Rámy forem

Rámy forem

Dle dokumentace zákazníka jsme schopni tvarově frézovat do rozměru plochy 1000x1500 mm. Maximální hmotnost obrobku je 3,5 tuny. Vyrábíme vyhrubované díry pro vložky i celé rámy „na hotovo“ včetně vrtání děr na kolíky.


Hľadáte zákazníkov? Zaregistrujte sa už dnes, nájdeme Vám zákazníkov.
?
Paletové vidlice
 • Plagátové rámy, klaprámy

  Plagátové rámy, klaprámy

  Hliníkové klaprámy sú určené k prezentácii plagátov a oznamov. Klaprámy sú dodávané v mnohých rozmeroch pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s oblými rohmi ( R ) alebo s ostrými rohmi ( G ). V našej ponuke si môžete vybrať zo siedmych typov profilov, ktoré sa líšia tvarom a šírkou (od 15 do 45 mm). Plagáty, umiestnené v ráme, sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu a odrazom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilizovanej proti UV žiareniu. Zadná stena je zároveň vyrobená z nárazuvzdorného plastu. Profily majú striebornú eloxovanú úpravu EV1 alebo na prianie možné dodať rám vo farbe podľa ...

 • Paletové nadstavby -sklopné rámy na palety

  Paletové nadstavby -sklopné rámy na palety

  Naša firma sa zaoberá výrobou paletových nadstavcov ohrádok ,sklopných rámov rôznych rozmerov. Jedná sa o drevenné paletové nadstavce na eurpalety, ktoré môžu byť ostrohranné, hoblované alebo ošetrené IPPC. Ponukame taktiež použite paletove nadstavce a aj použite euro palety tmave aj svetle .

 • Bezpečnostné tabulky, symboly, piktogramy,

  Bezpečnostné tabulky, symboly, piktogramy,

  Ponuka bezpečnostných tabuliek a piktogramov podľa nariadenia vlády č.444/2001 Z.z. STN a noriem platných v EU. Material je plast, prípadne samolepka. Aktualna ponuka Piktogramov Zákaz fajčiť, § 7 ochrana nefajčiarov s textom na všetky obchodné, kancelárske prevádzky a verejné priestory kde sa zhromaždujú ľudia Cena samolepky A 6 od 0,99 € / ks s DPH.: napr. Zákaz fajčiť, § 7 Prevedenie samolepka na dvere aj opačná na sklo, Cena samolepky A 5 od 1,19 € / ks s DPH : napr. ochranné pomôcky, ošetrovna, ohlasovna požiaru a td.... Piktogram miesto prvej pomoci zelená tabuľka, alebo piktogram biely kríž rozmer 15 x 16 cm Cena samolepky A 6 ...

 • Rámy kabin

  Nabízíme širokou škálu rámů od 250 kg do 2000 kg pro hydraulické výtahy a lanové výtahy. - rámy pro hydraulické výtahy 2:1 - rámy pro hydraulické výtahy 1:1 - rámy pro lanové výtahy MRL - rámy pro nákladní výtahy

 • Paletové ohrádky / paletové rámy

  Paletové ohrádky / paletové rámy

  Vyrábame paletové ohrádky / paletové rámy rôznych rozmerov, max. vlhkosť reziva je 20 %.

 • Ponukam zamocnicke prace vyrobim rozne konstrukcie ramy

  Ponukam vyrobu roznych vyrobkov ramov z iciek jaklov vsetko na presno minimalna tolerancia +- 1mm

 • Športové hologramy

  Športové hologramy

  - R-25mm - R-50 mm

 • Drevené rámy - Európska borovica

  Drevené rámy - Európska borovica

  Tieto drevené obrazové rámy zaujmú dokonca i na diaľku. Sú ideálne do priestorov, kde sa vyžaduje tradičný štýl a vysoká kvalita.

 • Drevené fotorámy

  Drevené fotorámy

  Tieto fotorámy sú ideálne pre zarámovanie rodinných fotografií. Môžu sa položiť na stôl, alebo zavesiť na stenu na výšku alebo na šírku.

 • Drevené rámy - Old Wood

  Drevené rámy - Old Wood

  drevené rámy s patinou - ideálne pre moderný interiér profil rámu 40x16mm

 • Menovky a rámy na označenie miestností

  Menovky a rámy na označenie miestností

  Vyrábame hliníkové rámy a menovky na označenie miestností.

 • Automat do bramy przesuwnej Simple Move 101

  •Łatwy montaż. •Brama do 300 kg. •Szybkie i ciche otwieranie. •Automatyczne ustawienia. •Częściowe otwieranie dla pieszych. •Stopniowe zatrzymanie bramy.

 • Podvozkové rámy

  Výroba podvozkových rámov s príslušenstvom pre zemné stroje. V súčasnosti podvozkové rámy vyrábame pre zákazníkov prevažne z Nemecka a z Francúzska. Podvozky vyrábame v kusovej a malosériovej výrobe. Prevažnú časť tvoria podvozkové rámy pre kolesové a pásové bagre. Zemné stroje známych značiek s podvozkovými rámami našej výroby sú rozšírené celosvetovo.

 • Drevené rámy - hranatý profil

  Drevené rámy - hranatý profil

  Moderné drevené rámy vyrobené z líšt v hranatom profile - exkluzívne dubové rámy H320 (profil 12x22mm) a H451 (profil 28x28mm), cenovo výhodnejšie rámy z mäkkého dreva H8xx-12 (profil 12x22mm), H8xx-20 (profil 20x22mm) a H208 (profil 18.5x26mm). Drevené rámy doplnia Váš interiér a pridajú akcent fotografiám, obrazom i posterom. Vyrábame vo všetkých obvyklých formátoch od foto 10.5x15cm do 70x100cm, samozrejme aj neštandardné formáty od 50ks.

 • Hliníkové rámy vyrobené z profilov z ľahkého kovu

  Hliníkové rámy vyrobené z profilov z ľahkého kovu

  Tieto hliníkové rámy sú vyrobené z profilov z ľahkého kovu. Strany majú elegantne obrúsené. Hliníkové rámy sú tónované v moderných farbách, ako sú strieborná matná, šampaň, čierna a ďalšie. Sú vhodné pre postery, umelecké diela ako aj reprodukcie a skrášlia každú miestnosť, ako napríklad reštauráciu, kanceláriu či domácnosť.

 • NATAHOVACÍ RÁMY

  Tato varianta umožňuje využití podvozku s nejrůznějším druhem nástaveb dle přání zákazníka a tím zaručí variabilitu, maximální vytížení a vysoké výkonnostní parametry vozu. Na natahovací rám lze umístit např. valníkovou korbu(výklopnou) včetně hydraulické jeřábové ruky,kontejner, cisternu včetně tryskové lišty, posypové zařízení, podtlakový sběr nečistot atd.

 • Rámy s paspartou

  Rámy s paspartou

  Poster vytvára dekoratívne premostenie rámu s obrazom. Tieto hliníkové rámy s paspartou sú mimoriadne vhodné pre umelecké diela alebo fotografie, ako napr. svadobné fotky. Pasparta sa môže skombinovať s ktorýmkoľvek rámom, napr. dreveným.

 • Euroclip Klip rámy

  Euroclip Klip rámy

  Máme pre Vás pripravenú širokú ponuku klip rámov od rozmeru 9×13 cm po rozmer 70×100 cm. S plastovým sklom, normálnym sklom aj antireflexným sklom vo veľmi dobrých cenách a skladom. Klip rám je najekonomickejším riešením zarámovania plagátu, fotky, či oznamu. Patria k najpredávanejším rámom. Klip rámy máme v ponuke v troch verziách - s normálnym sklom - s antireflexným sklom - s plastovým čírym sklom

 • Plastové posterové rámy

  Plastové posterové rámy

  Tieto plastové rámy sú obrazové rámy vyrobené z vysokokvalitného plastu. Plastové posterové rámy zatraktívnia buď poster, umelecké dielo alebo i propagačný materiál. Rozmery: rámy Vám vyrobíme v akomkoľvek rozmere. Pri dopytovaní/objednávke prosím zadávajte rozmer plagátu/fotografie, ktorý chcete zarámovať – vnútorný rozmer rámu. Sklo: plastové, normálne, antireflexné Zadná strana: MDF doska, 2x lisovaný úchyt na zavesenie Balenie: 1ks vo fólii s ochrannými kartónovými rohmi.

 • Drevené obrazové rámy

  Drevené obrazové rámy

  Rozmery: rámy Vám vyrobíme v akomkoľvek rozmere. Pri dopytovaní/objednávke prosím zadávajte rozmer plagátu/fotografie, ktorý chcete zarámovať – vnútorný rozmer rámu. Sklo: plastové, normálne, antireflexné Zadná strana: MDF doska, 2x lisovaný úchyt na zavesenie Balenie: 1ks vo fólii s ochrannými kartónovými rohmi. Pri rozmer 60×80 a väčších nedoporučujeme verzie s normálnym ani antirelexným sklom kôli celkovej stabilite rámu.

 • Hliníkové obrazové rámy

  Hliníkové obrazové rámy

  Tieto hliníkové rámy sú vyrobené zo širších profilov z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny. Vzhľad kovových rámov je zvýraznený efektom línií po brúsení povrchu profilov. Obrazové rámy sú tónované do moderných farieb, ako sú strieborná matná, šampaň, čierna a ďalšie. Sú vhodné pre umelecké diela a reprodukcie, ako aj fotografie. Rozmery: rámy Vám vyrobíme v akomkoľvek rozmere Sklo: plastové, normálne, antireflexné Uchytenie na stenu: lisované úchyty na zadnej MDF doske Slovenský výrobok. FSC Acreditovaný.

 • Hliníkové posterové rámy

  Hliníkové posterové rámy

  Tieto hliníkové rámy sú vyrobené z profilov z ľahkého kovu. Strany majú elegantne obrúsené. Hliníkové rámy sú tónované v moderných farbách, ako sú strieborná matná, šampaň, čierna a ďalšie. Sú vhodné pre postery, umelecké diela ako aj reprodukcie a skrášlia každú miestnosť, ako napríklad reštauráciu, kanceláriu či domácnosť. Rozmery: rámy Vám vyrobíme v akomkoľvek rozmere Sklo: plastové, normálne, antireflexné Uchytenie na stenu: lisované úchyty na zadnej MDF doske Slovenský výrobok. FSC Acreditovaný.

 • MDF rámy pre fotografie a obrazy

  MDF rámy pre fotografie a obrazy

  MDF rámy pre obrazy a fotografie v modernom dekore

 • Klipsové rámy

  Klipsové rámy

  Klipsové rámy sú najekonomickejším spôsobom zarámovania obrazu, rýchlo a jednoducho.

 • Obrazové rámy Galéria Moderné

  Obrazové rámy Galéria Moderné

  Obrazové rámy Galéria Moderné sú obdobou rámov Galéria Klasika s lomenými krivkami profilu. Rámy sú k dispozícii so strieborným matným povrchom, každý motív v nich výborne vynikne.

 • Plastové rámy - posterové

  Plastové rámy - posterové

  Tieto plastové rámy sú obrazové rámy vyrobené z vysokokvalitného plastu. Plastové posterové rámy zatraktívnia každý poster, fotografiu alebo i propagačný materiál.

 • MDF rámy

  MDF rámy

  Obrazové rámy vyrobené z MDF materiálu - verzie, blok, panel, skosené i rovné hrany.

 • Plastov rámy Brazília

  Plastov rámy Brazília

  Tieto plastové rámy sa vyznačujú jednoduchý spôsobom rámovania obrazov. Plastové profily sa zaklapnú do drážky v zadnej doske. Rámy sú vhodné pre zarámovanie posterov alebo reklamných materiálov.

 • Plastové rámy - Adventure Frames

  Plastové rámy - Adventure Frames

  Tieto plastové rámy sú obrazové rámy vyrobené z vysokokvalitného plastu, ktoré Vám umožnia dekorovať si rám k obrázku naplnením drobnými kúskami - kávové zrná, obilie, slama, cestoviny ako i iné podľa vlastnej fantázie. Môžu sa zavesiť na stenu, alebo položiť na stôl zvislo alebo vodorovne. Plastové obrazové rámy sa hodia do každej miestnosti.

 • Hliníkové fotorámy

  Hliníkové fotorámy

  Tieto hliníkové fotorámy sú vyrobené z profilov z ľahkého kovu. Sú tónované v moderných farbách. Rámy môžu byť zavesené na stenu alebo položené na stole v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.

 • Obrazové rámy Galéria Elegantné

  Obrazové rámy Galéria Elegantné

  Obrazové rámy Galéria Elegantné sú elegantnejšou verziou hliníkových rámov Galéria Klasika. Rámy sú k dispozícii so strieborným matným povrchom, fotografie či postery v nich zarámované získajú na atraktívnosti vo Vašom interiéri.

 • Hliníkové objektové 3D rámy

  Hliníkové objektové 3D rámy

  Tieto hliníkové rámy sú špeciálnym druhom obrazových rámov. Hliníkové Hlboké 3D rámy vnárajú obraz do krásy moderného materiálu –anodizovaného hliníka vysokej kvality. Hliníkové Objektové 3D rámy ochránia trojrozmerný predmet, ako napr. športový dres obľúbeného tímu, model lietadla, a pod. Hliníkové 3D rámy s dvojitým sklom oddeľujú obrázok od samotného rámu akoby priehľadnou paspartou. Hliníkové 3D rámy s dvojitým sklom a zrkadlom zvýrazňujú motív, ktorý sa odráža ako svit mesiaca od vodnej hladiny. Všetky tieto Hliníkové 3D rámy sú predávané v dvoch moderných farbách – striebornej matnej a čiernej lesklej.

 • Vyt/ness club- nadväzujúce programy

  - po ukončení ktoréhokoľvek kurzu s ponuky VytFit je možné pokračovať na jeho nadväzujúcich stupňoch/ leveloch.

 • Reklamné A-stojany, T-stojany, klip rámy, výroba reklamy

  Reklamné A-stojany, T-stojany, klip rámy, výroba reklamy

  Reklamné stojany pred predajňu A-stojan a T-stojan, Klipové rámy na plagáty rôzne rozmery, svetelné boxy, City postery Výroba reklamy od A po Z komplet

 • Piktogramy, pásky, zábrany

  Piktogramy, pásky, zábrany

  V našom obchode nájdete piktogramy pre všetky odvetvia.

 • Závesné odťahové rámy

  Závesné odťahové rámy

  Závesné rámy PANOBA, sú prídavným zariadením k zdvíhacím zariadeniam (žeriav, hydraulická ruka), určenými k manipulácii s vozidlami a inými bremenami (lode, big-bags a iné). Rôzne typy rámov oceľovej konštrukcie ako napr. pevné, rozmerovo nastaviteľné, s teleskopickými a sklápacími ramenami, s hydraulickým vyvažovaním a natáčaním sú charakteristické nízkou hmotnosťou pri zachovaní vysokej úrovne bezpečnosti.

 • Krovy a trámy

  Dodáme Vám podle Vašeho rozpisu dle projektové dokumentace s uvedením počtu kusů a rozměrů. Cenovou nabídku stanovujeme individuálně, na základě celkového objemu v m3 a aktuálního ceníku dřeva.

 • Rámy na uchytenie ručných pílových listov

  Rámy na uchytenie ručných pílových listov na rezanie kovov.

 • Programy pre predajne

  Programy pre predajne

  - Programy pre predajne, - reštauračné a ekonomické agendy

 • Rámy na fotografie

  Nájdete u nás rámy a rámiky na fotografie všetkých druhov a veľkostí. Od klasických drevených cez sklené až po rôzne maľované, detské, rozprávkové, svadobné a podobne. Nech sú Vaše požiadavky akékoľvek, u nás vždy nájdete to, čo hľadáte. A keby náhodou nie, radi Vám objednáme rám podľa Vašich predstáv. Ponúkame Vám od jednoduchších až po kvalitnejšie a prepracovanejšie rámy. Pomôžeme Vám potešiť Vašich blízkych jedinečným darom – vyberiete si s našou pomocou krásny rám a my Vám doňho zarámujeme Vašu fotografiu.

 • Piktogramy

  Piktogramy

  Fajčenie povolené Fajčenie zakázené Fotografovanie zakázané Ošetrovňa Prebaľovacia miestnosť Reštaurácia Sprcha Šatňa Šípka Upratovacia miestnosť Vstup so psom zakázaný WC WC dámy WC dámy a páni WC páni WC vozíčkari Zákaz telefonovania Zákaz vstupu so zmrzlinou Zasadacia miestnosť

 • Atypická výroba - zábradlí, brany, ochranné rámy, výlohy.

  Atypická výroba - zábradlí, brany, ochranné rámy, výlohy.

  Můžeme Vám nabídnout výrobu nerezového zábradlí, posuvných bran, ochranných rámů na automobily, výlohy a další výrobky. Jsme schopni dopracovat dílčí návrhy projektantů a vize architektů.

 • Vyrtuálne prehliadky a panorámy

  Vytvárame 360° vizuálne predstavy pre návštevníka vašich zariadení, firiem, hotelov, penziónov alebo iných priestorov, ktoré potrebujete interaktívne prezentovať. Poskytujeme kvalitný výstup celkovej virtuálnej prezentácie, osobitný prístup a doplnenie špeciálnych efektov pre väčšiu jedinečnosť a dokonalosť. Informujte sa o cenách a možnostiach vytvorenia virtuálnej prehliadky.

 • Zaklapávacie rámy, stojany, A-pilóny

  Zaklapávacie rámy, stojany, A-pilóny

  Kolekcia TEMPO je najmodernejší nosič reklamy - postavený na zaklapávacom systéme rámov, estetické vzory, široká paleta produktov - rámy na plagáty, informačné stojany, A-pilóny. Použitie: Kancelárie, úrady, ulice, banky, nosič informácii a reklamy podliehajúci častej výmene. Prednosti: Vysoká trvácnosť, jednoduchá výmena obsahu informácii alebo reklamy, moderný design

 • Outdoorové programy

  Správně vyladit tým, může v běžném pracovním životě trvat měsíce i roky a objeví-li se nějaká překážka, může se tým ve svém vývoji zastavit i hluboko pod hranicí svého potenciálu. Proces budování týmu se dá u nově vzniklých týmů nastartovat a u stávajících týmů urychlit a nasměrovat.

 • Čistící prostředky - rámy a motory

  Čistící prostředky - rámy a motory

  MOTO-CLEAN Šetrný čistič motorů a podvozků neobsahující minerální olej. Při vhodném ředění je doporučován jako universální čistič. Může být s úspěchem použit jako přísada pro bezkontaktní mytí vysoko- tlakým čistícím zařízením. MOTO-QUICK AQUALINE Silně koncentrovaný universální čistící přípravek. Je určen i pro čištění motorů a lze použít téměř kdekoliv při správném ředění. Produkt má vynikající čistící schopnost a po jeho použití je povrch mimořádně lesklý. Snadno se ředí (vytváří emulzi), nezvyšuje znečištění odpadních vod a rychle se odbourává (rozkládá se na neškodné látky).

 • Ocelové rámy

  Ocelové rámy

  je vyroben z ocelových profilů s „L“ průřezem a výšek 35, 40 a 60 mm. Výška 35 mm je použita pro rohože, kde jako ocelovou rohož dodáváme svařované podlahové rošty bez gumového doplňku. Tato výška zaručuje, že rošt a rám budou mít rovinu ve stejné výšce. Výška 60 mm je použita pro rohože, kde jako ocelovou rohož dodáváme svařované podlahové rošty i s gumovým doplňkem typu OCTOMAT. Tato výška zaručuje, že součet výšky roštu i gumy nepřesáhne výšku rámu, resp. že rošt s gumou a rám budou mít rovinu ve stejné výšce. Výška 40 mm je speciální řada pro rám. Ten je vhodný jak pro použití ocelové rohože jak s gumou...

 • SB oporné rámy - pre jednostranné debnenie

  SB oporné rámy - pre jednostranné debnenie

  Pri jednostrannom debnení oproti stojacej stene, skale a pod. sa musí vznikajúci tlak čerstvého betónu na debniacu plochu preniesť cez oporný rám a zodpovedajúceho kotvenia do spodnej stavby. Toto je možné realizovať prostredníctvom PERI SB oporných rámov navrhnutých pre výšku betonáže 8,75 m a max. tlak čerstvého betónu 60 kN/m?. PERI SB oporné rámy je možné použiť so všetkými stenovými debneniami PERI. Všetky diely rámu sa dajú spojovať bez potreby ďalších spojovacích dielov. Tie su súčasťou samotnej konštrukcie rámu. Rozmery jednotlivých častí umožňujú prepravu nákladnými autami príp. kontajnermi bežných rozmerov.

 • Klaprámy v rôznych formátoch za výborné ceny

  Klaprámy v rôznych formátoch za výborné ceny

  Ponúkame Vám hliníkové klaprámy v rôznych veľkostiach (A4 až A0, B1 a B2) z 20 alebo 30 mm Al. profilu. Môžete si vybrať medzi ostrým alebo oblým rohom. Rámy obsahujú základnú dosku a kryciu fóliu. Ceny sa samozrejme pri väčších odberoch znižujú!!! PROFIL 20mm A0 / 51 € +DPH - pri odbere viac ako 5ks máte cenu 40,73 € +DPH A1 / 32,85 € +DPH - pri odbere viac ako 5ks máte cenu 26,27 € +DPH A2 / 25,50 € +DPH - pri odbere viac ako 5ks máte cenu 20,38 € +DPH A3 / 19,42 € +DPH - pri odbere viac ako 5ks máte cenu 15,54 € +DPH A4 / 16,77 € +DPH - pri odbere viac ako 5ks máte cenu 13,42 € +DPH B1 / 42,15 € +DPH - pri odbere viac ako 5ks...

 • Plagátové rámy - VÝPREDAJ posledné skladové zásoby

  Plagátové rámy - VÝPREDAJ posledné skladové zásoby

  Ponúkame Vám plagátové rámy - klaprámy za zaujímavé ceny. 25mm profil, UV ochranné plastové sklo, oblý roh. rozmer A4 v cene 7,04 € s DPH rozmer A3 v cene 9,99 € s DPH rozmer 50x70 cm v cene 16,66 € s DPH rozmer 59,4x84 cm v cene 20,28 € s DPH. Ku každému klap rámu návod na použitie a 2 skrutky na prichytenie. Vyrobené v EU. Odber možný už od jedného kusa. Ponuka platí do vypredania zásob. Informujte sa prosím.

?
Klietkové vozíky

X
X

Prihlásenie

Prihlasovcie meno: 
Prihlasovcie heslo: 
Zabudli ste heslo?

Nemáte prihlasovacie údaje?

Zaregistrujte sa už dnes a ihneď môžete reagovať na aktuálne zákazky.
X

Nájdi požadovaný tovar alebo službu za tú najlepšiu cenu

Je to rýchle, nezáväzné a bezplatné.
Máte možnosť ušetriť v priemere do 25%.
Napíšte čo požadujete a venujte sa svojej práci, rodine, relaxu.
Spätnú odpoveď priamo od dodávateľov obdržíte e-mailom alebo telefonicky.

Uveďte prosím o čo máte záujem:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Vaša lokalita: 
Príloha: 
Služba je bezplatná a nezáväzná. Kontaktné údaje nie sú využívané na marketingové účely a slúžia len na komunikáciu ohľadne Vašej požiadavky.
Vašu požiadavku môžete adresovať aj priamo najdi@poziadavka.sk
X

Predaj produktov a ponúkanie služieb zákazníkomPre zverejnenie Vašich ponúk, ktoré budú prezentované zákazníkom je potrebné aktivovať služby aktívneho predaja.X

Uverejniť ponuku na tovar, prácu, služby, výrobu, stroje, ....

Chcete niečo predať, alebo ponúknuť služby? Pridajte ponuku na Váš tovar, služby, dopravu, výrobu...

Názov Vašej ponuky:
Text Vašej ponuky:
Fotografie:
vybrať
Sekcia:
Vaše meno: 
Váš telefón: 
Váš e-mail: 
Súhlasím s obchodnými podmienkami
Súhlasím so spracovaním osobných údajov

Ušetrite vhodným výberom dodávateľa

Nájdite si správneho dodávateľa produktov, materiálu, služieb, ktoré potrebujete. Služba je pre vás bezplata a nezáväzná. Nájsť dodávateľa >>>

Získajte nových zákazníkov

Služby určené pre živnostníkov, malé aj veľké spoločnosti. Podporíme predaj vašich produktov alebo služieb a nasmerujeme k vám zákazníkov. Začať >>>

Obchodný portál www.poziadavka.sk

Už od roku 2004 vyhľadávame pre našich partnerov nové obchodné príležitosti,
- podporujeme predaj kvalitných produktov a služieb,
- prezentujeme malé aj veľké spoločnosti a neustále k nim smeruje zákazníkov,
- každý dodávateľ má rovnakú východiskovú pozíciu pre získanie zákazníka,
- nikdy si neúčtujeme províziu za sprostredkovanie a nezasahujeme do obchodných jednaní.

Technické otázky na správcu obchodného portálu: info@poziadavka.sk, +421 903 736 366, +421 908 150 555Rýchla navigácia:Publikovanie alebo šírenie akéhokoľvek materiálu serveru bez predchádzajúceho písomného súhlasu je zakázané. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za publikované inzeráty a grafické ukážky. www.poziadavka.sk: Rámy forem 2004 - 2022 © Požiadavka.sk @ REMOS spol. s r.o.