Ponuky - Chemický priemysel

 • DOMEX krycia farba - Vodouriediteľná základová farba

  Ponuka: v zmysle RAL vzorkovnice odtieňov. Aplikačná oblasť: Používa sa na povrchovú úpravu okien, dverí a lambérií vo vnútornom a vonkajšom prostredí. Farba neobsahuje látky proti hubám, preto v prípade použitia pre vonkajšie prostredie je nutné ošetriť drevo impregnovaním prípravkom proti hubám. Farba sa môže nanášať štetcom, valčekom, nízkotlakým a vysokotlakým striekaním. Farba rýchlo schne, je estetická.

 • DOMEX silnovrstvá lazúra - Vodouriediteľná silnovrstvá lazúra

  Ponuka: DOMEX silnovrstvá lazúra buk, jaseň, smrek, pínia, dub, gaštan, čerešňa, orech, teak, mahagon. Aplikačná oblasť: Použiva sa na povrchovú úpravu okien, dverí a lambérií vo vnútornom a vonkajšom prostredí. Lazúra neobsahuje látky proti hubám, preto v prípade použitia pre vonkajšie prostredie je nutné ošetriť drevo impregnovaným prípravkom proti hubám. Lazúra sa môže nanášať štetcom, nízkotlakým a vysokotlakým striekaním.

 • EPOMIX - Vodouriediteľný epoxi-polyamidový dvojzložkový náter na betón

  Aplikačná oblasť: Farba je vhodná na vnútornú povrchovú úpravu betónových plôch, ktoré sú vystavené častej vnútropodnikovej doprave. Povlak je výborne odolný proti oteru a zaručuje ľahké čistenie. Prednostne sa doporučuje ako vhodný náter na podlahy prevádzok, dielní a skladov.

 • PURAKRIL krycí náter - Dvojzložková krycia farba

  Ponuka: PURAKRIL krycia farba vo farebných odtieňoch RAL s vysokým alebo hodvábnym leskom a PURAKIL lak. Aplikačná oblasť: Výrobok je vhodný na protikoróznu ochranu železných konštrukcií a cestných vozidiel. Vrstva farby PURAKRIL má vysoký lesk, je tvrdá a pružná, odolná proti poveternostným vplyvom, nemení farebný odtieň. Tieto vlastnosti si udrží po dlhú dobu. Využíva sa na nátery predmetov kde ich využitie by si vyžadovalo aplikáciu vypaľovacích farieb, ale kvôli ich rozmerom, alebo podkladového materiálu to nie je možné. PURAKRIL sa môže aplikovať striekaním. Sušenie môže byť voľne pri izbovej teplote alebo pri teplote 90° C.

 • PURAKRIL medzivrstva - Dvojzložková medzivrstvová farba

  Ponuka: PURAKRIL medzivrstvová farba biela, krémová, sivá. Aplikačná oblasť: Výrobok je vzhľadom na svoje zloženie vhodný na vytvorenie hrubej vrstvy, ktorá vyplní aj prípadné nerovnosti základovaného povrchu materiálu. Používa sa ako medzivrstva medzi základným a krycím náterom pri farbení dreva, kovu a umelej hmoty. Je dobre brúsiteľný v mokrom aj v suchom stave, po uschnutí sa na medzivrstvu dá naniesť krycí náter akéhokoľvek typu. PURAKRIL medzivrstva obsahuje aj protikorózne pigmenty a preto je vhodný na použitie pri oprave automobilov, kde niekedy dôjde k obrúseniu časti automobilu až na kov.

 • BENKALOR NDN 16 m3

  BENKALOR NDN 16 m3

  Nadzemná dvojplaštená nádrž na pohoné hmoty s výdajním stojanom o objeme 16.000 litrov, po generálke výška - 250 cm šírka - 250 cm dĺžka - 500 cm váha - 5000 kg

 • Úprava vody, úpravny vody,reverzní osmózy, odželeznění

  Úprava vody, úpravny vody,reverzní osmózy, odželeznění

  Nabízíme návrhy řešení pro úpravu vody v průmyslu. Součástí nabídky je vytipování vhodných zařízení, způsobu režimu a dodávky zařízení. Dodáváme úpravny vody vhodné ke změkčení a odželeznění. Dodáváme reverzní osmózy. Průmyslovou chemii KURITA

 • Nové 1.000 litrové plastové nádrže - IBC kontajnery

  Nové 1.000 litrové plastové nádrže - IBC kontajnery

  NOVÉ 1.000 litrové plastové nádrže - IBC kontajnery, s potravinárskym certifikátom, s certifikátom na ropné produkty ( ADR, RID ) s UN kódom. Paleta: drevená, plastová, oceľová. Cena – použitej od 60 € vymytej nádrže / v 100 % stave / je od 80 – 130 €, cena nádrže závisí po akom sú produkte, od saponátov až po potraviny v 100 % stave( nerozoznáte od novej ! ) Ceny sú bez dph.

 • AQUAKORR - Vodouriediteľná čierna farba

  Aplikačná oblasť: Máčanie a striekanie kovových častí, poskytujúce dočasnú ochranu pred koróziou.

 • POLIMASZT - Vodouriediteľná čierna farba na podvozky

  Aplikačná oblasť: Farba je vhodná na protikoróznu ochranu podvozkov nákladných áut, osobných áut, autobusov a koľajových vozidel, ako aj vonkajších a vnútorných oceľových konštrukcií. Farba vytvára vrstvu, ktorá je pružná a odolná voči pôsobeniu kamienkov a iných mechanických častíc.

 • AQUA-THERM základová farba - vodouriediteľná základová farba

  Aplikačná oblasť: Používa sa na estetický náter kovových povrchov, ktoré sú vystavené trvalému teplotnému zaťaženiu 200° C. Farba je vodouriediteľná, na vzduchu schnúca, zamedzuje vzniku korózie. Doporučujeme ju na nátery ocele a hliníka ako protikorózny základný náter. V jednej vrstve sa dá vytvoriť 50 ÷ 60 um hrúbka suchej vrstvy. Schne pri izbovej teplote, sušenie sa dá urýchliť vplyvom zvýšenej teploty 60 ÷ 100° C.

 • THERMORESIST ANTICORR - Na vzduchu schnúca ohňovzdorná farba

  Aplikačná oblasť: Farba je vhodná na povrchovú úpravu kovových plôch, ktoré sú dlhodobo vystavené vysokým teplotám (kotle, krby, výfuky, komínové rúry, príslušenstvá k tepelnej technike, a pod.). Farba zároveň chráni povrch kovu proti korózii a plní estetické účely. Výrobok obsahuje pigment proti korózii.

 • Teplovzdorná farba metal NL 12, NL 28, NL 22, NL 32

  Aplikačná oblasť: Farba je vhodná na povrchovú úpravu kovových plôch, ktoré sú dlhodobo vystavené vysokým teplotám (kotle, krby, výfuky, komínové rúry, príslušenstvá k tepelnej technike, a pod.).

 • Chémia na čistenie diskov

  LEGA Nová formula bez akýchkoľvek kyselinových komponentov pre perfektné čistenie diskov bez použitia špongie. Pôsobí bez toho, aby ovplyvňoval lesk kovu, zanechávajúc povrch lesklý. Produkt nasprejujte na disk nechajte ho pôsobiť 15 sekúnd, potom opláchnite vodou. V prípade odolnej nečistoty: nasprejujte produkt, zotrite špongiou a potom opláchnite. LEGA ACIDO Kyslý detergent na disky s vysokým čistiacim účinkom. Špeciálne účinný na karbónovú nečistotu. LEGA COLOR FUXIA Detergent na disky, ružovo- sfarbená pena. Pre tých, čo chcú prekvapiť svojich zákazníkov novým a špeciálnym produktom. LEGA COLOR GIALLO Detergent na disky, žlto-...

 • Lakovky na farby

  Naša firma ponúka kompletný sortiment obalov na farby, laky. Jedná sa o plechové obaly nazývané ako lakovky v rozmere=objeme 0,3l, 0,5l,0,7l, 1,0l, 3,0l a 5,0l. Ponúkaný sortiment je za výhodné ceny v našom veľkoobchode.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  129  Ďalšia


Noví zákazníci - každý deň!  Viac >>>

X

Zadajte prihlasovacie meno a heslo
Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zaslať zabudnuté prihlasovacie meno a heslo
Vytvoriť prihlasovacie meno a heslo
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:

Napíšte nám:

Text:
Meno:
Telefón:
E-Mail:


Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Chemický priemysel ponuky | Požiadavka.sk 2004 - 2017 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.