Baličky série UNICA

Baličky série UNICA

Poloautomatické termozváracie baličky s injektorom pre inertný plyn na kolieskach série UNICA (bez vzduchového kompresora).


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
 • Vianočné balíčky ReaCentrum

  Vianočné balíčky ReaCentrum

  Milý naši zákazníci . Pripravili sme pre vás v našom Centre vianočnú ponuku . Veríme že si každý príde na svoje. Srdečne vás vítame na relax , skrášlenie sa a oddych v príjemnom prostredí s profesionálnym personálom kde vám pomôžeme od hlavy až po päty. Tešíme sa na vašu návštevu. ReaCentrum .

 • Baličky série MICRA

  Baličky série MICRA

  Poloautomatické termozváracie baličky s injektorom pre inertný plyn série“MICRA” (bez matrice a bez vzduchového kompresora).

 • Balíčky servisní podpory

  Balíčky servisní podpory zajišťují efektivní způsob údržby provozovaných zařízení za předem známých podmínek a nákladů. Servisní podpora obvykle zahrnuje též opravy mechanicky poškozených zařízení a je ideálním řešením pro zajištění servisu tiskáren Zebra a zařízení Motorola.

 • Reklamné vianočné balíčky na jedenie a pitie 2012

  Reklamné vianočné balíčky na jedenie a pitie 2012

  Ešte neviete čo darovať svojim obchodným partnerom na konci roka či na Vianoce? Skúste naše reklamné vianočné darčeky, ktoré sú plné chutných, pekných a praktických veci. Pozostávajúcu z kombinácie rôznych druhov čajov, kávy, belgických čokolád, či praliniek, alebo medov, sviečok, či medoviny. Nájdete tu balíčky v rôznych cenových reláciách, aby si každý našiel ten svoj. K dispozícii je niekoľko farebných a produktových kombinácii, ktoré je možné medzi sebou samozrejme kombinovať, pokiaľ Vám nevyhovujú. Rovnako Vám vieme vyhotoviť balíček na mieru podľa požiadavky na farbu, cenu, alebo exkluzívne VIP balíčky. Stačí nám napísať...

 • Reklamné vianočné balíčky s prírodnou kozmetikou

  Reklamné vianočné balíčky s prírodnou kozmetikou

  Vyberte si z našich voňavých vianočných balíčkov z prírodnej kozmetiky, ktoré sú vyrábané v Čechách, alebo na Slovensku. Zaručujeme Vám kvalitu, nezávadnosť a originalitu darčekov, vyrobených z liečivých rastlín. Jednotlivé produkty v balíčkoch je možné kombinovať, farebne zladiť tak, aby Vám to vyhovovalo. Pokiaľ máte cenovú požiadavku na balíčky, aj túto maličkosť vieme vyriešiť. Na balíčky Vám samozrejme zabezpečíme reklamné visačky s logom, upevnené na farebnej stuhe podľa výberu.

 • Vianočné superbaličky sú už tu !!!

  Vianočné superbaličky sú už tu !!!

  Vianočné superbaličky su už tu. Este nikdy nebol nákup erotických pomôcok tak výhodný ako momentálne teraz u nás! Prídite sa presvedčiť na vlastné oči, je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť! Ak chcete predsa len najprv pocuť tak: Ide o baličky v hodnote od 500,-Sk až po 3000,- Sk. Týmto sposobom ušetríte až 2000 Sk podla druhu balíčku. Ostatné akcie ako 2 tovary + 1 zdarma, zľava na ďalší nákup či darčeky k nákupu zostávajú aj nadalej v platnosti. Od 1.12.2008 spušťame našu novučičkú web stránku, na ktorej už budete môcť nakupovať aj pohodlne cez e-shop s množstvom zliav, akcií, darčekov, bonusov atd...

 • Darčekové balíčky pre radosť

  Darčekové balíčky pre radosť

  Drobná pozornosť v podobe vyberaných cukroviniek, kvalitnej kávy alebo vín v darčekovom balením, je vinikajúcim vyjadrením vašich emócií. - darčekový balíček veselé kornútky - darčekový balíček sympatia - darčekový balíček na želanie - darčekový balíček šampus - darčekový balíček Milka - darčekový balíček medový - darčekový balíček Dilmah - darčekový balíček romantika - darčekový balíček Vesna - darčekový balíček pyramída

 • Vianočné bonboniéry a balíčky

  Vianočné bonboniéry a balíčky

  Ponúkame exkluzívne vianočné bonboniéry a vianočné čokoládové figúrky vhodné ako vianočný darček pre Vašich obchodných partnerov a zamestnancov. Pripravíme aj darčekové koše, balíčky podľa Vášho želania, či košíky s drobným pečivom.

 • Vákuové baličky

  Vákuové baličky

  Vákuové balenie bankoviek do PVC sáčkov zaisťuje bezpečnú manipuláciu pri prevoze a skladovaní. Prednosťou tohoto spôsobu balenia je zmenšenie objemu balíčkov bankoviek a tým úspora miesta v trezoroch. Príslušenstvo Voliteľným príslušenstvom k vákuovej baličke je lis na bankovky, ktorý zjednodušuje vkladanie balíčkov bankoviek (10 zväzkov, tzv. bunt) do PVC sáčka.

 • Vákuové baličky

  -

 • Paletizace, depaletizace, baličky a kartonovačky

  Firma Vulcascot zastupuje a dodává balicí techniku od dodavatelů Schaefer a BortolinKemo. Více informací najdete na příslušných místech těchto stránek.

 • Montážne balíčky just in time

  Umožníme Vám individuálne zostavenie Vašich montážnych balíčkov. Zabezpečíme Vám kompletné zabalenie Vám potrebných zákazníckych montážnych balíčkov.

 • Xerografické balíčky bílé a barevné v A4, A3, 500ks, 250 ks, 100 ks

  Výroba recyklovaného papíru Eko print v několika bělostech .

 • Strojárenství - Baličky do smrštitelné fólie

  Strojárenství - Baličky do smrštitelné fólie

  Stroje pro zatavení a smrštění folie kolem baleného výrobku. Komorové a tunelové modely.

 • Baličky do mikroténových sáčkov ANZA typ BH 04 a BH 05

  Baličky do mikroténových sáčkov ANZA typ BH 04 a BH 05

  výrobca CHemosvit stav dobrý, plne funkčné, odpojené


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Baličky série UNICA 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.