Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách

Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách

Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách:

Etikety jsou určeny pro termotransferovou technologii potisku, při které dochází k tepelnému přenosu barviva ze speciální pásky na vlastní materiál etikety. Všechny termotransferové materiály mají výborné tiskové vlastnosti a po potisku splňují všechny požadavky na čitelnost pro automatickou identifikaci čárových kódů. Etikety se používají nejčastěji na kotouči, popř. skládané, nelze potiskovat etikety na arších.

Papírové etikety:

Papír matný:

Univerzální, široce využívaný materiál - papír 75g/m2 s permanentním lepidlem. Velmi cenově výhodný pro méně náročné tiskové aplikace, především ve skladovém hospodářství a v logistice. Nejčastější variantou je bílá barva, ale není problém dodat jakoukoliv barvu ze vzorníku barev Pantone včetně barev reflexních. Etikety jsou k dispozici s lepidlem permanentním, snímatelným, speciálním (pro mražené zboží, na drsný povrch).

Papír pololesklý a lesklý:

Strojně natíraný, hlazený pololesklý či lesklý papír s atraktivním vzhledem, vhodný pro náročnější tiskové aplikace i pro plnobarevné předtištěné etikety. K dispozici je lepidlo permanentní, snímatelné, speciální (pro mražené zboží, na drsný povrch).

Foliové etikety:

Etikety vhodné zejména do prostředí s požadavkem vysoké odolnosti vůči okolním vlivům, ať jde o vlivy povětrnostní, fyzikální či chemické povahy. V nabídce jsou etikety z polyesterových, polypropylenových, polyethylenových i Datapol folií bílých, barevných i transparentních. Pro zajištění vysoké odolnosti je nutné použít k potisku i odpovídající termotransfer pásku.

Textilní etikety:

Textilní etikety jsou dodávány v podobě nekonečného pásku, který může být z nejrůznějších materiálů - polyamid, polyester, acetát, bavlna, satén.


Hľadáte zákazníkov?

Hľadáte zákazníkov?

Zaregistrujte sa ešte dnes a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.

 • Etikety pro armovny a výrobce betonových výrobků

  Etikety slouží k označování betonářské oceli a betonových výrobků. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu (100% Polyester), který se vyznačuje pevností a odolností vůči povětrnostním vlivům. Hodí se jak k ručnímu popisování, tak k potisku na běžných typech laserových tiskáren. Etikety v základním provedení jsou dodávány v arších formátu A4 v základní bílé barvě. Dle přání zákazníka však mohou mít i různá barevná pozadí nebo požadovaný potisk (logo firmy, kontaktní údaje atd.). Jedna strana etiket je matná, na tu si zákazník zpravidla tiskne vlastní údaje, druhá strana je lesklá.

 • PRINT etikety na hárku A 4 , rôzne velkosti štítkov

  PRINT etikety na hárku A 4 , rôzne velkosti štítkov

  Ponuka PRINT etikiet biele na hárku A 4, do tlačiarni s rôznym rozmerom. Balenie je po 100 ks. Cena 9,90 € s DPH za 100 ks Napíšte rozmer, aký požadujete. Je možnosť objednať si aj menšie množstvo a z viac druhov etikiet. cena za Mix viac druhov je 0,11 € s DPH / A 4 210 x 297 / 1 list etiketa A 4 cena 0,11 € s DPH 210 x 148,5 / 2 etikety na A 4 - / - 105 x 297 / 2 etikety na A 4 105 x 148,5 / 4 etikety na A 4 105 x 74 / 8 etikiet na A 4 105 x 70 / 8 etikiet na A 4 105 x 57 / 10 etikiet na A 4 cena 0,11 € s DPH / A 4 105 x 48 / 12 etikiet na A 4 105 x 42,4 / 14 - / - 105 x 37 / 16 105 x 37 / 16 70 x 36 / 24 68 x 36 / 24 -- // -- cena 0,11 € s DPH / A 4...

 • PRINT etikety na formáte A 4, rôzne velkosti

  PRINT etikety na formáte A 4, rôzne velkosti

  V ponuke máme rôzne veľkosti etikiet na formáte A 4. pre atramentovú aj laserovu tlač. Cena 11,90 € s DPH za 100 ks Napíšte rozmer, aký požadujete. Je možnosť objednať si aj menšie množstvo a z viac druhov etikiet. cena za Mix viac druhov je 0,13 € s DPH / A 4 210 x 297 / 1 list etiketa A 4 cena 0,13 € s DPH 210 x 148,5 / 2 etikety na A 4 - / - 105 x 297 / 2 etikety na A 4 105 x 148,5 / 4 etikety na A 4 105 x 74 / 8 etikiet na A 4 105 x 70 / 8 etikiet na A 4 105 x 57 / 10 etikiet na A 4 cena 0,13 € s DPH / A 4 105 x 48 / 12 etikiet na A 4 105 x 42,...

 • Papierove Etikety s predtlačou datum výroby

  Papierove Etikety s predtlačou datum výroby

  V ponuke máme etikety do etiketovacich kliešti MOTEX 2 rad. a BLITZ 2 rad. s predtlačou Datum výroby. Dotlačíte si len aktuálny dátum. Etikety sú balené po 36 a 60 ks Dodáme aj menšie množstvo. Pošleme na DOBIERKU. Najdete nás na Hlavnej ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly, oproti je Dom Zornica. Ľahký prístup autom z Vajanského ul.21, oproti sú Potraviny Coop Jednota.

 • Etikety na fľaše s prianim pre  mladomanželov

  Etikety na fľaše s prianim pre mladomanželov

  Pre mladomanželov etikety na vínove 0,7 a 1 L fľaše : ,,Na zdravie mladomanželom´´ zlaté písmo ornamenty, viac druhov . rozmer 15 x 10,5 cm Etikety nemajú lepiaci podklad. Zákaznik si musí sám naniesť lepidlo WURDSTOL alebo podobne lepidlo na etiketu a nalepiť na fľašku. ľahká manipulácia lepšie ako keby bola samolepka. cena 0,03 € / ks . Pošleme na DOBIERKU

 • Cenové etikety

  Cenové etikety

  * Cenové etikety samolepicí etikety určené pro použití v etiketovacích kleštích pro označení produktů cenou, datem spotřeby apod. Základní provedení v bílé barvě další barevná provedení – reflexní žlutá, oranžová, červená, zelená možnost zakázkové výroby plošně barevných etiket a etiket s předtiskem a bezpečnostním násekem.

 • Termo-transferové etikety

  Termo-transferové etikety

  * Termo-transferové etikety samolepicí etikety na kotouči určené pro černobílý i barevný potisk v termotransferových tiskárnách potisk přes barvicí pásku. * Termo etikety samolepicí etikety vyrobené z termocitlivého materiálu pro potisk v termo tiskárnách bez barvicí pásky nejčastější použití v termo vahách.

 • Tabletační etikety

  Tabletační etikety

  * Tabelační etikety samolepicí etikety na nekonečném pásu skládaném „cik-cak“, opatřeném postranní vodicí perforací určené pro potisk v mechanických počítačových tiskárnách jednořadové a dvouřadové provedení možnost zakázkové výroby s barevným předtiskem.

 • Print etikety

  Print etikety

  * Print etikety samolepicí etikety na arších formátu A4 určené pro potisk v laserových a inkoustových tiskárnách a kopírkách více než 40 rozměrů ve standardní nabídce nejprodávanější rozměry v barevném provedení standardní balení po 100 nebo 30 arších

 • Etikety na kotúčikoch

  Tieto vyrábame s možnosťou plnofarebnej potlače, samozrejmosťou je lakovanie .Etikety sú určené pre tlačiarne na výrobných linkách vo väčších sériach, s použitím materiálov podľa želania zákazníka.

 • Termoetikety na kotúčoch

  - papierové - čisté - plastové - s predtlačou

 • Samolepiace etikety na kotúčoch

  - papierové - čisté - plastové - s predtlačou

 • Samolepky, etikety, nálepky

  Samolepky, etikety, nálepky

  SAMOLEPIACE ETIKETY A NÁLEPKY Identifikačné komponenty na označenie objektu alebo jeho obsahu. Často kombinujú reklamnú a informačnú funkciu nálepky. Dodávané v hárkoch a rolkách; s tlačou, aj bez tlače. DRUHY Spotrebiteľské a reklamné nálepky používajú sa na balenie rôznych výrobkov (kozmetika, lieky, potraviny a mnoho iných) a na reklamné účely. Nálepky pre priemyselné použitie slúžia na označenie výrobkov, ako firemné nálepky, na označenie obsahu, elektrických a iných vlastností materiálov, orientačné schémy, tabuľky, návody na obsluhu, montážne a kontrolné postupy a pod. Materiál, druh lepiacej vrstvy a technológiu ...

 • Termoetikety

  Termoetikety

  Veľkú časť výrobného programu tvorí výroba termoetikiet, ktoré sa používajú predovšetkým na baliacich linkách v potravinárskom priemysle a pri výrobkoch s premenlivými údajmi. Pri termoetiketách je okrem požiadaviek na presnosť výroby kladený mimoriadny dôraz na výber vhodného materiálu, lepidla, farieb a laku, pretože pri nevhodnej kombinácii týchto parametrov môže dôjsť ku strate funkčnosti etikety a tým k znehodnoteniu celého výrobku.

 • Print etikety

  Print etikety

  Print etikety poskytujú spotrebiteľovi ideálnu možnosť s minimálnymi investíciami svojpomocne zabezpečiť označovanie výrobkov a logistiku, časté uplatnenie je aj v administratíve. Tvar takýchto etikiet je možné vyrobiť presne podľa požiadaviek klienta, materiál okrem papiera býva aj polyesterová fólia v bielom, striebornom a transparentnom prevedení.

 • Logistické etikety

  Logistické etikety

  Logistické etikety sú určené predovšetkým na označovanie tovaru v procese výroby, resp. dopravy ku spotrebiteľovi a veľmi často sa pri ich aplikácii používa dotlač na termotransferových tlačiarňach. Pri týchto etiketách býva potlač zvyčajne jednoduchá s možnosťou využívať viacvrstvé materialy či materiály s reflexnými farbami a rôzne typy lepidiel. Pri vysekávaní sa často požívajú náseky a perforácie, čo umožňuje pokryť požiadavky na kontrolu priebehu výroby najrôznejších produktov.

 • Špeciálne etikety

  Špeciálne etikety

  Rotačné tlačiarenské stroje je možné využiť aj pri výrobe vstupeniek, visačiek, kartičiek, pások a iných špeciálnych výrobkov dodávaných v kotúčoch, resp. v hárkoch.

 • Kupónové etikety a booklety

  Kupónové etikety a booklety

  Tieto etikety patria do skupiny grafických etikiet, u ktorých pridaná hodnota je v možnosti použitia oveľa väčšieho množstva textov, viacjazyčných mutácií či návodov priamo na etikete označujúcej výrobok. Výroba takýchto etikiet vyžaduje moderné technologické linky umožňujúce tlač do lepidla, presnú lamináciu viacerých materiálov, použitie tzv. insettingu, či riadené vkladanie predtlačených brožúriek na výslednú etiketu.

 • Grafické etikety

  Grafické etikety

  Grafické etikety slúžia predovšetkým na označovanie výrobkov určených na predaj v maloobchodnej sieti a tieto etikety musia spĺňať mnohé požiadavky zakotvené v národných, resp. európskych normách. Okrem propagačnej a informačnej funkcie sa v poslednej dobe predovšetkým u potravinárskych etikiet kladie mimoriadny dôraz na bezpečnosť spotrebiteľa, výrobcovia sú nútení používať certifikované materiály, lepidlá s atestom na priamy styk s potravinami, či nízkomigračné farby a laky. Podobne zvýšené nároky sú kladené na kvalitu čiarových kódov a celkové prevedenie etikiet, kde sa často používajú kombinácie škálových a priamych farieb, s ci...

 • Svadobné ETIKETY na víno

  Svadobné ETIKETY na víno

  Etikety na vína, samolepky - vhodné na svadbu, alebo iné príležitosti - rozmer 8 x 12 cm

 • Cenovkové etikety

  Cenovkové etikety

  Cenovkové etikety - predaj kartóny Cenovkové etikety - predaj kotúčiky Etiketovacie kliešte Euro pokladne MiniSET Print etikety na A4 Samolepiace pásky s potlačou Snímače čiarových kódov Štítkovače DYMO Tabelačné etikety Tlačiace pásky TTR Tlačiarne etikiet Vývoj software

 • Termoetikety

  Termoetikety sú vyrobené z materiálov s termocitlivou povrchovou vrstvou , ktorá pri pôsobení tepla prostredníctvom termohlavy zmení farbu na čiernu. Táto vlastnosť sa využíva pri tlači, kde nie je potrebné použiť farbu ani klasickú farbiacu pásku. Vhodné kombinovať s klasickou viacfarebnou tlačou. Tieto samolepiace etikety na kotúči nachádzajú uplatnenie najmä vo váhových systémoch pre označovanie názvu tovaru, jeho hmotnosti, ceny, čiarového kódu, doby expirácie a ostatných údajov. Využívajú sa v potravinárstve, logistike, obchodných reťazcoch a pod. Termoetikety sa vyrábajú v kombinácii s lepidlami určenými do štandardného prostredi...

 • Logistické etikety

  Sú to čisté etikety, prípadne s jednoduchou predtlačou (logo, tabuľka, číselný údaj, rôzne grafické symboly a pod.) slúžiace na označovanie tovaru, kartónových škatúľ, paliet prípadne regálov v skladoch. Zákazníci, ktorými sú prevažne logistické a distribučné firmy rôzneho zamerania si potom sami dotláčajú potrebné informácie napr. z databáz čiarových kódov na svojich termotransferových tlačiarniach. Etikety pre logistické aplikácie dodávame v kotúčikoch s ľubovoľným návinom (počtom etikiet) na dutinkách s priemerom (25, 40, 76 mm). Ponúkame Vám: - čisté etikety - etikety s predtlačou - etikety s čiarovým kódom (aj s číse...

 • Etikety bez tlače

  Čisté, nepotlačené etikety sú veľmi vhodné na označovanie výrobkov vyrábaných v malých sériách, pretože na vopred pripravené etikety sa dá ľahko tlačiť jednotlivo alebo v stovkách kusov. Uplatnenie etikiet bez tlače je najmä v logistických a spedičných firmách, skladoch, v automobilovom priemysle, vo výrobe elektroniky, v potravinárstve, farmácií, vo výrobe nábytku... Môžete si vybrať z nasledujúcich materiálov: papiere – matné, lesklé, extra lesklé, pololesklé, radiálne..., fólie – biele, transparentné (priehľadné), vyrobené z polyesteru, polyetylénu, polypropylénu, bezpečnostné fólie (nie je možné ich odlepiť bez poškodenia...

 • Print etikety

  Print etikety, známe aj pod pojmom kancelárske etikety. Tieto etikety vyrábame z papierov vhodných pre laserové tlačiarne, atramentové tlačiarne a kopírky používané při bežnom chode kancelárií. Print etikety dodávame na hárkoch formátu A4 (balenie po 100 ks). Najvyužívanějšie sú obdĺžnikové etikety určené pre tlač adresných štítkov, pre označovanie šanónov, školských zošitov, nádob v domácnosti.. a pod. Ponúkame ich v mnohých rozmeroch a farebných prevedeniach. Na trhu je niekoľko programov, ktoré tlač z počítača na print etikety veľmi uľahčia. Tie lepšie ponúkajú možnosť tlače z databázy, vrátane čiarových kódov. Väčšie s...

 • Etikety s tlačou

  Etikety s tlačou

  Potlačené samolepiace etikety sú používané na označovanie výrobkov prakticky vo všetkých oblastiach - potravinársky, chemický, elektrotechnický, automobilový priemysel, kozmetika, domáce potreby, autochémia, papierníctvo, polygrafia, gumárenská, textilná výroba. Etikety potláčame na papieroch alebo fóliách s jednou, alebo viacerými farbami, prípadne špeciálne podľa požiadaviek zákazníkov. Používame matné, biele, hladké papiere, papiere s reflexnou farebnosťou od žltej, cez oranžovú, ružovú a zelenú, pololesklý papier. Etikety vyrobené z fólií sú vhodné na výrobky s problematickými povrchmi, sú odolné voči oteru, morskej vode, tukom, p...

 • Textilné etikety

  Textilné etikety

  Samolepiace textilné etikety s potlačou údajov ako sú logo výrobcu, značka, materiálové zloženie, veľkosť, ošetrovacie značky a pod. Textilné pásky s potlačou/visačky určené na označovanie odevov našívaním. Textilné pásky potláčame požadovanými informáciami prostredníctvom termotransferovej tlače. Potlač je preto odolná voči vode/praniu, žehleniu a chemickému čisteniu.

 • Etikety na flaše-vinety

  Výroba a tlač etikiet na vínko a pálenku. Vinetu Vám vyrobíme na mieru podľa Vášho želania. Etikety-vinety sú vhodné na výzdobu fliaš na rôzne rodinné oslavy alebo svadby. Vieme Vám vyrobiť rôzne rozmery a tvary. Sýte farby a potlač vo fotokvalite. Grafiku nachystáme podľa Vaších predstáv a pošleme Vám ju emailom na schválenie. Cenová kalkulácia na požiadanie.

 • Svadobná agentúra a kurzy etikety

  Agentúra Giovanna pre Vás urobí všetko, čo je potrebné pre nezabudnuteľnú a očarujúcu svadbu, či spoločenskú udalosť. Okrem krásnych šiat, oblekov, topánok a doplnkov pre Vás radi sprostredkujeme tieto služby: •Svadobné oznámenia, blahoželania •Poháre pre novomanželov, darčeky pre rodičov a prarodičov •Služby vizáže – kaderníčka, kozmetička, celková vizáž, úprava nechtov, ošetrenie tela... •Služby fotografa aj videozáznam •Kytice pre nevesty, kvetinová výzdoba •Výzdobu a dizajn miestností, nastieranie stolov •Sprostredkovanie limuzín s vodičom •Výučba svadobného valčíka, kurzy spoločenského tanca •Výučba spol...

 • Etikety info systému

  Vyhotovenie •samolepka •plastová tabuľka •antikor plech

 • Nelepicí etikety

  Nelepicí etikety neboli visačky plní podobné funkce jako samolepicí grafické etikety, nejsou však aplikovány pomocí lepidla, ale zavěšením, zasunutím apod. Mohou být zhotoveny v téměř libovolných rozměrech, tvarech a barvách, na různých druzích papíru, kartonu, nebo plastu. Součástí může být ochranný prvek nebo lze zvýšit jejich odolnost.

 • Bezpečnostní etikety

  Bezpečnostní etikety obsahují ochranné prvky které pomáhají chránit majetek a autentičnost výrobku před kopírováním a napodobováním. Příkladem je vrstvený tisk - zabraňující otevření aniž by nebyla etiketa porušena. Další příklady ochranných prvků jsou: super tenké čáry, miniaturní velikost písma, číselná řada, čárový nebo QR kód, stírací vrstva. Původ a originalitu produktu chrání také holografické prvky, neviditelný tisk, specifické tvary a v neposlední řadě reliéfní tisk, fluorescence nebo UV barvy.

 • Termo etikety

  Termo etikety jsou nejčastěji bílé, matné, nebo lesklé samolepicí etikety určené pro dotisk v TTR tiskárně s použitím barvící TTR pásky. Díky speciálním materiálům jako jsou například fólie, nebo speciální laky mohou být etikety vystaveny nepříznivým podmínkám jako je mráz, teplo, prašnost atd. Používají se k označení zboží, číslování, pro tisk EAN nebo QR kódů. Uvedený produkt vyžaduje speciální přístup k řešení a těsnou spolupráci zákazníka, obchodního a technologického úseku firmy Peroutka.

 • Print etikety

  Print etikety jsou papírové samolepicí etikety určené pro dotisk v laserových tiskárnách, mohou být lesklé, matné, bílé, nebo barevné. Vyrábíme je v mnoha nejčastěji používaných rozměrech a dodáváme na A4, případně na roli.

 • Grafické etikety

  Grafické etikety slouží jako nositel pro název, logo, složení, návod k použití výrobku, označení výrobce, popř. dodavatele nebo čárový kód. Nepřehlédnete je díky jejich vysoké barevnosti, lesku, nebo speciálnímu efektu jako je např. holografická fólie, nebo metalický efekt. Díky fluoreskujícím, případně UV barvám najdou etikety své uplatnění také tam kde je potřeba etiketu zviditelnit za tmy, nebo při speciálním osvětlení.

 • Etikety na fľaše

  Tlač etikiet na fľaše

 • Etikety

  Etikety

  - vínne etikety - potravinárstvo - kozmetika - priemysel - farmaceutický priemysel

 • Samolepící archové etikety a štítky

  - předsekané čisté do laserových tiskáren a kopírek - vícebarevné štítky dle přání zákazníka (samolepící folie, papíry) - 3D samolepky - Fotoluminiscenční a reflexní značení - Bezpečnostní

 • Samolepicí rolové etikety a štítky

  - technické štítky - sklářské etikety - potravinářské etikety - logistické etikety - kódové etikety (EAN apod.) - ostatní

 • Etikety

  Jeden z našich produktov sú etikety od spoločnosti HERMA. Etikety od spoločnosti HERMA sú známe po celom svete. Kvôli ich kvalite sa používajú v elektronike, automobilovom a strojárskom priemysle. Etikety HERMA sa radia medzi najkvalitnejšie etikety a aj niektoré zahraničné spoločnosti, ktoré prišli na Slovensko ich dobre poznajú a používajú práve tieto etikety.

 • Zariadenie na živicové etikety

  Živicové etikety z polyuretánovej živice sú ur?ené aj pre exteriér/interiér. V?aka tomuto zariadeniu dokážete vyrobi? 1 ks ale i 1000 ks rovnakých etikiet, dokážete ochráni? vaše potla?ené etikety. Zárove? si môžete predpripravi? malé, ?i veľké polotovary zo živice rôznych tvarov. Živicova? sa dá materiál, ktorý má silikónový podklad, takisto i materiál, ktorý má vlastné prelia?iny, alebo dutiny, ktoré živicou vyplníte. v cene je zariadenie +mixér + starter kit

 • Etikety na vinove fľaše pre oslavencov

  Pre mladomanželov etikety na vínove 0,7 a 1 L fľaše : ,,Na zdravie mladomanželom´´ zlaté písmo ornamenty, viac druhov . Etikety nemajú lepiaci podklad. Zákaznik si musí sám naniesť lepidlo WURDSTOL alebo podobne lepidlo na etiketu a nalepiť na fľašku. ľahká manipulácia lepšie ako keby bola samolepka. cena 0,03 € / ks . Najdete nás na Hlavnej ul.22 v pasáži PAPIERNICTVO obaly, oproti Dom ZORNICA v Trnave Ľahký prístup je autom z Vajanského ul.21 oproti Potraviny Coop Jednota.

 • Etikety

  > papírové, plastové, bezpečnostní, popisovací, výstražné, informační

 • Etikety bez potlače

  Etikety bez potlače

  Etikety bez potlače sú obvykle určené na ďalšiu dotlač variabilných údajov priamo v prevádzke. Pre optimálnu kvalitu a trvanlivosť etikety je dôležité zvoliť správny materiál a lepidlo v závislosti od účelu a prostredia, v akom bude etiketa neskôr používaná. Dodávame etikety od základného materiálu matného, pololesklého aj lesklého cez termomateriály až po špeciálne fólie odolné vlhku, tuku aj agresívnemu prostrediu. Ak nie je možné v tlačiarni použiť kotúč samolepiaceho materiálu, vieme vyrobiť a dodať etikety poskladané, oddelené perforáciou. Pre náročné aplikácie je možné urobiť výsek do nosného materiálu (silikónu). N...

 • Samolepiace etikety

  Samolepiace etikety

  * etikety bez potlače * plnofarebné GRAFICKÉ etikety * tabelačné etikety s EDV * etikety s bočnou a priečnou perforáciou * etikety s neutralizáciou lepidla * etikety obojstranne potlačené * tlač do lepidla alebo silikónu * bariérové etikety * etikety s razbou * laminované etikety * etikety na hárku do formátu A4 * povrchová úprava lakovaním - mat, lesk, parciálny

 • Plnofarebné etikety

  Plnofarebné etikety

  Plnofarebné etikety sú grafické etikety, ktoré sa stávajú súčasťou obalu. Takéto etikety sú nositeľom dôležitých informácií o výrobku, ale zároveň tvoria jeho imidž a preto je veľmi dôležitá ich estetická funkcia. Majú uplatnenie pri označovaní priemyselných výrobkov všetkých druhov, ale významnú úlohu zohrávajú aj v reklame. Naša technológia umožňuje potlačiť plnofarebné etikety do siedmich farieb. Lakovanie, laminovanie, razba a reliéfna razba zušľachťujú etikety využívané najmä v potravinárskom a kozmetickom priemysle. PLNOFAREBNÉ ETIKETY POSKYTUJÚ ŠIROKÚ ŠKÁLU MOŽNOSTÍ: - ľubovoľný tvar - povrchová úprava l...

 • Samolepiace etikety

  - viacfarebné s lakom - bez potlače - s ražbou za studena - s tlačou do lepidla - laminované - s perforáciou - s neutralizáciou lepidla

 • Samolepiace etikety

  Samolepiace etikety

  Samolepiace etikety pre tlač čiarových kódov na termotransférovej tlačiarni v kotúči. yberte si samolepiace etikety rôznych farieb a materiálov. Od 0,83 € bez DPH. Cena je za 1000 etikiet. Jeden kus vo vašom košíku teda obsahuje 1000 etikiet. Z menu si vyberte požadovanú šírku a výšku. Pre objednávku iných rozmerov, farieb, či materiálov nás prosím kontaktujte

 • 3D etikety

  3D etikety

  Výroba živicových etikiet, ľubovoľné tvary, zalievané písmo. Predaj technológie a chémie na výrobu zalievaných 3D etikiet.

 • SHRINK SLEEVES - Smrštitelné návlekové etikety

  SHRINK SLEEVES - Smrštitelné návlekové etikety

  Polygrafická výroba: Samolepící etikety, Nelepící etikety, Flefibilní obalové materiály, Vinutá kartonáž, AL Víčka, Formuláře. Širokou škálou produktů určených zejména pro potravinářský průmysl. SMRŠTITELNÉ NÁVLEKOVÉ ETIKETY - SHRINK SLEEVE: ETIKETY KLASICKÉ NÁPOJE - BOPP 35mí - 40mí - potištěné Potiskujeme a vysekáváme širokou škálu materiálu, např: - samolepící na bázi papíru(včetně termo, laser, apod) - samolepící na bázi folie PE, PP, PVC, AL, PET s vysokou tepelnou a chemickou odolností) - papír a karton i v kvalitě termo - termopapír s vrstvou folie - karton s PE termovrstvou nebo voskovou vrstvou - tyvek a jin...


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa a my nájdeme zákazníkov pre vašu firmu.


X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo 0908 / 150 555, 0903 / 736 366, najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

V prípade otázok: info@poziadavka.sk alebo +421 903 / 736 366, +421 908 / 150 555Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si z pohodlia domova alebo kancelárie správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Napíšte čo potrebujete a vyberte si z doručených ponúk. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti, ktoré potrebujú zákazníkov. Podporíme predaj vašich kvalitných produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Zákazníci, ktorých hľadáte, hľadajú vás. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané.
Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky.
www.poziadavka.sk: Etikety pro potisk v termotransferových tiskárnách 2004 - 2019 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.