Svadobné a narodeninové oznámenia

- Široká ponuka oznámení
- Výroba oznámenia podľa predlohy alebo predstavy zákazníka
- Menovky na stoly
- Nádpisy na svadobné poháre
- Značka ŠPZ pre Mladomanželov

Radi zodpovieme Vaše otázky, napíšte nám:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha:  • Svadobné korzety

  Svadobné korzety

  Ponúkam štrasové korzety k ušitiu exkluzívnych svadobných šiat, po ušití vyzerajú takto.

 • Svadobné bolérka

  Svadobné bolérka

  Ponúkam svadobné bolérka,rôzne veľkosti, kožušinové, saténové, taftové a krajkové. Farby: - biela - maslová

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  Najkrajší deň Vášho života si zaslúži len to najlepšie! Ponúkame Vám nádherné a zároveň jedinečné svadobné poháre z našej produkcie. Všetky poháre sú ručne brúsené a dekorované SWAROVSKÉHO kryštálmi. Štandardne sú SW kryštály vo farebnom prevedení kryštál alebo perleť. V prípade záujmu o prispôsobenie farby kryštálov farbe Vašej výzdoby, kontaktujte ná...

 • Svadobné servítky

  Nevybrali ste si z predpripravených vzorov? Navrhnite si vlastnú potlač

 • Svadobné oznámenia...

  Svadobné oznámenia...

  Ponúkame svadobné oznámenia, pozvánky k svadobnému stolu, magnetky, etikety na víno, svadobné tričká, krabice na výslužky, tlač svadobných fotografií, tlač veľkých fotiek, tlač fotiek na plátno, fotoknihy z vašej svadby.

 • Svadobné ETIKETY na víno

  Svadobné ETIKETY na víno

  Etikety na vína, samolepky - vhodné na svadbu, alebo iné príležitosti - rozmer 8 x 12 cm

 • Svadobné oznámenia

  V ponuke máme viac ako 150 svadobných oznámení. Minimálny počet objednaných kusov nie je stanovený. Text svadobného oznámenia, farbu a typ písma si volíte sami. Je možné tlačiť aj v cudzom jazyku,prípadne doobjednať kartičky s pozvánkou k stolu. Nakoľko farebné podanie zobrazených fotografií svadobných oznámení je ovplyvnené parametrami monitora, fotografia Vám preto n...

 • Svadobné a spoločenské šaty – predaj a požičovňa

  Milé nevesty, pre rok 2016 sme pre Vás pripravili širokú ponuku svadobných šia Jola Moda, Tiffany Rose a dve nové luxusné značky za prijateľné ceny.

 • Svadobné lodičky

  Štýlové a jedinečné sandáliky dodajú Vašim šatám šmrnc. Jednoduchosť je zvýraznená kamienkami na zadnej časti.

 • Svadobné šaty NICOLETTE

  Sexy svadobné šaty, v ktorých budete neprehliadnuteľná. Priesvitný korzet so srdiečkovým výstrihom a čipkou nechá vyniknúť Vaše krivky. Sukňa je netradične strihaná a riasená, čím upúta pozornosť.

 • Svadobné šaty TAMARA

  Nádherné svadobné šaty s bohatou sukňou. Korzet má srdiečkový výstrih, čipkované zdobenie a viazačku. Sukňa je bohatá, viacvrstvová a napájaná v pásoch.

 • Svadobné šaty STELA

  Nádherné svadobné šaty cez jedno rameno so zdobením a bohatou sukňou.

 • Svadobné šaty SABINA

  Nádherné korzetové svadobné šaty s bohatou sukňou. Korzet je bohato zdobený. Sukňa je napájaná v pásoch, čím vytvára veľký objem. Šaty majú vlečku a viazačku.

 • Svadobné šaty NINA

  Extravagantnejšie svadobné šaty sa vyznačujú svojou prepracovanosťou. Sukňa je padavejšia, jednoduchšia a doplnená aplikáciami. Korzet je netradične riešený s ramienkami a aplikáciami. Šaty majú viazačku.

 • Svadobné šaty LINDA

  Svadobné šaty s predĺženým, riaseným korzetom nechajú vyniknúť Vašej postave. Sukňa sa rozširuje od kolien, kde sa nachádza ešte jedna vrstva sukne. Šaty majú viazačku a vlečku.

 • Svadobné šaty KORNELIA

  Krásne svadobné šaty. Šaty sú prestrihnuté pod prsiami, sukňa je bohatá a padavá, vrchný diel je klasický korzetový s nariasenými ramienkami. Šaty sú doplnené čipkovanými aplikáciami.

 • Krásne svadobné vankúšiky

  Krásne svadobné vankúšiky

  Krásne svadobné vankúšiky pod obrúčky a krížik, obvykle nesie najmenšia družička. Vankúšik symbolizuje spokojný domov, ktorý si začínajú mladomanželia budovať.

 • Svadobné oznámenia

  Tlač svadobných oznámení

 • Svadobné, promočné oznámenia

  Svadobné, promočné oznámenia

  Svadobné, promočné oznámenia

 • Svadobné holubice

  Budúci mladomanželia túžia, aby ich svadobný deň bol výnimočný. Svadba je radostná udalosť, s ktorou sa spája i mnoho symbolík. Jednou z nich je aj vypúšťanie holúbkov vo svadobný deň. Holúbky sú viac než len milé hrkutajúce stvorenia. Už od nepamäti sú biele holuby považované za symbol vernosti, lásky ale i za symbol čistoty, nevinnosti a pokoja. Táto krásna tr...

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  15 druhov svadobných pohárov, gravírovanie mien a dátumov svadby na želanie

 • Svadobné poháre ručne brúsené

  Nádherné ručné brúsené a gravírované svadobné poháre pre Váš najkrajší deň v živote. V ponuke striebro, zlato, platina. Gravírovanie mien, dátumov platinou, zlatom, alebo brúsením podľa Vášho želania. Pri pieskovaní je možné dátum vypieskovať aj na krúžko na stopke, pri gravírovaní platinou a zlatom len na čašu.

 • Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Magnetky ( svadobné, reklamné, suveníry..)

  Výroba magnetiek z magnetickej fólie (reklamné magnetky, svadobné magnetky, magnetky s fotkou do veľkosti A4). Veľkosti 5x5 cm - 0,50€/ks, 6x8 cm - 0,70€/ks. Podľa požiadavky aj iné veľkosti. Ceny bez poštovného a balného. Nie som platca DPH. Magnetky z drevenej preglejky gravírované v rôznych tvaroch podľa požiadavky.

 • Svadobné šaty Delsa 7246

  Model, strih: Korzet, Princess Farba: prírodná biela Veľkosť: 38/40 (Talianska veľkosť 44/46) Materiál: Svadobná krajka Ramienka: nie Poznámka: Vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť.

 • Svadobné šaty Delsa 7234

  Model, strih: Korzet, Princess Farba: prírodná biela Veľkosť: 36/38 (Talianska veľkosť 44) Materiál: Organza, bohaté korálkové zdobenie Ramienka: nie Poznámka: vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť.

 • Svadobné šaty Delsa 7214

  Model, strih: Korzet, princess Farba: prírodná biela Veľkosť: 36/38 (Talianska veľkosť 42/44) Materiál: Svadobná organza, bohato vyšívané exkluzívne zdobenie Ramienka: 2 princess Poznámka: Vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu a šnurovačka v zadnej časti umožňuje prispôsobiť šaty každej postave. Šaty majú vlečku, ktorú je možné p...

 • Svadobné šaty Athene2

  Model, strih: Empir Farba: snehová biela Veľkosť: 34/36, 40/42 Materiál: Hodvábny šifón Ramienka: korálkové vyšívané , pri väčších veľkostiach možnosť dvoch ramienok pre lepšie držanie Poznámka: šaty sú vhodné aj pre tehotné nevesty vzhľadom na to, že korzet nezasahuje do oblasti bruška a umožňuje tak voľný pohyb bez nepríjemného tlaku na bruško. ...

 • Svadobné šaty Delsa 7200

  Model, strih: Korzet, princess Farba: prírodná biela, čierna krajka Veľkosť: 34 (Talianska veľkosť 42) Materiál: Svadobná organza, bohato vyšívané exkluzívne zdobenie Ramienka: 1 krajkové Poznámka: Vďaka vynikajúcemu strihu šaty krásne zvýrazňujú postavu. Šaty majú vlečku, ktorú je možné pri tanci nadvihnúť

 • Svadobné šaty Barcelona

  Model, strih: Korzet, Princess Farba: snehová biela Veľkosť: 36/38 Materiál: Svadobný tyl, korálky Ramienka: nie Poznámka: vďaka šnurovaciemu korzetu je možné šaty prispôsobiť každej postave. Šaty nemajú vlečku.

 • Svadobné šaty Aruba

  Model, strih: Korzet, A-line Farba: prírodná biela Veľkosť: 34/36, 38/40 Materiál: Svadobný taft Ramienka: nie Poznámka: vďaka šnurovaciemu korzetu je možné šaty prispôsobiť každej postave. Šaty majú vlečku, ktorá sa napríklad pri tanci vypína pomocou gombíkov v zadnej časti sukne.

 • Svadobné šaty Andalusia

  Model, strih: Korzet, A-line Farba: prírodná biela Veľkosť: 36/38 Materiál: Svadobný hodvábny satén Ramienka: 1 alebo bez Poznámka: vďaka šnurovaciemu korzetu je možné šaty prispôsobiť každej postave. Šaty nemajú vlečku

 • Svadobné fotenie

  K budúcim mladomanželom máme vždy individuálny prístup podľa požiadavky. Je možné fotiť len samotný obrad, alebo tzv. portrétne foto, alebo kompletnú svadbu. Podľa toho sa odvíjajú aj ceny. Prispôsobíme sa vašim predstavám, avšak ak nám necháte voľnú ruku preferujeme umeleckú fotoreportáž. Ako hotový produkt vám môžeme odovzdať CD - DVD prezent, fotografie, fotoal...

 • Svadobné dekorácie

  Svadobné dekorácie

  Práve ste otvorili našu stránku, možno že zo zvedavosti a možno už plánujete Váš veľký svadobný deň. Vieme že tento deň by mal byť veľkolepý, krásny, príjemný, neopakovateľný. Je veľa spôsobov ako urobiť svadbu nezabudnuteľným zážitkom. My vám ponúkame príjemné, vznešené a dokonalé prostredie, počas celého svadobného dňa. Naša špecializácia je svadobná...

 • Výroba svadobnej pečiatky

  Výroba svadobnej pečiatky

  Novinkou našej služby je výroba svadobnej pečiatky – pôsobivého a originálneho doplnku na vaše svadobné oznámenie, pozvánku, svadobný diplom a na ďalšie kreatívne využitie. Takáto pečiatka, odtlačená na svadobnom oznámení alebo pozvánke pôsobí impozantne a púta pozornosť. Okrem toho ponúkame výrobu pečiatky s použitím ekologickej telovej farby. Pečiatkou s tel...

 • Narodeninové a svadobné torty

  Každy deň čerstvé s tých najlepších ingrediencíí z celého sveta, pečieme pre Vás a pre Vaše potešenie.

 • Svadobné poháre a maturitne pohare - Košice

  Svadobné poháre a maturitne pohare - Košice

  Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania...biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, prípadne odekorujeme podla Vašich predstav a navrhu.

 • Svadobné poháre a iné dekorované sklo

  Svadobné poháre a iné dekorované sklo

  Ponukame vyrobu a dodavku rôznych elegantnych svadobnych poharov, v rôznych farbach, biela, modra, ruzova, marhulkova, cervena, kremova, zelena, pripadne ine, s vypisanim mien a datumu svadby.

 • Maturitné a svadobné poháre

  Maturitné a svadobné poháre

  MATURITNE TRIEDY MAJU POHARE NA STUZKOVU SLAVNOST PRE TRIEDNEHO PROFESORA A RIADITELA ZDARMA. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom/platina/,vsetko rucna vyroba

 • Maturitné a svadobné poháre

  Maturitné a svadobné poháre

  MATURITNE TRIEDY MAJU POHARE NA STUZKOVU SLAVNOST PRE TRIEDNEHO PROFESORA A RIADITELA ZDARMA. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom /platina/, vsetko rucna vyroba ...

 • Svadobné auto

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti prenájmu svadobného auta.

 • Svadobné kytice

  Spoločnosť ponúka služby v oblasti výroby svadobných kytíc.

 • Svadobné poháre Košice

  Svadobné poháre Košice

  Svadobné poháre - Košice glass-decor. Ponukame výrobu a dodávku krásnych svadobných a maturitnych pohárov v rôznych farbách podľa Vašeho želania... biela, modra, ružova, kremova, marhuľková, zelená, dekorovane zlatom a striebrom /platina/, vsetko rucna vyroba vratane skla, prípadne odekorujeme podla Vašich predstav a navrhu.

 • Svadobné fotografie

  Svadobný deň patrí medzi najčarovnejšie dni v živote, na ktoré každý často a rád spomína. Avšak, aby spomienky zostali stále čerstvé, aby časom nevybledli a nestratili sa vo víre všedných dní, na to slúžia svadobné fotografie, ktorých výpovedná hodnota sa nestratí ani po rokoch. Ako svadobný fotograf pre vás veľmi rád zaznamenám všetky dôležité momenty váš...

 • Svadobné ozvučenie a osvetlenie

  Ak ste si už vybrali miesto svadobnej hostiny, urobíme obhliadku priestoru. Na mieste monitorujeme stav elektrického napájania, výšku stropu a veľkosť miestnosti. Podľa zistenia Vám poradíme, kde umiestniť tanečný parket tak, aby ozvučenie nerušilo svadobných hostí pri konzumácii alebo rozhovoroch pri stoloch. Prípadne ako dozvučiť hluché miesta. Nasvietime vašu tanečnú p...

 • Svadobné podbradníky

  Svadobné podbradníky

  Svadobné podbradníky nielen ochránia Vaše svadobné odevy pri vzájomnom kŕmení sa za svadobným stolom, ale pohľad na Vás s podbradníkmi pod bradou určite pobaví svadobných hostí.

 • Svadobné a spoločenské rukavičky

  Svadobné a spoločenské rukavičky

  Módny doplnok k šatám jednoduchým aj zdobeným. Určite si vyberiete z našej ponuky dlhých, krátkych, prstových aj bezprstových rukavičiek.

 • Svadobné a spoločenské kabelky

  Svadobné a spoločenské kabelky

  Svadobné a spoločenské kabelky sú neoddeliteľnou súčasťou spoločenského outfitu a vášňou väčšiny žien. Záleží len na Vás, akú si vyberiete. Klasickú, romantickú, alebo extravagantnú?

 • Svadobné pierka

  Svadobné pierka

  Svadobné pierka pre svadobných hostí, otcov aj svedka. V ponuke rôzne farebné kombinácie, stačí doladiť k Vašej svadobnej výzdobe.

 • Svadobné poháre

  Svadobné poháre

  Svadobné poháre vyrobíme podľa Vášho želania v akejkoľvek farbe, s Vašimi menami aj dátumom svadby. Túžite po hladkých, zdobených, či so Swarovski kryštálmi ? Stačí si vybrať.

 • Svadobné oznámenia

  Svadobné oznámenia

  Vyberte si z veľkého výberu luxusných svadobných oznámení. V ponuke 3 katalógy - až 321 krásnych oznámení.

Stojany, panely a skrine s boxmiStojany a skrine s boxmi

Praktické stojany s plastovými boxmi do dielne alebo skladu.

Transport a manipuláciaTransport a manipulácia

Vozíky, Rollkontajnery, rudly pre sklady, kancelárie, dielne.

Nástenné zásobníky na prospektyNástenné zásobníky

Plastové nástenné zásobníky na tlačoviny formátu A4 alebo A5

Závesné popolníky na stenuZávesné popolníky na stenu

Závesné popolníky na stenu z nerezového plechu.Hľadáte nových zákazníkov?   Aktuálne evidujeme 119 204 užívateľov zo všetkých oblastí podnikania.   Viac >>>

X

Vstup pre firmy

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste prihlasovacie meno alebo heslo?
Hľadáte zákazníkov?

1. Povedzte zákazníkom aké služby poskytujete, aké produkty vyrábate. Ukážete, čo chcete predať a potrebujete dať zákazníkom do pozornosti.

2. Vytvoríme spoločne stratégiu a nájdeme pre Vás odberateľov. Ukážeme im vašu ponuku, vaše referencie, katalógy.

3. Zákazníci smerujú priamo k Vám, prípadne do Vášho internetového obchodu alebo na Vaše webstránky.

X

Hľadám - rýchlo, výhodne, bezplatne a nezáväzne

Služba je bezplatná a k ničomu Vás nezaväzuje, predošlí užívatelia takto ušetrili u dodávateľov v priemere do 25%.

Radi zodpovieme Vaše otázky, napíšte nám:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navygácia:

Napíšte nám:

Text:
Meno:
Telefón:
E-Mail:


Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Svadobné a narodeninové oznámenia 2004 - 2017 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.