Sběrnicové systémy

Sběrnicové systémy

Revoluci do montáže rozváděčů přinášejí sběrnicové systémy AUXICLIC a AUXIGAINE. Jednoduchost, flexibilita a rychlost – tak lze charakterizovat jejich použití v rozváděčích. Systémy sběrnic pro distribuci energie v rozváděčích až do 250A jsou provedeny v krytí IP 20 a vyznačují se jednoduchou montáží a vysokou bezpečností.
AUXICLIC je čtyřpólová sběrnice s proudovým zatížením až 250A a s možností připojení rozváděče přívodem s kabelovými oky a podle provedení až 18 místy pro připojení fázových odboček a 36 místy pro připojení N-vodičů. Konektory odboček jsou v zasunuté poloze jednoduše zajištěny a dovolují bezpečnou manipulaci i pod napětím.
Všude tam, kde je třeba v celém rozváděči zajistit možnost variabilního, rychlého a bezpečného zapojování přístrojů je ideální sběrnicový systém AUXIGAINE.
Na výšku v celém rozváděči (v délce 1,9m) snadno umístíte zakryté sběrny, které nabízejí 83 kontaktů na 1m a fázi. Stavebnicové uspořádání umožňuje položení až 6 pólových sběren s možností jejich využití i pro ovládací fáze, N a PE póly. Sběrny lze též využít i pro horizontální rozdělení proudu pro jednotlivá „patra“ v rozváděči. Proudová zatížitelnost sběren je až do 125A, jednotlivé odbočky s chráněnými, izolovanými konektory až do 63A. Důmyslný systém držáků a dorazů umožňuje připevnění sběrnic na nosné lišty DIN, příp. připojení šrouby na nosné díly skříně rozváděče.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
  • Sběrnicové systémy

    Revoluci do montáže rozváděčů přinášejí sběrnicové systémy AUXICLIC a AUXIGAINE. Jednoduchost, flexibilita a rychlost – tak lze charakterizovat jejich použití v rozváděčích. Systémy sběrnic pro distribuci energie v rozváděčích až do 250A jsou provedeny v krytí IP 20 a vyznačují se jednoduchou montáží a vysokou bezpečností.


X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

V prípade otázok kontaktujte prevádzkovateľa obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Sběrnicové systémy 2004 - 2021 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.