priestory v logistickom areáli v priemyselnej časti mesta Žilina - časť Bánová vhodné na podnikateľskú činnosť. Skladové priestory s výmerou od 97 m2 + 120 m2 je možné prenajať i parciálne. Priestory disponujú nakladacou rampou a je možné ich upraviť podľa požiadavky. K dispozícii sú aj spojené garáže s výmerou 307 m2 vrátane sociálneho zázemia, šatne a kancelárie, prípadne samostatná garáž s plochou 144 m2 (rozmery: š 8 m, d 18 m, v 3,5 m). Na prenájom sú tiež kancelárske priestory v neďalekej administratívnej budove s rôznymi výmerami od 8 do 27 m2 , celkom 135 m2. Cena dohodou.

 • Považská Bystrica, Rozkvet - výrobné, skladové priestory na prenájom

  Považská Bystrica, Rozkvet - výrobné, skladové priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové, výrobné, prevádzkové priestory s výmerou 97,65 m2 na sídlisku Rozkvet v Považskej Bystrici. V objekte sa nachádza prevádzka potravín a pošty. Priestory majú nakladaciu rampu a všetky IS. Výhodná cena, dobrá dopravná dostupnosť, možnosť parkovania pri objekte, možnosť prispôsobenia podľa požiadaviek budúceho nájomcu. Pre poskytnutie ďalších informácií nás neváhajte kontaktovať.

 • Kysucké Nové Mesto - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Kysucké Nové Mesto - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Veľmi výhodne prenajmeme podzemné priestory objektu na ul. D. Poľského v Kysuckom Novom Meste. V objekte sa nachádzajú potraviny a ďalšie prevádzky obchodu a služieb. Priestory s výmerou 237 m2 je potrebné stavebne upraviť. Vhodné využitie – skladové resp. výrobné priestory, príp. prevádzkové priestory. Výhodou je možnosť parkovania pri objekte. Cena symbolická.

 • Senica - skladové, výrobné priestory - na prenájom 1000 m2

  Senica - skladové, výrobné priestory - na prenájom 1000 m2

  Ponúkame na prenájom skladové resp. výrobné priestory v Senici – na Dlhej ulici o výmere 1000 m2. K dispozícii sú sociálne zariadenia, kancelária. V areáli je dostatok parkovacích miest pre nákladnú i osobnú dopravu. Objekt skladu je samostatne stojaci, nepodpivničený, halového typu. Nachádza sa v zóne priemyslu, je výhodne umiestnený - blízko k ČR a Rakúsku. Dopravné napojenie – hlavný ťah je vzdialený 0,5 km, železničná stanica 3 km. V objekte sú všetky inžinierske siete, IT kabeláž, EPS, prístup 24/7, strážna služba. Cena dohodou.

 • Považské Podhradie - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Považské Podhradie - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Výhodne prenajmeme skladové resp. výrobné priestory s výmerou od 200 m2 v areáli, ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Považská Bystrica – časť Považské Podhradie. Priestory je možné prenajať parciálne, podľa požiadavky. Stavebne areál tvoria objekty – sklad, administratívna budova a vrátnica. K dispozícii je dostatok parkovacích miest pre osobné i nákladné autá, možnosť vstupu do areálu bez obmedzenia. V blízkosti cca 800 m sa nachádza diaľničný privádzač D1 a vo vzdialenosti cca 1,5 km je železničná stanica. Cena dohodou. V prípade záujmu nás kontaktujte.

 • Oceľové montované skladové haly

  Oceľové montované skladové haly pre vás navrhneme a postavíme v rekordne krátkom čase. Staviame rýchlo, efektívne a za minimálne náklady.

 • Banská Bystrica - skladové priestory, kancelárie, garáž na prenájom

  Banská Bystrica - skladové priestory, kancelárie, garáž na prenájom

  Výhodne prenajmeme skladové priestory - plocha okolo 180 m2 na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici. Objekt skladu sa nachádza v logistickom areáli v priemyselnej časti mesta v tesnej blízkosti hlavného cestného ťahu Zvolen - BB. K dispozícii sú aj kancelárie v administratívnej budove a parkovacie miesta, prípadne garáž priamo v areáli. Objekt je strážený v nočných hodinách a cez víkend nonstop. Cena dohodou.

 • Priestory na podnikanie-kancelarske,skladové haly!!!

  Ponúkame kancelárske a skladové(kryté aj vonkajšie)priestory na prenájom! Výhodná poloha medzi Prešovom a Košicami.(stará cesta)

 • Skladové vozíky

  Skladové vozíky

  Přepravní skladovací vozíky jsou dalším z mnoha jednoduchých pomocníků v manipulaci se zbožím. Skladovací vozíky se nejčastěji využívají jako doplňkové vybavení skladů, manipulační prostředek drobných provozů např.samoobslužné velkoobchody, podnikové sklady. prodejny, prádelny, závodní kuchyně a všude tam, kde je potřeba přesunu objemějších břemen s hmotností do 500 kg.

 • Senica - Dlhá ul. - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Senica - Dlhá ul. - skladové, výrobné priestory na prenájom

  Ponúkame na prenájom skladové resp. výrobné priestory v Senici – na Dlhej ulici o výmere 1774 m2. K dispozícii sú sociálne zariadenia, kancelária. V areáli je dostatok parkovacích miest pre nákladnú i osobnú dopravu. Objekt skladu je samostatne stojaci, nepodpivničený, halového typu. Nachádza sa v zóne priemyslu, je výhodne umiestnený - blízko k ČR a Rakúsku. Dopravné napojenie – hlavný ťah je vzdialený 0,5 km, železničná stanica 3 km. V objekte sú všetky inžinierske siete, IT kabeláž, EPS, prístup 24/7, strážna služba. Cena dohodou.

 • Výrobno - skladové priesory na prenájom

  Výrobno - skladové priesory na prenájom

  Ponúkame Vám na prenájom výrobno-skladové priestory o rozlohe do 2379 m2, s možnosťou úpravy priestoru podľa požiadaviek budúceho nájomcu v Žiline – časť Bánová. Priestory na prenájom sú situované v logistickom centre, v areáli - v objekte veľkoskladu, ktorý má celkovú plochu 9 200 m2. Areál je situovaný v južnej časti mesta Žilina - časť Bánova, v zóne ľahkého priemyslu. Od centra mesta je vzdialený cca 3,9 km. V areáli je dostatočná možnosť parkovania osobných aj nákladných vozidiel, k dispozícii sú aj nakladacie rampy.

 • Skladové príslušenstvo

  Skladové príslušenstvo

  Sekce sklad obsahuje regálové systémy s příslušenstvím pro Vaše sklady, provozy ale i domácnosti. Dále pak z části manipulační techniku jako jsou žebříky, schůdky a lešení. V neposlední řadě zboží pro tzv. display management - štítky, kapsy, stojany a držáky.

 • Plagátové rámy - VÝPREDAJ posledné skladové zásoby

  Plagátové rámy - VÝPREDAJ posledné skladové zásoby

  Ponúkame Vám plagátové rámy - klaprámy za zaujímavé ceny. 25mm profil, UV ochranné plastové sklo, oblý roh. rozmer A4 v cene 7,04 € s DPH rozmer A3 v cene 9,99 € s DPH rozmer 50x70 cm v cene 16,66 € s DPH rozmer 59,4x84 cm v cene 20,28 € s DPH. Ku každému klap rámu návod na použitie a 2 skrutky na prichytenie. Vyrobené v EU. Odber možný už od jedného kusa. Ponuka platí do vypredania zásob. Informujte sa prosím.

 • Servis skladovej techniky

  Servis skladovej techniky

  Ako autorizovaný predajca skladovej techniky ponúkame svojim zákazníkom širokú paletu služieb k týmto výrobkom. - záručný servis na nové výrobky je poskytovaná záruka 24 mesiacov - pozáručný servis - stredné a generálne opravy - technické prehliadky VZV Ďalej poskytujeme: - Záruku na bezporuchový chod stroja 6 mesiacou od vykonania generálnej opravy. - Generálne opravy vykonávame i výmenným spôsobom zákazník privezie stroj na GO a odváža sa opravený. - Predaj náhradných dielov a prídavných zariadení

 • Kontejnery skladové

  Kontejnery skladové

  Slouží pro bezpečné uskladnění materiálu a zboží, masivní provedení zajišťuje skladované předměty proti odcizení a stabilní konstrukce kontejnerů umožňuje skládání až do tří pater. Skladové kontejnery můžeme vybavit regály podle typu skladovaného materiálu.

 • Automatické skladové systémy Rotomat pre priemysel

  Automatické skladové systémy Rotomat pre priemysel

  Skladovanie materiálov rôznych veľkosti, v prepravkách, skladovacích zásobníkoch, rôznych prevedení v automatických rotačných systémoch Rotomat. Zabezpečenie poradenstva, navrhnutia vhodného systému , montáž zariadení , pozáručný 24 hodinový servis. Hlavné prednosti našich zariadení : • Optimálne využitie plochy • Rotomat nie je výškovo obmedzený • Lepší prehľad v dokumentoch a materiáloch • Príprava materiálu priamo vo výrobe • Úspora času a plynulosť práce • Možnosť ochrany materiálu uzamknutí – ochrana materiálu pred znečistením a poškodením • Možnosť prepojenia s počítačom • Jednoduchá mon...

 • Automatické skladové systémy Rotomat

  Automatické skladové systémy Rotomat

  Skladovanie dokumentácie, kartotéky v šanonoch, závesných doskách, a rôznych iných formátoch v automatických rotačných systémoch Rotomat. Zabezpečenie poradenstva, navrhnutia vhodného systému , montáž zariadení , pozáručný 24 hodinový servis. Hlavné prednosti našich zariadení : • Optimálne využitie plochy • Rotomat nie je výškovo obmedzený- úspora priestoru • Lepší prehľad v dokumentoch a materiáloch • Úspora času a plynulosť práce • Možnosť ochrany materiálu uzamknutím • Jednoduchá montáž, vysoká kvalita • 24 hodinový servis

 • Dom vhodný aj na výrobné alebo skladové účely.

  Dom vhodný aj na výrobné alebo skladové účely.

  Objekt na predaj sa nachádza v obci Preseľany na hlavnom ťahu medzi mestami Nitra a Topoľčany . Pozostáva zo štyroch domov navzájom na seba naväzujúcich. Objekt je možné využiť na výrobné, skladové alebo bytové priestory. V nedávnej minulosti bol objekt využívaný ako pekáreň a bytové priestory. Má samostatnú kotolňu. Pri objekte je priestranný pozemok 1796 m2, s dobrým prístupom aj pre nákladné vozidlá. Celková plocha je 2570 m2 a zastavaná ploche je 774 m2. Na pozemku sú prípojky plynu, elektriny a vody. Objekt je v dobrom stave bez nutnosti väčších rekonštrukcií.

 • Skladové príslušenstvo

  Skladové príslušenstvo

  - Záchytné vane - Záchytné kanistre - Palety - Lieviky - Odmerné nádoby - Vozíky - Bezpečnostné skrine - Príslušenstvo pre sudy - Sudové čerpadlá - Mobilné sklady - Umývacie stoly, vane a kvapaliny - Rebríky - Stojany - Ostatné - Technická chémia - Olejničky - Priemyselné vysávače - Bezpečnostné zámky

 • Skladové kontejnery

  Skladové kontejnery

  Skladové kontejnery 3x stohovatelné – plechové nezateplené kontejnery určené hlavně pro skladování materiálů na stavbách. Skladové kontejnery lze upravit dle přání zákazníka. Lze tak provést zateplení, osazení různých výplní otvorů, elektroinstalací i sanitárním vybavením. Skladové kontejnery 3x stohovatelné – plechové nezateplené kontejnery určené pro skladování materiálů na stavbách. Skladové kontejnery lze upravit dle přání zákazníka. Lze provést zateplení, osazení různých výplní otvorů, elektroinstalací i sanitárním vybavením. Skladové skladatelné nestohovatelné kontejnery typu ZF. Nezateplené kompletně provedené...

 • DaM Reality ponúka do nájmu skladové priestory v Martine

  DaM Reality ponúka do nájmu skladové priestory v Martine

  Skladové priestory s kancelárskym a sociálnym zázemím. Jedinečná poloha na obchvate mesta Martin. Celková výmera ponúkaných priestorov je 360 m2. Z toho kancelárske a sociálne zázemie 80 m2. - na rokovanie s dodávateľmi je k dispozícii nadštandardná zasadačka - pre zamestnancov k dispozícii veľká kuchynka - sklad je vykurovaný - elektricky ovládaná výsuvná brána - nakladanie a vykladanie tovaru cez rampu - samostatné kúrenie Cena nájmu: 43,15 €/m2/rok (bez energií)

 • Lehké skladové kontejnery

  Lehké skladové kontejnery

  Rozměry: - 2995 x 1960 x 2115 mm Základní provedení vhodné pro skladování materiálu a zboží, zahrádkáře, kutily apod. Celý kontejner lze rozložit do přepravní polohy a tak snížit přepravní náklady. Sestavený kontejner je možné přenášet jeřábem i vysokozdvižným vozíkem. Pro účely zavěšení na jeřáb jsou profily horního rámu opatřeny jeřábovými úchyty. Vlastní hmotnost 480 kg Pro kompletaci stačí 2-3 osoby, délka kompletace do 60 min. Nosné prvky: sestavovaná montovaná konstrukce z profilovaných plechových dílců / tl. 2,5mm /. dřevěný spodní rám , stěny z trapezovaného plechu tl. 0,8 mm, manipulační...

 • Skladové a ocelové kontejnery

  Skladové a ocelové kontejnery

  Skladové kontejnery a ocelové kontejnery jsou mobilní skladové zařízení s širokou škálou využití. Vhodné na skladování materiálu, nářadí, strojů a drobné mechanizace. Jsou vhodné rovněž jako vybavené mobilní dílny. Výhodou těchto kontejnerů je jejich dobrá manipulovatelnost, vysoká nosnost, robustní konstrukce umožňující těžké zacházení a dobrá odolnost proti vniknutí. Námi dodávané skladové ocelové kontejnery mají pevnou a bytelnou konstrukci, odolnou proti zkoucení, snadnému poškození opláštění, prohýbání podlah a stropů. Kontejnery jsou taktéž dobře zabezpečeny proti vzpříčení vstupních ocelových vrat a nemožnosti...

 • Skladové systémy a kontejnery

  Skladové systémy a kontejnery

  - Skladové kontejnery - Obytné kontejnery ( i s vybavením podľa dopytu )¨ - Kancelárské kontejnery - Sanitárne kontejnery ( WC, sprchy...) - Komunálne kontejnery pre odpady ( tzv. MULDEN Kontejnery ) - Tepelně izolované skladové boxy - Bezpečnostné skladové moduly - Kontejnery pre skladovanie pneumatík a celých koles automobilov


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Skladové štítky a kapsy 2004 - 2020 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.