Pohľadnice rôznych druhov

Ponúkame vám pohľadnice rôznych druhov, tvarov a veľkostí, v plnofarebnom alebo čiernobielom prevedení. Sme taktiež schopní vytvoriť grafický dizajn pre vaše pohľadnice. Keďže používame naše vlastné tlačiarne, sme schopní vám poskytnúť tie najlepšie ceny na dizaj a tlač pre všetky vaše pohľadnice.


Hľadáte zákazníkov?


Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

Hľadáte zákazníkov?

 • Pohľadnice, oznámenia

  Pohľadnice, oznámenia

  Pohľadnice, oznámenia, blahoželania pre rôzne príležitosti či sviatky potešia Vašich blízkych. Stačí poslať fotku a vložiť text pre vybraný vzor pohľadnice. Pohľadnice tlačíme v minimálnom množstve 30 ks, grafika je započítaná v cene.

 • Pohľadnice Slovensko

  Pohľadnice Slovensko

  MP = malá pohľadnica (rozmer: 15 cm x 10,5 cm alebo 13 cm x 13 cm).

 • Vianočné pohľadnice Bratislavy

  Vianočné pohľadnice Bratislavy

  Ponúkame záujemcom vianočné pohľadnice Bratislavy. Ide o zatvarateľnú pohľadnicu s obálkou. Zvonkajšej strany sú rôzne fotografie z Vianočnej Bratislavy, zvnútornej strany je jeden motív bez textu (Bratislava IV), v druhom je sivá viacjazyčná potlač (Bratislava III). Kvalitné spracovanie - hladký kriedový papier s parcialnym lakovaním.

 • Pohľadnice, fotografie

  - fotografovanie, retuš, tlač

 • Pohľadnice a pozdravné karty

  - výroba a predaj

 • Plnofarebné pohľadnice

  Plnofarebné pohľadnice

  Zvýraznite svoju spoločnosť štýlovo, profesionálne a hlavne s nízkymi nákladmi - tlačenými pohľadnicami. V kombinácii s cieľovým adresárom, pohľadnice sa stanú neoceniteľným prínosom vo vzťahu k publicite a marketingovému úsiliu Vašej spoločnosti. Pohľadnice sú ako maličké billboardy, s použitím kvalitných obrázkov a významných slov pomôžu lepšie vyjadriť Vašu myšlienku (tvrdenie).

 • Výroba stojanov na pohladnice, katalogy

  Výroba stojanov na pohladnice, katalogy

  Stojany na pohledy a přání vyrábíme nástěnné (kapsy na pohledy v rámu), pultové (stojany se sklonem nebo otočné) a samostatně stojící (jednostranné, oboustranné nebo otočné). Stojany je možné vyrobit s libovolným počtem kapes požadovaného formátu pohlednice nebo přání, případně s plochou pro logo firmy. V obdobném provedení vyrábíme i stojany na katalogy,mapy a stojany na tiskoviny. - stojany na katalogy - stojany na přání a pohledy - stojany na tisk

 • Pohľadnice- prezentujte svoju obec, produkt , službu, akciu.

  Pohľadnice- prezentujte svoju obec, produkt , službu, akciu.

  Využite pohľadnicu na reklamnú propagáciu svojich služieb, produktov, spropagujte svoju obec, mesto, akciu.... Ponúkame Vám tlač pohľadníc vo formáte 98x150mm, obojstranne potlačenú na bielom jednostranne natieranom kartóne 275 g s jemnou lamináciou na prednej strane. 500 ks:32,50 €/0,065 €/ks 1000 ks:57,50 €/0,0575 €/ks 1500 ks:82,50 €/0,055/ks 2000 ks:107,50 €/0,05375 €/ks 2500 ks:132,50 €/0,053 €/ks 5000 ks:265,00 €/0,053 €/ks Ceny sú konečné, nie sme platcami dph.K cene sa pripočíta poštovné podľa cenníka SP alebo kuriérskej služby DPD, UPS. Dodanie pohľadníc tlačených technológiou ofsetu 10-14 dní aj skôr.

 • Pohľadnice na objednávku

  Pohľadnice na objednávku

  Na objednávku vieme zabezpečiť nielen samotnú tlač pohľadníc, ale aj grafické spracovanie, predtlačovú prípravu, prípadne aj obrazové predlohy. Okrem štandartných rozmerov je možné pripraviť aj atypické pohľadnice podľa priania zákazníka.

 • Pohľadnice na objednávku podľa vlastných návrhov

  Pohľadnice na objednávku podľa vlastných návrhov

  Rodiny: Starí rodičia, Rodičia, Deti, ... Podnikatelia a firmy Naša firma Vám ponúka komplexné riešenie v oblasti vlastného grafického návrhu pohľadníc určených pre blízky okruh rodiny a priateľov, respektíve firemným zákazníkom. V našej firme si každý z vás pohľadá tú službu, ktorú práve potrebuje. Krédom spoločnosti je spokojnosť zákazníka.

 • Pohľadnice s vlastnou grafikou a potlačou

  Pohľadnice s vlastnou grafikou a potlačou

  Prichádzajú sviatky a nový rok a preto Vám ponúkame výrobu vlastných firemných pohľadníc s vlastnou grafikou a potlačou. Ofsetová tlač na stroji Heidelberg Speedmaster SM52 Formát: 98 mm x 150 mm Farby: Plnofarebne Materiál: biely, jednostranne natieraný kartón, 275g/m? Možnosť využitia aj na ďalší predaj Cenová ponuka: 500ks - 39€ s DPH 1000ks - 57€ s DPH Dodanie ZDARMA kdekoľvek na Slovensku

 • Veľkonočné obrusy, servítky, blahoželania, pohľadnice

  rozmery obrusov 120x140 80x80,40x80 pravidelný rozvoz po celej SR !

 • Slovensko – pohľadnice s charizmou času

  Na vyše 500 historických obrázkoch sprevádzaných popismi predstavujeme čitateľom vyše šesťdesiat slovenských miest, tak ako ich videli fotografi a vydavatelia pohľadníc na prelome 19. a 20. storočia. Okrem Bratislavy a dnešných krajských miest je tu i starobylá Levoča, Kežmarok, Kremnica, Banská Štiavnica a ďalšie mestá, ktoré sa natrvalo zapísali do slovenskej histórie, ktorá je spomenutá v krátkych pripojených textoch. Plnofarebná kniha na exkluzívnom formáte v reprezentatívnom vydaní vychádza v slovensko-anglickej mutácii, texty sú súbežné.

 • Oznámenia a pohľadnice

  - Svadobné oznámenia

 • Fotodarčeky pohľadnice

  - puzzle A4, A3 - šálka - hracie karty (sedmové) - vankúš - taška - tričko - podložka pod myš - fotoalbumy - fotokalendáre - fotoknihy

 • Pohľadnice, reklamné a obchodné tlačoviny

  Pri výrobe tohto rozmanitého sortimentu je možné v maximálnej miere využiť všetky technológie, ktorými spoločnost disponuje. Popri kvalitnej tlači a povrchovej úprave UV lakovaním či laminovaním sa veľmi často využíva členitý výsek, tlač raziacou fóliou, slepotlač, atypické skladanie a lepenie. Špeciálne pre výrobu reklamných a obchodných tlačovín je určená falcovačka a znášačka s prídavným zariadením na väzbu V1.

 • Pohľadnice maľované

  Pohľadnice cestou k adresátovi propagujú obec, jej erb, kultúrne pamiatky, prírodné krásy a zaujímavosti. Firme týmto spôsobom pohľadnice robia reklamu. Náklady vynaložené na ich výrobu sú návratné ich predajom. Formát pohľadnice sa dá využiť aj ako infokarta, vstupenka, vianočný a novoročný pozdrav.

 • Pexesá, pohľadnice, karty

  Pexesá, pohľadnice, karty

  Pexesá, pohľadnice plnofarebné: - laminované - lakované - 3D výsek

 • Pexesá, pohľadnice, karty

  Pexesá, pohľadnice, karty

  Pexesá, pohľadnice plnofarebné: - laminované - lakované - 3D výsek Diplomy a certifikáty: - so slepotlačou - so zlatením - s hologramom - termotlač (zlatenie)

 • Pohľadnice, reklamné a obchodné tlačoviny

  Pri výrobe tohto rozmanitého sortimentu je možné v maximálnej miere využiť všetky technológie, ktorými spoločnost disponuje. Popri kvalitnej tlači a povrchovej úprave UV lakovaním či laminovaním sa veľmi často využíva členitý výsek, tlač raziacou fóliou, slepotlač, atypické skladanie a lepenie. Špeciálne pre výrobu reklamných a obchodných tlačovín je určená falcovačka a znášačka s prídavným zariadením na väzbu V1.

 • Ponúkame pohľadnice

  Ponúkame pohľadnice

  Pohľadnice - ručne tvorené motívy voskované, s modrotlačou a iné. Každý motív je originálny, kusová výroba, s možnosťou rámovania podľa dohody. Rámovanie len pri väčších množstvách, podľa dohody.

 • Noviny, časopisy, letáky, vizitky už od 1,40Sk farebné, chodiaca reklama, pohľadnice, oznámenia, okr

  Vydavateľská činnosť: mesačníky: Euromesačník Malý a stredný podnikateľ Nr kraja- noviny určené pre podnikateľov,firmy,urady,obce,mesta,školy a verejnosti.Časopis je zameraný hlavne na EU,Výzvy,Projekty a pod,inzercia.Možnosť inzercie Mesačník: Aktuál-reklamné noviny NR kraja, noviny sú inzertné určené všetkým v mestách NR kraja.Možnosť inzercie. Vizitky: výroba vizitiek už od 1,40Sk farebná/ks, najlacnejšie na trhu,vyrábame vizitky aj do Rakúska vo veľkom množstve,možnosť netradičných tvarov vizitiek,menšie vizitky,biznis vizitky a pod. Letáky - výroba a tlač letákov už od 0,50Sk/ks Chodiaca reklama: nový revolučný a velmi...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Pohľadnice rôznych druhov 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.